Chelsea betaalt na Penders weer miljoenen voor doelman

270 stemmen
Chelsea betaalt na Penders weer miljoenen voor doelman

Chelsea staat erom bekend een kooplustige club te zijn en dat is ook deze transferperiode het geval. De transfer van Mike Penders is bijna afgerond, maar op de officiële kanalen stelde de Engelse topclub al een andere doelman voor.

Chelsea haalde eerder al Thibaut Courtois van KRC Genk en plukt nu weer een groot keeperstalent weg met Penders. Naar verluidt is Chelsea bereid om twintig miljoen euro op tafel te leggen voor de sluitpost die nog moet doorbreken in het eerste elftal van KRC Genk.

LEES OOK: Belgische terugkeer: Kabasele spreekt duidelijke taal

Andere doelman

Chelsea heeft intussen al een andere doelman binnengehaald. Filip Jorgensen werd overgenomen van Villarreal. The Blues leggen een slordige 24,5 miljoen euro op tafel. Ook geen mis bedrag voor een 22-jarige doelman. De Deen tekende een contract voor zeven seizoenen bij Chelsea.

Wat kan dit nu betekenen voor Penders? Voorlopig niets want Chelsea is van plan de jonge Belg meteen weer uit te lenen bij KRC Genk. Penders lijkt te profiteren van de blessure van Hendrik Van Crombrugge en zijn kans volledig onder de lat van KRC Genk te pakken.

Vandevoordt 2.0

Zo is een constructie á la Maarten Vandevoordt weer in gang gezet. De doelman werd een tijdje geleden overgenomen door RB Leipzig, maar mocht nog ervaring opdoen bij KRC Genk. Komend seizoen maakt hij definitief de overstap naar Duitsland.

Penders hoopt op een definitieve doorbraak bij KRC Genk, maar de Limburgers cashen al snel voor het grote keeperstalent. De doelmannenopleiding van de Limburgers staat hoog aangeschreven en dat bewijst het nu weer met de toptransfer van Penders.

Vind jij dat Chelsea een goed transferbeleid heeft?

Meest recent

Geen Club Brugge, wel duurste transfer ooit in Zweden

Club Brugge gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen moet onder meer een vervanger ...

6
6
Dezelfde ploeg tegen Egypte? Garcia legt uit

Rudi Garcia verraste met een aantal keuzes in de basisploeg. België won makkelijk met 5-0 van ...

21
21
Lammens laat Man Utd-fans watertanden met uitspraak

Manchester United kende na het ontslag van Ruben Amorim best nog een goed seizoen. Ze eindigden ...

21
21
Garcia over niet-selectie Duivels: "Moeilijkste keuze ooit"

Bondscoach Rudi Garcia selecteerde 26 spelers voor het WK. De Fransman had vooral in twee dossiers ...

63
63
De Ketelaere straalt: "Dat geeft heel veel vertrouwen"

Charles De Ketelaere begint als nummer één in de spits aan het WK. De Rode Duivel ...

22
22
Mechele looft twee ploegmaats: "Een nachtmerrie!"

Brandon Mechele kreeg van bondscoach Rudi Garcia een kans in de basis. De ervaren verdediger kende ...

199
199
Odjidja hangt op 37-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Vadis Odjidja speelde afgelopen seizoen voor Eendracht Aalst Lede. Vanavond raakte bekend dat het ...

79
79
‘Over zijn lijk: Leko blaast Club Brugge-droomtransfer op’

Club Brugge leek in januari al te anticiperen op een mogelijk vertrek van Joël ...

525
525
Argentinië moet puzzelen: Mac Allister toch nog naar WK?

Binnen vijf dagen gaat het WK van start en dus is bij alle deelnemende landen bidden dat ze niet met ...

48
48
Eén grote ergernis bij Duivels na klinkende zege

De Rode Duivels kunnen straks met een zeer goed gevoel afreizen naar de Verenigde Staten voor het ...

229
229
'Tzolis stelt cruciale voorwaarde voor transfer'

Club Brugge staat na het veroveren van de landstitel voor een zeer drukke transferzomer. Het lijkt ...

226
226
Lukaku komt met update over terugkeer naar Anderlecht

Na een moeilijk seizoen lijkt Romelu Lukaku toch nog een leuke troef te gaan worden voor de Rode ...

481
481
Ondanks knalprestatie: Garcia woedend op zijn spelers

Na de overwinning in Kroatië ook nog een klinkende 5-0 tegen Tunesië: de Rode Duivels ...

424
424
Buitenlandse pers trekt conclusie over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag de fans verwend in hun uitzwaaiwedstrijd. Tunesië werd met 5-0 ...

517
517
Klaar voor basisplaats? Lukaku reageert

Er viel in de voorbije week niets dan goed nieuws te rapen bij de Rode Duivels. Na de fraaie ...

73
73
“We kunnen wereldkampioen worden”: Meunier overtuigd

De Rode Duivels trekken in een uiterst positieve sfeer naar het WK. Ze hebben zaterdag immers ook ...

103
103
Kranten zien Duivel schitteren: "Wordt dé attractie van WK"

De voorbereiding op het WK van de Rode Duivels is uitstekend verlopen. Na de knappe overwinning in ...

170
170
Duivels met vertrouwen naar WK: Tunesië simpel afgemaakt

De Rode Duivels hebben in hun generale repetitie voor het WK nog wat extra vertrouwen getankt. ...

84
84
Antwerp kondigt fraaie Engelse trip aan

Antwerp beleefde een tegenvallend seizoen, waarin het in de grijze middenmoot eindigde en in de ...

91
91
'Transfermeevaller: AA Gent vangt nog 2 miljoen euro'

AA Gent zal zich deze zomer moeten zien te wapenen voor het Europese avontuur van volgend seizoen. ...

217
217
België charmeert, één Duivel grote man: "Sensatie op WK!"

De Rode Duivels begonnen om 15u aan hun laatste oefenmatch voor het WK. Ruim 43.000 fans waren ...

161
161
'Fredberg wil uitpakken met JPL-kampioenenmaker'

Jesper Fredberg is sinds bijna een jaar aan de slag bij Sampdoria in de Serie B. Het eerste seizoen ...

144
144
Degryse scherp voor twee keuzes Garcia: "Vind ik raar"

De Rode Duivels spelen tegen Tunesië hun laatste oefenmatch voor het WK. Bondscoach Rudi Garcia ...

273
273
'Club Brugge zet zinnen op peperdure doelman'

Club Brugge heeft afscheid genomen van Simon Mignolet (gestopt) en Dani van den Heuvel (geen nieuw ...

548
548
“Wat een grap”: Belgische fans halen uit naar Garcia

Rudi Garcia maakte zijn basisploeg bekend voor de laatste oefenmatch tegen Tunesië. Hij koos ...

332
332

Meer sportnieuws