'Druk op Fredberg: Anderlecht ziet nieuwe transfer crashen'

door
'Druk op Fredberg: Anderlecht ziet nieuwe transfer crashen'

RSC Anderlecht lijkt een versnelling hoger te schakelen op de transfermarkt. Een akkoord over de contractverlenging van Killian Sardella is in de maak, terwijl Ludwig Augustinsson op de terugweg lijkt. Maar in een ander dossier kregen de Brusselaars slecht nieuws te horen.

Dat extra versterking nodig is, staat buiten kijf. Anderlecht nam in het tussenseizoen immers afscheid van verschillende spelers. Jongens als Zeno Debast, Kasper Schmeichel, Thomas Delaney en Ludwig Augustinsson waren alllemaal basiskrachten. Bovendien liggen Thorgan Hazard en Francis Amuzu in de lappenmand.

Daar tegenover haalde RSCA nog maar één nieuwkomer in huis: verdediger Jan-Carlo Simic, die als invaller een degelijk debuut maakte tegen STVV. Het is dan ook geen geheim dat CEO Sports Jesper Fredberg nog een pak werk heeft op te knappen. Zijn prioriteiten zijn inmiddels bekend.

LEES OOK: KV Mechelen klopt in blessuretijd Anderlecht en mag naar PO1

Extra verdediger gezocht

Zo speurt Paars-Wit momenteel de markt af op zoek naar een creatieve middenvelder. Ook een nieuwe doelman, extra backs (Augustinsson?) en een flankaanvaller die voor diepgang zorgt, staan op de verlanglijst. Daarnaast is er nood aan nog een centrale verdediger.

Jan Vertonghen bleef dan wel aan boord en met Simic werd een vervanger voor Debast gestrikt. Maar omdat ook de huurbeurt van Federico Gattoni geen vervolg kreeg, blijft de spoeling achterin behoorlijk dun. En daar zal Fredberg dus een oplossing voor moeten vinden.

Opportuniteit gekaapt

Maar één van de namen op zijn verlanglijst mag alweer geschrapt worden. Eerder deze week raakte bekend dat Anderlecht zijn zinnen had gezet op Emmanuel Biumla. Deze 19-jarige Fransman was een interessante opportuniteit. Hij lag namelijk onder contract bij Girondins de Bordeaux, maar die club moest afstand nemen van haar statuut als profclub.

Bijgevolg kunnen alle spelers transfervrij overgenomen worden. Volgens Footmercato is Anderlecht echter uit de race geslagen. Biumla zou immers in de Ligue 1 aan de slag willen gaan. RC Lens en SCO Angers hebben inmiddels de onderhandelingen geopend.

Anderlecht gaat versterkt uit de zomermercato komen ...

Meest recent

Cercle moet naar play-downs, La Louvière mag nog hopen

De 29ste speeldag van de Jupiler Pro League werd zondagavond nog afgesloten met een kelderkraker. ...

31
31
Droom Standard spat uiteen: "Nog klein waterkansje"

Standard lijkt zijn droom om de Champions' Play-Off te spelen te mogen gaan opbergen. De Rouches ...

35
35
KV Mechelen klopt in blessuretijd Anderlecht en mag naar PO1

In het duel tussen KV Mechelen en Anderlecht stond zondagavond nog zekerheid over een ticket voor de ...

202
202
Achilleshiel STVV onthuld: "Dat weten andere ploegen nu ook"

STVV lijkt de voeling met Union en Club Brugge wat te verliezen. De Kanaries liepen zondag al tegen ...

53
53
Anderlecht jaagt op grote dubbelslag: nieuwe coach en TD

Anderlecht heeft met Jérémy Taravel tijdelijk duidelijkheid geschapen op de bank. De ...

358
358
'Hoefkens met anderhalf been buiten na gigantische afgang'

In de Nederlandse Eredivisie heeft NAC Breda zondagnamiddag met schandalige 6-0-cijfers verloren van ...

44
44
Tottenham staat op uit doden: Liverpool vloekt in slotminuut

In de Engelse Premier League is Tottenham Hotspur zondagavond opgestaan uit de doden. Op bezoek bij ...

30
30
Club Brugge krijgt eerste blessure-verdict Vanaken te horen

Ondanks de nipte zege op het veld van KVC Westerlo, heerste zaterdagavond grote ongerustheid in het ...

362
362
Toptransfer voor Genk: "Scouts mogen blijven komen"

KRC Genk heeft zijn kansen op de Champions' Play-Offs zondagmiddag intact kunnen houden. Racing won ...

154
154
Barça haalt uit in La Liga, Raphinha heerst met hattrick

In de Spaanse Primera Division heeft FC Barcelona zondagnamiddag gepast gereageerd op de overwinning ...

23
23
Standard gooit PO I te grabbel: Antwerp overleeft penalty en rood

Standard maakt mathematisch gezien nog kans op deelname aan de Champions' Play-Offs, maar heeft ...

117
117
Drie wissels bij KV Mechelen, Bertaccini weer op bank

KV Mechelen en RSC Anderlecht kunnen zich zondag verzekeren van hun ticket voor Play-Off I. Een zege ...

66
66
Paniek bij Club Brugge: opvallende actie na blessure Vanaken

Club Brugge boekte zondagavond een overwinning op het veld van KVC Westerlo, maar daarmee is ook al ...

629
629
United alleen derde: Lammens en co doen gouden zaak in topper

In de Engelse Premier League heeft Manchester United zich tot één van de grote ...

50
50
Duivel volledig afgeschreven: WK-selectie in acuut gevaar

Bondscoach Rudi Garcia maakt aanstaande vrijdag zijn selectie bekend voor de oefenstage eind deze ...

255
255
Daar gaan we wéér: uitfans laten Antwerp-Standard stilleggen

Zondagmiddag stond in de Jupiler Pro League het duel tussen Antwerp FC en Standard op het programma. ...

368
368
'Harde keuze Taravel: topaanwinst moet plots vrezen'

RSC Anderlecht kan zich zondagavond ook mathematisch verzekeren van de Champions' Play-Offs. Een ...

306
306
Twee logische wissels bij Antwerp, Standard met Nielsen

Standard behoudt nog een waterkans op deelname aan de Champions' Play-Offs, maar moet zondag dan wel ...

43
43
STVV druipt af: wereldgoal houdt Genk in PO I-running

KRC Genk zal tot en met slotspeeldag mogen strijden om een plek in de Champions' Play-Offs. Racing ...

162
162
'Club Brugge verschiet: Arsenal klopt aan voor smaakmaker'

Onder meer dankzij de sterke campagne in de Champions League, kunnen verschillende sterkhouders van ...

477
477
Gloednieuwe Duivel imponeert: "Kandidaat voor de ploeg"

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode ...

263
263
'Ongeziene crisis Tottenham: hoofd nu al op kapblok'

In de Premier League gaat Tottenham Hotspur zondagavond op bezoek bij Liverpool FC. Bij een nieuwe ...

78
78
Anderlecht haalt verse kracht in huis: Taravel reageert

RSC Anderlecht zal het seizoen dan toch uitdoen met Jérémy Taravel als hoofdtrainer. ...

364
364
Antwerp pookt supporters op met hoog bezoek op Bosuil

Antwerp FC is definitief uitgeteld voor de Champions' Play-Offs. Desondanks wil men zondagnamiddag ...

174
174
Sleutelduel KV Mechelen-Anderlecht: "Zij zijn in voordeel"

KV Mechelen staat op een zucht van zijn eerste deelname ooit aan de Champions' Play-Offs. Maar het ...

442
442

Meer sportnieuws