'Druk op Fredberg: Anderlecht ziet nieuwe transfer crashen'

door
'Druk op Fredberg: Anderlecht ziet nieuwe transfer crashen'

RSC Anderlecht lijkt een versnelling hoger te schakelen op de transfermarkt. Een akkoord over de contractverlenging van Killian Sardella is in de maak, terwijl Ludwig Augustinsson op de terugweg lijkt. Maar in een ander dossier kregen de Brusselaars slecht nieuws te horen.

Dat extra versterking nodig is, staat buiten kijf. Anderlecht nam in het tussenseizoen immers afscheid van verschillende spelers. Jongens als Zeno Debast, Kasper Schmeichel, Thomas Delaney en Ludwig Augustinsson waren alllemaal basiskrachten. Bovendien liggen Thorgan Hazard en Francis Amuzu in de lappenmand.

Daar tegenover haalde RSCA nog maar één nieuwkomer in huis: verdediger Jan-Carlo Simic, die als invaller een degelijk debuut maakte tegen STVV. Het is dan ook geen geheim dat CEO Sports Jesper Fredberg nog een pak werk heeft op te knappen. Zijn prioriteiten zijn inmiddels bekend.

LEES OOK: Pandoering in Nederlandse bekerfinale, Pocognoli vloekt

Extra verdediger gezocht

Zo speurt Paars-Wit momenteel de markt af op zoek naar een creatieve middenvelder. Ook een nieuwe doelman, extra backs (Augustinsson?) en een flankaanvaller die voor diepgang zorgt, staan op de verlanglijst. Daarnaast is er nood aan nog een centrale verdediger.

Jan Vertonghen bleef dan wel aan boord en met Simic werd een vervanger voor Debast gestrikt. Maar omdat ook de huurbeurt van Federico Gattoni geen vervolg kreeg, blijft de spoeling achterin behoorlijk dun. En daar zal Fredberg dus een oplossing voor moeten vinden.

Opportuniteit gekaapt

Maar één van de namen op zijn verlanglijst mag alweer geschrapt worden. Eerder deze week raakte bekend dat Anderlecht zijn zinnen had gezet op Emmanuel Biumla. Deze 19-jarige Fransman was een interessante opportuniteit. Hij lag namelijk onder contract bij Girondins de Bordeaux, maar die club moest afstand nemen van haar statuut als profclub.

Bijgevolg kunnen alle spelers transfervrij overgenomen worden. Volgens Footmercato is Anderlecht echter uit de race geslagen. Biumla zou immers in de Ligue 1 aan de slag willen gaan. RC Lens en SCO Angers hebben inmiddels de onderhandelingen geopend.

Anderlecht gaat versterkt uit de zomermercato komen ...

Meest recent

Oosting bijt op de tong na discutabele penalty

Voor Antwerp leken de play-offs een maat voor niets te gaan worden, maar de Great Old lijkt plots ...

12
12
Drama voor Leicester voltrekt zich, Chelsea verliest weer

Ook in Engeland werd er dinsdagavond gevoetbald. In de Premier League leed Chelsea opnieuw een ...

18
18
Genk houdt net koppositie vast, averij voor Standard

De Europe Play-Off blijft razend spannend. Leider Genk liet dinsdag immers opnieuw punten liggen en ...

56
56
'Lazio pleziert Sarri met komst Rode Duivel'

Enkele jaren geleden stond Maurizio Sarri nog te boek als één van de beste coaches van ...

0
0
'Anderlecht moet vrezen: droomtransfer gekaapt'

Ondanks dat er de komende weken nog heel veel op het spel staat voor Anderlecht en de zoektocht naar ...

73
73
"Club Brugge? Interesseert me op dit moment niet"

Voor Club Brugge zijn het ontgoochelende dagen geweest. Het zag de titel mogelijk definitief ...

84
84
De Mil komt met update over verguisde Kanga

AA Gent kon in deze play-offs nog niet winnen, met tot dusver een schamele twee op negen tegen KV ...

61
61
Vanderbiest verklapt aanpak: "Als je dat doet tegen Club..."

KV Mechelen pakte voorlopig één punt in de Play-Offs. Tegen Union SG en RSC Anderlecht ...

66
66
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen-speler maakt wéér indruk

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

63
63
Club Brugge gaat ver met waanzinnige eis rond Tresoldi

Club Brugge voelt dat er iets beweegt rond Nicolò Tresoldi, en dat vertaalt zich meteen in ...

346
346
Anderlecht loopt stevige transferkater op

RSC Anderlecht wordt stilaan aan de nodige spelers gelinkt. Dat is uiteraard logisch, aangezien de ...

84
84
Charaï zwaar onder de indruk van topper KRC Genk

Bij KRC Genk hebben ze héél wat leuke voetballers rondlopen. Een aantal van hen gaan ...

48
48
Taravel maakt keuze: vervanger voor Hazard

Bij RSC Anderlecht staan ze voor een keuze. Thorgan Hazard zal wellicht niet én tegen STVV ...

173
173
'Drukke zomer Anderlecht: eerste toptarget lekt uit'

Ongeacht de verdere afloop van dit seizoen gaat RSC Anderlecht nadien alweer een drukke zomer ...

214
214
Club onder druk: BV komt met onheilspellend bericht

Club Brugge incasseerde afgelopen weekend een mokerslag van jewelste. Tegen rivaal Union ging het ...

281
281
'Overmars houdt adem in: goudhaantjes weg bij Antwerp?'

De nul is van het bord. Na de nederlagen tegen Genk en Charleroi knoopte Antwerp tegen OHL eindelijk ...

151
151
Leko hakt knopen door: duo buitenspel bij Club Brugge

Club Brugge hoopt de nederlaag tegen Union woensdag in eigen huis meteen weer door te spoelen tegen ...

196
196
'Anderlecht kan cashen: Goto richting topcompetitie'

Adriano Bertaccini en Mihajlo Cvetkovic vonden de voorbije weken hun neus voor doelpunten terug, ...

428
428
'AA Gent strijdt met JPL-subtoppers om goalgetter'

Met een magere twee op negen heeft AA Gent zijn start in de play-offs opnieuw gemist. Daar ...

104
104
'Leko grijpt in: drie slachtoffers bij Club Brugge'

De nederlaag tegen Union zindert nog na bij Club Brugge, dat evenwel weinig tijd heeft om stil te ...

615
615
'Anderlecht dumpt flops: Taravel op vingers getikt'

Dankzij een gevleide zes op zes ligt de derde plaats plots opnieuw binnen handbereik voor RSC ...

346
346
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

146
146
KAA Gent en De Mil slikken opdoffer voor Union

KAA Gent neemt het komende speeldag van de Play-Offs op tegen leider Union SG. De Buffalo’s ...

165
165
‘Ophef in Nederland: bliksemvertrek Sterling bij Feyenoord’

Raheem Sterling werd met toeters en bellen binnengehaald bij Feyenoord. De Engelse international ...

83
83
Heftig nieuws: speler Deense topclub in coma na steekpartij

Heftig nieuws uit Denemarken: 19-jarige middenvelder Alamara Djabi werd even in een kunstmatige coma ...

0
0

Meer sportnieuws