'Druk op Fredberg: Anderlecht ziet nieuwe transfer crashen'

815 stemmen
'Druk op Fredberg: Anderlecht ziet nieuwe transfer crashen'

RSC Anderlecht lijkt een versnelling hoger te schakelen op de transfermarkt. Een akkoord over de contractverlenging van Killian Sardella is in de maak, terwijl Ludwig Augustinsson op de terugweg lijkt. Maar in een ander dossier kregen de Brusselaars slecht nieuws te horen.

Dat extra versterking nodig is, staat buiten kijf. Anderlecht nam in het tussenseizoen immers afscheid van verschillende spelers. Jongens als Zeno Debast, Kasper Schmeichel, Thomas Delaney en Ludwig Augustinsson waren alllemaal basiskrachten. Bovendien liggen Thorgan Hazard en Francis Amuzu in de lappenmand.

Daar tegenover haalde RSCA nog maar één nieuwkomer in huis: verdediger Jan-Carlo Simic, die als invaller een degelijk debuut maakte tegen STVV. Het is dan ook geen geheim dat CEO Sports Jesper Fredberg nog een pak werk heeft op te knappen. Zijn prioriteiten zijn inmiddels bekend.

LEES OOK: 'PSG wil oppermachtig worden met 'man van 100 miljoen'

Extra verdediger gezocht

Zo speurt Paars-Wit momenteel de markt af op zoek naar een creatieve middenvelder. Ook een nieuwe doelman, extra backs (Augustinsson?) en een flankaanvaller die voor diepgang zorgt, staan op de verlanglijst. Daarnaast is er nood aan nog een centrale verdediger.

Jan Vertonghen bleef dan wel aan boord en met Simic werd een vervanger voor Debast gestrikt. Maar omdat ook de huurbeurt van Federico Gattoni geen vervolg kreeg, blijft de spoeling achterin behoorlijk dun. En daar zal Fredberg dus een oplossing voor moeten vinden.

Opportuniteit gekaapt

Maar één van de namen op zijn verlanglijst mag alweer geschrapt worden. Eerder deze week raakte bekend dat Anderlecht zijn zinnen had gezet op Emmanuel Biumla. Deze 19-jarige Fransman was een interessante opportuniteit. Hij lag namelijk onder contract bij Girondins de Bordeaux, maar die club moest afstand nemen van haar statuut als profclub.

Bijgevolg kunnen alle spelers transfervrij overgenomen worden. Volgens Footmercato is Anderlecht echter uit de race geslagen. Biumla zou immers in de Ligue 1 aan de slag willen gaan. RC Lens en SCO Angers hebben inmiddels de onderhandelingen geopend.

Anderlecht gaat versterkt uit de zomermercato komen ...

Meest recent

Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

19
19
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

48
48
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

17
17
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

251
251
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

273
273
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

251
251
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

231
231
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

443
443
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

272
272
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

379
379
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

114
114
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

1715
1715
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

155
155
Onverwachte comeback ervaren Rode Duivel op komst?

Christian Kabasele (35) speelde al acht jaar geen interland voor de Rode Duivels meer, maar de ...

238
238
Brandon Mechele tovert plots magisch moment uit WK-hoed

Brandon Mechele heeft een seizoen achter de rug om in te kaderen. Terwijl de meeste spelers nog ...

205
205
Courtois ziet troef bij Genk: "Daar wordt héél goed gewerkt"

Genk zorgde toch wel voor een grote verrassing toen het enkele dagen geleden aankondigde opnieuw met ...

73
73
Coucke-protest escaleert: fans dreigen met boycot

Bij Anderlecht is het deze zomer nog maar eens herbeginnen. In vergelijking met een jaar geleden ...

334
334
Club Brugge bevestigt: Stankovic keert terug naar Inter

Er zullen deze zomer wellicht de nodige smaakmakers vertrekken bij Club Brugge na een sterk seizoen. ...

317
317
'Tedesco drukt stempel: 3 JPL-talenten op wenslijst'

Na zijn ontslag bij Fenerbahçe heeft Domenico Tedesco niet lang moeten wachten op een nieuwe ...

153
153
Garcia gooit tactisch plannetje al op tafel: met vier achterin

De Rode Duivels werken zaterdag hun generale repetitie voor het WK af. Om 15u nemen ze het in het ...

155
155
'Rode Duivels grepen naast nog extra troef voor WK'

Voor het WK wisten Vincent Mannaert en Rudi Garcia nog een wit konijn uit de hoed te toveren. Ze ...

214
214
TRANSFERUURTJE: 'Atletico wil topdeal bij Club, wending KDB en Lukaku'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

180
180
Haaland gaat viraal met opvallende ploegfoto Noorwegen

Het WK staat voor de deur en elk land heeft zo hun eigen identiteit. Zo is Noorwegen onlosmakelijk ...

58
58
Garcia zet Vanaken plots op poleposition voor WK

De discussie rond Hans Vanaken bij de Rode Duivels laait weer ferm op na de oefeninterland tegen ...

442
442
Sergio is terug: hilarisch WK-lied voor Rode Duivels

Allez, allez, allez, we gaan er tegenaan! Sergio was in het verleden al goed met een iconisch lied ...

51
51

Meer sportnieuws