'Druk op Fredberg: Anderlecht ziet nieuwe transfer crashen'

door
'Druk op Fredberg: Anderlecht ziet nieuwe transfer crashen'

RSC Anderlecht lijkt een versnelling hoger te schakelen op de transfermarkt. Een akkoord over de contractverlenging van Killian Sardella is in de maak, terwijl Ludwig Augustinsson op de terugweg lijkt. Maar in een ander dossier kregen de Brusselaars slecht nieuws te horen.

Dat extra versterking nodig is, staat buiten kijf. Anderlecht nam in het tussenseizoen immers afscheid van verschillende spelers. Jongens als Zeno Debast, Kasper Schmeichel, Thomas Delaney en Ludwig Augustinsson waren alllemaal basiskrachten. Bovendien liggen Thorgan Hazard en Francis Amuzu in de lappenmand.

Daar tegenover haalde RSCA nog maar één nieuwkomer in huis: verdediger Jan-Carlo Simic, die als invaller een degelijk debuut maakte tegen STVV. Het is dan ook geen geheim dat CEO Sports Jesper Fredberg nog een pak werk heeft op te knappen. Zijn prioriteiten zijn inmiddels bekend.

LEES OOK: Van Bommel héél duidelijk over aanbiedingen van Anderlecht

Extra verdediger gezocht

Zo speurt Paars-Wit momenteel de markt af op zoek naar een creatieve middenvelder. Ook een nieuwe doelman, extra backs (Augustinsson?) en een flankaanvaller die voor diepgang zorgt, staan op de verlanglijst. Daarnaast is er nood aan nog een centrale verdediger.

Jan Vertonghen bleef dan wel aan boord en met Simic werd een vervanger voor Debast gestrikt. Maar omdat ook de huurbeurt van Federico Gattoni geen vervolg kreeg, blijft de spoeling achterin behoorlijk dun. En daar zal Fredberg dus een oplossing voor moeten vinden.

Opportuniteit gekaapt

Maar één van de namen op zijn verlanglijst mag alweer geschrapt worden. Eerder deze week raakte bekend dat Anderlecht zijn zinnen had gezet op Emmanuel Biumla. Deze 19-jarige Fransman was een interessante opportuniteit. Hij lag namelijk onder contract bij Girondins de Bordeaux, maar die club moest afstand nemen van haar statuut als profclub.

Bijgevolg kunnen alle spelers transfervrij overgenomen worden. Volgens Footmercato is Anderlecht echter uit de race geslagen. Biumla zou immers in de Ligue 1 aan de slag willen gaan. RC Lens en SCO Angers hebben inmiddels de onderhandelingen geopend.

Anderlecht gaat versterkt uit de zomermercato komen ...

Meest recent

Vandenbempt looft JPL-club: "Zoals FC Barcelona en Man City"

Het voetbal wat we dit seizoen te krijgen in de Jupiler Pro League is niet bepaald hoogstaand. ...

5
5
Oorzaak verlies AA Gent gevonden: "Heel pijnlijk"

AA Gent is bijna vervloekt in het Lotto Park. De afgelopen jaren wisten ze er amper punten te ...

31
31
Gelijk van Kompany: ex-talent RSCA droomt plots van WK

Bij RSC Anderlecht braken de afgelopen jaren veel jonge spelers door. Maar niet elk talent kon ...

26
26
Dit zijn de vijf kandidaten voor de Ebbenhouten Schoen

De organisatie van de Ebbenhouten Schoen heeft zijn vijf genomineerden voor de trofee van dit jaar ...

107
107
Ferrera pleit schuldig: "Was niet goed van mij"

FCV Dender verloor afgelopen weekend met 1-2 van Zulte Waregem. De ploeg mag zich daardoor al ...

15
15
Van Bommel héél duidelijk over aanbiedingen van Anderlecht

Bij Royal Antwerp FC gaat het van kwaad naar erger. Als er komende zomer niet flink wordt ...

307
307
'Ajax beslist over transfers Godts en Dolberg'

Ajax is al jaren op de dool en moet dit seizoen nog keihard knokken voor een Europees ticket. De ...

41
41
‘Standard wacht bang af: twee sterkhouders twijfelen’

Standard hoopt volgend seizoen beter te doen dan dit jaar. De Rouches blijven moeite hebben om weer ...

63
63
Blessure De Cat zorgt voor immens probleem bij Anderlecht

Nathan De Cat is vier tot zes weken buiten strijd bij RSC Anderlecht. Daardoor mist Paars-Wit hem ...

158
158
Van der Elst maakt Leko af na Diakhon-farce

Club Brugge won afgelopen weekend op Stayen, maar dat ging niet van een leien dakje. Het kwam ...

235
235
'Lukaku neemt beslissing over terugkeer naar Napoli'

De voorbije weken zat het er bovenarms op tussen Napoli en Romelu Lukaku. De Italiaanse kampioen was ...

82
82
Liefdesbom rond Mulder slaat keihard in bij Vandaag Inside

De familie Mulder is al jarenlang een vaste waarde op de Belgische televisie. Zowel Jan als zoon ...

75
75
'Club Brugge baalt: megabod afgewezen'

Voorlopig is het op transfervlak nog stil gebleven bij Club Brugge, maar achter de schermen werkt ...

235
235
Verdict De Cat bekend: Anderlecht krijgt mokerslag

Anderlecht wipte zondagavond naar de vierde plaats in het klassement dankzij een late zege tegen AA ...

477
477
Mentaal probleem Anderlecht: Kana suggereert oplossing

Anderlecht heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. ...

135
135
Bizarre keuze Oosting: "Ik begrijp hem echt niet"

Voor Antwerp dreigen de play-offs een grote ontgoocheling te worden. De Great Old ging vrijdag ...

106
106
Union-Club: Albert doet stevige voorspelling

Ook na twee speeldagen in de Champions' Play-Off blijft het status quo in de titelstrijd behouden. ...

492
492
'Openda heeft transfer helemaal beet'

Het is intussen al meer dan een maand geleden dat Loïs Openda nog eens op het veld verschenen ...

130
130
TRANSFERUURTJE: 'Duivel voor Inter, topaankoop Bayern'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

150
150
Groot risico Leko loont: “Hij scoort punten bij spelers”

Club Brugge verwezenlijkte afgelopen speeldag een straffe comeback tegen Sint-Truiden VV. ...

160
160
Rik De Mil zet klagende KAA Gent-fans op hun plaats

KAA Gent ging tegen RSC Anderlecht pijnlijk onderuit. De Buffalo’s kwamen op voorsprong, maar ...

248
248
Onana gaat viraal: geweldige reactie op scheldende fan

Amadou Onana begint meer en meer harten te veroveren in Engeland. De middenvelder is een sterkhouder ...

73
73
Vandenbempt ziet gigantisch probleem voor Club Brugge

Club Brugge won afgelopen weekend onverdiend met 1-2 van STVV. Op verplaatsing blijft Blauw-Zwart ...

372
372
Degryse scherp voor topclub: "Ik verwacht meer"

STVV-Club Brugge was een goede partij, met vooral een sterke thuisploeg. KV Mechelen-Union SG was ...

91
91
Verschaeren niet eens met Taravel: "Mogen van geluk spreken"

Yari Verschaeren vertrek na dit seizoen bij RSC Anderlecht. De middenvelder viel alweer goed in bij ...

262
262

Meer sportnieuws