'Fredberg plots 'on fire': onderhandelingen verlopen goed'

door
'Fredberg plots 'on fire': onderhandelingen verlopen goed'

Bij RSC Anderlecht lijken ze plots een forse versnelling hoger te gaan schakelen. CEO Sports Jesper Fredberg gaat weldra een aantal dossiers afronden. La Capitale had nog meer nieuws te melden.

LEES OOK: Smaakmaker Anderlecht: "Interesse van Liverpool?"

Sardella tekent mogelijk toch bij

Ludwig Augustinsson is deze week wellicht weer een speler van RSC Anderlecht. De Zweed tekent voor drie jaar en wellicht komt hij gratis over van Sevilla. Goed onderhandeld van de Deense sportieve baas, die geduldig afwachtte in dit dossier. Sevilla hoopte aanvankelijk nog 1 à 2 miljoen euro te vangen voor de linksachter.

Anderlecht onderhandelt ook verder met Killian Sardella over een nieuw contract en volgens LC zouden die gesprekken de goede kant opgaan. De rechtsachter, die onder Brian Riemer een geweldige ontwikkeling doormaakte, heeft nog maar een jaar contract. Er was even sprake van Werder Bremen, maar dat werd nooit concreet. Sardella gaat dus mogelijk bijtekenen, wat de stabiliteit alleen maar ten goede komt.

Patris en Foket

De verwachting is wel dat Louis Patris Brussel gaat verlaten. De aankoop van vorig jaar, waarvoor Anderlecht 3,5 miljoen euro betaalde, viel tot op heden door de mand in het Lotto Park. Er is Italiaanse interesse en mogelijk gaat RSCA de rechtsachter een seizoen uitlenen.

Daardoor zou er ruimte vrijkomen om Thomas Foket aan te trekken. De 29-jarige rechtsachter geniet belangstelling van Anderlecht en de verwachting is dat die de overstap gaat maken van Stade Reims. Zo lijkt Fredberg toch weer een stevige kern samen te stellen bij de Belgische recordkampioen.

Gaat Sardella bijtekenen?

Meest recent

'Liverpool schiet in actie voor volgende topspits'

De verwachtingen waren dit seizoen torenhoog bij Liverpool. Nadat het vorig seizoen al de titel ...

3
3
'Pocognoli met handen in haar: plotse leegloop op komst'

Sébastien Pocognoli zorgde in oktober voor ophef door midden in het seizoen te vertrekken bij ...

8
8
Groot nieuws voor Hoefkens: NAC grijpt in

Vorige week viel de naam van Carl Hoefkens nog bij KRC Genk, maar de trainer paste voor een job bij ...

25
25
11 namen: dubbele opsteker voor Club, Hayen grijpt niet in

Om 13u30 wordt de kerstspeeldag in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Dat gebeurt meteen met een ...

128
128
'Rode Duivels grijpen nu toch weer naast toptalent'

Er was in 2025 heel wat te doen over spelers met een dubbele nationaliteit bij de Rode Duivels. Heel ...

71
71
TRANSFERUURTJE: 'Club troeft Anderlecht af, Barça ontdekt Gentse parel'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

141
141
Hubert haalt snoeihard uit naar Anderlecht

David Hubert werd een tijdje geleden ontslagen bij RSC Anderlecht. Nu zit de hoofdtrainer bij Union ...

225
225
Vera deelt hartverscheurend verhaal over Nicky Hayen

Het zijn zware weken geweest voor Nicky Hayen, maar zeker ook heftige jaren voor Vera Duchateau. Al ...

207
207
Zulte Waregem roept oorlogstaal naar Antwerp

Zulte Waregem kent dit seizoen wisselvallige resultaten, maar de promovendus doet het behoorlijk in ...

386
386
Held: Vuskovic (ex-Westerlo) redt leven na akelig moment

Luka Vuskovic maakte op 17-jarige leeftijd op huurbasis furore bij Westerlo, maar nu zit de centrale ...

38
38
‘KAA Gent slaat bal mis: wéér toptalent op weg naar exit'

KAA Gent krijgt dit seizoen klappen. De resultaten vallen dik tegen en als klap op de vuurpijl ...

335
335
Einde verhaal? Fans keren zich nu ook tegen Marc Brys

Marc Brys staat officieel nog onder contract als bondscoach van Kameroen, maar de Belgische ...

101
101
'Real schiet in actie: opvolger voor clubicoon bepaald'

Bij Real werkten ze in de voorbije zomers al aan een verjonging van het elftal, met dit seizoen nog ...

68
68
'Afrikaanse kampioen op weg naar Belgische club'

De wintermercato gaat binnen enkele dagen van start en de zoektocht naar versterking is bij de ...

278
278
Tip voor De Mil: "Hij moet meer kansen krijgen"

Rik De Mil heeft tot dusver nog maar weinig plezier beleefd aan zijn overstap naar AA Gent. De ...

170
170
'Paniek bij Club: ook transfer Tzolis weer op tafel'

Club Brugge gaat vrijdagmiddag in Genk nog op zoek naar een resultaat, maar daarna kan het vizier ...

248
248
Ophef op Africa Cup: Saintfiet haalt keihard uit

Op tweede kerstdag wordt er ook op de Africa Cup weer gevoetbald. Daarbij zijn ook twee Belgische ...

144
144
Plots vreemde situatie voor Nicky Hayen

De Kerstspeeldag in de Jupiler Pro League wordt straks om 13u30 afgetrapt met meteen een pikante ...

400
400
'Transferplannen Standard: zes deals op til'

Na twee derde van de reguliere competitie lijken Union, Club Brugge, STVV en Anderlecht al vrijwel ...

284
284
‘Club Brugge schrikt: Broos’ comeback botst direct’

Hugo Broos wil stoppen als coach, maar niet verdwijnen uit het voetbal. Alleen: de manier waarop hij ...

430
430
KV Mechelen in Play-Off I? Revelatie schat kansen in

Vrijdag en zaterdag staan nog de laatste wedstrijden van 2025 in de Jupiler Pro League op het ...

150
150
Marouane Fellaini toch nog langer bij Charleroi?

Charleroi pakte onlangs groots uit met de komst van Marouane Fellaini. De ex-Rode Duivel was sinds ...

33
33
Cinel keert plots helemaal zijn kar bij Cercle

Cercle Brugge sluit zijn kalenderjaar af met een lastige opdracht, want vrijdag komt Union op bezoek ...

330
330
'Club Brugge onderhandelt keihard: 35 miljoen'

Club Brugge gaat vrijdagnamiddag in Genk op zoek naar een mooie afsluiter van 2025. Daarna kan het ...

424
424
Zucht van opluchting bij Club: Leko maakt selectie bekend

Vrijdag gaat de kerstspeeldag in de Jupiler Pro League van start met een bijzonder aantrekkelijke ...

310
310

Meer sportnieuws