'Fredberg plots 'on fire': onderhandelingen verlopen goed'

door
'Fredberg plots 'on fire': onderhandelingen verlopen goed'

Bij RSC Anderlecht lijken ze plots een forse versnelling hoger te gaan schakelen. CEO Sports Jesper Fredberg gaat weldra een aantal dossiers afronden. La Capitale had nog meer nieuws te melden.

LEES OOK: 'Weggehoond' in België, nu waardevolle kracht bij Marseille

Sardella tekent mogelijk toch bij

Ludwig Augustinsson is deze week wellicht weer een speler van RSC Anderlecht. De Zweed tekent voor drie jaar en wellicht komt hij gratis over van Sevilla. Goed onderhandeld van de Deense sportieve baas, die geduldig afwachtte in dit dossier. Sevilla hoopte aanvankelijk nog 1 à 2 miljoen euro te vangen voor de linksachter.

Anderlecht onderhandelt ook verder met Killian Sardella over een nieuw contract en volgens LC zouden die gesprekken de goede kant opgaan. De rechtsachter, die onder Brian Riemer een geweldige ontwikkeling doormaakte, heeft nog maar een jaar contract. Er was even sprake van Werder Bremen, maar dat werd nooit concreet. Sardella gaat dus mogelijk bijtekenen, wat de stabiliteit alleen maar ten goede komt.

Patris en Foket

De verwachting is wel dat Louis Patris Brussel gaat verlaten. De aankoop van vorig jaar, waarvoor Anderlecht 3,5 miljoen euro betaalde, viel tot op heden door de mand in het Lotto Park. Er is Italiaanse interesse en mogelijk gaat RSCA de rechtsachter een seizoen uitlenen.

Daardoor zou er ruimte vrijkomen om Thomas Foket aan te trekken. De 29-jarige rechtsachter geniet belangstelling van Anderlecht en de verwachting is dat die de overstap gaat maken van Stade Reims. Zo lijkt Fredberg toch weer een stevige kern samen te stellen bij de Belgische recordkampioen.

Gaat Sardella bijtekenen?

Meest recent

Degryse steekt tirade af nadat VAR Union nekt

Union is er dinsdagavond op het nippertje niet geslaagd om een knappe comeback tegen Olympique ...

72
72
De Ketelaere schittert, opluchting voor Barça en Liverpool

Er stond dinsdagavond nog heel wat Champions League-voetbal op het programma. Charles De Ketelaere ...

28
28
Anticlimax: Union strandt op milimeters van straffe comeback

Kwalificatie voor de play-offs van de Champions League wordt weer wat moeilijker voor Union. De ...

50
50
Beslissende De Ketelaere zorgt voor zeer straffe statistiek

Charles De Ketelaere stond dinsdagavond met Atalanta voor een lastige opdracht in de Champions ...

46
46
Jong Genk wint dankzij blitzstart prestigeduel tegen Futures

In de schaduw van de Champions League werd er dinsdagavond ook nog gevoetbald in de Challenger Pro ...

80
80
Arteta baalt om deze reden van trainerswissel bij Club

Dinsdag verzamelden de media in Brugge voor het traditionele persmoment aan de vooravond van de ...

224
224
Verrassende zet Anderlecht: spelers in etalage gezet

Anderlecht werd vorig weekend weer met de voetjes op de grond gezet, want het kreeg een 4-0 om de ...

180
180
Hayen komt met emotionele reactie op ontslag bij Club

Bij Club Brugge werd Ivan Leko dinsdag officieel aan de pers voorgesteld en woensdag zal de Kroaat ...

307
307
Bayern schrikt even, maar boekt nog vlotte CL-zege

In de Champions League mochten Bayern München en Sporting CP het om 18u45 tegen elkaar opnemen. ...

55
55
Rigaux over onvrede AA Gent: "In eer en geweten"

Club Brugge heeft 2025 afgesloten met beslissingen die Blauw-Zwart niet geliefd hebben gemaakt in de ...

367
367
De Zerbi komt met verrassende transferonthulling Vermeeren

Bij Olympique Marseille start Arthur Vermeeren wellicht in de basis tegen Union SG. De middenvelder ...

97
97
‘Salah uitgekotst: Liverpool zet icoon brutaal aan de deur’

Je voelt bijna de gêne in de kleedkamer. Een club die haar grootste icoon brutaal naar de deur ...

160
160
'Weggehoond' in België, nu waardevolle kracht bij Marseille

Union SG neemt het vanavond in het Lotto Park op tegen Olympique Marseille. Het is bij de Fransen ...

148
148
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen en AA Gent heel tevreden

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

82
82
Ex-smaakmaker wil terug naar Union SG: "Waarom niet?"

Bij Union SG verkochten ze de afgelopen jaren héél veel spelers voor tientallen ...

119
119
Club Brugge-bestuur verdedigt ontslag Hayen: "Het was op"

Het tweede tijdperk van Ivan Leko als hoofdcoach van Club Brugge is officieel begonnen. Dinsdag ...

296
296
'Baro loopt blauwtje: AA Gent mag 2 coaches schrappen'

 Terwijl ex-coach Ivan Leko voor het eerst de pers te woord stond als trainer van Club Brugge ...

959
959
Van Gucht hangt het serieus uit: tv-bazen pisnijdig

Ruben Van Gucht jaagt heel wat vuurwerk door het medialandschap. Ingrijpende beslissingen zorgden ...

395
395
Leko speelt open kaart over verhuis van Gent naar Club

Na een hectische dag stond Ivan Leko dinsdag voor het eerst opnieuw op het oefenveld bij Club ...

296
296
Vanaken doet boekje open over trainerswissel Club Brugge

Club Brugge dropte maandag een bom van formaat door Nicky Hayen in te wisselen voor Ivan Leko. Diens ...

801
801
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 18 bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Via de officiële ...

226
226
'AA Gent vindt opvolger Leko: topkandidaat al bekend'

Als een donderslag bij heldere hemel nam KAA Gent maandag afscheid van Ivan Leko, die door Club ...

746
746
Vuurwerk bij Club Brugge: solo slim van Verhaeghe?

Ivan Leko leidde zopas zijn eerste training als hoofdcoach van Club Brugge, straks verschaft hij ...

500
500
Familie betreurde De Boeck komt met hartverwarmende actie

Het onverwachte overlijden van voormalig profvoetballer en trainer Glen De Boeck, gisteren, laat een ...

156
156
‘Leko grijpt genadeloos in: Club-smaakmaker afgedankt?'

Nicky Hayen out, Ivan Leko in. Club Brugge verraste vriend en vijand door de Kroaat weg te plukken ...

1072
1072

Meer sportnieuws