Opvallend: ‘Napoli stelt creatieve oplossing Lukaku voor’

door
Opvallend: ‘Napoli stelt creatieve oplossing Lukaku voor’

Napoli lijkt Romelu Lukaku zo snel mogelijk binnen te willen halen. De verkoop van Victor Osimhen komt echter niet van de grond en de Napolitanen komen nu met een creatieve oplossing.

Eerder kwam al naar buiten dat Napoli aan een ruildeal met Chelsea dacht om Lukaku binnen te halen. Osimhen zou dan de omgekeerde weg bewandelen. Nu komen de Italianen met een creatievere oplossing.

LEES OOK: 'Napoli kan Cercle Brugge nog aardige duit opleveren'

Uitleenbeurt met opvallende optie

Napoli hoopt Lukaku voor maximum dertig miljoen euro binnen te halen. Osimhen zou vervolgens op huurbasis naar Chelsea trekken en als de Londenaren zich weten te kwalificeren voor de Champions League dan wordt een verplichte aankoopoptie geactiveerd.

PSG was in de markt voor Osimhen, maar Napoli wilde dat de Parijzenaars de afkoopclausule van 120 miljoen euro op tafel legden. De onderhandelingen verliepen vervolgens moeizaam en nu lijkt Chelsea met de ex-Charleroi-aanvaller aan de haal te gaan.

Oplossing Lukaku

De creatieve oplossing zou goed nieuws betekenen voor Lukaku. De Rode Duivel wil naar het Napoli van Antonio Conte trekken want bij Chelsea is er geen toekomst meer voor Big Rom. Met Osimhen heeft de Londense topclub ook meteen een vervanger in huis gehaald.

Na AS Roma en Internazionale zal Napoli de derde Italiaanse club van Lukaku worden. De aanvaller kende een teleurstellend Europees Kampioenschap in Duitsland met de Rode Duivels en hoopt komend seizoen weer te knallen in de Serie A.

Moet Chelsea deze deal accepteren?

Meest recent

Dé waanzinnige top vijf van RC Genk: “Absolute wereldklasse”

KRC Genk heeft een voortreffelijke jeugdopleiding. De Limburgers lieten al héél wat ...

220
220
Oosting komt met enorme dompers voor Antwerp

Royal Antwerp FC haalde Rein Van Helden weg bij STVV, maar daar bleef het bij. Nochtans kon de ploeg ...

60
60
'Rodriguez (ex-Real) op zucht van zeer knappe transfer'

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

8
8
Still met goed én slecht nieuws: "Kan spelen tegen Antwerp"

RSC Anderlecht staat onder vuur. De resultaten zijn slecht, de coach werd ontslagen en de sportief ...

157
157
'Olaigbe (ex-Cercle en RSCA) verrast met nieuwe club'

De carrière van Kazeem Olaigbe zit duidelijk in een dipje. De Belgische flankaanvaller gaat ...

14
14
'Ontevreden Ronaldo maakt blits comeback in Europa'

De voorbije dagen is er in Saudi-Arabië een bom ontploft rond Cristiano Ronaldo. De Portugese ...

100
100
Edward Still: "Of hij trainer wordt van Anderlecht?"

Edward Still heeft zijn eerste persconferentie als trainer van RSC Anderlecht afgewerkt. De ...

158
158
Ruben Van Gucht gespot op Tinder en dat verrast velen

Ruben Van Gucht is op dit eigenste moment te zien op VRT. De journalist doet immers verslag van de ...

17
17
Noa Lang geeft dé reden voor bliksemvertrek bij Napoli

De wintermercato zit er in de meeste landen op. De voorbije maand hebben we heel wat opmerkelijke ...

37
37
Hubert kan revanche nemen: "Bleef wel mooie ervaring"

Deze week worden de heenwedstrijden in de halve finales van de Croky Cup afgewerkt. Woensdagavond ...

17
17
'Club Brugge hoopt: alsnog miljoenen voor flop?'

Club Brugge beleefde al bij al een vrij rustige wintermercato. Het haalde met Felix ...

337
337
'Anderlecht, Club en co te laat voor smaakmaker JPL'

We lijken dit seizoen enkele verrassingen te kunnen krijgen in de Champions' Play-Off. STVV blijft ...

154
154
La Louvière bevestigt bom rond Nicolas Frutos

La Louvière maakte de voorbije jaren een straffe opmars, want op twee jaar tijd ging het van ...

186
186
AA Gent ziet nog een verdediger vertrekken

AA Gent veroverde na de winterstop opnieuw een stek in de top zes en wil er alles aan doen om die ...

60
60
'Pijnlijke onthulling over gemiste transfer Vermeeren'

Na zijn debuut bij Antwerp leek the sky the limit te zijn voor Arthur Vermeeren, maar sinds zijn ...

211
211
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht weigert monsterbod, Kanté terug in Europa'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

224
224
Filip Joos gooit het roer om: “Het was genoeg”

Filip Joos staat bekend als het vaste gezicht en de stem van de sportredactie, iemand die het spel ...

109
109
‘Europese sensatiemove Messi: voorwaarden op tafel’

De toekomst van Lionel Messi wordt nadrukkelijk besproken. Nu de competitie in de Verenigde Staten ...

98
98
‘Union schrikt: alsnog winterse knaltransfer steunpilaar?'

Union SG staat aan de leiding in de Jupiler Pro League en de Brusselse club neemt het in de halve ...

125
125
Leoni verbaast iedereen na Anderlecht: Geraerts jubelt

Theo Leoni brak op latere leeftijd door bij RSC Anderlecht, maar de middenvelder was na een tijdje ...

365
365
Pro League komt met zéér opvallend initiatief voor de fans

De Pro League heeft een opvallend initiatief meegedeeld. Beter laat dan nooit, want velen riepen al ...

97
97
'Opvallend transferverhaal met Club, Bayat en Leko"

Club Brugge haalde enkel Felix Lemaréchal naar het Jan Breydelstadion. Er kwam geen ...

488
488
'Paintsil (ex-Genk) staat voor verrassende megatransfer'

Gaat Joseph Paintsil alsnog een transfer afdwingen de komende dagen? Het zou zomaar kunnen. De ...

284
284
Hubert op zijn hoede: "Een zéér complete ploeg"

In het Zwarte Land staat vanavond de heenmatch van de halve finale van de Croky Cup tussen Sporting ...

54
54
'Carrasco en Dams gaan alsnog transfers versieren'

Yannick Carrasco en Matteo Dams gaan de komende dagen mogelijk nog van club verwisselen. De twee ...

74
74

Meer sportnieuws