Opvallend: ‘Napoli stelt creatieve oplossing Lukaku voor’

door
Opvallend: ‘Napoli stelt creatieve oplossing Lukaku voor’

Napoli lijkt Romelu Lukaku zo snel mogelijk binnen te willen halen. De verkoop van Victor Osimhen komt echter niet van de grond en de Napolitanen komen nu met een creatieve oplossing.

Eerder kwam al naar buiten dat Napoli aan een ruildeal met Chelsea dacht om Lukaku binnen te halen. Osimhen zou dan de omgekeerde weg bewandelen. Nu komen de Italianen met een creatievere oplossing.

LEES OOK: KBVB houdt hart vast: grote zorgen om Lukaku en KDB?

Uitleenbeurt met opvallende optie

Napoli hoopt Lukaku voor maximum dertig miljoen euro binnen te halen. Osimhen zou vervolgens op huurbasis naar Chelsea trekken en als de Londenaren zich weten te kwalificeren voor de Champions League dan wordt een verplichte aankoopoptie geactiveerd.

PSG was in de markt voor Osimhen, maar Napoli wilde dat de Parijzenaars de afkoopclausule van 120 miljoen euro op tafel legden. De onderhandelingen verliepen vervolgens moeizaam en nu lijkt Chelsea met de ex-Charleroi-aanvaller aan de haal te gaan.

Oplossing Lukaku

De creatieve oplossing zou goed nieuws betekenen voor Lukaku. De Rode Duivel wil naar het Napoli van Antonio Conte trekken want bij Chelsea is er geen toekomst meer voor Big Rom. Met Osimhen heeft de Londense topclub ook meteen een vervanger in huis gehaald.

Na AS Roma en Internazionale zal Napoli de derde Italiaanse club van Lukaku worden. De aanvaller kende een teleurstellend Europees Kampioenschap in Duitsland met de Rode Duivels en hoopt komend seizoen weer te knallen in de Serie A.

Moet Chelsea deze deal accepteren?

Meest recent

Mannaert geeft Club Brugge transferraad: dubbele jackpot

Vincent Mannaert had in het verleden de touwtjes in handen bij Club Brugge, maar nu is hij actief ...

21
21
Revolutie bij Club Brugge: leegloop en grote vrees

Club Brugge kan weer terugkijken op een geslaagde Champions League-campagne. Blauw-Zwart wist zich ...

93
93
Belgische top loert: JPL-revelatie plots gratis optie

De Belgische competitie is nog niet ten einde, maar de transfergeruchten worden al de wereld ...

62
62
Barça krijgt gelijk: Catalanen halen uit naar voetbalbond

Het is hommeles in Spanje. De titelstrijd is weer enorm spannend tussen FC Barcelona en Real Madrid. ...

33
33
KBVB houdt hart vast: grote zorgen om Lukaku en KDB?

Thibaut Courtois, Romelu Lukaku en Kevin De Bruyne zijn nog de enige constante terugkerende namen ...

26
26
Keeperlegende hakt zwaar in op Courtois én België

De controverse tussen Real Madrid en Benfica blijft nazinderen, zelfs tot in Paraguay. Daar besloot ...

166
166
Pakkende beelden Brandon Mechele gaan door merg en been

Club Brugge speelde gisteren opnieuw een meer dan verdienstelijke partij in de Champions League. Op ...

304
304
Razend ambitieus Club krijgt boodschap: “Geen excuses”

Club Brugge werd door Atlético Madrid uitgeschakeld in de tussenronde van de Champions ...

191
191
Mannaert slaat ferm terug op commotie met De Bilde

Vincent Mannaert heeft de touwtjes stevig in handen achter de schermen bij de Rode Duivels. De ...

117
117
'Schot in de zaak: Anderlecht charmeert 'nieuwe TD''

RSC Anderlecht zal eerstdaags de knoop moeten doorhakken in zijn trainersdossier. Blijft ...

331
331
Oorzaak eliminatie Club gevonden? "Hij had zeker gescoord"

De Champions League-campagne van Club Brugge zit erop dit seizoen. Ondanks een meer dan degelijk ...

182
182
Vanaken geeft dé reden voor pijnlijke blunder Mignolet

Na een sterke eerste helft leek het erin te zitten, maar Club Brugge is er uiteindelijk toch niet in ...

333
333
Antwerp in dubio: aanvaller gratis naar uitgang?

Antwerp FC wil dit seizoen alsnog een Europees ticket veroveren, via eender welke play-off. ...

156
156
Snoeiharde woorden: Brusselmans breekt imago Van Gucht

Herman Brusselmans werd gisteren nogmaals vrijgesproken vanwege een 'aangebrande' column. Dat ...

86
86
Spaanse pers fileert Club: spectaculaire woorden voor één speler

Club Brugge hield één helft lang de schijn hoog, maar moest dinsdagavond uiteindelijk ...

619
619
‘Anderlecht gaat upgraden: prijzenpakker op de A-lijst’

Anderlecht wil upgraden en kijkt verder dan snelle noodoplossingen als hoofdcoach. Plan A blijft ...

299
299
Duizelingwekkend! Club verdient dít bedrag aan UCL-campagne

Het is Club Brugge dan toch niet gelukt om voor het tweede jaar op rij door te stoten naar de 1/8ste ...

706
706
Kranten zien zondebok: toekomst bij Club Brugge in gevaar?

Het Champions League-verhaal van Club Brugge is geschreven voor dit seizoen. In de terugmatch tegen ...

479
479
'Anderlecht vloekt: volgend trainersplan valt in water'

Er zijn ondertussen al een drietal weken verstreken na het ontslag van Besnik Hasi en RSC Anderlecht ...

301
301
'Zeer verrassende WK-ganger voor Club Brugge'

Club Brugge zag dit seizoen weer de nodige spelers doorbreken op het internationale toneel. Sinds de ...

187
187
'KV Mechelen twijfelt nog over verlenging sterkhouder'

KV Mechelen ligt met nog vier wedstrijden te spelen in de reguliere competitie nog altijd op koers ...

149
149
Trotse Leko: "We hebben voor paniek gezorgd"

Voor Club Brugge is er dinsdagavond een einde gekomen aan het avontuur in de Champions League. Op ...

118
118
Bodø/Glimt stunt weer, ook Leverkusen en Newcastle door

Dinsdagavond hebben nog drie teams hun ticket voor de achtste finales van de Champions League ...

107
107
'Marokko vier maanden voor WK op zoek naar bondscoach'

De start van het WK nadert met rasse schreden en de meeste deelnemers leggen de laatste hand aan hun ...

73
73
Mignolet reageert goudeerlijk na stevige blunder

Club Brugge heeft zich dinsdag niet opnieuw kunnen plaatsen voor de achtste finales van de Champions ...

183
183

Meer sportnieuws