'Napoli duwt door en legt nieuwe optie op tafel voor Lukaku'

door
'Napoli duwt door en legt nieuwe optie op tafel voor Lukaku'

Het wordt opnieuw een enerverende zomer voor Romelu Lukaku, die na een jaartje bij AS Roma nog maar eens op zoek moet naar een nieuwe club. Bij Chelsea wordt er niet meer op hem gerekend, maar tegelijk stellen de Blues ook pittige eisen voor een transfer.

Lange tijd hielden ze vast aan een vraagprijs van 45 miljoen euro, maar niemand bleek bereid om dat bedrag op tafel te leggen. Lukaku werd wel gelinkt aan een transfer naar Saudi-Arabië of AC Milan, maar al snel bleek Napoli eigenlijk de enige echt concrete optie te zijn.

LEES OOK: Romelu Lukaku verrast iedereen met straffe 'carrièreswitch'

Napoli wil Lukaku zo snel mogelijk

In Napels zou Lukaku immers herenigd kunnen worden met Antonio Conte, onder wie hij destijds bij Internazionale zijn beste jaren beleefde en met wie hij nog steeds een uitstekende band onderhoudt. Conte maakte ook geen geheim van de interesse, temeer omdat Napoli nog een nieuwe spits zoekt.

De club gaat er immers vanuit dat Victor Osimhen zal vertrekken, ook al komt die transfer maar moeilijk van de grond. Fabrizio Romano komt nu met een update over het dossier van Lukaku en Osimhen. Die laatste zou al een akkoord op zak hebben met PSG, maar de onderhandelingen tussen de clubs vorderen niet.

Betrokken in deal met Chelsea voor Osimhen?

Bij Napoli willen ze echter zo snel mogelijk de komst van Lukaku afronden en dus gooien ze ook een nieuwe optie op tafel. Ze zouden bereid zijn om Osimhen op te nemen in de deal voor onze landgenoot. Ook Chelsea zoekt een spits en met een ruildeal zouden ze de kostprijs stevig kunnen drukken.

Lukaku blijft dus in de wachtkamer zitten, ook al is het duidelijk dat alle partijen zo snel mogelijk een oplossing willen. Het blijft echter wachten op Osimhen, want pas na diens vertrek heeft Napoli de nodige financiële ruimte om onze landgenoot binnen te halen.

Zal Lukaku nog voor de start van het seizoen zijn transfer beet hebben?

Meest recent

Loting WK 2026: alsnog 'Poule des Doods' voor Duivels?

De Rode Duivels hebben zich dinsdag geplaatst voor het WK 2026, net zoals 42 van de andere 48 ...

106
106
'Grote WK-verrassing voor Brandon Mechele bij Duivels'

Brandon Mechele kreeg dinsdagavond zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels en de sterkhouder ...

121
121
'Transferplan Barça onthuld: Flick's topprioriteit voor 2026'

FC Barcelona wil in de komende weken zijn achterstand op La Liga-koploper Real Madrid verder ...

29
29
Feestavond wordt nachtmerrie: Duivel maanden buiten strijd

De Rode Duivels vierden dinsdagavond hun WK-kwalificatie na een 7-0-monsterzege tegen het weerloze ...

138
138
'Knaltransfer Tzolis krijgt vorm: topclub dient verzoek in'

Een deelname aan het WK 2026 zit er voor hem niet in, maar Christos Tzolis was in de voorbije ...

209
209
Vernieuwde Bosuil bijna af: Antwerp dropt groot nieuws

Antwerp FC hervat komend weekend zijn seizoen met een bezoek van hekkensluiter FCV Dender. Maar de ...

255
255
'Kogel al door de kerk: KBVB hakt knoop door over job Garcia'

Ondanks de kwalificatie voor het WK 2026, hing de voorbije dagen een negatieve sfeer rond bondscoach ...

525
525
Arsenal slikt optater: goed nieuws voor Club Brugge

De laatste interland-break van het kalenderjaar zit erop, het clubvoetbal kan weer in alle hevigheid ...

101
101
Vete Garcia-De Bilde: nieuwe details komen bovendrijven

Wat een mooi feest had moeten worden om de WK-kwalificatie van de Rode Duivels te vieren, werd ...

473
473
'Vazquez out: Anderlecht wil oude bekende als nieuwe spits'

RSC Anderlecht wil vanaf komend weekend de goede lijn van tegen KV Mechelen en Club Brugge ...

553
553
'United past voor toptransfer: Lammens lacht tanden bloot'

De kans dat hij dinsdag tegen Liechtenstein zijn grote debuut als Rode Duivel zal maken, is ...

280
280
Vandenbempt onthult dé voorwaarde voor ontslag Garcia

Er zou een feeststemming moeten heersen rond de Rode Duivels. Er werd dinsdagavond met 7-0 gewonnen ...

175
175
'Stevige opsteker voor Zeno Debast'

Het was bij de Rode Duivels wat zoeken achterin tegen Kazachstan en Liechtenstein. Rudi Garcia kon ...

66
66
WK-selectie Rode Duivels: 20 spelers al zeker van plaats?

Het was al zo goed als zeker, maar dinsdagavond werden ook de laatste twijfels weggenomen: de Rode ...

176
176
Raes uit grote bedenking bij kritiek op Garcia

Rudi Garcia heeft in zijn eerste jaar als bondscoach al zijn doelstellingen behaald. Hij hield de ...

75
75
Assistent onthult straffe aanbiedingen voor Clement

Philippe Clement is weer aan het werk. Negen maanden na zijn ontslag bij Rangers vond onze ...

89
89
'Mislukte samenwerking krijgt voor Beerschot staartje'

Het lijkt Beerschot de laatste maanden weer voor de wind te gaan. De club werd onlangs overgenomen ...

246
246
Anderlecht in paniek: monsterbod op Cvetkovic komt

De 18-jarige Mihajlo Cvetković groeit in snelvaart uit tot Anderlechts belangrijkste spelers. Met 3 ...

686
686
'Juventus en Milan strijden om Belgische WK U17-sensatie'

De Jonge Duivels trokken met hoge verwachtingen naar het WK U17, maar hebben die niet kunnen ...

116
116
Vete explodeert: "Garcia neemt ons niet serieus"

De Rode Duivels mochten dinsdagavond de champagne boven. Niet alleen werd Liechtenstein met 7-0 door ...

196
196
'Kogel door de kerk: Celtic heeft trainer gekozen'

Het is voor de Schotse topclubs nog geen prettig seizoen. Rangers kende een dramatische start met ...

312
312
België vreest problemen: twee verrassingen achterin?

De Rode Duivels gaan naar het WK. Dat is alweer zeer goed nieuws voor het Belgisch voetbal. Rudi ...

256
256
Euvrard ziet één enorm probleem bij Standard

De trainerswissel heeft bij Standard inzake resultaten voorlopig weinig beterschap weten te brengen. ...

154
154
Vannieuwkerke breekt door verdrietige brief aan 15-jarige

Wie Karl Vannieuwkerke op televisie ziet, kent hem als de gedreven sportstem die grote wedstrijden ...

46
46
Rode Duivel eist meer: “Mijn rol moet groter worden”

Het leven zonder Romelu Lukaku is héél zwaar voor de Rode Duivels. Een gebrek aan ...

126
126

Meer sportnieuws