'Napoli duwt door en legt nieuwe optie op tafel voor Lukaku'

door
'Napoli duwt door en legt nieuwe optie op tafel voor Lukaku'

Het wordt opnieuw een enerverende zomer voor Romelu Lukaku, die na een jaartje bij AS Roma nog maar eens op zoek moet naar een nieuwe club. Bij Chelsea wordt er niet meer op hem gerekend, maar tegelijk stellen de Blues ook pittige eisen voor een transfer.

Lange tijd hielden ze vast aan een vraagprijs van 45 miljoen euro, maar niemand bleek bereid om dat bedrag op tafel te leggen. Lukaku werd wel gelinkt aan een transfer naar Saudi-Arabië of AC Milan, maar al snel bleek Napoli eigenlijk de enige echt concrete optie te zijn.

LEES OOK: 'Napoli en AS Roma krijgen ervaren Rode Duivel aangeboden'

Napoli wil Lukaku zo snel mogelijk

In Napels zou Lukaku immers herenigd kunnen worden met Antonio Conte, onder wie hij destijds bij Internazionale zijn beste jaren beleefde en met wie hij nog steeds een uitstekende band onderhoudt. Conte maakte ook geen geheim van de interesse, temeer omdat Napoli nog een nieuwe spits zoekt.

De club gaat er immers vanuit dat Victor Osimhen zal vertrekken, ook al komt die transfer maar moeilijk van de grond. Fabrizio Romano komt nu met een update over het dossier van Lukaku en Osimhen. Die laatste zou al een akkoord op zak hebben met PSG, maar de onderhandelingen tussen de clubs vorderen niet.

Betrokken in deal met Chelsea voor Osimhen?

Bij Napoli willen ze echter zo snel mogelijk de komst van Lukaku afronden en dus gooien ze ook een nieuwe optie op tafel. Ze zouden bereid zijn om Osimhen op te nemen in de deal voor onze landgenoot. Ook Chelsea zoekt een spits en met een ruildeal zouden ze de kostprijs stevig kunnen drukken.

Lukaku blijft dus in de wachtkamer zitten, ook al is het duidelijk dat alle partijen zo snel mogelijk een oplossing willen. Het blijft echter wachten op Osimhen, want pas na diens vertrek heeft Napoli de nodige financiële ruimte om onze landgenoot binnen te halen.

Zal Lukaku nog voor de start van het seizoen zijn transfer beet hebben?

Meest recent

Transferblunder bij Genk? "Wil bewijzen dat ze fout waren"

Bij KRC Genk blijft de jeugdopleiding een belangrijk stokpaardje, maar niet elk groot talent weet ...

16
16
Bloedmooi model legt alles op tafel over Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht zorgde voor een absolute primeur afgelopen weekend. De VRT-journalist speelde een ...

42
42
'Anderlecht gaat hard: volgende aanwinst is binnen'

Bij Anderlecht lijkt de mercato stilaan helemaal op gang te komen. Na het vertrek van Cedric ...

126
126
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht slaat toe, Lang heeft knaltransfer beet'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

162
162
Vandenbempt maakt Belgische clubs compleet af

Het is enorm spannend in de Jupiler Pro League. De strijd om de top 6 is volledig losgebarsten en de ...

151
151
Snoeiharde Degryse ziet waar het schoentje wringt bij Club

Club Brugge zit in de hoek waar de klappen vallen. Afgelopen speeldag ging het pijnlijk onderuit ...

215
215
‘Afrika Cup krijgt ferm staartje: FIFA grijpt stevig in’

De Afrika Cup stond bol van incidenten, maar op het einde trok Senegal aan het langste eind. ...

392
392
SK Beveren maakt vertrek spits wereldkundig

SK Beveren staat riant aan de leiding in de Challenger Pro League. Het lijkt nu al vast te staan dat ...

62
62
Euvrard likt zijn wonden: dit liep er grondig mis bij Standard

Een alweer zwak Standard verloor kansloos met 2-0 van Sporting Charleroi. Vincent Euvrard krijgt de ...

116
116
Vandenbempt ziet énorm groot probleem bij Club Brugge

Het onterechte ontslag van Nicky Hayen bij Club Brugge heeft niet voor beterschap gezorgd. ...

346
346
'Napoli en AS Roma krijgen ervaren Rode Duivel aangeboden'

AS Roma en Napoli zijn twee ploegen die strijden voor de landstitel in de Serie A, waar ...

67
67
Moet FCV Dender bod JPL-topclub(s) vrezen?

FCV Dender is al een tijdje beter bezig. Afgelopen weekend wonnen ze van een ontstellend zwak Royal ...

110
110
'KRC Genk en FC Utrecht openen transfergesprekken'

Bij KRC Genk was het tot dusver geen geslaagd seizoen. Nicky Hayen ziet dat er toch wel hiaten zijn ...

285
285
Verwerpelijke beelden: Marokkaanse ballenjongens over schreef in finale

Senegal heeft zondagavond de Africa Cup gewonnen ten koste van Marokko na een finale die om allerlei ...

291
291
Spanning in Brugge loopt op: bliksemontslag Leko?

In de Champions League neemt Club Brugge het dinsdagnamiddag op tegen Kairat Almaty. Voor de ...

901
901
Grote ambitie bij herboren Gent: "Gaan we voor vechten"

AA Gent heeft zich zondag op gepaste wijze gerevancheerd voor de bekeruitschakeling op RSC ...

126
126
'Overmars krijgt dubbele transferopdracht bij Antwerp'

Antwerp FC is tegenvallend aan de tweede seizoenshelft van de Jupiler Pro League. De Great Old zag ...

316
316
'Anderlecht maakt uitzondering: miljoenentransfer nabij'

RSC Anderlecht verloor zondagnamiddag met 4-2 op het veld van KAA Gent, daarbij werd andermaal ...

517
517
‘Paniek bij Club Brugge: Verhaeghe duwt Leko in problemen’

Het rommelt bij Club Brugge. Bart Verhaeghe duikt opnieuw op in de kleedkamer, en dat zet Ivan Leko ...

569
569
Penaltywoede bij Anderlecht: oud-ref spreekt duidelijke taal

KAA Gent won zondagmiddag met 4-2 van RSC Anderlecht en nam zo revanche voor de bekeruitschakeling ...

802
802
Waanzin op Africa Cup: nieuwe beelden en pittige details

Het is uiteindelijk Senegal geworden dat zondagavond beslag wist te leggen op de eindzege in de ...

280
280
Malaise bij Club Brugge: grote schuldige aangeduid

Club Brugge is zondag al vertrokken naar Kazachstan, waar dinsdag het Champions League-duel ...

683
683
'Done deal: Anderlecht is overbodige pion kwijt'

Anderlecht liep zondag tegen een serieuze sportieve domper aan door te gaan verliezen op het veld ...

457
457
Barça onderuit na dol VAR-festijn, Saelemaekers beslissend

Er stonden zondagavond nog enkele interessante affiches op het programma in het buitenland. In de ...

69
69
AZ zet Maarten Martens op straat

Er is weer een Belgische trainer minder in een buitenlandse topcompetitie. Zondagavond heeft AZ ...

151
151

Meer sportnieuws