'Napoli duwt door en legt nieuwe optie op tafel voor Lukaku'

door
'Napoli duwt door en legt nieuwe optie op tafel voor Lukaku'

Het wordt opnieuw een enerverende zomer voor Romelu Lukaku, die na een jaartje bij AS Roma nog maar eens op zoek moet naar een nieuwe club. Bij Chelsea wordt er niet meer op hem gerekend, maar tegelijk stellen de Blues ook pittige eisen voor een transfer.

Lange tijd hielden ze vast aan een vraagprijs van 45 miljoen euro, maar niemand bleek bereid om dat bedrag op tafel te leggen. Lukaku werd wel gelinkt aan een transfer naar Saudi-Arabië of AC Milan, maar al snel bleek Napoli eigenlijk de enige echt concrete optie te zijn.

LEES OOK: 'Alarm bij Club Brugge: Arsenal en Chelsea op de stoep'

Napoli wil Lukaku zo snel mogelijk

In Napels zou Lukaku immers herenigd kunnen worden met Antonio Conte, onder wie hij destijds bij Internazionale zijn beste jaren beleefde en met wie hij nog steeds een uitstekende band onderhoudt. Conte maakte ook geen geheim van de interesse, temeer omdat Napoli nog een nieuwe spits zoekt.

De club gaat er immers vanuit dat Victor Osimhen zal vertrekken, ook al komt die transfer maar moeilijk van de grond. Fabrizio Romano komt nu met een update over het dossier van Lukaku en Osimhen. Die laatste zou al een akkoord op zak hebben met PSG, maar de onderhandelingen tussen de clubs vorderen niet.

Betrokken in deal met Chelsea voor Osimhen?

Bij Napoli willen ze echter zo snel mogelijk de komst van Lukaku afronden en dus gooien ze ook een nieuwe optie op tafel. Ze zouden bereid zijn om Osimhen op te nemen in de deal voor onze landgenoot. Ook Chelsea zoekt een spits en met een ruildeal zouden ze de kostprijs stevig kunnen drukken.

Lukaku blijft dus in de wachtkamer zitten, ook al is het duidelijk dat alle partijen zo snel mogelijk een oplossing willen. Het blijft echter wachten op Osimhen, want pas na diens vertrek heeft Napoli de nodige financiële ruimte om onze landgenoot binnen te halen.

Zal Lukaku nog voor de start van het seizoen zijn transfer beet hebben?

Meest recent

Stijnen briest na Patro-drama: “Ben er niet goed van”

Patro Eisden speelde 4-4 gelijk tegen Jong Genk in de Challenger Pro League. De club van Stijn ...

11
11
‘Club moet vol aan de bak: dubbel vertrek ligt al vast’

Club Brugge maakt dit seizoen weer indruk in Europa. In de competitie loopt het minder, maar de ...

54
54
Boskamp genadeloos voor Anderlecht: “Haal hem terug”

RSC Anderlecht zit in een desastreuze periode. Paars-Wit nam afscheid van Besnik Hasi en ging ...

129
129
KV Mechelen wil Antwerp ferme steek uitdelen

KV Mechelen en Royal Antwerp FC bekampen elkaar in een belangrijk rechtstreeks duel voor een plek in ...

63
63
Plots scherpe kritiek op Kompany: crisis bij Bayern

Het Bayern München van Vincent Kompany leek dit seizoen ongenaakbaar in de Bundesliga, maar ...

71
71
Beerschot-fans morren: sportieve baas slaat terug

Beerschot zag afgelopen wintermercato enkele sterkhouders vertrekken. De Antwerpse club wil zo snel ...

79
79
Vanderbiest legt veto op: geen vertrek bij KV

KV Mechelen is bezig aan een goed seizoen. Het voetbal is niet oogstrelend, maar de Maneblussers ...

90
90
Genk ruikt megadeal: transfer boven 20 miljoen

KRC Genk verkocht Hyun-Gyu Oh voor 14 miljoen euro aan Besiktas. Dat is een zeer pittige prijs voor ...

289
289
'Alarm bij Club Brugge: Arsenal en Chelsea op de stoep'

Club Brugge lijkt komende zomer een leegloop tegemoet te gaan. Heel wat basispionnen gaan de club ...

233
233
'Bom bij Club Brugge: sterspeler botst met Madou'

De wintermercato is dicht, maar bij Club Brugge blijft één dossier nazinderen. Een ...

770
770
‘Anderlecht beeft: in handen van Europese supermacht?’

Dat debat sleept al langer aan bij Anderlecht, maar het raakt net aan de kern van de ambitie. Want ...

519
519
Westerlo weggespeeld door STVV: Charai reageert hard

KVC Westerlo was geen partij voor een oppermachtig STVV. Het werd 0-4 in de Kempen. Uiteraard waren ...

51
51
'Renard buitenspel? Nieuwe wending bij Anderlecht'

De kans lijkt met de dag kleiner te worden dat Olivier Renard nog lang de sportieve baas zal blijven ...

455
455
Akin onthult breuk bij Beerschot: “Hij wilde niet meer spelen”

Beerschot lijkt niet meteen versterkt uit de mercato te zijn gekomen. Althans, niet op de korte ...

135
135
Vrancken zonder twijfel: “De beste in de Jupiler Pro League!"

STVV maakt een zeer stevig statement en won met 0-4 op het veld van KVC Westerlo. Een zeer knappe ...

141
141
Boskamp geeft RSCA gouden tip in trainerszoektocht

RSC Anderlecht zoekt een nieuwe trainer, maar die zoektocht verloopt moeilijk. Mark van Bommel en ...

281
281
Antwerp haalt slag thuis met nieuw contract

Royal Antwerp FC heeft nog heel weinig financiële middelen en de eigen jeugd is belangrijker ...

128
128
De Mil ziet valkuil voor AA Gent: "Ik ben benieuwd"

AA Gent kende even een heropleving, maar tegen La Louvière speelden ze na een matige ...

73
73
Saliba verrast: "Heel goede aanwinst voor Anderlecht"

RSC Anderlecht zit zwaar in de problemen. Ze kunnen amper nog winnen en de crisis wordt met de match ...

255
255
Beresterk STVV maakt statement op veld van Westerlo

In de Jupiler Pro League stond er met Westerlo-STVV een zeer leuk duel op het programma. Twee ...

135
135
Biglia weg bij Anderlecht: dit is dé reden voor zijn vertrek

Lucas Biglia verliet vandaag tot ieders verrassing RSC Anderlecht. De Argentijn was sinds begin dit ...

190
190
“Beste van België” – Euvrard onthult plan tegen Club Brugge

Standard Luik won vorige speeldag de rivalenstrijd van RSC Anderlecht, maar er wacht weer een topper ...

266
266
Hauspie over Vandenhaute: "Had geen vat op hem bij RSCA"

RSC Anderlecht is weer bij af. Het seizoen lijkt nu al slechter te worden dan vorig jaar. Olivier ...

364
364
Major League Soccer heeft er een wereldster bij

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

22
22
Riemer geeft dé oorzaak voor zoveelste RSCA-crisis

RSC Anderlecht is al jaren op de dool. De laatste keer dat het goed ging was een drietal jaar ...

451
451

Meer sportnieuws