'Transferwending zet Lukaku op weg naar nieuwe club'

door
'Transferwending zet Lukaku op weg naar nieuwe club'

De start van de grote Europese competities komt steeds dichterbij, maar nog steeds zitten heel wat topspelers zonder club. Dat is ook voor Romelu Lukaku het geval. Maar de Rode Duivel mag blijven dromen van een overstap naar SSC Napoli.

Lukaku heeft een erg tegenvallend Europees kampioenschap achter de rug. In de groepsfase liet hij tot drie keer toe de netten trillen, maar telkens werden zijn treffers op erg nipte wijze afgekeurd. In de beslissende partij tegen Frankrijk was de spits dan weer onzichtbaar.

Maar inmiddels heeft Lukaku de knop weer kunnen omdraaien. En na een welverdiende vakantie is het stilaan weer tijd om de om de focus te leggen op zijn toekomst op clubniveau. Zo is nog steeds niet duidelijk voor welke club de 31-jarige aanvaller komend seizoen zal spelen.

LEES OOK: 'Napoli met verstomming geslagen: De Bruyne verbaast bij terugkeer'

Terug naar Chelsea

In principe is de spits nog steeds eigendom van Chelsea FC, maar daar wordt niet langer op hem gerekend. Volgens The Daily Mail wordt Lukaku eerstdaags wel terug op de club verwacht. Daar zal hij zijn conditie onderhouden met de rest van de spelers die moeten/mogen vertrekken.

Ondertussen wordt volop gewerkt aan zijn transfer. Zoals geweten heeft Lukaku zijn zinnen gezet op een verhuis naar Napoli, waar hij opnieuw kan samenwerken met coach Antonio Conte. De interesse is ook wederzijds. Maar voorlopig zijn de Italianen niet in staat om aan de financiële eisen van Chelsea te voldoen.

Onderdeel van Osimhen-deal

Het dossier zou nu echter een nieuwe wending kennen. Volgens The Guardian is Napoli nu immers wél bereid om Lukaku op te nemen als onderdeel van een deal rond Victor Osimhen. Chelsea is, net zoals PSG, geïnteresseerd in de Nigeriaan. Maar Napoli wou hem tot dusver enkel verkopen voor harde cash. Nu zouden de Italianen echter toch bereid zijn om te onderhandelen over een deal waarin Lukaku deel uitmaakt zodat Chelsea minder moet betalen. Afwachten of dit ook uitmondt in een akkoord.

Lukaku blijft één van de beste spitsen in Europa ...

Meest recent

Deschacht ziet 'onverwachte' uitblinker bij Anderlecht

Het transferbeleid van RSC Anderlecht onder Olivier Renard was niet bepaald een succes. Zo mocht er ...

5
5
Lardot zag één grote bepalende fout in Charleroi-Club Brugge

Club Brugge won met 1-2 van Sporting Charleroi. Bij de Zebra's waren ze woedend over de 10 minuten ...

168
168
Wesley Sonck kiest onverwacht nieuw pad in zijn carrière

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

8
8
'Anderlecht en De Cat: nieuwe contractupdate'

RSC Anderlecht moet snel duidelijkheid verschaffen over de contractsituatie van Thorgan Hazard, al ...

168
168
Stunt richting PO 1: "Ik hoop dat ze het halen"

STVV is al zeker van Play-Off 1 en dat is een zeer grote stunt. De Limburgers weten al dat ze tegen ...

112
112
Druk op Borguet en Bornauw neemt toe: "Verleng het contract"

Thorgan Hazard scoorde vijf keer in twee matchen en plots lezen we dat Anderlecht zijn contract moet ...

116
116
Na aanslag op Tzolis: Bondsparket vordert heel stevige straf

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

247
247
Frutos verklapt: "Of Anderlecht belde na ontslag Renard?"

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportief directeur. Hij kwam ...

142
142
RAFC-fan Tom Waes verrast iedereen: “Vertrek komt eraan”

Tom Waes was de laatste weken in oorlogsgebied. De man achter succesreeksen zoals Kamp Waes en ...

46
46
Charai niet 'happy': "Dat gaan we binnenskamers bespreken"

Bij KVC Westerlo pakten ze een oververdiend punt tegen Union SG. Ze hadden zelfs misschien nog ...

33
33
"Ik sprak met Anderlecht, niet met Club Brugge"

RSC Anderlecht en Club Brugge gaan komende zomer ongetwijfeld offensieve versterking zoeken. De twee ...

210
210
STVV in dubio: ervaren basispion gratis weg?

Bij STVV lopen heel veel spelers in de kijker. Een aantal spelers die niet al te veel aandacht ...

78
78
Hazard tipt RSCA-bestuur: "Andere ploegen hebben dat wel"

Thorgan Hazard is bezig aan een sterk seizoen, maar hij mist kwaliteit rondom zich. Er is geen ...

289
289
AA Gent in de rats: De Mil met slecht rapport

Rik De Mil kreeg de afgelopen jaren heel veel lof. Soms terecht, soms wat overdreven. Zijn transfer ...

157
157
Westerlo mist unieke kans: "Wat als?"

Met nog drie speeldagen voor de boeg is de strijd om de top zes nog altijd niet gestreden. Ook ...

41
41
Bob Peeters doet plannen SK Beveren uit de doeken

De strijd om promotie naar en degradatie uit de Jupiler Pro League is nog volop aan de gang. ...

189
189
AA Gent in crisis: Degryse geeft duidelijk advies

AA Gent dreigt alweer naast de Champions' Play-Off te grijpen. De Buffalo's gaven vorig weekend hun ...

249
249
Italiaanse pers brengt geweldig nieuws over De Bruyne

Er is licht aan het einde van de tunnel voor de Belgen van Napoli. Romelu Lukaku kroonde zich vorig ...

76
76
Trainerswaarschuwing Anderlecht: "Niet zoals met Hubert"

Anderlecht boekte vorig weekend een klinkende zege tegen OH Leuven en zette zo een grote stap ...

215
215
'Straf Premier League-avontuur voor Will Still'

De voorbije jaren hebben de broertjes-Still een mooie naam voor zichzelf gemaakt in de ...

71
71
Jean-Marie Pfaff’s ingrijpende keuze zet Beveren op z’n kop

Het zijn intense en moeilijke jaren geweest voor Jean-Marie Pfaff. Eén van de beste ...

108
108
'Club Brugge gaat transferstrijd aan met Monaco'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Heel wat smaakmakers lijken na dit ...

275
275
'Real Madrid dropt in zomer stevige trainersbom'

Real Madrid beleeft een woelig seizoen. Het zette in januari Xabi Alonso alweer op straat. De ...

91
91
Dit is dé reden waarom Charleroi-Cub extra lang duurde

Club Brugge deed zondag een uitstekende zaak door na het puntenverlies van Union en STVV te gaan ...

826
826
TRANSFERUURTJE: 'Witte trainersrook bij Anderlecht, Barça dokt 30 miljoen'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

487
487

Meer sportnieuws