'Eén weg, vier te gaan: Club Brugge houdt grote kuis'

951 stemmen
'Eén weg, vier te gaan: Club Brugge houdt grote kuis'

Met nog een dikke maand te gaan op de zomerse transfermarkt, is Club Brugge nog niet klaar met zijn huiswerk. Aan inkomende zijde moet nochtans niet veel meer verwacht worden bij de landskampioen. Aan de uitgang belooft het wél nog druk te worden.

De landskampioen liet er bij de start van de transferperiode geen gras over groeien. Nog voor de competitie op gang is getrapt, staat de teller al op vijf versterkingen. Eerder werden al middenvelder Ardon Jashari, spits Gustaf Nilsson, verdediger Zaid Romero en flankaanvaller Christos Tzolis vastgelegd. Daar komt vorige week nog dus Hugo Siquet bij.

De eenmalige Rode Duivel moet coach Nicky Hayen een extra optie op de rechtsback-positie bieden. Door zijn komst zijn zowat alle posities minstens dubbel bezet. In principe zal Club dan ook geen zomeraanwinsten meer aantrekken. Tenzij er geanticipeerd moet worden op bepaalde vertrekkers of een grote opportuniteit zich aanbiedt.

LEES OOK: Club Brugge neemt nieuwe start: andere aanpak is nodig

Oplossing voor Yaremchuk

Aan uitgaande zijde staat er wel nog één en ander op til. De kans bestaat namelijk dat Blauw-Zwart nog enkele sterkhouders laat vertrekken bij een goed bod. Raphael Onyedika, Andreas Skov Olsen en in mindere mate Antonio Nusa worden daarvoor genoemd. Daarnaast willen de Bruggelingen een aantal overbodige spelers van de hand doen.

Wat dat betreft lijkt alvast een oplossing voor Roman Yaremchuk gevonden. De spits landde maandag op Griekse bodem, als alles goed verloopt zal hij daar eerstdaags zijn contract tekenen bij Olympiacos. Club zou wel minstens 10 miljoen euro verlies maken op de mislukte recordaanwinst, maar kan zo wel zijn salaris uit de boeken schrijven.

Afscheid Boyata en co

Dat laatste is overigens de bedoeling bij nog vier anders spelers, zo meldt Het Nieuwsblad. Ook Dedryck Boyata is zo'n grootverdiener die mag/moet beschikken. De vraag is evenwel welke club wil investeren in een 33-jarige verdediger die de voorbije seizoenen amper speelde en een aflopend contract heeft.

Ook voor Philip Zinckernagel lijkt er geen toekomst meer weggelegd in Brugge. Dat hij vrijdag niet meer in de wedstrijdselectie zat, is veelzeggend. Tot slot wil men ook Kamal Sowah en Faitout Maouassa, beiden terug na een huurbeurt, lozen. Sportief directeur Dévy Rigaux en co weten dus wat hen te doen staat.

Indien één speler alsnog een nieuwe kans zou krijgen, wie zou u kiezen?

Meest recent

Club Brugge neemt nieuwe start: andere aanpak is nodig

Club Brugge neemt het vrijdagavond in de supercup op tegen Union SG. Blauw-Zwart zal na vijf magere ...

16
16
Eerlijke Bruno speelt open kaart bij Anderlecht

D-day voor RSC Anderlecht. Winnen, op welke manier dan ook, is een must tegen Hammarby. De druk ...

20
20
'Anderlecht nu helemaal los: komst spelmaker in stroomversnelling'

RSC Anderlecht heeft zijn vierde zomeraanwinst binnen. Woensdagavond werd de Finse flankaanvaller ...

317
317
Club ziet transfer crashen: toptarget krijgt harde boodschap

Met Lee Han-beom lijkt Club Brugge zijn vierde zomeraanwinst beet te hebben. Maar er wordt nog meer ...

341
341
Kompany kijkt op: drastische transferbeslissing Bayern

Vincent Kompany en zijn troepen staan voor de lastige taak om de uitmuntende prestaties van vorig ...

94
94
Witte rook: Anderlecht presenteert nieuwe topaanvaller

Nadat het eerder al versterking haalde voor de defensie en het middenveld, heeft RSC Anderlecht ook ...

555
555
Club haalt international binnen: transfersom valt lager uit

Club Brugge heeft zijn vierde aanwinst van de zomermercato zo goed als beet. Behoudens last-minute ...

371
371
Contract tot 2028: Janssen heeft opvallende nieuwe club

Met Vincent Janssen heeft de Jupiler Pro League één van zijn smaakmakers van de ...

91
91
Cercle strikt Belgische aanwinst, ook Charleroi versterkt middenveld

Nog anderhalve week te gaan en het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League gaat van start. De ...

35
35
Onverwachte climax DAZN-soap: groot nieuws voor voetbalkijker

De Pro League kwam woensdag met groot nieuws naar buiten. Niet alleen onthulde het zijn nieuwe ...

549
549
'Club pakt fors uit: enorm bedrag voor vierde zomeraanwinst'

Club Brugge staat op punt om zijn achterhoede van een kwaliteitsinjectie te voorzien. Volgens ...

686
686
'Arsenal wil titel verlengen: monstersom voor PL-smaakmaker'

Arsenal FC won afgelopen seizoen de Engelse titel en haalde de finale van de Champions League. Om ...

182
182
‘Anderlecht slaat toe: geniale 10 met gouden linker’

Anderlecht zoekt deze zomer extra creativiteit en is daarbij op een opvallend spoor beland. Het ...

725
725
'Plots nieuwe opening voor transfer De Ketelaere naar PSG'

Hij genoot de voorbije dagen van een welverdiende vakantie in het gezelschap van onder meer Kevin De ...

73
73
Godts spreekt klare taal over mogelijke transfer

Het bleek uiteindelijk net niet genoeg voor een plaats in de WK-selectie van de Rode Duivels, maar ...

89
89
'Standard troeft Essevee af voor nieuwste aanwinst'

Iets meer dan een week voor de start van het seizoen in de Jupiler Pro League zijn de meeste ...

175
175
De Bruyne en De Ketelaere laten internet ontploffen

Kevin De Bruyne geniet momenteel van een vakantie op Ibiza, maar de Rode Duivel zorgt ook naast het ...

91
91
'Hasi blijft Belgisch gaan en klopt nu ook aan bij Union'

Besnik Hasi werd in februari op straat gezet bij Anderlecht omdat de resultaten tegenvielen, maar ...

113
113
Grote verrassing: Pro League en DAZN samen verder tot 2030

Het vorige seizoen was bijzonder tumultueus voor de Belgische voetbalclubs én ...

280
280
Anderlecht heeft aanwinst beet: coach bevestigt transfer

Anderlecht zit met de volle focus bij zijn terugwedstrijd van donderdagavond tegen Hammarby in de ...

494
494
Standard is toptalent definitief kwijt

Standard droomt volgend seizoen van een Europees ticket en heeft daarvoor deze zomer al de nodige ...

101
101
Leko haalt keihard uit naar concurrenten: "Dat is raar"

Binnen twee dagen gaat het Belgische voetbalseizoen officieel van start met de Supercup. Die wordt ...

423
423
Alarmbellen gaan af: Genk slikt wéér pandoering

Een dikke week voor de start van de competitie lijken ze bij KRC Genk met zorgen te zitten. De ...

424
424
Bruno doet oproep aan de fans van Anderlecht

Het is morgen al een cruciaal duel voor RSC Anderlecht. Er moét gewonnen worden van Hammarby, ...

347
347
Lokeren rondt zeer lucratieve transfer officieel af

Net zoals elke Belgische club leeft ook Sporting Lokeren van de transfergelden van uitgaande ...

112
112

Meer sportnieuws