'Standard blijft gaan: ook gesprekken met oude bekende'

door
'Standard blijft gaan: ook gesprekken met oude bekende'

Standard begon zondagnamiddag aan zijn seizoen met een 0-0 op het veld van Genk. Met dat resultaat kunnen ze in Luik best wel tevreden zijn, zeker gezien de moeilijke transferzomer die ze beleven. Ivan Leko moest het in de Cegeka Arena vooral redden met jeugdspelers, maar er lijkt versterking op komst te zijn.

In de komende dagen zouden er met Sotiris Alexandropoulos en Viktor Djukanovic nog twee stevige aanwinsten neerstrijken en daar zal het wellicht niet bij blijven. Standard blijft speuren naar verdere versterking en daarbij zou het nu ook aan een oude bekende denken.

Standard denkt aan terugkeer Öztürk

Turkse bronnen melden namelijk dat Standard ook in gesprek zou zijn met Alpaslan Öztürk. De 31-jarige verdediger, die ook op het middenveld uit de voeten kan, is momenteel transfervrij. Hij stond van 2013 tot 2017 al eens onder contract bij de Rouches. Dat werd geen groot succes, want hij speelde in die periode amper zeventien matchen.

Verder verdedigde Öztürk in zijn carrière ook nog de kleuren van Birmingham City, Beerschot, Kasimpasa, Eskisehirspor, Elazigspor, Göztepe, Galatasaray, Eyüpspor en Pendikspor. Bij die laatste club kwam hij vorig seizoen nog 22 keer in actie in de Turkse Süper Lig, waarbij hij twee keer scoorde.

Concurrentie van Luton

Öztürk was in het verleden ook Belgisch jeugdinternational, maar koos uiteindelijk voor Turkije. Hij verzamelde uiteindelijk wel slechts één cap voor dat land, een korte invalbeurt in een WK-kwalificatiematch tegen Montenegro in 2021.

Nu lonkt dus mogelijk een terugkeer op Sclessin voor Öztürk, die zijn carrière buiten Turkije zou willen verderzetten. Standard is echter niet de enige gegadigde, want ook het pas uit de Premier League gedegradeerde Luton Town zou nog op de loer liggen.

POLL: Zou hij een aanwinst zijn voor Standard?

Meest recent

Vandenbempt voorspelt zware jaren voor deze topclub

De Champions' Play-Off in de Jupiler Pro League is al snel een competitie op twee snelheden ...

30
30
TRANSFERUURTJE: 'Transferwending bij Anderlecht, ster wil Real verlaten'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

144
144
Peter Croonen grijpt in na ‘titelstress’ KRC Genk

KRC Genk stond in de reguliere competitie een heel seizoen aan de leiding, maar in de Champions ...

110
110
'Pijnlijk vertrek bij KV Mechelen in de maak'

Bas Van den Eynden speelde in de jeugd van Beerschot en Westerlo, maar sinds 2018 draagt hij het ...

131
131
Rode Duivels eren ‘legende’ Jan Vertonghen tegen Wales

Jan Vertonghen stopt aan het einde van het seizoen met voetballen. De verdediger kende een straffe ...

25
25
‘Knaller Rodrygo: grootmacht legt 80 miljoen op tafel’

Real Madrid staat op het punt om ferm te veranderen. Carlo Ancelotti kon dit seizoen geen prijs ...

56
56
Standard Luik draait Anderlecht een ferme transferloer

Standard Luik wil de weg naar de top weer inzetten. Achter de schermen is de club volop bezig met de ...

112
112
Club-smaakmaker verrast: ‘Kans is groot dat hij blijft’

Club Brugge won met 4-1 van KAA Gent in de Champions Play-Offs. Blauw-Zwart kwam op achterstand, ...

487
487
'AA Gent hoopt op miljoenen: wachten op akkoord'

Voor AA Gent zijn de play-offs stilaan een calvarietocht aan het worden. Ze slikten donderdag alweer ...

98
98
Proto ziet het erg somber in voor Anderlecht

Voor Anderlecht staat zondag dé match van het jaar op het programma. Dan staat Paars-Wit in ...

266
266
Deze uitslag verknalt extra CL-ticket voor België

Donderdagavond werden de halve finales gespeeld in de Europa League en Conference League. Ondanks ...

253
253
'Knaltransfer nabij: één club in polepositie voor De Bruyne'

Vrijdagavond probeert Kevin De Bruyne met Manchester City een nieuwe stap te zetten richting het ...

257
257
'Absoluut rampscenario voor AA Gent'

AA Gent moest donderdag alweer een tik incasseren van Club Brugge. Na de 0-5 die het onlangs om de ...

224
224
Belgische topclubs missen kans bij smaakmaker Westerlo

Westerlo leek in het begin van het seizoen een outsider voor de top zes te gaan worden. Uiteindelijk ...

97
97
Ulderink scherp voor kop van Jut bij Antwerp

Antwerp lijkt een kruis te mogen maken over Europa League-voetbal volgend seizoen. De Great Old ging ...

180
180
SOS: Club Brugge-speler van sensatie tot zorgenkind

Chemsdine Talbi leek op weg naar een miljoenentransfer na zijn indrukwekkende prestaties in de ...

380
380
"Club Brugge moet hem halen" - fans zijn overtuigd

Met een overtuigende 4-1-overwinning tegen AA Gent wist Club Brugge het vertrouwen weer te ...

813
813
"Je gaat niet zeggen dat Hasi mindere trainer is dan Hayen?"

Zondag wordt de eerste hoofdprijs van het Belgische voetbalseizoen uitgedeeld. Dan staan Club Brugge ...

535
535
'Standard legt lot in handen van zeer verrassende naam'

Standard sleept zich momenteel door de Europe Play-Off. De Rouches hebben alles gegeven om in de ...

255
255
Tzolis lacht met Club-revelatie: "Hij mag mij bedanken"

Club Brugge kan met een uitstekend gevoel naar de bekerfinale van zondag. Het bracht zijn generale ...

295
295

Meer sportnieuws