Hayen trekt conclusie na mislukte start Club Brugge

772 stemmen
Hayen trekt conclusie na mislukte start Club Brugge

Club Brugge is niet bepaald overtuigend aan het nieuwe seizoen begonnen. Een weekje geleden verloor Blauw-Zwart namelijk al in de Supercup tegen Union SG (1-2). En vrijdag raakte het op eigen veld ook niet voorbij KV Mechelen in de competitieopener.

De Bruggelingen lieten er in het tussenseizoen geen gras over groeien. Nieuwe sportieve baas Dévy Rigaux haalde aan een sneltempo een vijftal versterkingen in huis. Hierdoor is Club, in tegenstelling tot de meeste concurrenten, al nagenoeg volledig klaar met het transferwerk aan inkomende zijde.

LEES OOK: 'Kort maar krachtig: voorbereidingsprogramma Club bekend'

Werk aan de winkel voor Hayen

Het is weliswaar de bedoeling om nog verschillende spelers van de hand te doen. Maar momenteel beschikt coach Nicky Hayen op een wel erg sterke selectie in de breedte. Desondanks ligt er nog een pak werk op de plank voor de trainer. Zowel tegen Union als tegen KVM bleef Club grotendeels onder het gewenste niveau.

Iets wat Hayen achteraf zelf ook toegaf. "Dat er nog veel beter moet, dat is duidelijk. Of me dat frustreert? Zo snel geraak ik niet gefrustreerd. Ik steek mijn energie liever in de dingen die we zelf kunnen veranderen. Dat zullen we doen door keihard te blijven werken op training", klonk het op de clubwebstek.

Verzachtende omstandigheid

De omstandigheden maakten het Hayen wel niet gemakkelijk tijdens de voorbereiding. Zo moest Club verschillende internationals missen. Jongens als Andreas Skov Olsen en Ardon Jashari hebben bijvoorbeeld nog maar één trainingsweek in de benen.

Volgens Hugo Vetlesen is dat dan ook een verzachtende omstandigheid. "We zitten met een aantal spelers die pas terug zijn en met nieuwe jongens die nog volledig moeten ingepast worden. Er rest ons uiteraard de nodige tijd maar we kunnen niet ontkennen dat er nog behoorlijk wat werk aan de winkel is", aldus de Noor.

De competitie in België begint gewoonweg te vroeg ...

Meest recent

Bromance Ronaldo-Martinez: cijfers spreken boekdelen

Cristiano Ronaldo begint aan zijn zesde en laatste WK. CR7 is op zijn 41ste nog steeds een ...

0
0
'KV Kortrijk stunt met deals bij Standard en Beerschot'

KV Kortrijk begon als eerste met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Kerels gaan de komende ...

48
48
Congo wil stunten met speler met schimmig Anderlecht-verhaal

Congo trekt met heel wat ex-spelers uit de Jupiler Pro League naar het WK. Van Chancel Mbemba tot ...

28
28
'Derde club meldt zich, Westerlo ruikt jackpot'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

32
32
'Antwerp gaat voor topdeal in de Serie A'

Royal Antwerp FC heeft nood aan heel wat versterking, want de ploeg is momenteel niet Jupiler Pro ...

107
107
'KRC Genk mikt hoog: pittige vraagprijs voor toptalent'

Bij KRC Genk hebben ze heel wat talent in de ploeg. De Limburgers krijgen dan ook veel telefoontjes ...

222
222
Sporting Hasselt pakt stevig uit met ervaren Belg

Het wordt uitkijken naar het nieuwe seizoen in de Challenger Pro League, waar met Sporting Hasselt ...

63
63
AA Gent weet waar het aan toe is in Conference League

AA Gent wist afgelopen seizoen op de valreep een Europees ticket te pakken. In de barrages tegen KRC ...

121
121
'Strijd om Engels is los: twee clubs duwen door'

Heel wat Belgen lijken deze zomer voor een toptransfer te staan. Dat geldt bijvoorbeeld ook voor ...

25
25
'Kort maar krachtig: voorbereidingsprogramma Club bekend'

Het WK is nog volop aan de gang, maar voor de meeste Belgische clubs is het stilaan tijd om de ...

191
191
'Doku hakt knoop over toekomst definitief door'

Van Jérémy Doku wordt er op dit WK veel verwacht. De flankaanvaller moet dé ...

61
61
Jutta Leerdam in shock: WK-doelman zorgt voor explosie

Niemand had hem op de radar. Terwijl miljoenen voetbalfans hun ogen richtten op de sterren van ...

36
36
Anderlecht kent tegenstanders in voorbereiding én Europa

Voor Anderlecht wordt het een zeer belangrijke zomer. Niet alleen moet sportief directeur Antoine ...

548
548
Club Brugge davert na transferuitspraak Tresoldi

Club Brugge gaat een zeer bewogen transferzomer tegemoet. Het zag Aleksandar Stankovic al terugkeren ...

496
496
'De Busser heeft droomtransfer beet'

In eigen land kon hij zich nooit helemaal doorzetten, maar in Nederland is de carrière van ...

68
68
Real Madrid blijft gaan en legt volgende ster vast

Real Madrid lijkt na een tegenvallend seizoen van plan om er deze zomer een spetterende mercato van ...

131
131
TRANSFERUURTJE: 'Sensationele transfers van 3 Rode Duivels'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

268
268
‘Club grijpt mis: Belgische optie bereikt akkoord’

Club Brugge is naarstig op zoek naar een nieuwe doelman na het pensioen van Simon Mignolet en het ...

145
145
Vanaken basis op WK? Garcia kiest voor ‘ontdekking’

De Rode Duivels konden vooralsnog niet overtuigen op het WK. In de openingsmatch tegen Egypte werd ...

287
287
'Fernandez-Pardo plots op zucht van absolute knaltransfer’

Matias Fernandez-Pardo kende een sterk seizoen bij Lille en de KBVB wist op de valreep nog een ...

151
151
AA Gent pakt uit met komst nieuwe spits

AA Gent zit zeker niet stil op de transfermarkt. Ze maakten onder meer de transfer van Christian ...

185
185
Martinez verklaart waarom Ronaldo altijd start

Portugal opent zijn WK met een leuk duel tegen Congo. Bondscoach Roberto Martinez, die Portugal gaat ...

113
113
'Westerlo wil uitpakken met Jupiler Pro League-transfer'

Bij KVC Westerlo gaan ze een heel drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen gaan heel wat miljoenen ...

73
73
'FC Porto legt bizar miljoenenbod neer bij OH Leuven'

Bij OH Leuven zouden ze de komende dagen en weken wel eens twee uitgaande transfers kunnen afronden. ...

77
77
'KV Mechelen strikt topper met 'man van 10 miljoen euro''

KV Mechelen is op zoek naar versterking en er duikt vanuit Zuid-Amerika plots een heel straf gerucht ...

622
622

Meer sportnieuws