Hayen trekt conclusie na mislukte start Club Brugge

door
Hayen trekt conclusie na mislukte start Club Brugge

Club Brugge is niet bepaald overtuigend aan het nieuwe seizoen begonnen. Een weekje geleden verloor Blauw-Zwart namelijk al in de Supercup tegen Union SG (1-2). En vrijdag raakte het op eigen veld ook niet voorbij KV Mechelen in de competitieopener.

De Bruggelingen lieten er in het tussenseizoen geen gras over groeien. Nieuwe sportieve baas Dévy Rigaux haalde aan een sneltempo een vijftal versterkingen in huis. Hierdoor is Club, in tegenstelling tot de meeste concurrenten, al nagenoeg volledig klaar met het transferwerk aan inkomende zijde.

LEES OOK: Vanhaezebrouck oordeelt verrassend over Club-schlemiel

Werk aan de winkel voor Hayen

Het is weliswaar de bedoeling om nog verschillende spelers van de hand te doen. Maar momenteel beschikt coach Nicky Hayen op een wel erg sterke selectie in de breedte. Desondanks ligt er nog een pak werk op de plank voor de trainer. Zowel tegen Union als tegen KVM bleef Club grotendeels onder het gewenste niveau.

Iets wat Hayen achteraf zelf ook toegaf. "Dat er nog veel beter moet, dat is duidelijk. Of me dat frustreert? Zo snel geraak ik niet gefrustreerd. Ik steek mijn energie liever in de dingen die we zelf kunnen veranderen. Dat zullen we doen door keihard te blijven werken op training", klonk het op de clubwebstek.

Verzachtende omstandigheid

De omstandigheden maakten het Hayen wel niet gemakkelijk tijdens de voorbereiding. Zo moest Club verschillende internationals missen. Jongens als Andreas Skov Olsen en Ardon Jashari hebben bijvoorbeeld nog maar één trainingsweek in de benen.

Volgens Hugo Vetlesen is dat dan ook een verzachtende omstandigheid. "We zitten met een aantal spelers die pas terug zijn en met nieuwe jongens die nog volledig moeten ingepast worden. Er rest ons uiteraard de nodige tijd maar we kunnen niet ontkennen dat er nog behoorlijk wat werk aan de winkel is", aldus de Noor.

De competitie in België begint gewoonweg te vroeg ...

Meest recent

Enorm probleem bij Union SG: "Te weinig voor een kampioen"

Wat Union SG liet zien tegen KVC Westerlo, dat deed pijn aan de ogen. Dat was zeker niet de eerste ...

0
0
Vragen bij RSCA-ster: "Kan hij dit ook in de PO's brengen?"

RSC Anderlecht won met 5-1 van OH Leuven. De Brusselaars speelden een uur lang best goed, voordien ...

33
33
Mignolet bedankt Charleroi: "We werden wat geholpen"

Club Brugge pakte de drie punten in Charleroi. Het deed dat in de 100ste minuut via een goal van ...

78
78
'STVV rekent op duurste transfer ooit van de club'

Bij STVV gaan ze komende zomer ongetwijfeld een resem sterkhouders de club zien verlaten. De ...

49
49
Commotie na sleutelfase: Club bevoordeeld op Mambourg?

Na een doelpunt van Joel Ordoñez in de 100ste minuut, ging Club Brugge zondagavond ...

373
373
Enorme mokerslag AA Gent: "In de kleedkamer ..."

AA Gent heeft zijn deelname aan de Champions' Play-Offs zelf te grabbel gegooid. Na twee ...

164
164
'Napoli met verstomming geslagen: De Bruyne verbaast bij terugkeer'

SSC Napoli boekte afgelopen weekend een cruciale zege na een doelpunt van Romelu Lukaku in de extra ...

200
200
Walgelijk incident na Charleroi-Club, Vanaken haalt fors uit

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

702
702
Degryse nu zal zeker: déze ploegen halen Play-Off I

Nog drie speeldagen te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. De strijd ...

407
407
‘Club Brugge op z'n kop: ongehoorde toptransfer barst los'

Club Brugge weet dat er deze zomer opnieuw stevig aan de ploeg zal worden getrokken. Maar wat nu op ...

331
331
Dikke streep door Genkse rekening: "Zie enkel nadelen"

KRC Genk heeft een erg mooie week achter de rug. Slechts enkele dagen na de kwalificatie in de ...

267
267
'Trainerswending bij Anderlecht: witte rook op komst'

Met een 5-1-overwinning tegen OH Leuven, zette RSC Anderlecht afgelopen weekend een gigantische stap ...

603
603
Trump doet wereld daveren: wordt dít nieuwe WK-opponent Duivels?

Nog exact 101 dagen en het wereldkampioenschap in de VS, Mexico en Canada gaat van start. Maar de ...

168
168
Jeugdproduct Anderlecht versiert zeer verrassende transfer

Neerpede heeft nog steeds een geweldige reputatie, al weten niet alle jeugdproducten van Anderlecht ...

57
57
Ngoy verovert plots Frankrijk: "Het is geen toeval"

Bondscoach Rudi Garcia zal zondag met veel plezier gekeken hebben naar de wedstrijd van Lille. Niet ...

85
85
Straf beeld: Club deelt schade bij Tzolis na aanslag

Club Brugge heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan door te gaan winnen in Charleroi. Het nam ...

382
382
Cercle laat gouden punten liggen: "We verdienden meer"

De 27ste speeldag in de Jupiler Pro League werd zondagavond afgesloten met een heuse kelderkraker. ...

57
57
Geen droomdebuut voor Ferrera: "Maar dit geeft vertrouwen"

Bij FCV Dender streek er deze week nog een nieuwe coach neer. Na een nul op twaalf werd Hayk Milkon ...

17
17
Leko stuurt Anderlecht nu al stevige waarschuwing

Club Brugge heeft zich zondagavond tot de winnaar van het weekend gekroond, maar daar heeft het wel ...

522
522
Charleroi schreeuwt moord en brand: "Schuld ligt bij ref"

Charleroi kwam zondag dicht bij een nieuwe stunt tegen Club Brugge, dat het in januari al in de ...

427
427
Doelhout houdt Cercle en Dender van drie gouden punten

De kelderkraker tussen Cercle Brugge en Dender is voor beide teams op een sof geëindigd. ...

41
41
Hubert legt uit wat er allemaal misliep bij Union SG

Union SG speelde een zeer zwakke partij op het veld van KVC Westerlo. De landskampioen speelde ruim ...

86
86
Pover Club Brugge pakt in 100ste minuut alsnog de zege

Club Brugge kon een uitstekende zaak doen door het puntenverlies van STVV en Union SG. Om 18u30 ...

294
294
'Anderlecht verrast: bizarre zet om topaanwinst te strikken'

Anderlecht speurt naar defensieve versterking en heeft een opvallend, duur dossier bovenaan liggen. ...

273
273
De Mil trekt héél pijnlijke conclusie over AA Gent

De komst van Rik De Mil naar AA Gent is vooralsnog geen succes. De trainer zal de komende drie ...

223
223

Meer sportnieuws