Hayen trekt conclusie na mislukte start Club Brugge

door
Hayen trekt conclusie na mislukte start Club Brugge

Club Brugge is niet bepaald overtuigend aan het nieuwe seizoen begonnen. Een weekje geleden verloor Blauw-Zwart namelijk al in de Supercup tegen Union SG (1-2). En vrijdag raakte het op eigen veld ook niet voorbij KV Mechelen in de competitieopener.

De Bruggelingen lieten er in het tussenseizoen geen gras over groeien. Nieuwe sportieve baas Dévy Rigaux haalde aan een sneltempo een vijftal versterkingen in huis. Hierdoor is Club, in tegenstelling tot de meeste concurrenten, al nagenoeg volledig klaar met het transferwerk aan inkomende zijde.

LEES OOK: Club Brugge krijgt mentale tik: “Daar ligt dé oplossing"

Werk aan de winkel voor Hayen

Het is weliswaar de bedoeling om nog verschillende spelers van de hand te doen. Maar momenteel beschikt coach Nicky Hayen op een wel erg sterke selectie in de breedte. Desondanks ligt er nog een pak werk op de plank voor de trainer. Zowel tegen Union als tegen KVM bleef Club grotendeels onder het gewenste niveau.

Iets wat Hayen achteraf zelf ook toegaf. "Dat er nog veel beter moet, dat is duidelijk. Of me dat frustreert? Zo snel geraak ik niet gefrustreerd. Ik steek mijn energie liever in de dingen die we zelf kunnen veranderen. Dat zullen we doen door keihard te blijven werken op training", klonk het op de clubwebstek.

Verzachtende omstandigheid

De omstandigheden maakten het Hayen wel niet gemakkelijk tijdens de voorbereiding. Zo moest Club verschillende internationals missen. Jongens als Andreas Skov Olsen en Ardon Jashari hebben bijvoorbeeld nog maar één trainingsweek in de benen.

Volgens Hugo Vetlesen is dat dan ook een verzachtende omstandigheid. "We zitten met een aantal spelers die pas terug zijn en met nieuwe jongens die nog volledig moeten ingepast worden. Er rest ons uiteraard de nodige tijd maar we kunnen niet ontkennen dat er nog behoorlijk wat werk aan de winkel is", aldus de Noor.

De competitie in België begint gewoonweg te vroeg ...

Meest recent

Union gaat voor stunt en roept straffe taal richting Kompany

Union SG is de leider in de Jupiler Pro League, maar in de Champions League wacht een aartsmoeilijke ...

14
14
KV Mechelen neemt afscheid: talent versiert toptransfer

KV Mechelen doet dit seizoen volop mee voor een plek in de top 6. Malinwa staat op een vijfde plek ...

16
16
Analyse escaleert: Alderweireld schrikt van officiële brief

Toby Alderweireld heeft in het Belgische voetbal al lang niets meer te bewijzen. Van de Antwerpse ...

27
27
Vanaken slaat en zalft na broodnodige overwinning

Het is Club Brugge dan toch gelukt om een totale crisis te vermijden. Na de pijnlijke ...

53
53
'Anderlecht raast door: tweede winteraanwinst tekent tot 2030'

RSC Anderlecht is helemaal onder stoom aan het geraken op de transfermarkt. Dinsdag werd het vertrek ...

276
276
Hayen weet genoeg: KRC Genk grijpt in met goudklompje

Nicky Hayen moet KRC Genk zo snel mogelijk weer aan het winnen zien te krijgen. Maar ondertussen ...

93
93
Ontdekking bij Club: "Leko is intensief met hem bezig"

Na de slippers tegen Charleroi en La Louvière was de druk bijzonder groot, maar Club Brugge ...

176
176
Na statement in UCL: grote verrassing in Belgische WK-selectie?

In de Champions League maakte Club Brugge KV dinsdagavond indruk door met 1-4 te winnen van ...

74
74
'Anderlecht op z'n kop: ongeziene transfer op komst'

Anderlecht is achter de schermen bezig met een transfer die niemand zag aankomen. Het gaat om een ...

507
507
Kazachse terugreis draait uit op nachtmerrie voor Club

Club Brugge heeft in de Champions League gedaan wat moest en won dinsdagavond met 1-4 op het ...

416
416
8 op 10 - Kranten verrassen met 'beste speler' bij Club

Met nog één speeldag te gaan, behoudt Club Brugge dan toch een kans om door te ...

247
247
Grote uitblinker, Nederland vreest: Europese pers fileert Club

Club Brugge heeft zich in de Champions League herpakt na een gitzwarte week. De Belgische ...

533
533
Godts schittert weer bij Ajax: toptransfer op komst?

Het werd al bij al een goede avond voor de Belgen in de Champions League. Na de zege van Club Brugge ...

77
77
Stankovic treedt in voetsporen vader met wereldgoal

Club Brugge heeft dinsdagavond in Kazachstan de rug gerecht. Na de pijnlijke nederlagen in eigen ...

66
66
FC Barcelona kondigt verrassende transfer Ter Stegen aan

FC Barcelona moet pas woensdagavond aan de bak in de Champions League, want dan wacht hen een ...

70
70
Pocognoli vernederd door Real, Trossard bepalend bij Arsenal

Dinsdagavond in de Champions League viel er opnieuw het nodige spektakel te beleven. Real Madrid ...

44
44
'Anderlecht nog niet af van Ashimeru: probleem duikt op'

Bij Anderlecht is de wintermercato de voorbije dagen helemaal op gang gekomen. Met Cedric Hatenboer ...

236
236
Kompany doet zeer verrassende uitspraak over band met Union

Union mag nog steeds dromen van de play-offs in de Champions League, maar zal daarvoor in zijn ...

74
74
'De Cat kampt met Jashari en Rode Duivel voor toptransfer'

Voor Nathan De Cat was 2025 het jaar van de grote doorbraak. In 2026 moet het 17-jarige supertalent ...

156
156
Leko doet zomeraankoop Club eindelijk ontbolsteren

Er stond dinsdagavond heel wat druk op Club Brugge, maar het heeft zijn opdracht volbracht. Het ...

220
220
'Anderlecht verrast en wil transferslag slaan in Bundesliga'

Anderlecht heeft dinsdag alvast een eerste transferslag van de winter afgerond. Het haalde met ...

434
434
Crisis bij Man City na zeperd in de Champions League

Manchester City is al een tijdje niet meer die wervelende ploeg van weleer. De Engelsen zijn niet ...

130
130
Leko ziet ander Club Brugge: "Dat was nu wél aanwezig"

Ivan Leko haalde na de match opgelucht adem. Club Brugge won overtuigend met 1-4 tegen Kairat Almaty ...

188
188
Kompany ontploft bij Bayern: harde ingreep zorgt voor schok

Bayern zit al weken te sukkelen met de rechtsbackpositie… en net daar ontploft het plots. ...

139
139
'KRC Genk verrast en vindt akkoord met AC Milan'

KRC Genk is druk bezig met herschikken van de eerste én tweede ploeg. De Limburgers gaan ...

714
714

Meer sportnieuws