Hayen trekt conclusie na mislukte start Club Brugge

772
Hayen trekt conclusie na mislukte start Club Brugge

Club Brugge is niet bepaald overtuigend aan het nieuwe seizoen begonnen. Een weekje geleden verloor Blauw-Zwart namelijk al in de Supercup tegen Union SG (1-2). En vrijdag raakte het op eigen veld ook niet voorbij KV Mechelen in de competitieopener.

De Bruggelingen lieten er in het tussenseizoen geen gras over groeien. Nieuwe sportieve baas Dévy Rigaux haalde aan een sneltempo een vijftal versterkingen in huis. Hierdoor is Club, in tegenstelling tot de meeste concurrenten, al nagenoeg volledig klaar met het transferwerk aan inkomende zijde.

LEES OOK: Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Werk aan de winkel voor Hayen

Het is weliswaar de bedoeling om nog verschillende spelers van de hand te doen. Maar momenteel beschikt coach Nicky Hayen op een wel erg sterke selectie in de breedte. Desondanks ligt er nog een pak werk op de plank voor de trainer. Zowel tegen Union als tegen KVM bleef Club grotendeels onder het gewenste niveau.

Iets wat Hayen achteraf zelf ook toegaf. "Dat er nog veel beter moet, dat is duidelijk. Of me dat frustreert? Zo snel geraak ik niet gefrustreerd. Ik steek mijn energie liever in de dingen die we zelf kunnen veranderen. Dat zullen we doen door keihard te blijven werken op training", klonk het op de clubwebstek.

Verzachtende omstandigheid

De omstandigheden maakten het Hayen wel niet gemakkelijk tijdens de voorbereiding. Zo moest Club verschillende internationals missen. Jongens als Andreas Skov Olsen en Ardon Jashari hebben bijvoorbeeld nog maar één trainingsweek in de benen.

Volgens Hugo Vetlesen is dat dan ook een verzachtende omstandigheid. "We zitten met een aantal spelers die pas terug zijn en met nieuwe jongens die nog volledig moeten ingepast worden. Er rest ons uiteraard de nodige tijd maar we kunnen niet ontkennen dat er nog behoorlijk wat werk aan de winkel is", aldus de Noor.

De competitie in België begint gewoonweg te vroeg ...

Meest recent

'Vermeeren bezorgt Antwerp enorme tegenslag'

Donderdag wordt er nog gevoetbald in de Europa League en Conference League, maar daarna gaat het ...

0
0
Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

23
23
Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

11
11
Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

79
79
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

84
84
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

100
100
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

45
45
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

128
128
Vanaken laat fans perplex staan na stunt: emoties laaien op

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

164
164
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

74
74
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

41
41
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

185
185
Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

92
92
Financiële catastrofe voor Belgische clubs: Duchâtelet in de bres

De Belgische clubs beleven tegenwoordig hoogdagen op het Europese toneel. Club Brugge blijft het ...

169
169
Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Na de knappe zeges tegen Inter en Lens wou Club Brugge woensdagavond op zijn elan doorgaan in de ...

189
189
Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

47
47
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

76
76
Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

387
387
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

264
264
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

226
226
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

990
990
Tresoldi gelooft zijn oren niet na domper: "Wie dan?!"

Halfweg de league phase lijkt Club Brugge al zo goed als zeker dat het zal overwinteren in de ...

401
401
Sterkhouder Union dringt openlijk aan op transfer

Union zag de voorbije jaren in de zomer telkens weer een pak sterkhouders vertrekken. Dat was ook ...

167
167
Mechele gelooft ploegmaat niet: "Hij is een cheat code"

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde overwinning op een rij in de Champions League gepakt. ...

205
205
Mechelen lijkt eindelijk vertrokken: "Dat doet extra deugd"

Er werd woensdagavond niet alleen in de Champions League gevoetbald. In de Jupiler Pro League stond ...

101
101

Meer sportnieuws