Hayen trekt conclusie na mislukte start Club Brugge

772 stemmen
Hayen trekt conclusie na mislukte start Club Brugge

Club Brugge is niet bepaald overtuigend aan het nieuwe seizoen begonnen. Een weekje geleden verloor Blauw-Zwart namelijk al in de Supercup tegen Union SG (1-2). En vrijdag raakte het op eigen veld ook niet voorbij KV Mechelen in de competitieopener.

De Bruggelingen lieten er in het tussenseizoen geen gras over groeien. Nieuwe sportieve baas Dévy Rigaux haalde aan een sneltempo een vijftal versterkingen in huis. Hierdoor is Club, in tegenstelling tot de meeste concurrenten, al nagenoeg volledig klaar met het transferwerk aan inkomende zijde.

LEES OOK: Rigaux verklapt: zo reageerde Hayen op titel Club Brugge

Werk aan de winkel voor Hayen

Het is weliswaar de bedoeling om nog verschillende spelers van de hand te doen. Maar momenteel beschikt coach Nicky Hayen op een wel erg sterke selectie in de breedte. Desondanks ligt er nog een pak werk op de plank voor de trainer. Zowel tegen Union als tegen KVM bleef Club grotendeels onder het gewenste niveau.

Iets wat Hayen achteraf zelf ook toegaf. "Dat er nog veel beter moet, dat is duidelijk. Of me dat frustreert? Zo snel geraak ik niet gefrustreerd. Ik steek mijn energie liever in de dingen die we zelf kunnen veranderen. Dat zullen we doen door keihard te blijven werken op training", klonk het op de clubwebstek.

Verzachtende omstandigheid

De omstandigheden maakten het Hayen wel niet gemakkelijk tijdens de voorbereiding. Zo moest Club verschillende internationals missen. Jongens als Andreas Skov Olsen en Ardon Jashari hebben bijvoorbeeld nog maar één trainingsweek in de benen.

Volgens Hugo Vetlesen is dat dan ook een verzachtende omstandigheid. "We zitten met een aantal spelers die pas terug zijn en met nieuwe jongens die nog volledig moeten ingepast worden. Er rest ons uiteraard de nodige tijd maar we kunnen niet ontkennen dat er nog behoorlijk wat werk aan de winkel is", aldus de Noor.

De competitie in België begint gewoonweg te vroeg ...

Meest recent

'Standard ruikt miljoenen euro's na onverwachte transfer'

Standard zoekt volgens bepaalde media naar ongeveer 13 à 14 miljoen euro. Dat moet via ...

14
14
WK-gangers Jupiler Pro League: Club Brugge hofleverancier

Het WK staat voor de deur. Ondertussen zijn bijna alle WK-selecties meegedeeld. VoetbalNieuws somde ...

46
46
'Frankrijk bibbert: sterkhouder dreigt WK te missen'

Tien dagen voor de start van het WK zijn alle selecties stilaan bekend, al vallen enkele last ...

17
17
'Westerlo wil Stassin aan nieuwe transfer helpen'

Een aantal Rode Duivels bleven ontgoocheld achter bij de bekendmaking van de WK-selectie. Lucas ...

43
43
Rigaux dropt meteen bommetje op persvoorstelling Feyenoord

Het zijn drukke dagen geweest voor Dévy Rigaux. Vorig weekend vierde hij nog de titel met ...

83
83
Frankrijk in chaos: nieuwe Netflix-docu schokt fans

Frankrijk is ontegensprekelijk één van de favorieten om het komende WK in Amerika naar ...

30
30
'Union verliest na Burgess volgende verdediger'

Het wordt voor Union alweer een zeer drukke transferzomer. Een eerste belangrijke vertrekker raakte ...

84
84
'Doku hakt na exit Guardiola knoop over City-toekomst door'

Bij Manchester City viel er enkele weken geleden toch een bom, want na tien jaar kondigde Pep ...

99
99
Lammens pakt zeer fraaie bekroning na knalseizoen

Het was toch één van de verrassingen in de WK-selectie van de Rode Duivels: Matz Sels, ...

84
84
Hans Vanaken ontroert iedereen tot tranen toe met één beeld

Hans Vanaken heeft er alweer een seizoen opzitten om in te kaderen. De aanvoerder van Club Brugge ...

149
149
'Garcia moet twee Rode Duivels missen tegen Kroatië'

De Rode Duivels hebben nog twee weken voor ze beginnen aan hun WK, waar de openingsmatch op 15 juni ...

139
139
Opvallende nieuwe coach Lille-Duivels, einde tijdperk in JPL

Wellicht zullen we tot na het WK moeten wachten tot de transfermarkt écht op gang komt, maar ...

27
27
'Overmars in actie: Antwerp haalt nog 2 exotische talenten'

Marc Overmars zal deze zomer véél werk hebben bij Antwerp. De Great Old ziet zowat een ...

193
193
TRANSFERUURTJE: 'Burgess weg bij Union, opmerkelijk avontuur Van Bommel'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

250
250
Brughmans verbaast met uitspraken na Genk-deceptie

KRC Genk loopt Europees voetbal mis na de deceptie tegen KAA Gent. De Limburgers kwamen in de ...

274
274
KBVB heeft duidelijke boodschap voor fans: Duivels op scherp

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. Op donderdag 11 juni trapt ...

57
57
RWMD geeft niet op: alsnog faillissement-wending?

RWDM Brussels staat op de rand van de afgrond. De Brusselse club is echter niet van plan om op te ...

188
188
'Anderlecht beslist: vier spelers verlaten de club'

Bij RSC Anderlecht heeft Antoine Sibierski al een aantal knopen doorgehakt. De Brusselaars laten ...

887
887
Onana onthult wie Rode Duivels écht sterker maakt

De Rode Duivels beginnen deze week volop aan hun voorbereiding op het WK. Er staan duels tegen ...

177
177
Jacky Mathijssen stapt op: Belgische comeback lonkt

Jacky Mathijssen is op zoek naar een nieuwe uitdaging in het voetbal. Hij was de afgelopen jaren aan ...

125
125
'Charleroi ruikt de jackpot: 11 miljoen euro in de kassa'

Sporting Charleroi gaat ook deze zomer sterkhouders verliezen. Er begint achter de schermen al het ...

59
59
AA Gent feest: één grote uitblinker bij de Buffalo's

AA Gent gaat alsnog Europa in. De club maakt sinds het vertrek van Hein Vanhaezebrouck progressie ...

137
137
Heymans ondanks blamage: "Hij is een supertalent"

KRC Genk blijft het moeilijk hebben om na een sterk seizoen te bevestigen. Ze eindigden 7de in de ...

172
172
WK '26: Extra WK-ganger Anderlecht, grote schok bij Union

Nog een tiental dagen tot de openingswedstrijd van het WK 2026. Momenteel worden dan ook de laatste ...

161
161
Rigaux verklapt: zo reageerde Hayen op titel Club Brugge

Club Brugge heeft het seizoen afgesloten als fiere kampioen. Nochtans kwam het behalen van de 20ste ...

1201
1201

Meer sportnieuws