Veel scouts voor Cercle-talent: “Weet nooit wat er gebeurt”

142 stemmen
Veel scouts voor Cercle-talent: “Weet nooit wat er gebeurt”

Cercle Brugge kende een enorm sterk seizoen en speelt dit jaar in Europa. Groen-Zwart moet ook nog rekening houden met een vertrek van verschillende sterkhouders.

Onder meer Kevin Denkey wordt nadrukkelijk genoemd bij een toptransfer en ook Alan Minda kan rekenen op veel interesse. Christiaan Ravych is ook gewild, maar wil niet per sé weg.

LEES OOK: Cercle Brugge hoort kassa rinkelen: onverwachte transfer

Veel scouts

Ravych is een 21-jarige centrale verdediger met nog een contract tot 2027 plus nog een optie voor een extra seizoen. De Belgische jeugdinternational heeft een marktwaarde van vier miljoen euro en Cercle Brugge wrijft zich nu al in de handen met het talent.

Zaakwaarnemer Sergiy Serebrennikov sprak met Het Laatste Nieuws over een mogelijke transfer. Er zouden al heel wat scouts in de tribunes zitten voor Ravych. “Maar Christiaan staat pas aan het begin van zijn profcarrière. Hij heeft nog tijd. Je weet nooit wat er gebeurt, maar wij zijn niet uit op een transfer.”

Brazilianen

Ondertussen haalde Cercle Brugge al enkele spelers binnen. Braziliaan Felipe Augusto kwam in januari al met het oog op een vertrek van Denkey en Bruninho is de nieuwe nummer 10 van Cercle Brugge. Hij wordt de vervanger Lemaréchal. Ibrahim Diakité en Lawrence Agyekum zijn de vervangers van Hugo Siquet en Leonardo Lopes.

Cercle Brugge en Miron Muslic lijken de selectie aldus op orde te hebben. Groen-Zwart neemt het in de voorronde van de Europa League eerst op tegen het Schotse Kilmarnock. Vanavond staat de heenwedstrijd van het Europees clubtornooi op het programma.

Zie jij Ravych als toekomstige Rode Duivel?

Meest recent

Debuut Biancone en Pétrot, geen zege voor Anderlecht

RSC Anderlecht speelde om 14u zijn eerste oefenmatch tegen US Boulogne. Wat wisten de Brusselaars te ...

44
44
'Standard ruikt miljoenen: Como klopt aan'

Gaat Standard een van zijn grote talenten verliezen? Het zou zomaar kunnen, want de interesse neemt ...

38
38
"Via Feyenoord bij de Rode Duivels? Waarom niet?"

De Rode Duivels maken zich klaar voor de match tegen de Verenigde Staten. In België en ...

23
23
'Anderlecht haakt af: peperdure vraagprijs'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

168
168
Club Brugge haalt negen jongeren bij de A-kern

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn oefenmatch tegen KV Kortrijk. Blauw-Zwart haalde negen jonge ...

118
118
Lof voor Garcia: Nainggolan met hevig relaas

Rudi Garcia krijgt zelfs na geslaagde wissels toch nog kritiek uit bepaalde hoek. De ingrepen oogden ...

85
85
Monsterzeges OHL en Charleroi, Club start met opvallende elf

Terwijl het WK 2026 nog op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League al ...

120
120
Metamorfose bij Duivels: 'onuitgegeven basiself tegen VS'

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels maandagnacht moeten afrekenen met ...

345
345
Thibaut Courtois laat achter de schermen andere kant zien

Hij hield België al meer dan eens recht op dit WK en groeide opnieuw uit tot een van de ...

45
45
'Vertrek Onyedika krijgt vorm: Club Brugge legt prijs vast'

Club Brugge is inmiddels weer aan het trainen, maar verschillende internationals moeten nog ...

377
377
'Openda zet stapje terug: transfergevecht met vier clubs'

Loïs Openda zal ongetwijfeld met een wrang gevoel kijken naar de prestaties van de Rode Duivels ...

101
101
Duivels-vedetten krijgen waarschuwing: "Wie je ook bent ..."

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

305
305
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht gaat los, toptransfer Moreira'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

293
293
'Club Brugge gaat transferstrijd aan met Chelsea & Barça'

Terwijl het bij het eerste elftal voorlopig nog altijd wachten blijft op vers bloed, blijkt Club ...

163
163
Garcia houdt adem in: 3 afwezigen bij Rode Duivels

Na de rollercoaster tegen Senegal nemen de Rode Duivels het dinsdag om 2 uur alweer op tegen de ...

377
377
'Club Brugge in lastig parket: korting op Tresoldi?'

Tot dusver vertrok enkel Aleksandar Stankovic, maar dat straks nog meer smaakmakers de kassa zullen ...

460
460
'De Cat verlaat Anderlecht: laatste match al gespeeld'

Of de Duitsers diep genoeg in de buidel willen tasten valt nog af te wachten, maar indien het van ...

458
458
Van Gucht aan de kant geschoven? Valentine haalt zwaar uit

Op televisie leidt hij momenteel de WK-uitzendingen van Sporza. Tussendoor dook hij ook nog op als ...

103
103
Twijfels over Vandenhaute en Antwerp: "Was toch RSCA-fan?"

Wouter Vandenhaute zou samen met Toby Alderweireld en nog andere mensen Royal Antwerp FC willen ...

550
550
'KV Mechelen wint jackpot: miljoenensom een feit'

Het is tot dusver vrij rustig gebleven qua transfers bij KV Mechelen, maar ongetwijfeld zal er ...

194
194
De Cuyper en Duivels willen meer: "WK nog niet geslaagd"

De Rode Duivels spelen in de achtste finales tegen de Verenigde Staten. Dat belooft weer een ...

58
58
Basisplek Doku in acuut gevaar: verbazende Duivel staat klaar

Na de povere prestatie tegen Senegal, staan de basisplaatsen van een aantal Rode Duivels onder druk. ...

662
662
'Club Brugge lonkt naar Tottenham voor nieuwe winger'

Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking op verschillende posities. Daarnaast zoekt het ...

315
315
Tielemans ruikt toptransfer na straffe WK-stunt

Youri Tielemans heeft op het WK gedaan wat topclubs graag zien: opstaan wanneer alles verkeerd ...

334
334
België-VS: Pochettino spreekt straffe taal over Duivels

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels om hun plek in de kwartfinales van het WK ...

527
527

Meer sportnieuws