Onverwachte transferwending Denkey op komst?

door
Onverwachte transferwending Denkey op komst?

Kevin Denkey was afgelopen seizoen de topscorer van de Jupiler Pro League. De aanvaller stuwde met zijn doelpunten Cercle Brugge naar een Europese plek in de Champions Play-Offs.

Cercle Brugge legde in 2021 twee miljoen euro op tafel voor Denkey en vorig seizoen bloeide de aanvaller helemaal open. De Togolees scoorde het ene na het andere doelpunt en een knallende zomertransfer werd verwacht.

LEES OOK: 'Knaltransfer Cercle Brugge: Bundesliga-club meldt zich'

Opvallend stil

Maar vooralsnog blijft het opvallend stil rond Denkey. Ondertussen staat de eerste Europese horde tegen Kilmarnock op het programma en de aanvaller is gewoon meegereisd naar Schotland. Het Laatste Nieuws is niet meer zeker van een vertrek dat sowieso vast staat.

Het kan natuurlijk nog steeds zijn dat het de laatste match(en) zullen worden voor Denkey bij Cercle Brugge want zijn profiel is interessant. Een sterke spits die 28 keer kon scoren in 39 matchen. Clubs uit Engeland, Frankrijk en Duitsland zouden Denkey alvast volgen.

Nog niets concreet

Die clubs hebben echter nog geen concrete voorstellen op tafel gelegd. Cercle Brugge verwacht ook de jackpot voor Denkey en het is nog maar de vraag of ze dat ook gaan krijgen. Groen-Zwart eist minstens twintig miljoen euro voor hun goudhaantje.

Daarmee wil Cercle Brugge de uitgaande recordtransfer van Ayase Ueda naar Feyenoord (tien miljoen euro) verbreken. Bij Cercle Brugge heeft Denkey nog een contract tot 2026 met een marktwaarde van zestien miljoen euro.

Denk jij dat Denkey nog zal vertrekken?

Meest recent

Hubert legt uit waarom hij Anderlecht altijd gespaard heeft

Amper anderhalf jaar is de trainerscarrière van David Hubert aan de gang, maar in die periode ...

0
0
'Dilemma Anderlecht: nieuwe kans of vertrek voor prikje?'

Anderlecht kende deze winter alweer een zeer drukke mercato. Daarin haalde het vijf nieuwe spelers ...

29
29
'Crisis bij Real: spelers keren zich massaal tegen Arbeloa'

Real Madrid beleefde zondag een zeer pijnlijke avond. Het ging in het eigen Bernabeu onderuit tegen ...

18
18
'Club watertandt: nieuwe knaltransfer voor Talbi'

Bij Club Brugge slagen ze er alsmaar vaker in om stevig te cashen op hun eigen jeugdspelers. In het ...

142
142
KV Mechelen naar PO1: Winkelmans ziet één uitkomst

De strijd om de Champions' Play-Off is op drie speeldagen van het einde van de reguliere competitie ...

53
53
Lapoussin vindt weer onderdak bij zeer verrassende club

Jarenlang was Loïc Lapoussin één van de smaakmakers op de Belgische velden. In ...

15
15
Vandevoordt legt uit waarom hij toch bij RB Leipzig blijft

De Rode Duivels hebben heel wat weelde onder de lat. Thibaut Courtois blijft de onbetwiste nummer ...

50
50
Keeperskwestie bij Union? Hubert schenkt klare wijn

Union kreeg de voorbije weken enkele tikken in de titelstrijd. Het liet punten liggen tegen Standard ...

65
65
Godts speelt open kaart over selectie voor Rode Duivels

Binnen enkele weken maakt Rudi Garcia zijn selectie bekend voor de oefenstage van de Rode Duivels in ...

90
90
TRANSFERUURTJE: 'Targets Club bekend, transferbom bij Bayern'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

220
220
'Real Madrid gaat voor megadeal met bod van 120 miljoen'

Real Madrid kent een moeizaam seizoen. De titel lijkt stilaan uit de handen te glippen, waardoor ze ...

80
80
Van Gucht tot kookpunt gebracht met pornoster-onthulling

Een pikante onthulling op het verkeerde veld? Ruben Van Gucht zorgde deze week niet voor opschudding ...

141
141
Albert voorspelt furie bij Anderlecht door één man

Bij RSC Anderlecht waren de ingaande transfers dit seizoen geen geweldig succes. Eén van hen ...

304
304
Maesschalck brengt groot nieuws over De Bruyne

Kevin De Bruyne traint terug mee met de groep in Napels. Dat is zeer positief nieuws en de Rode ...

71
71
Red Flames met grote ambities: "Hét grote doel"

De Red Flames wonnen met 0-3 van Israël. Een vlotte overwinning, maar daar willen ze meer. ...

28
28
Lapoussin verrast vriend en vijand met nieuwe werkgever

Loic Lapoussin heeft na maanden zoeken weer een nieuwe club gevonden. De ex-speler van STVV en Union ...

63
63
'Standard niet akkoord: miljoenenbod geweigerd'

Standard kan het geld altijd zeer goed gebruiken, maar dat wil niet zeggen dat ze zomaar elk bod ...

140
140
Twee WK-gangers bij Westerlo? "Zou een droom zijn"

Bij KVC Westerlo kennen ze al bij al een rustig seizoen. Met de nodige ups en downs. De top zes, dat ...

29
29
Lommel SK met ‘masterplan’: "Op bezoek bij Man City"

Lommel SK gaat terug weer meer naar zijn roots. De Limburgers willen de eigen jeugdopleiding weer ...

23
23
Omwenteling in titelstrijd: "Zo word je géén kampioen"

Nog drie speeldagen te gaan en de titelstrijd in de Jupiler Pro League kan helemaal losbarsten in de ...

393
393
Eden Hazard bekent kleur: twee topfavorieten voor WK '26

Het aftellen tot het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico is nu ook echt begonnen. Zo zijn ...

316
316
Hete transferzomer KRC Genk: zestal op weg naar uitgang?

KRC Genk is bezig aan een behoorlijk wisselvallig seizoen. Desondanks hebben de Limburgers ...

514
514
Anderlecht leeft weer: Proto verklapt 'geheim' van Taravel

Bij RSC Anderlecht heerst nog steeds heel wat onduidelijkheid omtrent het trainersdossier. De kans ...

444
444
VRT in paniek: bom onder stoel van Van Gucht

De VRT schuift Ruben Van Gucht opzij voor het WK voetbal van 2026, en dat zorgt voor heel wat ...

423
423
Schoktransfer Lukaku? 'Napoli-toekomst in handen één man'

Romelu Lukaku scoorde afgelopen weekend eindelijk zijn eerste doelpunt van het seizoen namens SSC ...

174
174

Meer sportnieuws