Nieuw bliksemvertrek bij Club Brugge? Vetlesen reageert

door
Nieuw bliksemvertrek bij Club Brugge? Vetlesen reageert

Hoewel de transfermarkt nog ruim dan een maand geopend is, toonde Club Brugge zich al erg actief op de zomermercato. Maar het huiswerk bij de landskampioen is nog niet. Vooral aan uitgaande zijde wordt nog heel wat beweging verwacht, ook enkele sterkhouders kunnen nog vertrekken.

Na het aantrekken van Hugo Siquet, telt het lijstje van blauw-zwarte zomeraanwinsten alweer vijf stuks. Voorlopig zijn de Bruggelingen dan ook klaar met hun werk aan inkomende zijde. Aan uitgaande zijde liggen echter nog heel wat dossiers op de plank. Zo mogen/moeten verschillende spelers vertrekken in de komende weken.

Overbodige spelers als Roman Yaremchuk, Faitout Maouassa, Philip Zinckernagel, Kamal Sowah en Dedryck Boyata mogen/moeten beschikken. Victor Barbera zou dan weer verhuurd worden. Daarnaast hoopt Blauw-Zwart om flink te cashen op Raphael Onyedika en Andreas Skov Olsen.

LEES OOK: Alarm bij KRC Genk: Hayen krijgt stevige waarschuwing

Vetlesen wil blijven

De eerste grote uitgaande transfer is echter al een tijdje een feit. Zo werd Igor Thiago enkele maanden geleden al aan Brentford FC verkocht, voor een bedrag dat kan oplopen tot zo'n 36 miljoen euro. Nochtans werd de Braziliaanse spits pas een jaartje geleden naar het Jan Breydel-stadion gehaald.

Tijdens die mercato werd ook Hugo Vetlesen gestrikt. Maar voor de Noorse middenvelder blijkt zo'n bliksemvertrek niet aan de orde. "Er was nog geen sprake van concrete interesse, mijn makelaar heeft me er althans niet over aangesproken. Hoe dan ook voel ik me goed hier en heb ik hier nog dingen te bewijzen. En als je een transfer wil afdwingen moet je hier eerst op je beste niveau presteren", klinkt het bij SudPresse.

Reset tijdens tussenseizoen

Dat laatste deed Vetlesen in zijn eerste seizoen maar met mondjesmaat. Echt door de mand vallen deed hij bijna nooit, maar nog te vaak speelde hij redelijk anonieme wedstrijden. Dat had deels met de voorbereiding te maken. Toen hij de stap naar Club zette, draaide het seizoen in Noorwegen al op volle toeren. Bijgevolg was er van een rustperiode amper sprake. "Fysiek had ik het geluk dat ik niet zwaar geblesseerd raakte, maar mentaal was het lastig. Soms zat ik echt op de limiet. Deze zomer had ik een echte pauze nodig om een 'reset' te doen. Ik hoop dit seizoen dan ook de beste versie van mezelf te zien", aldus de Noorse middenvelder.

Indien iedereen fit en in vorm, staat Vetlesen dan in uw basisploeg bij het huidige Club?

Meest recent

Arsenal naar finale League Cup, Barça velt Real-killer

Er staat deze week niet alleen in België bekervoetbal op het programma. Dinsdagavond werd er ...

6
6
'Rode Duivel loopt transfer van 30 miljoen mis'

De wintermercato is in de meeste landen voorbij. Een aantal potentiële Rode Duivels hadden met ...

17
17
Gheysens geeft reden voor zeer kalme wintermercato Antwerp

Antwerp heeft nog zeven wedstrijden om alsnog een ticket voor de Champions' Play-Off uit de brand te ...

82
82
Anderlecht casht op Angulo: reden voor transfer bekend

Voor Anderlecht werd de laatste dag van de mercato nog verrassend druk. Paars-Wit haalde nog een ...

214
214
'Leegloop La Louvière: Frutos én coach naar Belgische club?'

Met nog zeven speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie staat er nog heel wat op het spel ...

129
129
'Antwerp baalt en loopt stunttransfer nog mis'

Antwerp sloot zijn wintermercato uiteindelijk af met amper één aanwinst. Er werd toch ...

86
86
'Renard moet écht vrezen na nieuwe onthulling'

Olivier Renard krijgt steeds meer kritiek nadat de afgelopen drie transferperiodes niet goed waren. ...

492
492
'Anderlecht weigerde dit monsterbod op De Cat'

RSC Anderlecht verkocht op de slotdag van de mercato Nilson Angulo aan Sunderland. De Brusselaars ...

687
687
Patro Eisden verrast met pikante transfer

Patro Eisden heeft op de valreep nog een transfer weten af te ronden. De club uit de Challenger Pro ...

54
54
'JPL of niet? Hasi zorgt voor héél vreemde wending'

Besnik Hasi is weg bij Anderlecht na het debacle in Standard. Zijn passage was opnieuw kort, zoals ...

284
284
Westerlo en Cercle Brugge laten alsnog spelers vertrekken

Westerlo kreeg vanuit Turkije het sein om deze mercato winst te maken en de loonmassa moest ook naar ...

30
30
Renard met vreemde zet: RSCA lijkt 'oude fout' weer te maken

RSC Anderlecht is hardleers. De club zat jaren geleden financieel zwaar in de problemen toen Peter ...

500
500
Verhuurde JPL-spelers: Buffalo steekt in absolute bloedvorm

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

98
98
'Kassa rinkelt in Genk: toptransfer in kannen en kruiken'

In de meeste landen is de wintermercato sinds maandag gesloten, maar in Turkije kunnen clubs nog tot ...

413
413
Gheysens in vieze papieren: Antwerp in de etalage?

Van het voorspelde winteroffensief kwam weinig in huis bij Antwerp, waar Paul Gheysens nochtans ...

510
510
Dag Allemaal: Vlasic stuurt fel signaal naar Van Gucht

Sinds een aantal jaren zijn sportanker Ruben Van Gucht en voormalig hoogspringkampioene Blanka ...

617
617
Club NXT verovert Europa: nieuwe stunt in Youth League

Terwijl het eerste efltal van Club Brugge wist door te stoten naar de play-offs van de Champions ...

343
343
'Hasi out, Fink in: schaduwlijst Anderlecht lekt uit'

RSC Anderlecht nam zondag afscheid van Besnik Hasi, en dus moet de recordkampioen nog maar eens op ...

596
596
KRC Genk verrast vriend en vijand met nieuwe spits

Op de slotdag van de wintermercato haalde KRC Genk met Emile Doucouré nog een beloftevolle ...

448
448
Schokkend: Sporza-journaliste gooit vuile VRT-was buiten

Sporza. Voor velen klinkt het als een keurmerk. Degelijk. Betrouwbaar. Onaantastbaar bijna. In ...

232
232
Vermant in de lappenmand: kopzorgen bij Club Brugge

Club Brugge verloor zondag de topper tegen Union. Ivan Leko maakte geen al te beste beurt in het ...

535
535
'Anderlecht zoekt trainer: plottwist van formaat?'

Na een drukke Deadline Day kan de rust nog niet meteen weerkeren bij RSC Anderlecht, dat na het ...

639
639
Club-bestuur in vuurlinie: groot risico wintermercato

Club Brugge bleef relatief rustig op de wintermercato. Ondanks enkele vertrekkers en de belofte om ...

554
554
Standard incasseert uppercut na euforie Anderlecht

Standard kon afgelopen speeldag vieren na de knappe zege tegen rivaal RSC Anderlecht, maar de ...

138
138
Oorlog Vermeeren in Marseille: De Zerbi reageert

Het gaat er stevig aan toe in Marseille. Arthur Vermeeren werd de afgelopen weken telkens op de bank ...

242
242

Meer sportnieuws