Nieuw bliksemvertrek bij Club Brugge? Vetlesen reageert

door
Nieuw bliksemvertrek bij Club Brugge? Vetlesen reageert

Hoewel de transfermarkt nog ruim dan een maand geopend is, toonde Club Brugge zich al erg actief op de zomermercato. Maar het huiswerk bij de landskampioen is nog niet. Vooral aan uitgaande zijde wordt nog heel wat beweging verwacht, ook enkele sterkhouders kunnen nog vertrekken.

Na het aantrekken van Hugo Siquet, telt het lijstje van blauw-zwarte zomeraanwinsten alweer vijf stuks. Voorlopig zijn de Bruggelingen dan ook klaar met hun werk aan inkomende zijde. Aan uitgaande zijde liggen echter nog heel wat dossiers op de plank. Zo mogen/moeten verschillende spelers vertrekken in de komende weken.

Overbodige spelers als Roman Yaremchuk, Faitout Maouassa, Philip Zinckernagel, Kamal Sowah en Dedryck Boyata mogen/moeten beschikken. Victor Barbera zou dan weer verhuurd worden. Daarnaast hoopt Blauw-Zwart om flink te cashen op Raphael Onyedika en Andreas Skov Olsen.

LEES OOK: Sensatie: 'Anderlecht contacteert Benteke, Club op de loer'

Vetlesen wil blijven

De eerste grote uitgaande transfer is echter al een tijdje een feit. Zo werd Igor Thiago enkele maanden geleden al aan Brentford FC verkocht, voor een bedrag dat kan oplopen tot zo'n 36 miljoen euro. Nochtans werd de Braziliaanse spits pas een jaartje geleden naar het Jan Breydel-stadion gehaald.

Tijdens die mercato werd ook Hugo Vetlesen gestrikt. Maar voor de Noorse middenvelder blijkt zo'n bliksemvertrek niet aan de orde. "Er was nog geen sprake van concrete interesse, mijn makelaar heeft me er althans niet over aangesproken. Hoe dan ook voel ik me goed hier en heb ik hier nog dingen te bewijzen. En als je een transfer wil afdwingen moet je hier eerst op je beste niveau presteren", klinkt het bij SudPresse.

Reset tijdens tussenseizoen

Dat laatste deed Vetlesen in zijn eerste seizoen maar met mondjesmaat. Echt door de mand vallen deed hij bijna nooit, maar nog te vaak speelde hij redelijk anonieme wedstrijden. Dat had deels met de voorbereiding te maken. Toen hij de stap naar Club zette, draaide het seizoen in Noorwegen al op volle toeren. Bijgevolg was er van een rustperiode amper sprake. "Fysiek had ik het geluk dat ik niet zwaar geblesseerd raakte, maar mentaal was het lastig. Soms zat ik echt op de limiet. Deze zomer had ik een echte pauze nodig om een 'reset' te doen. Ik hoop dit seizoen dan ook de beste versie van mezelf te zien", aldus de Noorse middenvelder.

Indien iedereen fit en in vorm, staat Vetlesen dan in uw basisploeg bij het huidige Club?

Meest recent

Akelige beelden Vermant: Club geeft update na ziekenhuisbezoek

Club Brugge heeft zich woensdagavond geplaatst voor de kwartfinales van de Croky Cup. Maar de zege ...

26
26
Croky Cup: Club, Gent én Union door, Antwerp viert na penalty's

In de 1/8ste finales van de Croky Cup werden woensdagavond vier wedstrijden afgewerkt. ...

143
143
Bizarre VAR-fase in OHL-Club: Hayen doet boekje open

Club Brugge blijft in de running om zichzelf op te volgen als bekerwinnaar. Het plaatste zich ...

59
59
Talbi verkoopt Liverpool uppercut, pijnlijke slipper Chelsea

In de Engelse Premier League heeft leider Arsenal FC woensdag weer goede zaken gedaan. De Gunners ...

46
46
Owngoals voorkomen afgang Bayern, boze Kompany pakt geel

Bayern München heeft zich woensdag geplaatst voor de volgende ronde van de DFB Pokal. Tegen ...

23
23
Sensatie: 'Anderlecht contacteert Benteke, Club op de loer'

Nadat hij de voorbij jaren heeft uitgeblonken in de MLS, gaat Christian Benteke op zijn 35ste op ...

935
935
Straf! Rode Duivel bij 10 grootste blikvangers op WK 2026

Aanstaande vrijdag wordt geloot voor de samenstelling van de poules op het wereldkampioenschap 2026. ...

166
166
Kijkers walgen massaal van beelden Croky Cup: "Schandalig!"

In de Croky Cup staan woensdagavond vier matchen van de 1/8ste finales op het programma. Al deze ...

195
195
Waalse analisten vellen verdict: géén titel voor Anderlecht?

Na de sterke reeks van 12 op 12, heerst opnieuw heel wat optimisme rond RSC Anderlecht. Volgens ...

290
290
Real recht rug dankzij Courtois en Mbappé, Napoli ontsnapt

Na een reeks van drie opeenvolgende draws, heeft Real Madrid weer aangeknoopt met de zege in La ...

29
29
Gezichtsverlies Standard: "Hier spelen vraagt bepaald niveau ..."

In zijn rijke geschiedenis wist Standard al acht keer de beker van België te winnen. Nummer ...

149
149
Mignolet in nauwe schoentjes: Club speelt hard spel

Alsof het dossier nog niet pijnlijk genoeg was, bleef Simon Mignolet zondag tijdens de rust tegen ...

672
672
'Schalke en co strijden volop om verrassende Belg'

Dezer dagen trekken de meeste Belgische clubs voluit de kaart van de jeugd, al blijven er nog altijd ...

34
34
Eén verrassing bij Club, Janssen start meteen bij Antwerp

Er staat woensdagavond alweer heel wat bekervoetbal op het programma. Met Club Brugge en Union komen ...

61
61
Lukaku snel terug? TD Napoli brengt update

Dit seizoen viel Romelu Lukaku nog niet te bewonderen, want de Rode Duivel liep in augustus tijdens ...

38
38
Pro League zet aanval op DAZN verder met vlammende brief

De voorbije maanden bleek het nieuwe televisiecontract een tikkende tijdbom, want een akkoord tussen ...

178
178
Vete laait weer op: Stijnen dreigt met rechtszaak tegen KBVB

Geen trainer die in ons land de voorbije jaren zo vaak in het oog van de storm stond als Stijn ...

95
95
Coup de théâtre: ronduit bizarre trainerswissel in 1B

In de Jupiler Pro League krijgen de trainers dit seizoen opvallend veel respijt. Over halfweg de ...

122
122
Antwerp blijft gaan: 2 jonge talenten tekenen

Het is bij Antwerp dezer dagen meer dan ooit aan de jeugd. Sinds de komst van Paul Gheysens werd er ...

115
115
Rode Duivels en transfer: Meunier doet straffe beloftes

De voorbije jaren zijn heel wat leden van de gouden generatie bij de Rode Duivels al afgehaakt. De ...

120
120
Cath Luyten & Frank Raes verrassen met mooi nieuws

Cath Luyten en Frank Raes waren ooit collega's bij de VRT, maar bovenal jarenlang liefdespartners. ...

123
123
Knaltransfer bij KV Mechelen? "Naar één van de grote drie"

KV Mechelen is bezig aan een sterk seizoen en staat nog altijd op een zeer knappe vijfde plaats in ...

310
310
Van Helden geeft succesrecept van sterk STVV prijs

STVV is bezig aan een fantastisch seizoen. De Truienaars staan knap vierde in de Jupiler Pro League ...

37
37
Fink slaat alarm: drie RSCA-spelers barsten los

KRC Genk is weer beter bezig. Thorsten Fink & co steken nog niet in bloedvorm, maar er is wel ...

318
318
Hasi lyrisch: Genkie maakt gigantische indruk

RSC Anderlecht won in de Jupiler Pro League en Beker van België al vijf matchen op rij. Een ...

181
181

Meer sportnieuws