Nieuw bliksemvertrek bij Club Brugge? Vetlesen reageert

door
Nieuw bliksemvertrek bij Club Brugge? Vetlesen reageert

Hoewel de transfermarkt nog ruim dan een maand geopend is, toonde Club Brugge zich al erg actief op de zomermercato. Maar het huiswerk bij de landskampioen is nog niet. Vooral aan uitgaande zijde wordt nog heel wat beweging verwacht, ook enkele sterkhouders kunnen nog vertrekken.

Na het aantrekken van Hugo Siquet, telt het lijstje van blauw-zwarte zomeraanwinsten alweer vijf stuks. Voorlopig zijn de Bruggelingen dan ook klaar met hun werk aan inkomende zijde. Aan uitgaande zijde liggen echter nog heel wat dossiers op de plank. Zo mogen/moeten verschillende spelers vertrekken in de komende weken.

Overbodige spelers als Roman Yaremchuk, Faitout Maouassa, Philip Zinckernagel, Kamal Sowah en Dedryck Boyata mogen/moeten beschikken. Victor Barbera zou dan weer verhuurd worden. Daarnaast hoopt Blauw-Zwart om flink te cashen op Raphael Onyedika en Andreas Skov Olsen.

LEES OOK: Fel Standard maakt kampioen Union het leven meer dan zuur

Vetlesen wil blijven

De eerste grote uitgaande transfer is echter al een tijdje een feit. Zo werd Igor Thiago enkele maanden geleden al aan Brentford FC verkocht, voor een bedrag dat kan oplopen tot zo'n 36 miljoen euro. Nochtans werd de Braziliaanse spits pas een jaartje geleden naar het Jan Breydel-stadion gehaald.

Tijdens die mercato werd ook Hugo Vetlesen gestrikt. Maar voor de Noorse middenvelder blijkt zo'n bliksemvertrek niet aan de orde. "Er was nog geen sprake van concrete interesse, mijn makelaar heeft me er althans niet over aangesproken. Hoe dan ook voel ik me goed hier en heb ik hier nog dingen te bewijzen. En als je een transfer wil afdwingen moet je hier eerst op je beste niveau presteren", klinkt het bij SudPresse.

Reset tijdens tussenseizoen

Dat laatste deed Vetlesen in zijn eerste seizoen maar met mondjesmaat. Echt door de mand vallen deed hij bijna nooit, maar nog te vaak speelde hij redelijk anonieme wedstrijden. Dat had deels met de voorbereiding te maken. Toen hij de stap naar Club zette, draaide het seizoen in Noorwegen al op volle toeren. Bijgevolg was er van een rustperiode amper sprake. "Fysiek had ik het geluk dat ik niet zwaar geblesseerd raakte, maar mentaal was het lastig. Soms zat ik echt op de limiet. Deze zomer had ik een echte pauze nodig om een 'reset' te doen. Ik hoop dit seizoen dan ook de beste versie van mezelf te zien", aldus de Noorse middenvelder.

Indien iedereen fit en in vorm, staat Vetlesen dan in uw basisploeg bij het huidige Club?

Meest recent

België vs Nederland bij Ajax: “Toch niet zo dom…”

De Belgische pionnen bij Ajax schitterden tegen Fortuna Sittard. Jorthy Mokio, Rayane Bounida en ...

9
9
Kane wil fameus record laten sneuvelen dankzij Kompany

Bayern München won dit weekend bijzonder makkelijk met 0-3 van Werder Bremen. Harry Kane was de ...

21
21
RSCA baalt enorm: "Vol verbazing dat Ajax hem er weghaalde"

Bij Ajax mogen ze hun Belgen bedanken, want Mika Godts, Jorthy Mokio en Rayane Bounida zorgden voor ...

119
119
Vannieuwkerke krijgt absolute mokerslag op Valentijn

Karl Vannieuwkerke groeide binnen de VRT uit tot een waar fenomeen. De man is uiteraard het gezicht ...

32
32
Union SG verliest punten: gigantisch probleem duikt op

Union SG speelde geen goede wedstrijd op het veld van Standard. De landskampioen verspeelde punten ...

60
60
Vanaken laat fans smelten met diep ontroerende beelden

Deze namiddag staat de Brugse derby op het programma tussen Cercle en Club Brugge. Blauw-Zwart kan ...

108
108
Standard likt zijn wonden: "Dit is heel ongelukkig"

Standard leek op weg naar een stuntzege tegen Union SG, maar Guilherme Smith maakte uiteindelijk het ...

73
73
‘Antwerp geschokt: Gheysens beslissing slaat in als een bom'

Antwerp FC staat op scherp. Paul Gheysens zet een beslissing door die intern en extern zwaar ...

334
334
CIES: KRC Genk beste van de klas, Club bijna 600 miljoen

De financiële cijfers van de Pro League bewijzen nog maar eens dat de Belgische clubs boven hun ...

320
320
Nu of nooit voor Marc Coucke: eerste RSCA-stap is gezet

De kritiek was de afgelopen maanden bij RSC Anderlecht vooral richting Wouter Vandenhaute en Olivier ...

350
350
'KRC Genk hakt knoop door over ervaren smaakmaker'

Bij KRC Genk is het bijzonder druk met de strijd voor de top zes en de matchen in de Europa League ...

165
165
Vertrek Hasi bevrijdend voor ‘vergeten’ RSCA-smaakmaker

We haalden het de afgelopen maanden zeer vaak aan toen Besnik Hasi nog coach was van RSC Anderlecht. ...

344
344
Crisis met grote C bij Antwerp: alle alarmbellen gaan af

Royal Antwerp FC boekte een verlies van amper 500.000 euro, maar dat gebeurde wel nog nadat ze voor ...

257
257
Verrassend puntenverlies Union: Hubert viseert refs

Union plaatste zich deze week nog in stijl voor de bekerfinale, maar liet zaterdagavond verrassend ...

182
182
Genk zorgt voor grote ophef: "Dit is schandalig!"

KRC Genk kwam vrijdagavond al in actie en ging toen met 2-3 winnen in Mechelen. Dat stelde de ...

856
856
Godts spreekt na nieuwe knalprestatie helder over transfer

Mika Godts heeft dit seizoen enorme stappen gezet in zijn ontwikkeling. De 20-jarige linksbuiten ...

77
77
Penaltyfestijn bij Real, Inter wint sensationele kraker

Er stonden in Spanje en Italië enkele interessante affiches op het programma. Real Madrid kreeg ...

29
29
Fel Standard maakt kampioen Union het leven meer dan zuur

Standard thuis en uit lijkt wel een andere ploeg. De Rouches leken vanavond lange tijd Union met een ...

108
108
"Rode Duivels? Zeker geen onoverkomelijke uitdaging"

Komende zomer staat er een WK voor de deur en dat doet heel wat spelers dromen. Bij de Rode Duivels ...

39
39
"Ik zit er in"-Ruben Van Gucht pakt spetterend uit

Ruben Van Gucht is dezer dagen weer niet uit de media weg te slaan. Gisteren was er de hele soap ...

102
102
Ajax dankt zijn Belgen voor klinkende zege

Ajax heeft zich zaterdagavond voorlopig naast Feyenoord op de tweede plaats in de Eredivisie ...

57
57
KV Kortrijk doet na zinderend slot gouden zaak in CPL

KV Kortrijk heeft vanavond een gouden zaak gedaan in de promotiestrijd van de Challenger Pro League. ...

62
62
De Mil waarschuwt AA Gent in strijd voor top zes

AA Gent heeft zaterdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de Champions' Play-Off. Het ...

133
133
"Zorgwekkend" - Cornelis ziet groot probleem bij Charleroi

Charleroi was de voorbije anderhalve maand dé sensatie van het land, maar op een week tijd is ...

61
61
'Vermant en Tresoldi strijden met elkaar om knaltransfer'

Club Brugge wist tijdens de wintermercato nog zijn kern samen te houden, maar in de zomer lijkt het ...

248
248

Meer sportnieuws