Nieuw bliksemvertrek bij Club Brugge? Vetlesen reageert

door
Nieuw bliksemvertrek bij Club Brugge? Vetlesen reageert

Hoewel de transfermarkt nog ruim dan een maand geopend is, toonde Club Brugge zich al erg actief op de zomermercato. Maar het huiswerk bij de landskampioen is nog niet. Vooral aan uitgaande zijde wordt nog heel wat beweging verwacht, ook enkele sterkhouders kunnen nog vertrekken.

Na het aantrekken van Hugo Siquet, telt het lijstje van blauw-zwarte zomeraanwinsten alweer vijf stuks. Voorlopig zijn de Bruggelingen dan ook klaar met hun werk aan inkomende zijde. Aan uitgaande zijde liggen echter nog heel wat dossiers op de plank. Zo mogen/moeten verschillende spelers vertrekken in de komende weken.

Overbodige spelers als Roman Yaremchuk, Faitout Maouassa, Philip Zinckernagel, Kamal Sowah en Dedryck Boyata mogen/moeten beschikken. Victor Barbera zou dan weer verhuurd worden. Daarnaast hoopt Blauw-Zwart om flink te cashen op Raphael Onyedika en Andreas Skov Olsen.

LEES OOK: Antwerp komt met héél verrassend nieuws voor de fans

Vetlesen wil blijven

De eerste grote uitgaande transfer is echter al een tijdje een feit. Zo werd Igor Thiago enkele maanden geleden al aan Brentford FC verkocht, voor een bedrag dat kan oplopen tot zo'n 36 miljoen euro. Nochtans werd de Braziliaanse spits pas een jaartje geleden naar het Jan Breydel-stadion gehaald.

Tijdens die mercato werd ook Hugo Vetlesen gestrikt. Maar voor de Noorse middenvelder blijkt zo'n bliksemvertrek niet aan de orde. "Er was nog geen sprake van concrete interesse, mijn makelaar heeft me er althans niet over aangesproken. Hoe dan ook voel ik me goed hier en heb ik hier nog dingen te bewijzen. En als je een transfer wil afdwingen moet je hier eerst op je beste niveau presteren", klinkt het bij SudPresse.

Reset tijdens tussenseizoen

Dat laatste deed Vetlesen in zijn eerste seizoen maar met mondjesmaat. Echt door de mand vallen deed hij bijna nooit, maar nog te vaak speelde hij redelijk anonieme wedstrijden. Dat had deels met de voorbereiding te maken. Toen hij de stap naar Club zette, draaide het seizoen in Noorwegen al op volle toeren. Bijgevolg was er van een rustperiode amper sprake. "Fysiek had ik het geluk dat ik niet zwaar geblesseerd raakte, maar mentaal was het lastig. Soms zat ik echt op de limiet. Deze zomer had ik een echte pauze nodig om een 'reset' te doen. Ik hoop dit seizoen dan ook de beste versie van mezelf te zien", aldus de Noorse middenvelder.

Indien iedereen fit en in vorm, staat Vetlesen dan in uw basisploeg bij het huidige Club?

Meest recent

Antwerp komt met héél verrassend nieuws voor de fans

Royal Antwerp FC scoorde het voorbij jaar weinig punten bij de eigen aanhang. Zij vonden de ...

37
37
Leverde Renard méér op dan Fredberg? Dit zijn de cijfers

Olivier Renard krijgt de volle laag. Niet onlogisch als we Anderlecht zien sukkelen. Peter ...

51
51
De Mil maakt winterbalans op: nog één eis voor KAA Gent

De wintermercato zit erop. De Belgische clubs kunnen geen spelers meer binnenhalen, maar dat geldt ...

48
48
Leko op zijn hoede voor Standard: “In topmatch telt dat niet”

Club Brugge bekampt in de Jupiler Pro League Standard Luik. Blauw-Zwart wist in de Champions League ...

88
88
Eden Hazard duwt topcoach naar Chelsea: "Mijn droom"

Eden Hazard kende een illustere carrière, maar blessureleed zorgde voor een vervroegd ...

39
39
Bom in Anderlecht: clubicoon verlaat het Lotto Park

Het blijft rommelen bij RSC Anderlecht. De club ontsloeg Besnik Hasi en Paars-Wit maakte zopas ...

389
389
Hubert bevestigt ferme domper én meevaller Union SG

Union SG werd nipt uitgeschakeld in de Champions League, maar de Brusselse club is wel nog steeds de ...

32
32
SK Beveren slaat bijzonder grote slag

SK Beveren lijkt op weg naar de Jupiler Pro League. Er wordt goed werk geleverd op de Freethiel. De ...

75
75
Druk op Genk stijgt: Hayen spreekt over Anderlecht

KRC Genk neemt het komende speeldag in de Jupiler Pro League op tegen RSC Anderlecht. De Limburgers ...

243
243
KV Mechelen ziet pion nog naar Liverpool verkassen

De wintermercato is voorbij, maar toch ziet KV Mechelen nog een pion naar Liverpool trekken. Op de ...

58
58
Leko hakt knopen door bij Club Brugge: “Sweet dilemma’s”

Club Brugge hoopt na de nederlaag tegen Union SG in de competitie de rug te rechten tegen Standard ...

349
349
Vandenbempt verrast met uitspraken over Anderlecht

RSC Anderlecht zit in een moeilijke periode. Paars-Wit ontsloeg coach Besnik Hasi en onder ...

373
373
Eden Hazard doet opvallende onthulling over carrière

Eden Hazard wordt gezien als één van de beste Belgische voetballers aller tijden. Toch ...

95
95
Hayen vist flop weer op: dubbele opsteker voor Anderlecht

KRC Genk neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht in een belangrijke wedstrijd voor de top ...

371
371
Ferme titelknauw STVV: “Dat mis ik toch bij Vrancken”

Sint-Truiden VV verbaast dit seizoen vriend en vijand in de Jupiler Pro League. De Kanaries staan op ...

104
104
Anderlecht plukt piepjong toptalent weg in JPL

RSC Anderlecht heeft op de officiële kanalen een nieuwe parel voor de toekomst voorgesteld. ...

192
192
‘Bom bij Marokko: bondscoach Regragui stapt plots op’

Walid Regragui wordt in Marokko gezien als een held. De bondscoach loodste de nationale ploeg van ...

97
97
Zo reageerde Anderlecht-aanwinst na rampzalig debuut

Anderlecht blijft op de sukkel, want het ging donderdag nog maar eens onderuit. Deze keer moest het ...

259
259
Anthony Limbombe vindt zeer opmerkelijke nieuwe club

In 2018 was Anthony Limbombe nog even Rode Duivel, maar daarna heeft de flankspeler nooit meer de ...

58
58
Club NXT kent zijn verdere parcours in Youth League

Club Brugge heeft de voorbije maanden een zeer knap parcours afgelegd in de Champions League. Ook ...

267
267
'Anderlecht zkt trainer: ook Neerpede-icoon in beeld'

Anderlecht zette eerder deze week Besnik Hasi op straat omwille van de tegenvallende resultaten in ...

288
288
Hubert geeft verklaring voor zeer verrassende wijziging

Voor Union is het een bewogen week geweest. Het sloot zijn campagne in de Champions League af met ...

32
32
Anderlecht in terugmatch op Antwerp toch met rode Diarra?

Anderlecht heeft donderdagavond alweer averij opgelopen. Het ging in eigen stadion met 0-1 onderuit ...

473
473
TRANSFERUURTJE: 'Grote verrassing bij Anderlecht, nog transfer Dimata'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

315
315
Sunderland stelt Angulo voor: meteen veel druk

De transfer was al een tijdje geleden aangekondigd, maar nu heeft Sunderland Nilson Angulo ook ...

115
115

Meer sportnieuws