Nieuw bliksemvertrek bij Club Brugge? Vetlesen reageert

1620 stemmen
Nieuw bliksemvertrek bij Club Brugge? Vetlesen reageert

Hoewel de transfermarkt nog ruim dan een maand geopend is, toonde Club Brugge zich al erg actief op de zomermercato. Maar het huiswerk bij de landskampioen is nog niet. Vooral aan uitgaande zijde wordt nog heel wat beweging verwacht, ook enkele sterkhouders kunnen nog vertrekken.

Na het aantrekken van Hugo Siquet, telt het lijstje van blauw-zwarte zomeraanwinsten alweer vijf stuks. Voorlopig zijn de Bruggelingen dan ook klaar met hun werk aan inkomende zijde. Aan uitgaande zijde liggen echter nog heel wat dossiers op de plank. Zo mogen/moeten verschillende spelers vertrekken in de komende weken.

Overbodige spelers als Roman Yaremchuk, Faitout Maouassa, Philip Zinckernagel, Kamal Sowah en Dedryck Boyata mogen/moeten beschikken. Victor Barbera zou dan weer verhuurd worden. Daarnaast hoopt Blauw-Zwart om flink te cashen op Raphael Onyedika en Andreas Skov Olsen.

LEES OOK: Club Brugge zorgt voor magisch moment bij supporters

Vetlesen wil blijven

De eerste grote uitgaande transfer is echter al een tijdje een feit. Zo werd Igor Thiago enkele maanden geleden al aan Brentford FC verkocht, voor een bedrag dat kan oplopen tot zo'n 36 miljoen euro. Nochtans werd de Braziliaanse spits pas een jaartje geleden naar het Jan Breydel-stadion gehaald.

Tijdens die mercato werd ook Hugo Vetlesen gestrikt. Maar voor de Noorse middenvelder blijkt zo'n bliksemvertrek niet aan de orde. "Er was nog geen sprake van concrete interesse, mijn makelaar heeft me er althans niet over aangesproken. Hoe dan ook voel ik me goed hier en heb ik hier nog dingen te bewijzen. En als je een transfer wil afdwingen moet je hier eerst op je beste niveau presteren", klinkt het bij SudPresse.

Reset tijdens tussenseizoen

Dat laatste deed Vetlesen in zijn eerste seizoen maar met mondjesmaat. Echt door de mand vallen deed hij bijna nooit, maar nog te vaak speelde hij redelijk anonieme wedstrijden. Dat had deels met de voorbereiding te maken. Toen hij de stap naar Club zette, draaide het seizoen in Noorwegen al op volle toeren. Bijgevolg was er van een rustperiode amper sprake. "Fysiek had ik het geluk dat ik niet zwaar geblesseerd raakte, maar mentaal was het lastig. Soms zat ik echt op de limiet. Deze zomer had ik een echte pauze nodig om een 'reset' te doen. Ik hoop dit seizoen dan ook de beste versie van mezelf te zien", aldus de Noorse middenvelder.

Indien iedereen fit en in vorm, staat Vetlesen dan in uw basisploeg bij het huidige Club?

Meest recent

'Union ziet kassa rinkelen: transfersom Scherpen bekend'

Union maakte zich op voor een leegloop, maar de grote uitgaande transfers bleven tot dusver nog uit. ...

52
52
Charaï legt verdere transferplannen Westerlo op tafel

Het is bij Westerlo al een zeer drukke transferzomer geweest. In totaal staat de teller in 't Kuipje ...

21
21
Wat een soap: toch geen Real-akkoord, vlammend statement PSG

Sinds het einde van het WK zijn ook de allergrootste clubs in actie geschoten op de transfermarkt. ...

101
101
'Anderlecht krijgt boodschap: speler kiest bestemming'

Anderlecht is nog volop bezig met zijn transferhuiswerk, ook al is de Europese campagne enkele dagen ...

232
232
Simons stuurt boodschap naar mogelijke vertrekkers OHL

We zijn amper twee weken verwijderd van de start van het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League. De ...

86
86
'Dortmund legt nieuw plan voor Karetsas op tafel'

Het is voor KRC Genk niet de makkelijkste zomermercato. De Limburgers zien vooral aan uitgaande ...

347
347
'Here we go: Real heeft topaanwinst van 100 miljoen beet'

Real Madrid haalt deze zomer fors uit op de transfermarkt, want na een tegenvallend seizoen wil het ...

126
126
'Anderlecht en Club Brugge grijpen naast target'

RSC Anderlecht en Club Brugge zijn op zoek naar versterking. Beide teams zijn voorlopig verzwakt uit ...

252
252
Club Brugge zorgt voor magisch moment bij supporters

Club Brugge begint met grote ambities aan het nieuwe seizoen. Na de landstitel van vorig jaar is de ...

374
374
Lommel SK is absolute sterkhouder kwijt aan AZ

Lommel SK heeft dingend nood aan versterking, maar de promovendus heeft nog een smaakmaker verloren. ...

43
43
‘Anderlecht op z’n kop: sterkhouder out, toptransfer in’

Bij Anderlecht komt de transfercarrousel plots op gang. Een sterkhouder kan het Lotto Park verlaten ...

570
570
'STVV beslist over terugkeer Bertaccini'

Bij STVV kende Adriano Bertaccini een geweldige periode. Hij versierde een toptransfer naar RSC ...

621
621
Jbari zet Club Brugge onder druk: tijd dringt

Club Brugge lijkt tot op heden toch wel stevig verzwakt te zijn. Het bestuur moet nog aan de bak. ...

657
657
'Anderlecht wil uitpakken met absolute toptransfer'

Dat RSC Anderlecht nog héél wat versterking nodig heeft, dat is duidelijk. Antoine ...

466
466
'Arsenal stuift door: Premier League-bom vlak na Tzolis'

Arsenal FC won afgelopen seizoen de Engelse titel en haalde de finale van de Champions League. Om ...

90
90
Drama treft Ordoñez: gedroomde transfer in acuut gevaar

Na de recordverkoop van Christos Tzolis aan Arsenal FC, is het bij Club Brugge ook de bedoeling om ...

412
412
Ex van Karl Vannieuwkerke komt met straffe bekentenis

Jarenlang bleef het stil na de pijnlijke breuk met Karl Vannieuwkerke, maar nu opent Caroline ...

96
96
Peeters in de wolken: Beveren strikt Arsenal-product

SK Beveren kroonde zich op fenomenale wijze tot kampioen in de Challenger Pro League en mag komend ...

122
122
Club plant miljoenenaankoop: toptarget zet deur wagenwijd open

Club Brugge is nog lang niet klaar op de transfermarkt. De Belgische landskampioen mikt onder meer ...

569
569
Openda heeft nieuwe club beet: transferdetails bekend

Juventus won zaterdagavond met 0-1 in de oefenpot op Standard. Loïs Openda was aanwezig in het ...

80
80
'Transferstunt na overname: Antwerp wil 75-voudig international'

Nu de veelbesproken overname eindelijk in kannen en kruiken is, kan de sportieve leiding van Antwerp ...

555
555
'Sibierski klopt op tafel: Anderlecht-tweetal móét blijven'

Hoewel de Europese campagne al begonnen is, is RSC Anderlecht lang niet klaar op de transfermarkt. ...

619
619
Ruben Van Gucht zorgt voor grote onrust in Frankrijk

De lof voor Ruben Van Gucht en zijn nieuwe wielerprogramma blijft binnenstromen, maar achter de ...

103
103
Nu al Waalse kritiek op Van Bommel: "Altijd dat gezeik"

Mark van Bommel zal de Rode Duivels naar succes moeten leiden op het EK 2028. Maar de keuze van de ...

328
328
Club brengt geldkanon in stelling: miljoenen voor twéé kleppers

Club Brugge is nog lang niet klaar met zijn werk in de zomerse transferwindow. Op zeker twee ...

1740
1740

Meer sportnieuws