'Comedy capers: AA Gent strikt toptarget dan tóch'

door
'Comedy capers: AA Gent strikt toptarget dan tóch'

AA Gent wil zich volgend seizoen opnieuw moeien in de titelstrijd. De Buffalo's willen zich daarom versterken en lonkten naar een smaakmaker van het Nederlandse NAC Breda.

Daar wilde Gent Aimé Omgba weghalen. Er leek een deal in de maak en Gent vond een overeenkomst met zijn huidige werkgever NAC. Inclusief bonussen zouden de Gentenaren ruim drie miljoen op tafel leggen voor Omgba, alleen kwam de Nederlandse promovendus op de valreep plots nog met een opvallende eis op de proppen.

LEES OOK: Mokio doet openhartig relaas: "Zware periode bij Ajax"

Deal op springen

NAC wenste het volledige bedrag namelijk in één keer te ontvangen, terwijl de Buffalo's het geld in schijven op hun rekening wilden storten. Daardoor werd de stekker abrupt uit de onderhandelingen getrokken.

Voorlopig toch, want hoewel de transfer op losse schroeven stond, viel het volgens Het Laatste Nieuws niet uit te sluiten dat beide partijen er alsnog zouden uitkomen. En zo geschiedde.

Dan tóch een akkoord

De berichtgeving van HLN bleek te kloppen, want volgens Het Nieuwsblad zijn beide partijen er dan toch uitgekomen. NAC gaat er toch mee akkoord dat Gent het transferbedrag in drie schrijven betaalt. De beslissing werd naar verluidt woensdagochtend genomen door de clubleiding van NAC na een Gentse spoedvergadering dinsdagavond.

Gent legt in totaal uiteindelijk een vast bedrag 2,87 miljoen euro op tafel. NAC bedong ook 300.000 euro aan gegarandeerde bonussen en 10% op een doorverkoop. De speler zou al op weg zijn naar de Arteveldestad - waar de Gentse Feesten volop aan de gang zijn - voor zijn medische keuring. 

Zal hij het goed doen bij Gent?

Meest recent

Anderlecht is gewaarschuwd: Antwerp meldt unicum

Royal Antwerp FC ontvangt komende speeldag RSC Anderlecht op de Bosuil. Na de heropening van Tribune ...

24
24
'Thiago Silva (41) verbaast met sensationele terugkeer'

Thiago Silva is inmiddels 41 jaar, maar de centrale verdediger lijkt nog niet aan stoppen te denken. ...

11
11
Mokio doet openhartig relaas: "Zware periode bij Ajax"

Jorthy Mokio (17) kwam als een sneltrein op de voorgrond bij Ajax. Na zijn overstap van KAA Gent ...

8
8
‘KAA Gent verklaart oorlog: competitievervalsing door Club’

Het is oorlog tussen KAA Gent en Club Brugge. Na het vertrek van hoofdtrainer Ivan Leko en assistent ...

277
277
Schrijnende situatie Broos: “Vrouw en kinderen afgezien”

Hugo Broos zit in het oog van de storm vlak voor de Afrika Cup. De Belgische keuzeheer van ...

38
38
Mario Stroeykens incasseert mokerslag van jewelste

De Afrika Cup staat voor de deur en verschillende Belgische clubs zagen spelers vertrekken richting ...

77
77
Gouden Schoen: vijf grote favorieten, drie outsiders

De Gouden Schoen komt dichterbij en dan komende kranten en analisten met voorspellingen naar buiten. ...

376
376
‘Club op ramkoers met Gent: ook Antwerp-pion in beeld’

Club Brugge is bezig aan een nieuw tijdperk onder Ivan Leko. Nicky Hayen en consorten werden ...

220
220
‘Anderlecht vreest vertrek: Belgische clubs op vinkenslag’

De wintermercato staat voor de deur en de geruchtenmolen begint op volle toeren te draaien. De ...

168
168
‘Club Brugge all-in voor stunttransfer van 10 miljoen euro’

Club Brugge heeft de afgelopen seizoenen op financieel vlak zéér goed geboerd. De ...

458
458
KV Kortrijk snauwt naar Anderlecht: “Dat is pure diefstal”

Het competitieformat en de perikelen met DAZN blijven de gemoederen bezighouden. Inmiddels hebben ...

308
308
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht-plan met De Cat, Genk wil stunten’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

309
309
Tom Waes terug in de spotlights: ‘Het loopt behoorlijk fout’

Het moment dat alles verandert, komt soms onverwacht en onverbiddelijk. Dat mocht Tom Waes eind ...

71
71
‘Grof wild: ook Kompany wil shoppen bij Club Brugge’

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel wat miljoenen binnen met uitgaande transfers. Blauw-Zwart ...

686
686
‘Knaltransfer van formaat? Toekomst Tielemans is bekend’

Youri Tielemans is de afgelopen jaren uitgegroeid tot een smaakmaker van de Premier League. Bij ...

226
226
Laurent Ciman maakt Standard compleet af: “Héél triestig”

Standard Luik is al jaren zoekende, zowel op sportief vlak als achter de schermen. Nu de club weer ...

120
120
Saintfiet gaat voor stunt in Afrika: "Geschiedenis schrijven"

De Afrika Cup staat voor de deur. Tom Saintfiet is bondscoach van Mali en is klaar voor de Afrika ...

19
19
OH Leuven maakt zich op voor hoogdag: "Dit is fantastisch"

Het is een hoogdag voor het Belgische vrouwenvoetbal. OH Leuven neemt het in eigen huis op tegen ...

33
33
Club wil wéér shoppen bij Gent: spel zit op de wagen

AA Gent en Club Brugge zijn géén vrienden. Enkele dagen voor de Slag om Vlaanderen is ...

422
422
T1 JPL-topclub moet opletten: "Steunen de spelers hem nog?"

Bij heel wat clubs vonden er al de nodige trainerswissels plaats. Niet elke trainerswissel bracht ...

204
204
Plots derde Belgische trainerskandidaat bij KRC Genk?

KRC Genk is volop bezig met de zoektocht naar een nieuwe trainer. Er doen al heel wat namen de ...

659
659
OH Leuven neemt rigoureuze financiële beslissing

OH Leuven is al jaren een club die verwachtingen niet inlost. Er is heel veel potentieel aanwezig, ...

86
86
Olivier Deschacht breekt na breuk met Annelien: 'Pure chaos'

Olivier Deschacht kent het leven op en naast het voetbalveld als geen ander. Jarenlang stond hij ...

128
128
Anderlecht kampioen? 'Dubbeltransfer voor landstitel'

Met een sterke prestatie tegen STVV, veegde RSC Anderlecht het debacle van in Westerlo onder de mat. ...

395
395
'Gesprekken lopen: schokkende transfer Lewandowski'

Robert Lewandowski profileerde zich de voorbije jaren bij Bayern München en FC Barcelona tot ...

282
282

Meer sportnieuws