KRC Genk gehavend: Fink deelt slecht nieuws uit ziekenboeg

door
KRC Genk gehavend: Fink deelt slecht nieuws uit ziekenboeg

Onder leiding van Thorsten Fink begint KRC Genk straks aan een nieuw hoofdstuk. Helaas voor de Duitse coach kan hij bij de competitiestart nog niet op zijn voltallige selectie rekenen. Zo viel er slecht nieuws te rapen uit de ziekenboeg in de Cegeka Arena.

Fink kan al sowieso geen beroep doen op Matias Galarza, die een transfer probeert te forceren. Bilal El Khannouss, wellicht eveneens op weg naar de exit, en Zakaria El Ouahdi vertoeven momenteel dan weer op de Olympische Spelen. Carlos Cuesta en Mark McKenzie zijn evenmin beschikbaar.

LEES OOK: Genk laat het liggen: Standard sleept punt uit de brand

Genk nog zonder Heynen

Vooral op het middenveld puzzelen geblazen dus voor Fink, die daarom hoopt dat Dimitri de Condé na Matte Smets en Jarne Steuckers ook Mathias Delorge weet los te weken bij zijn voormalige werkgever STVV. In de tussentijd lijkt hij van plan om de kaart van Ibrahimi Sory Bangoura te trekken.

Veel andere opties zijn er voorlopig ook niet voorhanden, want terwijl Patrik Hrosovsky nog wat vakantie kreeg na zijn EK-deelname ligt Bryan Heynen nog in de lappenmand. In een uitgebreid gesprek met Het Laatste Nieuws bevestigt Fink dat de aanvoerder moet passen voor de eerste speeldag.

Fink trekt kaart Penders

Hetzelfde geldt voor doelman Hendrik Van Crombrugge, die evenmin tijdig klaargestoomd geraakt. Zondag tegen Standard zal Mike Penders dan ook al de honneurs waarnemen tussen de palen. Fink benadrukte nogmaals dat hij het volste vertrouwen heeft in het 18-jarige product van eigen kweek.

"Hij is een toptalent van twee meter. Op den duur zal de sterkste spelen. We zullen zien wanneer Hendrik terug fit is, maar wij zijn niet bang om Mike op te stellen. Vandevoordt stond ook op jonge leeftijd in doel. Hij is een goed voorbeeld", klinkt het. Benieuwd hoe de tiener zijn vuurdoop doorstaat.

Wie is volgens u vandaag een betere doelman?

Meest recent

Milan laat gouden zaak liggen: brute pech Saelemaekers

Zondagavond stond er in de Serie A nog een onvervalste topper op het programma met de wedstrijd ...

2
2
'Anderlecht krijgt opsteker voor Club en bekerfinale'

Bij Anderlecht hebben ze deze week flinke klappen gekregen. Het blijft achter met een nul op zes na ...

72
72
Taravel trekt verrassende conclusie over Anderlecht

Anderlecht heeft zondagavond geen al te beste repetitie voor de bekerfinale beleefd. Het ging met ...

86
86
Hubert spreekt duidelijke taal over rode kaart

De Brusselse derby is zondagavond een prooi geworden voor Union. Dat ging met 1-3 winnen op het veld ...

117
117
Essevee blijft door play-downs razen met klinkende zege

De Relegation Play-Off is voor Zulte Waregem een speeltuin. Het pronkt nu al met een tien op twaalf ...

38
38
Coosemans scherp: "Overenthousiaste VAR ontneemt onze kans"

Na een zes op zes tegen AA Gent en KV Mechelen leek Anderlecht opgeveerd, maar een week later is het ...

171
171
Union wipt weer over Club en deelt Anderlecht tik uit

Union is zondagavond niet bezweken onder de druk van Club Brugge. Het nam de koppositie weer over ...

122
122
Inter dankzij straf record op één zege van Italiaanse titel

De titelstrijd in Italië is bijna beslist. Inter zette zondagavond immers een nieuw stapje ...

37
37
TD Bayern onthult hét beslissende moment bij keuze voor Kompany

Vincent Kompany is dezer dagen God in München, maar dat had twee jaar geleden niemand durven ...

56
56
‘Anderlecht in paniek: verrassende nieuwe T1 op komst?’

Anderlecht staat onder druk: de club zoekt dringend een nieuwe hoofdtrainer. Enkele verrassende ...

727
727
Bizar rood Anderlecht: fans begrijpen één zaak helemaal niet

De vijfde speeldag van de Champions' Play-Off wordt zondagavond afgesloten met de Brusselse derby ...

453
453
Meesterzet Leko: "Hij wist héél goed wat hij deed"

Een week geleden leek de titelstrijd nog verloren voor Club Brugge na de nederlaag op Union, maar nu ...

160
160
Gents lichtpunt kijkt de ogen uit: "Vanaken, Vetlesen, ..."

AA Gent blijft na vijf speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning van de Champions' Play-Offs. ...

89
89
Nieuwe X-factor bij Club Brugge: "Bondscoach mag me bellen"

Club Brugge heeft zondagmiddag een belangrijke overwinning geboekt op het veld van AA Gent. Bij ...

165
165
KRC Genk genekt door arbitrage? Heynen spreekt zich uit

In de Europe Play-Offs heeft KRC Genk andermaal averij opgelopen op eigen veld. Tegen Standard bleef ...

335
335
Europees voetbal voor grijpen: STVV klopt KVM na comeback

Daags na de cruciale thuiszege tegen RSC Anderlecht heeft STVV opnieuw een grote stap richting een ...

88
88
Taravel gooit roer om in basiself, Union mét Khalaili

Zondagavond wordt de heenronde in de Champions' Play-Offs afgesloten met een fraaie affiche. Zo ...

59
59
Union of Club? De Mil duidt toekomstige kampioen al aan

AA Gent was tijdens de twee laatste speelrondes van de Champions' Play-Offs de scherprechter in het ...

294
294
'Rennovatie Real: terugkeer smaakmaker nú al beklonken'

Real Madrid dreigt het seizoen met lege handen te gaan afsluiten. Komende zomer zal er dan ook heel ...

142
142
'Club in actie: zes miljoen voor eerste zomeraanwinst'

Club Brugge strijdt momenteel volop voor de 20ste landstitel uit zijn clubgeschiedenis. Maar achter ...

268
268
Anderlecht houdt hart vast: Taravel legt noodscenario klaar

De bekerfinale mag dan wel het grootste doel van de komende weken zijn, in de Champions' Play-Offs ...

276
276
Leko lyrisch: nieuwe titeljoker staat op bij Club Brugge

Club Brugge heeft zondagmiddag een uitstekende zaak gedaan in de Champions' Play-Offs. Blauw-Zwart ...

223
223
Club voorlopig leider: Vetlesen en Tzolis meppen Gent KO

In afwachting van de Brusselse derby tussen RSC Anderlecht en Union SG, heeft Club Brugge voorlopig ...

117
117
'Magistrale goal gaat wereld rond: knaltransfer Mika Godts'

Mika Godts scoorde zaterdag een weergaloos doelpunt namens Ajax tegen NAC Breda. De beelden van zijn ...

60
60
Westerlo kookt over: ref keihard aangepakt tijdens rust

Na twee speeldagen stond KVC Westerlo nog op kop in de Europe Play-Offs, ondertussen zijn de ...

109
109

Meer sportnieuws