KRC Genk gehavend: Fink deelt slecht nieuws uit ziekenboeg

door
KRC Genk gehavend: Fink deelt slecht nieuws uit ziekenboeg

Onder leiding van Thorsten Fink begint KRC Genk straks aan een nieuw hoofdstuk. Helaas voor de Duitse coach kan hij bij de competitiestart nog niet op zijn voltallige selectie rekenen. Zo viel er slecht nieuws te rapen uit de ziekenboeg in de Cegeka Arena.

Fink kan al sowieso geen beroep doen op Matias Galarza, die een transfer probeert te forceren. Bilal El Khannouss, wellicht eveneens op weg naar de exit, en Zakaria El Ouahdi vertoeven momenteel dan weer op de Olympische Spelen. Carlos Cuesta en Mark McKenzie zijn evenmin beschikbaar.

LEES OOK: Spectaculaire ommekeer Genk: "Als ik hem zie spelen ..."

Genk nog zonder Heynen

Vooral op het middenveld puzzelen geblazen dus voor Fink, die daarom hoopt dat Dimitri de Condé na Matte Smets en Jarne Steuckers ook Mathias Delorge weet los te weken bij zijn voormalige werkgever STVV. In de tussentijd lijkt hij van plan om de kaart van Ibrahimi Sory Bangoura te trekken.

Veel andere opties zijn er voorlopig ook niet voorhanden, want terwijl Patrik Hrosovsky nog wat vakantie kreeg na zijn EK-deelname ligt Bryan Heynen nog in de lappenmand. In een uitgebreid gesprek met Het Laatste Nieuws bevestigt Fink dat de aanvoerder moet passen voor de eerste speeldag.

Fink trekt kaart Penders

Hetzelfde geldt voor doelman Hendrik Van Crombrugge, die evenmin tijdig klaargestoomd geraakt. Zondag tegen Standard zal Mike Penders dan ook al de honneurs waarnemen tussen de palen. Fink benadrukte nogmaals dat hij het volste vertrouwen heeft in het 18-jarige product van eigen kweek.

"Hij is een toptalent van twee meter. Op den duur zal de sterkste spelen. We zullen zien wanneer Hendrik terug fit is, maar wij zijn niet bang om Mike op te stellen. Vandevoordt stond ook op jonge leeftijd in doel. Hij is een goed voorbeeld", klinkt het. Benieuwd hoe de tiener zijn vuurdoop doorstaat.

Wie is volgens u vandaag een betere doelman?

Meest recent

Club Brugge-speler ontsnapt op ongeziene wijze aan schorsing

Club Brugge moet woensdagavond alweer aan de bak in de Champions League. Ondanks de ...

16
16
AA Gent krijgt geweldige opsteker voor laatste rechte lijn

Nog vijf speeldagen resten er in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en daarin lijkt ...

18
18
Okon gelooft in stunt Club Brugge en ziet hierdoor grote kans

Paul Okon was enkele jaren geleden assistent-trainer van Carl Hoefkens toen Club Brugge in eigen ...

56
56
Standard heeft prijs en slaat mooie slag

Bij Standard kent alweer een pover seizoen, maar de club hoopt de volgende jaren weer meer ...

48
48
Albert luidt alarmbel over twee Duivels: "Maak me zorgen"

Binnen een viertal maanden gaat het WK van start. De Rode Duivels kennen de nodige problemen, want ...

53
53
Verheyen over smaakmaker Club: "Niet klaar voor grote club"

Bij Club Brugge verkochten ze de afgelopen jaren voor héél veel geld. Geen enkele ...

172
172
Red Flames zien na 112 caps wéér grote naam afhaken

Het is duidelijk dat er stilaan een nieuw tijdperk is bij de Red Flames. De Belgische dames zien ...

30
30
Europese topcoach: "Haal Karetsas weg bij KRC Genk"

Bij KRC Genk weten ze dat ze met Konstantinos Karetsas een fenomeen in de rangen hebben. De jonge ...

303
303
Transferplan Club Brugge: Rigaux doet boekje open

Club Brugge heeft het voorbije decennium een straffe ontwikkeling doorgemaakt. Het groeide uit tot ...

230
230
'Toptransfer in de maak voor Amadou Onana'

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat toernooi zal ongetwijfeld een invloed hebben ...

87
87
Mechele zorgt voor straffe primeur bij Club Brugge

Club Brugge hoopt om 21u opnieuw een Europese topavond te beleven. Dan komt Atletico Madrid op ...

126
126
UEFA grijpt in na racismerel rond Vinicius

Het werd dinsdag helaas geen feestavond in de Champions League. Alle sportieve verdiensten van de ...

221
221
Garcia moet volgende Rode Duivel schrappen voor maart

De Rode Duivels trekken in maart op stage naar de Verenigde Staten. Het wordt de laatste bijeenkomst ...

90
90
Aster Nzeyimana spuwt het uit: "Om van te kokhalzen"

Ze deelden recent nog ontroerend nieuws na een moeilijke periode. Aster Nzeyimana en Lize Feryn ...

67
67
De Condé benoemt enorm verschil bij Genk

Niet alleen Club Brugge is deze week aan zet in Europa. Donderdag komt ook KRC Genk in actie, want ...

137
137
Openda en Faes beleven zeer pijnlijke avond in CL

Het is dinsdagavond geen al te beste avond geworden voor de Belgen in de Champions League. Thibaut ...

39
39
Van der Elst stuurt Club grote waarschuwing voor Atletico

Club Brugge haalde vorig seizoen knap de achtste finales van de Champions League en hoopt dat ...

100
100
'Nieuwe knaltransfer Union: meer dan 20 miljoen'

Union moet de Champions League-wedstrijden van deze week op de televisie volgen, nadat de ...

105
105
TRANSFERUURTJE: 'Twijfels rond Schreuder, exit Verschaeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

336
336
Mbappé scheldt ‘racist’ de huid vol: “Nooit meer spelen”

De racismerel in de Champions League tussen Real Madrid en Benfica blijft de gemoederen bezighouden. ...

133
133
Vandenbempt draait kar volledig over Club Brugge

Club Brugge staat in de Champions League-tussenronde tegenover Atlético Madrid. De ...

446
446
Noa Lang haalt ferm uit na glansrol bij Galatasaray

Noa Lang verliet Napoli in de winter voor Galatasaray. De concurrentie in Italië was enorm en ...

134
134
Mignolet emotioneel: "Ze vragen alleen of ik pijn heb"

Bij Club Brugge leven ze toe naar wat hopelijk opnieuw een sprookjesachtige avond wordt op Jan ...

232
232
Einde CL-verhaal voor Mignolet? 'Big Si' velt oordeel

Simon Mignolet lijkt bezig aan zijn laatste maanden als doelman van Club Brugge. Hij is er einde ...

327
327
'Anderlecht en Renard: dé oorzaak voor vertrek bekend'

RSC Anderlecht ontsloeg Olivier Renard, wat geen verrassende beslissing was. De sportief directeur ...

437
437

Meer sportnieuws