KRC Genk gehavend: Fink deelt slecht nieuws uit ziekenboeg

door
KRC Genk gehavend: Fink deelt slecht nieuws uit ziekenboeg

Onder leiding van Thorsten Fink begint KRC Genk straks aan een nieuw hoofdstuk. Helaas voor de Duitse coach kan hij bij de competitiestart nog niet op zijn voltallige selectie rekenen. Zo viel er slecht nieuws te rapen uit de ziekenboeg in de Cegeka Arena.

Fink kan al sowieso geen beroep doen op Matias Galarza, die een transfer probeert te forceren. Bilal El Khannouss, wellicht eveneens op weg naar de exit, en Zakaria El Ouahdi vertoeven momenteel dan weer op de Olympische Spelen. Carlos Cuesta en Mark McKenzie zijn evenmin beschikbaar.

LEES OOK: "Leek wel dood vogeltje" - over en uit voor Thorsten Fink?

Genk nog zonder Heynen

Vooral op het middenveld puzzelen geblazen dus voor Fink, die daarom hoopt dat Dimitri de Condé na Matte Smets en Jarne Steuckers ook Mathias Delorge weet los te weken bij zijn voormalige werkgever STVV. In de tussentijd lijkt hij van plan om de kaart van Ibrahimi Sory Bangoura te trekken.

Veel andere opties zijn er voorlopig ook niet voorhanden, want terwijl Patrik Hrosovsky nog wat vakantie kreeg na zijn EK-deelname ligt Bryan Heynen nog in de lappenmand. In een uitgebreid gesprek met Het Laatste Nieuws bevestigt Fink dat de aanvoerder moet passen voor de eerste speeldag.

Fink trekt kaart Penders

Hetzelfde geldt voor doelman Hendrik Van Crombrugge, die evenmin tijdig klaargestoomd geraakt. Zondag tegen Standard zal Mike Penders dan ook al de honneurs waarnemen tussen de palen. Fink benadrukte nogmaals dat hij het volste vertrouwen heeft in het 18-jarige product van eigen kweek.

"Hij is een toptalent van twee meter. Op den duur zal de sterkste spelen. We zullen zien wanneer Hendrik terug fit is, maar wij zijn niet bang om Mike op te stellen. Vandevoordt stond ook op jonge leeftijd in doel. Hij is een goed voorbeeld", klinkt het. Benieuwd hoe de tiener zijn vuurdoop doorstaat.

Wie is volgens u vandaag een betere doelman?

Meest recent

'Duranville schiet zichzelf in de voet bij Dortmund'

Het wordt uitkijken naar wat er tijdens de wintermercato zal gebeuren met Julien Duranville. Het ...

11
11
PSV doet geweldige zaak na absoluut spektakelstuk

In de Eredivisie heeft PSV zaterdag een uitstekende zaak gedaan in de titelstrijd. Het pakte de drie ...

5
5
Patro bezorgt Beerschot mokerslag, droomreeks voor Lierse

In de Challenger Pro League moet Beerschot voorlopig de rol lossen bovenin. Een uitgekookt Patro ...

14
14
Onrust bij Essevee: "Slepen ons naar de winterstop"

Zulte Waregem is bezig aan een zeer bizarre reeks. Het gaf zaterdag tegen La Louvière in de ...

19
19
Charleroi mag ook deze 1A-coach vergeten

Deze week was er weer een stevige trainerswals in de Jupiler Pro League. Club Brugge zette Nicky ...

27
27
Afscheid Salah? Slot spreekt duidelijke taal

Het heeft de voorbije week bij Liverpool stevig gestormd rond Mohamed Salah. De steraanvaller gaf ...

26
26
Barça zwoegt zich in slotfase alsnog voorbij Osasuna

FC Barcelona heeft zaterdag de druk op Real Madrid in LaLiga nog wat verder opgevoerd. De ...

11
11
Zulte Waregem deelt in klappen na dramatische slotfase

In het duel der promovendi hebben Zulte Waregem en La Louvière mekaar in evenwicht gehouden. ...

64
64
Broos reageert na racismerel: "Woorden fout geïnterpreteerd"

Vorige maand was Hugo Broos nog God in Zuid-Afrika, nadat hij het land een WK-ticket bezorgde. Nu ...

26
26
Anderlecht-STVV: Hasi verrast met spits, één wissel Vrancken

RSC Anderlecht wil zich zaterdagavond voor eigen volk herpakken na de blamage in Westerlo. Maar dat ...

56
56
Smerig spelletje Verhaeghe? "Meest gehaat in Belgisch voetbal"

De aanstelling van Ivan Leko als nieuwe hoofdcoach en vooral het ontslag van Nicky Hayen, heeft heel ...

451
451
Trainersontslag Cercle nabij: Van der Bruggen reageert

Cercle Brugge raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. De Vereniging verloor ...

180
180
"Leek wel dood vogeltje" - over en uit voor Thorsten Fink?

In de Jupiler Pro League krijgt KRC Genk zondagavond het bezoek van KVC Westerlo. Een wedstrijd waar ...

221
221
BV haalt Waes snoeihard onderuit: "Aanstellerij of...?"

Antwerp-fan Tom Waes en Ruben Van Gucht zijn twee bekende VRT-gezichten die het voorbije jaar ...

56
56
'Club Brugge nóg rijker: Engelse miljoenen onderweg'

Club Brugge geldt momenteel als veruit de meeste rijke club in het Belgische voetbal. Die status ...

397
397
Salah drukt rel de kop in met assist, Atlético en Chelsea leven weer

In de Engelse Premier League heeft Liverpool FC aangeknoopt met een broodnodige overwinning tegen ...

18
18
KV Kortrijk pakt winst tegen Seraing en kijkt omhoog in CPL

Na de late overwinning van concurrent Beveren tegen de RSCA Futures, gisteren, wist KV Kortrijk wat ...

87
87
Steviger in top 6: KV Mechelen geeft Cercle nieuwe uppercut

KV Mechelen blijft een serieuze kandidaat voor de Champions' Play-Off. Het nestelde zich zaterdag ...

95
95
Lokeren neemt na drie maanden al afscheid van flop

Lokeren is de laatste weken aan een opmars bezig in de Challenger Pro League. Het is intussen al ...

120
120
Leko drukt stempel: opsteker én 3 spelers vallen uit de boot

Het is bij Club Brugge een zeer woelige week geweest. Maandag maakte het bekend dat na de nederlaag ...

1078
1078
Selecties Africa Cup: zo worden Belgische clubs getroffen

Het zal de komende weken puzzelen worden voor een aantal Belgische clubs. Op 21 december gaat in ...

177
177
Standard haalt opgelucht adem na angstwekkend moment

Standard beleefde vrijdag een tegenvallende avond. Met een pijnlijke thuisnederlaag tegen OHL gooide ...

54
54
OHL kraait victorie: "Mazzu was deze week boos"

Oud-Heverlee Leuven won met 0-1 op het veld van Standard. Een zeer goede zege voor de troepen van ...

40
40
STVV met ongekende weelde: klasbak staat op ontploffen

Bij STVV hebben ze al jaren best een goed transferbeleid. Daarmee werd de club financieel gezond ...

94
94
‘KRC Genk neemt beslissing over komst spits’

KRC Genk gaat in de mercato geen gekke dingen doen. Financieel is dat ook niet echt mogelijk, al kan ...

525
525

Meer sportnieuws