KRC Genk gehavend: Fink deelt slecht nieuws uit ziekenboeg

door
KRC Genk gehavend: Fink deelt slecht nieuws uit ziekenboeg

Onder leiding van Thorsten Fink begint KRC Genk straks aan een nieuw hoofdstuk. Helaas voor de Duitse coach kan hij bij de competitiestart nog niet op zijn voltallige selectie rekenen. Zo viel er slecht nieuws te rapen uit de ziekenboeg in de Cegeka Arena.

Fink kan al sowieso geen beroep doen op Matias Galarza, die een transfer probeert te forceren. Bilal El Khannouss, wellicht eveneens op weg naar de exit, en Zakaria El Ouahdi vertoeven momenteel dan weer op de Olympische Spelen. Carlos Cuesta en Mark McKenzie zijn evenmin beschikbaar.

LEES OOK: Limburgse goudmijn: Genk stoomt nieuw toptalent al klaar

Genk nog zonder Heynen

Vooral op het middenveld puzzelen geblazen dus voor Fink, die daarom hoopt dat Dimitri de Condé na Matte Smets en Jarne Steuckers ook Mathias Delorge weet los te weken bij zijn voormalige werkgever STVV. In de tussentijd lijkt hij van plan om de kaart van Ibrahimi Sory Bangoura te trekken.

Veel andere opties zijn er voorlopig ook niet voorhanden, want terwijl Patrik Hrosovsky nog wat vakantie kreeg na zijn EK-deelname ligt Bryan Heynen nog in de lappenmand. In een uitgebreid gesprek met Het Laatste Nieuws bevestigt Fink dat de aanvoerder moet passen voor de eerste speeldag.

Fink trekt kaart Penders

Hetzelfde geldt voor doelman Hendrik Van Crombrugge, die evenmin tijdig klaargestoomd geraakt. Zondag tegen Standard zal Mike Penders dan ook al de honneurs waarnemen tussen de palen. Fink benadrukte nogmaals dat hij het volste vertrouwen heeft in het 18-jarige product van eigen kweek.

"Hij is een toptalent van twee meter. Op den duur zal de sterkste spelen. We zullen zien wanneer Hendrik terug fit is, maar wij zijn niet bang om Mike op te stellen. Vandevoordt stond ook op jonge leeftijd in doel. Hij is een goed voorbeeld", klinkt het. Benieuwd hoe de tiener zijn vuurdoop doorstaat.

Wie is volgens u vandaag een betere doelman?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

94
94
KV Kortrijk stuurt vier spelers naar de uitgang

KV Kortrijk speelt komend seizoen weer in de Jupiler Pro League. De Kerels zijn al druk bezig met ...

2
2
Taravel waarschuwt voor AA Gent: "Weet iedereen binnen RSCA"

RSC Anderlecht speelt zondag een zeer belangrijk duel op het veld van AA Gent. Als RSCA er kan ...

22
22
Vossen wint afscheidsmatch, pandoering voor Cercle Brugge

In de Jupiler Pro League stonden er in de Relegation Play-Offs twee matchen op het programma. Voor ...

12
12
De Cuyper blinkt uit, Manchester United stelt teleur

In de Premier League en Bundesliga stonden er deze namiddag een aantal duels op het programma. Wat ...

16
16
Boskamp kritisch voor Hayen: "Lukt hem ook niet"

Bij KRC Genk draait het dit seizoen voor geen meter in de Jupiler Pro League. De Limburgers wonnen ...

91
91
Schot in de roos: Bertaccini ontroert met heuglijk nieuws

Adriano Bertaccini heeft zonet heuglijk nieuws aangekondigd, dat meteen voor veel reacties zorgt ...

49
49
'AA Gent hakt knoop door: twee toptransfers op komst'

AA Gent moét winnen van RSC Anderlecht, anders lijkt het seizoen stilaan over en out te zijn. ...

190
190
'Hallo, Belgische topclubs? FC Twente wil toeslaan in CPL'

Lommel SK strijdt om promotie en de Limburgers staan er alvast goed voor na een 3-1-zege tegen ...

50
50
Vanderbiest rekent zich niet rijk: "Heeft Union nog gedaan"

KV Mechelen won vorige week met 1-0 van AA Gent en deed zo een zeer goede zaak. Ze doen weer volop ...

51
51
Liverpool en Chelsea verwennen fans met ouderwetse partij

In de Premier League namen Liverpool en Chelsea het tegen elkaar op. De twee ploegen kennen een ...

16
16
Lommel SK klaar voor epische strijd: "Hiervoor doe je het"

Lommel SK staat voor een heel belangrijk duel tegen Beerschot. In de terugmatch van de finale van de ...

79
79
'PSV neemt beslissing over Antwerp-huurling Babadi'

De afgelopen transferperiodes van Royal Antwerp FC waren niet bepaald een succes. Dat is nog zacht ...

63
63
Euvrard waarschuwt Genk en Westerlo: "Ik voelde het"

Standard won verdiend met 2-1 van OH Leuven en staat zo aan de leiding in de Europe Play-Offs. Zij ...

96
96
Sonck over Verschaeren: "Zet hem bij Club Brugge..."

Club Brugge was twee keer véél te sterk voor RSC Anderlecht in deze PO's. Ze scoorden ...

415
415
Jan Mulder ziet emotioneelste club volledig ontploffen

De terugkeer van Schalke 04 naar de Bundesliga zorgde vorig weekend voor taferelen die perfect ...

31
31
Hubert krijgt héél goed nieuws bij Union SG

Union SG moet winnen van KV Mechelen, anders lijkt het titel vaarwel te mogen zeggen. Trainer David ...

75
75
Club Brugge verrast fans compleet vlak voor cruciale clash

De spanning stijgt met de week bij Club Brugge, waar elke wedstrijd nu aanvoelt als een finale in de ...

225
225
Makelaar Lukaku speelt open kaart over AC Milan

Waar speelt Romelu Lukaku volgend seizoen? Dat is nog steeds koffiedik kijken. De Belgische ...

35
35
'Nederlandse toptransfer voor Ilenikhena?'

George Ilenikhena werd bij Royal Antwerp FC al snel vergeleken met Romelu Lukaku, maar de aanvaller ...

64
64
Haalt Sporting Hasselt twaalfvoudig Rode Duivel in huis?

Sporting Hasselt is achter de schermen druk bezig om investeerders te overtuigen om in te stappen. ...

279
279
TRANSFERUURTJE: exit bij RSCA, grote terugkeer Mourinho

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

117
117
Euvrard onthult: “Puntjes op de i tijdens de rust”

Standard Luik kwam op achterstand tegen OHL en het zag er even niet goed uit voor de Rouches. Na de ...

55
55
Vrancken komt met straffe waarschuwing voor Club Brugge

Sint-Truiden VV zit in bloedvorm. De Kanaries zijn dé grote revelatie van de Jupiler Pro ...

253
253
Boskamp verbaast en kiest duidelijke titelfavoriet

Club Brugge heeft vorige speeldag het stokje overgenomen van Union SG in de Champions Play-Offs. ...

156
156
Antisemitisme Anderlecht-Club: ook Verhaeghe onderzocht

De wedstrijd tussen RSC Anderlecht en Club Brugge van afgelopen zondag zindert nog na. Het Brusselse ...

404
404

Meer sportnieuws