KRC Genk gehavend: Fink deelt slecht nieuws uit ziekenboeg

door
KRC Genk gehavend: Fink deelt slecht nieuws uit ziekenboeg

Onder leiding van Thorsten Fink begint KRC Genk straks aan een nieuw hoofdstuk. Helaas voor de Duitse coach kan hij bij de competitiestart nog niet op zijn voltallige selectie rekenen. Zo viel er slecht nieuws te rapen uit de ziekenboeg in de Cegeka Arena.

Fink kan al sowieso geen beroep doen op Matias Galarza, die een transfer probeert te forceren. Bilal El Khannouss, wellicht eveneens op weg naar de exit, en Zakaria El Ouahdi vertoeven momenteel dan weer op de Olympische Spelen. Carlos Cuesta en Mark McKenzie zijn evenmin beschikbaar.

LEES OOK: Alarm bij AA Gent: bemoedigend signaal voor KRC Genk

Genk nog zonder Heynen

Vooral op het middenveld puzzelen geblazen dus voor Fink, die daarom hoopt dat Dimitri de Condé na Matte Smets en Jarne Steuckers ook Mathias Delorge weet los te weken bij zijn voormalige werkgever STVV. In de tussentijd lijkt hij van plan om de kaart van Ibrahimi Sory Bangoura te trekken.

Veel andere opties zijn er voorlopig ook niet voorhanden, want terwijl Patrik Hrosovsky nog wat vakantie kreeg na zijn EK-deelname ligt Bryan Heynen nog in de lappenmand. In een uitgebreid gesprek met Het Laatste Nieuws bevestigt Fink dat de aanvoerder moet passen voor de eerste speeldag.

Fink trekt kaart Penders

Hetzelfde geldt voor doelman Hendrik Van Crombrugge, die evenmin tijdig klaargestoomd geraakt. Zondag tegen Standard zal Mike Penders dan ook al de honneurs waarnemen tussen de palen. Fink benadrukte nogmaals dat hij het volste vertrouwen heeft in het 18-jarige product van eigen kweek.

"Hij is een toptalent van twee meter. Op den duur zal de sterkste spelen. We zullen zien wanneer Hendrik terug fit is, maar wij zijn niet bang om Mike op te stellen. Vandevoordt stond ook op jonge leeftijd in doel. Hij is een goed voorbeeld", klinkt het. Benieuwd hoe de tiener zijn vuurdoop doorstaat.

Wie is volgens u vandaag een betere doelman?

Meest recent

José Mourinho barst in tranen uit bij Benfica

José Mourinho wordt gezien als één van de beste trainers aller tijden. De ...

0
0
‘Van kwaad naar erger: Vermeeren compleet KO geslagen’

Arthur Vermeeren ontplofte op jonge leeftijd bij Royal Antwerp FC en versierde meteen een ...

20
20
Pocognoli verbaast Frankrijk met aanpak: “Een tovenaar”

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en zijn start in Frankrijk was op zijn minst ...

38
38
Zulte Waregem bibbert en beeft: code rood bij spelers

Zulte Waregem kende een wisselvallig seizoen. Essevee zat in een goede reeks en zag zelfs even naar ...

45
45
Lapoussin slaat keihard terug: "Ik was België beu!"

Loïc Lapoussin maakte op de Belgische velden vooral het mooie weer bij Union SG en vervolgens ...

58
58
D-Day in de JPL: dit zijn de scenario’s voor Play-Offs

Zondag staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Er zijn al veel ...

125
125
Frustraties lopen hoog op bij KV Kortrijk na zeperd

KV Kortrijk is dit seizoen één van de promotiekandidaten, maar tegen Francs Borains ...

97
97
'Gigantische verrassing bij Anderlecht rond Rits'

Mats Rits is al geruime tijd naar de achtergrond verdwenen bij RSC Anderlecht, maar onder Jeremy ...

326
326
Rob Schoofs zorgt voor kippenvel bij oude liefde

De naam van Rob Schoofs blijft onlosmakelijk verbonden met KV Mechelen, ook al draagt hij vandaag ...

115
115
‘Drama voor Lavia: rampscenario bij Chelsea in de maak’

Chelsea zit in de hoek waar de klappen vallen. De Londense club hoopte het tij te keren met de ...

62
62
De Ketelaere in diep dal: zorgen nemen razendsnel toe

De zorgen rond Charles De Ketelaere nemen opnieuw toe. Na zijn blessure en moeilijke weken lijkt hij ...

80
80
Stassin heeft vleugels na selectie: “Het is ongelooflijk”

Lucas Stassin kreeg een mooie verrassing in de bus. De aanvaller werd geselecteerd door bondscoach ...

34
34
Taravel heeft erg opvallend plan met De Cat

Nathan De Cat is opgeroepen voor de Rode Duivels, maar de middenvelder moet eerst nog met RSC ...

125
125
'Tast Coucke diep in de buidel? Anderlecht wil dure klepper'

Anderlecht volgt een speler die in Duitsland almaar meer naam maakt, maar goedkoop wordt dit dossier ...

221
221
Promotie plots in gevaar? KV Kortrijk reageert

De 31ste speeldag in de Challenger Pro League bracht zaterdag een grote verrassing. KV Kortrijk ...

501
501
Is er nog hoop? Nieuwe wending in dossier Bounida

De laatste tijd is het bij de voetbalbond alle hens aan dek om de toekomst van de Rode Duivels ...

160
160
'AA Gent wil Deens koopje doen'

Bij AA Gent is het alweer een seizoen met ups en downs geweest. Desondanks liggen ze wel nog op ...

146
146
Knalprestatie van Stassin, Juve schiet zichzelf in voet

Lucas Stassin was vrijdag dé grote verrassing in de selectie van de Rode Duivels. De jonge ...

36
36
Gent krijgt sterkhouder terug: "Klaar voor start POs"

AA Gent zal er zondag alles aan doen om zijn plaats in de top zes niet meer weg te geven. Daarvoor ...

89
89
Record in zicht: Kompany doet opmerkelijke uitspraak

Bayern München haalde in de voorbije week stevig uit in de Champions League, waarin Atalanta in ...

287
287
SK Beveren bouwt verder aan droomseizoen, remontada Lokeren

SK Beveren is weer een stap dichter bij een absoluut unicum. De Waaslanders maakten thuis gehakt van ...

91
91
Nainggolan doet boekje open over Antwerp en Beerschot

Vrijdagavond kreeg Patro Eisden in de Challenger Pro League een 0-4 om de oren van Beerschot. Het ...

235
235
Zeer verrassende transferwending bij Antwerp?

Antwerp sluit zijn seizoen in de reguliere competitie zondag nog af met een trip naar Leuven. Daarna ...

340
340
'Frankrijk steigert na soap rond Club Brugge-speler'

Bij Club Brugge proberen ze zondag nog een zo goed mogelijke uitgangspositie te veroveren voor de ...

186
186
Milan herpakt zich, dompers voor Lavia en Lokonga

Er stonden zaterdagavond in het buitenland nog enkele interessante affiches op het programma. AC ...

16
16

Meer sportnieuws