'PSG vervangt Mbappé door monsterduo'

door
'PSG vervangt Mbappé door monsterduo'

Paris Saint-Germain staat voor een nieuw tijdperk. De Franse topclub moet het voor eerst sinds lang zonder Kylian Mbappé doen. Die gaat na jaren van trouwe dienst aan de slag bij Real Madrid en laat een grote leemte achter die PSG moet zien te vullen.

Mbappé bleef aanvankelijk toch nog langer dan verwacht aan boord in Parijs na een lange flirt met Real Madrid. Maar deze zomer sloeg de Koninklijke dan toch haar slag door de Franse ster transfervrij naar de Spaanse hoofdstad te halen. PSG blijft niet bij de pakken zitten en is op zoek naar versterking.

LEES OOK: Mourinho terug naar Real Madrid? Special One reageert

PSG wil Osimhen

Een eerste naam die volgens Marca (opnieuw) weerklinkt, is die van Victor Osimhen (25). De Nigeriaanse spits staat nog altijd onder contract bij Napoli, maar wil naar verluidt vertrekken. Hij heeft nog een contract tot midden 2026 en moet volgens Transfermarkt momenteel 100 miljoen euro kosten.

Hij moet de nieuwe topaanvaller van PSG worden. Randal Kolo Muani brengt niet wat ervan verwacht werd, en ook Gonçalo Ramos kan niet aan de hoge verwachtingen voldoen. Met zijn scorend vermogen moet Osimhen het speerpunt worden in de ploeg van Luis Enrique.

Joao Neves

Ook op het middenveld wil PSG er nog iets bij. Daarvoor valt de naam van Joao Neves, een 19-jarig toptalent van Benfica. Neves ligt nog vast tot midden 2028 en heeft een prijskaartje van 55 miljoen euro.

De concurrentie voor de Portugees wordt wel stevig, want naar verluidt is ook Manchester United stevig geïnteresseerd in zijn diensten. Wordt vervolgd.

Wie moet PSG zeker halen?

Meest recent

'Club zet zich schrap: Dortmund lonkt naar miljoenendeal'

Club Brugge zal tijdens de komende mercato verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Daarbij ook ...

108
108
"Nooit meegemaakt" - Mourinho verbaast met favoriet ex-club

Of hij straks terugkeert naar Real Madrid, zal in de komende weken moeten blijken. Maar José ...

71
71
UEL/UECL: Belgen balen, extra kopzorgen voor Garcia

Donderdag werden de heenmatchen in de halve finales van de Europa en Conference League afgewerkt. ...

35
35
Exit Vincent Jannsen? 'Overmars neemt standpunt in'

Vincent Janssen was vorig weekend nog de grote uitblinker bij Antwerp FC. Desondanks oogt zijn ...

85
85
Lijdensweg eindelijk voorbij: grote terugkeer bij Anderlecht

De derde plaats lijkt inmiddels gaan vliegen, maar RSC Anderlecht wil de Champions' Play-Offs ...

217
217
'Kompany schikt op: Neuer beslist over Bayern-toekomst'

Vincent Kompany is momenteel druk in de weer met de voorbereidingen op de terugwedstrijd tegen Paris ...

49
49
Vanaken verlengt bij Club: mythisch record en 4de Gouden Schoen?

Club Brugge maakte donderdag bekend dat Hans Vanaken zijn contract heeft verlengd tot medio 2028. De ...

140
140
Pochettino onthult: de 'slechte gewoonte' van Harry Kane

Harry Kane geldt al enkele jaren als één van de beste spitsen in het mondiale voetbal. ...

72
72
'Club vloekt: Anderlecht gaat met aanvaller aan de haal'

Hoewel de ontknoping van het seizoen op volle toeren draait, zijn de clubs achter de schermen al ...

491
491
'Exodus op Bosuil: 14 vertrekkers staan klaar bij Antwerp'

Na de recente 9 op 9 mag Antwerp FC stiekem toch weer dromen van een Europees ticket. Het wordt dus ...

302
302
'Mechele vreest: collega Duivel brengt WK-droom in gevaar'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel volop bezig met het vormen van zijn selectie voor het WK. Het ...

270
270
'Kompany slaat toe: transferstunt zet Duitsland op zijn kop'

Vincent Kompany zet een krachtig transfersignaal neer. Zijn nieuwste wens op de mercato zorgt voor ...

276
276
'Laatste Anderlecht-duels: Verschaeren richting verrassende club'

Behoudens een ultieme wending, is Yari Verschaeren bezig aan zijn laatste wedstrijden bij RSC ...

522
522
'Garcia dubt: noodgedwongen wissel in basiself Duivels'

Nog exact 43 dagen te gaan tot de start van het wereldkampioenschap. In aanloop naar de start van ...

270
270
"No excuses" - Genk krijgt uitstekend nieuws uit ziekenboeg

In de Europe Play-Offs staat leider KRC Genk aanstaande zaterdag voor een verraderlijke verplaatsing ...

58
58
Overzicht Europa: deze (top)clubs staan op degraderen

Het seizoen in het clubvoetbal nadert zijn ontknoping met rasse schreden. Bijgevolg worden niet ...

173
173
Arsenal spreekt schande: "Maar als je de beelden bekijkt ..."

In de Champions League hebben Atlético Madrid en Arsenal FC mekaar geen duimbreed toegegeven. ...

91
91
'Sibierski casht op steunpilaar: grote kuis bij RSCA'

RSC Anderlecht moet straks andermaal vanaf nul beginnen. Komende zomer staat er namelijk een heuse ...

580
580
Van der Elst overvallen: onverwacht moment in studio

Franky Van der Elst is een echt icoon van het Belgische voetbal. De voormalige sterkhouder van Club ...

170
170
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 6 bekend

Het spektakel van de Champions League maakt straks opnieuw plaats voor onze vaderlandse competitie. ...

106
106
Club Brugge pakt uit: duo sterkhouders tekent bij

Club Brugge gaat een drukke zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers allicht andere oorden zullen ...

177
177
Coucke apetrots op uniek project: geheimen onthuld

Terwijl Anderlecht sportief moeilijke weken beleeft in de Champions’ Play-Offs, laat eigenaar ...

62
62
'Club Brugge al op zucht van eerste zomeraanwinst'

Terwijl de troepen van Ivan Leko zich focussen op de titelrace, denkt het bestuur van Club Brugge al ...

439
439
‘Anderlecht verrast met harde ingreep: ‘Hij moet weg‘’

RSC Anderlecht maakt zich op voor een zoveelste paleisrevolutie. De intrede van een nieuwe sportieve ...

528
528
Taravel komt met groot nieuws over De Cat

Anderlecht heeft vorige week een zeer slechte zaak gedaan in de strijd om de derde plaats met ...

154
154

Meer sportnieuws