'PSG vervangt Mbappé door monsterduo'

door
'PSG vervangt Mbappé door monsterduo'

Paris Saint-Germain staat voor een nieuw tijdperk. De Franse topclub moet het voor eerst sinds lang zonder Kylian Mbappé doen. Die gaat na jaren van trouwe dienst aan de slag bij Real Madrid en laat een grote leemte achter die PSG moet zien te vullen.

Mbappé bleef aanvankelijk toch nog langer dan verwacht aan boord in Parijs na een lange flirt met Real Madrid. Maar deze zomer sloeg de Koninklijke dan toch haar slag door de Franse ster transfervrij naar de Spaanse hoofdstad te halen. PSG blijft niet bij de pakken zitten en is op zoek naar versterking.

LEES OOK: ‘Club Brugge all-in voor stunttransfer van 10 miljoen euro’

PSG wil Osimhen

Een eerste naam die volgens Marca (opnieuw) weerklinkt, is die van Victor Osimhen (25). De Nigeriaanse spits staat nog altijd onder contract bij Napoli, maar wil naar verluidt vertrekken. Hij heeft nog een contract tot midden 2026 en moet volgens Transfermarkt momenteel 100 miljoen euro kosten.

Hij moet de nieuwe topaanvaller van PSG worden. Randal Kolo Muani brengt niet wat ervan verwacht werd, en ook Gonçalo Ramos kan niet aan de hoge verwachtingen voldoen. Met zijn scorend vermogen moet Osimhen het speerpunt worden in de ploeg van Luis Enrique.

Joao Neves

Ook op het middenveld wil PSG er nog iets bij. Daarvoor valt de naam van Joao Neves, een 19-jarig toptalent van Benfica. Neves ligt nog vast tot midden 2028 en heeft een prijskaartje van 55 miljoen euro.

De concurrentie voor de Portugees wordt wel stevig, want naar verluidt is ook Manchester United stevig geïnteresseerd in zijn diensten. Wordt vervolgd.

Wie moet PSG zeker halen?

Meest recent

Club Brugge incasseert mokerslag: sterkhouder valt uit

Club Brugge won zondag de zogenaamde Slag om Vlaanderen tegen AA Gent, waar Rik De Mil de vele ...

118
118
Pro League neemt risico: Belgisch voetbal van de buis?

De soap omtrent de tv-rechten nadert zijn ontknoping. Althans tijdelijk, want een definitieve ...

119
119
Janssen speelt open kaart: van Antwerp naar Anderlecht?

Antwerp leek zondag op weg naar een vierde opeenvolgende zege, maar tegen RSC Anderlecht bleef het ...

274
274
'Leko luistert: Verhaeghe stelt veto bij Club Brugge'

In een meer dan ooit beladen Slag om Vlaanderen trok Club Brugge zondag aan het langste eind. Met ...

395
395
Jan Boskamp doodziek: “Dit had iedereen zien aankomen”

Jan Boskamp was jarenlang niet weg te denken van de Nederlandse en Vlaamse voetbaltelevisie. Met ...

736
736
Napoli pakt supercoppa: Lukaku en co vieren na vroeg kerstcadeau

Vlak voor de jaarwissel heeft SSC Napoli nog een mooie prijs aan het palmares toegevoegd. De ...

49
49
Hayen op wenken verdiend: versterking onderweg in Genk

KRC Genk heeft een nieuwe hoofdtrainer beet. Exact een week na het ontslag van Thorsten Fink, ...

824
824
Africa Cup: Broos wint meteen, viering Zambia gaat viraal

In Marokko wordt momenteel de Africa Cup of Nations afgewerkt. Maandag kwamen alvast twee Belgische ...

148
148
Overmars bezorgt Antwerp nieuwe toptransfer: "Heer en meester"

Een overwinning behalen tegen RSC Anderlecht zat er zondagavond net niet in, maar dat neemt geen ...

478
478
Strijdbijl begraven? Opvallend onderonsje na Club-Gent

Club Brugge won zondagmiddag met 2-1 van KAA Gent. Rond die wedstrijd hing dit keer wel een ...

353
353
Italië davert: pakt De Ketelaere snel zijn koffers?

In Italië zijn ze niet bang dat Charles De Ketelaere faalt—ze zijn bang dat ze hem ...

359
359
'Renard keert kar: toptarget Anderlecht lekt uit'

Ondanks de kritiek aan Olivier Renard zijn adres hadden heel wat zomeraanwinsten een flink aandeel ...

562
562
Genk-fan Brecel reageert fel na golf aan haatreacties

Nog geen tweeënhalf jaar geleden schreef Genk-fan Luca Brecel Belgische sportgeschiedenis. Als ...

393
393
Done deal: KRC Genk stelt Hayen voor als hoofdcoach

De kogel is door de kerk: Nicky Hayen is de nieuwe hoofdcoach van KRC Genk. Dat maakten de ...

364
364
'Winteroffensief in Brugge: exacte plannen Club onthuld'

Na het ontslag van Nicky Hayen wonden Bart Verhaeghe en Dévy Rigaux er geen doekjes om dat ...

539
539
Penaltyklucht in Antwerp-Anderlecht: Lardot velt verdict

Met een 2-2 gelijkspel hielden Antwerp en RSC Anderlecht mekaar zondag in evenwicht. Met dank aan ...

403
403
'Witte rook in Genk: De Condé hakt trainersknoop door'

Het ontslag van Thorsten Fink bracht voorlopig nog geen soelaas bij KRC Genk, dat ook in Charleroi ...

928
928
Club Brugge-bestuur kampt met grote vraagtekens na KAA Gent

Club Brugge won afgelopen speeldag van KAA Gent, maar toch zijn er nog heel wat twijfels bij ...

434
434
Anderlecht in vieze papieren: “Kunnen ze het vergeten”

RSC Anderlecht staat op een vierde plek in het klassement en moet STVV, Club Brugge en Union SG voor ...

427
427
Vanhaezebrouck verbaast: "Doodgeërgerd aan Vanaken"

Club Brugge won afgelopen speeldag de beladen Slag om Vlaanderen tegen KAA Gent. Door de overstap ...

457
457
'Belgische clubs komen met masterplan tégen DAZN'

De situatie met DAZN en de Pro League heeft gigantische gevolgen voor de Belgische clubs. Financieel ...

1197
1197
Viktor Verhulst onthult 'bizarre connectie' met Ronaldo

Viktor Verhulst en Cristiano Ronaldo in één zin, wie had dat ooit gedacht? De zoon van ...

30
30
Boeckx vloekt op struikelblok Andelecht: “Onverklaarbaar”

RSC Anderlecht hoopt dit seizoen weer mee voor de prijzen te spelen, maar de resultaten zijn nog te ...

255
255
Expert voorspelt ware nachtmerrie door DAZN-debacle

Het DAZN-debacle met de Pro League en de grote telecombedrijven blijft de gemoederen bezighouden. ...

447
447
Antwerp én Anderlecht bestolen? “Snap er niets van”

Het 2-2 gelijkspel tussen Royal Antwerp FC en RSC Anderlecht wordt daags na de topper nog fel ...

229
229

Meer sportnieuws