'PSG vervangt Mbappé door monsterduo'

door
'PSG vervangt Mbappé door monsterduo'

Paris Saint-Germain staat voor een nieuw tijdperk. De Franse topclub moet het voor eerst sinds lang zonder Kylian Mbappé doen. Die gaat na jaren van trouwe dienst aan de slag bij Real Madrid en laat een grote leemte achter die PSG moet zien te vullen.

Mbappé bleef aanvankelijk toch nog langer dan verwacht aan boord in Parijs na een lange flirt met Real Madrid. Maar deze zomer sloeg de Koninklijke dan toch haar slag door de Franse ster transfervrij naar de Spaanse hoofdstad te halen. PSG blijft niet bij de pakken zitten en is op zoek naar versterking.

LEES OOK: ‘Lukaku kan meteen weg: club ligt al op de loer‘

PSG wil Osimhen

Een eerste naam die volgens Marca (opnieuw) weerklinkt, is die van Victor Osimhen (25). De Nigeriaanse spits staat nog altijd onder contract bij Napoli, maar wil naar verluidt vertrekken. Hij heeft nog een contract tot midden 2026 en moet volgens Transfermarkt momenteel 100 miljoen euro kosten.

Hij moet de nieuwe topaanvaller van PSG worden. Randal Kolo Muani brengt niet wat ervan verwacht werd, en ook Gonçalo Ramos kan niet aan de hoge verwachtingen voldoen. Met zijn scorend vermogen moet Osimhen het speerpunt worden in de ploeg van Luis Enrique.

Joao Neves

Ook op het middenveld wil PSG er nog iets bij. Daarvoor valt de naam van Joao Neves, een 19-jarig toptalent van Benfica. Neves ligt nog vast tot midden 2028 en heeft een prijskaartje van 55 miljoen euro.

De concurrentie voor de Portugees wordt wel stevig, want naar verluidt is ook Manchester United stevig geïnteresseerd in zijn diensten. Wordt vervolgd.

Wie moet PSG zeker halen?

Meest recent

'Brugse afgang maakt eerste slachtoffer bij Anderlecht'

Na een betere tweede helft werd de schade nog ietwat beperkt. Maar de dramatische prestatie in de ...

30
30
Europe Play-Offs: droomscenario KRC Genk ligt klaar

Ook in de Europe Play-Offs zit de eerste speeldag er alweer op. De eerste drie matchen deelden het ...

28
28
'Club slaat de bal mis: opschudding om Mignolet-opvolger'

Club Brugge moet deze zomer niet zomaar een doelman vervangen. Het moet vooral de leegte opvangen ...

118
118
Consequenties voor Lukaku: Napoli drijft conflict op de spits

Het zit momenteel serieus scheef tussen Romelu Lukaku en zijn werkgever SSC Napoli. De Rode Duivel ...

92
92
VAR-fiasco Union zindert na: "Beslissing van 40, 50 miljoen"

De eerste speeldag van de Play-Offs zit erop en heeft meteen al voor de nodige commotie gezorgd. ...

207
207
"Zoutpilaar", "Miniem" - Catastrofe in basiself Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een tegenvallende start van de Champions' Play-Offs genomen. Het verloor ...

155
155
Napoli klopt Milan: actie De Bruyne bij Modric gaat viraal

In de Italiaanse Serie A heeft titelverdediger SSC Napoli op paasmaandag een gouden zaak gedaan. Het ...

100
100
Crisis wenkt in Anderlecht: stoel Taravel wankelt al

Van een valse start gesproken. RSC Anderlecht herpakte zich wel in de tweede helft tegen Club ...

132
132
Controverse bij Club Brugge: Leko op vingers getikt

Club Brugge won maandag in eigen huis met 4-2 van aartsrivaal RSC Anderlecht. Toch kon Ivan Leko ...

213
213
Lichtpunt bij Anderlecht: keert Taravel zijn kar?

RSC Anderlecht ging maandag met 4-2 onderuit op het veld van Club Brugge. Naar eigen zeggen zag ...

168
168
Trio titularissen valt door de mand bij Club Brugge

Na de pauze was het nog even bibberen geblazen, maar halfweg had Club Brugge eigenlijk reeds komaf ...

307
307
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

241
241
De Cat verbaast Vanhaezebrouck: "Zag het al in opwarming"

Met een betere tweede periode werd de schade nog ietwat beperkt. Maar RSC Anderlecht werd ...

441
441
Standen PO's: Anderlecht in penarie, afscheiding in Europe Play-Offs

De eerste speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League zit erop. In de Champions' Play-Offs ...

145
145
Pijnlijk beeld: Tzolis vernedert Sardella tot op het bot

Club Brugge is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van RSC ...

922
922
Enorme kater AA Gent: KVM pakt gouden punt in 95ste minuut

KV Mechelen heeft het andermaal geflikt in de slotfase. Malinwa leek nochtans met een nederlaag op ...

187
187
Fiasco dreigt voor Club: stadiondrama loert om de hoek

Club Brugge leek eindelijk uitzicht te krijgen op zijn nieuwe stadion, maar ook nu kan het weer ...

748
748
Ferrera slaat op tafel bij Dender na zege van de hoop

Dender won met 0-1 van La Louvière en de rode lantaarn kan zich zo vasthouden aan een vleugje ...

78
78
Van de hel naar de hemel: Pocognoli op handen gedragen

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en kreeg in Frankrijk de ene na de andere klap. ...

219
219
Taravel haalt verwoestend uit: groot probleem bloot

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft kletsen van Club Brugge. Blauw-Zwart stond na 45 minuten al ...

244
244
El Hadj spreekt kritiek STVV tegen: “Absoluut niét”

Union SG won met het kleinste verschil van Sint-Truiden VV. De Brusselse club blijft zo leider in de ...

95
95
Llansana neemt geen blad voor de mond: “Vernedering”

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft een pak voor de broek van Club Brugge, maar in de tweede ...

183
183
Hans Vanaken verrast met uitspraken na Anderlecht

Club Brugge won met 4-2 van RSC Anderlecht. De eerste helft van Blauw-Zwart was wervelend, maar ...

624
624
Dender grijpt laatste strohalm in strijd om behoud

Dender staat voor een loodzware opdracht om in de Relegation Play-Off nog het behoud te verzekeren. ...

72
72
De Mil moet één keer wijzigen, 2 nieuwkomers bij KVM

De eerste speeldag in de Champions' Play-Off wordt maandagavond afgesloten met een partij tussen AA ...

34
34

Meer sportnieuws