'PSG vervangt Mbappé door monsterduo'

door
'PSG vervangt Mbappé door monsterduo'

Paris Saint-Germain staat voor een nieuw tijdperk. De Franse topclub moet het voor eerst sinds lang zonder Kylian Mbappé doen. Die gaat na jaren van trouwe dienst aan de slag bij Real Madrid en laat een grote leemte achter die PSG moet zien te vullen.

Mbappé bleef aanvankelijk toch nog langer dan verwacht aan boord in Parijs na een lange flirt met Real Madrid. Maar deze zomer sloeg de Koninklijke dan toch haar slag door de Franse ster transfervrij naar de Spaanse hoofdstad te halen. PSG blijft niet bij de pakken zitten en is op zoek naar versterking.

LEES OOK: 'Opvolger Lewandowski: Barça heeft spectaculair plan-B'

PSG wil Osimhen

Een eerste naam die volgens Marca (opnieuw) weerklinkt, is die van Victor Osimhen (25). De Nigeriaanse spits staat nog altijd onder contract bij Napoli, maar wil naar verluidt vertrekken. Hij heeft nog een contract tot midden 2026 en moet volgens Transfermarkt momenteel 100 miljoen euro kosten.

Hij moet de nieuwe topaanvaller van PSG worden. Randal Kolo Muani brengt niet wat ervan verwacht werd, en ook Gonçalo Ramos kan niet aan de hoge verwachtingen voldoen. Met zijn scorend vermogen moet Osimhen het speerpunt worden in de ploeg van Luis Enrique.

Joao Neves

Ook op het middenveld wil PSG er nog iets bij. Daarvoor valt de naam van Joao Neves, een 19-jarig toptalent van Benfica. Neves ligt nog vast tot midden 2028 en heeft een prijskaartje van 55 miljoen euro.

De concurrentie voor de Portugees wordt wel stevig, want naar verluidt is ook Manchester United stevig geïnteresseerd in zijn diensten. Wordt vervolgd.

Wie moet PSG zeker halen?

Meest recent

'Europa verliest volgende ster: verrassende club Casemiro'

Het Europees voetbal zal na het seizoen afscheid nemen van enkele grote namen. Antoine Griezmann ...

25
25
Met extra boost naar VS: Doku kondigt heuglijk nieuws aan

De Rode Duivels hebben woensdag de vlucht genomen richting Atlanta, waar ze de komende dagen een ...

19
19
Fans in de wolken: grote Play-Off-joker voor Antwerp

Antwerp FC heeft woensdag extra vertrouwen getankt met oog op de Europe Play-Offs. In een oefenmatch ...

44
44
Bizar 'Elftal van Seizoen': zeven Club-spelers, géén Union

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League zit er op. Om de protagonisten van de voorbije 30 ...

136
136
'Arsenal doet Engeland beven met komst PSG-superster'

Arsenal FC lijkt goed op weg naar zijn eerste landstitel sinds 2024 en hoort bij de topfavorieten ...

59
59
"Karikatuur van zichzelf" - Anderlecht-duo doet alarm afgaan

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

186
186
'Kompany schrikt op: Bayern laat grote naam beschikken'

Ook bij Bayern München maakt men handig gebruik van de interland-break om al plannen te smeden ...

71
71
Ito of Miras: Winnaar Gouden Croc bekend gemaakt

Hoewel er na de interland-break nog heel wat moois op het programma staat, werd woensdag al een ...

138
138
Notoir klimaatactivist slaat weer toe: De Vlieger haalt fors uit

De beruchte klimaatactivist Wouter Mouton veroorzaakte eerder al de nodige ophef in de voetballerij. ...

123
123
Garcia smult van Rode Duivel: "Ongelooflijke speler"

De Rode Duivels vertrekken deze week naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage richting ...

218
218
Anderlecht gaat ver: De Cat-stunt die niemand zag aankomen

Nathan De Cat blijft verbazen bij Anderlecht, maar intussen draait het almaar vaker om zijn ...

490
490
Rode Duivels verliezen naast Bounida nog een talent

De voorbije dagen werd duidelijk dat de Rode Duivels opnieuw een groot talent verliezen. Nadat ons ...

118
118
Anderlecht en Genk aangepakt: "Daar ligt de fout"

Door het interlandvoetbal staan er komend weekend geen wedstrijden geprogrammeerd in de Jupiler Pro ...

236
236
Lokeren strikt bekende naam als sportief directeur

De titelstrijd in de Challenger Pro League is al beslist, maar voor de andere promotietickets kan ...

56
56
'Dilemma Lukaku: keuze voor het hart of de miljoenen?'

De Rode Duivels zijn woensdag naar de Verenigde Staten vertrokken zonder Romelu Lukaku. De ...

190
190
Gezien Anderlecht? Cvetkovic pakt uit met waanzinnige goal

Anderlecht sloot de reguliere competitie af met een pijnlijke thuisnederlaag tegen Cercle Brugge. ...

92
92
Antwerp tankt vertrouwen: extra troef voor play-offs

Antwerp sloot de reguliere competitie maar matig af en moet daardoor vrede nemen met deelname aan de ...

142
142
'Club Brugge mag kruis maken over peperduur target'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Verschillende smaakmakers zijn grof ...

312
312
'Bayern neemt belangrijke beslissing over transfer De Cat'

De Rode Duivels zijn woensdagnamiddag vertrokken naar de Verenigde Staten, waar bondscoach Rudi ...

280
280
'Standard heeft beet: JPL-smaakmaker tekent'

Standard hoopt in de komende weken komaf te kunnen maken met de vloek die de voorbije jaren op hen ...

140
140
Bornauw speelt open kaart: leegloop in Anderlecht?

RSC Anderlecht verzekerde zich op het nippertje van een plek in de Champions' Play-Offs. Nadien gaat ...

320
320
Pro League bibbert voor boete & Bouchez: "Blufpoker"

De voorbije maanden is er al veel inkt gevloeid over de voorziene wijziging van het ...

238
238
Coucke slaat alarm na onverwachte financiële dreun

De druk rond Marc Coucke neemt de laatste weken duidelijk toe. Wat begon als sportieve frustratie ...

249
249
Club Brugge laat concurrentie beven: "Bayern van België"

Op voorzet van de pers liet Bart Verhaeghe zich ooit ontvallen dat hij van Club Brugge maar al te ...

906
906
Vandenhaute haalt gram: "Mooie erfenis bij Anderlecht"

RSC Anderlecht heeft alweer een turbulente campagne achter de rug, waarin onder andere trainer ...

283
283

Meer sportnieuws