'PSG vervangt Mbappé door monsterduo'

948
'PSG vervangt Mbappé door monsterduo'

Paris Saint-Germain staat voor een nieuw tijdperk. De Franse topclub moet het voor eerst sinds lang zonder Kylian Mbappé doen. Die gaat na jaren van trouwe dienst aan de slag bij Real Madrid en laat een grote leemte achter die PSG moet zien te vullen.

Mbappé bleef aanvankelijk toch nog langer dan verwacht aan boord in Parijs na een lange flirt met Real Madrid. Maar deze zomer sloeg de Koninklijke dan toch haar slag door de Franse ster transfervrij naar de Spaanse hoofdstad te halen. PSG blijft niet bij de pakken zitten en is op zoek naar versterking.

LEES OOK: Godts in zevende hemel: Luis Enrique onthult primeur

PSG wil Osimhen

Een eerste naam die volgens Marca (opnieuw) weerklinkt, is die van Victor Osimhen (25). De Nigeriaanse spits staat nog altijd onder contract bij Napoli, maar wil naar verluidt vertrekken. Hij heeft nog een contract tot midden 2026 en moet volgens Transfermarkt momenteel 100 miljoen euro kosten.

Hij moet de nieuwe topaanvaller van PSG worden. Randal Kolo Muani brengt niet wat ervan verwacht werd, en ook Gonçalo Ramos kan niet aan de hoge verwachtingen voldoen. Met zijn scorend vermogen moet Osimhen het speerpunt worden in de ploeg van Luis Enrique.

Joao Neves

Ook op het middenveld wil PSG er nog iets bij. Daarvoor valt de naam van Joao Neves, een 19-jarig toptalent van Benfica. Neves ligt nog vast tot midden 2028 en heeft een prijskaartje van 55 miljoen euro.

De concurrentie voor de Portugees wordt wel stevig, want naar verluidt is ook Manchester United stevig geïnteresseerd in zijn diensten. Wordt vervolgd.

Wie moet PSG zeker halen?

Meest recent

'De Bruyne krijgt bekende naam als nieuwe trainer'

Voor Napoli werd het woensdag alweer een pijnlijke avond in de Champions League. Kevin De Bruyne en ...

0
0
Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

28
28
'Vermeeren bezorgt Antwerp enorme tegenslag'

Donderdag wordt er nog gevoetbald in de Europa League en Conference League, maar daarna gaat het ...

30
30
Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

49
49
Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

18
18
Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

113
113
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

105
105
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

106
106
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

46
46
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

141
141
Vanaken laat fans perplex staan na stunt: emoties laaien op

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

186
186
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

76
76
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

42
42
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

195
195
Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

96
96
Financiële catastrofe voor Belgische clubs: Duchâtelet in de bres

De Belgische clubs beleven tegenwoordig hoogdagen op het Europese toneel. Club Brugge blijft het ...

172
172
Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Na de knappe zeges tegen Inter en Lens wou Club Brugge woensdagavond op zijn elan doorgaan in de ...

192
192
Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

47
47
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

77
77
Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

407
407
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

272
272
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

238
238
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

1014
1014
Tresoldi gelooft zijn oren niet na domper: "Wie dan?!"

Halfweg de league phase lijkt Club Brugge al zo goed als zeker dat het zal overwinteren in de ...

417
417
Sterkhouder Union dringt openlijk aan op transfer

Union zag de voorbije jaren in de zomer telkens weer een pak sterkhouders vertrekken. Dat was ook ...

171
171

Meer sportnieuws