'Transfer Lukaku in stroomversnelling: contract tot 2027'

door
'Transfer Lukaku in stroomversnelling: contract tot 2027'

De Europese transfercarousel is inmiddels op toerental gekomen en ook verschillende Rode Duivels komen nog in aanmerking voor een clubwissel. Romelu Lukaku bijvoorbeeld, heeft zijn zinnen gezet op SSC Napoli. Maar van een akkoord op clubniveau is voorlopig nog geen sprake.

Officieel gezien is Lukaku nog steeds eigendom van Chelsea FC, maar daar maakt hij al een tijdje geen deel uit van de plannen. Zo werd de spits in de voorbije seizoenen telkens verhuurd. Eerst aan Internazionale, vervolgens aan AS Roma. Daar werkte de aanvaller een meer dan degelijk seizoen af en stond hij doorgaans in de basis.

Desondanks was een verlengd verblijf in de hoofdstad uitgesloten. Doordat de club naast een Champions League-ticket heeft gegrepen, zijn de financiële middelen te beperkt voor een definitieve transfer. Maar mogelijk komt er nu een nieuwe oplossing uit de bus vanuit de Serie A.

LEES OOK: Lukaku ziet vanaf bank titeldroom Napoli verder wegglippen

Mondeling akkoord

Zijn ex-coach Antonio Conte wil hem namelijk dolgraag naar SSC Napoli halen. Blijkbaar staat Lukaku zelf ook open voor zo'n reünie. Zo meldde Italiaanse bronnen begin deze week dat het jeugdproduct van Anderlecht groen licht gaf voor een overgang naar Napels.

Naar verluidt werd in grote lijnen zelfs al een akkoord gevonden over de persoonlijke voorwaarden. Iets wat nu ook bevestigd wordt bij Sky Germany. Er zou een mondelinge overeenkomst zijn over een contract tot medio 2027. Maar nu moeten beide clubs er wel nog uitkomen en dat lijkt niet zo evident.

PSG vol voor Osimhen

Naar verluidt mikt Chelsea immers nog steeds op een transfersom van zo'n 40 miljoen euro. Napoli wil voorlopig echter niet verder gaan dan 25 miljoen euro voor de 31-jarige aanvaller. Er moet dus nog stevig onderhandeld worden. Maar mogelijk komt het dossier weldra in een stroomversnelling.

De komst van Lukaku hangt in Napels immers samen met het vertrek van Victor Osimhen. En transferexpert Fabrizio Romano meldt nu dat Paris Saint-Germain flink doordrukt voor de Nigeriaan. De Franse kampioen zou komende week in grote lijnen rond willen raken met de betrokken partijen. Als dat lukt, ligt de weg voor Lukaku open.

Wie is momenteel de beste spits volgens u?

Meest recent

Hans Vanaken doet straffe Champions League-uitspraak

Club Brugge wist zich ook dit seizoen te plaatsen voor de tussenronde van de Champions League. De ...

11
11
De Cat naar WK 2026? Duidelijk oordeel over toptalent

RSC Anderlecht heeft met Nathan De Cat goud in handen. De middenvelder is op 17-jarige leeftijd al ...

29
29
‘STVV-leegloop op komst: ook Wouter Vrancken weg?’

Sint-Truiden VV verrast dit seizoen vriend en vijand. Wouter Vrancken en consorten staat op een ...

256
256
Vanaken verrast met lofzang: “Zoals Anderlecht vroeger”

Kan Club Brugge stunten in de Champions League? In de tussenronde van het kampioenenbal wacht ...

117
117
TRANSFERUURTJE: ‘Recordtransfer Club Brugge, Anderlecht baalt’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

260
260
‘Anderlecht raast door: weer twee pionnen ontslagen’

RSC Anderlecht is achter de schermen flink aan het hervormen. Coach Besnik Hasi werd de laan ...

366
366
Leko in zak en as: enorme domper Club vlak voor Atlético

Club Brugge kijkt woensdagavond Atlético Madrid in de ogen namens de tussenronde van de ...

319
319
Vrancken lijnrecht tegenover Vandenbroeck na sneeuwincident

Zulte Waregem leek op weg naar een stunt tegen hoogvlieger STVV, maar de Kanaries verwezenlijkten ...

97
97
Vandenbempt roept felle waarschuwing naar Kompany

Vincent Kompany werd bij Bayern München binnengehaald als reservekeuze en de supporters waren ...

137
137
Pro League krijgt de volle laag: “Niet meer serieus”

De Pro League krijgt de volle laag na afgelopen speeldag in de Challenger Pro League. RFC Luik nam ...

173
173
'Club vreest: Leko gooit Stankovic-plannetje overboord'

Club Brugge neemt het in de tussenronde op tegen Atlético Madrid. Woensdag staat de ...

211
211
'United zendt schok door EPL met opvolger Casemiro'

Onder het bewind van caretaker Michael Carrick zette Manchester United de voorbije weken een sterke ...

88
88
Dilemma voor Leko: man in vorm op bank tegen Atlético?

Club Brugge KV staat woensdagavond voor een loodzware uitdaging. In de tussenronde van de Champions ...

222
222
Razende strijd om PO I: Boeckx doet straffe voorspelling

Nog vijf speeldagen te gaan en de reguliere competitie van de Jupiler Pro League zit erop. ...

563
563
STVV-fan Ward Lemmelijn deelt héél aangrijpend nieuws

Ward Lemmelijn is in sneltempo uitgegroeid tot een van de opvallendste nieuwe BV’s van het ...

65
65
Europees vuurwerk: zo kijk je Club en Genk op televisie

Deze week gaat de knock out-fase van de Europese competities van start. Met Club Brugge KV en KRC ...

230
230
Grote fout Anderlecht? Schreuder nú al onder vuur genomen

Een sluitend akkoord met zijn huidige werkgever is nog steeds niet bereikt. Maar RSC Anderlecht ...

392
392
De Ketelaere kiest nieuw pad en verrast vriend en vijand

Op een moment dat alle aandacht normaal naar het veld zou gaan, maakt Charles De Ketelaere een ...

119
119
Sneeuwfiasco in JPL: Lardot geeft opmerkelijke reactie

De 25ste speeldag van de Jupiler Pro League werd uiteindelijk integraal afgewerkt, maar achter ...

94
94
‘Anderlecht betaalt zich blauw: nieuwe TD kost fortuin’

Anderlecht zoekt koortsachtig een nieuwe technisch directeur en schakelt zelfs een headhunter in. ...

418
418
'Transferbom in Premier League: deal van 69 miljoen'

Manchester City liet tijdens de voorbije wintermercato opnieuw de nodige milljoenen rollen voor de ...

80
80
'Code oranje bij Club: grote smaakmaker in mentaal dal'

In de Champions League kruist Club Brugge woensdagavond de degens met Atlético Madrid. Om ...

224
224
'Overmars naar Lotto Park: Anderlecht hakt knoop door'

RSC Anderlecht maakt momenteel naarstig werk van de aanstelling van een nieuwe hoofdtrainer. ...

692
692
Rampzalige avond Barça: Witsel clasht zwaar met Yamal

In de Spaanse Primera Division heeft Real Madrid na 24 speeldagen opnieuw de macht gegrepen. FC ...

153
153
'Anderlecht nadert Schreuder: omkadering krijgt al vorm'

In de zoektocht naar een nieuwe T1 richt RSC Anderlecht zijn pijlen momenteel vol op Alfred ...

337
337

Meer sportnieuws