'Transfer Lukaku in stroomversnelling: contract tot 2027'

405 stemmen
'Transfer Lukaku in stroomversnelling: contract tot 2027'

De Europese transfercarousel is inmiddels op toerental gekomen en ook verschillende Rode Duivels komen nog in aanmerking voor een clubwissel. Romelu Lukaku bijvoorbeeld, heeft zijn zinnen gezet op SSC Napoli. Maar van een akkoord op clubniveau is voorlopig nog geen sprake.

Officieel gezien is Lukaku nog steeds eigendom van Chelsea FC, maar daar maakt hij al een tijdje geen deel uit van de plannen. Zo werd de spits in de voorbije seizoenen telkens verhuurd. Eerst aan Internazionale, vervolgens aan AS Roma. Daar werkte de aanvaller een meer dan degelijk seizoen af en stond hij doorgaans in de basis.

Desondanks was een verlengd verblijf in de hoofdstad uitgesloten. Doordat de club naast een Champions League-ticket heeft gegrepen, zijn de financiële middelen te beperkt voor een definitieve transfer. Maar mogelijk komt er nu een nieuwe oplossing uit de bus vanuit de Serie A.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Club schiet in actie,Lukaku out bij Napoli'

Mondeling akkoord

Zijn ex-coach Antonio Conte wil hem namelijk dolgraag naar SSC Napoli halen. Blijkbaar staat Lukaku zelf ook open voor zo'n reünie. Zo meldde Italiaanse bronnen begin deze week dat het jeugdproduct van Anderlecht groen licht gaf voor een overgang naar Napels.

Naar verluidt werd in grote lijnen zelfs al een akkoord gevonden over de persoonlijke voorwaarden. Iets wat nu ook bevestigd wordt bij Sky Germany. Er zou een mondelinge overeenkomst zijn over een contract tot medio 2027. Maar nu moeten beide clubs er wel nog uitkomen en dat lijkt niet zo evident.

PSG vol voor Osimhen

Naar verluidt mikt Chelsea immers nog steeds op een transfersom van zo'n 40 miljoen euro. Napoli wil voorlopig echter niet verder gaan dan 25 miljoen euro voor de 31-jarige aanvaller. Er moet dus nog stevig onderhandeld worden. Maar mogelijk komt het dossier weldra in een stroomversnelling.

De komst van Lukaku hangt in Napels immers samen met het vertrek van Victor Osimhen. En transferexpert Fabrizio Romano meldt nu dat Paris Saint-Germain flink doordrukt voor de Nigeriaan. De Franse kampioen zou komende week in grote lijnen rond willen raken met de betrokken partijen. Als dat lukt, ligt de weg voor Lukaku open.

Wie is momenteel de beste spits volgens u?

Meest recent

Ontknoping Ligue 1: vreugde voor Lille, drama Pocognoli

Zondagavond stond in de Ligue 1 de ontknoping van het seizoen op het programma. Daarin moesten ...

5
5
'Miljoenentransfer Cercle krijgt vorm'

Cercle Brugge kan zich al volop beginnen voorbereiden op volgend seizoen, want hun seizoen zit er al ...

10
10
'Pijnlijke details over Oosting bij Antwerp lekken uit'

Antwerp nam dit weekend een drastische beslissing. Na de pijnlijke 3-0-nederlaag van vrijdag op OH ...

71
71
Vanaken waarschuwt Club voor rampscenario

Club Brugge heeft zondagavond een reuzenstap gezet richting een 20ste landstitel. Het veegde grote ...

263
263
Ferrera haalt snoeihard uit naar arbitrage na pijnlijk slot

Voor Dender lonkt stilaan degradatie uit de Jupiler Pro League. Het ging in zijn heenwedstrijd in de ...

49
49
Pijnlijke cijfers? Hubert wil daar niets van weten

Union zal dit seizoen wellicht niet de dubbel pakken. Donderdag pakte het tegen Anderlecht wel nog ...

209
209
Leko komt met verrassend keepernieuws voor titelmatch

Club Brugge heeft zondagavond opnieuw een enorme stap richting de landstitel gezet door Union met ...

321
321
'Anderlecht ruikt jackpot: Freiburg klopt aan'

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer veel volk vertrekken. Ondanks het zwakke seizoen lopen een ...

297
297
Club Brugge vernedert Union SG en ruikt de titel

Om 18u30 stond dé titelmatch tussen Club Brugge en Union SG op het programma. Het werd nooit ...

329
329
Toptalent Genk breekt door: "Hiervan droomde ik"

KRC Genk heeft héél veel talent rondlopen, maar zij moeten nog beter begeleid worden ...

234
234
'Bom onder Club Brugge: nieuwe TD wordt totale ramp'

Club Brugge dreigt Dévy Rigaux kwijt te spelen aan Feyenoord en dus zoekt het naar eventuele ...

199
199
Anderlecht-vertrek in mineur: fans fluiten smaakmaker uit

RSC Anderlecht hoopte op een droomweek, maar het werd nog maar eens zeer teleurstellend. Er was de ...

411
411
Club Brugge overklast Union: "The King. The Legend"

Club Brugge begon om 18u30 aan zijn thuismatch tegen Union SG. Een beslissende partij voor de eerste ...

285
285
Spectaculaire comeback Sofiane Hanni naar JPL?

RSC Anderlecht hoopt volgend seizoen weer mee te doen voor de titel, maar dan zal er dus versterking ...

266
266
Crisis RSCA: Taravel heeft niet mis te verstane boodschap

RSC Anderlecht heeft zijn vierde plaats in extremis kunnen verdedigen, maar kwam tegen KV Mechelen ...

286
286
Kompany zorgt voor dol moment op titelfeest: Carla brengt redding

Bayern München werd zondag nog eens in de bloemetjes gezet als Duits landskampioen. Daarbij ...

65
65
Anderlecht zakt door het ijs: zondebok krijgt 3 op 10

RSC Anderlecht heeft zondagmiddag in extremis een dure nederlaag tegen KV Mechelen kunnen voorkomen. ...

189
189
Laat delirium in Lommel: 37-jarige doet Dender das om

Lommel SK heeft een stevige optie op promotie genomen. De Limburgers wonnen hun heenmatch van de ...

196
196
Leko hakt keepersknoop door, twee wissels bij Union

Zondagavond staat een cruciaal duel op het programma in de strijd om het kampioenschap. ...

98
98
Anderlecht-fans spotten met tifo-blunder: sneer aan spelers

Het zijn op sportief vlak lastige dagen voor de supporters van RSC Anderlecht. Daar kwam donderdag ...

172
172
Lammens klopt Sels voor plek drie, deceptie Ajax op slotspeeldag

Manchester United heeft beslag gelegd op derde plaats in de Premier League. Na de 3-2-zege tegen ...

58
58
"Per direct buiten" - Taravel met grond gelijk gemaakt

Met nog twee speeldagen te gaan in de Champions' Play-Offs heeft RSC Anderlecht de vierde plaats in ...

314
314
Malaise Anderlecht: triest beeld illustreert diepe crisis

RSC Anderlecht heeft zijn vierde plaats met heel wat meeval kunnen verdedigen. Daarmee is echter ook ...

488
488
Anderlecht strafschop ontnomen? De Bilde velt verdict

Nu het naast bekerwinst heeft gegrepen, moet RSC Anderlecht alles zetten op het behalen van een ...

404
404
Anderlecht ontsnapt aan drama: keepersblunder kost KVM stunt

RSC Anderlecht heeft zondag een nieuw drama nipt kunnen voorkomen. Paars-Wit leek op weg naar een ...

387
387

Meer sportnieuws