'Transfer Lukaku in stroomversnelling: contract tot 2027'

door
'Transfer Lukaku in stroomversnelling: contract tot 2027'

De Europese transfercarousel is inmiddels op toerental gekomen en ook verschillende Rode Duivels komen nog in aanmerking voor een clubwissel. Romelu Lukaku bijvoorbeeld, heeft zijn zinnen gezet op SSC Napoli. Maar van een akkoord op clubniveau is voorlopig nog geen sprake.

Officieel gezien is Lukaku nog steeds eigendom van Chelsea FC, maar daar maakt hij al een tijdje geen deel uit van de plannen. Zo werd de spits in de voorbije seizoenen telkens verhuurd. Eerst aan Internazionale, vervolgens aan AS Roma. Daar werkte de aanvaller een meer dan degelijk seizoen af en stond hij doorgaans in de basis.

Desondanks was een verlengd verblijf in de hoofdstad uitgesloten. Doordat de club naast een Champions League-ticket heeft gegrepen, zijn de financiële middelen te beperkt voor een definitieve transfer. Maar mogelijk komt er nu een nieuwe oplossing uit de bus vanuit de Serie A.

LEES OOK: Napoli pakt supercoppa: Lukaku en co vieren na vroeg kerstcadeau

Mondeling akkoord

Zijn ex-coach Antonio Conte wil hem namelijk dolgraag naar SSC Napoli halen. Blijkbaar staat Lukaku zelf ook open voor zo'n reünie. Zo meldde Italiaanse bronnen begin deze week dat het jeugdproduct van Anderlecht groen licht gaf voor een overgang naar Napels.

Naar verluidt werd in grote lijnen zelfs al een akkoord gevonden over de persoonlijke voorwaarden. Iets wat nu ook bevestigd wordt bij Sky Germany. Er zou een mondelinge overeenkomst zijn over een contract tot medio 2027. Maar nu moeten beide clubs er wel nog uitkomen en dat lijkt niet zo evident.

PSG vol voor Osimhen

Naar verluidt mikt Chelsea immers nog steeds op een transfersom van zo'n 40 miljoen euro. Napoli wil voorlopig echter niet verder gaan dan 25 miljoen euro voor de 31-jarige aanvaller. Er moet dus nog stevig onderhandeld worden. Maar mogelijk komt het dossier weldra in een stroomversnelling.

De komst van Lukaku hangt in Napels immers samen met het vertrek van Victor Osimhen. En transferexpert Fabrizio Romano meldt nu dat Paris Saint-Germain flink doordrukt voor de Nigeriaan. De Franse kampioen zou komende week in grote lijnen rond willen raken met de betrokken partijen. Als dat lukt, ligt de weg voor Lukaku open.

Wie is momenteel de beste spits volgens u?

Meest recent

Club Brugge incasseert mokerslag: sterkhouder valt uit

Club Brugge won zondag de zogenaamde Slag om Vlaanderen tegen AA Gent, waar Rik De Mil de vele ...

143
143
Pro League neemt risico: Belgisch voetbal van de buis?

De soap omtrent de tv-rechten nadert zijn ontknoping. Althans tijdelijk, want een definitieve ...

137
137
Janssen speelt open kaart: van Antwerp naar Anderlecht?

Antwerp leek zondag op weg naar een vierde opeenvolgende zege, maar tegen RSC Anderlecht bleef het ...

303
303
'Leko luistert: Verhaeghe stelt veto bij Club Brugge'

In een meer dan ooit beladen Slag om Vlaanderen trok Club Brugge zondag aan het langste eind. Met ...

423
423
Jan Boskamp doodziek: “Dit had iedereen zien aankomen”

Jan Boskamp was jarenlang niet weg te denken van de Nederlandse en Vlaamse voetbaltelevisie. Met ...

743
743
Napoli pakt supercoppa: Lukaku en co vieren na vroeg kerstcadeau

Vlak voor de jaarwissel heeft SSC Napoli nog een mooie prijs aan het palmares toegevoegd. De ...

51
51
Hayen op wenken verdiend: versterking onderweg in Genk

KRC Genk heeft een nieuwe hoofdtrainer beet. Exact een week na het ontslag van Thorsten Fink, ...

853
853
Africa Cup: Broos wint meteen, viering Zambia gaat viraal

In Marokko wordt momenteel de Africa Cup of Nations afgewerkt. Maandag kwamen alvast twee Belgische ...

153
153
Overmars bezorgt Antwerp nieuwe toptransfer: "Heer en meester"

Een overwinning behalen tegen RSC Anderlecht zat er zondagavond net niet in, maar dat neemt geen ...

512
512
Strijdbijl begraven? Opvallend onderonsje na Club-Gent

Club Brugge won zondagmiddag met 2-1 van KAA Gent. Rond die wedstrijd hing dit keer wel een ...

360
360
Italië davert: pakt De Ketelaere snel zijn koffers?

In Italië zijn ze niet bang dat Charles De Ketelaere faalt—ze zijn bang dat ze hem ...

366
366
'Renard keert kar: toptarget Anderlecht lekt uit'

Ondanks de kritiek aan Olivier Renard zijn adres hadden heel wat zomeraanwinsten een flink aandeel ...

579
579
Genk-fan Brecel reageert fel na golf aan haatreacties

Nog geen tweeënhalf jaar geleden schreef Genk-fan Luca Brecel Belgische sportgeschiedenis. Als ...

394
394
Done deal: KRC Genk stelt Hayen voor als hoofdcoach

De kogel is door de kerk: Nicky Hayen is de nieuwe hoofdcoach van KRC Genk. Dat maakten de ...

368
368
'Winteroffensief in Brugge: exacte plannen Club onthuld'

Na het ontslag van Nicky Hayen wonden Bart Verhaeghe en Dévy Rigaux er geen doekjes om dat ...

541
541
Penaltyklucht in Antwerp-Anderlecht: Lardot velt verdict

Met een 2-2 gelijkspel hielden Antwerp en RSC Anderlecht mekaar zondag in evenwicht. Met dank aan ...

407
407
'Witte rook in Genk: De Condé hakt trainersknoop door'

Het ontslag van Thorsten Fink bracht voorlopig nog geen soelaas bij KRC Genk, dat ook in Charleroi ...

930
930
Club Brugge-bestuur kampt met grote vraagtekens na KAA Gent

Club Brugge won afgelopen speeldag van KAA Gent, maar toch zijn er nog heel wat twijfels bij ...

435
435
Anderlecht in vieze papieren: “Kunnen ze het vergeten”

RSC Anderlecht staat op een vierde plek in het klassement en moet STVV, Club Brugge en Union SG voor ...

431
431
Vanhaezebrouck verbaast: "Doodgeërgerd aan Vanaken"

Club Brugge won afgelopen speeldag de beladen Slag om Vlaanderen tegen KAA Gent. Door de overstap ...

459
459
'Belgische clubs komen met masterplan tégen DAZN'

De situatie met DAZN en de Pro League heeft gigantische gevolgen voor de Belgische clubs. Financieel ...

1218
1218
Viktor Verhulst onthult 'bizarre connectie' met Ronaldo

Viktor Verhulst en Cristiano Ronaldo in één zin, wie had dat ooit gedacht? De zoon van ...

30
30
Boeckx vloekt op struikelblok Andelecht: “Onverklaarbaar”

RSC Anderlecht hoopt dit seizoen weer mee voor de prijzen te spelen, maar de resultaten zijn nog te ...

256
256
Expert voorspelt ware nachtmerrie door DAZN-debacle

Het DAZN-debacle met de Pro League en de grote telecombedrijven blijft de gemoederen bezighouden. ...

456
456
Antwerp én Anderlecht bestolen? “Snap er niets van”

Het 2-2 gelijkspel tussen Royal Antwerp FC en RSC Anderlecht wordt daags na de topper nog fel ...

229
229

Meer sportnieuws