'Transfer Lukaku in stroomversnelling: contract tot 2027'

405 stemmen
'Transfer Lukaku in stroomversnelling: contract tot 2027'

De Europese transfercarousel is inmiddels op toerental gekomen en ook verschillende Rode Duivels komen nog in aanmerking voor een clubwissel. Romelu Lukaku bijvoorbeeld, heeft zijn zinnen gezet op SSC Napoli. Maar van een akkoord op clubniveau is voorlopig nog geen sprake.

Officieel gezien is Lukaku nog steeds eigendom van Chelsea FC, maar daar maakt hij al een tijdje geen deel uit van de plannen. Zo werd de spits in de voorbije seizoenen telkens verhuurd. Eerst aan Internazionale, vervolgens aan AS Roma. Daar werkte de aanvaller een meer dan degelijk seizoen af en stond hij doorgaans in de basis.

Desondanks was een verlengd verblijf in de hoofdstad uitgesloten. Doordat de club naast een Champions League-ticket heeft gegrepen, zijn de financiële middelen te beperkt voor een definitieve transfer. Maar mogelijk komt er nu een nieuwe oplossing uit de bus vanuit de Serie A.

LEES OOK: 'Napoli overtuigd: bod bij Union op komst'

Mondeling akkoord

Zijn ex-coach Antonio Conte wil hem namelijk dolgraag naar SSC Napoli halen. Blijkbaar staat Lukaku zelf ook open voor zo'n reünie. Zo meldde Italiaanse bronnen begin deze week dat het jeugdproduct van Anderlecht groen licht gaf voor een overgang naar Napels.

Naar verluidt werd in grote lijnen zelfs al een akkoord gevonden over de persoonlijke voorwaarden. Iets wat nu ook bevestigd wordt bij Sky Germany. Er zou een mondelinge overeenkomst zijn over een contract tot medio 2027. Maar nu moeten beide clubs er wel nog uitkomen en dat lijkt niet zo evident.

PSG vol voor Osimhen

Naar verluidt mikt Chelsea immers nog steeds op een transfersom van zo'n 40 miljoen euro. Napoli wil voorlopig echter niet verder gaan dan 25 miljoen euro voor de 31-jarige aanvaller. Er moet dus nog stevig onderhandeld worden. Maar mogelijk komt het dossier weldra in een stroomversnelling.

De komst van Lukaku hangt in Napels immers samen met het vertrek van Victor Osimhen. En transferexpert Fabrizio Romano meldt nu dat Paris Saint-Germain flink doordrukt voor de Nigeriaan. De Franse kampioen zou komende week in grote lijnen rond willen raken met de betrokken partijen. Als dat lukt, ligt de weg voor Lukaku open.

Wie is momenteel de beste spits volgens u?

Meest recent

Nederland plots in de ban van ‘hun Romelu Lukaku’

In Nederland spreken ze weer van de wereldtitel, al zien we dat niet gebeuren. Oranje gaf ...

4
4
Degryse en Alderweireld zien twee vreemde keuzes bij Garcia

Rudi Garcia voert vier wissels door bij de Rode Duivels. Marc Degryse en Toby Alderweireld stellen ...

65
65
Spanje recht de rug met zeer riante overwinning

Spanje speelde om 18u een zeer belangrijk duel op het WK. Na de blamage tegen Kaapverdië (0-0) ...

19
19
Opstelling Duivels: fans hebben het allemaal over één man

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran. Bondscoach Rudi Garcia voerde vier wissels door. Hans ...

213
213
Garcia verrast compleet met basisplaats Lukaku

De Rode Duivels spelen om 21u tegen Iran. De Belgen hebben geen enkele andere optie dan te winnen, ...

242
242
'Anderlecht haakt af na horen perperdure vraagprijs'

Er ligt bij Anderlecht heel wat transferhuiswerk op de plank. De club wil onder meer twee wingers ...

297
297
'Mourinho gaat los in Madrid: nieuwe transferknaller Real'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

116
116
'Transfersoap Olise: Bayern grijpt daadkrachtig in'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

90
90
'Duel met Egypte maakt groot slachtoffer in basiself Duivels'

Het aftellen tot de tweede WK-wedstrijd van de Rode Duivels is begonnen. Maar wie zal bondscoach ...

153
153
Trainerstwist Anderlecht? Contract per direct beëindigd

Hoewel de trainingen maandag alweer hervatten, heeft RSC Anderlecht nog steeds geen nieuwe ...

705
705
'Miljoenen voor Tzolis: Club spreekt met grootmacht'

Club Brugge gaat ook deze zomermercato ongetwijfeld weer een pak miljoenen opstrijken met de verkoop ...

417
417
Verbazende vervanger voor Doku? "Absoluut een goede optie"

Daags voor de belangrijke WK-wedstrijd tegen Iran, lekte slecht nieuws naar buiten uit het Belgische ...

359
359
Spanje onder grote druk: De la Fuente grijpt fors in

Spanje staat zondagavond onder grote druk op het wereldkampioenschap. Tegen Saudi-Arabië ...

39
39
Opstelling Rode Duivels: Albert voorspelt cruciale wissel

De Rode Duivels willen straks vanuit pole-positie voor groepswinst aan de slotspeeldag beginnen. ...

260
260
'WK-sensatie ontketent titanenstrijd: pokerspel van 120 mil'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

45
45
Geweldig beeld: Nederlands koningspaar uit de bol in kleedkamer

Dit weekend waren opnieuw heel wat bekende gezichten te zien op de tribunes tijdens het WK. Zaterdag ...

35
35
De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League volop bezig met het ...

729
729
'Tzolis krijgt meteen serieuze domper te horen bij Arsenal'

Dat Christos Tzolis deze zomer een toptransfer zal versieren, lijkt stilaan een uitgemaakte zaak. De ...

579
579
Vervanger Jérémy Doku gezocht: "Híj́ heeft licht voordeel"

De Rode Duivels zullen zondagavond Iran moeten bekampen met een flinke aderlating. Zo ontbreekt ...

128
128
Gouden tip Garcia: "Zo iemand heb je nodig tegen Iran"

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

359
359
Oranje-gekte barst los: "Beste Nederlands elftal in jaren"

Nederland heeft zaterdag indruk gemaakt op het WK 2026. Tijdens hun tweede groepswedstrijd werd met ...

88
88
Vanaken eindelijk aan aftrap? Boskamp geeft antwoord

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran op het wereldkampioenschap 2026. Het wordt ...

453
453
Duivels vrezen: loodzware tegenstander in tweede ronde?

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

388
388
'City op zucht van trainer: 10 miljoen voor opvolger Pep'

Manchester City nam na het Premier League-seizoen officieel afscheid van succestrainer Pep ...

159
159
Garcia krijgt draai om de oren: "Trekt nergens op"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

155
155

Meer sportnieuws