Opvolger De Bruyne? 'City gaat voor 'man van 100 miljoen''

1072
Opvolger De Bruyne? 'City gaat voor 'man van 100 miljoen''

Ook bij Manchester City is de voorbereiding van start gegaan. Pep Guardiola en zijn manschappen, weliswaar nog zonder het merendeel van de internationals, vertoeven momenteel op Amerikaanse bodem voor een oefenkamp. Ondertussen blijft de Engelse kampioen ook actief op de transfermarkt.

Nadat de club werd overgenomen door steenrijke investeerders uit Abu Dahbi, groeide City gestaag uit tot één van de dominantste ploegen in Europa. Dat groeiproces kwam in 2016 in een stroomversnelling terecht toen Pep Guardiola werd aangesteld als sportieve leider bij de Citizens.

Onder het bewind van de Spanjaard evolueerde City tot één van de meest aantrekkelijk voetballende teams ter wereld, ook de prijzenoogst is navenant. Maar om die successen te verwezenlijken, kreeg Guardiola wel een pak middelen ter beschikking. Zo mocht hij quasi elke mercato met miljoenen smijten.

LEES OOK: ‘Haaland per direct weg bij City na vertrouwensbreuk’

Versterking op middenveld

Bijgevolg heeft City momenteel ook een selectie die bij menig tegenstander angst inboezemt en die minstens dubbel bezet is op alle posities. Desondanks blijft er ruimte voor verbetering voor de veeleisende Guardiola. Zo zou hij dit keer zijn vizier op het middenveld hebben gericht.

De Engelse kampioen zou daarbij mikken op iemand die samen met Rodri kan spelen. Maar ook iemand die kan meehelpen om een eventueel vertrek van Kevin De Bruyne en Bernardo Silva kan helpen opvangen. En daarvoor zou City in de eigen Premier League rondspeuren.

Smaakmaker Newcastle

Volgens Mundo Deportivo hebben Guardiola en co immers hun zinnen gericht op Bruno Guimaraes. De Braziliaanse international groeide in het voorbije anderhalve seizoen uit tot een absolute smaakmaker bij Newcastle United. De Magpies zouden dan ook liefst 100 miljoen euro verlangen voor de middenvelder. Dat bedrag is echter ook voor City te hoog. Om de prijs te drukken zou de Engelse kampioen dan ook overwegen om jongens als Oscar Bobb en Rico Lewis in de deal op te nemen.

City is nu al dé titelfavoriet voor volgend seizoen in de PL ...

Meest recent

Conflict bij Anderlecht ontplot: lot Bruno al bezegeld?

Anderlecht herpakte zich zaterdag met een deugddoende 4-1-overwinning tegen Westerlo, maar dat ...

57
57
'Burgess laat AA Gent nog wat langer in spanning'

Het is voor AA Gent een zwart weekend geworden. Het leed in Lommel zijn eerste competitienederlaag ...

29
29
TRANSFERUURTJE: 'Genk heeft beet, nieuwe club voor Lamkel Zé'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

68
68
Coucke pakt uit met opvallend nieuws: Brugge krijgt primeur

Marc Coucke kan na een bewogen periode bij Anderlecht opnieuw wat opgeluchter ademhalen. De ...

45
45
Woeste Edward Still maakt La Louvière af na bolwassing

La Louvière kreeg in een leeg Stade du Pays vijf doelpunten om de oren. Uiteindelijk werd het ...

19
19
‘Harde realiteit: Antwerp-spelers laten Compper in de steek’

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Vorige speeldag werd eindelijk nog eens ...

71
71
Charleroi briest op jammerlijke positie: “Niet leuk voor ons”

Sporting Charleroi leverde een spektakelstuk af tegen La Louviere. De Carolo’s wonnen met 5-2 ...

21
21
Stoel De Meyer wankelt: STVV-coach uit grote frustratie

Het rommelt bij Sint-Truiden VV. De Kanaries waren vorig seizoen nog de grote revelatie van de ...

121
121
Burgess-drama bij KAA Gent: “Iedereen is aangedaan”

KAA Gent is niet meer ongeslagen bij KAA Gent. De Buffalo’s verloren met 2-0 van Lommel. Coach ...

352
352
Defour gaat straffe uitdaging aan: "Avontuur van mijn leven"

Steven Defour lijkt voorlopig geen actieve rol meer te gaan opnemen in de voetbalwereld. Na zijn ...

40
40
Goudhaantje grijpt kans: Anderlecht dumpt duur duo

Ondanks een grotendeels matige eerste helft won RSC Anderlecht vlot met 4-1 zege van Westerlo. Heel ...

359
359
'Done deal: KRC Genk tast in buidel voor toptalent'

Jess Thorup zit met zijn handen in het spreekwoordelijke haar, want ook in Mechelen kon KRC Genk ...

157
157
Bruno redt vel: uitstel van executie bij Anderlecht?

Na een resem uitmatchen om snel te vergeten, kon RSC Anderlecht in eigen huis eindelijk nog eens ...

183
183
‘Haaland per direct weg bij City na vertrouwensbreuk’

Erling Haaland tekende in januari 2025 bij Manchester City tot 2034, zonder afkoopclausule. Een half ...

495
495
De Mil kruist vingers: update uit ziekenboeg AA Gent

AA Gent deed afgelopen weekend een slechte zaak in het klassement, want door de 2-0 nederlaag in ...

155
155
'Zwanenzang bij Antwerp: hoofd Compper op kapblok'

Vorige week leek Antwerp nog eindelijk de weg naar boven in te zetten, maar na de 2-1 nederlaag ...

161
161
Club Brugge mist Potts: vijf alternatieven voor Leko

Na een zorgeloze 2-4 overwinning op bezoek bij Zulte Waregem kan de blik bij Club Brugge al snel ...

710
710
Bruno haalt gram: typeploeg Anderlecht krijgt vorm

Alsof zijn stoel nog niet voldoende wankelde voerde het bestuur de druk vooraf nog wat op, maar ...

182
182
'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Binnen iets minder dan twee weken moeten de Rode Duivels opnieuw aan de bak in de Nations League, ...

108
108
Simons krijgt gelijk: held staat op bij OHL

OH Leuven heeft zondag een cruciale zege weten te boeken. Het ging met 1-2 winnen op het veld van ...

149
149
Charleroi blijft verbazen: "We zijn ambitieus, maar..."

De verschillen zijn nog wat kleiner geworden in de top van het klassement van de Jupiler Pro League ...

38
38
Na vroege wissel De Bruyne gaat Napoli pijnlijk onderuit

De prestaties van Napoli blijven dit seizoen zeer wisselvallig. Het is er zondag niet in geslaagd om ...

86
86
Debat laait weer op: "Zuur dat U23-ploegen titelstrijd bepalen"

De strijd om de titel in de Challenger Pro League lijkt dit seizoen een duel te gaan worden tussen ...

352
352
Lommel zorgt voor straffe stunt: "Een verdiende zege"

Op speeldag tien is AA Gent tegen zijn allereerste nederlaag van het seizoen in de Jupiler Pro ...

52
52
Roef legt vinger op de wonde: "Daar niet scherp genoeg"

Vorige week maakte AA Gent nog indruk door Anderlecht met 4-0 te verslaan, maar zondagavond zijn de ...

63
63

Meer sportnieuws