‘De Bruyne bereikt akkoord en staat dicht bij schoktransfer'

door
‘De Bruyne bereikt akkoord en staat dicht bij schoktransfer'

Kevin De Bruyne zal volgend seizoen in Saudi-Arabië aantreden, dat laat het Spaanse Diario AS weten. De Rode Duivel zou een akkoord hebben gevonden met Al Ittihad.

De Bruyne werd al een tijdje in verband gebracht met een transfer naar het Midden-Oosten en zelf flirtte hij al met een lucratieve overgang. De 33-jarige Rode Duivel zou al naar de toekomst kijken en wil in de herfst van zijn carrière geld pakken.

Lucratieve knaltransfer

En De Bruyne zal veel poen scheppen in Saudi-Arabië. De middenvelder zal als één van de sterren worden binnengehaald en KDB zal alvast worden verwelkomd door bekende ploegmakkers Karim Benzema en Ngolo Kanté. Overigens is De Bruyne niet de enige City-ster die op weg is naar Al Ittihad.

Ook doelman Ederson is gewild door de Saudi-Arabische topclub. Manchester City wil echter tussen de vijftig en zestig miljoen euro vangen voor de Braziliaanse sluitpost. Hoeveel The Citizens zullen krijgen voor KDB is niet vrijgegeven, maar de Rode Duivel zou wel al een persoonlijk akkoord hebben bereikt.

Einde Rode Duivels?

Een transfer naar Saudi-Arabië moet nog niet een einde bij de Rode Duivels betekenen voor De Bruyne. Yannick Carrasco en Koen Casteels zijn ook actief in het Midden-Oosten. Het lijkt echter wel een teken aan de wand. Sportief lijkt De Bruyne op te zijn.

Afgelopen seizoen liet KDB zich al verschillende keren uit over de drukke kalender van de Europese topclubs. De spelverdeler kampte ook met veel blessureleed bij Manchester City. Het Europees Kampioenschap met de Rode Duivels was uiteindelijk ook geen succes.

LEES OOK: 'Heldenrol wordt afknapper: zware WK-deceptie Vanaken'

Een goede keuze van De Bruyne?

Meest recent

'Kompany in shock: grootmacht gaat vol voor Harry Kane'

Bayern München staat aanstaande woensdag voor een absolute kraker in de Champions League tegen ...

1
1
Kortsluiting bij Club Brugge: Hayen ontploft van één speler

Club Brugge kocht geen status maar ruwe power: voor €9 miljoen moest Mamadou Diakhon dé ...

30
30
"Klein kind" - Boskamp scherp na vete Garcia-De Bilde

Ondanks de kwalificatie voor het WK 2026 en de monsterzege tegen Liechtenstein, werd de voorbije ...

26
26
Nieuwe coach Club Brugge bekend? De Mil krijgt voorwaarde te horen

Daags voor het belangrijke Champions League-duel tegen Sporting CP, staat Club Brugge in eigen land ...

62
62
De Cat, nieuwe spits, Verschaeren, ...: transferplannen Anderlecht op tafel

RSC Anderlecht zette vlak voor de voorbije interland-periode enkele overtuigende prestaties neer. ...

109
109
Dubbel gevoel bij Essvee: "Met 11 tegen 11..."

Zulte Waregem had zich vrijdagavond minstens voor even in de top zes kunnen nestelen, maar dat is ...

60
60
Harde woorden bij Standard: "Niet goed genoeg"

Standard droomt ervan om weer de aansluiting met de top te maken, maar die lijkt momenteel nog veraf ...

77
77
Wils met handen in haar: grote hint over vervanger Janssen

Antwerp pakte voor de interlandbreak een flinke opsteker door eindelijk nog eens een wedstrijd te ...

141
141
Standard laat gouden kans liggen tegen tienkoppig Essevee

Standard heeft vrijdagavond een gouden kans laten liggen om op te schuiven richting de top zes. Het ...

70
70
KV Mechelen in PO1? "Dat wordt richtinggevend"

We zijn bijna halfweg de reguliere competitie en er staan nog altijd enkele verrassingen in de top ...

61
61
Loodzware kalender Union: Hubert reageert messcherp

Voor Union trekt de Jupiler Pro League zich zaterdag weer op gang met een thuiswedstrijd tegen ...

63
63
Verrassend puntenverlies Beveren, Vanderhaeghe wint meteen

De veertiende speeldag in de Challenger Pro League is vrijdagavond begonnen met twee verrassingen. ...

91
91
De Mil geeft kurkdroog de formule om Club te kloppen

Na de pijnlijke nederlaag op Anderlecht voor de interlandbreak zal het er zaterdag op moeten zijn ...

217
217
Hasi duidelijk over Vanden Borre na 'jeanetten'-incident

Zondag moet Anderlecht op bezoek bij La Louvière en dat zal voor velen een speciale wedstrijd ...

177
177
Goudhaantje Westerlo lonkt naar Belgische top: "Zou mooi zijn"

De wintemercato breekt aan en ongetwijfeld zullen de Belgische topclubs daarin rondspeuren naar ...

163
163
Sanctie eindelijk bekend na slag in gezicht van Somers

Vlak voor de interlandbreak slaagde Antwerp er eindelijk nog eens in om een wedstrijd te winnen. Het ...

76
76
Mokio krijgt stevige mokerslag bij Ajax

Jorthy Mokio was één van de spelers die de Jonge Duivels aan glorie moest helpen op ...

70
70
Pocognoli geeft eindelijk dé reden waarom hij Union verliet

Union SG leek eindelijk eens een trainer te (kunnen) houden, maar niets bleek minder waar. In de ...

138
138
Hayen trekt van leer: "Dat is heel hard aangekomen"

Club Brugge heeft in de Jupiler Pro League amper kunnen overtuigen. Het boekte vooral zakelijke ...

193
193
Kompany op visite bij Anderlecht: Hasi verklaart waarom

Vincent Kompany kwam onlangs nog eens een bezoekje brengen aan Neerpede. De match tegen Club Brugge ...

285
285
Keuzestress bij KRC Genk: Fink licht tipje van sluier

KRC Genk kwam vrijdag met groot nieuws op de proppen, want Konstantinos Karetsas zette zijn kribbel ...

166
166
Leko met handen in het haar: puzzelwerken bij AA Gent

AA Gent leek even op de goede weg, maar na een vier op 12 kwam de interlandbreak misschien net op ...

110
110
Vanheusden kondigt afscheid aan met emotioneel bericht

Vorige week kreeg Zinho Vanheusden nog maar eens een mokerslag van jewelste te verwerken. De ...

213
213
Anderlecht ontploft: monsterdeal voor Braziliaanse reus

Anderlecht lijkt helemaal bezeten van een 19-jarige Braziliaanse reus van Internacional. Een spits ...

409
409
Witte rook bij KRC Genk: goudhaantje geeft jawoord

KRC Genk bouwde de afgelopen decennia een reputatie op als een internationale kweekvijver van ...

74
74

Meer sportnieuws