‘De Bruyne bereikt akkoord en staat dicht bij schoktransfer'

2647
‘De Bruyne bereikt akkoord en staat dicht bij schoktransfer'

Kevin De Bruyne zal volgend seizoen in Saudi-Arabië aantreden, dat laat het Spaanse Diario AS weten. De Rode Duivel zou een akkoord hebben gevonden met Al Ittihad.

De Bruyne werd al een tijdje in verband gebracht met een transfer naar het Midden-Oosten en zelf flirtte hij al met een lucratieve overgang. De 33-jarige Rode Duivel zou al naar de toekomst kijken en wil in de herfst van zijn carrière geld pakken.

Lucratieve knaltransfer

En De Bruyne zal veel poen scheppen in Saudi-Arabië. De middenvelder zal als één van de sterren worden binnengehaald en KDB zal alvast worden verwelkomd door bekende ploegmakkers Karim Benzema en Ngolo Kanté. Overigens is De Bruyne niet de enige City-ster die op weg is naar Al Ittihad.

Ook doelman Ederson is gewild door de Saudi-Arabische topclub. Manchester City wil echter tussen de vijftig en zestig miljoen euro vangen voor de Braziliaanse sluitpost. Hoeveel The Citizens zullen krijgen voor KDB is niet vrijgegeven, maar de Rode Duivel zou wel al een persoonlijk akkoord hebben bereikt.

Einde Rode Duivels?

Een transfer naar Saudi-Arabië moet nog niet een einde bij de Rode Duivels betekenen voor De Bruyne. Yannick Carrasco en Koen Casteels zijn ook actief in het Midden-Oosten. Het lijkt echter wel een teken aan de wand. Sportief lijkt De Bruyne op te zijn.

Afgelopen seizoen liet KDB zich al verschillende keren uit over de drukke kalender van de Europese topclubs. De spelverdeler kampte ook met veel blessureleed bij Manchester City. Het Europees Kampioenschap met de Rode Duivels was uiteindelijk ook geen succes.

LEES OOK: Van Bommel zet deur open voor pijnlijke ingreep bij KDB

Een goede keuze van De Bruyne?

Meest recent

Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

0
0
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

11
11
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

22
22
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

46
46
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

133
133
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

10
10
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

75
75
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

25
25
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

219
219
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

91
91
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

42
42
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

27
27
Zwak Tottenham weet weer wat verliezen is

Tottenham is na een dramatische start een stuk beter bezig in de Premier League. In de vroege ...

19
19
Boeckx geeft Bruno opvallende raad: zeer verrassende aanval

RSC Anderlecht speelt zondag in en tegen Club Brugge. Een zeer zware match en weinigen geven de ...

68
68
'Arsenal wil weer shoppen bij Club Brugge'

Arsenal ging afgelopen zomer shoppen bij Club Brugge, waar ze Christos Tzolis voor 40 miljoen euro ...

167
167
'Manchester United vangt bot bij absolute topcoach'

Didier Deschamps duikt steeds nadrukkelijker op in de zoektocht van Europese topclubs naar een ...

48
48
'Raskin krijgt glasheldere transferboodschap'

De Rode Duivels blazen volgende week weer verzamelen voor de laatste wedstrijden in de Nations ...

38
38
Ajax kijkt mee: spits maakt indruk in Jupiler Pro League

Lommel SK draait voorlopig een zeer goed seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgers lijken op ...

121
121
Dodelijk Club troeft zelfs Bayern af met straffe statistiek

Club Brugge blijkt ook dit seizoen weer niet af te stoppen. De landskampioen prijkt na tien ...

65
65
'De Winter verbaast: droomtransfer na afwijzen Rode Duivels'

De bekendmaking van de selectie van de Rode Duivels zorgde vrijdagmiddag toch voor de nodige ophef. ...

106
106
Vanderhaeghe gooit plots hoge ogen: "Jij bent de eerste..."

Yves Vanderhaeghe maakte een prachtige carrière als onder meer speler van Anderlecht en ...

59
59
Nieuwe Karetsas of Mokio vermijden: KVBV presenteert plan

De toekomst van de Rode Duivels ziet er rooskleurig uit, want ondanks het einde van de gouden ...

51
51
Westerlo en Charleroi komen met pakkend eerbetoon voor Brogno

De Belgische voetbalwereld moest deze week afscheid nemen van ex-Rode Duivel Toni Brogno, die op ...

19
19
Van der Elst is scherp voor STVV en Cercle Brugge

De eerste week van november is meteen een zwarte week geworden voor de trainers in de Jupiler Pro ...

68
68
TRANSFERUURTJE: 'Club heeft Seys-plan, Union-parel gegeerd'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

137
137

Meer sportnieuws