'United blijft gaan: derde topaanwinst tekent eerstdaags'

95
'United blijft gaan: derde topaanwinst tekent eerstdaags'

Manchester United heeft een bijzonder matig seizoen achter de rug en eindigde zelfs op een bedroevende achtste plaats in de Premier League. In de komende jaargang wil men dus één en ander rechtzetten. En dus wordt de selectie van Erik ten Hag gevoelig versterkt.

Lange tijd zag het er naar uit dat de Nederlandse trainer bedankt zou worden voor bewezen diensten. De clubleiding had ook gesprekken met andere coaches. Maar onder meer door de FA Cup te winnen, wist Ten Hag zijn vel alsnog te redden. Zijn contract werd zelfs met twee seizoenen verlengd.

LEES OOK: Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

Eerste aanwinsten binnen

Ten Hag blijft dus gewoon aan boord op Old Trafford. Bijgevolg zullen de verwachtingen komend seizoen wel extra hoog zijn. En dus laat de sportieve leiding niets aan het toeval over. Zo wordt de spelersselectie momenteel van een aanzienlijk kwaliteitsinjectie voorzien.

Met Joshua Zirkzee werd Ten Hag alvast van een nieuwe spits voorzien. De Nederlander kwam voor zo'n 40 miljoen euro over van Bologna FC. Donderdag werd dan weer de komst van Leny Yoro afgerond. Het defensieve toptalent werd weggeplukt bij Lille OSC voor een transfersom van minstens 60 miljoen euro.

Akkoord met international

United liet de miljoenen dus al flink rollen, maar de transferhonger is nog lang niet gestild. Zo men nog een controlerende middenvelder willen aantrekken. Daarvoor is het vizier gericht op Manuel Ugarte. Volgens transferwatcher Pedro Almeida werd zelfs al een persoonlijk akkoord gevonden met de Uruguayaanse international.

Het wordt nu dus zaak om ook met zijn huidige werkgever PSG tot een overeenkomst te komen. Al lijkt dat geen groot struikelblok. Ugarte kon in Parijs niet bepaald overtuigen en de Franse kampioen kan het geld zelf goed gebruiken in de jacht op Joao Neves (SL Benfica). De genoemde bron stelt dan ook dat de onderhandelingen in de finale fase zitten en volgende week beklonken zullen worden.

United had een nieuwe trainer moeten aanstellen ...

Meest recent

Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

28
28
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

29
29
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

39
39
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

386
386
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

65
65
Databureau voorspelt stunt van Club Brugge in CL

Nadat het woensdag PSV over de knie legde verzamelde Club Brugge na vier speeldagen al negen punten ...

78
78
Anderlecht voert druk op: hachje Bruno nog niet gered

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

55
55
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

24
24
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

278
278
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

330
330
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-0 zegde ...

199
199
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

291
291
Brandon Mechele schiet raak met heel bijzonder nieuws

Brandon Mechele beleeft bijzonder mooie dagen. De verdediger van Club Brugge knokte zich na een ...

259
259
'De Bruyne krijgt bekende naam als nieuwe trainer'

Voor Napoli werd het woensdag alweer een pijnlijke avond in de Champions League. Kevin De Bruyne en ...

70
70
Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

316
316
'Vermeeren bezorgt Antwerp enorme tegenslag'

Donderdag wordt er nog gevoetbald in de Europa League en Conference League, maar daarna gaat het ...

107
107
Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

125
125
Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

42
42
Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

299
299
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

194
194
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

124
124
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

58
58
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

196
196
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

1176
1176
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

96
96

Meer sportnieuws