Anderlecht boekt ruime zege: hattrickheld maakt indruk

door
Anderlecht boekt ruime zege: hattrickheld maakt indruk

RSC Anderlecht trapt binnen een week zijn seizoen op gang met een thuismatch tegen STVV. In hun laatste oefenwedstrijden wisten de Brusselaars alvast extra vertrouwen te tanken. Zondag werd ook het Franse Amiens SC met duidelijke cijfers opzij gezet: 6-2.

Een weekje voor de start van de Jupiler Pro League, werkte RSCA nog een druk weekend af. Zaterdag stond namelijk de galawedstrijd tegen VfL Wolfsburg op het programma. Ondanks een vroege tegentreffer van oude bekende Mohamed Amoura, won Paars-Wit die partij uiteindelijk met 2-1.

Daags nadien stond echter nog een oefenpot op het programma. Dit keer vormde de Franse tweedeklasser Amiens, dat weliswaar met het tweede elftal aantrad, de sparringpartner van dienst. Coach Brian Riemer maakte van de gelegenheid gebruik om vooral jongeren en wisselspelers minuten te laten maken.

LEES OOK: Pakken JPL-clubs uit met doorgestuurde RSCA-sensatie?

Flips en Arnstad tonen zich

Eén van de jongens die een kans kreeg, was Alexis Flips. De Franse middenvelder is weer terug na een huurperiode en hoopt zijn kans te grijpen, maar speelt voorlopig geen hoofdrol in de plannen. Tegen zijn landgenoten liet Flips wel van zich spreken: na amper 11 minuten opende hij de score.

En ook Kristian Arnstad maakte een goede beurt. De Noor kwam vorig seizoen al op een zijspoor terecht en het lijkt slechts een kwestie van tijd alvorens hij (tijdelijk) vertrekt. Tegen Amiens bewees Arnstad echter dat hij het voetballen niet verleerd is, zo pakte hij uit met twee doelpunten.

Ure schittert met hattrick

Maar dé uitblinker van deze oefenmatch was ongetwijfeld Robbie Ure. De 20-jarige Schot lief afgelopen seizoen al veelbelovende dingen zien bij RSCA Futures en ook tijdens de voorbereiding bij de grote jongens toonde hij al zijn potentieel.

Zondag bewees de spits dat hij ook behoorlijk efficiënt kan zijn. Zo tekende Ure zowaar voor een hattrick. Het wordt dan ook uitkijken of de jongeling zich in de komende maanden kan opwerpen tot een volwaardig alternatief voor Kasper Dolberg en Luis Vazquez.

Arnstad verdient een nieuwe kans bij Anderlecht ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

108
108
'Tzolis niet te houden: duizelingwekkende transfersom'

Christos Tzolis blijft tijdens de Champions' Play-Offs de knappe prestatie aan mekaar rijgen. Het ...

3
3
Hartverzakking Garcia: De Bruyne plots afwezig bij Napoli

Binnen exact één maand is het zover: dan trappen Mexico en Zuid-Afrika het ...

15
15
Nieuwe beelden duiken op: Coosemans nóg feller door het lint

Colin Coosemans heeft tijdens de zevende speeldag van de Champions' Play-Offs geen al te beste beurt ...

245
245
‘Club Brugge sloopt Bayat met brutale transferzet’

Club Brugge verkent opnieuw de transfermarkt en dat zorgt meteen voor nervositeit bij de ...

242
242
Lardot veroordeelt AA Gent-RSCA: "Schuld van spelers"

Nu de spanning alsmaar toeneemt in de play-offs, komt ook de arbitrage weer onder een vergrootglas ...

98
98
WK in gevaar: sterkhouder Rode Duivels in lappenmand

Vrijdag maakt Rudi Garcia bekend welke 26 namen zijn schifting voor het WK hebben overleefd. Helaas ...

86
86
Radja Nainggolan verrast met héél opvallende uitdaging

Radja Nainggolan is ook op zijn 38ste nog van goudwaarde voor zijn club Patro Eisden Maasmechelen. ...

64
64
'Club Brugge in nesten: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Ongeacht de verdere afloop in de titelrace gaat Club Brugge een drukke zomer tegemoet. Zowel op ...

148
148
Anderlecht hakt knoop door: einde seizoen Cvetkovic?

RSC Anderlecht schoot zichzelf nog maar eens in de voet op bezoek bij AA Gent, waar Mihajlo ...

305
305
Verheyen en Van der Elst zorgen voor magisch moment

Club Brugge heeft zaterdagavond opnieuw een krachtig signaal gestuurd in de titelstrijd. Blauw Zwart ...

180
180
Leye baalt stevig: dit ontbrak er bij pover AA Gent

AA Gent blijft pover presteren in de Champions’ Play-Offs. Gewogen en voorlopig veel te licht ...

88
88
Westerlo neemt na twee jaar afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

31
31
Geloof in Europe play-offs: "Grootste club van België"

Standard maakt zich klaar voor een absolute topaffiche tegen KRC Genk. De Vurige Stede zal nog eens ...

222
222
'Opvolger Rigaux: tweede naam duikt op bij Club Brugge'

De kans wordt met de dag groter dat Dévy Rigaux Club Brugge gaat verlaten na dit seizoen. Bij ...

252
252
Anderlecht slikt: zware schorsing gevraagd voor Cvetkovic

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van AA Gent, maar baalde wel stevig door de rode kaart van ...

404
404
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Een heel goeie speler"

Bij RSC Anderlecht loopt veel talent rond, maar er zijn veel te weinig ervaren en dragende krachten ...

374
374
Wie stopt Club Brugge? "Bijna perfect"

Club Brugge maakte alweer indruk tegen STVV. Net als tegen RSC Anderlecht en AA Gent hadden ze ...

257
257
Lierse SK stelt nieuwe hoofdtrainer officieel voor

Lierse SK heeft vandaag zijn nieuwe trainer voorgesteld. De club zocht een opvolger voor de ...

41
41
Rode Duivel leeft op: "Buitengewoon"

Maxim De Cuyper mocht afgelopen weekend in de basis starten en bedankte voor het vertrouwen met twee ...

150
150
Vandenbempt snapt niets van JPL-club: “IJskoude keuze”

De Relegation Play-Offs zijn gedaan en Dender moet het in een tweeluik opnemen tegen Lommel. Peter ...

127
127
Trossard doet onthulling over VAR-controverse

Arsenal is nog steeds op titelkoers en een Belg speelt daar een grote rol in. Leandro Trossard werd ...

48
48
‘Courtois vreest: harde hand Mourinho dreigt bij Real’

José Mourinho wordt nadrukkelijker in verband gebracht met Real Madrid. De Portugese ...

183
183
‘Volgende uitdaging bekend: Openda geeft groen licht’

Loïs Openda kent een snertseizoen bij Juventus. De aanvaller speelt amper in Italië en ...

88
88
‘Club Brugge vreest vertrek: transferprioriteit onthuld’

Club Brugge verwacht een hete transferzomer. Blauw-Zwart strijdt nog volop voor de titel, maar ...

372
372
Absolute knaltransfer: Sadiki spreekt duidelijke taal

De opmars van Noah Sadiki is indrukwekkend. Na zijn transfer van Union SG naar Sunderland is de ...

97
97

Meer sportnieuws