Gouden transferzet bij Club: "Hij is gemaakt voor de PL"

870 stemmen
Gouden transferzet bij Club:

Club Brugge toonde zich al behoorlijk actief op de zomerse transfermarkt. Daarbij werd ook rekening gehouden met de langere termijn, zo wist de landskampioen verschillende jonge talenten te strikken. En van één daarvan wordt nu al heel wat verwacht.

De Belgische landskampioen wil komend seizoen meestrijden op meerdere fronten. En dus werd de selectie van coach Nicky Hayen inmiddels versterkt in de breedte. Met middenvelder Ardon Jashari en verdediger Zaid Romero verzekerde Club zich al snel van twee verse krachten. Inmiddels werden ook flankaanvaller Christos Tzolis en spits Gustaf Nilsson aan dat lijstje toegevoegd.

Daar zal het allicht niet bij blijven. Zo zouden de Bruggelingen ook de komst van een nieuwe rechtsachter overwegen, Hugo Siquet (SC Freiburg) wordt alvast genoemd. Bovendien moet Blauw-Zwart mogelijk anticiperen op het vertrek van bepaalde sterkhouders. En uiteraard blijft men niet blind voor interessante opportuniteiten.

LEES OOK: Pro League spreekt klare taal: Club NXT blijft in 1B

Jacht op jong talent

Daarnaast wordt ook gewerkt op langere termijn. In het recente verleden wist de JPL-titelverdediger verschillende talenten op jonge leeftijd te strikken, om ze vervolgens via Club Nxt te doen uitgroeien tot volwaardige profs. Een strategie waar ook deze zomer weer volop beroep op wordt gedaan.

Zo werd vleugelback Renzo Tytens bijvoorbeeld weggehaald bij PSV, Siebe Wylin werd overgenomen van het failliete KV Oostende. Daarnaast werd ook in het buitenland jacht gemaakt op jong talent. Bij het Zuid-Afrikaanse SuperSport United werd namelijk de 18-jarige Shandre Campbell weggeplukt.

Beste Zuid-Afrikaan

De flankaanvaller wil via Club de basis leggen voor een mooie Europese carrière. En volgens Stanley Matthews, de CEO van SuperSport, heeft Campbell ook alle kwaliteiten om uit te groeien tot een topspeler. "Ik heb tegen hem gezegd dat hij ooit in de Premier League zal spelen en zelfs de beste Zuid-Afrikaanse speler ooit zal worden in de Premier League. In denk dat hij Zuid-Afrikaanse spelers als Steven Pienaar en Benni McCarthy voorbij kan steken. Alles wat je in een mens wil zien, heeft Shandre", klinkt het lyrisch bij Goal.com.

Club heeft momenteel de beste scouting van België ...

Meest recent

Rigaux speelt open kaart over vertrek bij Club Brugge

Ontlading alom donderdag bij Club Brugge, dat op het veld van KV Mechelen landstitel nummer twintig ...

13
13
'Totale uitverkoop Anderlecht: exit De Cat & Saliba?'

Op de slotspeeldag staat er niks meer op het spel, en dus kan RSC Anderlecht al beginnen denken aan ...

70
70
Club Brugge verrast: Verhaeghe verklapt opvolger Mignolet

Landstitel nummer 20 is een feit voor Club Brugge, waar Bart Verhaeghe achteraf glunderend de pers ...

244
244
'Over & out: Anderlecht spuwt Goto definitief uit'

Dankzij de zege tegen STVV verzekerde RSC Anderlecht zich donderdag van de vierde plaats en het ...

202
202
Pro League spreekt klare taal: Club NXT blijft in 1B

Vermits eerste achtervolger Union zelf punten liet liggen tegen AA Gent, volstond een gelijkspel in ...

212
212
'Hete zomer Anderlecht: 5 toptargets Sibierski bekend'

RSC Anderlecht verzekerde zich donderdag van een Europees ticket, wat dus wel betekent dat Paars-Wit ...

308
308
Titelrapport: kranten oneens over sterkhouder Club

Club Brugge kroonde zich donderdag voor de twintigste keer tot landskampioen. Het succes van Ivan ...

294
294
Nieuwe plottwist in 1B: reddingsboei voor Club NXT?

De landstitel kan hen alvast niet meer ontglippen, maar bij Club Brugge heeft men ook nog andere ...

240
240
Charleroi wil rivaal Standard een ferme hak zetten

Sporting Charleroi doet niet meer mee voor Europees voetbal, maar de Carolo’s kunnen Waalse ...

133
133
STVV sneert naar Anderlecht: “Dan anders verlopen…”

Sint-Truiden VV verloor van RSC Anderlecht terwijl de Kanaries al heel het seizoen indruk maken. ...

365
365
Daam Foulon gelooft ogen niet bij Antwerp

Royal Antwerp FC kan Europees voetbal al een paar speeldagen op hun buik schrijven, maar The Great ...

252
252
Knaltransfer? Amadou Onana verrast met uitspraken

Amadou Onana kampte dit seizoen met heel wat blessureleed, maar de middenvelder maakte toch indruk ...

135
135
De Vlieger ziet struikelblok voor Europese druk KAA Gent

KAA Gent moet nog vol aan de bak om nog kans te maken op Europees voetbal. Op de slotpseeldag van de ...

105
105
Senne Lammens hoort plots groot nieuws bij Man Utd

Senne Lammens maakte de overstap van Royal Antwerp FC naar Manchester United en heeft in Engeland al ...

157
157
'Tzolis en Fernandez-Pardo verwikkeld in transferstrijd'

Rudi Garcia wist een wit konijn uit zijn hoed te toveren voor de WK-selectie van de Rode Duivels. ...

189
189
Cercle legt straf plan op tafel: véél transfers op til

Komend weekend valt het doek over het seizoen in de Jupiler Pro League. Voor Cercle Brugge zit de ...

144
144
Leko haalt zijn gram: "Een zege voor het voetbal"

De 20ste landstitel zal de komende dagen nog duchtig gevierd worden bij Club Brugge. Het was er ...

96
96
Sibierski onthult dé factor in transferbeleid Anderlecht

Anderlecht zet zondag een punt achter zijn seizoen met een derby tegen Union. Daarin staat niets ...

461
461
De bevestiging: Guardiola kondigt afscheid bij Man City aan

In Engeland komt er een einde aan een tijdperk. Na maanden van geruchten kwam vrijdagmiddag immers ...

112
112
Vandenbempt ziet groot gevaar na nieuwe titel Club

Het doek is donderdagavond gevallen over de titelstrijd in de Jupiler Pro League. Op de voorlaatste ...

308
308
TRANSFERUURTJE: 'Leegloop bij Club, Genk verliest El Ouahdi'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

134
134
Vanaken slaat op tafel na titel: WK-boodschap voor Garcia

Hans Vanaken is alwéér de grote man bij Club Brugge. De middenvelder was dit seizoen ...

303
303
Engeland ontploft: Tuchel laat sterren thuis en slaat terug

Het WK is nog niet begonnen of er is al een grote rel in Engeland. Eerder kwam het nieuws al naar ...

168
168
Mechele verrast Club Brugge met straffe toekomsttaal

Club Brugge is kampioen na een zenuwslopend einde van speeldag 39. Blauw-Zwart speelde 2-2 gelijk ...

408
408
Roef verbaast met duidelijke belofte aan KAA Gent-fans

KAA Gent speelde 0-0 gelijk tegen Union SG en staat op de vijfde plek in de Champions Play-Offs. De ...

247
247

Meer sportnieuws