Gouden transferzet bij Club: "Hij is gemaakt voor de PL"

door
Gouden transferzet bij Club:

Club Brugge toonde zich al behoorlijk actief op de zomerse transfermarkt. Daarbij werd ook rekening gehouden met de langere termijn, zo wist de landskampioen verschillende jonge talenten te strikken. En van één daarvan wordt nu al heel wat verwacht.

De Belgische landskampioen wil komend seizoen meestrijden op meerdere fronten. En dus werd de selectie van coach Nicky Hayen inmiddels versterkt in de breedte. Met middenvelder Ardon Jashari en verdediger Zaid Romero verzekerde Club zich al snel van twee verse krachten. Inmiddels werden ook flankaanvaller Christos Tzolis en spits Gustaf Nilsson aan dat lijstje toegevoegd.

Daar zal het allicht niet bij blijven. Zo zouden de Bruggelingen ook de komst van een nieuwe rechtsachter overwegen, Hugo Siquet (SC Freiburg) wordt alvast genoemd. Bovendien moet Blauw-Zwart mogelijk anticiperen op het vertrek van bepaalde sterkhouders. En uiteraard blijft men niet blind voor interessante opportuniteiten.

LEES OOK: Nieuwe tik: Club Brugge moet sterkhouder weken missen

Jacht op jong talent

Daarnaast wordt ook gewerkt op langere termijn. In het recente verleden wist de JPL-titelverdediger verschillende talenten op jonge leeftijd te strikken, om ze vervolgens via Club Nxt te doen uitgroeien tot volwaardige profs. Een strategie waar ook deze zomer weer volop beroep op wordt gedaan.

Zo werd vleugelback Renzo Tytens bijvoorbeeld weggehaald bij PSV, Siebe Wylin werd overgenomen van het failliete KV Oostende. Daarnaast werd ook in het buitenland jacht gemaakt op jong talent. Bij het Zuid-Afrikaanse SuperSport United werd namelijk de 18-jarige Shandre Campbell weggeplukt.

Beste Zuid-Afrikaan

De flankaanvaller wil via Club de basis leggen voor een mooie Europese carrière. En volgens Stanley Matthews, de CEO van SuperSport, heeft Campbell ook alle kwaliteiten om uit te groeien tot een topspeler. "Ik heb tegen hem gezegd dat hij ooit in de Premier League zal spelen en zelfs de beste Zuid-Afrikaanse speler ooit zal worden in de Premier League. In denk dat hij Zuid-Afrikaanse spelers als Steven Pienaar en Benni McCarthy voorbij kan steken. Alles wat je in een mens wil zien, heeft Shandre", klinkt het lyrisch bij Goal.com.

Club heeft momenteel de beste scouting van België ...

Meest recent

Bastien (ex-Standard) zorgt voor geweldig moment in Eredivisie

Samuel Bastien kwam in de Jupiler Pro League nog uit voor Anderlecht en Standard, maar is intussen ...

20
20
Anderlecht benadeeld? Hazard duidelijk over penaltyfase

Anderlecht heeft zaterdagavond de topper tegen STVV naar zich toe weten te trekken, maar daarvoor ...

156
156
Late own-goal behoedt Arsenal voor blamage

Arsenal heeft zaterdagavond maar net een blamage vermeden. Het kwam bijzonder dicht bij ...

11
11
Lotto Park jubelt: Anderlecht toont karakter tegen STVV

Na een aangename topper heeft Anderlecht zich herpakt van de zware nederlaag in 'T Kuipje. Het team ...

211
211
La Louvière kondigt nu al eerste winterse vertrekker aan

Lange tijd wist La Louvière te verbazen en weg te blijven uit de gevarenzone, maar de laatste ...

38
38
'Duranville schiet zichzelf in de voet bij Dortmund'

Het wordt uitkijken naar wat er tijdens de wintermercato zal gebeuren met Julien Duranville. Het ...

90
90
PSV doet geweldige zaak na absoluut spektakelstuk

In de Eredivisie heeft PSV zaterdag een uitstekende zaak gedaan in de titelstrijd. Het pakte de drie ...

22
22
Patro bezorgt Beerschot mokerslag, droomreeks voor Lierse

In de Challenger Pro League moet Beerschot voorlopig de rol lossen bovenin. Een uitgekookt Patro ...

47
47
Onrust bij Essevee: "Slepen ons naar de winterstop"

Zulte Waregem is bezig aan een zeer bizarre reeks. Het gaf zaterdag tegen La Louvière in de ...

63
63
Charleroi mag ook deze 1A-coach vergeten

Deze week was er weer een stevige trainerswals in de Jupiler Pro League. Club Brugge zette Nicky ...

48
48
Afscheid Salah? Slot spreekt duidelijke taal

Het heeft de voorbije week bij Liverpool stevig gestormd rond Mohamed Salah. De steraanvaller gaf ...

35
35
Barça zwoegt zich in slotfase alsnog voorbij Osasuna

FC Barcelona heeft zaterdag de druk op Real Madrid in LaLiga nog wat verder opgevoerd. De ...

16
16
Zulte Waregem deelt in klappen na dramatische slotfase

In het duel der promovendi hebben Zulte Waregem en La Louvière mekaar in evenwicht gehouden. ...

76
76
Broos reageert na racismerel: "Woorden fout geïnterpreteerd"

Vorige maand was Hugo Broos nog God in Zuid-Afrika, nadat hij het land een WK-ticket bezorgde. Nu ...

33
33
Anderlecht-STVV: Hasi verrast met spits, één wissel Vrancken

RSC Anderlecht wil zich zaterdagavond voor eigen volk herpakken na de blamage in Westerlo. Maar dat ...

67
67
Smerig spelletje Verhaeghe? "Meest gehaat in Belgisch voetbal"

De aanstelling van Ivan Leko als nieuwe hoofdcoach en vooral het ontslag van Nicky Hayen, heeft heel ...

667
667
Trainersontslag Cercle nabij: Van der Bruggen reageert

Cercle Brugge raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. De Vereniging verloor ...

225
225
"Leek wel dood vogeltje" - over en uit voor Thorsten Fink?

In de Jupiler Pro League krijgt KRC Genk zondagavond het bezoek van KVC Westerlo. Een wedstrijd waar ...

282
282
BV haalt Waes snoeihard onderuit: "Aanstellerij of...?"

Antwerp-fan Tom Waes en Ruben Van Gucht zijn twee bekende VRT-gezichten die het voorbije jaar ...

79
79
'Club Brugge nóg rijker: Engelse miljoenen onderweg'

Club Brugge geldt momenteel als veruit de meeste rijke club in het Belgische voetbal. Die status ...

523
523
Salah drukt rel de kop in met assist, Atlético en Chelsea leven weer

In de Engelse Premier League heeft Liverpool FC aangeknoopt met een broodnodige overwinning tegen ...

20
20
KV Kortrijk pakt winst tegen Seraing en kijkt omhoog in CPL

Na de late overwinning van concurrent Beveren tegen de RSCA Futures, gisteren, wist KV Kortrijk wat ...

93
93
Steviger in top 6: KV Mechelen geeft Cercle nieuwe uppercut

KV Mechelen blijft een serieuze kandidaat voor de Champions' Play-Off. Het nestelde zich zaterdag ...

109
109
Lokeren neemt na drie maanden al afscheid van flop

Lokeren is de laatste weken aan een opmars bezig in de Challenger Pro League. Het is intussen al ...

158
158
Leko drukt stempel: opsteker én 3 spelers vallen uit de boot

Het is bij Club Brugge een zeer woelige week geweest. Maandag maakte het bekend dat na de nederlaag ...

1191
1191

Meer sportnieuws