Gouden transferzet bij Club: "Hij is gemaakt voor de PL"

870
Gouden transferzet bij Club:

Club Brugge toonde zich al behoorlijk actief op de zomerse transfermarkt. Daarbij werd ook rekening gehouden met de langere termijn, zo wist de landskampioen verschillende jonge talenten te strikken. En van één daarvan wordt nu al heel wat verwacht.

De Belgische landskampioen wil komend seizoen meestrijden op meerdere fronten. En dus werd de selectie van coach Nicky Hayen inmiddels versterkt in de breedte. Met middenvelder Ardon Jashari en verdediger Zaid Romero verzekerde Club zich al snel van twee verse krachten. Inmiddels werden ook flankaanvaller Christos Tzolis en spits Gustaf Nilsson aan dat lijstje toegevoegd.

Daar zal het allicht niet bij blijven. Zo zouden de Bruggelingen ook de komst van een nieuwe rechtsachter overwegen, Hugo Siquet (SC Freiburg) wordt alvast genoemd. Bovendien moet Blauw-Zwart mogelijk anticiperen op het vertrek van bepaalde sterkhouders. En uiteraard blijft men niet blind voor interessante opportuniteiten.

LEES OOK: Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

Jacht op jong talent

Daarnaast wordt ook gewerkt op langere termijn. In het recente verleden wist de JPL-titelverdediger verschillende talenten op jonge leeftijd te strikken, om ze vervolgens via Club Nxt te doen uitgroeien tot volwaardige profs. Een strategie waar ook deze zomer weer volop beroep op wordt gedaan.

Zo werd vleugelback Renzo Tytens bijvoorbeeld weggehaald bij PSV, Siebe Wylin werd overgenomen van het failliete KV Oostende. Daarnaast werd ook in het buitenland jacht gemaakt op jong talent. Bij het Zuid-Afrikaanse SuperSport United werd namelijk de 18-jarige Shandre Campbell weggeplukt.

Beste Zuid-Afrikaan

De flankaanvaller wil via Club de basis leggen voor een mooie Europese carrière. En volgens Stanley Matthews, de CEO van SuperSport, heeft Campbell ook alle kwaliteiten om uit te groeien tot een topspeler. "Ik heb tegen hem gezegd dat hij ooit in de Premier League zal spelen en zelfs de beste Zuid-Afrikaanse speler ooit zal worden in de Premier League. In denk dat hij Zuid-Afrikaanse spelers als Steven Pienaar en Benni McCarthy voorbij kan steken. Alles wat je in een mens wil zien, heeft Shandre", klinkt het lyrisch bij Goal.com.

Club heeft momenteel de beste scouting van België ...

Meest recent

Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

31
31
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

46
46
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

9
9
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

36
36
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

19
19
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

88
88
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

45
45
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

20
20
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

12
12
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

15
15
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

27
27
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

356
356
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

78
78
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

17
17
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

83
83
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

60
60
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

147
147
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

282
282
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

14
14
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

94
94
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

32
32
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

321
321
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

150
150
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

55
55
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

39
39

Meer sportnieuws