'Club Brugge niet te houden: contact met Cercle-smaakmaker'

door
'Club Brugge niet te houden: contact met Cercle-smaakmaker'

Club Brugge pakte vorig seizoen de landstitel na een sterke reeks in de Play-Offs, maar kwam in de reguliere competitie erg matig voor de dag. Dat mag in de komende jaargang niet opnieuw het geval worden. En dus toont Blauw-Zwart zich erg gretig op de zomerse transfermarkt.

Nadat Nicky Hayen het roer overnam als hoofdtrainer, stond er eind vorig seizoen geen maat meer op Club. Daar wil men in de komende jaargang op verder bouwen. Bovendien mikt Blauw-Zwart op een goede campagne in de vernieuwde Champions League. Maar men is niet blind voor de mindere prestaties die aan de ontknoping van vorig seizoen vooraf gingen.

Vandaar dat de selectie inmiddels al gevoelig werd versterkt. Met middenvelder Ardon Jashari en verdediger Zaid Romero verzekerde Club zich al snel van twee verse krachten. Inmiddels werden ook flankaanvaller Christos Tzolis en spits Gustaf Nilsson aan dat lijstje toegevoegd. Daar zal het echter niet bij blijven.

LEES OOK: 'Leko grijpt in: eerste slachtoffer in Brugse basiself'

Doublure voor Sabbe

Sowieso zijn de Bruggelingen niet blind voor interessante opportuniteiten. En mogelijk moet de landskampioen nog anticiperen op het vertrek van enkele sterkhouders. Daarnaast zou de sportieve leiding dan toch overwegen om nog een extra rechtsback aan te trekken.

Club wil weliswaar de ontwikkeling van Kyriani Sabbe niet blokkeren. Maar die blijft bijzonder jong en bleek al behoorlijk blessuregevoelig, momenteel ligt hij zelfs opnieuw in de lappenmand. Een alternatief voor het jeugdproduct is dan ook geen overbodige luxe gezien de drukke kalender van komend seizoen.

Eenmalig Rode Duivel

En daarvoor zou de landskampioen een bekend gezicht in het vizier hebben. Zo meldt transferwatcher Sacha Tavolieri dat Club contact heeft opgenomen met Hugo Siquet. Het 22-jarige jeugdproduct van Standard speelde in de voorbije seizoenen op huurbasis bij Cercle Brugge en groeide daar uit tot een smaakmaker. Siquet versierde er zelfs zijn eerste cap bij de Rode Duivels.

Inmiddels keerde hij evenwel terug naar moederclub SC Freiburg, maar daar lijkt de vleugelback geen hoofdrol te spelen in de plannen. Aanvankelijk was het zijn bedoeling om een nieuw buitenlands avontuur aan te gaan. Club zou echter al gesprekken hebben aangeknoopt om Siquet alsnog te overtuigen.

Wat zou de beste optie voor Club Brugge zijn?

Meest recent

Analist pakt Bounida aan: "Hij vergooit zijn eigen kansen"

Lange tijd was het crisis bij Ajax, maar nu kan de Nederlandse topclub terugblikken op een geweldige ...

13
13
Westerlo te zwaar gestraft? "Geel was genoeg"

Westerlo verbaasde vorige week door Anderlecht met 4-0 te kloppen en kwam zondag dicht bij een ...

32
32
Volgend ontslag in 1B: RWDM zet Frans op straat

In de Jupiler Pro League blijft het dit seizoen opvallend rustig qua ontslagen trainers. Nicky Hayen ...

31
31
Alonso voorlopig veilig: Real pakt zeer moeizame zege

De voorbije dagen speculeerde de Spaanse media druk over een mogelijk ontslag van Xabi Alonso bij ...

12
12
Wéér een ontgoocheling: Fink reageert op ontslaggeruchten

KRC Genk blijft op de sukkel. Zondag werd er tegen Westerlo wel een einde gemaakt aan de reeks van ...

192
192
Union struikelt weer: harde woorden bij Hubert

Union lijkt even in een dipje te zitten. De landskampioen denderde aanvankelijk door de competitie ...

118
118
'Stevige blessuredomper voor Club Brugge'

Club Brugge liet zondag na een zeer woelige week de rust weer wat terugkeren met een ruime zege. Op ...

297
297
Net geen droomdebuut voor Cornelis: "Natuurlijk ontgoocheld"

Bij Charleroi beleefden ze een woelige week met het plotse vertrek van Rik De Mil naar AA Gent. ...

33
33
'KV Mechelen dreigt smaakmaker in januari te verliezen'

KV Mechelen blijft dit seizoen hoge ogen gooien in de Jupiler Pro League. Malinwa pakte dit weekend ...

291
291
Fink onder zware druk ondanks late redding tegen Westerlo

Een strijdvaardig Westerlo leek vanavond lange tijd op weg naar een zege in de Cegeka Arena. De ...

208
208
Leko blikt vooruit naar dé clash met AA Gent

Na 46 minuten leek Club Brugge op weg naar een héél moeilijke match. Het stond 1-0 ...

309
309
Union ziet cruciale zege verdampen door pijnlijke blunder

Union leek lange tijd op weg naar een nieuwe zege tegen Sporting Charleroi, maar gaf die in de ...

124
124
Langer bij Antwerp? Van den Bosch geeft update

Royal Antwerp FC moet komende zomer weer spelers gaan verkopen, zoals elke Belgische club. De Great ...

196
196
Tzolis haalt opgelucht adem: "Moeilijke periode"

Bij Club Brugge speelden ze een enorm zwakke eerste helft op het veld van FCV Dender. Gelukkig voor ...

125
125
Vrancken verklaart waar het misliep tegen Anderlecht

STVV verloor zaterdagavond kansloos op het veld van RSC Anderlecht, ook al was het amper 2-1. ...

159
159
Kompany blameert zich met Bayern tegen hekkensluiter

Bayern München kon na de nederlaag van RB Leipzig alweer een geweldige zaak doen in de ...

173
173
Spelers AA Gent delen sneer uit aan Ivan Leko

Ivan Leko verliet AA Gent deze week via de achterdeur. De coach onderhandelde met Club Brugge en ...

645
645
Supersub Vermant verklapt: 'Dít zei Leko tijdens de rust'

Ivan Leko heeft zijn eerste competitiewedstrijd sinds zijn terugkeer als hoofdcoach van Club Brugge ...

661
661
Laatste kans: Fink verrast met basiself in must-win

KRC Genk staat zondagavond onder een enorme druk voor het bezoek van KVC Westerlo. Loopt het opnieuw ...

50
50
Antwerp blijft verbazen: "Dit hield niemand voor mogelijk"

Vlak na de heenronde van de reguliere competitie, was Antwerp FC nog op sterven na dood. Maar ...

307
307
Nieuwe baaldag voor De Roeck, spektakel op Daknam in CPL

Op Daknam zorgden Lokeren en Jong Genk voor spektakel in de Challenger Pro League. De Oost-Vlaamse ...

109
109
Eerste succes voor Leko: Club walst na rust over Dender

Ivan Leko heeft zijn eerste overwinning als nieuwbakken coach van Club Brugge te pakken. Blauw-Zwart ...

195
195
De Mil trekt conclusie na mislukt AA Gent-debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

164
164
Doku-loos City pakt gouden punten, Tielemans wéér belangrijk

In de Engelse Premier League hebben de achtervolgers van leider Arsenal FC geen steken laten vallen. ...

53
53
Club ziet af op Dender: 'zwakke schakel' krijgt volle laag

Na alle commotie van de voorbije dagen, wou Club Brugge zondagnamiddag absoluut een goed resultaat ...

285
285

Meer sportnieuws