'Club Brugge niet te houden: contact met Cercle-smaakmaker'

door
'Club Brugge niet te houden: contact met Cercle-smaakmaker'

Club Brugge pakte vorig seizoen de landstitel na een sterke reeks in de Play-Offs, maar kwam in de reguliere competitie erg matig voor de dag. Dat mag in de komende jaargang niet opnieuw het geval worden. En dus toont Blauw-Zwart zich erg gretig op de zomerse transfermarkt.

Nadat Nicky Hayen het roer overnam als hoofdtrainer, stond er eind vorig seizoen geen maat meer op Club. Daar wil men in de komende jaargang op verder bouwen. Bovendien mikt Blauw-Zwart op een goede campagne in de vernieuwde Champions League. Maar men is niet blind voor de mindere prestaties die aan de ontknoping van vorig seizoen vooraf gingen.

Vandaar dat de selectie inmiddels al gevoelig werd versterkt. Met middenvelder Ardon Jashari en verdediger Zaid Romero verzekerde Club zich al snel van twee verse krachten. Inmiddels werden ook flankaanvaller Christos Tzolis en spits Gustaf Nilsson aan dat lijstje toegevoegd. Daar zal het echter niet bij blijven.

LEES OOK: Enorme verslagenheid: voetbalwereld reageert op heengaan De Boeck

Doublure voor Sabbe

Sowieso zijn de Bruggelingen niet blind voor interessante opportuniteiten. En mogelijk moet de landskampioen nog anticiperen op het vertrek van enkele sterkhouders. Daarnaast zou de sportieve leiding dan toch overwegen om nog een extra rechtsback aan te trekken.

Club wil weliswaar de ontwikkeling van Kyriani Sabbe niet blokkeren. Maar die blijft bijzonder jong en bleek al behoorlijk blessuregevoelig, momenteel ligt hij zelfs opnieuw in de lappenmand. Een alternatief voor het jeugdproduct is dan ook geen overbodige luxe gezien de drukke kalender van komend seizoen.

Eenmalig Rode Duivel

En daarvoor zou de landskampioen een bekend gezicht in het vizier hebben. Zo meldt transferwatcher Sacha Tavolieri dat Club contact heeft opgenomen met Hugo Siquet. Het 22-jarige jeugdproduct van Standard speelde in de voorbije seizoenen op huurbasis bij Cercle Brugge en groeide daar uit tot een smaakmaker. Siquet versierde er zelfs zijn eerste cap bij de Rode Duivels.

Inmiddels keerde hij evenwel terug naar moederclub SC Freiburg, maar daar lijkt de vleugelback geen hoofdrol te spelen in de plannen. Aanvankelijk was het zijn bedoeling om een nieuw buitenlands avontuur aan te gaan. Club zou echter al gesprekken hebben aangeknoopt om Siquet alsnog te overtuigen.

Wat zou de beste optie voor Club Brugge zijn?

Meest recent

UEFA brengt geweldig nieuws voor Belgische refs

In eigen land is er zeer vaak grote kritiek op de Belgische scheidsrechters. Spelers, trainers en ...

7
7
Anderlecht troeft Standard en buitenland af: dit is waarom

Anderlecht maakte donderdag bekend dat het nog maar eens schuift in zijn organigram. Nadat de ...

27
27
'Napoli heeft masterplan voor Lukaku klaar'

De terugkeer van Romelu Lukaku nadert met rasse schreden. Meer dan vier maanden lag de Rode Duivel ...

13
13
Maxime Lestienne weldra weer op Belgische velden?

Ooit leek Maxime Lestienne voorbestemd voor de Rode Duivels. Een cap zou de flankaanvaller ...

69
69
Ajax-trainer doet boekje open over Godts, Bounida en Mokio

Ajax wist deze week eindelijk zijn eerste punten te pakken in de Champions League door met 2-4 te ...

38
38
Hasi hint naar opmerkelijke wintertransfer: "Hij is welkom"

Anderlecht zat de voorbije weken op een wolk, maar donderde daar vorig weekend weer af met een ...

214
214
TRANSFERUURTJE: 'Club vindt opvolger Ordoñez, weer vertrekker Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

150
150
‘Fans in opstand tegen ‘Anderlechtisering’ van Club Brugge’

Club Brugge verbaasde vriend en vijand door Nicky Hayen de laan uit te sturen. Ivan Leko werd ...

421
421
Leko in zak en as: Club Brugge komt met Mignolet-statement

Simon Mignolet kent dit seizoen veel pech. De doelman van Club Brugge moest ook plots verstek geven ...

351
351
Antwerp fan Huybrechts stort in op WK: 'Pure nachtmerrie'

In het befaamde Ally Pally is gisteren weer de hoogmis van het darts begonnen: het prestigieuze WK. ...

42
42
Mehdi Bayat snauwt na vertrek De Mil: eis om nieuwe regel

Er vond een heuse trainerscarrousel plaats in de Jupiler Pro League. Club Brugge stuurde Nicky Hayen ...

342
342
Coëfficiënt keldert: Belgische clubs vrezen rampscenario

De afgelopen jaren is de Jupiler Pro League aan een opmars bezig. Vooral de sterke prestaties van de ...

118
118
Tielemans schittert weer: grote verrassing in de maak?

Youri Tielemans was de grote man bij Aston Villa in de Europa League-clash tegen het Zwitserse ...

53
53
Ruben Van Gucht haalt snoeihard uit na 'ongeziene bom'

De voorbije dagen kwam Ruben Van Gucht zwaar onder vuur te liggen. De sportjournalist kreeg kritiek ...

108
108
“Racist én seksist!” – Broos in vieze papieren na klacht

Hugo Broos is bondscoach van Zuid-Afrika en de Belgische oefenmeester begint bijna aan de Afrika ...

89
89
Anderlecht heeft eerste 'zomertransfer' nu al beet

Bij RSC Anderlecht hebben ze al één zorg minder, want in principe hebben ze hun eerste ...

346
346
Defour streng: "Het failliet van de Jupiler Pro League"

Bij Standard kunnen ze het zelf amper geloven, maar ze staan wel knap zesde. Play-Off 1 is ...

235
235
Zorgt DAZN voor enorm JPL-probleem in januari?

DAZN stuurt veel mails als het maandabonnement nog niet is verlengd, maar zelf betalen ze de clubs ...

244
244
'Standard mikt zeer hoog en droomt van monstersom'

Standard hoopt dat het tegen komende zomer toch een nieuwe eigenaar kan voorstellen. Dat lange ...

203
203
'Anderlecht en KV Mechelen vechten om WK-ganger'

De wintermercato staat voor de deur en de geruchtenmolen draait steeds luider. De Belgische clubs ...

125
125
'Club Brugge mag plots dromen van 5 miljoen euro bonus'

Club Brugge is financieel de sterkste ploeg in België. De Bruggelingen kunnen komende zomer ...

302
302
'Anderlecht ontvangt waanzinnige financiële meevaller'

Bij RSC Anderlecht hopen ze dat er in 2026 een bonus uit de bus valt, zoals het in het verleden ...

339
339
‘AA Gent en Club Brugge op ramkoers: oorlog barst los’

De overstap van Ivan Leko naar Club Brugge is geen simpele ruzie, maar een breuk in vertrouwen. In ...

942
942
‘Transferoffensief Westerlo: in- en uitgaande topdeals?’

Bij KVC Westerlo mag er in januari wel wat worden verwacht. De Kemphanen gaan mogelijk in- en ...

64
64
Fink out? El Ouahdi komt met héél duidelijke boodschap

KRC Genk verloor met 1-0 van FC Midtjylland. Een nederlaag die de sluimerende crisis alleen maar ...

406
406

Meer sportnieuws