'Fink verklapt al volgend transfertarget KRC Genk'

door
'Fink verklapt al volgend transfertarget KRC Genk'

KRC Genk liet er geen gras over groeien op de transfermarkt, want de Limburgers stelden tot dusver al vier zomeraanwinsten voor. Daarmee blijkt de honger in de Cegeka Arena evenwel nog niet gestild.

Vermits het vorig seizoen geen Europees ticket in de wacht wist te slepen heeft Genk in principe geen nood aan een te brede kern. Om in de komende campagne beter te doen wil Dimitri de Condé nieuwe coach Thorsten Fink niettemin van voldoende wapen voorzien. Momenteel zijn zowat alle posities dan ook dubbel bezet. Voorlopig althans.

LEES OOK: Hayen voert één wissel door, Mazzu grijpt stevig in

Genk zoekt middenvelder

Mits het nodige uitgaand verkeer kan daar immers nog verandering in komen. Centraal achterin bijvoorbeeld zou er nog wel wat kunnen bewegen. In dat geval lijkt Fink eerst van plan om de kaart van de jeugd te trekken. Niet alleen is dat zijn gewoonte, met onder andere Josué Kongolo kloppen er ook enkele beloftevolle verdedigers op de deur.

Op het middenveld daarentegen dreigt de spoeling wel érg dun te worden, te meer nu Bryan Heynen nog even in de lappenmand ligt. Matias Galarza probeert dan weer zijn exit te forceren, terwijl Aziz Ouattara zelf richting de uitgang wordt begeleid. Bilal El Khannouss vertoeft dan weer op de Olympische Spelen en zal eveneens nog vertrekken.

Kans voor Bangoura

En dus is Patrik Hrosovsky op dit moment de enige ervaren optie. Hoewel enkele jonkies wisten te profiteren van die situatie om zichzelf in de kijker te spelen, met Ibrahima Sory Bangoura als beste voorbeeld, kondigde Fink in Het Belang van Limburg dan ook aan dat de fans op die positie de komende weken nog versterking mogen verwachten.

"Ibrahima wint zijn duels en weet wat hij moet doen aan de bal. I like him. Maar dat neemt niet weg dat we voor zijn positie op zoek blijven naar versterking", klonk het namelijk. In de tussentijd krijgen behalve Bangoura allicht ook onder meer Thomas Claes en Konstantinos Karetsas hun kans. Afwachten dus wanneer Genk precies in actie schiet. 

Genk heeft sowieso nog een middenvelder nodig

Meest recent

Dit zijn de vijf kandidaten voor de Ebbenhouten Schoen

De organisatie van de Ebbenhouten Schoen heeft zijn vijf genomineerden voor de trofee van dit jaar ...

14
14
Ferrera pleit schuldig: "Was niet goed van mij"

FCV Dender verloor afgelopen weekend met 1-2 van Zulte Waregem. De ploeg mag zich daardoor al ...

8
8
Van Bommel héél duidelijk over aanbiedingen van Anderlecht

Bij Royal Antwerp FC gaat het van kwaad naar erger. Als er komende zomer niet flink wordt ...

165
165
'Ajax beslist over transfers Godts en Dolberg'

Ajax is al jaren op de dool en moet dit seizoen nog keihard knokken voor een Europees ticket. De ...

29
29
‘Standard wacht bang af: twee sterkhouders twijfelen’

Standard hoopt volgend seizoen beter te doen dan dit jaar. De Rouches blijven moeite hebben om weer ...

47
47
Blessure De Cat zorgt voor immens probleem bij Anderlecht

Nathan De Cat is vier tot zes weken buiten strijd bij RSC Anderlecht. Daardoor mist Paars-Wit hem ...

126
126
Van der Elst maakt Leko af na Diakhon-farce

Club Brugge won afgelopen weekend op Stayen, maar dat ging niet van een leien dakje. Het kwam ...

176
176
'Lukaku neemt beslissing over terugkeer naar Napoli'

De voorbije weken zat het er bovenarms op tussen Napoli en Romelu Lukaku. De Italiaanse kampioen was ...

64
64
Liefdesbom rond Mulder slaat keihard in bij Vandaag Inside

De familie Mulder is al jarenlang een vaste waarde op de Belgische televisie. Zowel Jan als zoon ...

57
57
'Club Brugge baalt: megabod afgewezen'

Voorlopig is het op transfervlak nog stil gebleven bij Club Brugge, maar achter de schermen werkt ...

191
191
Verdict De Cat bekend: Anderlecht krijgt mokerslag

Anderlecht wipte zondagavond naar de vierde plaats in het klassement dankzij een late zege tegen AA ...

457
457
Mentaal probleem Anderlecht: Kana suggereert oplossing

Anderlecht heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. ...

123
123
Bizarre keuze Oosting: "Ik begrijp hem echt niet"

Voor Antwerp dreigen de play-offs een grote ontgoocheling te worden. De Great Old ging vrijdag ...

98
98
Union-Club: Albert doet stevige voorspelling

Ook na twee speeldagen in de Champions' Play-Off blijft het status quo in de titelstrijd behouden. ...

435
435
'Openda heeft transfer helemaal beet'

Het is intussen al meer dan een maand geleden dat Loïs Openda nog eens op het veld verschenen ...

120
120
TRANSFERUURTJE: 'Duivel voor Inter, topaankoop Bayern'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

144
144
Groot risico Leko loont: “Hij scoort punten bij spelers”

Club Brugge verwezenlijkte afgelopen speeldag een straffe comeback tegen Sint-Truiden VV. ...

155
155
Rik De Mil zet klagende KAA Gent-fans op hun plaats

KAA Gent ging tegen RSC Anderlecht pijnlijk onderuit. De Buffalo’s kwamen op voorsprong, maar ...

241
241
Onana gaat viraal: geweldige reactie op scheldende fan

Amadou Onana begint meer en meer harten te veroveren in Engeland. De middenvelder is een sterkhouder ...

72
72
Vandenbempt ziet gigantisch probleem voor Club Brugge

Club Brugge won afgelopen weekend onverdiend met 1-2 van STVV. Op verplaatsing blijft Blauw-Zwart ...

364
364
Degryse scherp voor topclub: "Ik verwacht meer"

STVV-Club Brugge was een goede partij, met vooral een sterke thuisploeg. KV Mechelen-Union SG was ...

88
88
Verschaeren niet eens met Taravel: "Mogen van geluk spreken"

Yari Verschaeren vertrek na dit seizoen bij RSC Anderlecht. De middenvelder viel alweer goed in bij ...

253
253
'Drama in voetbalwereld: speler sterft na gewapende overval'

Zopas kwam er bijzonder droevig nieuws vanuit Ghana naar buiten. Daar maken ze melding van het ...

0
0
Jubilaris bij Club Brugge: te goed voor Jupiler Pro League

Club Brugge moét kampioen worden. Blauw-Zwart kan het zich niet veroorloven om ...

322
322
Taravel leert wéér dure les na gevleide zege tegen AA Gent

RSC Anderlecht won met 3-1 van AA Gent, maar hoe ze dat gedaan hebben... Dat weten ze nog niet in ...

149
149

Meer sportnieuws