'Fink verklapt al volgend transfertarget KRC Genk'

door
'Fink verklapt al volgend transfertarget KRC Genk'

KRC Genk liet er geen gras over groeien op de transfermarkt, want de Limburgers stelden tot dusver al vier zomeraanwinsten voor. Daarmee blijkt de honger in de Cegeka Arena evenwel nog niet gestild.

Vermits het vorig seizoen geen Europees ticket in de wacht wist te slepen heeft Genk in principe geen nood aan een te brede kern. Om in de komende campagne beter te doen wil Dimitri de Condé nieuwe coach Thorsten Fink niettemin van voldoende wapen voorzien. Momenteel zijn zowat alle posities dan ook dubbel bezet. Voorlopig althans.

LEES OOK: ‘Knaltransfer STVV-sterkhouder: twee clubs dringen aan’

Genk zoekt middenvelder

Mits het nodige uitgaand verkeer kan daar immers nog verandering in komen. Centraal achterin bijvoorbeeld zou er nog wel wat kunnen bewegen. In dat geval lijkt Fink eerst van plan om de kaart van de jeugd te trekken. Niet alleen is dat zijn gewoonte, met onder andere Josué Kongolo kloppen er ook enkele beloftevolle verdedigers op de deur.

Op het middenveld daarentegen dreigt de spoeling wel érg dun te worden, te meer nu Bryan Heynen nog even in de lappenmand ligt. Matias Galarza probeert dan weer zijn exit te forceren, terwijl Aziz Ouattara zelf richting de uitgang wordt begeleid. Bilal El Khannouss vertoeft dan weer op de Olympische Spelen en zal eveneens nog vertrekken.

Kans voor Bangoura

En dus is Patrik Hrosovsky op dit moment de enige ervaren optie. Hoewel enkele jonkies wisten te profiteren van die situatie om zichzelf in de kijker te spelen, met Ibrahima Sory Bangoura als beste voorbeeld, kondigde Fink in Het Belang van Limburg dan ook aan dat de fans op die positie de komende weken nog versterking mogen verwachten.

"Ibrahima wint zijn duels en weet wat hij moet doen aan de bal. I like him. Maar dat neemt niet weg dat we voor zijn positie op zoek blijven naar versterking", klonk het namelijk. In de tussentijd krijgen behalve Bangoura allicht ook onder meer Thomas Claes en Konstantinos Karetsas hun kans. Afwachten dus wanneer Genk precies in actie schiet. 

Genk heeft sowieso nog een middenvelder nodig

Meest recent

Bom barst bij Club: Leko dumpt dure speler zonder pardon

Club Brugge haalde in de winter een speler binnen die meteen een verschil moest maken, maar nu ...

81
81
'Fake news: Romelu Lukaku niét naar deze club'

Romelu Lukaku, er wordt heel veel gezegd en geschreven. Zeker in Italië. De aanvaller zou ...

18
18
'KRC Genk passeert nog eens langs de kassa voor Penders'

KRC Genk is een club die al jaren héél goed verkoopt. De club heeft als opleidingsclub ...

72
72
"Toptransfer naar Club Brugge? Geen sprake van"

Club Brugge werd de afgelopen dagen veelvuldig in verband gebracht met Dies Janse. Sasha Tavolieri ...

114
114
Antwerp ontdekt nieuw goudhaantje: “Sturm und drang”

Royal Antwerp FC doet plots volop mee voor winst in de Europe Play-Offs. Door het puntenverlies van ...

40
40
‘Strijd om Openda barst los: zomerse oplossing dichter’

Loïs Openda zit in een moeilijke periode. De aanvaller speelt op huurbasis bij Juventus, maar ...

16
16
De Mil zwiert duidelijke ambities KAA Gent op tafel

KAA Gent hoopt tegen KV Mechelen de rug te rechten in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s ...

39
39
Ivan Leko gooit olie op het vuur voor Anderlecht

Club Brugge en RSC Anderlecht bekampen elkaar komende speeldag in de Champions Play-Offs. ...

140
140
Mokio in storm na interlandwending: “Rechtszaak op komst”

Vandaag kwam het nieuws naar buiten dat Jorthy Mokio voor de Congolese nationale ploeg wil uitkomen. ...

73
73
Kompany is streng: belofte bij Bayern na PSG

De topper tussen PSG en Bayern München in de halve finale van de Champions League zindert nog ...

52
52
Nicky Hayen schuift Genk-probleem resoluut van tafel

KRC Genk leek op weg naar een gemakkelijke winst in de Europe Play-Offs, maar de afgelopen weken ...

79
79
Leko meldt slecht nieuws voor twee Club-pionnen

Club Brugge neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart hoopt de goede vorm door ...

325
325
‘Godts incasseert mokerslag: knaltransfer in rook’

Mika Godts is hot in Nederland én daarbuiten. De buitenspeler schittert dit seizoen bij Ajax ...

34
34
‘Schoktransfer Lukaku: Rode Duivel krijgt harde voorwaarden’

Romelu Lukaku kent een desastreus seizoen bij Napoli en de Italiaanse club wil afscheid nemen van ...

153
153
Haaland onder vuur na 'walgelijke' actie: "Tragisch gewoon"

Erling Haaland heeft voor flinke ophef gezorgd in Engeland en vooral in eigen land. De spits van ...

41
41
‘Sensationele comeback Toni Kroos in de maak’

Toni Kroos wordt gezien als één van de beste middenvelders van zijn generatie. De ...

42
42
De Mil bonkt op tafel: felle waarschuwing voor KAA Gent

KAA Gent vindt zijn draai maar niet in de Champions Play-Offs. Komende speeldag wacht KV Mechelen, ...

130
130
‘Details switch Mokio onthuld: KBVB grijpt in en géén WK’

Jorthy Mokio heeft al een interland bij de Rode Duivels achter zijn naam staan, maar de verdediger ...

259
259
De Bruyne schittert in opmerkelijk filmpje, Lukaku genegeerd

Kevin De Bruyne is één van de grote sterren in Italië. Sinds zijn transfervrije ...

7
7
Nakende Club-transfer zorgt voor verbazing in Nederland

Bij Club Brugge beginnen ze doorgaans al in de lente te werken aan hun eerste zomertransfers en dat ...

320
320
Van der Elst voorspelt straffe volgende club Kompany

Na dit weekend zullen alle ogen weer gericht zijn op de Champions League, want daarin worden de ...

211
211
'Schok voor Rode Duivels: Mokio keert België rug toe'

De Rode Duivels zagen de voorbije jaren al heel wat grote talenten door de vingers glippen. Spelers ...

126
126
Karl Vannieuwkerke legt financiën bloot: waarheid schokt

Karl Vannieuwkerke is al jaren een bekend gezicht op televisie, maar ook achter de schermen van het ...

56
56
Anderlecht realiseert pikante transfer bij Union

De derby tussen Anderlecht en Union leverde vorig weekend heel wat vuurwerk op, met een zege voor de ...

243
243
'Verrassende uitweg Openda: eerste club meldt zich'

Het heeft er alle schijn van dat het avontuur van Loïs Openda bij Juventus slechts beperkt zal ...

74
74

Meer sportnieuws