'Fink verklapt al volgend transfertarget KRC Genk'

1109 stemmen
'Fink verklapt al volgend transfertarget KRC Genk'

KRC Genk liet er geen gras over groeien op de transfermarkt, want de Limburgers stelden tot dusver al vier zomeraanwinsten voor. Daarmee blijkt de honger in de Cegeka Arena evenwel nog niet gestild.

Vermits het vorig seizoen geen Europees ticket in de wacht wist te slepen heeft Genk in principe geen nood aan een te brede kern. Om in de komende campagne beter te doen wil Dimitri de Condé nieuwe coach Thorsten Fink niettemin van voldoende wapen voorzien. Momenteel zijn zowat alle posities dan ook dubbel bezet. Voorlopig althans.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Club aast op record, Anderlecht verkoopt’

Genk zoekt middenvelder

Mits het nodige uitgaand verkeer kan daar immers nog verandering in komen. Centraal achterin bijvoorbeeld zou er nog wel wat kunnen bewegen. In dat geval lijkt Fink eerst van plan om de kaart van de jeugd te trekken. Niet alleen is dat zijn gewoonte, met onder andere Josué Kongolo kloppen er ook enkele beloftevolle verdedigers op de deur.

Op het middenveld daarentegen dreigt de spoeling wel érg dun te worden, te meer nu Bryan Heynen nog even in de lappenmand ligt. Matias Galarza probeert dan weer zijn exit te forceren, terwijl Aziz Ouattara zelf richting de uitgang wordt begeleid. Bilal El Khannouss vertoeft dan weer op de Olympische Spelen en zal eveneens nog vertrekken.

Kans voor Bangoura

En dus is Patrik Hrosovsky op dit moment de enige ervaren optie. Hoewel enkele jonkies wisten te profiteren van die situatie om zichzelf in de kijker te spelen, met Ibrahima Sory Bangoura als beste voorbeeld, kondigde Fink in Het Belang van Limburg dan ook aan dat de fans op die positie de komende weken nog versterking mogen verwachten.

"Ibrahima wint zijn duels en weet wat hij moet doen aan de bal. I like him. Maar dat neemt niet weg dat we voor zijn positie op zoek blijven naar versterking", klonk het namelijk. In de tussentijd krijgen behalve Bangoura allicht ook onder meer Thomas Claes en Konstantinos Karetsas hun kans. Afwachten dus wanneer Genk precies in actie schiet. 

Genk heeft sowieso nog een middenvelder nodig

Meest recent

Sporting Hasselt en Patro blijven maar toeslaan

In de Challenger Pro League gaat het seizoen doorgaans wat later van start, maar enkele clubs zijn ...

15
15
‘De Cat lokt verrassende belangstelling uit Parijs’

Anderlecht zag deze week zijn kassa al een eerste keer rinkelen met de verkoop van Keisuke Goto aan ...

90
90
Garcia zit met Lukaku-bom vlak voor WK-start

Romelu Lukaku wil een rol van betekenis spelen op het WK. Zijn hoofd wil vooruit, zijn lichaam hinkt ...

42
42
Union en Club balen: geen extra WK-ganger

Het WK werd donderdagavond afgetrapt, maar dat betekent niet dat alle selecties al helemaal ...

27
27
‘Kompany met grote zak geld naar Brugge’

Club Brugge is deze zomer met Aleksandar Stankovic al één goudhaantje verloren, maar ...

280
280
'Taravel hakt knoop over Anderlecht-toekomst door'

De start van de voorbereiding komt er snel alweer aan, maar bij Anderlecht is het nog niet duidelijk ...

142
142
Oud-Genkie Oh bezorgt Zuid-Korea droomstart op WK

In groep A lijkt gastland Mexico vooral met Zuid-Korea te moeten gaan strijden voor de groepswinst. ...

88
88
"Scheidsrechter zag het anders" - Broos scherp na dubbel rood

Wat één van de hoogtepunten uit zijn carrière moest worden, draaide uit op een ...

93
93
Analisten vellen verdict: Vanaken titularis tegen Egypte?

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

137
137
'Anderlecht vliegt direct mercato op met Goto-miljoenen'

RSC Anderlecht wacht nog steeds op een nieuwe trainer, maar is ondertussen wel actief op de ...

411
411
Openingsmatch met drie rode kaarten: Mexico klopt zwak Zuid-Afrika

Co-gastland Mexico is met een perfect rapport aan het wereldkampioenschap begonnen. In de ...

126
126
'Mourinho-effect: Real plukt topspeler weg onder neus Barça'

José Mourinho is de nieuwe trainer van Real Madrid. De Portugese trainer werd donderdag ...

132
132
Beste spelers WK '26: twee Rode Duivels in top 50

Het wereldkampioenschap 2026 is donderdagavond officieel op gang getrapt. In de komende weken wordt ...

180
180
Grote ergernis bij WK-openingsmatch: "Doodsteek voetbalfan"

De kop is eraf op het wereldkampioenschap 2026. Co-gastland Mexico en het Zuid-Afrika van bondscoach ...

223
223
Imke Courtois kiest basiself Duivels: Vanaken én grote verrassing

De Rode Duivels staan tijdens hun eerste WK-groepsmatch meteen voor een serieuze uitdaging. Egypte ...

222
222
Spraakmakende comeback rond: Mourinho nieuwe coach Real

Vlak voor de openingswedstrijd van het WK bracht Real Madrid groot nieuws naar buiten. De ...

70
70
Eerste zomeraanwinst: Zulte Waregem shopt in eigen land

Zulte Waregem heeft donderdag afscheid genomen van smaakmaker Jeppe Erenbjerg, die naar KRC Genk ...

184
184
Talisman bij Duivels: "Hij heeft enorm veel goesting"

De Rode Duivels zijn bereide zich momenteel voor op hun eerste WK-wedstrijd. Aan motivatie om er een ...

297
297
'Anderlecht grijpt mis: groen licht toptransfer Duranville'

Terwijl het wereldkampioenschap in de startblokken staat, begint in Europa stilaan de ...

423
423
Laatste kunststuk als Duivel? Courtois open over afscheid

De Rode Duivels bereiden zich momenteel in Seattle voor op hun eerste WK-wedstrijd van aanstaande ...

86
86
Zwaar dilemma Garcia: "Dat duo mag blijven staan"

Met zijn sterke voorbereidingscampagne lijkt Nathan Ngoy een basisplaats te hebben afgedwongen bij ...

548
548
"Brute waarheid" - Ronaldo keihard aangepakt vlak voor WK

De verwachtingen rond Portugal zijn bijzonder groot voor het WK in de VS, Canada en Mexico. ...

85
85
Vanaken-schok in basiself Duivels? "Tielemans op de bank"

Donderdagavond trappen Mexico en Zuid-Afrika het wereldkampioenschap 2026 op gang. Aanstaande ...

476
476
Club Brugge droomt van stunttransfer van 20 miljoen

Club Brugge volgt het WK met grote ogen. De jonge speler op het WK kan zich daar op het grootste ...

673
673
'Club Brugge richt pijlen op Nigeriaanse flankaanvaller'

Zowel op uitgaand als inkomend vlak wordt er deze zomer heel wat verkeer verwacht bij Club Brugge. ...

268
268

Meer sportnieuws