'Fink verklapt al volgend transfertarget KRC Genk'

1109 stemmen
'Fink verklapt al volgend transfertarget KRC Genk'

KRC Genk liet er geen gras over groeien op de transfermarkt, want de Limburgers stelden tot dusver al vier zomeraanwinsten voor. Daarmee blijkt de honger in de Cegeka Arena evenwel nog niet gestild.

Vermits het vorig seizoen geen Europees ticket in de wacht wist te slepen heeft Genk in principe geen nood aan een te brede kern. Om in de komende campagne beter te doen wil Dimitri de Condé nieuwe coach Thorsten Fink niettemin van voldoende wapen voorzien. Momenteel zijn zowat alle posities dan ook dubbel bezet. Voorlopig althans.

LEES OOK: Adedji-Sternberg naar Club Brugge? Genk onderneemt actie

Genk zoekt middenvelder

Mits het nodige uitgaand verkeer kan daar immers nog verandering in komen. Centraal achterin bijvoorbeeld zou er nog wel wat kunnen bewegen. In dat geval lijkt Fink eerst van plan om de kaart van de jeugd te trekken. Niet alleen is dat zijn gewoonte, met onder andere Josué Kongolo kloppen er ook enkele beloftevolle verdedigers op de deur.

Op het middenveld daarentegen dreigt de spoeling wel érg dun te worden, te meer nu Bryan Heynen nog even in de lappenmand ligt. Matias Galarza probeert dan weer zijn exit te forceren, terwijl Aziz Ouattara zelf richting de uitgang wordt begeleid. Bilal El Khannouss vertoeft dan weer op de Olympische Spelen en zal eveneens nog vertrekken.

Kans voor Bangoura

En dus is Patrik Hrosovsky op dit moment de enige ervaren optie. Hoewel enkele jonkies wisten te profiteren van die situatie om zichzelf in de kijker te spelen, met Ibrahima Sory Bangoura als beste voorbeeld, kondigde Fink in Het Belang van Limburg dan ook aan dat de fans op die positie de komende weken nog versterking mogen verwachten.

"Ibrahima wint zijn duels en weet wat hij moet doen aan de bal. I like him. Maar dat neemt niet weg dat we voor zijn positie op zoek blijven naar versterking", klonk het namelijk. In de tussentijd krijgen behalve Bangoura allicht ook onder meer Thomas Claes en Konstantinos Karetsas hun kans. Afwachten dus wanneer Genk precies in actie schiet. 

🚀

Genk heeft sowieso nog een middenvelder nodig

Meest recent

Club Brugge haalt negen jongeren bij de A-kern

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn oefenmatch tegen KV Kortrijk. Blauw-Zwart haalde negen jonge ...

13
13
Lof voor Garcia: Nainggolan met hevig relaas

Rudi Garcia krijgt zelfs na geslaagde wissels toch nog kritiek uit bepaalde hoek. De ingrepen oogden ...

11
11
Monsterzeges OHL en Charleroi, Club start met opvallende elf

Terwijl het WK 2026 nog op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League al ...

57
57
Metamorfose bij Duivels: 'onuitgegeven basiself tegen VS'

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels maandagnacht moeten afrekenen met ...

220
220
Thibaut Courtois laat achter de schermen andere kant zien

Hij hield België al meer dan eens recht op dit WK en groeide opnieuw uit tot een van de ...

20
20
'Vertrek Onyedika krijgt vorm: Club Brugge legt prijs vast'

Club Brugge is inmiddels weer aan het trainen, maar verschillende internationals moeten nog ...

242
242
'Openda zet stapje terug: transfergevecht met vier clubs'

Loïs Openda zal ongetwijfeld met een wrang gevoel kijken naar de prestaties van de Rode Duivels ...

81
81
Duivels-vedetten krijgen waarschuwing: "Wie je ook bent ..."

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

294
294
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht gaat los, toptransfer Moreira'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

235
235
'Club Brugge gaat transferstrijd aan met Chelsea & Barça'

Terwijl het bij het eerste elftal voorlopig nog altijd wachten blijft op vers bloed, blijkt Club ...

141
141
Garcia houdt adem in: 3 afwezigen bij Rode Duivels

Na de rollercoaster tegen Senegal nemen de Rode Duivels het dinsdag om 2 uur alweer op tegen de ...

268
268
'Club Brugge in lastig parket: korting op Tresoldi?'

Tot dusver vertrok enkel Aleksandar Stankovic, maar dat straks nog meer smaakmakers de kassa zullen ...

416
416
'De Cat verlaat Anderlecht: laatste match al gespeeld'

Of de Duitsers diep genoeg in de buidel willen tasten valt nog af te wachten, maar indien het van ...

416
416
Van Gucht aan de kant geschoven? Valentine haalt zwaar uit

Op televisie leidt hij momenteel de WK-uitzendingen van Sporza. Tussendoor dook hij ook nog op als ...

96
96
Twijfels over Vandenhaute en Antwerp: "Was toch RSCA-fan?"

Wouter Vandenhaute zou samen met Toby Alderweireld en nog andere mensen Royal Antwerp FC willen ...

499
499
'KV Mechelen wint jackpot: miljoenensom een feit'

Het is tot dusver vrij rustig gebleven qua transfers bij KV Mechelen, maar ongetwijfeld zal er ...

165
165
De Cuyper en Duivels willen meer: "WK nog niet geslaagd"

De Rode Duivels spelen in de achtste finales tegen de Verenigde Staten. Dat belooft weer een ...

56
56
Basisplek Doku in acuut gevaar: verbazende Duivel staat klaar

Na de povere prestatie tegen Senegal, staan de basisplaatsen van een aantal Rode Duivels onder druk. ...

609
609
'Club Brugge lonkt naar Tottenham voor nieuwe winger'

Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking op verschillende posities. Daarnaast zoekt het ...

310
310
Tielemans ruikt toptransfer na straffe WK-stunt

Youri Tielemans heeft op het WK gedaan wat topclubs graag zien: opstaan wanneer alles verkeerd ...

301
301
België-VS: Pochettino spreekt straffe taal over Duivels

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels om hun plek in de kwartfinales van het WK ...

512
512
Alle 1/8ste finales op een rij: met België en twéé grote krakers

De kaarten zijn een tweede keer geschud op het WK 2026. Zaterdagnacht werden de laatste duels in de ...

207
207
Kaapverdië doet Messi en co flink schrikken, ook Colombia door

Op het wereldkampioenschap 2026 zijn de laatste matchen in de 1/16de finales achter de rug. ...

100
100
De Cuyper geniet van Belgische fans: "Héél leuk om zien"

De Rode Duivels spelen in de nacht van maandag op dinsdag tegen de Verenigde Staten. Maxim De Cuyper ...

112
112
'Union SG verhoogt bod: transfer stap dichterbij'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

84
84

Meer sportnieuws