'Club Brugge troeft concurrentie af: prijskaartje bekend'

door
'Club Brugge troeft concurrentie af: prijskaartje bekend'

Even leek het alsof het inkomende huiswerk behoudens vertrekkers al af was bij Club Brugge, maar nu blijkt Blauw-Zwart toch nog te willen toeslaan op de transfermarkt. Zo zou de landskampioen een oogje hebben laten vallen op Hugo Siquet, een dossier dat wel eens snel in een stroomversnelling kan belanden.

Hoewel het rotsvast gelooft in jongeren zoals Amine Et Taïbi is een extra rechtsachter door het vertrek van Denis Odoi en de blessure van Kyriani Sabbe geen overbodige luxe in Westkapelle. Als alternatief dacht Club daarom even aan oude bekende Thomas Meunier, die evenwel te duur bleek en intussen op het punt zou staan om bij Lille te tekenen.

LEES OOK: Club Brugge verrast en zet vol in op supertalent (16)

Siquet geeft al jawoord

Samen met Stade Brest, AS Monaco en Olympique Marseille was dat was volgens Sacha Tavolieri tevens een van de gegadigden om Siquet in te lijven. Aanvankelijk had de 22-jarige rechtsback ook zijn zinnen gezet op het buitenland, maar na gesprekken met het Brugse bestuur zou hij ondanks de Franse interesse toch in Jan Breydel willen blijven.

Daar speelde Siquet vorig seizoen voor stadsgenoot Cercle Brugge, dat hem huurde van Freiburg. Vermits hij daar tot medio 2026 vastligt moeten Dévy Rigaux en co nog rond de tafel zitten met de Duitsers. Nog volgens Tavolieri zijn die onderhandelingen momenteel alvast aan de gang. Club zou dan ook doorduwen voor de eenmalig Rode Duivel.

Club Brugge drukt door

Naar verluidt hoopt de landskampioen, die vertrouwen zou hebben in een goede afloop op persoonlijk én clubniveau, om de deal te beklinken voor een prijskaartje van ongeveer vijf miljoen euro. Intussen wordt het gerucht ook bevestigd door onder andere Het Laatste Nieuws, dat eveneens stelt dat beide partijen reeds met mekaar aan het praten zijn.

Het Nieuwsblad is dan weer iets voorzichtiger en stelt dat er "voorlopig niets concreet speelt" tussen Blauw-Zwart en Siquet, die er omwille van zijn interessant profiel wel op de shortlist zou staan als potentiële concurrent voor Sabbe. Door de dunne spoeling op zijn positie kan er echter wel eens snel geschakeld worden. Wordt ongetwijfeld nog vervolgd.

Wie is volgens u een betere rechtsback?

Meest recent

'Antwerp haakt af: kampioenenspeler niét terug'

Antwerp maakte de voorbije maand een serieuze remonte. Dankzij een tien op twaalf wipte het van de ...

28
28
Anderlecht begint 2026 meteen met enorme domper

RSC Anderlecht speelde om 14u30 op oefenstage zijn enige oefenduel. De Brusselaars namen het op ...

163
163
Stijnen ontkent 'lek' bij Patro: "Nainggolan wil graag"

Sinds vorige winter is Radja Nainggolan opnieuw aan de slag op de Belgische velden. Na een passage ...

45
45
Vermant dropt straf nieuws: "Daar wil ik spelen"

Romeo Vermant is de laatste weken goed bezig bij Club Brugge. De Belgische aanvaller vond regelmatig ...

54
54
KRC Genk verliest opvallende pion aan Roda JC

KRC Genk heeft een van zijn pionnen binnen de jeugdafdeling moeten laten gaan. Kevin Van Dessel, die ...

61
61
Leko lyrisch over smaakmaker rivaal: "Dé verrassing in JPL"

Ivan Leko is sinds enkele weken trainer van Club Brugge en voordien was hij aan de slag bij AA Gent. ...

79
79
Thorgan Hazard gooit toekomstplannen op tafel

Bij Anderlecht ligt er deze winter heel veel werk op de plank voor sportief directeur Olivier ...

158
158
'De Bruyne schokt met bliksemvertrek bij Napoli'

Kevin De Bruyne maakte vorige zomer toch een opvallende carrièremove nadat duidelijk werd dat ...

812
812
'Nieuwe domper Hayen: Genk verliest nog sterkhouder'

KRC Genk reisde dinsdag af naar Spanje, waar Nicky Hayen zijn troepen helemaal moet zien klaar te ...

323
323
'Renard wil toeslaan: winger van 6 miljoen voor Anderlecht'

Voor Olivier Renard zou het weleens een cruciale wintermercato kunnen worden. De sportief directeur ...

261
261
'Ngonge wordt ploegmaat van verrassende Rode Duivel'

Iets meer dan een jaar geleden maakte Cyril Ngonge nog verrassend zijn debuut als Rode Duivel, maar ...

70
70
Anderlecht mag toptalent definitief van wenslijst schrappen

Het is bij Anderlecht voorlopig nog wachten op de eerste aanwinst van de winter. Het is wel de ...

70
70
Leye geeft verklaring voor verrassende job bij AA Gent

Bij AA Gent moesten ze vorige maand plotsklaps op zoek naar een nieuwe trainer, nadat Club Brugge ...

105
105
'Radja Nainggolan maakt zeer pikante transfer'

Sinds vorige winter is Radja Nainggolan opnieuw aan de slag op de Belgische velden. Na een passage ...

296
296
Anderlecht of Ajax? Butera geeft duidelijke hint

Anderlecht zag de voorbije jaren de nodige talenten op piepjonge leeftijd naar het buitenland ...

259
259
TRANSFERUURTJE: 'Smaakmaker langer bij Anderlecht, Ten Hag verrast'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

168
168
Masterplan Anderlecht voor supertalent: ‘Lokroep grote geld’

RSC Anderlecht zet weer vol in op de jeugd en met Nathan De Cat staat er weer een nieuw ...

316
316
DAZN verbaast iedereen met ultiem charmeoffensief

De perikelen rond DAZN en de uitzendrechten van het Belgische voetbal krijgen een verrassende ...

639
639
Club Brugge-pion onthult contact met Union

Club Brugge moest vorig seizoen de titel laten aan Union SG en ook dit seizoen staat de Brusselse ...

549
549
‘Knaltransfers Penders en Moreira na aardverschuiving’

De trainerscarrousel in de Premier League heeft grote gevolgen. Chelsea koos ervoor om Enzo Maresca ...

232
232
'Anderlecht dreigt Standard pijn te doen'

Bij Standard kenden ze toch een zeer wisselvallige zomermercato. De Rouches staan dan wel zesde, ...

358
358
Beerschot speurt rond: Messoudi geeft transferupdate

Beerschot kende een dramatisch einde van 2025 met een 0 op 12. De Kielse Ratten moeten zich ...

242
242
'Club Brugge baalt: parel ontbolstert bij Anderlecht'

De fans van RSC Anderlecht moeten zich geen zorgen maken, want de komende jaren gaat er weer heel ...

532
532
Vanzeir geeft dé reden voor transfer naar Cercle Brugge

Cercle Brugge pakte uit met een grote transfer. Ze huren Dante Vanzeir van AA Gent. Het zou wel eens ...

261
261
Spetterende onthulling Van Gucht: "Van alle kanten komen ze"

Hij is een man die zelden onopgemerkt blijft. Wat Ruben Van Gucht zegt of doet, zorgt steevast voor ...

190
190

Meer sportnieuws