'Club Brugge troeft concurrentie af: prijskaartje bekend'

door
'Club Brugge troeft concurrentie af: prijskaartje bekend'

Even leek het alsof het inkomende huiswerk behoudens vertrekkers al af was bij Club Brugge, maar nu blijkt Blauw-Zwart toch nog te willen toeslaan op de transfermarkt. Zo zou de landskampioen een oogje hebben laten vallen op Hugo Siquet, een dossier dat wel eens snel in een stroomversnelling kan belanden.

Hoewel het rotsvast gelooft in jongeren zoals Amine Et Taïbi is een extra rechtsachter door het vertrek van Denis Odoi en de blessure van Kyriani Sabbe geen overbodige luxe in Westkapelle. Als alternatief dacht Club daarom even aan oude bekende Thomas Meunier, die evenwel te duur bleek en intussen op het punt zou staan om bij Lille te tekenen.

LEES OOK: Club Brugge en betreurde Sterchele: eerbetoon raakt diep

Siquet geeft al jawoord

Samen met Stade Brest, AS Monaco en Olympique Marseille was dat was volgens Sacha Tavolieri tevens een van de gegadigden om Siquet in te lijven. Aanvankelijk had de 22-jarige rechtsback ook zijn zinnen gezet op het buitenland, maar na gesprekken met het Brugse bestuur zou hij ondanks de Franse interesse toch in Jan Breydel willen blijven.

Daar speelde Siquet vorig seizoen voor stadsgenoot Cercle Brugge, dat hem huurde van Freiburg. Vermits hij daar tot medio 2026 vastligt moeten Dévy Rigaux en co nog rond de tafel zitten met de Duitsers. Nog volgens Tavolieri zijn die onderhandelingen momenteel alvast aan de gang. Club zou dan ook doorduwen voor de eenmalig Rode Duivel.

Club Brugge drukt door

Naar verluidt hoopt de landskampioen, die vertrouwen zou hebben in een goede afloop op persoonlijk én clubniveau, om de deal te beklinken voor een prijskaartje van ongeveer vijf miljoen euro. Intussen wordt het gerucht ook bevestigd door onder andere Het Laatste Nieuws, dat eveneens stelt dat beide partijen reeds met mekaar aan het praten zijn.

Het Nieuwsblad is dan weer iets voorzichtiger en stelt dat er "voorlopig niets concreet speelt" tussen Blauw-Zwart en Siquet, die er omwille van zijn interessant profiel wel op de shortlist zou staan als potentiële concurrent voor Sabbe. Door de dunne spoeling op zijn positie kan er echter wel eens snel geschakeld worden. Wordt ongetwijfeld nog vervolgd.

Wie is volgens u een betere rechtsback?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

82
82
‘De Mil op ramkoers met smaakmaker: KAA Gent baalt’

KAA Gent krijgt klappen in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s zijn op zoek naar een eerste ...

0
0
Diego Moreira in de clinch met Emegha: fans woedend

Strasbourg werd in de halve finale van de Conference League uitgeschakeld door Rayo Vallecano. Na de ...

11
11
Colpaert of nieuwe coach? Essevee komt met update

Voor Zulte Waregem komt er komend weekend een einde aan het seizoen. Tegen Dender hoopt Essevee in ...

27
27
Club Brugge en betreurde Sterchele: eerbetoon raakt diep

Club Brugge heeft vandaag op Instagram een pakkend eerbetoon gedeeld aan François Sterchele. ...

64
64
Smaakmaker Cercle: "Interesse van andere clubs?"

Voor Cercle Brugge komt er zaterdag een einde aan een vervelend seizoen, dat wel een gelukkige ...

16
16
Discussie over Kompany: Bayern-iconen zijn het niet eens

Het seizoen zit er bijna op voor Bayern München. Het speelt nog twee wedstrijden in de ...

120
120
Toch geen miljoenentransfer voor Standard?

Vrijdag kan Standard een nieuwe stap richting Europees voetbal zetten door ook OH Leuven te ...

60
60
'Union moet streep zetten door komst verrassende Belg'

Union schoot zichzelf de voorbije weken stevig in de voet door maar vier op negen te pakken. Het gaf ...

60
60
'Knaltransfer van 30 miljoen voor Ngoy'

De verwachting is dat Rudi Garcia volgende week de WK-selectie van de Rode Duivels bekend zal maken. ...

56
56
STVV lijkt niet meer op huurling te moeten rekenen

STVV is na een waanzinnig seizoen nu al zeker van Europees voetbal en kan zich komend weekend ook ...

52
52
'Onverwachte miljoenentransfer voor AA Gent'

AA Gent beleefde met een drie op achttien nog niet al te veel plezier aan de play-offs. Zondag moet ...

159
159
'Feyenoord ontploft: Rigaux wordt enorme transferbom'

Feyenoord is verkocht. De club zoekt een nieuwe sportieve baas en Dévy Rigaux wordt gezien ...

206
206
Deschacht waarschuwt Taravel: "Seizoen naar de kloten"

Anderlecht beleefde enkele dramatische weken met een nul op negen tegen STVV, Union en Club Brugge. ...

140
140
'Kompany hakt knoop door over komst Rode Duivel'

Bayern München zag deze week zijn droom uiteen spatten, want het moest in de halve finale van ...

71
71
Raman spreekt over einde carrière en haalt uit

KV Mechelen beleeft een boerenjaar en mag nog altijd dromen van een Europees ticket. Voor Benito ...

201
201
'Club Brugge pakt groots uit met revolutionair plan'

Bij Club Brugge namen ze de voorbije jaren een grote voorsprong op de concurrentie in België. ...

445
445
Europese finalisten gekend: ontdek de grote favorieten

De kaarten in de drie Europese competities zijn geschud. De voorbije dagen werden de tickets ...

66
66
'Revolutie bij Anderlecht: Sibierski krijgt carte blanche'

Met Antoine Sibierski heeft RSC Anderlecht eindelijk zijn nieuwe sportief directeur beet. Tijdens ...

376
376
Nieuwe wending Real-soap: Valderde komt zelf met statement

De crisis bij Real Madrid escaleerde deze week helemaal met een heftig incident tussen Federico ...

88
88
UEL/UECL: Tielemans naar finale, Penders en co sneuvelen

Donderdagavond werden de tickets voor de finales van de Europa en Conference League afgewerkt. In ...

66
66
'Bestuur nu al op scherp: historische mercato Club Brugge'

Club Brugge wil zich in de komende weken verzekeren van zijn 20ste landstitel, maar achter de ...

487
487
Trainingsgevecht zindert na: Real onderneemt stappen

Enkele dagen voor El Clasico op het veld van FC Barcelona, staat Real Madrid in vuur en vlam. De ...

109
109
Limburgse goudmijn: Genk stoomt nieuw toptalent al klaar

KRC Genk hoopt in de komende weken alsnog een Europees ticket te veroveren, maar ondertussen is men ...

229
229
'City en United knokken om Duivel, Kompany op de loer'

Verschillende Rode Duivels komen tijdens nakende zomermercato in aanmerking voor een mooie transfer. ...

167
167
'Exodus van start: Antwerp verliest eerste steunpilaar'

Antwerp FC staat opnieuw voor een drukke zomermercato. De sportieve leiding van de Great Old zal ...

877
877

Meer sportnieuws