'Club Brugge krijgt gigaopsteker in transferdossier'

999
'Club Brugge krijgt gigaopsteker in transferdossier'

Club Brugge telt af naar de competitiestart. Blauw-Zwart wil die tweede ster en laat daarom niets aan het toeval over. Daar horen de nodige transfers bij.

Met middenvelder Ardon Jashari en verdediger Zaid Romero verzekerde Club zich al snel van twee verse krachten. Inmiddels werden ook flankaanvaller Christos Tzolis en spits Gustaf Nilsson aan dat lijstje toegevoegd. Daar zal het echter niet bij blijven.

LEES OOK: Hoe Coucke en Bornauw RSCA zélf onder hoogspanning zetten

Hugo Siquet naar Club Brugge?

Zo raakte via Sacha Tavolieri ook al bekend dat Club een oogje heeft op Hugo Siquet. Het 22-jarige jeugdproduct van Standard speelde in de voorbije seizoenen op huurbasis bij Cercle Brugge en groeide daar uit tot een smaakmaker. Siquet versierde er zelfs zijn eerste cap bij de Rode Duivels.

Inmiddels keerde hij evenwel terug naar moederclub SC Freiburg, maar daar lijkt de vleugelback geen hoofdrol te spelen in de plannen. Aanvankelijk was het zijn bedoeling om een nieuw buitenlands avontuur aan te gaan. Club zou echter al gesprekken hebben aangeknoopt om Siquet alsnog te overtuigen.

Siquet wil zélf naar Brugge

Diezelfde Tavolieri komt op X nu met een belangrijke ontwikkeling in het dossier. Volgens de journalist zou Siquet zelf naar Club Brugge willen. De landskampioen zou de speler dus overtuigd hebben van het West-Vlaamse project.

Tavolieri lijkt ook te weten hoeveel geld er met de deal gemoeid is. De journalist spreekt van een transfersom van 5 miljoen euro. Daarmee zou Freiburg een zaakje doen, want het betaalde in januari 2022 nog 4,5 miljoen euro om Siquet over te nemen van Standard. Afwachten of de transfer doorgaat.

Zal de transfer eerstdaags afgerond worden?

Meest recent

KRC Genk wacht op doorbraak: tijd voor goals én assists

Bij KRC Genk lopen zeer veel talentvolle spelers rond. De Limburgers hopen dat een aantal van die ...

7
7
"Ik moet niet zwijgen"-Vannieuwkerke in shock na kustoorlog

De soap bij KV Diksmuide Oostende blijft maar nieuwe hoofdstukken krijgen. Nadat Claude Vindevogel ...

3
3
Union SG geeft statement: sterkhouder verlengt contract

Union SG heeft zijn fans bijzonder goed nieuws meegedeeld. De Belgische bekerwinnaar heeft een van ...

11
11
Westerlo flikt het weer: vierde keer op rij de jackpot

KVC Westerlo heeft een specialiteit gevonden. De Kemphanen weten als geen ander spitsen aan te ...

24
24
Hoe Coucke en Bornauw RSCA zélf onder hoogspanning zetten

RSC Anderlecht staat onder hoogspanning. De Brusselaars moeten winnen. CEO Kenneth Bornauw en ...

36
36
TRANSFERUURTJE: 'Real praat met Liverpool, Brys niet naar JPL'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

40
40
Bom in Engeland: Aston Villa sleept Carragher voor rechter

Een bom is ontploft in Engeland. Terwijl het rommelt bij Manchester United schoof analist Jamie ...

51
51
Godts in zevende hemel: Luis Enrique onthult primeur

Mika Godts begint volledig boven water te komen bij PSG. Na een aarzelende start wist hij te scoren ...

45
45
Carrasco doet monden openvallen: hattrick in topper

Yannick Carrasco speelt al een tijdje op de achtergrond in Saudi-Arabië, maar daar laat de ...

59
59
Tresoldi wijst naar Leko: Club-wisselwerking valt op

Club Brugge zette Zulte Waregem met 2-4 opzij op speeldag 10 van de Jupiler Pro League. Vooral de ...

259
259
Boskamp verwoest RSCA: “Ik zie maar één huilend kind en dat is…”

RSC Anderlecht staat zwaar onder druk. Vooral coach Vitor Bruno voelt de grond wegzakken onder zijn ...

305
305
Compper hakt bikkelharde knopen door bij Antwerp

Royal Antwerp FC won vorige speeldag met 3-0 van Sporting Charleroi en The Great Old wil die vorm ...

98
98
Mechele ziet één minpunt bij vlotte zege Club Brugge

AA Gent en Union SG maken Club Brugge voorlopig nog het leven zuur, maar Blauw-Zwart raast doorheen ...

114
114
Zulte Waregem onder druk: "Dat is teleurstellend"

Zulte Waregem heeft een nul op vijftien geboekt. Club Brugge was veel te sterk aan de Gaverbeek. Het ...

78
78
Degryse: "Bruno en Sibiersi in 2028 niét meer bij RSCA"

CEO Kenneth Bornauw en eigenaar Marc Coucke hebben de club RSC Anderlecht niet bepaald geholpen met ...

381
381
Leko baalt: "Zullen hem missen tegen Anderlecht"

Club Brugge won bijzonder makkelijk met 2-4 op het veld van Zulte Waregem. Blauw-Zwart moest nog ...

163
163
Vitor Bruno ziet een énorm manco bij Anderlecht

RSC Anderlecht had volgens de data al zes keer meer moeten scoren dit seizoen. Aanvallend is er een ...

160
160
‘Yamal krijgt mes in de rug: einde Barça nu al in zicht’

Lamine Yamal hoort bij Barcelona, zo klinkt het al jaren. Maar Hansi Flick heeft nu een beslissing ...

165
165
De Meyer voert de druk op: "Er zijn geen excuses"

STVV staat voor een belangrijke novembermaand. De Kanaries krijgen de komende weken drie kansen om ...

27
27
Thorup hint op opvallende zet bij KRC Genk: "Het werkte"

KRC Genk-coach Jess Thorup houdt de kaarten nog even tegen de borst, maar liet vrijdag wel verstaan ...

64
64
Keuzestress bij Bruno: speelt dit trio tegen Westerlo?

RSC Anderlecht neemt het op tegen KVC Westerlo. Een partij die de Brusselaars moeten winnen. Vitor ...

133
133
Ronaldo had bijna Belgische T1: "Kon coach worden van Al-Nassr"

Marc Brys heeft nog lang niet alle ambities opgeborgen. De voormalige bondscoach van Kameroen ...

72
72
Goed nieuws én slecht nieuws: Hubert met blessureupdate

Union Sint-Gillis trekt zaterdag naar SK Beveren voor de tiende speeldag van de Jupiler Pro League. ...

42
42
Lammens krijgt de volle laag: Keane messcherp

Het zijn momenteel geen gemakkelijke tijden voor Senne Lammens bij Manchester United. De club ...

106
106
Onstopbaar Club Brugge rolt Zulte Waregem in één helft op

Club Brugge ging aan de Gaverbeek op zoek naar een 27 op 30. Zulte Waregem zocht na een 0 op 12 dan ...

150
150

Meer sportnieuws