'Club Brugge krijgt gigaopsteker in transferdossier'

999 stemmen
'Club Brugge krijgt gigaopsteker in transferdossier'

Club Brugge telt af naar de competitiestart. Blauw-Zwart wil die tweede ster en laat daarom niets aan het toeval over. Daar horen de nodige transfers bij.

Met middenvelder Ardon Jashari en verdediger Zaid Romero verzekerde Club zich al snel van twee verse krachten. Inmiddels werden ook flankaanvaller Christos Tzolis en spits Gustaf Nilsson aan dat lijstje toegevoegd. Daar zal het echter niet bij blijven.

LEES OOK: 'Schok bij Club Brugge: topploeg klopt aan voor Siquet'

Hugo Siquet naar Club Brugge?

Zo raakte via Sacha Tavolieri ook al bekend dat Club een oogje heeft op Hugo Siquet. Het 22-jarige jeugdproduct van Standard speelde in de voorbije seizoenen op huurbasis bij Cercle Brugge en groeide daar uit tot een smaakmaker. Siquet versierde er zelfs zijn eerste cap bij de Rode Duivels.

Inmiddels keerde hij evenwel terug naar moederclub SC Freiburg, maar daar lijkt de vleugelback geen hoofdrol te spelen in de plannen. Aanvankelijk was het zijn bedoeling om een nieuw buitenlands avontuur aan te gaan. Club zou echter al gesprekken hebben aangeknoopt om Siquet alsnog te overtuigen.

Siquet wil zélf naar Brugge

Diezelfde Tavolieri komt op X nu met een belangrijke ontwikkeling in het dossier. Volgens de journalist zou Siquet zelf naar Club Brugge willen. De landskampioen zou de speler dus overtuigd hebben van het West-Vlaamse project.

Tavolieri lijkt ook te weten hoeveel geld er met de deal gemoeid is. De journalist spreekt van een transfersom van 5 miljoen euro. Daarmee zou Freiburg een zaakje doen, want het betaalde in januari 2022 nog 4,5 miljoen euro om Siquet over te nemen van Standard. Afwachten of de transfer doorgaat.

Zal de transfer eerstdaags afgerond worden?

Meest recent

Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

Kevin De Bruyne blijft bij de Rode Duivels de grote naam, maar na de 1-1 tegen Egypte is de ...

11
11
Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Club Brugge kende een rotseizoen met Club NXT. Ze eindigden troosteloos laatste in de Challenger Pro ...

43
43
Courtois blikt vooruit: stevige waarschuwing voor Duivels

België neemt het zondag op tegen Iran, een partij die ze moeten winnen. De Rode Duivels kunnen ...

25
25
'Vergeten ex-Genkie' wil zich snel tonen bij VS op WK

De Verenigde Staten lieten en zeer goede indruk achter tegen Paraguay. Ze wonnen met 4-1. Bij de VS ...

18
18
Garcia bibbert: loodzwaar parcours voor Rode Duivels?

In hun WK-opener tegen Egypte bleven de Rode Duivels steken op een teleurstellend gelijkspel, en dus ...

72
72
'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Om de sportieve lijn uit te stippelen legt RSC Anderlecht zijn eieren voortaan in het mandje van ...

286
286
Vanzeir in, Gerkens out: Gent & Cercle hakken knopen door

De grote kuis lijkt begonnen bij AA Gent, dat intussen al afscheid nam van Samuel Kotto en Daisuke ...

145
145
'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

Samen met Union is Antwerp zowat de meest bezige bij op de Belgische transfermarkt, want het ...

157
157
Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

113
113
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

82
82
'Club Brugge tast in buidel: nieuw target op shortlist'

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de titel, want deze zomer ligt er heel wat werk ...

373
373
'Sibierski sluit deal: aanwinst gespot in Anderlecht'

Zo'n anderhalve maand na zijn voorstelling bij RSC Anderlecht staat Antoine Sibierski op het punt om ...

311
311
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

131
131
Martinez weer kop van jut: “Hij hielp België al om zeep…”

Het WK is nog maar net begonnen, maar de kritiek op enkele landen is al enorm. Bij Tunesië werd ...

135
135
Beerschot gaat hard op zomermercato: toptarget is binnen

Beerschot liep afgelopen seizoen promotie naar de Jupiler Pro League mis, maar de ambities zijn niet ...

111
111
WK-speech gaat viraal: Van der Bruggen haalt zwaar uit

Het WK heeft al voor enkele opvallende momenten gezorgd. Bij Tunesië werd bondscoach Lamouchi ...

21
21
Rigaux verblijdt Feyenoord met Belgische knaltransfer

Devy Rigaux trok de deur van Club Brugge achter zich dicht om een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

122
122
‘Anderlecht gaat plots voor absolute stunttransfer’

RSC Anderlecht wil weer hoog mikken en dat is ook te zien aan de transfergeruchten op de ...

508
508
Hans Vanaken zorgt voor totaal ongeloof bij VRT-gezicht

Op een WK waar de spotlights vooral naar de grote sterren gaan, kreeg Hans Vanaken onverwacht een ...

319
319
Ambitieus Standard plukt Club Brugge-pion officieel weg

Standard Luik hoopt snel weer aan de top van het Belgische voetbal te staan. De Rouches willen weer ...

210
210
Borguet jubelt: Anderlecht pakt uit met nieuw toptalent

RSC Anderlecht staat bekend om de befaamde jeugdopleiding. Paars-Wit zet elk jaar vol in op de ...

197
197
Speciale gast voor De Bruyne en Lukaku tegen Iran

De tweede wedstrijd van het WK voor de Rode Duivels sluipt dichterbij. België speelde 1-1 ...

67
67
‘Hakimi voor de rechter: verkrachtingszaak ontploft’

Achraf Hakimi is één van de sterspelers van het Marokkaanse nationale elftal en een ...

112
112
‘Anderlecht komt op stoom: vier aanwinsten onderweg’

RSC Anderlecht is onder Antoine Sibierski aan een nieuw hoofdstuk begonnen. Paars-Wit hoopt deze ...

1083
1083
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt ferm uit, Club slikt dompers’

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

541
541

Meer sportnieuws