'Beerschot sluit transferdeal met Club Brugge'

door
'Beerschot sluit transferdeal met Club Brugge'

Beerschot heeft nog een week om zich klaar te stomen voor zijn rentree in de Jupiler Pro League, waarbij het op de openingsspeeldag OH Leuven zal trekken. Het is nog koffiedik kijken over welke kern trainer Dirk Kuyt zal kunnen beschikken, want de spoeling is op dit moment zeer dun.

Er streken tot dusver amper twee verse krachten neer op het Kiel, terwijl in de omgekeerde richting wel tien spelers de club verlaten hebben. Kuyt kondigde wel aan dat er in de komende weken nog vier à vijf versterkingen bij zouden moeten gaan komen. Een eerste aanwinst zou zelfs al op weg zijn.

LEES OOK: Ajax zet alles op alles met oude bekende van RSCA en Gent

Beerschot wil Shinton bij Club Brugge weghalen

Het Nieuwsblad weet immers dat Beerschot graag bij Club Brugge wil gaan shoppen. Ze zouden momenteel met de landskampioen onderhandelen over een transfer van Nick Shinton. De 23-jarige fungeerde de voorbije seizoenen als derde doelman bij de A-kern en nummer één onder de lat bij Club NXT. Hij kwam nooit in actie voor de A-ploeg, maar speelde wel 55 matchen in 1B.

Komend seizoen lijkt Club echter niet meer op Shinton te rekenen. Hij trok bijvoorbeeld niet mee op stage, waar Nicky Hayen de voorkeur gaf aan Axl De Corte (18) en Argus Vanden Driessche (17) als derde en vierde doelman na Mignolet en Jackers.

Nieuwe doelman is broodnodig

Eerder deze zomer werd Shinton ook al gelinkt aan Dender, maar dat haalde met Verrips intussen al een andere tweede doelman. Nu waagt Beerschot dus zijn kans, maar het zal wel een akkoord met Club moeten vinden. Shinton ligt er immers nog een jaar onder contract.

Voor Beerschot zou hij een zeer welgekomen versterking zijn, want op dit moment beschikt het met Davor Matijas over slechts één doelman in zijn A-kern. Doublure Bill Lathouwers verlengde deze zomer immers zijn contract niet en tekende intussen al bij RWDM.

Zou Shinton bij Beerschot titularis kunnen worden?

Meest recent

'Club Brugge hakt knoop door over wintertransfer'

De kassa rinkelde afgelopen zomer als nooit tevoren bij Club Brugge. Mogelijk wordt dat record ...

35
35
Antwerp schakelt topadvocaat in voor klacht tegen Standard

Ruim een maand geleden ging Antwerp met 1-0 onderuit op het veld van Standard. In twee bedrijven ...

56
56
Gaat Jean-Marie Pfaff erotische wereld in?

Het was de laatste maanden behoorlijk stil rond de familie Pfaff, daar komt nu echter verandering ...

15
15
Nederland huivert: Ajax slachtoffer hallucinante oplichting

In Nederland lopen enkele steengoede onderzoeksjournalisten rond. De programma's, die onder meer ...

8
8
Ruben Van Gucht reageert fel op onverwacht vuil moment

Ruben Van Gucht blijft deze week dé verrassende factor in De Slimste Mens. Waar hij in het ...

61
61
OH Leuven krijgt geweldige financiële meevaller

OH Leuven ontving AS Roma in de Women Champions League. De dames van OHL deden het al goed op het ...

44
44
Standard weigerde ex-succescoach: "Bood mij in de zomer aan"

Standard is bezig aan een matig seizoen. De club hoopt de top zes te halen, maar voorlopig staat het ...

87
87
'Bondscoach-bom: België kiest voor opvallende naam'

Rudi Garcia ligt bij bepaalde Vlaamse media stevig onder vuur. Zij opperen zelfs om een nieuwe ...

607
607
Hoefkens lyrisch over ex-Bruggeling: "Zoals Maldini"

Bij Club Brugge hebben ze in hun geschieden héél veel topspelers gehad. Eén van ...

126
126
Maarten Breckx schokt: "Híj is de ideale bondscoach"

Rudi Garcia heeft de verwachtingen ingelost. Hij zorgde voor het behoud in de A-divisie in de ...

203
203
'Club niet tevreden over topaankoop: wintertransfer op til'

Club Brugge investeerde afgelopen zomer fors in nieuwe spelers. Blauw-Zwart ziet dat enkele jongens ...

471
471
Gigantisch JPL-project: "350 miljoen euro ligt klaar!"

De Jupiler Pro League moet moderniseren. Vooral inzake stadions lopen de Belgische profclubs ...

153
153
Fans in alle staten: Vermeeren pakt heel Marseille koud

Arthur Vermeeren heeft in een paar weken het hele verhaal rond zijn naam bij OM omgedraaid. Van ...

152
152
Ajax zet alles op alles met oude bekende van RSCA en Gent

Bij Ajax rommelt het langs alle kanten. De club moet echter naar de toekomst blijven kijken en deed ...

50
50
Explosieve Doku-twist: Duivels plots weer vol hoop

Eden Hazard is wellicht de beste voetballer die België ooit heeft gehad. Anno 2025 is het ...

90
90
Ex-publiekslieveling Anderlecht: "Of ik ook terugkeer?"

RSC Anderlecht haalde Michael Verschueren en Kenneth Bornauw terug nadat Wouter Vandenhaute ...

282
282
'KRC Genk pakt uit met gigantisch groot nieuws'

KRC Genk gaat een bijzonder grote slag slaan die hen op termijn wellicht héél veel ...

342
342
Garcia hakt wél knoop door: dit viertal begint in basis aan WK

Rudi Garcia krijgt veel kritiek. Deels terecht, maar ook vele overdreven kritiek. Zo is er het ...

251
251
Wit konijn in WK-selectie België: ophefmakende naam valt

De Rode Duivels hebben zich ook mathematisch verzekerd van hun deelname aan de WK-eindronde. Rudi ...

309
309
Droomaffiche tegen Duivels? Broos geeft onverwachte reactie

De Rode Duivels hebben zich officieel geplaatst voor de WK-eindronde van komende zomer. Maar zij ...

65
65
Code oranje bij Duivels: "Zo kunnen we níét naar WK"

De Rode Duivels hebben zich tijdens de voorbije interland-periode geplaatst voor het WK van komende ...

135
135
Champions League-sprookje duurt voort: OHL bedwingt AS Roma

OH Leuven mocht dit seizoen als eerste Belgische ploeg ooit deelnemen aan het hoofdtoernooi van de ...

61
61
'Anderlecht-duo in vergetelheid: vertrek staat al vast'

RSC Anderlecht sneuvelde afgelopen zomer tijdens de Europese voorrondes en dat had uiteraard grote ...

254
254
Seys mee naar WK? 'Pittig duel met andere Duivel'

De Rode Duivels hebben hun ticket voor het WK van komende zomer officieel op zak. Bondscoach Rudi ...

186
186
'De Ketelaere genoemd voor onvervalste droomtransfer'

Met zijn twee doelpunten tegen Liechtenstein onderstreepte Charles De Ketelaere dat hij momenteel de ...

287
287

Meer sportnieuws