'Beerschot sluit transferdeal met Club Brugge'

641 stemmen
'Beerschot sluit transferdeal met Club Brugge'

Beerschot heeft nog een week om zich klaar te stomen voor zijn rentree in de Jupiler Pro League, waarbij het op de openingsspeeldag OH Leuven zal trekken. Het is nog koffiedik kijken over welke kern trainer Dirk Kuyt zal kunnen beschikken, want de spoeling is op dit moment zeer dun.

Er streken tot dusver amper twee verse krachten neer op het Kiel, terwijl in de omgekeerde richting wel tien spelers de club verlaten hebben. Kuyt kondigde wel aan dat er in de komende weken nog vier à vijf versterkingen bij zouden moeten gaan komen. Een eerste aanwinst zou zelfs al op weg zijn.

LEES OOK: 'KV Kortrijk stunt met deals bij Standard en Beerschot'

Beerschot wil Shinton bij Club Brugge weghalen

Het Nieuwsblad weet immers dat Beerschot graag bij Club Brugge wil gaan shoppen. Ze zouden momenteel met de landskampioen onderhandelen over een transfer van Nick Shinton. De 23-jarige fungeerde de voorbije seizoenen als derde doelman bij de A-kern en nummer één onder de lat bij Club NXT. Hij kwam nooit in actie voor de A-ploeg, maar speelde wel 55 matchen in 1B.

Komend seizoen lijkt Club echter niet meer op Shinton te rekenen. Hij trok bijvoorbeeld niet mee op stage, waar Nicky Hayen de voorkeur gaf aan Axl De Corte (18) en Argus Vanden Driessche (17) als derde en vierde doelman na Mignolet en Jackers.

Nieuwe doelman is broodnodig

Eerder deze zomer werd Shinton ook al gelinkt aan Dender, maar dat haalde met Verrips intussen al een andere tweede doelman. Nu waagt Beerschot dus zijn kans, maar het zal wel een akkoord met Club moeten vinden. Shinton ligt er immers nog een jaar onder contract.

Voor Beerschot zou hij een zeer welgekomen versterking zijn, want op dit moment beschikt het met Davor Matijas over slechts één doelman in zijn A-kern. Doublure Bill Lathouwers verlengde deze zomer immers zijn contract niet en tekende intussen al bij RWDM.

🚀 FC Olympia Beerschot Wilrijk-fans lezen nu:

'KV Kortrijk stunt met deals bij Standard en Beerschot'
'KV Kortrijk stunt met deals bij Standard en Beerschot'
374

Zou Shinton bij Beerschot titularis kunnen worden?

Meest recent

Ook Kane op afspraak: Engeland dwingt Kroatië op de knieën

Schaduwfavoriet Engeland heeft zijn start op het WK 2026 niet gemist. Kroatië maakte het de ...

14
14
'Schok bij Club Brugge: topploeg klopt aan voor Siquet'

Als vervanger voor de geblesseerde Kyriani Sabbe, werkte Hugo Siquet sterke Play-Offs af bij Club ...

98
98
'City haalt verschroeiend uit: dubbelslag van 230 miljoen'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

82
82
'Club meldt zich bij Anderlecht-target: deal van 9 miljoen'

De sportieve leiding van Club Brugge is momenteel de markt aan het afspeuren op zoek naar ...

171
171
Nederlanders smullen van Duivel: "Hele grote persoonlijkheid"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

167
167
'Transferwending De Cat: absolute jackpot in gevaar'

Bij RSC Anderlecht gaat de voorbereiding op het nieuwe seizoen volgende week van start. Dat zal ...

329
329
Tzolis ziet nieuwe goudklomp bij Club: "Hij trainde mee en ..."

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge talenten te lanceren vanuit de jeugdopleiding. En ...

325
325
Argentijnse pers komt met trieste reden voor tranen Messi

Lionel Messi heeft tijdens zijn eerste wedstrijd op het WK 2026 meteen de show gestolen. Zo was hij ...

236
236
Optater Ronaldo en co: Congo stunt met historisch WK-punt

Het WK 2026 is met een flinke tegenvaller van start gegaan voor het Portugal van sterspeler ...

70
70
Outfit Garcia maakt tongen los: "Net een treinconducteur"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

96
96
'Bayern dokt 55 miljoen: Kompany krijgt WK-uitblinker'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

173
173
Na WK nieuwe nummer één? Lammens reageert duidelijk

De Rode Duivels begonnen hun WK met een ontgoocheling, want tegen Egypte hadden ze toch meer ...

52
52
AA Gent pakt uit met WK-ganger bij Jonge Duivels

Net als veel andere Belgische clubs zet AA Gent dezer dagen alsmaar meer in op jong talent. De ...

61
61
'Club troeft Sporting af: 5 miljoen voor eerste aanwinst'

Club Brugge wil doorgaans zijn transferhuiswerk snel klaar hebben en is ook nu al druk in de weer. ...

500
500
Charleroi kiest nieuwe coach, bijna witte rook in Beveren

Er stonden deze zomer heel wat trainersvacatures open bij Belgische eersteklassers. Nu de start van ...

126
126
'Antwerp haalt opgelucht adem: megaboete vermeden'

Er werd de voorbije jaren al heel wat geschreven over de financiële situatie van Antwerp, dat ...

176
176
Fabrizio Romano meldt stevige transferdomper voor Club

Bij Club Brugge is het nog wachten op de eerste zomeraanwinst. De voorbije weken werden nochtans al ...

183
183
'Dubbelslag Anderlecht: Sibierski slaat schaamteloos toe'

Anderlecht ruikt een buitenkans in Frankrijk. Antoine Sibierski heeft niet één, maar ...

916
916
Zulte Waregem houdt icoon voor dertiende seizoen aan boord

Zulte Waregem maakt zich op voor zijn tweede seizoen terug in de Jupiler Pro League, nadat ze ...

97
97
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

250
250
'Bom op WK: Ivoriaanse speler opgepakt voor matchfixing'

Het WK is ondertussen enkele dagen ver en nu al krijgen we te kampen met de nodige controverses. Een ...

120
120
Rigaux heeft beet: icoon keert terug bij Feyenoord

Dévy Rigaux drukt meteen zijn stempel bij Feyenoord, enkele weken nadat de Belgische sportief ...

81
81
Bromance Ronaldo-Martinez: cijfers spreken boekdelen

Cristiano Ronaldo begint aan zijn zesde en laatste WK. CR7 is op zijn 41ste nog steeds een ...

36
36
'KV Kortrijk stunt met deals bij Standard en Beerschot'

KV Kortrijk begon als eerste met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Kerels gaan de komende ...

374
374
Congo wil stunten met speler met schimmig Anderlecht-verhaal

Congo trekt met heel wat ex-spelers uit de Jupiler Pro League naar het WK. Van Chancel Mbemba tot ...

101
101

Meer sportnieuws