'Beerschot sluit transferdeal met Club Brugge'

door
'Beerschot sluit transferdeal met Club Brugge'

Beerschot heeft nog een week om zich klaar te stomen voor zijn rentree in de Jupiler Pro League, waarbij het op de openingsspeeldag OH Leuven zal trekken. Het is nog koffiedik kijken over welke kern trainer Dirk Kuyt zal kunnen beschikken, want de spoeling is op dit moment zeer dun.

Er streken tot dusver amper twee verse krachten neer op het Kiel, terwijl in de omgekeerde richting wel tien spelers de club verlaten hebben. Kuyt kondigde wel aan dat er in de komende weken nog vier à vijf versterkingen bij zouden moeten gaan komen. Een eerste aanwinst zou zelfs al op weg zijn.

LEES OOK: 'Keepersgevecht barst los: Anderlecht en Club neus aan neus'

Beerschot wil Shinton bij Club Brugge weghalen

Het Nieuwsblad weet immers dat Beerschot graag bij Club Brugge wil gaan shoppen. Ze zouden momenteel met de landskampioen onderhandelen over een transfer van Nick Shinton. De 23-jarige fungeerde de voorbije seizoenen als derde doelman bij de A-kern en nummer één onder de lat bij Club NXT. Hij kwam nooit in actie voor de A-ploeg, maar speelde wel 55 matchen in 1B.

Komend seizoen lijkt Club echter niet meer op Shinton te rekenen. Hij trok bijvoorbeeld niet mee op stage, waar Nicky Hayen de voorkeur gaf aan Axl De Corte (18) en Argus Vanden Driessche (17) als derde en vierde doelman na Mignolet en Jackers.

Nieuwe doelman is broodnodig

Eerder deze zomer werd Shinton ook al gelinkt aan Dender, maar dat haalde met Verrips intussen al een andere tweede doelman. Nu waagt Beerschot dus zijn kans, maar het zal wel een akkoord met Club moeten vinden. Shinton ligt er immers nog een jaar onder contract.

Voor Beerschot zou hij een zeer welgekomen versterking zijn, want op dit moment beschikt het met Davor Matijas over slechts één doelman in zijn A-kern. Doublure Bill Lathouwers verlengde deze zomer immers zijn contract niet en tekende intussen al bij RWDM.

🚀

Zou Shinton bij Beerschot titularis kunnen worden?

Meest recent

'Keepersgevecht barst los: Anderlecht en Club neus aan neus'

Vlak voor de start van de Play-Offs kondigde Simon Mignolet aan dat hij na het seizoen zal stoppen ...

23
23
Transferzet Club Brugge doet Vanderbiest ontploffen

Club Brugge staat op het punt om KV Mechelen een stevige transferdreun uit te delen. Blauw-Zwart ...

202
202
Van Gucht laat De Kock zweten: "Volgende keer zonder?"

Ruben Van Gucht was vandaag te gast bij Play Nostalgie en zorgde meteen voor een opvallend moment. ...

5
5
Vier nieuwe namen bij Antwerp, Hayen hakt keepersknoop door

De Europe Play-Offs worden vrijdagavond op gang getrapt met een bijzonder aantrekkelijke affiche. Zo ...

18
18
Italiaanse tragedie deint uit: nieuwe bondscoach tegen Belgen

Italië greep deze week voor de derde keer op rij naast een ticket voor de eindronde van het WK. ...

31
31
'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Het startschot van de play-offs wordt straks gegeven op de Bosuil, waar zowel Antwerp als KRC Genk ...

82
82
Euvrard laat koppen rollen: grote kuis bij Standard

Standard hoopt zaterdag tegen OHL voor het eerst in vijf (!) jaar tijd nog eens een wedstrijd te ...

60
60
AA Gent slikt bittere pil: goudhaantje onder het mes

AA Gent vat maandag in eigen huis de play-offs aan tegen KV Mechelen. Rik De Mil zal het dan wel nog ...

49
49
Leko spreekt klare taal: Mignolet out, Vanaken fit

Club Brugge is alweer de jager in de play-offs, al bedraagt de kloof met koploper Union dit keer ...

285
285
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

139
139
Taravel houdt adem in: Anderlecht zonder De Cat?

Hoewel alle ogen gericht zijn op de bekerfinale, wil RSC Anderlecht ook in de play-offs geen mal ...

259
259
Oosting opgetogen: ziekenboeg Antwerp stroomt leeg

Antwerp opent straks de Europe Play-Offs in eigen huis tegen KRC Genk. Omwille van een ronduit ...

117
117
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

425
425
Leko verrast met uitspraken over Anderlecht en titelstrijd

De Play-Offs gaan van start en Club Brugge kijkt recht in de ogen van grote rivaal RSC Anderlecht. ...

241
241
KAA Gent incasseert ferme domper voor Play-Offs

De Play-Offs gaan vanavond van start. KAA Gent wist zich op de laatste speeldag te verzekeren van ...

185
185
Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

De situatie van Romelu Lukaku begint zorgwekkend te worden. De topscorer aller tijden van de Rode ...

150
150
Mathijssen weet het zeker: “Zij winnen Europe Play-Offs”

De Play-Offs worden vanavond afgetrapt door Royal Antwerp FC en KRC Genk. Die laatstgenoemde zat ...

228
228
Rik De Mil voelt meteen zware PO-druk bij KAA Gent

KAA Gent start Play-Off 1 tegen KV Mechelen. De Buffalo’s spelen thuis en willen meteen met ...

67
67
Opvolger Mignolet: 'Club Brugge verrast met bekende naam'

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met keepen. De doelman was jarenlang een ...

679
679
'Italiaans fiasco eist nu ook de kop van Gattuso'

Vorige week werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld, waardoor alle 48 deelnemende landen nu ...

57
57
Radja voor rechtbank: Nainggolan weet waar hij aan toe is

Rond Radja Nainggolan is het maar zelden stil, ook omdat de ex-Rode Duivel zelden verlegen zit om ...

79
79
Nieuwe coach Cercle eerlijk: "Daarvoor extra tijd nodig"

De Jupiler Pro League wordt dit weekend na een korte break weer op gang getrapt en dat gebeurt ook ...

118
118
Club of Union? Vrancken duidt zijn kampioen aan

Nu het interlandvoetbal weer voorbij is, staat de start van de play-offs in de Jupiler Pro League ...

437
437
Bommetje barst bij Chelsea: sterkhouder uit selectie gezet

Ook in Engeland wordt er dit weekend weer gevoetbald nu de interlandbreak erop zit. Daar zit er bij ...

65
65
Straf: onbekende Belg legt Modric vuur aan de schenen

De Serie A krijgt in ons land doorgaans toch wat minder aandacht dan pakweg de Premier League en dat ...

31
31

Meer sportnieuws