'Beerschot sluit transferdeal met Club Brugge'

door
'Beerschot sluit transferdeal met Club Brugge'

Beerschot heeft nog een week om zich klaar te stomen voor zijn rentree in de Jupiler Pro League, waarbij het op de openingsspeeldag OH Leuven zal trekken. Het is nog koffiedik kijken over welke kern trainer Dirk Kuyt zal kunnen beschikken, want de spoeling is op dit moment zeer dun.

Er streken tot dusver amper twee verse krachten neer op het Kiel, terwijl in de omgekeerde richting wel tien spelers de club verlaten hebben. Kuyt kondigde wel aan dat er in de komende weken nog vier à vijf versterkingen bij zouden moeten gaan komen. Een eerste aanwinst zou zelfs al op weg zijn.

LEES OOK: Beerschot haalt Patro door gehaktmolen, Eupen mist kansen

Beerschot wil Shinton bij Club Brugge weghalen

Het Nieuwsblad weet immers dat Beerschot graag bij Club Brugge wil gaan shoppen. Ze zouden momenteel met de landskampioen onderhandelen over een transfer van Nick Shinton. De 23-jarige fungeerde de voorbije seizoenen als derde doelman bij de A-kern en nummer één onder de lat bij Club NXT. Hij kwam nooit in actie voor de A-ploeg, maar speelde wel 55 matchen in 1B.

Komend seizoen lijkt Club echter niet meer op Shinton te rekenen. Hij trok bijvoorbeeld niet mee op stage, waar Nicky Hayen de voorkeur gaf aan Axl De Corte (18) en Argus Vanden Driessche (17) als derde en vierde doelman na Mignolet en Jackers.

Nieuwe doelman is broodnodig

Eerder deze zomer werd Shinton ook al gelinkt aan Dender, maar dat haalde met Verrips intussen al een andere tweede doelman. Nu waagt Beerschot dus zijn kans, maar het zal wel een akkoord met Club moeten vinden. Shinton ligt er immers nog een jaar onder contract.

Voor Beerschot zou hij een zeer welgekomen versterking zijn, want op dit moment beschikt het met Davor Matijas over slechts één doelman in zijn A-kern. Doublure Bill Lathouwers verlengde deze zomer immers zijn contract niet en tekende intussen al bij RWDM.

Zou Shinton bij Beerschot titularis kunnen worden?

Meest recent

Vandenbempt overschouwt selectie: "Hij is verrassendste"

Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke spelers hij meepakt op de WK-stage in de ...

80
80
TU: 'Financiële kater Club, Anderlecht strijdt met Atlético'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

73
73
‘Bounida hakt interlandknoop door: KBVB in rep en roer’

De Rode Duivels zagen al heel wat talenten voor andere landen kiezen. Toptalent Rayane Bounida ...

66
66
Zorgen om Lukaku: zorgt Garcia voor de oplossing?

Romelu Lukaku kampte dit seizoen met veel blessureleed, maar de aanvaller is al een tijdje terug. ...

31
31
Van Bommel hangt vuile was Paul Gheysens buiten

Mark van Bommel heeft een indrukwekkende spelerscarrière achter de rug bij clubs zoals FC ...

192
192
‘Strijd om De Cat barst los: grootmacht gaat all-in’

Nathan De Cat is hot. De 17-jarige middenvelder is één van de grootste talenten van ...

205
205
Garcia schrapt één naam genadeloos voor Rode Duivels

De selectie van de Rode Duivels werd bekendgemaakt door bondscoach Rudi Garcia. De Franse keuzeheer ...

60
60
Anderlecht zoekt doelman: 7 vervangers voor Coosemans

Het huidige machtsvacuüm in de bestuurskamer betekent niet dat RSC Anderlecht bij de pakken kan ...

502
502
Transferdilemma Club Brugge: vertrek na 138 wedstrijden?

Club Brugge dreigt tijdens de komende zomermercato afscheid te moeten nemen van verschillende ...

210
210
Voetbalfans Baetens en Huybrechts laten Wieze ontploffen

Een opsteker van formaat, zo kan je de 'Belgische' openingsdag noemen van de Euro Tour-manche in ...

28
28
Oosting onheilspellend over Antwerp-smaakmaker

Royal Antwerp FC neemt het op de laatste speeldag van de reguliere competitie op tegen Oud-Heverlee ...

127
127
Genk tóch naar Play-Off I? Boskamp doet voorspelling

Zondagavond worden de laatste tickets voor de Champions' Play-Offs uitgedeeld. Ook KRC Genk maakt ...

143
143
Alarm bij België: Godts duwt Garcia in een ongeziene crisis

Mika Godts zet Rudi Garcia meteen voor een lastige keuze bij de Rode Duivels. Met het WK in zicht ...

229
229
'Barça krijgt dikke 'njet': toptransfer van tafel geveegd'

De komende interland-periode komt voor een aantal clubs als een ideaal moment om hun transferplannen ...

52
52
Garcia genadeloos: de grootste afwezigen in selectie Duivels

Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke Rode Duivels volgende week mee op het vliegtuig ...

352
352
Merckx met verborgen strijd: RSCA fans diep geraakt

De naam van Eddy Merckx klinkt nog altijd als een klok in de wielerwereld. De grootste Belgische ...

111
111
Noodmiddenveld bij Anderlecht: verbazende naam op tafel

RSC Anderlecht wil zich zondagavond tegen Cercle Brugge verzekeren van zijn ticket voor de ...

283
283
'Zomertransfer bepaald: Club speelt steunpilaar kwijt' '

Club Brugge lijkt na amper één seizoen al afscheid te moeten nemen van Aleksandar ...

293
293
De Bruyne maakt 90 minuten vol: Conte geeft mooi compliment

Kevin De Bruyne heeft voor het eerst sinds zijn zware blessure opnieuw een volledige wedstrijd ...

134
134
Maguire antiheld United, Leipzig en Lens halen stevig uit

Geen vrijdagavond voetbal in de Jupiler Pro League, maar elders in Europa ging de bal wel aan het ...

35
35
'Made in Neerpede' : Anderlecht eist selectie Duivels op

Bij RSC Anderlecht zal ongetwijfeld tevreden zijn geweest met de selectie van de Rode Duivels. Met ...

225
225
'Monstertransfer Kompany: titanengevecht met City en United'

Bayern München is onder leiding van Vincent Kompany bezig aan een fenomenaal seizoen. Maar ook ...

212
212
Beerschot haalt Patro door gehaktmolen, Eupen mist kansen

In de Challenger Pro League heeft een efficiënt Beerschot vanavond Patro door de gehaktmolen ...

142
142
Publieke opinie tegen Garcia: één naam zorgt voor storm

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke 28 spelers volgende week mee op het ...

130
130
Lammens of Sels? 'Doublure voor Courtois staat al vast'

De Rode Duivels zullen het tijdens de oefenstage in de Verenigde Staten zonder Thibaut Courtois ...

181
181

Meer sportnieuws