'Beerschot sluit transferdeal met Club Brugge'

door
'Beerschot sluit transferdeal met Club Brugge'

Beerschot heeft nog een week om zich klaar te stomen voor zijn rentree in de Jupiler Pro League, waarbij het op de openingsspeeldag OH Leuven zal trekken. Het is nog koffiedik kijken over welke kern trainer Dirk Kuyt zal kunnen beschikken, want de spoeling is op dit moment zeer dun.

Er streken tot dusver amper twee verse krachten neer op het Kiel, terwijl in de omgekeerde richting wel tien spelers de club verlaten hebben. Kuyt kondigde wel aan dat er in de komende weken nog vier à vijf versterkingen bij zouden moeten gaan komen. Een eerste aanwinst zou zelfs al op weg zijn.

LEES OOK: KV Kortrijk promoveert naar JPL: transfervuurwerk op komst

Beerschot wil Shinton bij Club Brugge weghalen

Het Nieuwsblad weet immers dat Beerschot graag bij Club Brugge wil gaan shoppen. Ze zouden momenteel met de landskampioen onderhandelen over een transfer van Nick Shinton. De 23-jarige fungeerde de voorbije seizoenen als derde doelman bij de A-kern en nummer één onder de lat bij Club NXT. Hij kwam nooit in actie voor de A-ploeg, maar speelde wel 55 matchen in 1B.

Komend seizoen lijkt Club echter niet meer op Shinton te rekenen. Hij trok bijvoorbeeld niet mee op stage, waar Nicky Hayen de voorkeur gaf aan Axl De Corte (18) en Argus Vanden Driessche (17) als derde en vierde doelman na Mignolet en Jackers.

Nieuwe doelman is broodnodig

Eerder deze zomer werd Shinton ook al gelinkt aan Dender, maar dat haalde met Verrips intussen al een andere tweede doelman. Nu waagt Beerschot dus zijn kans, maar het zal wel een akkoord met Club moeten vinden. Shinton ligt er immers nog een jaar onder contract.

Voor Beerschot zou hij een zeer welgekomen versterking zijn, want op dit moment beschikt het met Davor Matijas over slechts één doelman in zijn A-kern. Doublure Bill Lathouwers verlengde deze zomer immers zijn contract niet en tekende intussen al bij RWDM.

🚀

Zou Shinton bij Beerschot titularis kunnen worden?

Meest recent

'Maat is vol: RSCA-titularis speelt plek definitief kwijt'

RSC Anderlecht krijgt zondagavond het bezoek van AA Gent. De algemene verwachting is dat coach ...

3
3
Leko dropt hint: essentiële wissel in basiself Club?

Club Brugge wist zaterdagavond de volle buit te pakken na een erg moeizame wedstrijd op het veld van ...

55
55
'Kompany lacht tanden bloot: Bayern contacteert steraanvaller'

Bayern München heeft zaterdagavond geschiedenis geschreven. Tijdens de vlotte zege op St. Pauli ...

68
68
KV Mechelen - Union: Vanderbiest en Hubert wisselen één keer

Union SG is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen, maar moet zondagmiddag wel bevestigen op ...

18
18
TU: 'Gepeperde transfersom Vermeeren, Club vindt aanvaller'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

172
172
KV Kortrijk promoveert naar JPL: transfervuurwerk op komst

KV Kortrijk zal volgend seizoen weer te zien zijn in de Jupiler Pro League. De Kerels waren zeker ...

200
200
Sebaoui briest na STVV – Club Brugge: ploegmakkers afgemaakt

STVV stond op voorsprong in de eerste helft tegen Club Brugge. De Kanaries speelden een sterke ...

119
119
Uitblinker Godts spreekt over zomerse knaltransfer

Mika Godts behoorde bij Ajax weer tot de uitblinkers. De buitenspeler was goed voor een doelpunt, ...

39
39
Vetlesen zet Club Brugge op scherp: “Assholes…”

Het zag er na 45 minuten op Stayen niet goed uit voor Club Brugge. Blauw-Zwart stond op achterstand ...

200
200
Union Berlin pakt uit met primeur: eerste vrouwelijke T1

Union Berlin staat in de Bundesliga op een elfde plek, op zeven punten van de degradatiestreep. De ...

39
39
Valentine gooit bom rond Van Gucht: Charlotte slaat terug

De liefdesperikelen rond Ruben Van Gucht hebben een nieuwe, opvallende wending genomen. In een ...

96
96
Vanderbiest waarschuwt Club Brugge & co

KV Mechelen pakte vorige week een punt tegen AA Gent. Dat was oververdiend. Vandaag nemen de ...

248
248
Westerlo kietelt KRC Genk: spelers spreken ambitie uit

Waar sommigen misschien hadden verwacht dat Royal Antwerp FC of Standard het KRC Genk nog moeilijk ...

104
104
Paniek in amateur: 'Racismerel beslist kampioenschap'

In de amateurreeksen is het stilaan ook 'money time'. Toch lijkt er in één van die ...

92
92
Vanaken verrast: lof voor opvallende pion

Club Brugge kroop door het oog van de naald tegen STVV. De Kanaries verdienden meer dan een ...

189
189
Kompany schrijft geschiedenis: ongeloof bij iedereen

Bayern München is onstopbaar, zo lijkt het wel. Ze wonnen met 0-5 van St. Pauli en dat met een ...

108
108
Leko velt oordeel over Sabbe, Forbs én Diakhon

Club Brugge won bijzonder gevleid met 1-2 op het veld van STVV. De Truienaars kregen de beste ...

388
388
Vrancken over dé fase: "Heb hier minder problemen mee"

STVV speelde een beresterke partij tegen Club Brugge. De Limburgers verdienden zeker een punt, maar ...

154
154
'Club Brugge zet zinnen op nieuwe sensatie'

Bij Club Brugge staan ze voor een héél drukke zomer. De kans is groot dat er een halve ...

345
345
Bayern staat perplex na ongenadige ingreep van Kompany

Bij Bayern drukt Vincent Kompany niet alleen op het veld zijn stempel door. Ook in de kleedkamer ...

272
272
KRC Genk mikt hoog: absolute droomtransfer op komst

KRC Genk hoopt via Play-Off 2 een Europees ticket te bemachtigen. De Limburgers moeten jaarlijks ...

488
488
Anderlecht aan zet: Bornauw voert gesprekken op

Olivier Renard had kritiek op Jesper Fredberg omwille van het ‘laten liggen’ van enkele ...

250
250
‘Transferstrijd Vermeeren barst los: 30 miljoen euro’

Arthur Vermeeren krijgt amper tot geen kansen meer bij Olympique Marseille. Het ziet er dan ook naar ...

222
222
Boskamp maakt Anderlecht af: “Bende dooie vogeltjes”

RSC Anderlecht ging vorige speeldag met 4-2 onderuit tegen Club Brugge. In de eerste helft werd ...

175
175
Club Brugge pakt zege na drama en blessures op Stayen

Een veerkrachtig Club Brugge heeft na een uiterst spannende wedstrijd een cruciale zege geboekt op ...

289
289

Meer sportnieuws