Kuyt kondigt nog groot transfergeweld aan bij Beerschot

347
Kuyt kondigt nog groot transfergeweld aan bij Beerschot

Beerschot maakt komend seizoen na twee jaar afwezigheid zijn rentree op het hoogste niveau. Om daar ook te blijven wordt echter nog een hele uitdaging, want de Mannekes moeten met zeer beperkte middelen een valabele spelerskern moeten zien samen te stellen.

Die taak werd er bovendien niet makkelijker op gemaakt door het vertrek van CEO Frédéric Van den Steen en technisch directeur Gyorgy Csepregi naar OH Leuven in de zomer. Daardoor kwam de transferzomer van Beerschot ook nog niet helemaal op gang.

LEES OOK: Nainggolan maakt Beerschot-fans met grond gelijk: "Junkies!"

Kuyt kondigt nog versterking aan bij Beerschot

Beerschot wist wel huurlingen D'Margio Wright-Phillips en Dean Huiberts op het Kiel te houden, maar verder streken er met Brian Plat en Ewan Henderson vooralsnog slechts twee nieuwkomers neer. Er is nochtans nog meer vers bloed nodig, want tien spelers zijn deze zomer al vertrokken.

In Gazet van Antwerpen maakt trainer Dirk Kuyt zich echter sterk dat Beerschot zich nog stevig zal roeren op de transfermarkt. "Idealiter is elke positie straks minstens dubbel bezet en zullen er dus nog een vier- of vijftal gerichte versterkingen bijkomen", laat hij weten.

Scorende spits is een noodzaak

Vooral een scorende spits lijkt bovenaan het verlanglijstje te staan. "Ik denk dat zowat elke club op zoek is naar een doelpuntenmachine. Maar dat zijn meestal de lastigste profielen om te vinden. Gelukkig heeft de club in vergelijking met vorig seizoen stappen gezet. We kunnen intussen bescheiden transferbedragen neertellen voor nieuwe spelers. Voor een absolute topspits heb je echter miljoenen nodig. We zullen dus opnieuw creatief moeten zijn", beseft Kuyt echter.

Het wordt dus afwachten met welke aanwinsten Beerschot nog voor de dag zal moeten komen. Het zal in ieder geval in de eerste wedstrijden van het seizoen wellicht nog puzzelen worden voor Kuyt en het behoud afdwingen zal een hele karwei worden.

Zal Beerschot nog de gewenste versterkingen vinden?

Meest recent

Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

77
77
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

210
210
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

145
145
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

164
164
KV Kortrijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

43
43
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

232
232
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

84
84
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

30
30
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

28
28
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

32
32
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

30
30
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

46
46
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

101
101
Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

94
94
Mokerslag Standard: aanvoerder maandenlang out?

Na de Europese week gaat de focus vrijdag meteen weer op de Jupiler Pro League, voor de laatste keer ...

53
53
Boodschap voor Van Bommel: "Rode Duivels blijven doel"

Anderlecht neemt het donderdag om 18u45 in zijn vierde wedstrijd in de league phase van de Europa ...

36
36
Milkon verrast iedereen met nieuwe club

De laatste jaren krijgen alsmaar meer jonge trainers hun kans in het Belgische voetbal, zij het met ...

26
26
Bormans speelt open kaart over Europese ambitie Union

Donderdag wordt alweer een drukke dag voor de Belgische teams in Europa. Ook Union moet dan opnieuw ...

37
37
Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Donderdag moet Anderlecht alweer aan de bak, want dan komt op de vierde speeldag in de Europa League ...

126
126
Ronaldo deelt hartverscheurend bericht na tragedie in Spanje

Cristiano Ronaldo speelde een groot stuk van zijn carrière in Spanje, uiteraard bij Real ...

50
50
Leko gelooft het zelf niet: Verhaeghe ruikt ongeziene stunt

Ivan Leko trapt bij Club Brugge bewust op de rem. Na de 3-4 tegen Inter gooit iedereen met ...

267
267
Geen goed voorteken voor Club: NXT verliest in slot van PSV

Club Brugge gaat om 21u op zoek naar zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League. ...

110
110
Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

214
214
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

85
85
Relatie Van Gucht en Charlotte Van Looy onder druk?

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

81
81

Meer sportnieuws