Kuyt kondigt nog groot transfergeweld aan bij Beerschot

347 stemmen
Kuyt kondigt nog groot transfergeweld aan bij Beerschot

Beerschot maakt komend seizoen na twee jaar afwezigheid zijn rentree op het hoogste niveau. Om daar ook te blijven wordt echter nog een hele uitdaging, want de Mannekes moeten met zeer beperkte middelen een valabele spelerskern moeten zien samen te stellen.

Die taak werd er bovendien niet makkelijker op gemaakt door het vertrek van CEO Frédéric Van den Steen en technisch directeur Gyorgy Csepregi naar OH Leuven in de zomer. Daardoor kwam de transferzomer van Beerschot ook nog niet helemaal op gang.

LEES OOK: Marc Degryse ontroert iedereen met hartverscheurend verhaal

Kuyt kondigt nog versterking aan bij Beerschot

Beerschot wist wel huurlingen D'Margio Wright-Phillips en Dean Huiberts op het Kiel te houden, maar verder streken er met Brian Plat en Ewan Henderson vooralsnog slechts twee nieuwkomers neer. Er is nochtans nog meer vers bloed nodig, want tien spelers zijn deze zomer al vertrokken.

In Gazet van Antwerpen maakt trainer Dirk Kuyt zich echter sterk dat Beerschot zich nog stevig zal roeren op de transfermarkt. "Idealiter is elke positie straks minstens dubbel bezet en zullen er dus nog een vier- of vijftal gerichte versterkingen bijkomen", laat hij weten.

Scorende spits is een noodzaak

Vooral een scorende spits lijkt bovenaan het verlanglijstje te staan. "Ik denk dat zowat elke club op zoek is naar een doelpuntenmachine. Maar dat zijn meestal de lastigste profielen om te vinden. Gelukkig heeft de club in vergelijking met vorig seizoen stappen gezet. We kunnen intussen bescheiden transferbedragen neertellen voor nieuwe spelers. Voor een absolute topspits heb je echter miljoenen nodig. We zullen dus opnieuw creatief moeten zijn", beseft Kuyt echter.

Het wordt dus afwachten met welke aanwinsten Beerschot nog voor de dag zal moeten komen. Het zal in ieder geval in de eerste wedstrijden van het seizoen wellicht nog puzzelen worden voor Kuyt en het behoud afdwingen zal een hele karwei worden.

Zal Beerschot nog de gewenste versterkingen vinden?

Meest recent

Bom barst bij Antwerp: fans halen keihard uit

Het is een woelige week geweest voor Antwerp. Er stonden grote vraagtekens achter de toekomst van de ...

6
6
Verbijstering na ongezien Balogun-nieuws, KBVB haalt uit

Dinsdagochtend om 2u nemen de Rode Duivels in hun achtste finale op het WK op tegen gastland ...

172
172
'Monaco en Lille strijden om goudhaantje Charleroi'

Bij Charleroi hopen ze na een jaar vol pieken en dalen om komend seizoen weer aan te kunnen sluiten ...

13
13
Komt Axel Witsel in actie tegen de VS?

Axel Witsel speelde voorlopig nog geen minuut op dit WK. De ervaren middenvelder lijkt niet meteen ...

72
72
Hoefkens komt met héél verrassend OHL-verhaal

Carl Hoefkens leek op weg naar OH Leuven, maar uiteindelijk kozen ze daar voor Timmy Simons. ...

61
61
Bizarre wending: 'Witte Huis belt met Infantino in affaire-Balogun'

De Rode Duivels moeten maandagnacht dan toch Folarin Balogun vrezen. De Amerikaanse topschutter was ...

483
483
Anderlecht plant grote slag met ‘beste van de competitie'

Anderlecht speurt naar een nieuwe middenvelder en botst plots op een buitenkans. In Roemenië ...

534
534
'Persoonlijk akkoord gevonden: nieuwe jackpot Union'

Union SG toont zich bijzonder actief op de transfermarkt en haalde ondertussen al een zestal ...

67
67
FIFA verbaast: VS-topscorer wél inzetbaar tegen België

De Rode Duivels strijden maandagnacht in Seattle tegen de Verenigde Staten voor een plek in de ...

620
620
Zorgen in Duivelse defensie: Mechele uit basiself geknikkerd?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het uittekenen van zijn tactische plannetje ...

255
255
'Mourinho lang niet voldaan: Real-transfer van 60 mil'

Real Madrid blijft nieuwe coach José Mourinho maar van versterking voorzien. Zo werd zondag ...

104
104
Adedeji-Sternberg naar Club? Vervanger staat klaar bij Genk

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op Noah Adedeji-Sternberg. Of het ook tot een akkoord zal komen ...

890
890
Portugese passie: nieuwe coach laat zich gelden bij Anderlecht

RSC Anderlecht is begonnen aan zijn oefencampagne. Zaterdagnamiddag bleven de Brusselaars steken op ...

838
838
WK wordt kerkhof: twee volgende bondscoaches vliegen

Het wereldkampioenschap blijft een ongezien voetbalfeest, maar voor bondscoaches is het ook een ...

148
148
Wissels bij Rode Duivels: drie titularissen moeten vrezen

In welke formatie gaan de Rode Duivels maandagnacht aan de aftrap verschijnen tegen de Verenigde ...

317
317
Alle lichten op groen: Duitsland krijgt droombondscoach

Duitsland werd één van de grote teleurstellingen op het WK 2026 en sneuvelde al in de ...

139
139
Lukaku in basisploeg? Gullit heeft boodschap voor Garcia

Romelu Lukaku toonde zich tegen Senegal opnieuw van goudwaarde als invaller voor de Rode Duivels. ...

612
612
"Vreselijk" - collectieve walging na Frankrijk-Paraguay

Topfavoriet Frankrijk heeft zich zaterdagavond verzekerd van een plekje in de kwartfinales van het ...

204
204
Union nu al onder stoom: tweede klinkende oefenzege

Union SG zal komend seizoen al snel aan de bak moeten in de voorrondes van de Champions League. De ...

141
141
'Nieuwe wending Tzolis: transfersom nóg hoger'

Club Brugge zal in de komende dagen enkele internationals weer verwelkomen op training. Ook voor ...

903
903
Garcia maakt sterk statement: sterspelers gewaarschuwd

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

363
363
België - USA: Amerikaanse analisten voorspellen uitslag al

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels voor een plekje in de kwarftinales van het ...

784
784
Basisploeg Duivels op helling: "Hij is te chaotisch"

De Rode Duivels staan in de 1/8ste finales van het WK 2026 na een onwaarschijnlijke thriller tegen ...

616
616
Mechele plots zwaar onder vuur: "Zo traag als dikke stront"

Brandon Mechele was tijdens de groepsfase één van de grote revelaties bij de Rode ...

925
925
WK-kater doorgespoeld: Real kondigt Oranje-smaakmaker aan

Nederland sneuvelde op pijnlijke wijze in de tweede ronde van het WK 2026. Eén ...

73
73

Meer sportnieuws