Kuyt kondigt nog groot transfergeweld aan bij Beerschot

347 stemmen
Kuyt kondigt nog groot transfergeweld aan bij Beerschot

Beerschot maakt komend seizoen na twee jaar afwezigheid zijn rentree op het hoogste niveau. Om daar ook te blijven wordt echter nog een hele uitdaging, want de Mannekes moeten met zeer beperkte middelen een valabele spelerskern moeten zien samen te stellen.

Die taak werd er bovendien niet makkelijker op gemaakt door het vertrek van CEO Frédéric Van den Steen en technisch directeur Gyorgy Csepregi naar OH Leuven in de zomer. Daardoor kwam de transferzomer van Beerschot ook nog niet helemaal op gang.

LEES OOK: WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Kuyt kondigt nog versterking aan bij Beerschot

Beerschot wist wel huurlingen D'Margio Wright-Phillips en Dean Huiberts op het Kiel te houden, maar verder streken er met Brian Plat en Ewan Henderson vooralsnog slechts twee nieuwkomers neer. Er is nochtans nog meer vers bloed nodig, want tien spelers zijn deze zomer al vertrokken.

In Gazet van Antwerpen maakt trainer Dirk Kuyt zich echter sterk dat Beerschot zich nog stevig zal roeren op de transfermarkt. "Idealiter is elke positie straks minstens dubbel bezet en zullen er dus nog een vier- of vijftal gerichte versterkingen bijkomen", laat hij weten.

Scorende spits is een noodzaak

Vooral een scorende spits lijkt bovenaan het verlanglijstje te staan. "Ik denk dat zowat elke club op zoek is naar een doelpuntenmachine. Maar dat zijn meestal de lastigste profielen om te vinden. Gelukkig heeft de club in vergelijking met vorig seizoen stappen gezet. We kunnen intussen bescheiden transferbedragen neertellen voor nieuwe spelers. Voor een absolute topspits heb je echter miljoenen nodig. We zullen dus opnieuw creatief moeten zijn", beseft Kuyt echter.

Het wordt dus afwachten met welke aanwinsten Beerschot nog voor de dag zal moeten komen. Het zal in ieder geval in de eerste wedstrijden van het seizoen wellicht nog puzzelen worden voor Kuyt en het behoud afdwingen zal een hele karwei worden.

🚀 FC Olympia Beerschot Wilrijk-fans lezen nu:

WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot
WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot
40

Zal Beerschot nog de gewenste versterkingen vinden?

Meest recent

Spanje onder grote druk: De la Fuente grijpt fors in

Spanje staat zondagavond onder grote druk op het wereldkampioenschap. Tegen Saudi-Arabië ...

6
6
Verbazende vervanger voor Doku? "Absoluut een goede optie"

Daags voor de belangrijke WK-wedstrijd tegen Iran, lekte slecht nieuws naar buiten uit het Belgische ...

80
80
'WK-sensatie ontketent titanenstrijd: pokerspel van 120 mil'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

22
22
Opstelling Rode Duivels: Albert voorspelt cruciale wissel

De Rode Duivels willen straks vanuit pole-positie voor groepswinst aan de slotspeeldag beginnen. ...

115
115
Geweldig beeld: Nederlands koningspaar uit de bol in kleedkamer

Dit weekend waren opnieuw heel wat bekende gezichten te zien op de tribunes tijdens het WK. Zaterdag ...

25
25
De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League volop bezig met het ...

318
318
'Tzolis krijgt meteen serieuze domper te horen bij Arsenal'

Dat Christos Tzolis deze zomer een toptransfer zal versieren, lijkt stilaan een uitgemaakte zaak. De ...

371
371
Vervanger Jérémy Doku gezocht: "Híj́ heeft licht voordeel"

De Rode Duivels zullen zondagavond Iran moeten bekampen met een flinke aderlating. Zo ontbreekt ...

111
111
Oranje-gekte barst los: "Beste Nederlands elftal in jaren"

Nederland heeft zaterdag indruk gemaakt op het WK 2026. Tijdens hun tweede groepswedstrijd werd met ...

72
72
Gouden tip Garcia: "Zo iemand heb je nodig tegen Iran"

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

342
342
Vanaken eindelijk aan aftrap? Boskamp geeft antwoord

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran op het wereldkampioenschap 2026. Het wordt ...

353
353
Duivels vrezen: loodzware tegenstander in tweede ronde?

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

365
365
'City op zucht van trainer: 10 miljoen voor opvolger Pep'

Manchester City nam na het Premier League-seizoen officieel afscheid van succestrainer Pep ...

131
131
Garcia krijgt draai om de oren: "Trekt nergens op"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

151
151
TU: 'Trainerswending Anderlecht, onverwachte transfer Lang'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

652
652
Meunier vreest erg opvallend probleem tegen Iran

De spanning begint te stijgen in Groep G. Vanavond staat de tweede groepsmatch op het programma. De ...

79
79
Doku-discussie bereikt kookpunt: zware kritiek ontploft

Jérémy Doku is afwezig tegen Iran door luchtwegenproblemen, maar op de achtergrond ...

145
145
'Mysterie Lukaku': gigantische transferwending nakend

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli en speelde er amper of niets. De aanvaller ...

277
277
Iran krijgt vlak voor België onverwacht nieuws van VS

Iran is vanavond de tegenstander van de Rode Duivels op het WK. In Los Angeles werkt België de ...

312
312
Duivelse basiself houdt gemoederen bezig: drie verrassingen

Vanavond om 21u staan de Rode Duivels tegenover Iran. Na het 1-1 gelijkspel moet er absoluut ...

296
296
Meunier slaat hard terug op kritiek: “Als een gek”

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK. Tegen ...

90
90
Zorgt Garcia voor grote Lukaku-verrassing?

België heeft nood aan Romelu Lukaku in de spits, dat bleek duidelijk nog maar eens tegen ...

64
64
Rigaux krijgt ook volle laag over Vanhoutte-deal

De Nederlandse pers is anders dan de Belgische, dat mag Dévy Rigaux ook aan den lijve ...

313
313
"Groot vraagteken voor mij": Nilis twijfelt over Rode Duivel

Luc Nilis was een van de sierlijkste aanvallers die België ooit heeft gehad. De voormalige Rode ...

127
127
Vervanger Doku: Garcia kan uit vijf opties kiezen

Jérémy Doku ontbreekt tegen Iran. Dat is bijzonder jammer, maar ook geen drama. Tegen ...

303
303

Meer sportnieuws