Kuyt kondigt nog groot transfergeweld aan bij Beerschot

door
Kuyt kondigt nog groot transfergeweld aan bij Beerschot

Beerschot maakt komend seizoen na twee jaar afwezigheid zijn rentree op het hoogste niveau. Om daar ook te blijven wordt echter nog een hele uitdaging, want de Mannekes moeten met zeer beperkte middelen een valabele spelerskern moeten zien samen te stellen.

Die taak werd er bovendien niet makkelijker op gemaakt door het vertrek van CEO Frédéric Van den Steen en technisch directeur Gyorgy Csepregi naar OH Leuven in de zomer. Daardoor kwam de transferzomer van Beerschot ook nog niet helemaal op gang.

LEES OOK: Beerschot schiet zichzelf in voet, Lokeren met straffe reeks

Kuyt kondigt nog versterking aan bij Beerschot

Beerschot wist wel huurlingen D'Margio Wright-Phillips en Dean Huiberts op het Kiel te houden, maar verder streken er met Brian Plat en Ewan Henderson vooralsnog slechts twee nieuwkomers neer. Er is nochtans nog meer vers bloed nodig, want tien spelers zijn deze zomer al vertrokken.

In Gazet van Antwerpen maakt trainer Dirk Kuyt zich echter sterk dat Beerschot zich nog stevig zal roeren op de transfermarkt. "Idealiter is elke positie straks minstens dubbel bezet en zullen er dus nog een vier- of vijftal gerichte versterkingen bijkomen", laat hij weten.

Scorende spits is een noodzaak

Vooral een scorende spits lijkt bovenaan het verlanglijstje te staan. "Ik denk dat zowat elke club op zoek is naar een doelpuntenmachine. Maar dat zijn meestal de lastigste profielen om te vinden. Gelukkig heeft de club in vergelijking met vorig seizoen stappen gezet. We kunnen intussen bescheiden transferbedragen neertellen voor nieuwe spelers. Voor een absolute topspits heb je echter miljoenen nodig. We zullen dus opnieuw creatief moeten zijn", beseft Kuyt echter.

Het wordt dus afwachten met welke aanwinsten Beerschot nog voor de dag zal moeten komen. Het zal in ieder geval in de eerste wedstrijden van het seizoen wellicht nog puzzelen worden voor Kuyt en het behoud afdwingen zal een hele karwei worden.

Zal Beerschot nog de gewenste versterkingen vinden?

Meest recent

Cruciale zeges Chelsea en Villa, CDK wéér van belang

Charles De Ketelaere is goed aan het nieuwe kalenderjaar begonnen in de Serie A. Zondag was de Rode ...

3
3
"Héél slecht" - Janssen houdt zich niet in na 0 op 6

De goede sfeer na de opflakkering vlak voor nieuwjaar, is inmiddels weer gaan liggen bij Antwerp FC. ...

63
63
Club dokt fors voor Lemaréchal: exacte transfersom bekend

Club Brugge heeft zijn eerste aanwinst van de wintermercato beet. Zaterdag werd de komst van ...

276
276
Hommeles bij Antwerp: harde kern pakt Paul Gheysens aan

Antwerp FC is tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen. Na de nederlaag van vorig weekend ...

198
198
'Xabi Alonso staat voor sensationele nieuwe trainersjob'

Amper een half seizoen na zijn komst, werd Xabi Alonso alweer bedankt voor bewezen diensten als ...

96
96
Winnend Charleroi legt pijnpunten Antwerp genadeloos bloot

Wat een week moest worden van revanche, draaide voor Antwerp uit op een nieuwe ontgoocheling. Na de ...

90
90
Hayen maakt statement met basiself, Vanzeir op de bank

KRC Genk boekte donderdag in Utrecht zijn eerste zege onder coach Nicky Hayen. Die goede lijn wil ...

51
51
Drama op Bosuil: noodlot slaat toe bij Van Helden

Rein Van Helden heeft een week van uitersten achter de rug. De verdediger rondde zijn transfer van ...

118
118
Enorme verrassing in JPL: "Grote bos bloemen in zijn reet"

De Jupiler Pro League is inmiddels weer aanbeland aan de 22ste speeldag. Een aantal clubs zullen ...

377
377
Union gered voor VAR: Mazzu haalt messcherp uit

Union SG heeft niet bepaald het beste weekend achter de rug. Terwijl de eerste achtervolgers telkens ...

138
138
Grote schlemiel bij verliezend Bayern: Kompany reageert

Bayern München heeft zaterdagnamiddag een kruis moeten maken over een ongeslagen seizoen in de ...

86
86
Club vol voor flankaanvaller: JPL-sensatie naar Brugge?

Met middenvelder Félix Lemaréchal wist Club Brugge KV zaterdag zijn eerste ...

583
583
'Hasi grijpt in: twee grote slachtoffers in basiself'

Na twee opeenvolgende nederlagen in de competitie, wil RSC Anderlecht zo snel mogelijk aankopen met ...

538
538
Drie wissels bij Antwerp: aanwinst meteen in basis

Antwerp FC werd vorig weekend stevig met de voeten op de grond gezet door FCV Dender. En zondag ...

51
51
De Mil laat zich gelden: sterkhouders klappen uit de biecht

KAA Gent is sterk aan de laatste rechte lijn van de reguliere competitie begonnen. Na de mooie ...

568
568
TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge laat zich gaan, optater Kompany'

De winterse transferperiode nadert zijn climax, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk ...

262
262
'Fredberg strikt ex-sterkhouder van Anderlecht'

Jesper Fredberg werkte twee jaar voor RSC Anderlecht. De Deen bezorgde RSCA nét geen titel en ...

178
178
STVV vindt wéér parel: Vrancken onder de indruk

STVV won met 1-2 van La Louvière en liep zo twee punten in op leider Union SG. De Truienaars ...

172
172
Anderlecht heeft ruwe diamant: Hasi velt oordeel

RSC Anderlecht haalde sinds januari 2025 héél veel spelers in huis. Ook bij RSCA ...

478
478
Diakhon onder stoom: "Door hen lukt het nu wél"

Bij Club Brugge komt Mamadou Diakhon steeds meer boven water. De winger van 9 miljoen euro doet het ...

393
393
Hubert verklaart zeer matige prestatie van Union SG

Als Union SG dit seizoen weer de titel wil winnen, zal het toch stilaan beter moeten gaan ...

82
82
"Teleurgesteld dat ik geen kans kreeg bij Anderlecht"

Bij RSC Anderlecht vertrokken de afgelopen jaren een aantal talenten. De Brusselaars zagen een ...

198
198
'Monsterdeal Union SG: Liverpool krijgt gouden kans'

Union SG heeft zich in de Champions League regelmatig kunnen tonen. Eén speler heeft daar ...

287
287
Goudklompen in de JPL: RSCA, Club & co tellen hun geld

Er is méér dan genoeg talent in België. Het is een positief teken dat er steeds ...

163
163
'KRC Genk heeft 'vervanger' Sadick nu al beet'

KRC Genk heeft het financieel goed voor elkaar, maar de Limburgers moeten jaarlijks voor tientallen ...

561
561

Meer sportnieuws