'Anderlecht trekt transfer naar zich toe: comeback nabij'

1362 stemmen
'Anderlecht trekt transfer naar zich toe: comeback nabij'

Een dikke week voor de start van de Jupiler Pro League, is RSC Anderlecht voorlopig de enige eersteklasser die nog geen nieuwe spelers registreerde. Maar daar lijkt weldra verandering in te komen. Zo boeken de Brusselaars progressie in verschillende dossiers.

Momenteel ligt de focus van de sportieve leiding vooral bij de achterhoede. Donderdagavond werd bijvoorbeeld het vertrek van Kasper Schmeichel officieel bekend gemaakt. Hoewel Colin Coosemans een meer dan degelijk indruk achterliet in de voorbereiding, staat een nieuwe doelman dan ook hoog op de prioriteitenlijst.

LEES OOK: Domme rode kaarten bij Anderlecht: oorzaak onthuld

Servische opvolger Debast

Ook de defensie heeft absoluut nood aan extra mankracht. Deze week raakte weliswaar bekend dat Jan Vertonghen nog een jaartje aan boord blijft. Maar ondertussen werd wel al afscheid genomen van Zeno Debast, die voor een pak miljoenen aan Sporting CP werd verkocht. De huurbeurt van Federico Gattoni kreeg dan weer geen vervolg.

Vandaar dat sportieve baas Jesper Fredberg momenteel doordrukt voor de komst van Jan-Carlo Simic. De 19-jarige Serviër moet weldra overkomen van AC Milan. Beide clubs hielden woensdag alvast een nieuwe onderhandelingsronde en lijken dicht bij een akkoord te staan, in het beste geval wordt het dossier eerstdaags helemaal afgerond.

Augustinsson op terugweg

En er lijkt nog meer defensieve versterking op komst. Zo zou Anderlecht dan toch dicht bij een terugkeer van Ludwig Augustinsson staan. De Zweedse linksachter werd vorig seizoen al gehuurd van Sevilla FC en stond doorgaans in de basiself. RSCA wou de samenwerking dan ook voortzetten, maar de salarisvoorwaarden vormden tot dusver een struikelblok.

Volgens La Dernière Heure blijft Paars-Wit echter doordrukken voor zijn comeback. Augustinsson wil zelf alvast blijven en zou ook bereid zijn om daar een inspanning voor te doen. Sevilla, dat niet langer op de Zweed rekent, wil eveneens meewerken aan de deal. De Spaanse journalist Fernando Serrano, die het dossier van dichtbij meent te volgen, beweert zelfs dat de betrokken partijen op punt staan de deal te beklinken. En zo lijkt de zomermercato van Paars-Wit eindelijk onder stoom te komen.

Anderlecht kan beter op zoek gaan naar een andere linksback ...

Meest recent

Genk-Antwerp: renovatiewerken Haroun, primeur voor Hayen

Donderdag kan de titelrace in een beslissende plooi vallen, maar in de Europe Play-Offs blijft het ...

11
11
Opvallende actie Hans Vanaken lokt massa reacties uit

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

358
358
'Kanga buiten: AA Gent geeft razende fans hun zin'

De komende dagen staat er voor AA Gent nog een Europees ticket op het spel, al lijkt dat momenteel ...

68
68
'Sibierski verrast: steunpilaar RSCA mag beschikken'

In de resterende twee wedstrijden moet RSC Anderlecht nog een Europees ticket uit de brand zien te ...

330
330
Antwerp in vieze papieren? “Pas binnen tien jaar…”

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. The Great Old haalde een paar jaar geleden nog de ...

157
157
‘Rigaux doet wenkbrauwen fronsen bij Club Brugge’

Club Brugge staat op het punt kampioen te worden, maar Blauw-Zwart zit achter de schermen met een ...

306
306
Eden Hazard doet boekje open over Real: “Ik wilde dat niet!”

Eden Hazard wordt gezien als één van de beste Belgische spelers ooit. De buitenspeler ...

128
128
Doku verbaast met Duivelse uitspraken over WK

Jérémy Doku verkeert in bloedvorm bij Manchester City. Het dribbelwonder dartelt nu ...

97
97
Ivan Leko laat Club Brugge-pion compleet sprakeloos

Club Brugge staat zéér dicht bij een nieuwe landstitel. Na de 5-0 pandoering tegen ...

315
315
Jan Vertonghen komt met kleedkameronthulling Duivels

Jan Vertonghen is de recordinternational bij de Rode Duivels, maar de centrale verdediger geniet nu ...

36
36
'Code rood bij Club Brugge: enorme leegte dreigt'

Club Brugge staat dan wel dicht bij een zevende landstitel op elf jaar tijd, het rommelt achter de ...

427
427
Beerschot neemt emotioneel afscheid van clubicoon

Beerschot zal volgend seizoen weer in de Challenger Pro League te zien zijn. De Antwerpse club liep ...

82
82
Coucke trekt champagnefles open: concurrentie in shock

Marc Coucke staat opnieuw klaar met een opvallend project. Terwijl de druk bij Anderlecht na alweer ...

287
287
‘KV Mechelen incasseert mokerslag vlak voor Club Brugge’

Er staat een midweekspeeldag in de Play-Offs op het programma. KV Mechelen neemt het op tegen Club ...

526
526
KAA Gent pakt weer uit met toptalent: duidelijke focus

KAA Gent zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions Play-Offs loopt het ...

66
66
‘Carl Hoefkens op weg naar straffe JPL-terugkeer’

Carl Hoefkens zit in zak en as bij NAC. De Belgische oefenmeester heeft nog een doorlopende ...

213
213
Zulte Waregem stelt nieuwe T1 voor: toekomst Colpaert bekend

Zulte Waregem heeft een nieuwe hoofdtrainer te pakken. Het was al een tijdje bekend dat Steve ...

106
106
TRANSFERUURTJE: ‘Wending bij Club, jackpot voor Anderlecht’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

349
349
‘Ruud Vormer wil grote naam naar Knokke lokken’

Ruud Vormer heeft een nieuwe uitdaging als hoofdtrainer binnen. De Nederlander gaat aan de slag als ...

559
559
Seys in shock bij Club Brugge: “Zagen we niet aankomen”

De 5-0 zege van Club Brugge zindert nog ferm na. Blauw-Zwart heeft één hand op de ...

436
436
KV Kortrijk komt met transfernieuws na promotie

KV Kortrijk is volgend seizoen weer te zien in de Jupiler Pro League en de Kerels zijn volop bezig ...

186
186
Stijn Stijnen neemt plots afscheid van publiekslieveling

Patro Eisden liep promotie naar de Jupiler Pro League mis. De club van Stijn Stijnen verloor ...

93
93
'Club Brugge haalt groot gelijk: toekomst Leko op tafel'

Club Brugge deed heel wat wenkbrauwen fronsen met het ontslag van Nicky Hayen. Blauw-Zwart plukte ...

432
432
‘Zulte Waregem heeft beet: groen licht voor T1’

Zulte Waregem is volop bezig met volgend seizoen. Essevee zal weer in de Jupiler Pro League te zien ...

104
104
'City schakelt razendsnel: opvolger Guardiola tekent voor 3 jaar'

Terwijl de titelstrijd in de Premier League in volle ontknoping is, werd het Engelse voetbal ...

226
226

Meer sportnieuws