'Anderlecht trekt transfer naar zich toe: comeback nabij'

door
'Anderlecht trekt transfer naar zich toe: comeback nabij'

Een dikke week voor de start van de Jupiler Pro League, is RSC Anderlecht voorlopig de enige eersteklasser die nog geen nieuwe spelers registreerde. Maar daar lijkt weldra verandering in te komen. Zo boeken de Brusselaars progressie in verschillende dossiers.

Momenteel ligt de focus van de sportieve leiding vooral bij de achterhoede. Donderdagavond werd bijvoorbeeld het vertrek van Kasper Schmeichel officieel bekend gemaakt. Hoewel Colin Coosemans een meer dan degelijk indruk achterliet in de voorbereiding, staat een nieuwe doelman dan ook hoog op de prioriteitenlijst.

LEES OOK: Anderlecht komt met groot nieuws over bekerfinale

Servische opvolger Debast

Ook de defensie heeft absoluut nood aan extra mankracht. Deze week raakte weliswaar bekend dat Jan Vertonghen nog een jaartje aan boord blijft. Maar ondertussen werd wel al afscheid genomen van Zeno Debast, die voor een pak miljoenen aan Sporting CP werd verkocht. De huurbeurt van Federico Gattoni kreeg dan weer geen vervolg.

Vandaar dat sportieve baas Jesper Fredberg momenteel doordrukt voor de komst van Jan-Carlo Simic. De 19-jarige Serviër moet weldra overkomen van AC Milan. Beide clubs hielden woensdag alvast een nieuwe onderhandelingsronde en lijken dicht bij een akkoord te staan, in het beste geval wordt het dossier eerstdaags helemaal afgerond.

Augustinsson op terugweg

En er lijkt nog meer defensieve versterking op komst. Zo zou Anderlecht dan toch dicht bij een terugkeer van Ludwig Augustinsson staan. De Zweedse linksachter werd vorig seizoen al gehuurd van Sevilla FC en stond doorgaans in de basiself. RSCA wou de samenwerking dan ook voortzetten, maar de salarisvoorwaarden vormden tot dusver een struikelblok.

Volgens La Dernière Heure blijft Paars-Wit echter doordrukken voor zijn comeback. Augustinsson wil zelf alvast blijven en zou ook bereid zijn om daar een inspanning voor te doen. Sevilla, dat niet langer op de Zweed rekent, wil eveneens meewerken aan de deal. De Spaanse journalist Fernando Serrano, die het dossier van dichtbij meent te volgen, beweert zelfs dat de betrokken partijen op punt staan de deal te beklinken. En zo lijkt de zomermercato van Paars-Wit eindelijk onder stoom te komen.

Anderlecht kan beter op zoek gaan naar een andere linksback ...

Meest recent

Rudi Garcia baalt: “Rode Duivel plots onder niveau”

De komende weken zal er druk gediscussieerd worden over de nakende WK-selectie van de Rode Duivels. ...

5
5
BV's Rik Verheye en Sam Kerkhofs kondigen groot nieuws aan

Is Sporting Hasselt stilaan op weg naar een soort Wrexham-scenario? Onder leiding van BV's Sam ...

11
11
Union SG verbaast wéér met ‘geweldig koopje’

Union SG heeft een duidelijk beleid en de Brusselse club houdt daaraan vast. De landskampioen zoekt ...

24
24
Romelu Lukaku naar de bank bij Rode Duivels?

Romelu Lukaku kent een rampseizoen bij Napoli. De aanvaller kampt met veel blessureleed en zit in de ...

20
20
Leko dumpt Club Brugge-pion genadeloos: ‘Onberekenbaar’

Club Brugge moet achtervolgen in de titelstrijd na de nederlaag op Union SG. Coach Ivan Leko stuitte ...

155
155
'Pro League schrikt: hervorming op de schop na wending'

De competitiehervorming blijft de gemoederen bezighouden. Vooral de verankering van U23-clubs deed ...

233
233
‘Forbs krijgt klappen bij Club: streep door knaltransfer'

Carlos Forbs was een paar maanden geleden nog een sensatie bij Club Brugge. De buitenspeler ...

142
142
Rosenior woedend op Lavia en co, opsteker De Cuyper

Chelsea zit in de hoek waar de klappen vallen. De Londense topclub verloor met 3-0 op het veld van ...

38
38
Erg verrassende Duivel komt boven water: ‘Garcia kijkt’

Het WK 2026 komt dichterbij en het is tijd voor de Belgische opties om volledig op stoom te komen. ...

47
47
Leysen ontloopt rode kaart: “Dit zei de ref tegen mij”

Oud-Heverlee Leuven ging in eigen huis met 0-2 onderuit tegen Westerlo. Een dubbelslag van Nacho ...

42
42
'Bliksemtransfer Club Brugge reëel: droomploeg meldt zich'

Club Brugge dreigt na het seizoen afscheid te moeten nemen van verschillende sterkhouders. Namen als ...

216
216
Anderlecht komt met groot nieuws over bekerfinale

RSC Anderlecht wil zich in de komende weken verzekeren van een plek in de top vier van de Champions' ...

367
367
Hayen niet te spreken: "Dát ontgoochelt me het meest"

KRC Genk heeft zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs dinsdagavond met succes verdedigd. Maar de ...

143
143
Dag Allemaal: Liefdesdrama rond Van Gucht escaleert

Er hangt opnieuw iets in de lucht rond Ruben Van Gucht. Dag Allemaal pakt uit met een dossier dat ...

93
93
'Club Brugge in actie: JPL-duel om nieuwe middenvelder'

Bij Club Brugge ligt de focus momenteel op het inhalen van Union SG in de titelstrijd. Maar achter ...

224
224
"Als ik sterke man Anderlecht was ..." - Radja geeft ideale trainer

Ongeacht de uitkomst van de bekerfinale en Champions' Play-Offs, worden in het tussenseizoen weer de ...

492
492
‘Onbegrijpelijk: Vermeeren versiert toptransfer na 3 flops’

Arthur Vermeeren lijkt, ondanks drie mislukte passages op rij, opnieuw op weg naar een verrassende ...

376
376
'Gemiste kans topclubs: JPL-smaakmaker richting Bundesliga'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

114
114
DAZN dropt 'strategisch' bommetje: grote gevolgen voetbalkijker

Het Belgische profvoetbal zal ook volgend seizoen te zien zijn bij DAZN. Dat maakten advocaten van ...

389
389
'Rumoer bij Club Brugge: Leko helemaal klaar met één speler'

Club Brugge moet zich woensdagavond op eigen veld tegen KV Mechelen herpakken na de dure nederlaag ...

452
452
Euvrard baalt: "Mochten deze match nooit verliezen"

Standard wist in de eerste weken van de play-offs in het spoor te blijven van Genk en Westerlo. ...

123
123
Real spoelt CL-uitschakeling door met zuinige zege

Vorige week kreeg Real Madrid een mokerslag met de uitschakeling door Bayern München in de ...

27
27
Oosting bijt op de tong na discutabele penalty

Voor Antwerp leken de play-offs een maat voor niets te gaan worden, maar de Great Old lijkt plots ...

93
93
Drama voor Leicester voltrekt zich, Chelsea verliest weer

Ook in Engeland werd er dinsdagavond gevoetbald. In de Premier League leed Chelsea opnieuw een ...

88
88
Genk houdt net koppositie vast, averij voor Standard

De Europe Play-Off blijft razend spannend. Leider Genk liet dinsdag immers opnieuw punten liggen en ...

119
119

Meer sportnieuws