'Hoefkens richt transfervizier op aanvaller Club Brugge'

door
'Hoefkens richt transfervizier op aanvaller Club Brugge'

Club Brugge toonde zich al behoorlijk actief op de zomerse transferperiode. Zo haalde de landskampioen inmiddels een viertal aanwinsten in huis. Op bepaalde posities is de selectie van coach Nicky Hayen nu wel erg breed, met name in de aanvalslinie is het drummen geblazen.

Blauw-Zwart is momenteel bezig aan de eerste zomermercato sinds het vertrek van CEO Vincent Mannaert. En zijn opvolger(s) laten er duidelijk geen gras over groeien. Hoewel de transfermarkt nog meer dan anderhalve maand geopend is in ons land, tellen de Bruggelingen inmiddels al vier directe aanwinsten.

In de komende weken zal moeten blijken of daar hier en daar nog een opportuniteit bij komt. Maar op papier lijkt de selectie van coach Nicky Hayen voldoende gewapend in de breedte, zeker als straks iedereen weer speelklaar is. Vooral in de voorlinie zijn de plaatsjes nu wel erg duur geworden.

LEES OOK: Belgische voetbalbond bijt van zich af na uithaal Leko

Nieuwe huurbeurt Vermant?

Naast nieuwkomers Christos Tzolis en Gustaf Nilsson, heeft Hayen immers ook de beschikking over Ferran Jutgla, Antonio Nusa en Philip Zinckernagel. Eerstdaags sluiten ook Andreas Skov Olsen en Michal Skoras weer aan. Jonkies Romeo Vermant, Victor Barbera en Chemsdine Talbi willen eveneens hun kans grijpen. Om maar te zwijgen van overbodige pionnen als Roman Yaremchuk en Kamal Sowah

Het heeft er dan ook alle schijn dan in de komende weken nog (tijdelijk) afscheid genomen wordt van enkele aanvallers. Zo lijkt ook een huurbeurt van Vermant tot de opties te behoren. Het jeugdproduct is weer terug na enkele maanden bij Westerlo en liet bij momenten goede dingen zien in de voorbereiding. Desondanks lijkt hij geen hoofdrol te spelen in de sportieve plannen.

Hoefkens op de loer

Mogelijk krijgt de 20-jarige echter een oplossing aangereikt van een oude bekende. Zo zou Carl Hoefkens wel wat zien in een samenwerking. De huidige T1 van NAC Breda kent Vermant natuurlijk van zijn periode als hoofdtrainer en talent-coach bij Club. Volgens journalist Joost Blauwhof, die NAC van dichtbij volgt voor VI, is Vermant wel degelijk een optie voor de Eredivisie-promovendus. Al is een eventuele transfer nog niet voor meteen. Allicht zal Club eerst zijn selectie compleet willen hebben alvorens het een definitieve balans opmaakt van wie mag/moet vertrekken.

Club moet Vermant opnieuw verhuren ...

Meest recent

Fluitconcert in Cegeka Arena: Hayen geeft verklaring

Na amper twee speeldagen is KRC Genk zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs (voorlopig) kwijt. De ...

0
0
CPL: voorlaatste ticket uitgedeeld, duel om laatste PO-plek

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League. ...

25
25
Straffe reeks doorprikt: Vanderbiest geeft reden slipper KVM

KV Mechelen was bezig aan een straffe reeks tegen Union SG. Sinds 2019 had Malinwa niet meer op ...

18
18
Genk bijt tanden stuk op OHL: Westerlo leider in Play-Off II

Verrassende wending in de Europe Play-Offs. Tijdens zijn eerste thuismatch van de nacompetitie ...

62
62
Enorme verrassing bij Anderlecht, één wissel bij AA Gent

RSC Anderlecht ging in zijn drie voorbije wedstrijden telkens onderuit. Zondagavond moet dan ook een ...

104
104
Spurs virtueel op degraderen, dure slipper De Bruyne en co

In Engeland is de crisis bij Tottenham Hotspur compleet. De Londense club verloor zondag ook van ...

39
39
Wout wint Roubaix! Voetbalwereld smult mee van droomzege Van Aert

Wout van Aert heeft zondag een mooi stukje wielergeschiedenis geschreven. Na een beklijvend duel van ...

172
172
Totale afgang Diakhon: pijnlijke details raken bekend

Club Brugge boekte zaterdagavond op het veld van STVV een cruciale driepunter (1-2), maar maakte ...

355
355
'Carrick legt transfereis neer: United-bom van 90 miljoen'

Na een uitstekende reeks in de voorbije weken, is Manchester United goed op weg naar de derde plaats ...

85
85
Ongeziene dominantie: Beveren gaat voor historie in CPL

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de Challenger Pro League afgewerkt. Het wordt dan ...

117
117
Union doorbreekt Mechelse vloek: met 6 op 6 naar titelclash

Union SG is met een perfect rapport aan de Champions' Play-Offs begonnen. Dankzij een doelpunt van ...

91
91
Hayen voert één wissel door, Mazzu grijpt stevig in

KRC Genk is met belangrijke uitoverwinning aan de Europe Play-Offs begonnen. Dat vraagt wel om een ...

14
14
Toptarget speelt open kaart: "Transfer naar Club Brugge?"

Of hij nog in actie zal komen bij Club Brugge, zal afhangen van zijn revalidatie. Maar feit is dat ...

195
195
Leko dropt hint: essentiële wissel in basiself Club?

Club Brugge wist zaterdagavond de volle buit te pakken na een erg moeizame wedstrijd op het veld van ...

134
134
'Maat is vol: RSCA-titularis speelt plek definitief kwijt'

RSC Anderlecht krijgt zondagavond het bezoek van AA Gent. De algemene verwachting is dat coach ...

254
254
'Kompany lacht tanden bloot: Bayern contacteert steraanvaller'

Bayern München heeft zaterdagavond geschiedenis geschreven. Tijdens de vlotte zege op St. Pauli ...

156
156
'Standard ruikt centen: transfersom van 10 miljoen'

Standard hoopt in de komende weken alsnog met de eindzege in de Europe Play-Offs aan de haal te ...

186
186
KV Mechelen - Union: Vanderbiest en Hubert wisselen één keer

Union SG is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen, maar moet zondagmiddag wel bevestigen op ...

24
24
Hayen klopt op tafel bij Genk: "Gaan er alles aan doen"

KRC Genk kan voorlopig niet tevreden zijn over het seizoen tot dusver. Maar de Limburgers hebben in ...

219
219
'City steekt zomermercato in de fik met topmiddenvelder'

Manchester City maakt zich op voor Premier League-toppers die de Engelse titelstrijd in een ...

77
77
TU: 'Gepeperde transfersom Vermeeren, Club vindt aanvaller'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

237
237
KV Kortrijk promoveert naar JPL: transfervuurwerk op komst

KV Kortrijk zal volgend seizoen weer te zien zijn in de Jupiler Pro League. De Kerels waren zeker ...

321
321
Sebaoui briest na STVV – Club Brugge: ploegmakkers afgemaakt

STVV stond op voorsprong in de eerste helft tegen Club Brugge. De Kanaries speelden een sterke ...

146
146
Uitblinker Godts spreekt over zomerse knaltransfer

Mika Godts behoorde bij Ajax weer tot de uitblinkers. De buitenspeler was goed voor een doelpunt, ...

44
44
Vetlesen zet Club Brugge op scherp: “Assholes…”

Het zag er na 45 minuten op Stayen niet goed uit voor Club Brugge. Blauw-Zwart stond op achterstand ...

224
224

Meer sportnieuws