'Hoefkens richt transfervizier op aanvaller Club Brugge'

768 stemmen
'Hoefkens richt transfervizier op aanvaller Club Brugge'

Club Brugge toonde zich al behoorlijk actief op de zomerse transferperiode. Zo haalde de landskampioen inmiddels een viertal aanwinsten in huis. Op bepaalde posities is de selectie van coach Nicky Hayen nu wel erg breed, met name in de aanvalslinie is het drummen geblazen.

Blauw-Zwart is momenteel bezig aan de eerste zomermercato sinds het vertrek van CEO Vincent Mannaert. En zijn opvolger(s) laten er duidelijk geen gras over groeien. Hoewel de transfermarkt nog meer dan anderhalve maand geopend is in ons land, tellen de Bruggelingen inmiddels al vier directe aanwinsten.

In de komende weken zal moeten blijken of daar hier en daar nog een opportuniteit bij komt. Maar op papier lijkt de selectie van coach Nicky Hayen voldoende gewapend in de breedte, zeker als straks iedereen weer speelklaar is. Vooral in de voorlinie zijn de plaatsjes nu wel erg duur geworden.

LEES OOK: 'Hoefkens verbaast en keert toch terug naar JPL'

Nieuwe huurbeurt Vermant?

Naast nieuwkomers Christos Tzolis en Gustaf Nilsson, heeft Hayen immers ook de beschikking over Ferran Jutgla, Antonio Nusa en Philip Zinckernagel. Eerstdaags sluiten ook Andreas Skov Olsen en Michal Skoras weer aan. Jonkies Romeo Vermant, Victor Barbera en Chemsdine Talbi willen eveneens hun kans grijpen. Om maar te zwijgen van overbodige pionnen als Roman Yaremchuk en Kamal Sowah

Het heeft er dan ook alle schijn dan in de komende weken nog (tijdelijk) afscheid genomen wordt van enkele aanvallers. Zo lijkt ook een huurbeurt van Vermant tot de opties te behoren. Het jeugdproduct is weer terug na enkele maanden bij Westerlo en liet bij momenten goede dingen zien in de voorbereiding. Desondanks lijkt hij geen hoofdrol te spelen in de sportieve plannen.

Hoefkens op de loer

Mogelijk krijgt de 20-jarige echter een oplossing aangereikt van een oude bekende. Zo zou Carl Hoefkens wel wat zien in een samenwerking. De huidige T1 van NAC Breda kent Vermant natuurlijk van zijn periode als hoofdtrainer en talent-coach bij Club. Volgens journalist Joost Blauwhof, die NAC van dichtbij volgt voor VI, is Vermant wel degelijk een optie voor de Eredivisie-promovendus. Al is een eventuele transfer nog niet voor meteen. Allicht zal Club eerst zijn selectie compleet willen hebben alvorens het een definitieve balans opmaakt van wie mag/moet vertrekken.

Club moet Vermant opnieuw verhuren ...

Meest recent

Dramatisch record Turkije: primeur op WK door Paraguay

Turkije is na twee speeldagen al uitgeschakeld. Tegen Paraguay liep het alweer mis en ging het met ...

5
5
Beerschot bindt trio en stelt nieuwe toptransfer voor

Beerschot zal morgen aan de voorbereiding voor het nieuwe seizoen beginnen. De Kielse Ratten zijn ...

24
24
Courtois weet exact wat er beter moet tegen Iran

De Rode Duivels nemen het zondag op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK in de ...

19
19
'Beerschot strikt speler Club Brugge, sterkhouder weg'

Beerschot gaat komend seizoen voluit voor promotie. De Kielse Ratten gaan weldra een aantal ...

49
49
Courtois doet opvallende oproep aan Belgische pers

Thibaut Courtois heeft altijd goede teksten als hij met de media spreekt. Weinig tot geen ...

45
45
'Anderlecht en Schalke 04 voeren pittige onderhandelingen'

Bij RSC Anderlecht begint er duidelijk beweging in de transfers te komen en weldra komt er ook een ...

263
263
Garcia grijpt in: 'zware WK-optater voor Hans Vanaken'

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran tijdens hun tweede wedstrijd op het WK 2026. ...

552
552
'Anderlecht houdt adem in: De Cat-doorbraak in zicht'

Bij RSC Anderlecht staan dit weekend de medische en fysieke proeven op het programma, vanaf volgende ...

291
291
Mechele eruit voor Debast? "In België geen betere verdedigers"

Volgens de laatste berichten uit de VS verloopt de revalidatie van Zeno Debast voorspoedig. En dus ...

292
292
Anderlecht aast op straffe deal met man van 10 miljoen

Anderlecht lijkt een grote slag geslaan te hebben op de transfermarkt. Paars-wit is ver gegaan voor ...

272
272
Saibari bezorgt Marokko droomstart, Brazilië soort er drie

Brazilië heeft vrijdagnacht zoals verwacht de maat genomen van Haïti en haalde het met ...

36
36
Wat een afgang! Turkije sneuvelt op WK ondanks bizar rood

Voor Turkije zit het wereldkampioenschap er na amper twee wedstrijden op. De Turken verloren ...

221
221
Belgische globetrotter houdt plots halt in Eredivisie

Belgische spelers, trainers en specialisten zijn al jaren steeds populairder geworden in het ...

24
24
'Volgende club haakt wellicht af voor De Cat'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Vertrekt hij bij RSC Anderlecht? Gaat hij ...

231
231
VS charmeert tegen Australië en is zeker van volgende ronde

De Verenigde Staten wilden net als Mexico zich al verzekeren van de volgende ronde. De Amerikanen ...

34
34
La Louvière pakt uit met stevige aanwinst

La Louvière heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Belgische eersteklasser ging ...

38
38
SK Beveren raast door: vier opvallende vertrekkers

SK Beveren zag Marink Reedijk de club verlaten en stelde met Tim Bakens een verrassende opvolger aan ...

85
85
‘AA Gent richt vizier op volgende ingaande transfer’

AA Gent was al heel aanwezig op de transfermarkt, maar uiteraard heeft de ploeg nog direct inzetbare ...

135
135
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

192
192
'Anderlecht zet door: nieuwe coach bijna in Brussel'

RSC Anderlecht stelde vandaag Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. Maar waar blijft de ...

872
872
Yamal lyrisch: "Hij is de allerbeste speler ooit"

Lamine Yamal viel in tegen Kaapverdië, maar kon het verschil ook niet maken voor Spanje. ...

195
195
Anderlecht slaat toe: eerste zomertransfer een feit

RSC Anderlecht start maandag de veldtrainingen en dat zal met een nieuwe speler zijn. De Brusselaars ...

234
234
Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Romelu Lukaku wil zijn carrière afsluiten bij RSC Anderlecht, Axel Witsel liet al weten dat ...

230
230
Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

Kevin De Bruyne blijft bij de Rode Duivels de grote naam, maar na de 1-1 tegen Egypte is de ...

221
221
Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Club Brugge kende een rotseizoen met Club NXT. Ze eindigden troosteloos laatste in de Challenger Pro ...

312
312

Meer sportnieuws