'Hoefkens richt transfervizier op aanvaller Club Brugge'

768 stemmen
'Hoefkens richt transfervizier op aanvaller Club Brugge'

Club Brugge toonde zich al behoorlijk actief op de zomerse transferperiode. Zo haalde de landskampioen inmiddels een viertal aanwinsten in huis. Op bepaalde posities is de selectie van coach Nicky Hayen nu wel erg breed, met name in de aanvalslinie is het drummen geblazen.

Blauw-Zwart is momenteel bezig aan de eerste zomermercato sinds het vertrek van CEO Vincent Mannaert. En zijn opvolger(s) laten er duidelijk geen gras over groeien. Hoewel de transfermarkt nog meer dan anderhalve maand geopend is in ons land, tellen de Bruggelingen inmiddels al vier directe aanwinsten.

In de komende weken zal moeten blijken of daar hier en daar nog een opportuniteit bij komt. Maar op papier lijkt de selectie van coach Nicky Hayen voldoende gewapend in de breedte, zeker als straks iedereen weer speelklaar is. Vooral in de voorlinie zijn de plaatsjes nu wel erg duur geworden.

LEES OOK: Relletje rond stadiondossier: Club Brugge reageert

Nieuwe huurbeurt Vermant?

Naast nieuwkomers Christos Tzolis en Gustaf Nilsson, heeft Hayen immers ook de beschikking over Ferran Jutgla, Antonio Nusa en Philip Zinckernagel. Eerstdaags sluiten ook Andreas Skov Olsen en Michal Skoras weer aan. Jonkies Romeo Vermant, Victor Barbera en Chemsdine Talbi willen eveneens hun kans grijpen. Om maar te zwijgen van overbodige pionnen als Roman Yaremchuk en Kamal Sowah

Het heeft er dan ook alle schijn dan in de komende weken nog (tijdelijk) afscheid genomen wordt van enkele aanvallers. Zo lijkt ook een huurbeurt van Vermant tot de opties te behoren. Het jeugdproduct is weer terug na enkele maanden bij Westerlo en liet bij momenten goede dingen zien in de voorbereiding. Desondanks lijkt hij geen hoofdrol te spelen in de sportieve plannen.

Hoefkens op de loer

Mogelijk krijgt de 20-jarige echter een oplossing aangereikt van een oude bekende. Zo zou Carl Hoefkens wel wat zien in een samenwerking. De huidige T1 van NAC Breda kent Vermant natuurlijk van zijn periode als hoofdtrainer en talent-coach bij Club. Volgens journalist Joost Blauwhof, die NAC van dichtbij volgt voor VI, is Vermant wel degelijk een optie voor de Eredivisie-promovendus. Al is een eventuele transfer nog niet voor meteen. Allicht zal Club eerst zijn selectie compleet willen hebben alvorens het een definitieve balans opmaakt van wie mag/moet vertrekken.

Club moet Vermant opnieuw verhuren ...

Meest recent

'Basisteam uitgelekt: nieuws over Doku en Vanaken'

De Rode Duivels spelen komende ochtend om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Een partij die ze moeten winnen. ...

84
84
Patro Eisden strikt al zijn vijfde én zesde aanwinst

Patro Eisden laat er geen gras over groeien. De Limburgse tweedeklasser heeft vanavond zijn volgende ...

11
11
Charleroi en JPL-club ronden transfer af

Sporting Charleroi zet een tandje bij op de transfermarkt. De Carolo’s hebben een volgende ...

9
9
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

166
166
Relletje rond stadiondossier: Club Brugge reageert

Bart Verhaeghe kijkt vast met enige jaloezie naar het WK, waar de ene na de andere voetbaltempel de ...

282
282
Anderlecht troeft topploegen af: contract tot 2029

Onder leiding van Antoine Sibierski en Vitor Bruno hoopt RSC Anderlecht een nieuwe koers te varen. ...

88
88
Rode Duivel gooit eigen ruiten in: Garcia grijpt hard in

Indien ze nog langer op het WK willen blijven zit er voor de Rode Duivels wellicht niks anders op ...

289
289
'Sommer naar Club Brugge: laatste struikelblok bekend'

Door het afscheid van Simon Mignolet moet Club Brugge op zoek naar een nieuwe nummer ...

541
541
'Anderlecht baalt: De Cat geeft groen licht voor transfer'

Zijn kersverse coach Vitor Bruno wil hem overtuigen om op post te blijven, terwijl een verlengd ...

443
443
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

314
314
'Grootmacht duwt door: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Hoewel het transfergeweld wellicht pas na het WK helemaal zal losbarsten, draait de geruchtenmolen ...

475
475
Zoals tegen Kroatië: masterplan van Garcia onthuld?

Win or go home. Dat is het devies voor de Rode Duivels in hun laatste poulematch tegen ...

130
130
Kiki Vanrafelghem doet fans smullen met bloedheet spektakel

Hij werkte intussen zijn eerste volledige seizoen af bij KV Mechelen en liet meermaals zien waarom ...

153
153
Standard komt met transfernieuws op de proppen

Standard Luik is bezig om de selectie voor volgend seizoen te vormen. Marc Wilmots is de ...

92
92
‘Leegloop Westerlo: wéér toptransfer op het Kuipje'

Westerlo staat voor een drukke transferzomer. Arthur Piedfort en Nacho Ferri staan op een zucht van ...

95
95
Vandenbempt vreest enorm rampscenario Rode Duivels

De Rode Duivels staan voor een belangrijk moment op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada, ...

199
199
Duivels Vanaken-plan compleet afgeschoten “Heel jammer…”

De Belgische supporters willen graag Hans Vanaken in de basis zien verschijnen tegen Nieuw-Zeeland, ...

314
314
‘Garcia hakt knoop door: zeer verrassende vervanger Doku’

Jérémy Doku is terug bij de groep na de geboorte van zijn zoontje en ook de ...

670
670
‘Belgisch toptalent op een zucht van zomerse knaltransfer’

De zomermercato is aan het losbarsten en ook de minder bekende spelers staan voor een hete zomer. ...

164
164
'Zeer fraaie club dient zich aan voor Raskin'

Het lijkt er niet op dat Nicolas Raskin tegen Nieuw-Zeeland opnieuw een basisplaats zal krijgen, ...

92
92
'Waanzinnige schorsing van 11 matchen voor Dwomoh'

Enkele jaren geleden werd Pierre Dwomoh nog gezien als één van de grootste talenten ...

111
111
Anderlecht moet meteen tweede blessuredomper slikken

Anderlecht begon zich deze week klaar te stomen voor het nieuwe seizoen en dat gebeurt sinds ...

287
287
Anderlecht bezorgt Sporting Hasselt stevige mokerslag

Bij Anderlecht zijn ze nu helemaal begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De eerste ...

429
429
Genk pakt uit: Hayen krijgt héél wat versterking

Bij KRC Genk willen ze na een tegenvallend seizoen absoluut beter gaan doen. De Limburgers waren ...

264
264
TRANSFERUURTJE: 'Vrancken vindt club, Club krijgt ja van topper'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

308
308

Meer sportnieuws