'Hoefkens richt transfervizier op aanvaller Club Brugge'

768 stemmen
'Hoefkens richt transfervizier op aanvaller Club Brugge'

Club Brugge toonde zich al behoorlijk actief op de zomerse transferperiode. Zo haalde de landskampioen inmiddels een viertal aanwinsten in huis. Op bepaalde posities is de selectie van coach Nicky Hayen nu wel erg breed, met name in de aanvalslinie is het drummen geblazen.

Blauw-Zwart is momenteel bezig aan de eerste zomermercato sinds het vertrek van CEO Vincent Mannaert. En zijn opvolger(s) laten er duidelijk geen gras over groeien. Hoewel de transfermarkt nog meer dan anderhalve maand geopend is in ons land, tellen de Bruggelingen inmiddels al vier directe aanwinsten.

In de komende weken zal moeten blijken of daar hier en daar nog een opportuniteit bij komt. Maar op papier lijkt de selectie van coach Nicky Hayen voldoende gewapend in de breedte, zeker als straks iedereen weer speelklaar is. Vooral in de voorlinie zijn de plaatsjes nu wel erg duur geworden.

LEES OOK: Club Brugge zorgt voor magisch moment bij supporters

Nieuwe huurbeurt Vermant?

Naast nieuwkomers Christos Tzolis en Gustaf Nilsson, heeft Hayen immers ook de beschikking over Ferran Jutgla, Antonio Nusa en Philip Zinckernagel. Eerstdaags sluiten ook Andreas Skov Olsen en Michal Skoras weer aan. Jonkies Romeo Vermant, Victor Barbera en Chemsdine Talbi willen eveneens hun kans grijpen. Om maar te zwijgen van overbodige pionnen als Roman Yaremchuk en Kamal Sowah

Het heeft er dan ook alle schijn dan in de komende weken nog (tijdelijk) afscheid genomen wordt van enkele aanvallers. Zo lijkt ook een huurbeurt van Vermant tot de opties te behoren. Het jeugdproduct is weer terug na enkele maanden bij Westerlo en liet bij momenten goede dingen zien in de voorbereiding. Desondanks lijkt hij geen hoofdrol te spelen in de sportieve plannen.

Hoefkens op de loer

Mogelijk krijgt de 20-jarige echter een oplossing aangereikt van een oude bekende. Zo zou Carl Hoefkens wel wat zien in een samenwerking. De huidige T1 van NAC Breda kent Vermant natuurlijk van zijn periode als hoofdtrainer en talent-coach bij Club. Volgens journalist Joost Blauwhof, die NAC van dichtbij volgt voor VI, is Vermant wel degelijk een optie voor de Eredivisie-promovendus. Al is een eventuele transfer nog niet voor meteen. Allicht zal Club eerst zijn selectie compleet willen hebben alvorens het een definitieve balans opmaakt van wie mag/moet vertrekken.

Club moet Vermant opnieuw verhuren ...

Meest recent

'Union ziet kassa rinkelen: transfersom Scherpen bekend'

Union maakte zich op voor een leegloop, maar de grote uitgaande transfers bleven tot dusver nog uit. ...

40
40
Charaï legt verdere transferplannen Westerlo op tafel

Het is bij Westerlo al een zeer drukke transferzomer geweest. In totaal staat de teller in 't Kuipje ...

21
21
Wat een soap: toch geen Real-akkoord, vlammend statement PSG

Sinds het einde van het WK zijn ook de allergrootste clubs in actie geschoten op de transfermarkt. ...

95
95
'Anderlecht krijgt boodschap: speler kiest bestemming'

Anderlecht is nog volop bezig met zijn transferhuiswerk, ook al is de Europese campagne enkele dagen ...

220
220
Simons stuurt boodschap naar mogelijke vertrekkers OHL

We zijn amper twee weken verwijderd van de start van het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League. De ...

78
78
'Dortmund legt nieuw plan voor Karetsas op tafel'

Het is voor KRC Genk niet de makkelijkste zomermercato. De Limburgers zien vooral aan uitgaande ...

334
334
'Here we go: Real heeft topaanwinst van 100 miljoen beet'

Real Madrid haalt deze zomer fors uit op de transfermarkt, want na een tegenvallend seizoen wil het ...

122
122
'Anderlecht en Club Brugge grijpen naast target'

RSC Anderlecht en Club Brugge zijn op zoek naar versterking. Beide teams zijn voorlopig verzwakt uit ...

249
249
Club Brugge zorgt voor magisch moment bij supporters

Club Brugge begint met grote ambities aan het nieuwe seizoen. Na de landstitel van vorig jaar is de ...

369
369
Lommel SK is absolute sterkhouder kwijt aan AZ

Lommel SK heeft dingend nood aan versterking, maar de promovendus heeft nog een smaakmaker verloren. ...

41
41
‘Anderlecht op z’n kop: sterkhouder out, toptransfer in’

Bij Anderlecht komt de transfercarrousel plots op gang. Een sterkhouder kan het Lotto Park verlaten ...

565
565
'STVV beslist over terugkeer Bertaccini'

Bij STVV kende Adriano Bertaccini een geweldige periode. Hij versierde een toptransfer naar RSC ...

617
617
Jbari zet Club Brugge onder druk: tijd dringt

Club Brugge lijkt tot op heden toch wel stevig verzwakt te zijn. Het bestuur moet nog aan de bak. ...

652
652
'Anderlecht wil uitpakken met absolute toptransfer'

Dat RSC Anderlecht nog héél wat versterking nodig heeft, dat is duidelijk. Antoine ...

464
464
'Arsenal stuift door: Premier League-bom vlak na Tzolis'

Arsenal FC won afgelopen seizoen de Engelse titel en haalde de finale van de Champions League. Om ...

89
89
Drama treft Ordoñez: gedroomde transfer in acuut gevaar

Na de recordverkoop van Christos Tzolis aan Arsenal FC, is het bij Club Brugge ook de bedoeling om ...

408
408
Ex van Karl Vannieuwkerke komt met straffe bekentenis

Jarenlang bleef het stil na de pijnlijke breuk met Karl Vannieuwkerke, maar nu opent Caroline ...

92
92
Peeters in de wolken: Beveren strikt Arsenal-product

SK Beveren kroonde zich op fenomenale wijze tot kampioen in de Challenger Pro League en mag komend ...

121
121
Club plant miljoenenaankoop: toptarget zet deur wagenwijd open

Club Brugge is nog lang niet klaar op de transfermarkt. De Belgische landskampioen mikt onder meer ...

567
567
Openda heeft nieuwe club beet: transferdetails bekend

Juventus won zaterdagavond met 0-1 in de oefenpot op Standard. Loïs Openda was aanwezig in het ...

79
79
'Transferstunt na overname: Antwerp wil 75-voudig international'

Nu de veelbesproken overname eindelijk in kannen en kruiken is, kan de sportieve leiding van Antwerp ...

552
552
'Sibierski klopt op tafel: Anderlecht-tweetal móét blijven'

Hoewel de Europese campagne al begonnen is, is RSC Anderlecht lang niet klaar op de transfermarkt. ...

618
618
Ruben Van Gucht zorgt voor grote onrust in Frankrijk

De lof voor Ruben Van Gucht en zijn nieuwe wielerprogramma blijft binnenstromen, maar achter de ...

102
102
Nu al Waalse kritiek op Van Bommel: "Altijd dat gezeik"

Mark van Bommel zal de Rode Duivels naar succes moeten leiden op het EK 2028. Maar de keuze van de ...

327
327
Club brengt geldkanon in stelling: miljoenen voor twéé kleppers

Club Brugge is nog lang niet klaar met zijn werk in de zomerse transferwindow. Op zeker twee ...

1734
1734

Meer sportnieuws