'Club Brugge hakt knoop door over terugkeer Meunier'

door
'Club Brugge hakt knoop door over terugkeer Meunier'

Club Brugge kan misschien nog wel een rechtsback gebruiken, terwijl ex-speler Thomas Meunier zijn contract bij Trabzonspor zopas eenzijdig opzegde. Eén plus één maakt dus twee, zou je dan denken. Toch lijkt het nog altijd niet tot een reünie te zullen komen.

Dat wordt nu ook bevestigd door Het Nieuwsblad, dat nogmaals benadrukt dat Blauw-Zwart ondanks het vertrek van Denis Odoi en de blessure van Kyriani Sabbe niet op zoek is naar versterking rechts achterin. "De bedoeling is om jonge gasten een kans te geven", klinkt het in de krant.

LEES OOK: Spectaculaire wending: Belgisch voetbal terug op televisie!

Club past voor Meunier

Niet alleen wil het Sabbe niet blokkeren, als back-up voor de talentvolle tiener gelooft Club blijkbaar dus ook in andere jonkies als Amine Et Taïbi, Denzel De Roeve en Bi Abdoul Kader Yameogo. Daarnaast zou ook Maxim De Cuyper opnieuw af en toe kunnen depanneren als rechtsback.

Bovendien moet de loonmassa naar beneden in Jan Breydel, waar Odoi daarom een voorstel aan fel verminderde voorwaarden voorgeschoteld kreeg. Hem vervangen door een dure vogel zoals Meunier, wiens salaris toch nog steeds flink zou doorwegen, past dan ook niet in de plannen.

Overeenkomst met Lille

Hoewel beide partijen in het recente verleden wel vaker met mekaar flirtten lijkt een comeback van de 66-voudige Rode Duivel ook nu dus niet aan de orde. In plaats daarvan is Meunier toch op weg naar Lille, dat eerder nog leek af te haken omwille van zijn juridische perikelen in Turkije.

Voorlopig wachten de Fransen enkel nog op groen licht van de UEFA, dat moet bevestigen dat de 32-jarige rechtsback transfervrij is. Nadien kan zijn overstap echter snel worden afgerond, want volgens transferspecialist Sacha Tavolieri is er intussen reeds sprake van een princiepsakkoord.

Een gemiste kans voor Club?

Meest recent

Keepersellende bij Club: onheilspellende update Leko

De keeperspositie bij Club Brugge lijkt dit seizoen wel vervloekt. Zondag viel Nordin Jackers ...

5
5
Leko: "Na ons zijn zij de best voetballende ploeg in België"

Club Brugge is bezig aan ijzersterke Play-Offs. Blauw-Zwart won bijzonder makkelijk met 1-3 van een ...

9
9
Union bestolen? Oud-refs unaniem na rode kaart Mac Allister

Union SG heeft een behoorlijk dramatisch weekend achter de rug. De titelverdediger verspeelde ...

191
191
Eerste United-blunder Lammens: opvallende reactie Roy Keane

Manchester United boekte zondagavond een prestigezege tegen rivaal Liverpool FC: 3-2. Daarbij mocht ...

78
78
Nieuwe optater Gent: "Iedereen in de kleedkamer ..."

AA Gent blijft na zes speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning in de Champions' Play-Offs. De ...

70
70
'Maat is vol bij KRC Genk: misnoegd bestuur grijpt in'

In de Europe Play-Offs is KRC Genk uiterst tegenvallend aan de terugronde begonnen. De Limburgers ...

313
313
Spectaculaire wending: Belgisch voetbal terug op televisie!

De soap rond de beeldrechten in het Belgische voetbal is een nieuwe wending rijker. Vanaf volgend ...

340
340
'Lukaku flirt met schaamteloze transferbom'

Lukaku duikt opnieuw op in een transferdossier dat Italië doet daveren. Na een moeilijk seizoen ...

96
96
Titelstrijd in beslissende plooi? Analisten doen uitspraak

Nog vier speeldagen te gaan en de Champions' Play-Offs en de titelstrijd is een volledig nieuwe ...

201
201
Hoogspanning Union: oorzaak gekend voor uithaal Burgess

Christian Burgess heeft afgelopen weekend heel wat stof doen opwaaien. Na de nederlaag op STVV pakte ...

605
605
Club onverzadigbaar: Vanaken streng voor Tzolis

Bij Club Brugge maakten ze de voorbije maanden er geen geheim van dat de titel een absolute must is. ...

298
298
Taravel verdedigt ongelukkige debutant bij Anderlecht

Voor Anderlecht is de klassieker tegen Club Brugge een nieuwe ontgoocheling geworden. Het moest ...

205
205
Real stelt titelfeestje van Barça nog even uit

In Spanje wordt de kampioen dit weekend nog niet gekroond. Dat had wel gekund, want FC Barcelona ...

56
56
Inter laat geen steek vallen en pakt 21ste Scudetto

In Italië is de titelstrijd zondagavond helemaal beslist. Inter had de champagne al een tijdje ...

30
30
Leko ziet één minpunt bij Club: "Ik was héél boos"

Na 36 speeldagen is Club Brugge voor de eerste keer dit seizoen leider in de Jupiler Pro League. Het ...

243
243
Toch nog redding? Spurs knokt zich naar veilige plaats

Tottenham Hotspur gaat mogelijk het rampscenario toch nog vermijden. De topclub moest de voorbije ...

83
83
Kranten pakken Anderlecht-schlemiel keihard aan

Anderlecht is zondagavond tegen zijn derde nederlaag op rij aangelopen. Na de verliespartijen tegen ...

524
524
Tzolis slaat terug na kritiek: "Er werden dingen gezegd..."

Club Brugge zou zondag de titelstrijd weleens naar zich toe getrokken te kunnen hebben. Het neemt op ...

192
192
Kana en Hazard zien ondanks kansloze nederlaag lichtpunt

Anderlecht is er zondag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen tegen Club Brugge. Het ging met ...

187
187
Zege van de hoop? Strijdend Dender legt Wolven over de knie

Het is een zege voor de statistieken, maar Dender heeft toch wat vertrouwen getankt vanavond. De ...

40
40
Stand Champions' Play-Offs: Club binnen twee speeldagen kampioen?

Na zes speeldagen heeft de Champions' Play-Offs in de Jupiler Pro League een nieuwe koploper. Club ...

421
421
"Onwaarschijnlijke non-match" - Vandenbempt spaart Anderlecht-schlemiel niet

RSC Anderlecht heeft zondagavond andermaal een flinke dreun geïncasserd in de Champions' ...

406
406
Titelstrijd kantelt: Club Brugge heerst in Lotto Park

Amper drie speeldagen na de pijnlijke nederlaag in het Dudenpark is Club Brugge weer springlevend. ...

314
314
Grote uitblinker bij KVM: Vanderbiest deelt compliment uit

Het heeft uiteindelijk zes speeldagen geduurd, maar de eerste zege ooit van KV Mechelen in de ...

157
157
Janse-bom ontploft: Ajax zet Club Brugge voor schut

Club Brugge ziet in Dies Janse een ideale versterking voor achterin, maar in Nederland klinkt een ...

240
240

Meer sportnieuws