'Club Brugge hakt knoop door over terugkeer Meunier'

door
'Club Brugge hakt knoop door over terugkeer Meunier'

Club Brugge kan misschien nog wel een rechtsback gebruiken, terwijl ex-speler Thomas Meunier zijn contract bij Trabzonspor zopas eenzijdig opzegde. Eén plus één maakt dus twee, zou je dan denken. Toch lijkt het nog altijd niet tot een reünie te zullen komen.

Dat wordt nu ook bevestigd door Het Nieuwsblad, dat nogmaals benadrukt dat Blauw-Zwart ondanks het vertrek van Denis Odoi en de blessure van Kyriani Sabbe niet op zoek is naar versterking rechts achterin. "De bedoeling is om jonge gasten een kans te geven", klinkt het in de krant.

LEES OOK: Leko hakt Club-knopen door: D-Day in Kazachstan

Club past voor Meunier

Niet alleen wil het Sabbe niet blokkeren, als back-up voor de talentvolle tiener gelooft Club blijkbaar dus ook in andere jonkies als Amine Et Taïbi, Denzel De Roeve en Bi Abdoul Kader Yameogo. Daarnaast zou ook Maxim De Cuyper opnieuw af en toe kunnen depanneren als rechtsback.

Bovendien moet de loonmassa naar beneden in Jan Breydel, waar Odoi daarom een voorstel aan fel verminderde voorwaarden voorgeschoteld kreeg. Hem vervangen door een dure vogel zoals Meunier, wiens salaris toch nog steeds flink zou doorwegen, past dan ook niet in de plannen.

Overeenkomst met Lille

Hoewel beide partijen in het recente verleden wel vaker met mekaar flirtten lijkt een comeback van de 66-voudige Rode Duivel ook nu dus niet aan de orde. In plaats daarvan is Meunier toch op weg naar Lille, dat eerder nog leek af te haken omwille van zijn juridische perikelen in Turkije.

Voorlopig wachten de Fransen enkel nog op groen licht van de UEFA, dat moet bevestigen dat de 32-jarige rechtsback transfervrij is. Nadien kan zijn overstap echter snel worden afgerond, want volgens transferspecialist Sacha Tavolieri is er intussen reeds sprake van een princiepsakkoord.

Een gemiste kans voor Club?

Meest recent

'Anderlecht nog niet af van Ashimeru: probleem duikt op'

Bij Anderlecht is de wintermercato de voorbije dagen helemaal op gang gekomen. Met Cedric Hatenboer ...

10
10
Kompany doet zeer verrassende uitspraak over band met Union

Union mag nog steeds dromen van de play-offs in de Champions League, maar zal daarvoor in zijn ...

8
8
'De Cat kampt met Jashari en Rode Duivel voor toptransfer'

Voor Nathan De Cat was 2025 het jaar van de grote doorbraak. In 2026 moet het 17-jarige supertalent ...

46
46
Leko doet zomeraankoop Club eindelijk ontbolsteren

Er stond dinsdagavond heel wat druk op Club Brugge, maar het heeft zijn opdracht volbracht. Het ...

113
113
'Anderlecht verrast en wil transferslag slaan in Bundesliga'

Anderlecht heeft dinsdag alvast een eerste transferslag van de winter afgerond. Het haalde met ...

228
228
Crisis bij Man City na zeperd in de Champions League

Manchester City is al een tijdje niet meer die wervelende ploeg van weleer. De Engelsen zijn niet ...

92
92
Leko ziet ander Club Brugge: "Dat was nu wél aanwezig"

Ivan Leko haalde na de match opgelucht adem. Club Brugge won overtuigend met 1-4 tegen Kairat Almaty ...

141
141
Kompany ontploft bij Bayern: harde ingreep zorgt voor schok

Bayern zit al weken te sukkelen met de rechtsbackpositie… en net daar ontploft het plots. ...

98
98
'KRC Genk verrast en vindt akkoord met AC Milan'

KRC Genk is druk bezig met herschikken van de eerste én tweede ploeg. De Limburgers gaan ...

433
433
Degryse lyrisch over Bruggeling: "Een grote legende"

Club Brugge heeft de crisis voor even weten weg te slaan. Ze wonnen met 1-4 van Kairat Almaty. ...

467
467
Westerlo laat alweer een smaakmaker vertrekken

Onze redactie kondigde het weken geleden al aan en het is nu ook officieel: Griffin Yow verlaat KVC ...

38
38
Tielemans openhartig over terugkeer naar Anderlecht

Youri Tielemans is bezig aan een zeer sterk seizoen bij Aston Villa. De Rode Duivel is 28 jaar en ...

341
341
Vanaken en Vermant schrijven geschiedenis bij Club Brugge

Club Brugge heeft de rug weten te rechten in de Champions League. Ze wonnen met 1-4 van een ...

159
159
Straf statement Club in Kazachstan: CL-droom springlevend

Club Brugge hield in de late namiddag zijn Europese droom levend in het verre Kazachstan. In Astana ...

201
201
SK Beveren verrast met voormalig toptalent Anderlecht

SK Beveren zet alles op alles om volgend seizoen in de Jupiler Pro League te spelen. De Waaslanders ...

197
197
'KRC Genk schakelt door: twee toptransfers hangende'

Er staat nog wat te gebeuren bij KRC Genk. De club gaat volgens Sasha Tavolieri mogelijk nog twee ...

411
411
Renard slaat toe: Anderlecht verrast met twee deals

RSC Anderlecht voert een keeperswissel door. Mads Kikkenborg trekt naar Molde, Justin Heekeren komt ...

543
543
Club op rozen in Kazachstan, fans delen waarschuwing uit

Club Brugge begon om 16u30 aan zijn Champions League-wedstrijd in Kazachstan tegen Kairat Almaty. De ...

132
132
Beerschot slaat toe met zeer stevige transfer

Beerschot wil komend seizoen dolgraag terug in de Jupiler Pro League spelen. De Kielse Ratten konden ...

120
120
Vrancken jubelt: STVV verwelkomt extra wapen

STVV is bezig aan een droomseizoen. De Kanaries staan zeer knap tweede in de Jupiler Pro League. ...

65
65
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 22 bekend

Afgelopen weekend deed de Belgische arbitrage alweer heel wat stof opwaaien. Intussen maakte de ...

75
75
Anderlecht krijgt belangrijke update uit ziekenboeg

Besnik Hasi zit met de handen in het haar, want net zoals vorig seizoen wordt RSC Anderlecht ook nu ...

238
238
'Verhaeghe broedt op stunt: Rode Duivel naar Club Brugge?'

Club Brugge neemt het in Astana zo dadelijk op tegen Kairat Almaty. Onder de lat rekent Ivan Leko ...

1884
1884
Coosemans op ramkoers met Anderlecht: fans afgemaakt

Colin Coosemans werkte zich op tot eerste doelman én aanvoerder van RSC Anderlecht. De ...

314
314
Leko hakt Club-knopen door: D-Day in Kazachstan

Club Brugge zit in een desastreuze periode. Blauw-Zwart verloor in de beker en kreeg een ommekeer ...

134
134

Meer sportnieuws