'Club Brugge hakt knoop door over terugkeer Meunier'

258 stemmen
'Club Brugge hakt knoop door over terugkeer Meunier'

Club Brugge kan misschien nog wel een rechtsback gebruiken, terwijl ex-speler Thomas Meunier zijn contract bij Trabzonspor zopas eenzijdig opzegde. Eén plus één maakt dus twee, zou je dan denken. Toch lijkt het nog altijd niet tot een reünie te zullen komen.

Dat wordt nu ook bevestigd door Het Nieuwsblad, dat nogmaals benadrukt dat Blauw-Zwart ondanks het vertrek van Denis Odoi en de blessure van Kyriani Sabbe niet op zoek is naar versterking rechts achterin. "De bedoeling is om jonge gasten een kans te geven", klinkt het in de krant.

LEES OOK: De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

Club past voor Meunier

Niet alleen wil het Sabbe niet blokkeren, als back-up voor de talentvolle tiener gelooft Club blijkbaar dus ook in andere jonkies als Amine Et Taïbi, Denzel De Roeve en Bi Abdoul Kader Yameogo. Daarnaast zou ook Maxim De Cuyper opnieuw af en toe kunnen depanneren als rechtsback.

Bovendien moet de loonmassa naar beneden in Jan Breydel, waar Odoi daarom een voorstel aan fel verminderde voorwaarden voorgeschoteld kreeg. Hem vervangen door een dure vogel zoals Meunier, wiens salaris toch nog steeds flink zou doorwegen, past dan ook niet in de plannen.

Overeenkomst met Lille

Hoewel beide partijen in het recente verleden wel vaker met mekaar flirtten lijkt een comeback van de 66-voudige Rode Duivel ook nu dus niet aan de orde. In plaats daarvan is Meunier toch op weg naar Lille, dat eerder nog leek af te haken omwille van zijn juridische perikelen in Turkije.

Voorlopig wachten de Fransen enkel nog op groen licht van de UEFA, dat moet bevestigen dat de 32-jarige rechtsback transfervrij is. Nadien kan zijn overstap echter snel worden afgerond, want volgens transferspecialist Sacha Tavolieri is er intussen reeds sprake van een princiepsakkoord.

Een gemiste kans voor Club?

Meest recent

Nog geen paniek bij Garcia: "Dat is nu het belangrijkste"

De verwachtingen waren hoog bij de Rode Duivels voor het WK, want de voorbereiding was overtuigend ...

72
72
Buitenlandse media verschroeiend voor 'tandeloos' België

Ook tegen Iran wou het weer niet lukken voor de Rode Duivels. Net als tegen Egypte bleven ze weer ...

186
186
Punten van VN: zondebok krijgt woede van ploegmaats op de hals

De Rode Duivels hebben ook in hun tweede wedstrijd op het WK 2026 geen goede beurt gemaakt. In Los ...

740
740
Lukaku legt de vinger op de wonde bij Rode Duivels

De Rode Duivels hebben zondagavond ook hun tweede wedstrijd op het WK niet kunnen winnen. Na het ...

83
83
Wat een ontgoocheling: Duivels raken ook niet voorbij Iran

Het WK van de Rode Duivels dreigt een grote ontgoocheling te worden. De verwachting was dat ze ...

146
146
'STVV grijpt naast nieuwe Yamamoto'

STVV blikt terug op een geweldig seizoen, maar betaalt daar deze zomer ook de prijs voor. ...

57
57
Duivels lichtpunt: "Wie dat jaar geleden voorspeld had..."

Na het gelijkspel in de openingsmatch tegen Egypte moeten de Rode Duivels eigenlijk winnen tegen ...

66
66
Opvallende gast tijdens België-Iran: voor KDB en Lukaku?

De Rode Duivels proberen momenteel om af te rekenen met Iran. Makkelijk blijkt dat niet, want ...

34
34
Lukaku zorgt meteen voor discussie: rood of penalty?

De Rode Duivels hebben een bewogen eerste kwart van de wedstrijd beleefd tegen Iran. Twee keer ...

157
157
'Stevige hint over toekomst Benitez bij Antwerp'

Antwerp staat voor een zeer belangrijke zomer, waarin heel wat knopen doorgehakt moeten worden. Er ...

177
177
Nederland plots in de ban van ‘hun Romelu Lukaku’

In Nederland spreken ze weer van de wereldtitel, al zien we dat niet gebeuren. Oranje gaf ...

23
23
Degryse en Alderweireld zien twee vreemde keuzes bij Garcia

Rudi Garcia voert vier wissels door bij de Rode Duivels. Marc Degryse en Toby Alderweireld stellen ...

149
149
Spanje recht de rug met zeer riante overwinning

Spanje speelde om 18u een zeer belangrijk duel op het WK. Na de blamage tegen Kaapverdië (0-0) ...

26
26
Opstelling Duivels: fans hebben het allemaal over één man

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran. Bondscoach Rudi Garcia voerde vier wissels door. Hans ...

292
292
Garcia verrast compleet met basisplaats Lukaku

De Rode Duivels spelen om 21u tegen Iran. De Belgen hebben geen enkele andere optie dan te winnen, ...

246
246
'Anderlecht haakt af na horen perperdure vraagprijs'

Er ligt bij Anderlecht heel wat transferhuiswerk op de plank. De club wil onder meer twee wingers ...

380
380
'Mourinho gaat los in Madrid: nieuwe transferknaller Real'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

191
191
'Transfersoap Olise: Bayern grijpt daadkrachtig in'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

109
109
'Duel met Egypte maakt groot slachtoffer in basiself Duivels'

Het aftellen tot de tweede WK-wedstrijd van de Rode Duivels is begonnen. Maar wie zal bondscoach ...

160
160
Trainerstwist Anderlecht? Contract per direct beëindigd

Hoewel de trainingen maandag alweer hervatten, heeft RSC Anderlecht nog steeds geen nieuwe ...

849
849
'Miljoenen voor Tzolis: Club spreekt met grootmacht'

Club Brugge gaat ook deze zomermercato ongetwijfeld weer een pak miljoenen opstrijken met de verkoop ...

513
513
Verbazende vervanger voor Doku? "Absoluut een goede optie"

Daags voor de belangrijke WK-wedstrijd tegen Iran, lekte slecht nieuws naar buiten uit het Belgische ...

365
365
Spanje onder grote druk: De la Fuente grijpt fors in

Spanje staat zondagavond onder grote druk op het wereldkampioenschap. Tegen Saudi-Arabië ...

39
39
Opstelling Rode Duivels: Albert voorspelt cruciale wissel

De Rode Duivels willen straks vanuit pole-positie voor groepswinst aan de slotspeeldag beginnen. ...

267
267
'WK-sensatie ontketent titanenstrijd: pokerspel van 120 mil'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

49
49

Meer sportnieuws