'Club Brugge hakt knoop door over terugkeer Meunier'

door
'Club Brugge hakt knoop door over terugkeer Meunier'

Club Brugge kan misschien nog wel een rechtsback gebruiken, terwijl ex-speler Thomas Meunier zijn contract bij Trabzonspor zopas eenzijdig opzegde. Eén plus één maakt dus twee, zou je dan denken. Toch lijkt het nog altijd niet tot een reünie te zullen komen.

Dat wordt nu ook bevestigd door Het Nieuwsblad, dat nogmaals benadrukt dat Blauw-Zwart ondanks het vertrek van Denis Odoi en de blessure van Kyriani Sabbe niet op zoek is naar versterking rechts achterin. "De bedoeling is om jonge gasten een kans te geven", klinkt het in de krant.

LEES OOK: Leko in zak en as: Club Brugge komt met Mignolet-statement

Club past voor Meunier

Niet alleen wil het Sabbe niet blokkeren, als back-up voor de talentvolle tiener gelooft Club blijkbaar dus ook in andere jonkies als Amine Et Taïbi, Denzel De Roeve en Bi Abdoul Kader Yameogo. Daarnaast zou ook Maxim De Cuyper opnieuw af en toe kunnen depanneren als rechtsback.

Bovendien moet de loonmassa naar beneden in Jan Breydel, waar Odoi daarom een voorstel aan fel verminderde voorwaarden voorgeschoteld kreeg. Hem vervangen door een dure vogel zoals Meunier, wiens salaris toch nog steeds flink zou doorwegen, past dan ook niet in de plannen.

Overeenkomst met Lille

Hoewel beide partijen in het recente verleden wel vaker met mekaar flirtten lijkt een comeback van de 66-voudige Rode Duivel ook nu dus niet aan de orde. In plaats daarvan is Meunier toch op weg naar Lille, dat eerder nog leek af te haken omwille van zijn juridische perikelen in Turkije.

Voorlopig wachten de Fransen enkel nog op groen licht van de UEFA, dat moet bevestigen dat de 32-jarige rechtsback transfervrij is. Nadien kan zijn overstap echter snel worden afgerond, want volgens transferspecialist Sacha Tavolieri is er intussen reeds sprake van een princiepsakkoord.

Een gemiste kans voor Club?

Meest recent

AA Gent verrast met terugkeer van oude bekende

AA Gent stelde Rik De Mil aan als nieuwe trainer. De Buffalo's hebben vandaag nog meer nieuws ...

4
4
Garcia ziet één 'voordeel' aan blessures Lukaku en De Bruyne

België maakt zich stilaan al klaar voor het WK van komende zomer. Met Egypte, Iran en ...

4
4
Vanderhaeghe verrast bij comeback: 'Club of Anderlecht?'

Veel langer dan hem lief is, zat Yves Vanderhaeghe de laatste maanden aan de bank gekluisterd. De ...

47
47
Van Dijk onthult hoe hij echt over Salah denkt

Heeft Mohammed Salah zijn laatste match gespeeld voor Liverpool? De kans is zeker bestaande, want de ...

9
9
Heymans baalt, maar ziet ook nieuwe kans na vertrek Fink

Bij KRC Genk nemen ze het vanavond op tegen Sporting Charleroi. Het is de eerste match na het ...

52
52
'Dé aankoop van 100 miljoen die Real Madrid nodig heeft'

Real Madrid is nu al uiteraard bezig met transfers voor komende zomer. De Koninklijke zou volgens ...

23
23
Kindermans 'helpt' Anderlecht handje in transferdossier

Bij RSC Anderlecht gaan ze in 2026 voor een aantal spelers zeer grof geld kunnen verdienen. Twee ...

177
177
‘KRC Genk beeft: deal met Simons staat op ontploffen’

In Genk hangt er weer spanning in de lucht: iedereen wil vooruit, maar het bestuur wil zich niet ...

326
326
Garcia looft twee bekritiseerde Duivels: WK lijkt zekerheid

Bij de Rode Duivels blijven de fans een beetje op hun honger zitten over twee spelers. Onder meer ...

70
70
Kindermans speelt open kaart over terugkeer naar Anderlecht

RSC Anderlecht lijkt alles weer stilaan in orde te hebben. Er is rust in de club, de juiste mensen ...

453
453
Garcia zaait twijfel rond WK-toekomst Witsel

Bij de Rode Duivels gaat Rudi Garcia de komende maanden knopen moeten doorhakken. Hij kan wellicht ...

30
30
Losada heeft na lang zoeken eindelijk club beet

Iets meer dan een jaar geleden speelde zich in Deinze een tragedie af. De tweedeklasser ging ...

13
13
KRC Genk speurt rond: De Condé zoekt witte merel

KRC Genk heeft middelen, maar het kan zeker geen gekke dingen doen in januari. De Limburgers zullen ...

137
137
'Liverpool pakt malaise aan: transferdeal met Club Brugge'

Club Brugge heeft de intentie om zijn sterkhouders tijdens de komende wintermercato aan boord te ...

298
298
'Transferfiasco Anderlecht, januari-exit in de maak'

RSC Anderlecht is van plan om zich tijdens de zomermercato te versterken met enkele gerichte ...

197
197
'Genk hakt knoop door: nieuwe hoofdcoach in aantocht'

De zoektocht naar een opvolger voor Thorsten Fink nadert zijn ontknoping bij KRC Genk. Zo zou Racing ...

799
799
UECL: Verrassingen op slotspeeldag, ontdek eindstand League Phase

Donderdagavond werd de laatste speeldag van de League Phase in de Conference League afgewerkt. Die ...

137
137
Oosting drukt stempel bij Antwerp: Kerk doet boekje open

Enkele weken geleden leek Antwerp FC nog op sterven na dood, maar momenteel is de Great Old weer ...

197
197
Heftige beelden in CPL: Patro-Eupen mondt uit in knokpartij

Donderdag stonden de twee laatste duels van de 18de speeldag in de Challenger Pro League op het ...

462
462
Napoli wipt Milan, uitblinkers met klasse-gebaar bij Lukaku

SSC Napoli heeft zich donderdag als eerste ploeg geplaatst voor de finale van de Italiaanse ...

76
76
"Het is gewoon té veel" - clubleiding Genk op plaats gezet

KRC Genk nam afgelopen maandag zoals verwacht afscheid van Thorsten Fink. En dus moeten de ...

594
594
Sensatie bij Gouden Schoen? Opzienbarende kandidaat genoemd

Het einde van het kalenderjaar nadert en dus sluit weldra ook de tweede stemronde van de Gouden ...

462
462
Straffe woorden: Kane geeft oprechte mening over Kompany

Bayern München is bezig aan een weergaloos seizoen tot dusver. Dat heeft de Duitse kampioen ...

767
767
'KRC Genk schrapt kandidaat-trainer: topfavoriet bekend'

Terwijl interim-trainer Domenico Olivieri de spelers klaarstoomt voor het competitieduel op ...

541
541
'Anderlecht vol voor goudhaantje: 18 goals in 21 duels'

RSC Anderlecht wil tijdens de komende transferperiode enkele gerichte versterkingen in huis halen. ...

287
287

Meer sportnieuws