‘Meunier kiest nieuwe club, Turkse preses reageert woedend’

door
‘Meunier kiest nieuwe club, Turkse preses reageert woedend’

Thomas Meunier heeft zijn contract eenzijdig verbroken bij het Turkse Trabzonspor. De Rode Duivel heeft volgens Het Laatste Nieuws voor een uitdaging bij het Franse Lille gekozen.

Trabzonspor is echter niet van plan Meunier zomaar te laten gaan. De Turkse club zal juridische stappen ondernemen. Volgens Turkse media had Lille al met Meunier gesproken voor zijn contractontbinding.

LEES OOK: 'Vertrek Verschaeren krijgt vorm: onderhandelingen op komst'

Straffen

Ertuğrul Doğan, de preses van Trabzonspor, gaf meer uitleg over de situatie. “Vanwege familiale redenen hadden we een clausule in zijn contract opgenomen. We zouden het begrijpen als hij wilde verhuizen naar een team in de regio waar zijn familie woont. Eén voorwaarde was echter dat Trabzonspor op de hoogte moest worden gesteld van de situatie en dat de betrokken club eerst met ons moest overleggen.“

Dat heeft Lille aldus niet gedaan en de Franse club vreest voor straffen. Trabzonspor lijkt de zaak alvast niet te laten rusten. “Vijf minuten voordat deze clausule afliep, ontvingen we een e-mail die ons erg boos heeft gemaakt. Meunier liet ons weten dat hij eenzijdig zijn contract had verbroken. We hebben advocaten ingehuurd en zullen onze rechten uitoefenen. We zullen hem en de club waar hij naar verhuist aanklagen. Meunier zal in ieder geval niet meer voor Trabzonspor spelen.”

Géén Club Brugge

Club Brugge werd in het verleden meermaals genoemd voor Meunier, maar Blauw-Zwart lijkt geen kandidaat te zijn om de Rode Duivel transfervrij op te pikken. Verschillende Franse clubs lonkten, maar het lijkt Lille te zijn die de voorkeur van Meunier geniet. Meunier speelde in het verleden onder meer voor Club Brugge, PSG en Borussia Dortmund.

Vind jij dat Meunier fout heeft gehandeld?

Meest recent

EINDEJAARSPOLL: wie verdient de Gouden Schoen 2025?

Het kalenderjaar zit er weer op en traditiegetrouw komt de uitreiking van de Gouden Schoen er dus ...

52
52
'Nederland wrijft ogen uit: Anderlecht dropt winterknaller'

In Eindhoven willen ze één ding: hun goudhaantje houden. Alleen duikt Anderlecht nu op ...

67
67
'Historisch slechte cijfers voor Anderlecht'

Bij Anderlecht bleven ze nog voor het nieuwjaarsfeest al achter met een kater. In hun laatste ...

69
69
'Chelsea schokt na onwaarschijnlijk zwakke reeks'

Zowat halfweg het seizoen lijkt het er in de Premier League op dat de titelstrijd een duel zal ...

26
26
Overname Anderlecht: Verschueren spreekt klare taal

Voor Anderlecht is 2025 alweer een woelig jaar geweest. Dat ging nog maar eens gepaard met de nodige ...

122
122
Union verrast iedereen met beslissing tijdens winterstop

Vorig weekend werd er nog gevoetbald in de Jupiler Pro League, maar nu genieten de eersteklassers ...

84
84
'Knaltransfer Ordoñez nadert: grootmacht legt contact'

Bij Club Brugge hebben ze in december hard ingegrepen met het ontslag van Nicky Hayen. Blauw-Zwart ...

314
314
Westerlo is aanvaller nu ook helemaal kwijt

Officieel gaat de transfermarkt pas op donderdag weer open, maar achter de schermen worden de eerste ...

25
25
'Westerlo wacht af: ondanks gerucht nog geen concreet bod'

De geruchtenmolen draait momenteel op volle toeren. Onder meer de naam van Griffin Yow doet de ronde ...

184
184
Turkse en Amerikaanse figuren polsen bij Sporting Hasselt

Sporting Hasselt was enkele jaren geleden een club in verval. Een verouderd stadion, weinig volk... ...

117
117
'Westerlo wil stunten met ingaande miljoenentransfer'

KVC Westerlo zal in 2026 spelers moeten verkopen om de rekeningen te laten kloppen. De Turkse ...

59
59
Baouf (ex-Anderlecht) beslist over absolute toptransfer

RSC Anderlecht liet afgelopen zomer heel wat volk vertrekken. Daar zat onder meer Ismaël Baouf ...

112
112
Bayern-ster Davies lovend over RSCA-speler: "Maakt indruk"

De zomermercato van RSC Anderlecht was geen succes. Dat zien we aan de matige resultaten van dit ...

252
252
Dit zijn de 10 meeste waardevolle Belgen van 2025

Het jaar 2025 ligt zo goed als achter de rug. Het was het jaar waar Rudi Garcia de Rode Duivels weer ...

191
191
Guardiola komt met uitstekend nieuws over Doku

Manchester City is bezig aan een uitstekende reeks en heeft zijn laatste acht officiële ...

23
23
Kindermans gooit meteen transferplannen La Louvière op tafel

La Louvière is dit seizoen een zeer verrassende nieuwkomer in de Jupiler Pro League. Daardoor ...

64
64
'Knaltransfer Mandela Keita naar Engelse grootmacht'

Bij de Rode Duivels is de weelde op het middenveld enorm. De Bruyne, Tielemans, Onana, Vanaken en ...

122
122
Nieuw plan met Keisuke Goto bij Anderlecht?

De pijnlijke thuisnederlaag tegen Charleroi maakte vlak voor het ingaan van de winterstop nog maar ...

476
476
'Barça maakt zich op voor transferbom van 100 miljoen'

Bij FC Barcelona beloven de komende mercato's weer spannend te worden. Het blijft voor de Catalanen ...

101
101
DAZN bijt in het zand, maar stuurt stevige waarschuwing

De voorbije weken was het bang afwachten voor de Belgische profclubs, nadat DAZN plots eenzijdig het ...

713
713
'Club Brugge keihard: bod van 20 miljoen geweigerd'

De spelers van Club Brugge kunnen nog enkele dagen genieten van een welverdiende vakantie. Op 3 ...

717
717
'Hoefkens krijgt sensationele aanwinst bij NAC'

Enkele weken geleden werd Carl Hoefkens nog nadrukkelijk gelinkt aan KRC Genk, maar de trainer ...

120
120
'Nieuwe tegenvaller Lukaku: Napoli grijpt in'

Het is bij Napoli nog niet het jaar van de Rode Duivels geweest. Kevin De Bruyne viel eind oktober ...

172
172
TRANSFERUURTJE: 'Belgische knaltransfer Kerk; Benteke naar Anderlecht?'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

466
466
Gokschandaal escaleert: storm in voetbalwereld

Het gokschandaal in Turkije houdt de gemoederen bezig. Eerder werd al bekendgemaakt dat een ...

140
140

Meer sportnieuws