Details keuze Vertonghen bekend: ‘Gepusht en af en toe rust’

door
Details keuze Vertonghen bekend: ‘Gepusht en af en toe rust’

Jan Vertonghen gaat nog door bij RSC Anderlecht. Paars-wit is in de wolken met de keuze van de ervaren centrale verdediger en Het Nieuwsblad komt met details over zijn keuze naar buiten.

Vertonghen stopte bij de Belgische nationale ploeg, maar gaat nog door bij RSC Anderlecht. De aanvoerder van paars-wit is een belangrijk onderdeel van de selectie van Brian Riemer en de absolute leider van de ploeg.

LEES OOK: Vertonghen verbaast met terugkeer in de voetbalwereld

Gepusht

Anderlecht was al een tijdje aan het onderhandelen met Vertonghen en nu zijn beide partijen er ook uitgekomen. Ook tijdens zijn vakantie werd hij constant belaagd door Anderlecht én ploegmakkers. Theo Leoni, Mats Rits, Yari Verschaeren en Colin Coosemans pushten (soms plagerig) Vertonghen naar verluidt om te blijven.

Anderlecht wilde zelf maar al te graag dat de recordinternational van de Rode Duivels zijn contract verlengde. Na het vertrek van Zeno Debast is paars-wit sowieso op zoek naar centrale verdedigers. Vertonghen heeft ook een goeie band met voorzitter Wouter Vandenhaute en zetelt mee in de spelersraad.

Af en toe rust

Vertonghen is met 37 lentes niet meer van de jongste en kampte afgelopen seizoen op het einde al met blessureleed. Toch wil de verdediger nog op alle fronten meedoen, maar door de drukke kalender is Riemer bereid hem af en toe rust te geven. Superjan zal zich alvast niet meer moeten opmaken voor de Rode Duivels.

Met Jan-Carlo Simic lijkt ook een nieuwe verdediger op weg. Naar verluidt heeft Anderlecht een akkoord gevonden met de 19-jarige Servische verdediger van AC Milan. Paars-wit zal zo'n drie miljoen euro op tafel leggen.

Een goede keuze van Vertonghen?

Meest recent

Julie Vanloo haalt snoeihard uit na ontslag Nicky Hayen

Club Brugge heeft in de late namiddag een enorme schok door het Belgische voetbal gestuurd. De ...

221
221
AA Gent zoekt nieuwe coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Ivan Leko heeft AA Gent verlaten en keert terug naar Club Brugge. Een bizarre transfer, want de ...

292
292
Oorlog tussen Club en AA Gent: Baro met straffe onthulling

Het Belgische voetbal blijft (in negatieve zin) verbazen. Ondanks zeer straf werk werd Nicky Hayen ...

733
733
Club Brugge-bestuur met grond gelijk gemaakt: "Shame on you!"

Club Brugge maakte zopas het vertrek van Nicky Hayen bekend. Die werd ontslagen na een 3 op 12. Ivan ...

726
726
Scherpen geeft grote Champions League-ambitie Union prijs

Union SG maakt zich klaar voor de Champions League-topper tegen Olympique Marseille. De Belgische ...

13
13
Enorme bom! Club Brugge ontslaat Hayen en haalt Leko in huis

En bom uit Brugge: Nicky Hayen is zopas ontslagen bij Club Brugge. Ivan Leko volgt hem op. Een zeer ...

813
813
Afgang van Anderlecht: data zorgen voor opvallende schets

RSC Anderlecht verloor met 4-0 van KVC Westerlo. Paars-Wit was nergens en dat gedurende de hele ...

145
145
Verrast Garcia met WK-selectie voor Genkie?

Bij KRC Genk loopt heel wat talent rond. De Limburgers hopen dat een aantal spelers van hen mogen ...

117
117
Union SG ruikt nieuwe stunt: "Wereldklasse!"

Union SG heeft alweer heel erg verrast in de Champions League. Ze wonnen op het veld van PSV en ...

66
66
Club Brugge wacht af: Duits of Italiaans international?

Bij Club Brugge zijn ze best tevreden over de ontwikkeling van aanwinst Nicolo Tresoldi. Het is soms ...

129
129
Waarom zeperd plots een 'zegen' kan zijn voor Hasi

RSC Anderlecht likt zijn wonden na de afgang tegen KVC Westerlo. De voetjes staan weer ...

171
171
Zetterberg kapot van overlijden De Boeck: "Hij was mentaal héél erg sterk"

Het Belgische voetbal werd deze ochtend wakker met een enorme kater. Glen De Boeck liet op amper ...

0
0
Domper voor Duivels? Verloren talent vierde in globale ranking

De Rode Duivels zullen zich de komende maanden klaarstomen voor het WK. Rudi Garcia zal daarbij ...

56
56
Pijnpunt Club blootgelegd: "Echt onbegrijpelijk"

Club Brugge is de laatste weken in een stevige dip beland. De nederlaag op Anderlecht zette een ...

315
315
Westerlo ontdekt nieuwe parel: "Kanté van de Kempen"

Westerlo heeft zondag de geschiedenis een beetje doen herleven in 't Kuipje. 25 jaar geleden waren ...

46
46
'Alonso al op kapblok: Real heeft 2 toptrainers in vizier'

Real Madrid beleefde zondag een bijzonder pijnlijke avond tegen Celta Vigo. Het ging in het eigen ...

159
159
Nieuwe tik: Club Brugge moet sterkhouder weken missen

Club Brugge ging zondag pijnlijk met 3-2 onderuit tegen STVV en moet zich stilaan gaan bezinnen. ...

271
271
Strijd om top zes helemaal open: Antwerp als verrassing?

Het voorbije voetbalweekend bracht in de Jupiler Pro League weer de nodige verrassingen. Zo blijkt ...

137
137
'Salah-bom barst helemaal: Liverpool bant vedette'

Vorig seizoen was het nog hosanna bij Liverpool, maar de voorbije maanden is de euforie op Anfield ...

153
153
Vrancken: "Zij hebben de beste kern van België"

STVV blijft dit seizoen de Belgische voetballiefhebber maar verbazen. Na zeventien speeldagen ...

264
264
Brys haalt na Kameroense sage keihard uit: "Narcissist!"

Binnen een tweetal weken gaat in Marokko de Africa Cup van start, maar het lijkt er alsmaar meer op ...

100
100
DAZN in het vizier: Karl Vannieuwkerke haalt snoeihard uit

Het Belgische voetbal blijft in onzekerheid leven. DAZN zendt voorlopig dan wel de wedstrijden nog ...

487
487
TRANSFERUURTJE: 'Exit Duranville, oude bekende terug naar JPL?'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

337
337
Degryse viseert viertal Club Brugge: “Niet meer hetzelfde”

Club Brugge verloop afgelopen speeldag van STVV en zag de Kanaries naar de tweede plek springen. ...

699
699
Risicomatch in Anderlecht: politie grijpt zwaar in

Na speeldag 17 van de Jupiler Pro League staat er weer een Europese midweek op het programma. Union ...

129
129

Meer sportnieuws