Paginagrote advertentie: Anderlecht slaat dubbelslag op mercato

1414 stemmen
Paginagrote advertentie: Anderlecht slaat dubbelslag op mercato

Binnen anderhalve week trapt RSC Anderlecht zijn seizoen op gang met een thuiswedstrijd tegen STVV. In aanloop naar dat duel begint er dan toch vaart te komen achter de transferplannen. Zo staat RSCA op punt om twee grote deals te beklinken.

De Belgische recordkampioen maakt komend seizoen zijn rentree op het Europese toneel. Een goed moment: de Europese competities worden immers in een compleet nieuw jasje gestoken. Dat betekent ook minstens twee extra wedstrijden tijdens het najaar. En dus moet de selectie voldoende sterk zijn in de breedte.

LEES OOK: Gillet legt uit wat Anderlecht van nieuwe T1 kan verwachten

Bloedarmoede in defensie

Daar knelt het schoentje momenteel. Zelfs als alle internationals straks weer op post zijn, blijven bepaalde posities veel te dun bezet. Met name in de achterhoede is de spoeling momenteel wel zeer dun. Jan Vertonghen zou weliswaar nog een jaartje door doen, dan nog blijven de opties achterin beperkt.

Ten opzichte van vorig seizoen vielen (voorlopig) Kasper Schmeichel, Federico Gattoni, Zeno Debast en Ludwig Augustinsson immers al weg. Sportieve baas Jesper Fredberg weet dus waar zijn prioriteiten liggen. Maar Paars-Wit staat nu op punt om twee grote deals voor de defensie te beklinken.

Vertonghen + opvolger Debast

Zo blijft Jan Vertonghen dan toch nog een jaartje doorgaan. Die geruchten hingen al enkele dagen in de lucht en worden nu ook officieel bevestigd. Via een paginagrote advertentie in de krant 'Het Laatste Nieuws' bevestigt de aanvoerder tegenover de supporters dat hij heeft bijgetekend voor één seizoen.

Daarnaast lijkt RSCA ook een vervanger voor Debast beet te hebben. Dinsdag raakte al bekend dat Paars-Wit doordrukt voor de komst van Jan-Carlo Simic. En inmiddels staat men dicht bij een akkoord met AC Milan over de 19-jarige Serviër. Volgens transferwatcher Sacha Tavolieri ligt een vijfjarig contract klaar voor de verdediger. Beide clubs zouden momenteel de laatste details onderhandelen over een deal van zo'n 3 miljoen euro.

Anderlecht gaat volgend seizoen opnieuw meedoen voor de titel ...

Meest recent

Engelsen vinden geen opening en blijven gefrustreerd achter

Engeland is er dinsdagavond niet in geslaagd om zich al helemaal te verzekeren van de knock-outfase. ...

17
17
Ronaldo slaat terug na kritiek: "I'm back!"

Portugal was er niet in geslaagd om zijn openingsmatch op het WK te winnen tegen DR Congo en dat ...

22
22
Grote verrassing: Lommel-speler stopt op 28-jarige leeftijd

Lommel SK maakt komend seizoen na 23 jaar afwezigheid zijn rentree in de Jupiler Pro League. De ...

51
51
Controverse bij aftrap Engeland-Ghana na handshake-incident

Engeland kan dinsdagavond al de kwalificatie voor de zestiende finales over de streep trekken, als ...

89
89
Nieuwe wending in vete tussen Atletico en Barça over Alvarez

De voorbije weken is er een heuse vete ontstaan tussen Atletico Madrid en FC Barcelona. De Catalanen ...

64
64
Deschamps verlaat voorlopig WK na persoonlijke tragedie

Frankrijk heeft in de nacht van maandag op dinsdag al zijn ticket voor de zestiende finales op het ...

93
93
Gillet legt uit wat Anderlecht van nieuwe T1 kan verwachten

Het heeft een hele tijd geduurd, maar Anderlecht heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

381
381
'Vrancken neemt verrassende Belgen mee naar Schotland'

Het lijkt erop dat Wouter Vrancken zijn nieuwe uitdaging gevonden heeft na zijn vertrek bij STVV. ...

218
218
PSV-Belg naar Duitsland, Cercle shopt in Genk

Ondanks dat het WK nog in volle gang is, beginnen heel wat teams alweer aan de voorbereiding op het ...

65
65
Sterke Ronaldo loodst Portugal naar ruime zege

Portugal en Cristiano Ronaldo kregen bijzonder veel kritiek na de 0-0 tegen Congo. Tegen Oezbekistan ...

47
47
Anderlecht heeft zijn nieuwe coach officieel beet

Eindelijk witte rook: RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet. De Brusselaars maakten ...

377
377
Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Club Brugge heeft vandaag een nieuwe assistent-trainer aangesteld. De landskampioen zag de afgelopen ...

127
127
Club Brugge jaagt op PSV-ster: ‘Ploegmaats worden gek’

Club Brugge kijkt naar Nederland voor extra versterking op de flank. Bij PSV loopt een speler rond ...

765
765
Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De wedstrijd tussen België en Iran heeft niet alleen sportieve reacties uitgelokt. Minister van ...

117
117
Grote Ronaldo Show: twee records aan diggelen

Cristiano Ronaldo kreeg de afgelopen dagen (overdreven) veel kritiek. Van de 'kenners' op de sociale ...

48
48
Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

108
108
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

88
88
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

208
208
Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Vooraf kondigde de laatste match van de poulefase zich aan als een opwarmertje richting de ...

388
388
De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

355
355
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

581
581
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

931
931
België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

153
153
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

1024
1024
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

227
227

Meer sportnieuws