Paginagrote advertentie: Anderlecht slaat dubbelslag op mercato

1414
Paginagrote advertentie: Anderlecht slaat dubbelslag op mercato

Binnen anderhalve week trapt RSC Anderlecht zijn seizoen op gang met een thuiswedstrijd tegen STVV. In aanloop naar dat duel begint er dan toch vaart te komen achter de transferplannen. Zo staat RSCA op punt om twee grote deals te beklinken.

De Belgische recordkampioen maakt komend seizoen zijn rentree op het Europese toneel. Een goed moment: de Europese competities worden immers in een compleet nieuw jasje gestoken. Dat betekent ook minstens twee extra wedstrijden tijdens het najaar. En dus moet de selectie voldoende sterk zijn in de breedte.

LEES OOK: Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Bloedarmoede in defensie

Daar knelt het schoentje momenteel. Zelfs als alle internationals straks weer op post zijn, blijven bepaalde posities veel te dun bezet. Met name in de achterhoede is de spoeling momenteel wel zeer dun. Jan Vertonghen zou weliswaar nog een jaartje door doen, dan nog blijven de opties achterin beperkt.

Ten opzichte van vorig seizoen vielen (voorlopig) Kasper Schmeichel, Federico Gattoni, Zeno Debast en Ludwig Augustinsson immers al weg. Sportieve baas Jesper Fredberg weet dus waar zijn prioriteiten liggen. Maar Paars-Wit staat nu op punt om twee grote deals voor de defensie te beklinken.

Vertonghen + opvolger Debast

Zo blijft Jan Vertonghen dan toch nog een jaartje doorgaan. Die geruchten hingen al enkele dagen in de lucht en worden nu ook officieel bevestigd. Via een paginagrote advertentie in de krant 'Het Laatste Nieuws' bevestigt de aanvoerder tegenover de supporters dat hij heeft bijgetekend voor één seizoen.

Daarnaast lijkt RSCA ook een vervanger voor Debast beet te hebben. Dinsdag raakte al bekend dat Paars-Wit doordrukt voor de komst van Jan-Carlo Simic. En inmiddels staat men dicht bij een akkoord met AC Milan over de 19-jarige Serviër. Volgens transferwatcher Sacha Tavolieri ligt een vijfjarig contract klaar voor de verdediger. Beide clubs zouden momenteel de laatste details onderhandelen over een deal van zo'n 3 miljoen euro.

Anderlecht gaat volgend seizoen opnieuw meedoen voor de titel ...

Meest recent

Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

21
21
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

64
64
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

24
24
Leko met handen in het haar: Club vreest rampscenario

Club Brugge krijgt weinig tijd om na te genieten van de Champions League-zege tegen PSV, want zondag ...

198
198
‘Do or die’ voor Compper? Antwerp-coach slaat terug

Marvin Compper wordt al een tijdje genoemd bij een ontslag bij Royal Antwerp FC. De resultaten op de ...

25
25
Sam Kerkhofs en Stijn Stijnen lijnrecht tegenover elkaar

Komende speeldag staat een interessante affiche op het programma in de Challenger Pro League. ...

38
38
De Winter-situatie escaleert: Van Bommel verliest pedalen

De situatie van Koni De Winter bij de Rode Duivels staat plots op ontploffen. Mark van Bommel dropte ...

74
74
Van Bommel onthult: Genk en Club-talenten nét niet

Mark van Bommel heeft de selectie van de Rode Duivels bekendgemaakt voor komende interlandperiode. ...

194
194
Uitblinker Koffi legt opvallende actie na Celta-Union uit

Union SG stuntte door met 1-2 te winnen op het veld van Celta de Vigo. De Brusselaars zagen op ...

22
22
Van Gucht oog in oog met vijand: "Moet fouten erkennen"

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

28
28
Kongolo deelt opmerkelijk verhaal over eerste selectie

Mark van Bommel heeft vrijdag toch voor een grote verrassing gezorgd bij het bekendmaken van zijn ...

66
66
Bondscoach Portugal spreekt na afscheid Ronaldo, Forbs juicht

Portugal verzekerde zich in oktober al van kwalificatie voor de kwartfinales van de Nations League, ...

115
115
Assistent komt met hoopgevende update over Kompany

De voorbije weken moest Bayern München het zien te stellen zonder Vincent Kompany. Onze ...

16
16
Jonge Duivels met Fofana, Vermeeren verrassende afwezige

Naast de Rode Duivels komen in de nakende interlandbreak ook de Jonge Duivels in actie. Zij wisten ...

55
55
Van Bommel sluit deur helemaal voor Duivel: "Zijn beslissing"

Mark van Bommel heeft vrijdag zijn selectie vrijgegeven voor het tweeluik tegen Turkije en ...

353
353
Van Bommel verrast: debuut voor Genkie én Cuypers

Vrijdagmiddag heeft Mark van Bommel in het nationaal trainingscentrum in Tubeke zijn selectie ...

214
214
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht geweigerd, Club vindt diamant'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

182
182
Zaak Eddy Snelders: beslissing rechtbank slaat in als bom

Na ruim zeven maanden achter de tralies staat Eddy Snelders (67) opnieuw voor een ingrijpende ...

195
195
De Roeck legt keuze uit: meteen straffe taal bij STVV

Jonas De Roeck is de nieuwe hoofdtrainer van STVV. De T1 gaat opnieuw aan de slag bij de Kanaries en ...

92
92
Update over Kompany: wanneer terugkeer bij Bayern?

Vincent Kompany is momenteel herstellende van een hersenvliesontsteking. De Belgische oefenmeester ...

52
52
Vlak voor selectie Van Bommel: Rode Duivel afgemaakt

Vanmiddag om 12u zal bondscoach Mark van Bommel de selectie van de Rode Duivels bekendmaken. De ...

130
130
Groot KAA Gent-probleem blootgelegd op KuPS

KAA Gent was uitstekend aan het seizoen begonnen, maar afgelopen speeldag ging het voor een eerste ...

89
89
STVV pakt uit met nieuwe hoofdtrainer

Sint-Truiden VV was vorig seizoen de revelatie in de Jupiler Pro League, maar het loopt dit seizoen ...

71
71
'Napoli neemt beslissing na aanvaring De Bruyne'

Het blijft maar rommelen bij Napoli. De resultaten vallen dit seizoen tegen en deze week liep het in ...

147
147
Extra CL-ticket voor België? Straffe week verandert veel

Het is een uitstekende week geworden voor de Belgische clubs in Europa. De vijf teams die ons land ...

309
309

Meer sportnieuws