Paginagrote advertentie: Anderlecht slaat dubbelslag op mercato

1414 stemmen
Paginagrote advertentie: Anderlecht slaat dubbelslag op mercato

Binnen anderhalve week trapt RSC Anderlecht zijn seizoen op gang met een thuiswedstrijd tegen STVV. In aanloop naar dat duel begint er dan toch vaart te komen achter de transferplannen. Zo staat RSCA op punt om twee grote deals te beklinken.

De Belgische recordkampioen maakt komend seizoen zijn rentree op het Europese toneel. Een goed moment: de Europese competities worden immers in een compleet nieuw jasje gestoken. Dat betekent ook minstens twee extra wedstrijden tijdens het najaar. En dus moet de selectie voldoende sterk zijn in de breedte.

LEES OOK: Witsel doet boekje open over Anderlecht-terugkeer Lukaku

Bloedarmoede in defensie

Daar knelt het schoentje momenteel. Zelfs als alle internationals straks weer op post zijn, blijven bepaalde posities veel te dun bezet. Met name in de achterhoede is de spoeling momenteel wel zeer dun. Jan Vertonghen zou weliswaar nog een jaartje door doen, dan nog blijven de opties achterin beperkt.

Ten opzichte van vorig seizoen vielen (voorlopig) Kasper Schmeichel, Federico Gattoni, Zeno Debast en Ludwig Augustinsson immers al weg. Sportieve baas Jesper Fredberg weet dus waar zijn prioriteiten liggen. Maar Paars-Wit staat nu op punt om twee grote deals voor de defensie te beklinken.

Vertonghen + opvolger Debast

Zo blijft Jan Vertonghen dan toch nog een jaartje doorgaan. Die geruchten hingen al enkele dagen in de lucht en worden nu ook officieel bevestigd. Via een paginagrote advertentie in de krant 'Het Laatste Nieuws' bevestigt de aanvoerder tegenover de supporters dat hij heeft bijgetekend voor één seizoen.

Daarnaast lijkt RSCA ook een vervanger voor Debast beet te hebben. Dinsdag raakte al bekend dat Paars-Wit doordrukt voor de komst van Jan-Carlo Simic. En inmiddels staat men dicht bij een akkoord met AC Milan over de 19-jarige Serviër. Volgens transferwatcher Sacha Tavolieri ligt een vijfjarig contract klaar voor de verdediger. Beide clubs zouden momenteel de laatste details onderhandelen over een deal van zo'n 3 miljoen euro.

Anderlecht gaat volgend seizoen opnieuw meedoen voor de titel ...

Meest recent

Infantino maakt Italië compleet belachelijk: fans in alle staten

Infantino krijgt een storm over zich heen na gevoelige uitspraken. De FIFA-baas liet zich ...

70
70
Japan wil schitteren met ex-STVV'er die grof wild is

Japan is al jaren een voetballand dat in de lift zit. Ze hebben heel wat goede spelers in de rangen ...

21
21
Verhaeghe sleurt Club Brugge zwaar de miserie in

Een gedurfde ingreep van Bart Verhaeghe zet de verhoudingen in de kleedkamer op scherp. De vraag is ...

476
476
'Stunt in de maak? PL-club wil Arsenal van Trossard beroven'

Leandro Trossard start maandag met België aan het WK. De Rode Duivel kan zich daar in de kijker ...

104
104
KRC Genk zet ambities kracht bij: nieuwe tendens merkbaar

KRC Genk haalde Jeppe Erenbjerg voor 5,5 miljoen euro weg bij Zulte Waregem. Het geeft de ambities ...

147
147
'Club Brugge verrast: miskoop krijgt nieuwe kans'

Club Brugge gaat best een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen hebben ook de knopen ...

276
276
Grote vrees bij Nederland: Oranje dé WK-flop?

Nederland start zijn WK met een partij tegen Japan, zeker geen land dat ze mogen onderschatten. ...

69
69
‘Dit kan niet’: Anderlecht-fans kijken op van spitsenbom

Anderlecht heeft een nieuw spitsendossier op tafel liggen. De spits op zich lijkt heel interessant, ...

384
384
Australië bezorgt Turkije meteen fikse WK-kater

Om 6u begonnen Australië en Turkije aan hun eerste match op het WK. Konden de Turken de ...

87
87
Garcia slaagt waar Tedesco grandioos in faalde

Rudi Garcia maakt zich op voor de start van het WK. De ervaren Franse trainer hoopt België ...

194
194
De Bruyne looft Duivel: "Hem nodig voor geweldig WK"

België neemt het maandagavond op tegen Egypte. De Rode Duivels hopen uiteraard meteen te openen ...

107
107
Vinicius redt Brazilië, Schotland aan de leiding

Afgelopen nacht stonden er twee duels op het programma op het WK. Brazilië en Marokko gaven ...

64
64
De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

237
237
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

25
25
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

80
80
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

64
64
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

205
205
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

174
174
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

40
40
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

61
61
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

70
70
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

447
447
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

219
219
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

66
66
'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

299
299

Meer sportnieuws