Paginagrote advertentie: Anderlecht slaat dubbelslag op mercato

1414
Paginagrote advertentie: Anderlecht slaat dubbelslag op mercato

Binnen anderhalve week trapt RSC Anderlecht zijn seizoen op gang met een thuiswedstrijd tegen STVV. In aanloop naar dat duel begint er dan toch vaart te komen achter de transferplannen. Zo staat RSCA op punt om twee grote deals te beklinken.

De Belgische recordkampioen maakt komend seizoen zijn rentree op het Europese toneel. Een goed moment: de Europese competities worden immers in een compleet nieuw jasje gestoken. Dat betekent ook minstens twee extra wedstrijden tijdens het najaar. En dus moet de selectie voldoende sterk zijn in de breedte.

LEES OOK: Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Bloedarmoede in defensie

Daar knelt het schoentje momenteel. Zelfs als alle internationals straks weer op post zijn, blijven bepaalde posities veel te dun bezet. Met name in de achterhoede is de spoeling momenteel wel zeer dun. Jan Vertonghen zou weliswaar nog een jaartje door doen, dan nog blijven de opties achterin beperkt.

Ten opzichte van vorig seizoen vielen (voorlopig) Kasper Schmeichel, Federico Gattoni, Zeno Debast en Ludwig Augustinsson immers al weg. Sportieve baas Jesper Fredberg weet dus waar zijn prioriteiten liggen. Maar Paars-Wit staat nu op punt om twee grote deals voor de defensie te beklinken.

Vertonghen + opvolger Debast

Zo blijft Jan Vertonghen dan toch nog een jaartje doorgaan. Die geruchten hingen al enkele dagen in de lucht en worden nu ook officieel bevestigd. Via een paginagrote advertentie in de krant 'Het Laatste Nieuws' bevestigt de aanvoerder tegenover de supporters dat hij heeft bijgetekend voor één seizoen.

Daarnaast lijkt RSCA ook een vervanger voor Debast beet te hebben. Dinsdag raakte al bekend dat Paars-Wit doordrukt voor de komst van Jan-Carlo Simic. En inmiddels staat men dicht bij een akkoord met AC Milan over de 19-jarige Serviër. Volgens transferwatcher Sacha Tavolieri ligt een vijfjarig contract klaar voor de verdediger. Beide clubs zouden momenteel de laatste details onderhandelen over een deal van zo'n 3 miljoen euro.

Anderlecht gaat volgend seizoen opnieuw meedoen voor de titel ...

Meest recent

Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

91
91
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

228
228
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

150
150
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

175
175
KV Kortrijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

45
45
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

239
239
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

86
86
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

34
34
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

28
28
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

32
32
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

34
34
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

46
46
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

103
103
Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

94
94
Mokerslag Standard: aanvoerder maandenlang out?

Na de Europese week gaat de focus vrijdag meteen weer op de Jupiler Pro League, voor de laatste keer ...

54
54
Boodschap voor Van Bommel: "Rode Duivels blijven doel"

Anderlecht neemt het donderdag om 18u45 in zijn vierde wedstrijd in de league phase van de Europa ...

36
36
Milkon verrast iedereen met nieuwe club

De laatste jaren krijgen alsmaar meer jonge trainers hun kans in het Belgische voetbal, zij het met ...

26
26
Bormans speelt open kaart over Europese ambitie Union

Donderdag wordt alweer een drukke dag voor de Belgische teams in Europa. Ook Union moet dan opnieuw ...

37
37
Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Donderdag moet Anderlecht alweer aan de bak, want dan komt op de vierde speeldag in de Europa League ...

126
126
Ronaldo deelt hartverscheurend bericht na tragedie in Spanje

Cristiano Ronaldo speelde een groot stuk van zijn carrière in Spanje, uiteraard bij Real ...

52
52
Leko gelooft het zelf niet: Verhaeghe ruikt ongeziene stunt

Ivan Leko trapt bij Club Brugge bewust op de rem. Na de 3-4 tegen Inter gooit iedereen met ...

269
269
Geen goed voorteken voor Club: NXT verliest in slot van PSV

Club Brugge gaat om 21u op zoek naar zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League. ...

110
110
Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

214
214
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

85
85
Relatie Van Gucht en Charlotte Van Looy onder druk?

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

81
81

Meer sportnieuws