'Wellicht geen Club: deze 3 teams doen Meunier voorstel'

door
'Wellicht geen Club: deze 3 teams doen Meunier voorstel'

Thomas Meunier heeft zich dinsdag niet populair gemaakt in Turkije, want de Rode Duivel liet zijn contract bij Trabzonspor na amper een half seizoen ontbinden. Dat deed hij door gebruik te maken van een clausule in zijn contract, die hij amper vijf minuten voor de deadline geactiveerd zou hebben.

Daarmee haalde Meunier zich de woede van Trabzonspor op de hals, maar de 32-jarige kan als vrije speler wel op zoek naar een nieuwe club. Meteen werd hij opnieuw gelinkt aan een terugkeer naar Club Brugge, al lijken ze daar niet meteen op zoek te zijn naar een nieuwe rechtsachter.

LEES OOK: ‘Nieuw trainersontslag in JPL kwestie van tijd'

Franse clubs azen op Meunier

Bovendien is Meunier naar Belgische normen een dure vogel en geniet hij ook interesse van andere clubs. Zo lijkt op dit moment vooral een terugkeer naar de Ligue 1 te lonken. Daar kwam Meunier van 2016 tot 2020 al eens uit voor Paris Saint-Germain.

Volgens de Turkse journalist Yagiz Sabuncuoglu zouden nu AS Monaco, Stade Rennes en Lille Meunier al een voorstel gedaan hebben. Bepaalde bronnen beweren dat die laatste club zelfs al de medische keuring van onze landgenoot ingepland had.

Lille annuleert medische keuring

Doordat ze bij Trabzonspor nu dreigen met een rechtszaak, zou Lille echter besloten hebben om de keuring voorlopig te annuleren. Ze willen het risico niet nemen om voor de FIFA gesleept te worden en veroordeeld worden om een schadevergoeding te betalen,

Het wordt dus afwachten hoe het dossier van Meunier zich de komende dagen nog zal ontwikkelen, al lijkt Trabzonspor niet meteen een poot te hebben om op te staan. De clausule stond immers in het contract en dus had Meunier gewoon alle recht om die te gebruiken.

Wat zou de beste optie zijn voor Meunier

Meest recent

'Genk zoekt coach: De Condé mag 3 pistes al schrappen'

Na anderhalf jaar zit Thorsten Fink zijn tijd erop bij KRC Genk, dat stilaan de reputatie dreigt te ...

160
160
'Vuurwerk bij Club Brugge: dubbelslag in Duitsland'

Ivan Leko moet voor meer vuur, passie en energie zorgen, maar na de trainerswissel beloofde Club ...

139
139
'Code rood bij Antwerp: topprioriteit Overmars bekend'

Amper drie weken geleden kampeerde Antwerp nog in de degradatiezone, maar nu staat het stamnummer ...

157
157
'Anderlecht verrast vriend en vijand met wintertarget'

In de laatste rechte lijn richting de wintermercato liet Olivier Renard zopas nog eens zijn licht ...

255
255
Hans Vanaken zet WK darts op stelten met bezoek aan Gent-fan

AA Gent en Club Brugge: het was de afgelopen week water en vuur. Dat had uiteraard alles te maken ...

355
355
'Vuurwerk op Bosuil: Antwerp wil terugkeer kampioenenmaker'

Na vier opeenvolgende overwinningen tegen aanzienlijke tegenstanders, heeft Antwerp FC zich op ...

227
227
Nieuwe info duikt op: Nicky Hayen naar KRC Genk?

Wat al enkele weken in de lucht hing, is sinds maandag ook een feit: KRC Genk heeft afscheid genomen ...

544
544
Spectaculaire winnaar Gouden Schoen? De Cat reageert

Begin januari wordt bekend gemaakt wie Hans Vanaken opvolgt op de erelijst van de Gouden Schoen. ...

188
188
Same smile, more years - Saelemaekers ziet topseizoen beloond

Alexis Saelemaekers heeft zich de voorbije maanden niet alleen geprofileerd bij de Rode Duivels, op ...

30
30
'Nieuwe cashbom Club: grootmacht klopt aan voor Seys'

Club Brugge won zondagnamiddag met ruime cijfers op FCV Dender, maar zag Joaquin Seys wel ...

516
516
Meteen klappen in Gent: De Mil trekt lessen na gefaald debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

295
295
‘Genk davert: absolute topnaam staat al klaar'

Plots staat KRC Genk weer voor die ene moeilijke vraag: wie moeten ze nu aanstellen om hoofdcoach te ...

1301
1301
Genk zet Fink bij grof huisvuil: sappige details lekken uit

Dimitri de Condé zoekt al lang naar stabiliteit in de dug-out, maar ook Thorsten Fink wist ...

431
431
'Anderlecht bij van zich af: koude oorlog met Ajax'

In Youth We Trust. De slogan leek even uitgehold, maar met Nathan De Cat als exponent trekt Besnik ...

407
407
Lardot velt verrassend verdict over handspel Hazard

Afgelopen weekend stond in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Hier en daar viel er ...

388
388
Club-Gent: De Mil slikt bittere pil voor clash met Leko

AA Gent zit in de hoek waar de klappen vallen. Na het abrupte vertrek van Ivan Leko vonden de ...

291
291
'Bijltjesdag in Belgisch voetbal: Cercle dumpt Cinel'

Het heeft lang geduurd, maar plots gaat het snel. De ene kop na de andere rolt in de Jupiler Pro ...

512
512
Verrassing van formaat: Fellaini viert comeback in JPL

Zowel op als naast het veld vierden de afgelopen jaren reeds heel wat leden van de Gouden Generatie ...

206
206
Albert: "Hij maakt het verschil bij Anderlecht"

RSC Anderlecht speelde een goede wedstrijd tegen een matig STVV. De 2-1 was gevleid voor de ...

364
364
Renard speelt open kaart over transferplannen Anderlecht

RSC Anderlecht staat derde in de Jupiler Pro League. Dat is degelijk, maar de Brusselaars ...

242
242
Vannieuwkerke richt vizier op Hayen: "Kudde wilde dieren!"

Het ontslag van Nicky Hayen is nauwelijks verteerd, of vandaag volgde met de C4 voor Thorsten Fink ...

400
400
RC Genk zoekt nieuwe coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Thorsten Fink werd dan toch ontslagen door KRC Genk. Het magere 1-1-gelijkspel tegen KVC Westerlo ...

3103
3103
De Condé zoekt opvolger Fink: Genk maakt voorkeur bekend

De kogel is door de kerk. Daags na het puntenverlies tegen Westerlo besloot KRC Genk om afscheid te ...

786
786
Hasi houdt adem in: dubbele mokerslag voor Anderlecht?

RSC Anderlecht etaleerde zaterdag mentale weerbaarheid door een 1-2 achterstand tegen STVV alsnog om ...

478
478
Financiële bom in BV-land: Brusselmans onthult groot geheim

Herman Brusselmans, schrijver, columnist en soms jurylid bij De Slimste Mens ter Wereld, heeft een ...

362
362

Meer sportnieuws