'Anderlecht krijgt meer slecht nieuws in dossier-Delaney'

door
'Anderlecht krijgt meer slecht nieuws in dossier-Delaney'

Net als een jaar geleden komt ook nu de zomermercato van Anderlecht maar zeer traag op gang. Eén van de redenen waarom het voor CEO Sports Jesper Fredberg niet evident is om nu al versterking te vinden, is dat het nog niet eens zeker is dat een aantal spelers van vorig seizoen zullen aanblijven.

Dat is vooral het geval voor Jan Vertonghen, Ludwig Augustinsson en Thomas Delaney. Die laatste twee werden afgelopen seizoen gehuurd van Sevilla FC en Anderlecht wil graag met hen verder, maar dat blijkt niet zo evident. Rond Augustinsson blijft het de laatste tijd stil, maar in het dossier van Delaney beweegt er wel één en ander.

LEES OOK: Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Kopenhagen wil bod uitbrengen op Delaney

Helaas is dat voor Paars-Wit geen goed nieuws. Vanuit Denemarken werd al gemeld dat Delaney eigenlijk liefst zijn kans wil gaan bij Sevilla, waar hij nog een jaar contract heeft en goed verdient. Pas als dat geen optie blijkt, komt Anderlecht weer in aanmerking. Maar het krijgt ook concurrentie.

FC Kopenhagen zou een terugkeer van Delaney wel zien zitten en zijn gezin zou ook graag terug naar Denemarken willen. Die terugkeer krijgt nu bovendien ook alsmaar concreter vorm.

Anderlecht dreigt met lege handen achter te blijven

De Spaanse journalist Fernando Serrano, die het dossier van Delaney de voorbije weken al van zeer nabij opvolgde, meldt nu immers dat Kopenhagen nu ook een bod zal uitbrengen bij Sevilla. Hij voegt eraan toe dat Anderlecht nog altijd met de Spaanse club tot een akkoord probeert te komen en vooralsnog de bovenhand heeft in het dossier.

Maar dat zou weleens snel kunnen veranderen. Doordat de onderhandelingen met Anderlecht zo lang aanslepen, zou Delaney weleens meer geneigd kunnen zijn om toch voor Kopenhagen te kiezen. Op die manier dreigt Paars-Wit alsnog met lege handen achter te blijven.

Zal Delaney nog terugkeren bij Anderlecht?

Meest recent

Beerschot klaar: "Er kunnen knotsgekke dingen gebeuren"

Beerschot speelt dit weekend de finale van de Promotion Play-Offs tegen Lommel SK. Ze trekken eerst ...

29
29
Garcia verrast compleet met uitspraak over toekomst bij Ajax

In het voetbal is het zeer belangrijk om de juiste mensen te kennen. Vraag dat maar aan Oscar ...

17
17
Vurige De Zerbi komt met zelden geziene monoloog

Tottenham staat op een degradatieplaats. De Engelse subtopper draait een werkelijk dramatisch ...

20
20
Zulte Waregem pakt in ultieme slot de scalp van Cercle

In de Jupiler Pro League stond vanavond de partij tussen Cercle Brugge en Zulte Waregem op het ...

26
26
STVV op zucht van stunt: "Gaan er vol voor"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn clubgeschiedenis. De Truienaars staan knap derde in de ...

85
85
Hubert heeft goed én slecht nieuws bij Union SG

Union SG gaat voor een historisch seizoen. De Brusselaars kunnen de dubbel winnen de komende weken. ...

57
57
Frans verrast met uitdaging bij Nederlandse club

Frederic Frans heeft na zijn passage bij Sporting Hasselt en RWDM, waar hij werd ontslagen, en Jong ...

15
15
Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Club Brugge trekt met vertrouwen naar RSC Anderlecht, al moeten ze toch altijd opletten. Verslapping ...

150
150
'Bundesliga-club klopt weldra aan bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht is het behalen van een Europese groepsfase héél belangrijk. ...

185
185
'Scherpen kan zeer mooie transfer versieren'

Bij Union SG gaan er in de zomer heel wat sterkhouders de club verlaten. De Brusselaars zien dat ...

46
46
Na mogelijk verlies Mokio: Garcia moet deze topper vastleggen

Jorthy Mokio kiest mogelijk voor Congo en dat zou een fikse tegenvaller voor de Rode Duivels. ...

110
110
Bom barst bij Club: Leko dumpt dure speler zonder pardon

Club Brugge haalde in de winter een speler binnen die meteen een verschil moest maken, maar nu ...

342
342
'Fake news: Romelu Lukaku niét naar deze club'

Romelu Lukaku, er wordt heel veel gezegd en geschreven. Zeker in Italië. De aanvaller zou ...

57
57
'KRC Genk passeert nog eens langs de kassa voor Penders'

KRC Genk is een club die al jaren héél goed verkoopt. De club heeft als opleidingsclub ...

255
255
"Toptransfer naar Club Brugge? Geen sprake van"

Club Brugge werd de afgelopen dagen veelvuldig in verband gebracht met Dies Janse. Sasha Tavolieri ...

208
208
Antwerp ontdekt nieuw goudhaantje: “Sturm und drang”

Royal Antwerp FC doet plots volop mee voor winst in de Europe Play-Offs. Door het puntenverlies van ...

83
83
‘Strijd om Openda barst los: zomerse oplossing dichter’

Loïs Openda zit in een moeilijke periode. De aanvaller speelt op huurbasis bij Juventus, maar ...

33
33
De Mil zwiert duidelijke ambities KAA Gent op tafel

KAA Gent hoopt tegen KV Mechelen de rug te rechten in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s ...

75
75
Ivan Leko gooit olie op het vuur voor Anderlecht

Club Brugge en RSC Anderlecht bekampen elkaar komende speeldag in de Champions Play-Offs. ...

206
206
Mokio in storm na interlandwending: “Rechtszaak op komst”

Vandaag kwam het nieuws naar buiten dat Jorthy Mokio voor de Congolese nationale ploeg wil uitkomen. ...

103
103
Kompany is streng: belofte bij Bayern na PSG

De topper tussen PSG en Bayern München in de halve finale van de Champions League zindert nog ...

82
82
Nicky Hayen schuift Genk-probleem resoluut van tafel

KRC Genk leek op weg naar een gemakkelijke winst in de Europe Play-Offs, maar de afgelopen weken ...

132
132
Leko meldt slecht nieuws voor twee Club-pionnen

Club Brugge neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart hoopt de goede vorm door ...

405
405
‘Godts incasseert mokerslag: knaltransfer in rook’

Mika Godts is hot in Nederland én daarbuiten. De buitenspeler schittert dit seizoen bij Ajax ...

41
41
‘Schoktransfer Lukaku: Rode Duivel krijgt harde voorwaarden’

Romelu Lukaku kent een desastreus seizoen bij Napoli en de Italiaanse club wil afscheid nemen van ...

167
167

Meer sportnieuws