Begint Anderlecht met enorme verrassing aan seizoen?

door
Begint Anderlecht met enorme verrassing aan seizoen?

Anderlecht werkte deze week in Portugal verder aan zijn voorbereiding op het nieuwe seizoen. Daarbij moest Brian Riemer het echter nog altijd stellen met een zeer beperkte kern. Het is nog altijd wachten op de eerste versterking die Anderlecht deze zomer haalt.

Nochtans is vers bloed wel hoognodig bij Paars-Wit. Zeker op een aantal posities is de spoeling op dit moment bijzonder dun. Anderlecht zit bijvoorbeeld op dit moment zonder eerste doelman.

LEES OOK: De Cat doet kassa rinkelen: 30 miljoen is nog maar het begin

Begint Coosemans als titularis aan seizoen?

Het is stilaan immers zeker dat Kasper Schmeichel niet meer zal terugkeren. De ervaren Deen wou tot na het EK wachten om de knoop over zijn toekomst door te hakken, maar zou nu op het punt staan om zijn handtekening te zetten bij Celtic. Anderlecht moet dus op zoek naar een nieuwe keeper.

Maar mogelijk zorgt Brian Riemer op dat vlak voor een grote verrassing. Sudpresse weet immers dat het niet uitgesloten is dat op 27 juli tijdens de eerste competitiematch tegen STVV Colin Coosemans onder de lat zal staan als eerste doelman. 

Nieuwe doelman niet de prioriteit van Anderlecht

Anderlecht is immers wel op zoek naar een nieuwe doelman, maar die zoektocht is geen absolute prioriteit voor de club. Die wil in eerste instantie vooral werk maken van versterking centraal achterin, zoals Riemer zelf ook aangaf. "Onze prioriteit ligt vooral centraal achterin. Ongeacht de terugkeer van Jan Vertonghen moet er een nieuwe centrale verdediger bij", verklaarde hij.

Pas als die centrale verdediger gevonden is, lijkt Anderlecht zich echt te zullen toeleggen op de zoektocht naar een nieuwe eerste doelman. Het is dus zeker niet de bedoeling dat Coosemans dit seizoen de nummer één wordt, maar dat zou hij dus wel voor de start van het seizoen kunnen zijn.

Zou dat Anderlecht punten kunnen kosten?

Meest recent

Romano dropt cruciaal transfernieuws Club Brugge

In navolging van Simon Mignolet, die donderdag zijn nakend pensioen aankondigde, dreigt Club Brugge ...

31
31
WK 2026: Nieuwe topkandidaat bovenaan favorietenlijstjes

De laatste interland-periode voor het WK zit erop, binnen exact 70 dagen wordt de openingswedstrijd ...

40
40
Soap rond Hazard: Taravel heeft boodschap voor bestuur

Thorgan Hazard is dit seizoen opnieuw van groot belang bij RSC Anderlecht. Desondanks is het ...

98
98
Open mond bij Bayern-sterren: Kompany steelt de show

Vincent Kompany levert uitstekend werk als hoofdcoach bij Bayern München. Maar de voormalige ...

119
119
Frappant! 'Deze club profiteerde meest van Play-Off-systeem'

De jaarlijkse hoogmis van het Belgische voetbal staat voor de deur: komend weekend barsten de ...

299
299
'Real Madrid pakt zwaar uit: drie kleppers op lijstje'

Real Madrid hoopt na de interland-break alsnog beslag te kunnen leggen op de Spaanse titel en wil ...

237
237
'De Zerbi drukt stempel: eerste Spurs-transfer bepaald'

Tottenham Hotspur heeft een nieuwe hoofdcoach. Roberto De Zerbi tekende een meerjarig contract bij ...

70
70
Garcia dumpt 241 caps: vijftal ziet WK-droom verdampen

De laatste interland-periode voor het WK zit erop, bondscoach Rudi Garcia kan de laatste hand gaan ...

555
555
De Cat doet kassa rinkelen: 30 miljoen is nog maar het begin

Nathan De Cat heeft in Amerika niet alleen zijn debuut bij de Rode Duivels gemaakt. Bij Anderlecht ...

186
186
Mignolet als voorbode: halve basisploeg richting exit bij Club

Simon Mignolet heeft zijn afscheid bij Club Brugge aangekondigd. De doelman maakte donderdag bekend ...

227
227
Duivel imponeert: afwezige op stage moet vrezen voor plek

De oefenwedstrijd tegen Mexico (1-1) was niet bepaald hoogstaand, de eerste helft was zelfs van een ...

214
214
Italiaanse bom barst: eerste koppen rollen na WK-blamage

Italië zal voor de derde keer op rij niet deelnemen aan de eindronde van het WK. Die zware ...

95
95
'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

FC Barcelona hervat komend weekend de Spaanse titelstrijd met een topper tegen Atlético ...

50
50
Play-Offs van start: dé topaffiches van speeldag één

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

165
165
'Club Brugge ongenadig: hard verdict voor Jackers'

Aan alle mooie liedjes komt een eind. Zo ook aan dat van Simon Mignolet en Club Brugge, dat komende ...

493
493
Hayen moet puzzelen: tweede titularis haakt af bij Genk

De interlandbreak kwam niet ongelegen voor KRC Genk, dat zo tijd krijg om de kater na het mislopen ...

206
206
Brugse terreuravond: schokkende waarheid komt boven

Opmerkelijk nieuws vanuit Brugge. Daar stond immers een man terecht vanwege brandstichting op een ...

96
96
'Anderlecht dumpt dertigers: kwartet richting exit'

Zoals wel meer topclubs heeft RSC Anderlecht een jonge kleedkamer, met meer tieners en prillle ...

417
417
'Verhaeghe vangt bot: Rode Duivel wijst Club Brugge af'

De play-offs worden straks de afscheidstournee van Simon Mignolet. Een donderslag bij heldere hemel ...

519
519
Thibaut Courtois kiest voor spectaculair nieuw team

Sommige stappen zie je aankomen, andere totaal niet. Thibaut Courtois lijkt de laatste tijd vooral ...

59
59
Keeperskwestie in Genk: Hayen kiest nieuwe nummer één

Op het veld van Antwerp krijgt KRC Genk vrijdag de eer om de play-offs af te trappen. Niet de ...

210
210
'Club Brugge hakt knoop door: ideale opvolger Mignolet'

Wat al langer in de lucht hing, is nu ook officieel: Simon Mignolet houdt het na dit seizoen voor ...

727
727
'Genk wil voorbeeld van Club met Tresoldi-deal volgen'

Club Brugge sloeg vorige zomer alweer een geweldige transferslag met de komst van Nicolo Tresoldi. ...

203
203
Geen vaste waarde, wel Openda: Teklak maakt WK-selectie

Binnen ongeveer anderhalve maand moet Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK ...

151
151
Hayen kondigt (noodgedwongen) wissel aan bij Genk

Vrijdagavond worden de play-offs van de Jupiler Pro League op gang getrapt. De debatten worden ...

205
205

Meer sportnieuws