'PSV laat oogje vallen op verrassende RSCA'er'

1017 stemmen
'PSV laat oogje vallen op verrassende RSCA'er'

Binnen een tweetal weken trapt RSC Anderlecht zijn nieuwe seizoen op gang tegen STVV. Maar de selectie van Paars-Wit staat nog lang niet op punt. Zowel aan inkomende als aan uitgaande zijde mag nog heel wat beweging verwacht worden.

Door vorig seizoen beslag te leggen op de derde plaats, verzekerde Anderlecht zich van een rentree op het Europese toneel. De Brusselaars zullen via de laatste voorronde proberen een plek af te dwingen in de Europa League. Lukt dat niet, wacht het hoofdtoernooi van de Conference League.

In ieder geval is Paars-Wit zeker van Europees voetbal tot minstens aan de winterstop. En door de Europese hervormingen, levert dat sowieso al twee extra matchen op. De spelersselectie van coach Brian Riemer zal dan ook voldoende sterk moeten zijn in de breedte.

LEES OOK: PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Wachten op versterking

Wat dat betreft is het reikhalzend uitkijken naar de eerste aanwinsten van de zomermercato. CEO Sports Jesper Fredberg is alvast bezig met verschillende dossiers, met name om de defensie te versterken. Maar voorlopig lukte het nog niet om de inkomende dossiers volledig af te ronden.

Ondertussen was RSCA wel al actief aan uitgaande zijde. Zeno Debast werd immers voor een smak geld verkocht aan de Portugese kampioen Sporting CP. En er zijn nog meer spelers die deze zomer een aardig bedrag kunnen opbrengen. Majeed Ashimeru is daar alvast eentje van.

Buitenlandse interesse

Door het nodige blessureleed beleefde Anderlecht nog niet veel plezier aan de Ghanese middenvelder. Maar de Deense sportieve leiding gelooft dat hij een grote meerwaarde kan vormen indien hij fit blijft. Paars-Wit zou zijn aflopende contract dan ook graag willen verlengen. Ashimeru zelf voelt zich alvast goed in Brussel.

Bij La Dernière Heure weet men echter dat hij ook niet blind is voor de interesse van andere clubs. Zo zou zijn naam genoteerd staan bij verschillende Duitse ploegen. En na de onderlinge oefenmatch van vorige week, zou ook PSV navraag hebben gedaan volgens het Waalse medium. Afwachten dus wat Ashimeru zal beslissen.

Bij een aanvaardbaar bod moet Anderlecht hem laten gaan ...

Meest recent

Club Brugge haalt negen jongeren bij de A-kern

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn oefenmatch tegen KV Kortrijk. Blauw-Zwart haalde negen jonge ...

1
1
Lof voor Garcia: Nainggolan met hevig relaas

Rudi Garcia krijgt zelfs na geslaagde wissels toch nog kritiek uit bepaalde hoek. De ingrepen oogden ...

10
10
Monsterzeges OHL en Charleroi, Club start met opvallende elf

Terwijl het WK 2026 nog op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League al ...

50
50
Metamorfose bij Duivels: 'onuitgegeven basiself tegen VS'

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels maandagnacht moeten afrekenen met ...

201
201
Thibaut Courtois laat achter de schermen andere kant zien

Hij hield België al meer dan eens recht op dit WK en groeide opnieuw uit tot een van de ...

18
18
'Vertrek Onyedika krijgt vorm: Club Brugge legt prijs vast'

Club Brugge is inmiddels weer aan het trainen, maar verschillende internationals moeten nog ...

236
236
'Openda zet stapje terug: transfergevecht met vier clubs'

Loïs Openda zal ongetwijfeld met een wrang gevoel kijken naar de prestaties van de Rode Duivels ...

76
76
Duivels-vedetten krijgen waarschuwing: "Wie je ook bent ..."

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

294
294
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht gaat los, toptransfer Moreira'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

230
230
'Club Brugge gaat transferstrijd aan met Chelsea & Barça'

Terwijl het bij het eerste elftal voorlopig nog altijd wachten blijft op vers bloed, blijkt Club ...

140
140
Garcia houdt adem in: 3 afwezigen bij Rode Duivels

Na de rollercoaster tegen Senegal nemen de Rode Duivels het dinsdag om 2 uur alweer op tegen de ...

258
258
'Club Brugge in lastig parket: korting op Tresoldi?'

Tot dusver vertrok enkel Aleksandar Stankovic, maar dat straks nog meer smaakmakers de kassa zullen ...

411
411
'De Cat verlaat Anderlecht: laatste match al gespeeld'

Of de Duitsers diep genoeg in de buidel willen tasten valt nog af te wachten, maar indien het van ...

408
408
Van Gucht aan de kant geschoven? Valentine haalt zwaar uit

Op televisie leidt hij momenteel de WK-uitzendingen van Sporza. Tussendoor dook hij ook nog op als ...

96
96
Twijfels over Vandenhaute en Antwerp: "Was toch RSCA-fan?"

Wouter Vandenhaute zou samen met Toby Alderweireld en nog andere mensen Royal Antwerp FC willen ...

492
492
'KV Mechelen wint jackpot: miljoenensom een feit'

Het is tot dusver vrij rustig gebleven qua transfers bij KV Mechelen, maar ongetwijfeld zal er ...

165
165
De Cuyper en Duivels willen meer: "WK nog niet geslaagd"

De Rode Duivels spelen in de achtste finales tegen de Verenigde Staten. Dat belooft weer een ...

55
55
Basisplek Doku in acuut gevaar: verbazende Duivel staat klaar

Na de povere prestatie tegen Senegal, staan de basisplaatsen van een aantal Rode Duivels onder druk. ...

609
609
'Club Brugge lonkt naar Tottenham voor nieuwe winger'

Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking op verschillende posities. Daarnaast zoekt het ...

308
308
Tielemans ruikt toptransfer na straffe WK-stunt

Youri Tielemans heeft op het WK gedaan wat topclubs graag zien: opstaan wanneer alles verkeerd ...

299
299
België-VS: Pochettino spreekt straffe taal over Duivels

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels om hun plek in de kwartfinales van het WK ...

512
512
Alle 1/8ste finales op een rij: met België en twéé grote krakers

De kaarten zijn een tweede keer geschud op het WK 2026. Zaterdagnacht werden de laatste duels in de ...

206
206
Kaapverdië doet Messi en co flink schrikken, ook Colombia door

Op het wereldkampioenschap 2026 zijn de laatste matchen in de 1/16de finales achter de rug. ...

100
100
De Cuyper geniet van Belgische fans: "Héél leuk om zien"

De Rode Duivels spelen in de nacht van maandag op dinsdag tegen de Verenigde Staten. Maxim De Cuyper ...

111
111
'Union SG verhoogt bod: transfer stap dichterbij'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

84
84

Meer sportnieuws