'PSV laat oogje vallen op verrassende RSCA'er'

stemmen
'PSV laat oogje vallen op verrassende RSCA'er'

Binnen een tweetal weken trapt RSC Anderlecht zijn nieuwe seizoen op gang tegen STVV. Maar de selectie van Paars-Wit staat nog lang niet op punt. Zowel aan inkomende als aan uitgaande zijde mag nog heel wat beweging verwacht worden.

Door vorig seizoen beslag te leggen op de derde plaats, verzekerde Anderlecht zich van een rentree op het Europese toneel. De Brusselaars zullen via de laatste voorronde proberen een plek af te dwingen in de Europa League. Lukt dat niet, wacht het hoofdtoernooi van de Conference League.

In ieder geval is Paars-Wit zeker van Europees voetbal tot minstens aan de winterstop. En door de Europese hervormingen, levert dat sowieso al twee extra matchen op. De spelersselectie van coach Brian Riemer zal dan ook voldoende sterk moeten zijn in de breedte.

LEES OOK: Klopt PSV weldra weer aan bij Anderlecht?

Wachten op versterking

Wat dat betreft is het reikhalzend uitkijken naar de eerste aanwinsten van de zomermercato. CEO Sports Jesper Fredberg is alvast bezig met verschillende dossiers, met name om de defensie te versterken. Maar voorlopig lukte het nog niet om de inkomende dossiers volledig af te ronden.

Ondertussen was RSCA wel al actief aan uitgaande zijde. Zeno Debast werd immers voor een smak geld verkocht aan de Portugese kampioen Sporting CP. En er zijn nog meer spelers die deze zomer een aardig bedrag kunnen opbrengen. Majeed Ashimeru is daar alvast eentje van.

Buitenlandse interesse

Door het nodige blessureleed beleefde Anderlecht nog niet veel plezier aan de Ghanese middenvelder. Maar de Deense sportieve leiding gelooft dat hij een grote meerwaarde kan vormen indien hij fit blijft. Paars-Wit zou zijn aflopende contract dan ook graag willen verlengen. Ashimeru zelf voelt zich alvast goed in Brussel.

Bij La Dernière Heure weet men echter dat hij ook niet blind is voor de interesse van andere clubs. Zo zou zijn naam genoteerd staan bij verschillende Duitse ploegen. En na de onderlinge oefenmatch van vorige week, zou ook PSV navraag hebben gedaan volgens het Waalse medium. Afwachten dus wat Ashimeru zal beslissen.

Bij een aanvaardbaar bod moet Anderlecht hem laten gaan ...

Meest recent

Solo slim Gheysens: sleutelfiguur verlaat Antwerp

Antwerp heeft niet alleen een tegenvallend seizoen achter de rug, boven de Bosuil hangen ook donkere ...

51
51
Garcia kiest basisploeg: WK-elftal Duivels bekend?

De laatste rechte lijn richting de VS wordt dinsdag om 18 uur ingezet. Dan nemen de Rode Duivels het ...

83
83
'Club Brugge hakt knopen door: trio mag beschikken'

Na de landstitel en fraaie Champions League-campagne vertrekt er straks wellicht heel wat volk door ...

451
451
KRC Genk pakt uit: meubelstuk tekent monstercontract

KRC Genk greep zondag op de valreep naast een Europees ticket. Om de pijn enigszins te verzachten ...

108
108
Hans Vanaken ontroert iedereen tot tranen toe met één beeld

Hans Vanaken heeft er alweer een seizoen opzitten om in te kaderen. De aanvoerder van Club Brugge ...

379
379
WK '26: Ex-JPL'ers schitteren bij Noorwegen, Turken halen uit

Het aftellen tot de start van het wereldkampioenschap is nu ook echt begonnen. De 48 deelnemende ...

36
36
'Bliksemvertrek Cvetkovic: Anderlecht vraagt gepeperde som'

Antoine Sibierski moet bij RSC Anderlecht opnieuw een selectie bouwen die kan meedoen voor de ...

419
419
Kroatisch bondscoach vreest twee Duivels: "Geweldige speler"

De Rode Duivels staan dinsdagavond voor een belangrijke test richting het WK. Dan werken ze een ...

228
228
Schokgolf bij Genk: Courtois keert terug als investeerder

Thibaut Courtois gaat zijn stempel nog wat steviger drukken op het Belgische voetbal. Maandagavond ...

228
228
Amper 7 maanden in dienst: Monaco zwiert Pocognoli buiten

De ex-coaches van Union SG hebben niet bepaald een goed seizoen achter de rug. Alexander Blessin ...

123
123
Keiharde De Cat-bom: 'Dit zag niemand komen'

Anderlecht droomde lang van een nieuwe recordtransfer met Nathan De Cat. De grens van 30 miljoen ...

1213
1213
‘Zomerse monstertransfer Arne Engels: strijd barst los’

Arne Engels kende een sterk seizoen bij Celtic. De Schotse topclub werd kampioen na een heuse ...

103
103
Theate licht defensief tipje van Duivelse sluier op

De Rode Duivels zijn aan de voorbereidingen voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ...

52
52
Sporting Hasselt pakt uit met toppers: RSCA en RAFC

Sporting Hasselt zal volgend seizoen te zien zijn in de Challenger Pro League. De club van Sam ...

312
312
Rudi Garcia meldt groot nieuws over Romelu Lukaku

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli. De aanvaller speelde amper in Italië en ...

191
191
Rugnummers Rode Duivels bekend: één enorme verrassing

De Rode Duivels zijn op weg naar Kroatië om de eerste oefenpot voor het WK af te werken. De ...

242
242
KAA Gent wrijft zich in de handen: goudhaantje staat op

KAA Gent heeft alsnog Europees voetbal over de streep weten te trekken. In een thriller tegen KRC ...

192
192
'Robbie Ure (ex-Anderlecht) versiert knaltransfer'

Bij RSC Anderlecht maakten ze het afgelopen anderhalf jaar héél veel verkeerde keuzes. ...

213
213
'STVV kiest voor verrassende opvolger Vrancken'

STVV is op zoek naar een opvolger voor Wouter Vrancken. De Limburgers speuren de binnen- en ...

495
495
Burgess naar Genk? Hayen doorbreekt stilte

Union SG en Christian Burgess maakten bekend dat ze uit elkaar gaan. Zo komt er een einde aan een ...

883
883
Lierse SK is Franse clubs te snel af voor toptalent

Lierse SK is een club die jonge Belgen kansen geeft. De club uit de Challenger Pro League is een van ...

50
50
'Sibierski verrast: extra versterking bij Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat deze zomer de nodige transfers afronden. De Brusselaars willen op ...

697
697
'Noa Lang versiert opnieuw droomtransfer'

Noa Lang staat voor een drukke zomer. Hij trekt met Nederland naar het WK en het is belangrijk voor ...

263
263
Rigaux zorgt meteen voor bommetje bij Feyenoord

Feyenoord stelde vandaag Dévy Rigaux en Robert Eenhoorn officieel voor aan de media. De ...

146
146
'Standard ruikt miljoenen euro's na onverwachte transfer'

Standard zoekt volgens bepaalde media naar ongeveer 13 à 14 miljoen euro. Dat moet via ...

236
236

Meer sportnieuws