'PSV laat oogje vallen op verrassende RSCA'er'

1017
'PSV laat oogje vallen op verrassende RSCA'er'

Binnen een tweetal weken trapt RSC Anderlecht zijn nieuwe seizoen op gang tegen STVV. Maar de selectie van Paars-Wit staat nog lang niet op punt. Zowel aan inkomende als aan uitgaande zijde mag nog heel wat beweging verwacht worden.

Door vorig seizoen beslag te leggen op de derde plaats, verzekerde Anderlecht zich van een rentree op het Europese toneel. De Brusselaars zullen via de laatste voorronde proberen een plek af te dwingen in de Europa League. Lukt dat niet, wacht het hoofdtoernooi van de Conference League.

In ieder geval is Paars-Wit zeker van Europees voetbal tot minstens aan de winterstop. En door de Europese hervormingen, levert dat sowieso al twee extra matchen op. De spelersselectie van coach Brian Riemer zal dan ook voldoende sterk moeten zijn in de breedte.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: Vanaken bijna weg, Lukaku richting RSCA?

Wachten op versterking

Wat dat betreft is het reikhalzend uitkijken naar de eerste aanwinsten van de zomermercato. CEO Sports Jesper Fredberg is alvast bezig met verschillende dossiers, met name om de defensie te versterken. Maar voorlopig lukte het nog niet om de inkomende dossiers volledig af te ronden.

Ondertussen was RSCA wel al actief aan uitgaande zijde. Zeno Debast werd immers voor een smak geld verkocht aan de Portugese kampioen Sporting CP. En er zijn nog meer spelers die deze zomer een aardig bedrag kunnen opbrengen. Majeed Ashimeru is daar alvast eentje van.

Buitenlandse interesse

Door het nodige blessureleed beleefde Anderlecht nog niet veel plezier aan de Ghanese middenvelder. Maar de Deense sportieve leiding gelooft dat hij een grote meerwaarde kan vormen indien hij fit blijft. Paars-Wit zou zijn aflopende contract dan ook graag willen verlengen. Ashimeru zelf voelt zich alvast goed in Brussel.

Bij La Dernière Heure weet men echter dat hij ook niet blind is voor de interesse van andere clubs. Zo zou zijn naam genoteerd staan bij verschillende Duitse ploegen. En na de onderlinge oefenmatch van vorige week, zou ook PSV navraag hebben gedaan volgens het Waalse medium. Afwachten dus wat Ashimeru zal beslissen.

Bij een aanvaardbaar bod moet Anderlecht hem laten gaan ...

Meest recent

'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Binnen iets minder dan twee weken moeten de Rode Duivels opnieuw aan de bak in de Nations League, ...

30
30
Simons krijgt gelijk: held staat op bij OHL

OH Leuven heeft zondag een cruciale zege weten te boeken. Het ging met 1-2 winnen op het veld van ...

15
15
Charleroi blijft verbazen: "We zijn ambitieus, maar..."

De verschillen zijn nog wat kleiner geworden in de top van het klassement van de Jupiler Pro League ...

14
14
Na vroege wissel De Bruyne gaat Napoli pijnlijk onderuit

De prestaties van Napoli blijven dit seizoen zeer wisselvallig. Het is er zondag niet in geslaagd om ...

39
39
Debat laait weer op: "Zuur dat U23-ploegen titelstrijd bepalen"

De strijd om de titel in de Challenger Pro League lijkt dit seizoen een duel te gaan worden tussen ...

145
145
Lommel zorgt voor straffe stunt: "Een verdiende zege"

Op speeldag tien is AA Gent tegen zijn allereerste nederlaag van het seizoen in de Jupiler Pro ...

26
26
Roef legt vinger op de wonde: "Daar niet scherp genoeg"

Vorige week maakte AA Gent nog indruk door Anderlecht met 4-0 te verslaan, maar zondagavond zijn de ...

40
40
Charleroi herpakt zich met spektakelstuk tegen La Louvière

Charleroi kreeg vorige week een verrassende pandoering in Antwerp, maar heeft zich daar uitstekend ...

19
19
Blessureleed Lavia verleden tijd? Alonso legt verschil bloot

Roméo Lavia kende een enorm blessureverleden bij Chelsea. Na zijn monstertransfer kwam de ...

95
95
Lommel smeert KAA Gent eerste nederlaag in JPL aan

KAA Gent heeft een eerste nederlaag geleden in de Jupiler Pro League. De Buffalo’s kwamen met ...

54
54
Bruno door het stof door toptalent: “Voeten laten spreken”

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding en Vitor Bruno leek aanvankelijk gretig gebruikt te ...

185
185
Diego Moreira schittert: vergelijking met Milan-legende

Diego Moreira begint zich volledig in zijn sas te voelen bij AC Milan. De buitenspeler maakte de ...

62
62
Club Brugge-talenten in zak en as: “Dit doet pijn”

Club NXT leek de betere ploeg tegen Sporting Hasselt, maar uiteindelijk trokken de talenten van Club ...

174
174
Real heeft geen kind aan Santander met heerlijke goal

Real Madrid heeft zondag gedaan wat het moest doen om de aansluiting met FC Barcelona en Atletico ...

27
27
Beerschot lacht in vuistje: Dender niet voorbij Jong Genk

Beerschot zal in zijn vuistje lachen. Het staat immers weer wat steviger aan de leiding in de ...

83
83
‘Vanaken voelt zich verraden: Club Brugge plant al afscheid’

Hans Vanaken wilde bij Club Brugge nog jaren bijtekenen, maar kreeg er amper één. ...

924
924
Penaltymissers breken STVV duur op: OHL wint op Stayen

STVV heeft zondagnamiddag een gouden kans laten liggen om de sprong naar de linkerkolom te maken. De ...

52
52
Zorgen om Genkse topaankoop: "We schrijven hem nog niet af"

KRC Genk blijft dit seizoen zeer wisselvallig presteren. Zaterdagavond gingen de Limburgers al voor ...

163
163
'Lamkel Zé gaat verrassend nieuw avontuur aan'

De voorbije jaren heeft Didier Lamkel Zé heel wat watertjes doorzwommen. Sinds hij bij ...

908
908
Bizar beeld: spelersbus Westerlo tegengehouden voor drugscontrole

Westerlo zag zaterdagavond zijn opmars van de laatste weken gestuit worden. Het kreeg op het veld ...

49
49
Negenklapper in Eredivisie, Mangala scoort tegen Stassin

Zondagnamiddag vielen er in het buitenland enkele opvallende uitslagen te noteren. In de Eredivisie ...

23
23
Bruno dient kritische Bornauw stevig van antwoord

Anderlecht heeft zaterdag een ruime zege gepakt tegen Westerlo, dat met 4-1 voor de bijl ging. Dat ...

153
153
Antwerp weer bij af: "Moeten voor de spiegel gaan staan"

Vorige week pakte Antwerp nog een zeer knappe zege tegen Charleroi, dat tot dusver één ...

133
133
Stroeykens slaat bij Anderlecht snoeihard terug op Sibierski

Mario Stroeykens leek volledig afgeschreven bij RSC Anderlecht en afgelopen zomermercato wilde ...

301
301
Antwerp incasseert mokerslag: Cercle doet goede zaken

Cercle Brugge en Royal Antwerp FC bekampten elkaar in het Jan Breydelstadion. Groen-Zwart startte de ...

107
107

Meer sportnieuws