'Serie A lonkt voor Daland en Denkey'

door
'Serie A lonkt voor Daland en Denkey'

Cercle Brugge gaat ongetwijfeld nog in- en uitgaande transfers afronden. De Bruggelingen zien dat een aantal sterkhouders interesse genieten vanuit het buitenland. Zo worden Jesper Daland en Kévin Denkey gelinkt aan een overgang. Rinkelt de kassa weldra in Brugge?

LEES OOK: 'Anderlecht vindt akkoord: Stroeykens weigert voorstel'

Torino aast op Daland

Tuttomercatoweb weet dat de Italiaanse eersteklasser Torino wel graten ziet in de komst van Daland. Voorlopig kreeg Cercle Brugge wel nog geen officieel bod binnen. De Noor is een sterkhouder bij Cercle Brugge, dat hem deze zomer lijkt te moeten gaan verkopen. Of Daland moet een nieuw contract gaan ondertekenen.

De 24-jarige verdediger ligt immers nog maar één jaar onder contract. Hij heeft volgens Transfermarkt een marktwaarde van 4,5 miljoen euro. Daland werd door Cercle Brugge drie jaar geleden voor 1 miljoen euro weggehaald bij Start. 

Napoli lonkt naar Denkey

Denkey is een andere naam die wordt gelinkt aan een overstap naar Italië. PSG wil Victor Osimhen aantrekken en Napoli aast op twee spitsen. Romelu Lukaku is dé prioriteit van trainer Antonio Conte. De club zou echter ook een jonger profiel als back-up willen halen.

Daarom denken ze aan Denkey. Alleen zal dat wel een dure grap worden. De spits kost immers ongeveer 20 miljoen euro. Is Napoli bereid om dergelijke som op tafel te leggen voor een spits die als tweede keuze komt in de aanval?

Zullen beiden Cercle gaan verlaten?

Meest recent

KRC Genk riskeert zware straf: club onderneemt stappen

Racing Genk won met 0-2 van FC Utrecht, maar het ging vooral over de rellen met de fans. CEO Luc ...

19
19
Vrancken heeft zeer groot transfernieuws bij STVV

Het is toch een drukke mercato bij STVV. Wouter Vrancken zag al drie spelers naar Stayen komen en er ...

34
34
'Club Brugge ruikt bloed: toptransfer aan stuntprijs'

Club Brugge heeft een winterkans geroken en ze willen toeslaan. Ze kunnen een toptransfer aan ...

286
286
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

80
80
FCV Dender strikt smaakmaker uit Challenger Pro League

Er werden vanavond twee transfers officieel afgerond in de Jupiler Pro League. FCV Dender en La ...

19
19
'Anderlecht vindt akkoord: Stroeykens weigert voorstel'

Bij RSC Anderlecht mag er nog het een en ander verwacht worden deze transferperiode. De Brusselaars ...

253
253
OHL laat spits gaan, JPL-club hapt meteen

Oud-Heverlee Leuven heeft vandaag een speler gratis de club laten verlaten. Even later tekende die ...

34
34
'Club Brugge loopt blauwtje: toptransfer van de baan'

Vers bloed achterin is misschien evenmin een overbodige luxe, maar Club Brugge blijkt momenteel toch ...

298
298
De Mil klopt op tafel: vijf voor twaalf bij AA Gent

AA Gent boekte zondag een deugddoende zege tegen RSC Anderlecht. De kop is er dus af voor Rik De ...

119
119
Leko hakt knopen door: selectie Club Brugge bekend

Na de nederlaag tegen La Louvière gaat Club Brugge zaterdag in eigen huis tegen Zulte Waregem ...

300
300
Hasi verschaft cruciale update uit ziekenboeg Anderlecht

Na twee competitienederlagen op een rij, en een magere vier op 12, wil RSC Anderlecht opnieuw ...

209
209
Leko moet puzzelen: 'Club Brugge transfermarkt op?'

Tussenin de helse tocht naar Kazachstan en de cruciale kraker tegen Olympique Marseille in de ...

297
297
Marc Coucke richt zich tot God: "Het is verschrikkelijk!"

Marc Coucke blijft ook zonder grote aankondigingen moeiteloos de aandacht trekken. Niet met een ...

100
100
'Hasi verrast: Anderlecht rondt transferhuiswerk af'

Tot zijn tevredenheid mocht Besnik Hasi met Danylo Sikan sneller dan verwacht een spits verwelkomen, ...

440
440
'Leko houdt adem in: totale leegloop bij Club Brugge?'

Club Brugge hoopt met Félix Lemaréchal en Andreas Schjelderup snel twee aanwinsten ...

496
496
Nainggolan kiest voor openheid: “Ik doe het elke dag”

Radja Nainggolan is 37 en weigert rustig uit te bollen. Na een opvallende overstap van Lokeren naar ...

617
617
Hasi glundert: “Sterker en explosiever dan Iachtchouk”

RSC Anderlecht heeft met Danylo Sikan een nieuwe aanvaller binnengehaald. De 24-jarige ...

303
303
Leko spreekt duidelijke taal over transfer Onyedika

Raphael Onyedika werd vorige zomer al nadrukkelijk met een transfer in verband gebracht en dat is ...

212
212
Oosting plots met de handen in het haar bij Antwerp

Royal Antwerp FC is onder Joseph Oosting een nieuwe weg ingeslagen. De Nederlander heeft weer vuur ...

295
295
Diego Costa hangt vuile was Conte buiten: “Géén seks”

Antonio Conte wordt gezien als een topcoach en hij heeft al bij een resem topclubs gewerkt. De ...

77
77
KAA Gent pakt uit met topdeal: “Een ruwe diamant”

KAA Gent heeft de komst van Moctar Diop bekendgemaakt. De aanvaller komt van het Noorse Lillestrom ...

243
243
Club-fans nog steeds vast in Kazachstan na arrestatie

Club Brugge won met 1-4 op het veld van Kairat Almaty. Daarmee deed Blauw-Zwart een goede zaak in de ...

130
130
Renard bevestigt volgende vertrekker bij Anderlecht

Anderlecht blijft zeer druk in de weer op de transfermarkt. De teller staat momenteel op vijf deals ...

282
282
'Club wrijft zich in handen: toptarget drukt transfer door'

Club Brugge wist deze winter tot dusver nog geen nieuwe aanwinsten te presenteren, ondanks dat het ...

506
506
'AA Gent hakt knoop door over miljoenendeal'

AA Gent heeft er al een drukke wintermercato opzitten. Het stelde vrijdagochtend nog zijn tweede ...

359
359

Meer sportnieuws