'Genk gaat hard: volgende aanwinst al gearriveerd'

684 stemmen
'Genk gaat hard: volgende aanwinst al gearriveerd'

Genk rondde tot dusver al drie inkomende transfers af, maar daarmee is de honger in de Cegeka Arena nog lang niet gestild. Zo is Dimitri de Condé nog op zoek naar vers bloed voorin, een vacature die wel eens snel kan worden ingevuld.

Eerder op de dag geraakte al bekend dat Genk een doorbraak had bereikt in het dossier van Hyeon-gyu Oh, op wie de Limburgers al lang een oogje hadden laten vallen. Alleen verliepen de onderhandelingen met Celtic niet bepaald vlot.

LEES OOK: De Bilde velt verdict: Genk dubbel bestolen op Gent?

Genk heeft Oh beet

Uiteindelijk bereikte ploegen alsnog een akkoord omtrent de 23-jarige Zuid-Koreaan, die nog tot medio 2028 vastlag in Glasgow. Zijn prijskaartje is voorlopig onbekend, maar zijn marktwaarde wordt alvast op net geen twee miljoen geschat.

Zelf had Oh al langer groen licht gegeven voor een overstap naar Genk, waar hij zijn carrière onder Thorsten Fink nieuw leven wil inblazen. En dus hoeft het niet te verbazen dat zijn transfer nu in een serieuze stroomversnelling is beland.

Spitsen voor Fink

Het Laatste Nieuws weet namelijk dat de 11-voudig international intussen al in België is om zijn transfer af te ronden en zijn medische testen af te leggen. Indien die geen roet in het eten gooien wordt hij nadien allicht dus snel voorgesteld.

Oh, goed voor 12 goals in 47 matchen voor Celtic, stond bovenaan De Condé zijn verlanglijst. De balvaste en dynamische spits moet de concurrentie aangaan met Andi Zeqiri en Tolu Arokodare, al lijkt er rond hen nog wel wat te bewegen.

Wie kan Genk best houden?

Meest recent

'Charleroi ruikt de jackpot: 11 miljoen euro in de kassa'

Sporting Charleroi gaat ook deze zomer sterkhouders verliezen. Er begint achter de schermen al het ...

2
2
AA Gent feest: één grote uitblinker bij de Buffalo's

AA Gent gaat alsnog Europa in. De club maakt sinds het vertrek van Hein Vanhaezebrouck progressie ...

27
27
Heymans ondanks blamage: "Hij is een supertalent"

KRC Genk blijft het moeilijk hebben om na een sterk seizoen te bevestigen. Ze eindigden 7de in de ...

53
53
WK '26: Extra WK-ganger Anderlecht, grote schok bij Union

Nog een tiental dagen tot de openingswedstrijd van het WK 2026. Momenteel worden dan ook de laatste ...

47
47
Rigaux verklapt: zo reageerde Hayen op titel Club Brugge

Club Brugge heeft het seizoen afgesloten als fiere kampioen. Nochtans kwam het behalen van de 20ste ...

446
446
'Genk grijpt in na nieuwe klap: halve ploeg naar uitgang'

KRC Genk is er dan toch niet in geslaagd om een Europees ticket uit de brand te slepen. In de ...

252
252
'Barça lang niet voldaan: twéé nieuwe supersterren'

FC Barcelona heeft voor de eerste grote transfer van de zomermercato gezorgd. De Spaanse kampioen ...

86
86
Club Brugge houdt adem in: explosieve comeback dreigt

Club Brugge leek een complex dossier stilaan kwijt te zijn, maar plots ligt alles weer open. Een ...

772
772
VRT pakt stevig uit: grote WK-plannen onthuld

Binnen minder dan twee weken gaat het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico ...

321
321
De Bilde velt verdict: Genk dubbel bestolen op Gent?

AA Gent is met het laatste Europese ticket aan de haal gegaan. In de barragewedstrijd haalden de ...

391
391
'Vertrek na vier seizoenen: Club-transfer in stroomversnelling'

Club Brugge gaat tijdens de zomerse transferperiode afscheid nemen van verschillende belangrijke ...

432
432
WK '26: Brazilië haalt sloophamer boven, VS maken statement

De start van het WK nadert met rasse schreden, de 48 deelnemende landen zijn dan ook volop bezig met ...

126
126
Genk benadeeld? Ex-ref velt zijn oordeel

Geen Europees voetbal voor KRC Genk volgend seizoen, want in de barragematch gingen de gehavende ...

476
476
'PSG blijft gaan: straffe dubbeltransfer op komst'

Paris Saint-Germain bevestigde zaterdag nog maar eens dat het momenteel het beste team in Europa is. ...

107
107
Duitsland tankt vertrouwen voor WK: ex-JPL-held blinkt uit

Dit weekend zijn de meeste WK-deelnemers helemaal aan hun voorbereidingscampagne begonnen. Ook ...

37
37
Knap gebaar: Gent-held Roef neemt het op voor Genkse pineut

Hoogstaand is de afsluiter van het Belgische voetbalseizoen niet geworden, maar AA Gent en KRC Genk ...

258
258
Geen Europees voor Genk: Hayen viseert ref

KRC Genk zal het volgend seizoen zonder Europees voetbal moeten stellen. De Limburgers wonnen na het ...

258
258
Zo ziet het Europese programma van de Belgische clubs eruit

Zondagavond is het doek gevallen over het Belgische voetbalseizoen en werd ook het laatste Europese ...

244
244
'Dit is de reden voor breuk tussen Burgess en Union'

Union kwam zondag met een stevig transferbommetje. Het kondigde immers aan dat Christian Burgess na ...

632
632
Jonge Duivels mogen naar halve finale EK U17

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op het WK, staat een jeugdploeg nu al op een groot ...

171
171
AA Gent laat KRC Genk verweesd achter en gaat Europa in

In de Planet Group Arena stond vanavond het zeer belangrijke duel tussen AA Gent en KRC Genk op het ...

191
191
De Bruyne krijgt stevige sneer terug uit kamp-Conte

Kevin De Bruyne heeft zaterdag voor de nodige verbazing gezorgd in Italië met zijn uitspraken. ...

217
217
Klopt PSV weldra weer aan bij Anderlecht?

PSV is een club die al jaren naar België kijkt inzake versterkingen. Zo haalden ze onder meer ...

298
298
'Club Brugge grijpt naast transfer na monsterbod'

Club Brugge gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen moet onder meer een vervanger ...

396
396
Marc Coucke laat miljoenen liggen: “Niet gepast”

Het gebeurt zelden dat iemand vrijwillig afstand doet van iets waar hij volledig recht op heeft. ...

217
217

Meer sportnieuws