'Genk gaat hard: volgende aanwinst al gearriveerd'

684
'Genk gaat hard: volgende aanwinst al gearriveerd'

Genk rondde tot dusver al drie inkomende transfers af, maar daarmee is de honger in de Cegeka Arena nog lang niet gestild. Zo is Dimitri de Condé nog op zoek naar vers bloed voorin, een vacature die wel eens snel kan worden ingevuld.

Eerder op de dag geraakte al bekend dat Genk een doorbraak had bereikt in het dossier van Hyeon-gyu Oh, op wie de Limburgers al lang een oogje hadden laten vallen. Alleen verliepen de onderhandelingen met Celtic niet bepaald vlot.

LEES OOK: KRC Genk aan het wankelen: twee immense mankementen

Genk heeft Oh beet

Uiteindelijk bereikte ploegen alsnog een akkoord omtrent de 23-jarige Zuid-Koreaan, die nog tot medio 2028 vastlag in Glasgow. Zijn prijskaartje is voorlopig onbekend, maar zijn marktwaarde wordt alvast op net geen twee miljoen geschat.

Zelf had Oh al langer groen licht gegeven voor een overstap naar Genk, waar hij zijn carrière onder Thorsten Fink nieuw leven wil inblazen. En dus hoeft het niet te verbazen dat zijn transfer nu in een serieuze stroomversnelling is beland.

Spitsen voor Fink

Het Laatste Nieuws weet namelijk dat de 11-voudig international intussen al in België is om zijn transfer af te ronden en zijn medische testen af te leggen. Indien die geen roet in het eten gooien wordt hij nadien allicht dus snel voorgesteld.

Oh, goed voor 12 goals in 47 matchen voor Celtic, stond bovenaan De Condé zijn verlanglijst. De balvaste en dynamische spits moet de concurrentie aangaan met Andi Zeqiri en Tolu Arokodare, al lijkt er rond hen nog wel wat te bewegen.

Wie kan Genk best houden?

Meest recent

Charai tevreden: "Dat lukte ons vorig jaar niet"

Westerlo heeft zondagavond met 0-2 gewonnen op het veld van STVV en boekte zo zijn derde overwinning ...

1
1
"Rode Duivels? Ik sprak niet met Van Bommel"

Lucas Stassin (21) is uitstekend begonnen aan zijn avontuur bij Sevilla FC. De jonge Belgische spits ...

10
10
Hoefkens: "Een bizarre beslissing van Bruno"

Vitor Bruno heeft de spelers van RSC Anderlecht acht dagen vrijaf gegeven. De Portugese coach van ...

53
53
Wie vervangt Courtois? Defour en Proto verschillen van mening

Wie wordt de nieuwe nummer één van de Rode Duivels? Bondscoach Mark van Bommel staat ...

54
54
'Mourinho verliest geduld: keiharde Vinicius-ingreep'

Real Madrid heeft de interland-break in mineur ingezet. De Koninklijke verloor in de stadsderby ...

48
48
Van Bommel-revolutie: zéven nieuwe namen in basiself Duivels?

Het Mark van Bommel-tijdperk is maandag van start gegaan bij de Rode Duivels. De Nederlander heeft ...

401
401
Huiswerk voor Club Brugge: volgende toptransfer al bepaald

Door een extra lange interland-break ligt het clubvoetbal bijna drie weken stil. Tijdig die nuttig ...

239
239
Straffe wending Vanderbiest: KVM lanceert publiekelijk statement

KV Mechelen is bezig aan een uiterst teleurstellend seizoen tot dusver. Onvermijdelijk nam de druk ...

163
163
KRC Genk aan het wankelen: twee immense mankementen

KRC Genk kan allerminst tevreden zijn over de start van de competitie. Na zeven speeldagen hebben de ...

468
468
‘Van Bommel gooit Vanaken per direct uit basis’

Hans Vanaken maakte tegen Genk een sterke comeback, maar bij de Rode Duivels begint hij opnieuw ...

693
693
Jonathan Lardot velt oordeel over rode kaart Antwerp

Royal Antwerp FC verloor afgelopen speeldag van Union SG. Vlak na rust kreeg Bahmed Deuff twee keer ...

141
141
Mancini roept ferme waarschuwing richting Rode Duivels

De Rode Duivels hebben een sterk WK achter de rug, maar het tijdperk onder Rudi Garcia is voorbij. ...

94
94
De Meyer vreest ontslag bij STVV: “Gevaarlijk moment”

Sint-Truiden verbaasde vorig seizoen vriend en vijand in de Jupiler Pro League onder Wouter ...

91
91
Eerste training van Bommel: Duivel geeft direct verstek

De Rode Duivels zijn aan het hoofdstuk onder Mark van Bommel begonnen. De Nederlandse oefenmeester ...

478
478
KRC Genk-duo snoeihard aangepakt: “Dat is het probleem”

KRC Genk ging afgelopen speeldag roemloos onderuit tegen Club Brugge. De Limburgers zijn onder Jess ...

409
409
Antwerp blijft inzetten op jeugd en bindt toptalent

Royal Antwerp FC richtte de blik de afgelopen jaren steeds vaker naar de eigen jeugd. The Great Old ...

68
68
Defour zet vraagtekens bij keuzes van Bruno

Steven Defour heeft vraagtekens geplaatst bij de keuzes van Anderlecht-trainer Vitor Bruno. Vooral ...

104
104
Stijnen en Nainggolan scheppen duidelijkheid over 'ruzie'

Géén Radja Nainggolan in de selectie van Patro Eisden afgelopen weekend. Achteraf ...

128
128
Alarmbellen op de Bosuil: Antwerp moet opletten

Royal Antwerp FC is niet goed bezig. De Great Old heeft amper 7 op 21 geboekt en ze moeten vooral ...

235
235
Sibierski en Bruno maken Anderlecht weer interessant

Bij RSC Anderlecht namen ze weer een nieuwe start. Voorlopig zijn we wel gecharmeerd door het werk ...

515
515
Croonen verklaart waarom Genk Burgess liet schieten

KRC Genk heeft puur individueel gekeken een zeer goede kern. Waarnemers zijn het er echter over eens ...

505
505
Vanwesemael geeft duidelijk aan wat er misloopt bij STVV

STVV leek op weg naar een goede start van het seizoen, maar de nul op zes tegen SK Beveren en KVC ...

63
63
Anderlecht zet trainer op straat

Een ontslag bij RSC Anderlecht. De Brusselaars hebben Jelle Coene de deur gewezen. Die boekte zeer ...

474
474
KRC Genk met povere start: Thorup benoemt problemen

Jess Thorup is niet goed begonnen bij KRC Genk. De Limburgers mikken op de top drie, maar met een 9 ...

167
167
Bruno ziet drie absolute sterkhouders opstaan bij Anderlecht

RSC Anderlecht kende een goede start van het seizoen. Ze haken aan bij de top in de klassering en ...

407
407

Meer sportnieuws