'Genk gaat hard: volgende aanwinst al gearriveerd'

door
'Genk gaat hard: volgende aanwinst al gearriveerd'

Genk rondde tot dusver al drie inkomende transfers af, maar daarmee is de honger in de Cegeka Arena nog lang niet gestild. Zo is Dimitri de Condé nog op zoek naar vers bloed voorin, een vacature die wel eens snel kan worden ingevuld.

Eerder op de dag geraakte al bekend dat Genk een doorbraak had bereikt in het dossier van Hyeon-gyu Oh, op wie de Limburgers al lang een oogje hadden laten vallen. Alleen verliepen de onderhandelingen met Celtic niet bepaald vlot.

LEES OOK: Challenger Pro League: nieuwe regels op komst?

Genk heeft Oh beet

Uiteindelijk bereikte ploegen alsnog een akkoord omtrent de 23-jarige Zuid-Koreaan, die nog tot medio 2028 vastlag in Glasgow. Zijn prijskaartje is voorlopig onbekend, maar zijn marktwaarde wordt alvast op net geen twee miljoen geschat.

Zelf had Oh al langer groen licht gegeven voor een overstap naar Genk, waar hij zijn carrière onder Thorsten Fink nieuw leven wil inblazen. En dus hoeft het niet te verbazen dat zijn transfer nu in een serieuze stroomversnelling is beland.

Spitsen voor Fink

Het Laatste Nieuws weet namelijk dat de 11-voudig international intussen al in België is om zijn transfer af te ronden en zijn medische testen af te leggen. Indien die geen roet in het eten gooien wordt hij nadien allicht dus snel voorgesteld.

Oh, goed voor 12 goals in 47 matchen voor Celtic, stond bovenaan De Condé zijn verlanglijst. De balvaste en dynamische spits moet de concurrentie aangaan met Andi Zeqiri en Tolu Arokodare, al lijkt er rond hen nog wel wat te bewegen.

Wie kan Genk best houden?

Meest recent

KV Mechelen klaar voor oorlog: ambitieuze woorden

KV Mechelen staat met één been in Play-Off 1. Malinwa staat er plots zeer goed voor om ...

7
7
‘Marokko pakt uit met Spaanse legende vlak voor WK’

De Marokkaanse nationale ploeg verloor in de Afrika Cup in de finale van Senegal. Succescoach Walid ...

6
6
Oosting roept felle waarschuwing naar Antwerp

Royal Antwerp FC kent een wisselvallig seizoen. The Great Old keek even tegen degradatie aan, maar ...

49
49
Lavia krijgt gouden transferraad: zomers vertrek?

Romeo Lavia speelt al een tijdje bij Chelsea, maar zijn monstertransfer is nog geen succes gebleken. ...

35
35
Standard-icoon Mpoku stopt: meteen nieuwe uitdaging

Paul-José Mpoku kende hoogdagen bij Standard Luik, maar de afgelopen jaren is de middenvelder ...

27
27
Ordonez doet opvallende onthulling bij Club Brugge

Joel Ordonez werd al verschillende mercato’s in verband gebracht met een knaltransfer. Telkens ...

223
223
'Real grijpt naast droomtarget: alternatief van 120 miljoen'

Real Madrid beleeft voorlopig een tegenvallend seizoen. Het werd in de beker al uitgeschakeld en ...

34
34
Jonge Duivels komende zomer Europees kampioen?

België bracht in de voorbije decennia heel wat talent voort, maar kon dat nooit vertalen in ...

79
79
'Barça zet alles op oude JPL-parel'

De media hadden de voorbije jaren telkens een vette kluif aan de transferzomer van FC Barcelona en ...

36
36
Napoli overweegt het ondenkbare met De Bruyne

Kevin De Bruyne staat dicht bij zijn comeback, maar in Napoli draait het intussen om meer dan alleen ...

102
102
Antwerp rekent op 'nieuwe Janssen'

Antwerp deed vorige week een geweldige zaak door STVV te kloppen. Vrijdagavond hoopt het weer wat ...

104
104
Grote zorgen om Johan Bakayoko bij RB Leipzig

Er is bij de Rode Duivels heel wat weelde op de flanken. Bondscoach Rudi Garcia koos in het voorbije ...

65
65
Albert tegen de stroom in: Lukaku beter thuis

Weldra mag Rudi Garcia zijn eerste selectie van 2026 bekend gaan maken. De Rode Duivels trekken ...

187
187
Kljestan onthult wat Anderlecht echt mist

Het blijven woelige tijden voor Anderlecht en dat doet pijn aan het hart voor heel wat oude bekenden ...

191
191
‘Titelstrijd Club Brugge overschaduwd door Leko-ruzie’

Bij Club Brugge staat alles op scherp. Ivan Leko bracht opnieuw vuur in de ploeg, maar tegelijk ...

535
535
'Hét geheim van successeizoen STVV onthuld'

STVV ging vorige week dan wel ietwat verrassend onderuit tegen Antwerp, maar de Kanaries blijven ...

91
91
‘Grote clash: Genk en AC Milan willen dezelfde speler’

KRC Genk staat voor cruciale weken. Het moet zijn zesde plaats in de Jupiler Pro League over de ...

151
151
Oude bekende van Anderlecht moet Marokko op WK leiden

Op 11 juni gaat het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico van start. Iets meer dan drie ...

41
41
Club Brugge vreest exodus: smaakmaker kondigt vertrek aan

Club Brugge belooft een hete transferzomer tegemoet te gaan. Het lijkt opnieuw de nodige smaakmakers ...

379
379
Still lokt volgende Anderlecht-pion naar Watford

RSC Anderlecht zag een kleine maand geleden hoe interim-trainer Edward Still plotseling naar het ...

190
190
Ongezien! Trump doet oorlogsbriefing tijdens huldiging Messi en co

Het Inter Miami FC van co-eigenaar David Beckham en sterspeler Lionel Messi, legde vorig seizoen ...

104
104
Crisis totaal: Spurs in acuut degradatiegevaar na nieuwe afgang

Tottenham Hotspur incasseerde de voorbije seizoenen al heel wat klappen. Maar stilaan lijkt de bodem ...

79
79
Zelfs supporters roeren zich: Burgess naar exit bij Union?

Sinds Union SG zijn wederoptreden maakte op het hoogste niveau, behoorde Christian Burgess telkens ...

436
436
'Dossier Ordoñez ontploft: krankzinnige transfersom'

Club Brugge telt momenteel verschillende sterkhouders die allicht aan hun laatste maanden in het ...

470
470
'Barça doet heel Madrid daveren met opvolger Lewandowski'

FC Barcelona werd dinsdagavond uit de halve finales van de Copa del Rey geknikkerd door ...

231
231

Meer sportnieuws