Zomers vertrek bij Club? Nielsen speelt open kaart

657 stemmen
Zomers vertrek bij Club? Nielsen speelt open kaart

Binnen een tweetal weken trapt Club Brugge zijn nieuwe seizoen op gang in de Supercup tegen Union SG. Maar momenteel wordt nog volop gesleuteld aan de selectie. Zo komen verschillende spelers in aanmerking voor een vertrek, ook de naam van Casper Nielsen viel daarvoor al.

De landskampioen haalde inmiddels al een drietal zomeraanwinsten in huis, maar daar zal het niet bij blijven. En ook aan de uitgang zal ongetwijfeld nog één en ander bewegen. Verschillende smaakmakers, zoals Andreas Skov Olsen, Raphael Onyedika en Antonio Nusa, zouden bijvoorbeeld een nieuwe stap kunnen zetten bij een goed bod.

Club wil echter ook verschillende spelers lozen die geen hoofdrol spelen in de sportieve plannen. Voor Eder Balanta (CD América), Shion Homma (Urawa Red Diamonds) en Denis Odoi (Antwerp) werd inmiddels een oplossing gevonden. Daarnaast zouden Roman Yaremchuk, Dedryck Boyata, Kamal Sowah, Faitout Maouassa en Philip Zinckernagel mogen/moeten beschikken.

LEES OOK: Mysterieuze boodschap voor Coucke doet emoties oplaaien

Onderdeel van plannen

Begin deze zomer werd echter ook Nielsen genoemd als een potentiële vertrekker. Niet geheel onlogisch. De Deense middenvelder heeft een erg wisselvallig seizoen achter de rug en was niet langer zeker van een vaste basisplaats. Bovendien werd de concurrentie op het Brugse middenveld nog wat opgekrikt met de komst van Ardon Jashari.

Maar in gesprek met Tipsbladet laat Nielsen nu weten dat een zomers vertrek voorlopig niet aan de orde is. "Brugge ziet mij als een onderdeel van hun plannen, dus ik ga zeker niets forceren. Ik weet zeker dat als ik een goede seizoensstart maak en niet geblesseerd geraak, ik een belangrijk onderdeel van de ploeg zal zijn", maakt hij zich sterk.

Gelukkig in Brugge

Natuurlijk duurt de zomerse transferperiode nog wel een tijdje en de kans bestaat dat straks alsnog een bod binnenkomt waar alle partijen zich in kunnen vinden. Nielsen houdt zijn opties dan ook open, al is een vertrek zeker niet prioritair voor de Deen. "Ik het voetbal weet je nooit, ik sluit niets uit. Maar ik heb geen haast en voel me goed in België. Ik heb hier ook mijn familie en ben er al aan de voorbereiding begonnen. Mijn focus ligt op Brugge, maar als er iets interessant op tafel komt zal ik dat bekijken. We zullen zien wat de tijd brengt."

Nielsen heeft de kwaliteiten om een vaste basiskracht te worden bij Club ...

Meest recent

Real pakt uit: Mourinho heeft monstertransfer beet

José Mourinho is nog maar net officieel coach van Real Madrid, maar de geruchtenmolen draait ...

44
44
'Anderlecht gaat voor stunttransfer bij Manchester United'

RSC Anderlecht speurt wereldwijd rond naar versterking. Ze kijken rond naar ervaren jongens, maar ...

101
101
Tielemans laat fans nu al dromen: "Op alles voorbereid"

De Rode Duivels openen vanavond hun WK met een partij tegen Egypte. Youri Tielemans start uiteraard ...

24
24
Leegloop Antwerp: ervaren pion plots naar Saudi-Arabie

De leegloop bij Royal Antwerp FC houdt aan. De Antwerpse club ziet nog een speler de club verlaten. ...

111
111
Vanaken krijgt emotionele verrassing vlak voor WK-start

Terwijl de ogen van voetballiefhebbers deze avond gericht zijn op de eerste WK-opdracht van de Rode ...

213
213
Vrancken naar Anderlecht? Tavolieri geeft het antwoord

RSC Anderlecht start binnen een week aan de voorbereiding van het nieuwe seizoen. Tegen dan moet er ...

604
604
Eén groot vraagteken blijft Duivels achtervolgen

België begint vanavond aan zijn WK met een match tegen Egypte. Wat mogen we dit WK verwachten ...

34
34
Rode Duivels verrast: 'Drastische ingreep voor WK-match'

Egypte lijkt net voor de WK-match tegen België een drastische beslissing te nemen. De speler ...

130
130
Vanaken-schok tegen Egypte? "Best mogelijke combinatie"

Bondscoach Rudi Garcia wou op zijn persbabbel daags voor de match niet in zijn kaarten laten kijken. ...

182
182
Egypte waarschuwt voor vier Duivels: "Vergeet hem niet"

De WK-stress bereikt stilaan een hoogtepunt, het aftellen is nu ook echt begonnen. Maandagavond ...

118
118
Theate of Mechele in basis? Albert hakt knoop al door

De Rode Duivels kruisen maandagavond in Seattle de degens met Egypte. Voor de eerste groepsmatch op ...

104
104
"Niet moeien": Doku krijgt duidelijke reactie op 'bevallingsverlof'

Jérémy Doku moet dit WK dé blinkvanger worden bij de Rode Duivels. Maar door ...

302
302
Rode Duivels krijgen al eerste mokerslag voor WK-opener

Nog voor de WK-opener krijgen de Rode Duivels al een stevige waarschuwing. België wordt overal ...

461
461
Valse start Oranje: grote zondebok krijgt natie over zich heen

Voor Nederland is het WK 2026 met een valse noot van start gegaan. Tegen Japan gaf Oranje in de ...

185
185
Bibberen voor Belgen: databureaus voorspellen clash met Egypte

Maandagavond trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang. In Seattle vormt Egypte dan de ...

688
688
Opstelling België-Egypte: Garcia stelt één Duivel diep teleur

Het wachten is eindelijk voorbij, maandagavond trappen de Rode Duivels hun campagne op het WK 2026 ...

710
710
Ecuador vervloekt lat bij zege Ivoorkust, Zweden haalt fors uit

Ivoorkust heeft maandagnacht een gouden zaak gedaan op het WK. De Oranje Olifanten wonnen in ...

120
120
Domper voor Oranje: Eredivisie-speler bezorgt Japan nog punt

Er vielen op de eerste dagen van het WK al enkele verrassingen te noteren en ook Nederland heeft ...

93
93
Garcia verklapt één ding over opstelling Rode Duivels

Maandagavond is het eindelijk zover: dan beginnen de Rode Duivels aan hun WK. Om 21u Belgische tijd ...

183
183
'Transferbom in Italië: schoktransfer De Bruyne'

Zijn focus zal nu volledig liggen op het WK met de Rode Duivels, maar in de aanloop naar het ...

219
219
'Done deal: Rigaux haalt eerste Belg naar Feyenoord'

Na het einde van het seizoen trok Dévy Rigaux na maar liefst zeventien jaar de deur bij Club ...

94
94
Spaans bondscoach brengt Yamal-update voor openingsmatch

Niet alleen voor de Rode Duivels, maar ook voor Spanje begint maandag het WK. La Roja geldt als de ...

25
25
'Kompany krijgt zijn zin: Bayern akkoord voor topaanwinst'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, met ...

83
83
Doku: "Alleen op dat vlak is Yamal beter dan ik"

De Rode Duivels beginnen straks na een goede voorbereiding met zeer veel vertrouwen aan het WK. Als ...

139
139
'Club Brugge vindt oplossing voor banneling'

Bij Club Brugge staan er de komende weken en maanden nog heel wat transfers op til, zowel aan ...

432
432

Meer sportnieuws