Zomers vertrek bij Club? Nielsen speelt open kaart

door
Zomers vertrek bij Club? Nielsen speelt open kaart

Binnen een tweetal weken trapt Club Brugge zijn nieuwe seizoen op gang in de Supercup tegen Union SG. Maar momenteel wordt nog volop gesleuteld aan de selectie. Zo komen verschillende spelers in aanmerking voor een vertrek, ook de naam van Casper Nielsen viel daarvoor al.

De landskampioen haalde inmiddels al een drietal zomeraanwinsten in huis, maar daar zal het niet bij blijven. En ook aan de uitgang zal ongetwijfeld nog één en ander bewegen. Verschillende smaakmakers, zoals Andreas Skov Olsen, Raphael Onyedika en Antonio Nusa, zouden bijvoorbeeld een nieuwe stap kunnen zetten bij een goed bod.

Club wil echter ook verschillende spelers lozen die geen hoofdrol spelen in de sportieve plannen. Voor Eder Balanta (CD América), Shion Homma (Urawa Red Diamonds) en Denis Odoi (Antwerp) werd inmiddels een oplossing gevonden. Daarnaast zouden Roman Yaremchuk, Dedryck Boyata, Kamal Sowah, Faitout Maouassa en Philip Zinckernagel mogen/moeten beschikken.

LEES OOK: 'Sibierski krijgt meteen transfertaak bij RSCA-aanstelling'

Onderdeel van plannen

Begin deze zomer werd echter ook Nielsen genoemd als een potentiële vertrekker. Niet geheel onlogisch. De Deense middenvelder heeft een erg wisselvallig seizoen achter de rug en was niet langer zeker van een vaste basisplaats. Bovendien werd de concurrentie op het Brugse middenveld nog wat opgekrikt met de komst van Ardon Jashari.

Maar in gesprek met Tipsbladet laat Nielsen nu weten dat een zomers vertrek voorlopig niet aan de orde is. "Brugge ziet mij als een onderdeel van hun plannen, dus ik ga zeker niets forceren. Ik weet zeker dat als ik een goede seizoensstart maak en niet geblesseerd geraak, ik een belangrijk onderdeel van de ploeg zal zijn", maakt hij zich sterk.

Gelukkig in Brugge

Natuurlijk duurt de zomerse transferperiode nog wel een tijdje en de kans bestaat dat straks alsnog een bod binnenkomt waar alle partijen zich in kunnen vinden. Nielsen houdt zijn opties dan ook open, al is een vertrek zeker niet prioritair voor de Deen. "Ik het voetbal weet je nooit, ik sluit niets uit. Maar ik heb geen haast en voel me goed in België. Ik heb hier ook mijn familie en ben er al aan de voorbereiding begonnen. Mijn focus ligt op Brugge, maar als er iets interessant op tafel komt zal ik dat bekijken. We zullen zien wat de tijd brengt."

Nielsen heeft de kwaliteiten om een vaste basiskracht te worden bij Club ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

47
47
Strafschopfase Bayern-PSG: Sonck en Toby vellen verdict

In de Champions League streden Bayern München en Paris Saint-Germain woensdag om het tweede ...

12
12
'Sibierski krijgt meteen transfertaak bij RSCA-aanstelling'

RSC Anderlecht presenteerde woensdag zijn nieuwe sportief directeur officieel aan de pers. Nu de ...

147
147
Kompany wordt compleet gek: Bayern geflikt tegen PSG?

Woensdagavond was het weer likkebaardend uitkijken naar de return in de halve finales van de ...

79
79
'Hard gelag voor Noa Lang: wééral nieuwe transfer'

Na een moeizame periode bij SSC Napoli, kreeg Noa Lang in januari een reddingsboei toegeworpen ...

127
127
'Tzolis krijgt ultieme revanche Gouden Schoen-debacle'

Het einde van het seizoen nadert en dus is het weer tijd om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

336
336
'Bom ontploft bij Real: sterren clashen brutaal op training'

Aanstaande zondag kan FC Barcelona zich mathematisch tot landskampioen kronen, uitgerekend op eigen ...

161
161
"Hier spreekt men decennia over" - ophef na Arsenal-Atlético

De eerste finalist in de Champions League is bekend. Arsenal FC won dinsdagavond met het kleinste ...

266
266
'Barça beslist: schokkende transfer met Club Brugge'

Barça wil hem koste wat kost binnenhalen, maar Club Brugge denkt er niet aan om hem te laten ...

498
498
Opvallende transformatie bij Lommel: "Op lange termijn..."

Lommel mag nog steeds dromen van promotie naar de Jupiler Pro League. Het moet daarvoor zaterdag op ...

77
77
Amuzu en RSCA Futures-speler straks naar WK?

De voorbije maanden switchten al tal van Belgische spelers naar een ander land. Met het WK in ...

29
29
'Garcia tovert straf wit konijn uit de hoed voor WK'

De tijd dringt stilaan voor Rudi Garcia om knopen door te hakken voor het WK, want ten laatste op 1 ...

183
183
'Alles op bekerfinale: Anderlecht spaart 2 sterkhouders'

Anderlecht kreeg vorig weekend een nieuwe tik met een thuisnederlaag tegen Club Brugge. Het blijft ...

181
181
Bornauw doet onthulling over pijnlijke Renard-anekdote

Bij Anderlecht kunnen ze eindelijk beginnen werken aan volgend seizoen, want met Antoine Sibierski ...

133
133
Beveren blijft gaan: volgende sterkhouder tekent bij

SK Beveren was dit seizoen oppermachtig in de Challenger Pro League. Het bleef het hele seizoen ...

53
53
Toekomst Taravel in gevaar? Sibierski spreekt meteen

Het was lange tijd wachten op witte rook, maar deze week is Antoine Sibierski eindelijk officieel ...

184
184
Cercle pakt nog eens uit met talent van eigen kweek

Bij Cercle Brugge zetten ze sinds de overname door AS Monaco zwaar in op jonge buitenlandse ...

41
41
Sibierski spreekt klare taal over toekomst Taravel

Nieuwe bazen, nieuwe wetten. Nu technisch directeur Antoine Sibierski eindelijk officieel werd ...

145
145
'Verhaeghe verrast: paleisrevolutie bij Club Brugge'

Al ruim een decennium lang rijgt Club Brugge de successen aan mekaar. Ook na het vertrek van Vincent ...

596
596
Anderlecht dropt bommetje over comeback Kindermans

RSC Anderlecht stelde woensdag Antoine Sibierski officieel voor als technisch directeur. Tijdens dat ...

374
374
'Club Brugge op stelten: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Net nu het een bijzonder drukke zomer te wachten staat, dreigt Club Brugge op zoek te moeten gaan ...

302
302
Sibierski onthult concrete doelstellingen in Anderlecht

Op de korte termijn staat er nog veel op het spel voor RSC Anderlecht, maar met de intrede van ...

264
264
Racismerel rond Vinicius krijgt op WK nog staartje

In februari daverde de voetbalwereld enkele dagen op zijn grondvesten na een stevige racismerel in ...

51
51
Bornauw verklaart waarom Anderlecht voor Sibierski koos

Na een zoektocht van drie maanden vond Anderlecht deze week eindelijk zijn nieuwe sportief ...

256
256
'Strijd om Keita is los: 2 volgende clubs melden zich'

Op een selectie voor het WK moet hij wellicht niet meer hopen, maar Mandela Keita is de voorbije ...

85
85
Julie Vanloo na immense shock: Club Brugge als reddingsboei

De klap kwam hard aan voor Julie Vanloo. Enkele dagen voor de start van het nieuwe WNBA-seizoen werd ...

505
505

Meer sportnieuws