Zomers vertrek bij Club? Nielsen speelt open kaart

door
Zomers vertrek bij Club? Nielsen speelt open kaart

Binnen een tweetal weken trapt Club Brugge zijn nieuwe seizoen op gang in de Supercup tegen Union SG. Maar momenteel wordt nog volop gesleuteld aan de selectie. Zo komen verschillende spelers in aanmerking voor een vertrek, ook de naam van Casper Nielsen viel daarvoor al.

De landskampioen haalde inmiddels al een drietal zomeraanwinsten in huis, maar daar zal het niet bij blijven. En ook aan de uitgang zal ongetwijfeld nog één en ander bewegen. Verschillende smaakmakers, zoals Andreas Skov Olsen, Raphael Onyedika en Antonio Nusa, zouden bijvoorbeeld een nieuwe stap kunnen zetten bij een goed bod.

Club wil echter ook verschillende spelers lozen die geen hoofdrol spelen in de sportieve plannen. Voor Eder Balanta (CD América), Shion Homma (Urawa Red Diamonds) en Denis Odoi (Antwerp) werd inmiddels een oplossing gevonden. Daarnaast zouden Roman Yaremchuk, Dedryck Boyata, Kamal Sowah, Faitout Maouassa en Philip Zinckernagel mogen/moeten beschikken.

LEES OOK: Job op het spel: Renard maakt 'grove fout' bij Anderlecht

Onderdeel van plannen

Begin deze zomer werd echter ook Nielsen genoemd als een potentiële vertrekker. Niet geheel onlogisch. De Deense middenvelder heeft een erg wisselvallig seizoen achter de rug en was niet langer zeker van een vaste basisplaats. Bovendien werd de concurrentie op het Brugse middenveld nog wat opgekrikt met de komst van Ardon Jashari.

Maar in gesprek met Tipsbladet laat Nielsen nu weten dat een zomers vertrek voorlopig niet aan de orde is. "Brugge ziet mij als een onderdeel van hun plannen, dus ik ga zeker niets forceren. Ik weet zeker dat als ik een goede seizoensstart maak en niet geblesseerd geraak, ik een belangrijk onderdeel van de ploeg zal zijn", maakt hij zich sterk.

Gelukkig in Brugge

Natuurlijk duurt de zomerse transferperiode nog wel een tijdje en de kans bestaat dat straks alsnog een bod binnenkomt waar alle partijen zich in kunnen vinden. Nielsen houdt zijn opties dan ook open, al is een vertrek zeker niet prioritair voor de Deen. "Ik het voetbal weet je nooit, ik sluit niets uit. Maar ik heb geen haast en voel me goed in België. Ik heb hier ook mijn familie en ben er al aan de voorbereiding begonnen. Mijn focus ligt op Brugge, maar als er iets interessant op tafel komt zal ik dat bekijken. We zullen zien wat de tijd brengt."

Nielsen heeft de kwaliteiten om een vaste basiskracht te worden bij Club ...

Meest recent

"Hoe dom, hoe lomp" - Vandenbempt maakt gehakt van RSCA'er

Indien het alsnog de bekerfinale wil halen, zal RSC Anderlecht volgende zwaar aan de bak moeten. Het ...

83
83
Anderlecht benadeeld? Still vloekt na uitsluiting Sardella

RSC Anderlecht heeft zijn heenmatch in de halve finales van de Croky Cup tegen Antwerp FC met 0-1 ...

70
70
3 op 10: Anderlecht-zondebok keihard uitgefloten

RSC Anderlecht raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. De Brusselaars verloren ...

163
163
De Ketelaere wint Coppa-clash, nieuwe klap Pocognoli

Ook elders in Europa stond donderdagavond bekervoetbal op het programma. Zo wisten Charles De ...

43
43
Bloedrode avond Anderlecht: Antwerp kan bekerfinale ruiken

Antwerp FC heeft donderdagavond een stevige optie op de finale van de Croky Cup genomen. Dankzij een ...

301
301
Kompany maakt Bayern wild: zwaargewicht houdt zich niet in

Vincent Kompany is bezig aan een uitmuntend tweede seizoen als hoofdcoach van Bayern München. ...

86
86
Dubbele opdoffer Union: Hubert geeft eerste verdict

De eerste partij in de halve finales van de Croky Cup zit erop, maar tussen Sporting Charleroi en ...

150
150
Anderlecht schreeuwt om penalty: Van der Elst reageert fors

In de Croky Cup stond donderdag weer een erg fraaie affiche op het programma. Zo werkten RSC ...

731
731
Anderlecht-Antwerp lokt opvallende gast naar Lotto Park

In de Croky Cup stond donderdagavond de tweede heenmatch van de halve finale op het programma. Zo ...

161
161
Saudische soap: superdebuut Benzema gooit olie op vuur

De Saudische competitie stond de voorbije dagen op zijn kop. Uiteraard door de staking van Cristiano ...

46
46
Job op het spel: Renard maakt 'grove fout' bij Anderlecht

RSC Anderlecht is momenteel druk op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. En mogelijk moet het vizier ...

280
280
Straffe stoot Club: Eredivisie-sterren massaal naar Brugge?

Club Brugge heeft zich wederom bij de 24 sterkste clubs van Europa geschaard. Voor het tweede ...

978
978
'De Bruyne zet Napoli op scherp met verbluffende reünie'

Nu de uitschakeling in de Champions League een feit is, zet SSC Napoli alles op de competitie en ...

169
169
Still verrast met eerste basisploeg, één wissel bij Antwerp

Donderdagavond staat de tweede heenmatch in de halve finales van de Croky Cup op het programma. En ...

188
188
Gigantische kaakslag voor Ruben Van Gucht: "Zo laag!"

Ruben Van Gucht trok gisteren bij de Mia's weer alle blikken naar zich toe. De journalist was zelf ...

112
112
Kompany krijgt groot nieuws, bizarre nieuwe club Dimata

De wintermercato is in de grootste voetbalnaties inmiddels gesloten, maar in bepaalde landen kunnen ...

44
44
'Bliksemvertrek bij Club Brugge: Engelse miljoenen in spel'

Club Brugge wist tijdens de afgelopen wintermercato zijn sterkhouders dan toch aan boord te ...

783
783
'Renard out: droomkandidaat laat Anderlecht koud staan'

Olivier Renard staat bij Anderlecht steeds meer geïsoleerd een een exit is geen taboe meer. ...

538
538
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 24 bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag 24 op de agenda. Om alles in goede banen te ...

70
70
Gheysens op matje geroepen: licentie Antwerp in gevaar?

De kritiek aan zijn adres raakt Paul Gheysens zijn koude kleren niet, terwijl ook de financiële ...

471
471
Anderlecht kookt over: Coucke roert zelf in de potten

Terwijl het bij Anderlecht rommelt, kraakt en sist langs alle kanten, duikt Marc Coucke plots ...

250
250
'Atlético valt aan: Simeone wil shoppen bij Club Brugge'

In de play-offs van de Champions League staat Club Brugge straks een dubbele confrontatie met ...

382
382
Antwerp-fans in alle staten: Gheysens breekt stilte

Na de deugddoende zege tegen Cercle Brugge hoopt Antwerp straks in Anderlecht een stap te zetten ...

260
260
Club Brugge betaalt zich blauw: monsterpremies JPL gelekt

Het lucratieve loon dat profvoetballers opstrijken biedt vaak voer tot discussie. Daarbij gaat het ...

482
482
'Anderlecht zoekt coach: Coucke verrast met wit konijn'

Besnik Hasi werd bedankt voor bewezen diensten, en dus zal Will Still straks voor het eerst in de ...

424
424

Meer sportnieuws