Zomers vertrek bij Club? Nielsen speelt open kaart

door
Zomers vertrek bij Club? Nielsen speelt open kaart

Binnen een tweetal weken trapt Club Brugge zijn nieuwe seizoen op gang in de Supercup tegen Union SG. Maar momenteel wordt nog volop gesleuteld aan de selectie. Zo komen verschillende spelers in aanmerking voor een vertrek, ook de naam van Casper Nielsen viel daarvoor al.

De landskampioen haalde inmiddels al een drietal zomeraanwinsten in huis, maar daar zal het niet bij blijven. En ook aan de uitgang zal ongetwijfeld nog één en ander bewegen. Verschillende smaakmakers, zoals Andreas Skov Olsen, Raphael Onyedika en Antonio Nusa, zouden bijvoorbeeld een nieuwe stap kunnen zetten bij een goed bod.

Club wil echter ook verschillende spelers lozen die geen hoofdrol spelen in de sportieve plannen. Voor Eder Balanta (CD América), Shion Homma (Urawa Red Diamonds) en Denis Odoi (Antwerp) werd inmiddels een oplossing gevonden. Daarnaast zouden Roman Yaremchuk, Dedryck Boyata, Kamal Sowah, Faitout Maouassa en Philip Zinckernagel mogen/moeten beschikken.

LEES OOK: AA Gent wééral ondermaats: "Slechtste ooit in Play-Offs"

Onderdeel van plannen

Begin deze zomer werd echter ook Nielsen genoemd als een potentiële vertrekker. Niet geheel onlogisch. De Deense middenvelder heeft een erg wisselvallig seizoen achter de rug en was niet langer zeker van een vaste basisplaats. Bovendien werd de concurrentie op het Brugse middenveld nog wat opgekrikt met de komst van Ardon Jashari.

Maar in gesprek met Tipsbladet laat Nielsen nu weten dat een zomers vertrek voorlopig niet aan de orde is. "Brugge ziet mij als een onderdeel van hun plannen, dus ik ga zeker niets forceren. Ik weet zeker dat als ik een goede seizoensstart maak en niet geblesseerd geraak, ik een belangrijk onderdeel van de ploeg zal zijn", maakt hij zich sterk.

Gelukkig in Brugge

Natuurlijk duurt de zomerse transferperiode nog wel een tijdje en de kans bestaat dat straks alsnog een bod binnenkomt waar alle partijen zich in kunnen vinden. Nielsen houdt zijn opties dan ook open, al is een vertrek zeker niet prioritair voor de Deen. "Ik het voetbal weet je nooit, ik sluit niets uit. Maar ik heb geen haast en voel me goed in België. Ik heb hier ook mijn familie en ben er al aan de voorbereiding begonnen. Mijn focus ligt op Brugge, maar als er iets interessant op tafel komt zal ik dat bekijken. We zullen zien wat de tijd brengt."

Nielsen heeft de kwaliteiten om een vaste basiskracht te worden bij Club ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

99
99
Dramatisch rood Anderlecht: DAZN-analisten vellen verdict

RSC Anderlecht leek zondagmiddag verdiend op voorsprong te gaan rusten op bezoek bij AA Gent. Maar ...

11
11
AA Gent wééral ondermaats: "Slechtste ooit in Play-Offs"

In de Champions' Play-Offs waren de ogen zondagmiddag op de Planet Group Arena. AA Gent kreeg immers ...

38
38
Genk-spelers op matje: Hayen onthult inhoud gesprekken

KRC Genk staat zondagavond voor een sleutelwedstrijd. Op eigen veld kunnen de Limburgers zich ...

67
67
Club houdt hart vast: zware consequenties na CPL-farce

Terwijl Club Brugge op de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis afstevent, dreigen de beloften weg ...

324
324
Burgess met schrik vrij na grove uithaal: "Sloeg nergens op"

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor heel wat beroering. Na de nederlaag op STVV haalde ...

383
383
Opstellingen: De Mil grijpt fors in, vreemde kronkel Taravel

In de Champions' Play-Offs staat zondagmiddag een cruciaal duel om de vierde plaats op het ...

65
65
'Crisis doet Real daveren: drastische gevolgen Courtois'

Zondagavond kan FC Barcelona kampioen spelen in Spanje, uitgerekend tijdens de onderlinge clash met ...

95
95
Ruben Van Gucht laat Valentine met verstomming achter

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor de nodige aandacht gezorgd. De sportjournalist van de VRT kwam ...

90
90
TRANSFERUURTJE: 'Kop rolt bij Anderlecht, exodus Club/Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

195
195
De Mil sneert naar KAA Gent: cruciale transferzomer

KAA Gent kreeg dit seizoen al klappen in de Champions Play-Offs. Europees voetbal lijkt heel ver weg ...

58
58
Stunttransfer Jelle Vossen naar het buitenland?

Waar ligt de toekomst van Jelle Vossen? De aanvaller nam afscheid van Zulte Waregem en werd al met ...

210
210
Luis Suarez bijt door het stof: straffe WK-wending op komst?

Luis Suarez is één van de beste aanvallers van zijn generatie. De 39-jarige Uruguayaan ...

32
32
Racismerel in Italië: “Deze lafaard noemde me een aap”

In Italië is er een nieuwe racismerel ontstaan. Tijdens de wedstrijd tussen Cagliari en Udinese ...

49
49
Leko ziet toch minpunt en waarschuwt Club Brugge

Club Brugge blijft aan de leiding in de Champions Play-Offs. Blauw-Zwart won met 2-0 van ...

212
212
Engelse pers ontploft door "meedogenloze" Doku

Jérémy Doku is on fire in Engeland. De Rode Duivel was vorige speeldag al belangrijk ...

167
167
Union SG rekent op doorbraak: Deschacht heeft geen ongelijk

Olivier Deschacht was onlangs in de populaire podcast Ongefilterd snoeihard voor de aanvallende ...

104
104
Vrancken legt pijnpunt bloot na nederlaag tegen Club

STVV verloor kansloos met 2-0 van Club Brugge en het mocht tevreden zijn dat het geen pandoering ...

173
173
Francis Amuzu floreert: verrassende terugkeer naar JPL?

De zomermercato nadert en de Belgische clubs speuren de wereld rond naar versterking. Wie weet ...

250
250
'Geraerts plots in héél vieze papieren'

Karel Geraerts is momenteel trainer van de Franse tweedeklasser Stade Reims. De Belgische coach ...

146
146
Club Brugge blijft gefocust: ‘Niet naar Union kijken’

Club Brugge lijkt niet meer te stoppen richting landstitel. STVV werd met 2-0 geklopt, al had ...

181
181
Na lof van Nainggolan: volgende parel staat voor RSCA-debuut

RSC Anderlecht speelt namiddag in en tegen AA Gent. De Brusselaars zitten echter met een gigantisch ...

314
314
FC Barcelona ‘overklast’ Real Madrid: enorm verschil

Om 21u staat de grootste voetbalmatch ter wereld op het programma: FC Barcelona – Real Madrid. ...

224
224
Sibierski ontketend: megadeals op komst bij Anderlecht

Antoine Sibierski zet meteen de toon bij Anderlecht. De nieuwe sportief directeur wil slimme deals ...

591
591
Henry ziet twee absolute kleppers bij de Rode Duivels

Binnen een maandje start het WK. De Rode Duivels zitten in een groep met Iran, Nieuw-Zeeland en ...

342
342
Sibierski aan zet: Anderlecht beslist over aankoop verdediger

Bij RSC Anderlecht gaat Antoine Sibierski samen met de scouting heel wat knopen moeten doorhakken. ...

355
355

Meer sportnieuws