Zomers vertrek bij Club? Nielsen speelt open kaart

door
Zomers vertrek bij Club? Nielsen speelt open kaart

Binnen een tweetal weken trapt Club Brugge zijn nieuwe seizoen op gang in de Supercup tegen Union SG. Maar momenteel wordt nog volop gesleuteld aan de selectie. Zo komen verschillende spelers in aanmerking voor een vertrek, ook de naam van Casper Nielsen viel daarvoor al.

De landskampioen haalde inmiddels al een drietal zomeraanwinsten in huis, maar daar zal het niet bij blijven. En ook aan de uitgang zal ongetwijfeld nog één en ander bewegen. Verschillende smaakmakers, zoals Andreas Skov Olsen, Raphael Onyedika en Antonio Nusa, zouden bijvoorbeeld een nieuwe stap kunnen zetten bij een goed bod.

Club wil echter ook verschillende spelers lozen die geen hoofdrol spelen in de sportieve plannen. Voor Eder Balanta (CD América), Shion Homma (Urawa Red Diamonds) en Denis Odoi (Antwerp) werd inmiddels een oplossing gevonden. Daarnaast zouden Roman Yaremchuk, Dedryck Boyata, Kamal Sowah, Faitout Maouassa en Philip Zinckernagel mogen/moeten beschikken.

LEES OOK: 'Totaalakkoord bereikt: tweede wintertransfer Club Brugge'

Onderdeel van plannen

Begin deze zomer werd echter ook Nielsen genoemd als een potentiële vertrekker. Niet geheel onlogisch. De Deense middenvelder heeft een erg wisselvallig seizoen achter de rug en was niet langer zeker van een vaste basisplaats. Bovendien werd de concurrentie op het Brugse middenveld nog wat opgekrikt met de komst van Ardon Jashari.

Maar in gesprek met Tipsbladet laat Nielsen nu weten dat een zomers vertrek voorlopig niet aan de orde is. "Brugge ziet mij als een onderdeel van hun plannen, dus ik ga zeker niets forceren. Ik weet zeker dat als ik een goede seizoensstart maak en niet geblesseerd geraak, ik een belangrijk onderdeel van de ploeg zal zijn", maakt hij zich sterk.

Gelukkig in Brugge

Natuurlijk duurt de zomerse transferperiode nog wel een tijdje en de kans bestaat dat straks alsnog een bod binnenkomt waar alle partijen zich in kunnen vinden. Nielsen houdt zijn opties dan ook open, al is een vertrek zeker niet prioritair voor de Deen. "Ik het voetbal weet je nooit, ik sluit niets uit. Maar ik heb geen haast en voel me goed in België. Ik heb hier ook mijn familie en ben er al aan de voorbereiding begonnen. Mijn focus ligt op Brugge, maar als er iets interessant op tafel komt zal ik dat bekijken. We zullen zien wat de tijd brengt."

Nielsen heeft de kwaliteiten om een vaste basiskracht te worden bij Club ...

Meest recent

Romano bevestigt Club-transfer, 'geheime trip' Van den Bosch

De tweede seizoenshelft in de Jupiler Pro League staat in de startblokken. Maar ondertussen zijn de ...

15
15
Milan-Belgen vieren, Barça bekert verder na hemelse assist

Aan de top van de Italiaanse Serie A blijven de twee clubs uit Milaan mekaar amper iets toegeven. AC ...

12
12
Analisten geloven ogen niet bij sleutelmoment Anderlecht-Gent

RSC Anderlecht plaatste zich donderdag ten koste van KAA Gent voor de halve finales van de beker, ...

266
266
Met dank aan arbitrage: Anderlecht voorbij Gent naar halve finales

De halve finalisten in de Croky Cup zijn gekend. Zo heeft ook RSC Anderlecht zich donderdag ...

360
360
'Sensatie! Barça én Real zetten zinnen op Jonge Duivel'

Nu de zogenaamde 'Gouden Generatie' stilaan is uitgedoofd, is het aantal Belgen aan de absolute top ...

109
109
'Totaalakkoord bereikt: tweede wintertransfer Club Brugge'

Bij Club Brugge blijft het voorlopig wachten op de eerste aanwinsten van de wintermercato. ...

248
248
Volgende vertrekker bij Gent, leegloop Westerlo blijft duren

Vrijdagavond is het zover, dan trekt de Jupiler Pro League zich na een korte winterstop weer op ...

80
80
Bekergelukje voor Anderlecht? Hein fileert strafschopfase

In de Croky Cup stond donderdagavond de laatste kwartfinale op het programma. Het werd een ...

524
524
Standard pakt uit: eerste aanwinst binnen, stunttransfer nabij

Standard heeft zijn eerste aanwinst van de wintermercato beet. Zoals verwacht kondigden de Rouches ...

109
109
Bizar beeld: Anderlecht-Gent met vertraging van start

Donderdagavond strijden RSC Anderlecht en KAA Gent om het laatste ticket voor de halve finales van ...

123
123
‘Club Brugge zwicht: winterknaller roept grote vragen op’

Club Brugge twijfelt niet langer en zet door. Maar net die eerste winterknaller roept intern vragen ...

353
353
Verrassing in basiself Anderlecht, één wissel bij AA Gent

Donderdagavond wordt het laatste ticket voor de halve finales van de Croky Cup uitgedeeld. Daarvoor ...

127
127
'Eerste transfereis Klopp bij Real: sterspeler moet buiten'

Na het ontslag van Xabi Alonso besloot Real Madrid om beloften-coach Alvaro Arbeloa aan te stellen ...

365
365
Onrust rond gezondheid Boskamp: Gijp Jr. doorbreekt stilte

Jan Boskamp blijft een voetbaldier pur sang, maar heeft op zijn 77ste al een gezegende leeftijd ...

138
138
Leko maakt selectie bekend: grote opsteker Club Brugge

Club Brugge sneuvelde dinsdagavond op pijnlijke wijze uit de beker, maar veel tijd om die wonden te ...

541
541
Ommekeer in zicht? Hayen doet vaststelling in selectie Genk

KRC Genk opent zaterdagnamiddag zijn tweede seizoenshelft met een bezoek aan Zulte Waregem. Het ...

632
632
'Wilmots strikt trio: Standard stunt met ronkende naam'

Standard lijkt eindelijk nog eens aanspraak te maken op de Champions' Play-Offs, en dus wil Marc ...

205
205
'Club Brugge gaat all-in voor spits: bod van 10 miljoen'

Club Brugge speurt in januari vooral naar aanvallende versterking. De prioriteit bij uitstek is een ...

518
518
Woorden van Snelders zinderen na in rechtbank

In een emotionele zitting voor het Hof van Beroep kwam voormalig analist Eddy Snelders vandaag zelf ...

76
76
'Bizarre wending bij Anderlecht: transfers van de baan?'

RSC Anderlecht nam tot dusver louter afscheid van Cedric Hatenboer, terwijl Besnik Hasi op inkomend ...

199
199
'Hayen schudt elftal door mekaar: drie wissels in Genk'

Met nog tien speeldagen te gaan prijkt KRC Genk pas op de negende plaats in de ranking. Werk aan de ...

871
871
Ex-topman KBVB Manu Leroy slaat verrassend nieuwe weg in

Manu Leroy, jarenlang een boegbeeld binnen de Belgische voetbalbond, begint aan een nieuw hoofdstuk ...

51
51
'Club Brugge kan cashen: Man City legt miljoenen klaar'

Na de nederlaag in Charleroi zit het bekeravontuur er al op voor Club Brugge. In welke mate die ...

735
735
Anderlecht-AA Gent: Hasi & De Mil hakken knopen door

Dé kraker in de kwartfinale van de Croky Cup is uiteraard RSC Anderlecht versus KAA Gent. In ...

373
373
Karl Vannieuwkerke verliest geduld rond Gouden Schoen

Karl Vannieuwkerke neemt doorgaans geen blad voor de mond. De VRT-man keek met stijgende verbazing ...

1015
1015

Meer sportnieuws