'Grote schoonmaak bij Club Brugge: 5 deals in de maak'

773 stemmen
'Grote schoonmaak bij Club Brugge: 5 deals in de maak'

Op inkomend gebied was het de voorbije weken al druk bij Club Brugge, dat snel nog een aantal dossiers hoopt af te ronden. Terwijl maakt Blauw-Zwart ook werk van een aantal uitgaande transfers. Meer nog dan cashen op de vele goudhaantjes ligt de prioriteit van Dévy Rigaux en co vooral op enkele overbodige pionnen die moeten worden gedumpt.

Nadat het al afscheid nam van Denis Odoi en Éder Balanta wil Club verder gaan met de grote kuis in de kleedkamer, waar nog wel wat overtollige ballast rondloopt. Het Laatste Nieuws weet dat zowel voor Dedryck Boyata en Philip Zinckernagel als de teruggekeerde huurlingen Roman Yaremchuk, Faitout Maouassa en Kamal Sowah snel een oplossing wordt gezocht.

LEES OOK: Hete zomer Antwerp: Overmars krijgt cruciale transfertip

Bal ligt in kamp van Boyata

In het geval van Boyata, die in de oefenwedstrijd tegen AEK Athene opnieuw door de mand viel, luidde het recent nog dat er weinig schot in de zaak zat. Nu klinkt het bij HLN dat de ex-Rode Duivel toch op de nodige interesse kan rekenen. Behalve vage belangstelling uit Turkije zouden tevens twee Belgische ploegen Club willen verlossen van de geflopte grootverdiener. 

Die mag uiteraard voor een bijzonder beperkt bedrag beschikken, al is het nog maar de vraag in welke mate Boyata zélf bereid is om in te leveren. De bal ligt nu dus in zijn kamp. Dat geldt ook voor Yaremchuk, voor wie de landskampioen wél nog een aanzienlijke som uit de brand wil slepen. De mislukte recordaankoop weigerde zelf al een overstap naar Trabzonspor.

Yaremchuk & Zinckernagel

Club heeft wel goede hoop dat het de mislukte recordaankoop, die een degelijk EK achter de rug heeft, elders kan slijten. Naar verluidt staat hij alvast in diverse topcompetities op de radar. Hoewel de ene gegadigde voorlopig concreter zou zijn dan de andere lijkt het dus nog slechts een kwestie van tijd alvorens Yaremchuk definitief andere oorden zal opzoeken.

Ook voor Zinckernagel, die onder Nicky Hayen naar de achtergrond verdween maar voordien wel aardige cijfers kon voorleggen, mag het geen probleem zijn om een overnemer te vinden. Hij moet plaats maken voor betere wingers. Maouassa zou dan weer kunnen terugkeren naar Frankrijk. Sowah slijten belooft tot slot een iets minder evidente opdracht te worden.

Wie kan Club nog het meest bijbrengen?

Meest recent

'Knoop doorgehakt: Club verliest eerste kampioenenspeler'

Club Brugge zal tijdens de zomermercato een aanzienlijk deel van zijn kampioenenploeg kwijtspelen. ...

20
20
Genk zwaar benadeeld: "Geen respect van Pro League"

KRC Genk strijdt aanstaande zondag tegen AA Gent voor het laatste Europese ticket. Maar de ...

126
126
Weer prijs voor Engeland: Palace pakt Conference League

Een week nadat Aston Villa de Europa League veroverde, heeft een Engelse club ook beslag gelegd op ...

28
28
Champions League: Club moet monsterlijke loting vrezen

Club Brugge kroonde zich voor de 20ste keer tot Belgisch landskampioen. Hierdoor mag het komend ...

152
152
'Barça zet mercato in de fik: Kompany perplex na 80M-deal'

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen en dus barst de transferperiode stilaan ...

76
76
De Cat-hype kop ingedrukt: "Potverdekke maar 20 matchen"

Nathan De Cat was één van opvallendste figuren van het voorbije seizoen in de Jupiler ...

346
346
Hete zomer Antwerp: Overmars krijgt cruciale transfertip

Antwerp FC heeft afgelopen weekend een punt gezet achter een tegenvallend seizoen. Het woord is nu ...

312
312
Belgische clubs alert: 'Pocognoli op straat bij Monaco'

Nu het seizoen in het clubvoetbal er nagenoeg opzit, kan de trainerscarrousel op toerental beginnen ...

158
158
"Bestaat niet meer" - trieste conclusie na seizoen Anderlecht

RSC Anderlecht heeft het seizoen afgesloten met een blamage op het veld van Union SG. Maar enkele ...

410
410
Pakkende woorden: Gündogan lucht hart over coach Kompany

Vincent Kompany heeft een uitstekend tweede seizoen als hoofdcoach van Bayern München achter de ...

165
165
‘Miljoenendeal in de maak: Club praat met oude bekende’

Club Brugge grijpt terug naar een transferdossier dat al langer op tafel ligt in Westkapelle. In ...

605
605
'D-Day voor Club Brugge: Stankovic krijgt duidelijkheid'

Club Brugge staat voor een bijzonder drukke zomer. Het zal wellicht weer heel wat smaakmakers ...

444
444
Hasi doet boekje open over ontslag bij Anderlecht

Bij Anderlecht is het een zeer woelig seizoen geweest, dat ook op een valse noot eindigde. Het greep ...

236
236
'Miljoenentransfer Antwerp: opvolger staat al klaar'

Antwerp beleefde een moeilijk seizoen. Met Stef Wils en Joseph Oosting werden alweer twee trainers ...

337
337
Charleroi jubelt: Speler van het Jaar blijft aan boord

Voor Charleroi was het een tegenvallend seizoen met twee trainerswissels en een lange zwakke reeks, ...

22
22
'Uittocht Club: volgende deal komt op gang'

Club Brugge heeft dit seizoen opnieuw de landstitel veroverd en een sterke campagne afgewerkt in de ...

462
462
'Toptransfer voor De Busser na afscheid bekende naam'

De voorbije seizoenen speelde Jari De Busser zich in de kijker bij Go Ahead Eagles. De doelman was ...

88
88
Club Brugge verrast en gaat shoppen bij AA Gent

Club Brugge zal deze zomer zijn werk hebben op de transfermarkt. Het lijkt erop dat er voor heel wat ...

246
246
'Verrassende oude bekende trainerskandidaat bij Anderlecht'

Het eerste werk van Antoine Sibierski als sportief directeur van Anderlecht lijkt het vinden van een ...

462
462
Wat een farce: proces rond verkoop RSCA weer uitgesteld

Normaal gezien zou donderdag eindelijk het proces rond mogelijke fraude bij de verkoop van ...

140
140
Rode Duivel solliciteert: "Ben klaar voor Club Brugge"

Club Brugge gaat een heel drukke zomermercato tegemoet. Er gaan heel veel spelers de club verlaten. ...

624
624
Zetterberg over drie RSCA-spelers: "Hen zeker houden"

Bij RSC Anderlecht gaat er het een en ander gebeuren deze zomer. Antoine Sibierski gaat samen met de ...

388
388
Exit De Bruyne? Napoli schrikt van opvallende evolutie

Kevin De Bruyne heeft zijn eerste seizoen bij Napoli achter de rug. Een groot succes werd dat niet. ...

272
272
Deschacht weet wie dé ideale coach is voor Anderlecht

Bij RSC Anderlecht hopen ze binnen dit en een paar weken de nieuwe coach voor te stellen. Olivier ...

425
425
De Mil speelt open kaart over zijn toekomst bij AA Gent

Rik De Mil hoopt AA Gent alsnog naar een Europees ticket te kunnen loodsen. Echt overtuigend was het ...

709
709

Meer sportnieuws