'Grote schoonmaak bij Club Brugge: 5 deals in de maak'

773 stemmen
'Grote schoonmaak bij Club Brugge: 5 deals in de maak'

Op inkomend gebied was het de voorbije weken al druk bij Club Brugge, dat snel nog een aantal dossiers hoopt af te ronden. Terwijl maakt Blauw-Zwart ook werk van een aantal uitgaande transfers. Meer nog dan cashen op de vele goudhaantjes ligt de prioriteit van Dévy Rigaux en co vooral op enkele overbodige pionnen die moeten worden gedumpt.

Nadat het al afscheid nam van Denis Odoi en Éder Balanta wil Club verder gaan met de grote kuis in de kleedkamer, waar nog wel wat overtollige ballast rondloopt. Het Laatste Nieuws weet dat zowel voor Dedryck Boyata en Philip Zinckernagel als de teruggekeerde huurlingen Roman Yaremchuk, Faitout Maouassa en Kamal Sowah snel een oplossing wordt gezocht.

LEES OOK: 'Club heeft beet: miljoenenaanwinst gespot in Brugge'

Bal ligt in kamp van Boyata

In het geval van Boyata, die in de oefenwedstrijd tegen AEK Athene opnieuw door de mand viel, luidde het recent nog dat er weinig schot in de zaak zat. Nu klinkt het bij HLN dat de ex-Rode Duivel toch op de nodige interesse kan rekenen. Behalve vage belangstelling uit Turkije zouden tevens twee Belgische ploegen Club willen verlossen van de geflopte grootverdiener. 

Die mag uiteraard voor een bijzonder beperkt bedrag beschikken, al is het nog maar de vraag in welke mate Boyata zélf bereid is om in te leveren. De bal ligt nu dus in zijn kamp. Dat geldt ook voor Yaremchuk, voor wie de landskampioen wél nog een aanzienlijke som uit de brand wil slepen. De mislukte recordaankoop weigerde zelf al een overstap naar Trabzonspor.

Yaremchuk & Zinckernagel

Club heeft wel goede hoop dat het de mislukte recordaankoop, die een degelijk EK achter de rug heeft, elders kan slijten. Naar verluidt staat hij alvast in diverse topcompetities op de radar. Hoewel de ene gegadigde voorlopig concreter zou zijn dan de andere lijkt het dus nog slechts een kwestie van tijd alvorens Yaremchuk definitief andere oorden zal opzoeken.

Ook voor Zinckernagel, die onder Nicky Hayen naar de achtergrond verdween maar voordien wel aardige cijfers kon voorleggen, mag het geen probleem zijn om een overnemer te vinden. Hij moet plaats maken voor betere wingers. Maouassa zou dan weer kunnen terugkeren naar Frankrijk. Sowah slijten belooft tot slot een iets minder evidente opdracht te worden.

Wie kan Club nog het meest bijbrengen?

Meest recent

'Grote De Bruyne-schok: spraakmakende transfer op tafel'

Kevin De Bruyne geniet momenteel met volle teugen van zijn vakantieperiode. Ondertussen wordt volop ...

72
72
'Supertransfer Mika Godts: eerste bod van 45 miljoen'

Mika Godts is op weg naar een bijzonder mooie transfer. In de afgelopen dagen raakte bekend dat ...

44
44
Trossard maakt veel emoties los met mysterieuze boodschap

Leandro Trossard kende een sterk WK met de Rode Duivels en is helemaal klaar voor een nieuw ...

30
30
'Club heeft beet: miljoenenaanwinst gespot in Brugge'

Club Brugge moest vrijdagavond na strafschoppen zijn meerdere erkennen in de supercup tegen Union ...

445
445
'Antwerp gaat voor stunt: huurbod op Overmars-bekende'

Nu de overname is beklonken, heeft Antwerp FC de inhaalbeweging ingezet op de mercato. Maar de Great ...

336
336
'PSG pakt weer uit: wereldkampioen naar Prinsenpark'

Paris Saint-Germain kroonde zich in de voorbije twee seizoen telkens tot eindwinnaar in de Champions ...

86
86
Antwerp gaat nipt onderuit, extra vertrekker bij Union

Binnen een week trekt het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League zich weer op gang. Antwerp FC ...

67
67
'Club krijgt groen licht: peperdure aanwinst onderweg'

Club Brugge heeft zondagmiddag het vertrek van Raphael Onyedika wereldkundig gemaakt. Sportief ...

680
680
Vermeeren (met nieuwe look) verbaast vriend en vijand bij Leipzig

Nu Mark van Bommel het roer heeft overgenomen als bondscoach, mag een aantal kandidaat-Rode Duivels ...

419
419
'Concurrentie gruwt: Arsenal pakt uit met nieuwe sterspeler'

Arsenal FC legde afgelopen seizoen voor de eerste keer sinds 2004 beslag op de Engelse landstitel. ...

213
213
Witte rook nabij: opvallende gast bij oefenduel Antwerp

Antwerp FC vertoeft momenteel in Londen waar het een week voor de competitiestart nog twee ...

214
214
Onyedika vertrekt na 183 duels: Club vangt aardige som

Club Brugge heeft afscheid genomen van één van zijn vaste krachten. Zondagnamiddag ...

253
253
Romelu Lukaku brengt met zinderende video fans tot kookpunt

De situatie van Romelu Lukaku is nog steeds hoogst onzeker. De aanvaller kende een sterk WK, maar ...

217
217
Groot Arsenal-debuut Tzolis: Engelse pers deelt cijfer uit

Christos Tzolis versierde in het tussenseizoen een droomtransfer naar Arsenal FC. Zaterdag mocht hij ...

480
480
Anderlecht titelkandidaat? Analist doet voorspelling

RSC Anderlecht is in de Europese voorrondes goed begonnen aan het nieuwe seizoen. De vraag is nu ...

935
935
'Plan Club Brugge onder druk: transferwending Tresoldi'

Met zijn doelpunt in de supercup toonde Nicolo Tresoldi zich bij de start van het nieuwe seizoen ...

937
937
Net rond Infantino sluit zich: "Achterkamertjesachtige deal"

Gianni Infantino heeft zichzelf serieus in de nesten gewerkt. Zijn megalomane 'FIFA Forward ...

352
352
'Transferbom Romelu Lukaku: gesprekken al opgestart'

Nu zijn makelaar heeft aangegeven dat hij zeker geen tweede viool wil gaan spelen bij SSC Napoli, ...

882
882
Union heeft oude bekende beet: transferdetails bekend

Union SG legde vrijdagavond beslag op zijn eerst trofee van het seizoen: het won de supercup na ...

134
134
TRANSFERUURTJE: 'Dubbele deal Anderlecht, Club pusht bij Genk'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

612
612
‘Standard wil nog uitpakken met bekende naam’

Standard Luik leek klaar op de zomermercato, maar nu komt journalist Sacha Tavolieri nog met een ...

223
223
Chambaere reageert op woeste Club-fans: “Klootzakje spelen”

Union SG pakte de eerste prijs van het seizoen door na strafschoppen te winnen van Club Brugge. De ...

181
181
Zulte troeft resem clubs af voor nieuw goudhaantje

Zulte Waregem heeft met Zalan Atrok (20) mogelijk een nieuw goudhaantje in huis gehaald. Tegen ...

342
342
Antwerp-fans verbazen in Engeland: “Nog nooit gezien”

Royal Antwerp FC ging in de oefenwedstrijd tegen Millwall met 1-0 onderuit, maar de supporters ...

282
282
Club Brugge ziet wéér toptalent vertrekken

Club Brugge incasseert deze zomermercato. Niet alleen in de A-kern dreigen er na Christos Tzolis nog ...

185
185

Meer sportnieuws