'Grote schoonmaak bij Club Brugge: 5 deals in de maak'

773
'Grote schoonmaak bij Club Brugge: 5 deals in de maak'

Op inkomend gebied was het de voorbije weken al druk bij Club Brugge, dat snel nog een aantal dossiers hoopt af te ronden. Terwijl maakt Blauw-Zwart ook werk van een aantal uitgaande transfers. Meer nog dan cashen op de vele goudhaantjes ligt de prioriteit van Dévy Rigaux en co vooral op enkele overbodige pionnen die moeten worden gedumpt.

Nadat het al afscheid nam van Denis Odoi en Éder Balanta wil Club verder gaan met de grote kuis in de kleedkamer, waar nog wel wat overtollige ballast rondloopt. Het Laatste Nieuws weet dat zowel voor Dedryck Boyata en Philip Zinckernagel als de teruggekeerde huurlingen Roman Yaremchuk, Faitout Maouassa en Kamal Sowah snel een oplossing wordt gezocht.

LEES OOK: Club Brugge en Anderlecht delen de punten na matige topper

Bal ligt in kamp van Boyata

In het geval van Boyata, die in de oefenwedstrijd tegen AEK Athene opnieuw door de mand viel, luidde het recent nog dat er weinig schot in de zaak zat. Nu klinkt het bij HLN dat de ex-Rode Duivel toch op de nodige interesse kan rekenen. Behalve vage belangstelling uit Turkije zouden tevens twee Belgische ploegen Club willen verlossen van de geflopte grootverdiener. 

Die mag uiteraard voor een bijzonder beperkt bedrag beschikken, al is het nog maar de vraag in welke mate Boyata zélf bereid is om in te leveren. De bal ligt nu dus in zijn kamp. Dat geldt ook voor Yaremchuk, voor wie de landskampioen wél nog een aanzienlijke som uit de brand wil slepen. De mislukte recordaankoop weigerde zelf al een overstap naar Trabzonspor.

Yaremchuk & Zinckernagel

Club heeft wel goede hoop dat het de mislukte recordaankoop, die een degelijk EK achter de rug heeft, elders kan slijten. Naar verluidt staat hij alvast in diverse topcompetities op de radar. Hoewel de ene gegadigde voorlopig concreter zou zijn dan de andere lijkt het dus nog slechts een kwestie van tijd alvorens Yaremchuk definitief andere oorden zal opzoeken.

Ook voor Zinckernagel, die onder Nicky Hayen naar de achtergrond verdween maar voordien wel aardige cijfers kon voorleggen, mag het geen probleem zijn om een overnemer te vinden. Hij moet plaats maken voor betere wingers. Maouassa zou dan weer kunnen terugkeren naar Frankrijk. Sowah slijten belooft tot slot een iets minder evidente opdracht te worden.

Wie kan Club nog het meest bijbrengen?

Meest recent

Brighton blijft verbazen, Sunderland stunt weg van laatste plaats

In de Premier League is er zondagnamiddag één en ander verschoven in het klassement. ...

8
8
Ajax grijpt in slotseconden naast koppositie in Eredivisie

Ajax heeft zondagnamiddag een uitgelezen kans laten liggen om minstens voorlopig aan de leiding te ...

7
7
Bom barst bij Club Brugge: Diakhon stormt woedend weg

Club Brugge zal ongetwijfeld meer verwacht hebben van de klassieker tegen Anderlecht, waarin het ...

236
236
Coosemans niet euforisch: "Dat is de volgende stap"

RSC Anderlecht kende een zeer goede week. Na zeges tegen KVC Westerlo en RB Salzburg pakten ze ook ...

133
133
Vanaken woedend na Club-RSCA: "Schaf die VAR af"

Club Brugge en RSC Anderlecht deelden de punten in het Jan Breydelstadion. Het werd 1-1 na een al ...

780
780
Club Brugge en Anderlecht delen de punten na matige topper

Club Brugge werkte namiddag de topper tegen RSC Anderlecht af. Het werd zeker niet de meest ...

134
134
Weer geen zege voor Napoli: exit Allegri?

Napoli speelde namiddag de topper in eigen huis tegen Lazio. Een match die ze maar beter konden ...

15
15
Club Brugge op voorsprong tegen RSCA: "Zielig!"

Club Brugge en RSC Anderlecht begonnen om 13u30 aan de topper in het Jan Breydelstadion. De eerste ...

188
188
Grote uitblinker bij Lommel: "Had drie keer moeten scoren"

Lommel SK pakte een knap punt op het veld van Royal Antwerp FC. De promovendus is bezig aan een goed ...

10
10
Bayern München komt met nieuwe update over Kompany

Vincent Kompany staat dicht bij zijn terugkeer als trainer van Bayern München. Volgens Uli ...

72
72
Spelersgroep Antwerp velt oordeel over ontslag Compper

Royal Antwerp FC is bezig aan een toch wel erbarmelijk seizoen. De Great Old heeft zeker niet de ...

257
257
Bruno kent zijn verdict: Anderlecht neemt grote beslissing

Het zag er een week geleden bijzonder somber uit voor Vitor Bruno bij Anderlecht. Na tegenvallende ...

195
195
Leko mist plots vier spelers, Bruno verrast

Club Brugge en RSC Anderlecht spelen om 13u30 de topper van deze speeldag. Ivan Leko en Vitor Bruno ...

122
122
Rits onthult wat hij hoort over Vitor Bruno bij Anderlecht

Mats Rits werd door Olivier Renard en Tim Borguet op bedenkelijke wijze naar de C-kern gestuurd. Na ...

258
258
TRANSFERUURTJE: Toptransfer voor Forbs, De Winter grof wild

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

117
117
Coucke opgeschrikt door bijtincident: politie grijpt hard in

Een opvallende weekend is het voor Anderlecht-eigenaar Marc Coucke. Deze namiddag staat Paars-Wit ...

54
54
‘Strijd om Seys barst los: dan in stroomversnelling’

Joaquin Seys is grof wild. De linksback is dit seizoen een absolute smaakmaker bij Club Brugge, ...

129
129
Code rood bij KRC Genk: Thorup verrast met ingreep

KRC Genk kampt met een 15 op 30 en dat is te weinig voor de Limburgers. Het is dan ook code rood ...

419
419
Valentine schrikt van waarheid Ruben Van Gucht: "Dat kan toch niet?"

Een gewone avond op de sofa draaide voor Ruben Van Gucht (39) uit op een onverwachte terugblik. Wat ...

120
120
Pijnlijke tendens Westerlo: spelers grijpen in

Westerlo zit in de hoek waar de klappen vallen. De Kemphanen incasseerden afgelopen drie wedstrijden ...

49
49
‘Club Brugge – Anderlecht: Leko voert twee wissels door’

De meest interessante affiche van speeldag 11 van de Jupiler Pro League is ongetwijfeld Club Brugge ...

273
273
‘Koni De Winter is stikjaloers op één Rode Duivel’

Koni De Winter wil niet meer voor de Rode Duivels spelen. Zijn omgeving spreekt van “iets ...

524
524
Boskamp begrijpt één man bij RSCA niet: "Waarom doe je dat?"

RSC Anderlecht is versterkt uit de zomermercato gekomen. Bij Paars-Wit hebben ze echter een ...

115
115
KBVB stelt nieuwe bondscoach Red Flames voor

Elisabet Gunnarsdóttir werd enkele weken geleden ontslagen als bondscoach van de Red Flames. ...

129
129
Zorgt Ivan Leko voor verrassing tegen Anderlecht?

Club Brugge neemt het zondag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart moet Freddie Potts missen wegens ...

184
184

Meer sportnieuws