'Club Brugge laat nog 10 spelers vertrekken'

2014 stemmen
'Club Brugge laat nog 10 spelers vertrekken'

Club Brugge is bezig aan een indrukwekkende zomermercato. De grote titelfavoriet is nu al bekend. Blauw-Zwart gaat de kern echter nog uitdunnen. De Krant van West-Vlaanderen weet dat er nog heel wat spelers de club mogen verlaten.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht haakt af, domper voor Tzolis'

Nusa en Skov Olsen

Club Brugge is bereid om mee te werken aan een vertrek van Antonio Nusa, Andreas Skov Olsen en Raphael Onyedika. Als alles meezit, hoopt Club Brugge minstens 60 miljoen euro te vangen voor het trio. Zij zorgen dan wéér voor heel veel financiële inkomsten. 

Nicky Hayen ziet het ook niet meer zitten in een aantal andere jongens. Casper Nielsen, Philip Zinckernagel en Roman Yaremchuk zijn ervaren spelers die geen basisplaats hebben. Zij mogen ook weg mits een degelijk tot goed voorstel. Zinckernagel werd al gelinkt aan Bodo Glimt, Yaremchuk aan onder meer Trabzonspor. Zij zouden Brugge wel eens snel kunnen gaan verlaten. Romeo Vermant mag de club op huurbasis verlaten, nadat hij vorig jaar het al een half seizoen degelijk deed bij KVC Westerlo.

Boyata & co

Dan zijn er ook nog een aantal compleet overbodige spelers. Voor hen is het helemaal over in Brugge. Dedryck Boyata heeft zeker geen toekomst meer in Brugge. De krant vergeet ook Faitout Maouassa en Kamal Sowah. Zij moeten ook op zoek naar een nieuwe werkgever. 

Club Brugge haalde met Christos Tzolis, Zaid Romero en Ardon Jashari al drie nieuwe spelers ter waarde van 18 miljoen euro. Ngal'ayel Mukau en Gustaf Nilsson volgen wellicht nog, wat de transferuitgaven op ongeveer 29 miljoen euro zou zetten.

Is Club goed bezig op de transfermarkt?

Meest recent

Magic Messi! Historische goals brengen Argentinië ronde verder

Argentinië blijft voorlopig op koers om zijn wereldtitel te verlengen. De Albiceleste zijn ...

60
60
Nieuwe club voor Renard; AA Gent kondigt vertrek aan

AA Gent begint binnen een maand al aan het nieuwe seizoen in de voorrondes van de Conference League. ...

110
110
Doku vader geworden in Londen! Tijdstip WK-terugkeer bekend

Jérémy Doku en zijn vrouw Shireen Raymond zijn bevallen van hun eerste kindje. Dat ...

248
248
Anderlecht duwt voor WK-transfer: oude bekende in beeld

Anderlecht heeft het dossier van een oude bekende weer op tafel gelegd. Vandaag lijkt het nog een ...

212
212
'Wit konijn Sibierski: nieuwe trainer RSCA onderweg'

RSC Anderlecht vatte maandag de voorbereiding op komend seizoen aan. Nog altijd zonder nieuwe ...

433
433
Bommetje bij RSCA: comeback Kindermans eist slachtoffer

RSC Anderlecht sluit een verloren zoon weer in de armen, want via de clubkanalen werd Jean ...

256
256
Kerkhofs geeft Van Gucht lik op stuk: "Of hij te klein is?"

Sommige uitspraken blijven hangen omdat ze zo onverwacht eerlijk zijn. Dat was ook het geval toen ...

116
116
Garcia slikt bittere pil: WK al afgelopen voor Doku?

Na de magere twee op zes kunnen de Rode Duivels zich geen misstap meer veroorloven. Winst tegen ...

136
136
Anderlecht kondigt Kindermans aan, Antwerp kiest opvolger

Eerder op de dag geraakte bekend dat Jean Kindermans terugkeert naar Neerpede. Lang heeft een ...

353
353
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

492
492
'Vrancken verrast met nieuwe buitenlandse club'

Wouter Vrancken heeft zijn nieuwe club zo goed als beet. De ex-trainer van STVV gaat aan de slag ...

302
302
Kerkhofs heeft groot transfernieuws bij Hasselt

Sporting Hasselt was al heel actief op de transfermarkt. De Limburgers zijn echter nog niet klaar ...

133
133
'Maartens Martens op weg naar buitenlandse stuntclub'

Maartens Martens werd enkele maanden geleden ontslagen bij AZ Alkmaar. De Belgische trainer is op ...

39
39
Sibierski in tijdsnood: Anderlecht moet dringend toeslaan

RSC Anderlecht startte vandaag met de veldtraining. Zonder coach. Daar komt snel verandering in. ...

393
393
Lionel Messi, de man die alle data nutteloos maakt

Het WK kan tot op heden heel erg bekoren. Goed voetbal, verrassingen van de kleintjes en de meeste ...

53
53
België barst: De Bruyne & co, geen lieve verhaaltjes meer

België bakt er voorlopig niks van dit WK. Van de ervaren kleppers is alleen Thibaut Courtois ...

463
463
'Anderlecht slaat toe: Jean Kindermans keert terug'

De kogel is door de kerk: Jean Kindermans keert terug naar RSC Anderlecht. Dat maakt Het Laatste ...

659
659
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

126
126
Nainggolan betrokken bij verkeersincident in Antwerpen

Radja Nainggolan is met Patro Eisden begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De ...

108
108
Vanaken in de basis: grote gevolgen voor de aanval

Hans Vanaken wordt in de basis geschreeuwd door bepaalde analisten. Maar Rudi Garcia gaat dan knopen ...

318
318
Chadli corrigeert Garcia: "Zij hadden sneller moeten komen"

De Rode Duivels likken hun wonden na een nieuwe ontgoochelende prestatie op het WK. Na de ...

130
130
Drukte bij Lommel: 4 vertrekkers, 3 anderen kunnen blijven

Lommel SK wist het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 te pakken. De Limburgers ...

49
49
Mazzu heeft nieuwe Belgische club beet

Felice Mazzu hopte de voorbije jaren al tussen heel wat Belgische clubs. De ervaren trainer moest ...

101
101
Transfers: aanwinsten voor Charlerloi, Beveren, La Louvière

Door het WK is het nog even wachten op echte toptransfers, maar heel wat kleinere clubs zijn wel al ...

224
224
Mokerslag Duitsland: einde WK voor sterkhouder

Drie landen zijn op dit moment al zeker van kwalificatie voor de knock-outfase van het WK. Naast ...

41
41

Meer sportnieuws