'Gretig Standard maakt werk van komst oude bekende'

door
'Gretig Standard maakt werk van komst oude bekende'

Standard heeft wederom een belabberd seizoen achter de rug en wil zich in de komende jaargang herpakken. Daarvoor tonen de Rouches zich behoorlijk actief op de transfermarkt. Zo denkt men onder meer aan een voormalig sterkhouder van AA Gent.

Sinds de Luikse club in handen kwam van de Noord-Amerikaanse investeringsmaatschapij '777 Partners', loopt het sportief gezien niet van een leien dakje. Bovendien kampen de Amerikanen zelf met de nodige financiële en juridische problemen. Achter de schermen wordt dan ook werk gemaakt van een overname.

Maar ondertussen blijft de club niet bij de pakken zitten. In de komende jaargang willen de Rouches zich immers veel sneller verzekeren van het behoud en indien mogelijk zelfs meedoen voor een plek in de top zes. Om die doelen te bereiken wordt coach Ivan Leko alvast van de nodige versterking voorzien.

LEES OOK: Europe Play-Offs: droomscenario KRC Genk ligt klaar

Koopjes zoektocht

Door de situatie van '777 Partners' zijn de middelen echter beperkt en dus moet men creatief te werk gaan. Middenvelder Marko Bulat werd bijvoorbeeld met aankoopoptie gehuurd van Dinamo Zagreb. Daarnaast werden flankverdediger Boli Bolingoli, verdediger Bosko Sutalo en spits Grejohn Kyei op transfervrije basis gestrikt.

Daar zal het evenwel niet bij blijven. De algemene verwachting is namelijk dat Standard de clubkas zal proberen te spijzen met de verkoop van bepaalde spelers en zij moeten ook vervangen worden. De club blijft de markt dan ook verder afspeuren naar andere koopjes. Daarbij is ook Dylan Bronn in beeld.

Contacten lopen

De Tunesische verdediger maakte destijds indruk bij AA Gent, maar momenteel is zijn carrière wat in het slop geraakt. Bronn ligt wel nog onder contract bij Salernitana. Daar zou hij evenwel voor een beperkte som mogen beschikken. Volgens La Dernière Heure blijft zijn piste alvast open voor de Rouches. Bij Le Soir meldt men dan weer dat er al contacten werden gelegd met de speler en zijn entourage. Al zou het dossier voorlopig nog niet vergevorderd zijn.

Standard doet binnen de vijf seizoenen weer mee aan de top ...

Meest recent

Lardot scherp voor arbitrage: "Valse start play-offs"

Afgelopen weekend werden de play-offs op gang getrapt. Nu het om de knikkers gaat, komt uiteraard ...

17
17
'Zware erfenis Renard: miscasts weg bij Anderlecht?'

Even leek Jérémy Taravel de trein weer op de rails krijgen, maar dat schokeffect is ...

80
80
Opvallende afwezigen bij Club Brugge: reden bekend?

De magere vertoning na de pauze biedt stof tot nadenken, maar met een 4-2 zege tegen Anderlecht kon ...

140
140
Taravel slaat bal mis: Anderlecht betaalt blunder cash

In de tweede helft werd een regelrechte blamage nog vermeden, maar voor de pauze zakte RSC ...

148
148
Tzolis maakt statement: koude oorlog bij Club Brugge

Club Brugge begon aan de play-offs met een klinkende 4-2 zege tegen aartsrivaal Anderlecht. Vooral ...

311
311
Taravel de gebeten hond na desastreuze helft Anderlecht

RSC Anderlecht werd afgelopen speeldag van het kastje naar de muur gespeeld in de eerste helft tegen ...

170
170
‘Ex-Westerlo-speler in vieze papieren: tot 7 jaar cel’

Vanuit Roemenië komt een opvallend nieuwtje overgewaaid. Ex-Westerlo-speler Kader Keita is daar ...

48
48
Vandenbempt maakt Mac Allister compleet belachelijk

Afgelopen speeldag stond bol van incidenten en discutabele fases. Zo was er de veelbesproken ...

270
270
Garcia schrikt: verrassende wending Debast tegen Trossard

Zeno Debast is bij Sporting CP uitgegroeid tot een polyvalente speler. Het jeugdproduct van RSC ...

55
55
Degryse snapt niets van Anderlecht: “Vrees ik voor…”

RSC Anderlecht heeft meteen een eerste mokerslag gekregen in de Champions Play-Offs. Paars-Wit ging ...

210
210
‘Charleroi grijpt genadeloos in: Hans Cornelis ontslagen’

Sporting Charleroi koos voor Hans Cornelis als de vervanger voor de naar KAA Gent vertrokken Rik De ...

171
171
‘Amadou Onana op weg naar absolute monstertransfer’

Amadou Onana is niet meer weg te denken bij de Belgische nationale ploeg, maar ook in Engeland ...

87
87
Anderlecht ferm op hun plek gezet: ondergrens bereikt

De topper tussen Club Brugge en RSC Anderlecht zindert nog na. Paars-Wit werd in de eerste helft ...

250
250
Vandenbempt maakt korte metten met Leko

Club Brugge-coach Ivan Leko haalde na de topper tegen RSC Anderlecht ferm uit. De Kroaat zag een ...

184
184
KAA Gent gooit pijnpunten eerlijk op tafel na KV Mechelen

KAA Gent leek op weg naar een eerste driepunter in de Champions Play-Offs, maar tegen KV Mechelen ...

111
111
Mechele legt ziel bloot: Pijn achter succes raakt iedereen

De carrière van Brandon Mechele verloopt sprookjesachtig, al was dat zeker niet altijd zo. De ...

145
145
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht slaat al toe, KV Mechelen jubelt’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

334
334
BAS hakt knoop door: forfaitzege in Challenger Pro League

KV Kortrijk kreeg eerder een forfaitzege tegen RFC Seraing nadat die wedstrijd werd afgelast. ...

179
179
Leko verklaart oorlog aan Garcia en Mannaert: "Géén vrienden"

Ivan Leko deed na de winst tegen RSC Anderlecht enkele opvallende uitspraken. De Kroaat zag een ...

139
139
Anderlecht heeft goud in handen: nieuw toptalent verbaast

RSC Anderlecht legt veel vertrouwen in de jeugdopleiding en elk jaar komen er weer nieuwe talenten ...

255
255
Hans Vanaken zorgt voor diep vertederende beelden na topper

De topper tussen Club Brugge en Anderlecht kende gisteren een bijzonder verloop. Blauw Zwart walste ...

94
94
Napoli-ploegmakkers vellen oordeel over Lukaku

De situatie van Romelu Lukaku is penibel aan het worden bij Napoli. De aanvaller ligt in de clinch ...

318
318
Ivan Leko met de handen in het haar: “Een raadsel”

Club Brugge won afgelopen speeldag met 4-2 van RSC Anderlecht. Blauw-Zwart speelde een ...

156
156
De Cat uitgefloten op Jan Breydel: pittige discussie barst los

RSC Anderlecht incasseerde maandagmiddag een pijnlijke 4-2-nederlaag op het veld van Club Brugge en ...

924
924
'Dortmund wil Rode Duivel: transfer van 30 à 40 miljoen'

Komende zomer komen weer verschillende (kandidaat-)Rode Duivels in aanmerking voor een mooie ...

107
107

Meer sportnieuws