'Gretig Standard maakt werk van komst oude bekende'

door
'Gretig Standard maakt werk van komst oude bekende'

Standard heeft wederom een belabberd seizoen achter de rug en wil zich in de komende jaargang herpakken. Daarvoor tonen de Rouches zich behoorlijk actief op de transfermarkt. Zo denkt men onder meer aan een voormalig sterkhouder van AA Gent.

Sinds de Luikse club in handen kwam van de Noord-Amerikaanse investeringsmaatschapij '777 Partners', loopt het sportief gezien niet van een leien dakje. Bovendien kampen de Amerikanen zelf met de nodige financiële en juridische problemen. Achter de schermen wordt dan ook werk gemaakt van een overname.

Maar ondertussen blijft de club niet bij de pakken zitten. In de komende jaargang willen de Rouches zich immers veel sneller verzekeren van het behoud en indien mogelijk zelfs meedoen voor een plek in de top zes. Om die doelen te bereiken wordt coach Ivan Leko alvast van de nodige versterking voorzien.

LEES OOK: 'Standard drukt door voor aanwinst nummer vier'

Koopjes zoektocht

Door de situatie van '777 Partners' zijn de middelen echter beperkt en dus moet men creatief te werk gaan. Middenvelder Marko Bulat werd bijvoorbeeld met aankoopoptie gehuurd van Dinamo Zagreb. Daarnaast werden flankverdediger Boli Bolingoli, verdediger Bosko Sutalo en spits Grejohn Kyei op transfervrije basis gestrikt.

Daar zal het evenwel niet bij blijven. De algemene verwachting is namelijk dat Standard de clubkas zal proberen te spijzen met de verkoop van bepaalde spelers en zij moeten ook vervangen worden. De club blijft de markt dan ook verder afspeuren naar andere koopjes. Daarbij is ook Dylan Bronn in beeld.

Contacten lopen

De Tunesische verdediger maakte destijds indruk bij AA Gent, maar momenteel is zijn carrière wat in het slop geraakt. Bronn ligt wel nog onder contract bij Salernitana. Daar zou hij evenwel voor een beperkte som mogen beschikken. Volgens La Dernière Heure blijft zijn piste alvast open voor de Rouches. Bij Le Soir meldt men dan weer dat er al contacten werden gelegd met de speler en zijn entourage. Al zou het dossier voorlopig nog niet vergevorderd zijn.

Standard doet binnen de vijf seizoenen weer mee aan de top ...

Meest recent

'Club Brugge heeft beet: medische keuring gepland'

Het zijn drukke tijden bij Club Brugge. Het moet om 21u vol aan de bak tegen Marseille om ...

1
1
Spits weg bij Union, één spits out en twee in bij Westerlo

De wintermercato is toe aan zijn laatste week en dus zijn verschillende Belgische clubs nog bezig ...

11
11
'Club baalt keihard: Barça kaapt absoluut toptalent weg'

Bij Club Brugge wisten ze de voorbije jaren al heel wat jong talent te lanceren vanuit NXT en er ...

126
126
AA Gent slaat toe: revelatie blijft aan boord

Bij AA Gent lijkt het tij na een moeilijke periode eindelijk te keren. Dankzij drie zeges op rij ...

74
74
'Geen Schjelderup? Club lonkt naar Engelsman én ex-flop'

Club Brugge wist deze winter met de komst van Felix Lemaréchal al zijn middenveld te ...

371
371
Emery bevestigt mokerslag voor Tielemans en Rode Duivels

Aston Villa is al zeker van de top acht in de Europa League en dus staat er voor de Engelsen ...

70
70
Hallucinante FIFA-cijfers: JPL met bijna 700 miljoen

In 2025 is er met 24.558 internationale voetbaltransfers in het professionele mannenvoetbal een ...

133
133
Lawal verklapt waarom Genk in Europa wél sterk presteert

In België draait het dit seizoen voor geen meter bij Racing Genk. Ze liggen uit de Beker van ...

88
88
Kompany vol lof: "Net zoals bij Anderlecht"

Bayern München speelt vanavond in de Champions League op het veld van PSV. Dat zou wel eens een ...

129
129
Club Brugge, Union en Genk: de kassa rinkelt enorm

Club Brugge, KRC Genk en Union SG zijn de enige Belgische ploegen die nog actief zijn in Europa. De ...

181
181
Hayen kondigt grote wijziging aan bij KRC Genk

KRC Genk is al zeker van minstens de tussenronde in de Europa League. Donderdag spelen ze in eigen ...

250
250
Vermeeren en De Ketelaere: waarom de tijd héél erg dringt

Arthur Vermeeren en Charles De Ketelaere keren met Marseille en Atalanta terug naar België. De ...

112
112
'Ngonge verbaast en versiert weer fraaie transfer'

De carrière van Cyril Ngonge kende al een zeer opmerkelijk verloop. Nadat hij bij Club Brugge ...

44
44
Nieuwe megatransfer wenkt voor Union: "Deze winter?"

Bij Union hebben ze in de voorbije zomers de kassa al stevig zien rinkelen. Vorige zomer wisten ze ...

67
67
'Anderlecht mag toch nog hopen op verhoopte vertrekker'

Bij Anderlecht presenteerden ze dinsdag met Moussa Diarra hun derde aanwinst van de winter. Daarmee ...

307
307
'Carrasco bidt voor transfer en doet straffe zet'

In de slotdagen van de wintermercato lijkt Yannick Carrasco nog een hoofdrol te gaan vertolken. De ...

67
67
'Leko grijpt in: Club ziet af van wintertransfer'

Bij Club Brugge haalden ze deze maand tot dusver met Felix Lemaréchal één ...

371
371
'Anderlecht verliest pion, KV Mechelen vangt nog meer'

Er zal de komende dagen nog heel wat verschuiven bij de Belgische clubs, want de wintermercato is in ...

309
309
KV Kortrijk haalt keihard uit na racisme-incident

Grote verrassing dinsdagavond in de Challenger Pro League, want KV Kortrijk liet zich verrassen door ...

82
82
Sonck velt zeer verrassend oordeel over defensie Club

Het is woensdagavond alles of niets voor Club Brugge in de Champions League. Het moet immers winnen ...

250
250
'Besiktas wil na Özcan ook bij Union shoppen'

Bij Anderlecht lijken ze weldra het vertrek van Yasin Özcan aan te zullen kondigen, want de ...

108
108
TRANSFERUURTJE: 'Verrassing bij RSCA, JPL-sensatie naar Club?'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

434
434
Bad boy van Marseille dreigt Brugse CL-droom te ruïneren

Hij is de naam die vanavond door Jan Breydel zal zoemen nog voor de aftrap. Mason Greenwood staat in ...

152
152
Van der Elst genadeloos voor Leko en Club Brugge

Club Brugge speelt een allesbeslissende wedstrijd in de Champions League tegen Olympique Marseille. ...

342
342
Here we go! ‘KRC Genk rondt knaltransfer met Barça af’

Eerder kwam het nieuws naar buiten dat FC Barcelona aanklopte bij KRC Genk om Juwensley Onstein ...

317
317

Meer sportnieuws