'Kompany houdt been stijf: transferdeal van 50 miljoen'

225 stemmen
'Kompany houdt been stijf: transferdeal van 50 miljoen'

De Bundesliga zal komend seizoen extra interessant worden om te volgen vanuit Belgische perspectief door de aanstelling van Vincent Kompany als hoofdcoach bij Bayern München. Momenteel is hij alvast volop bezig met het vormen van zijn selectie. Daarbij lijkt één grote naam op weg naar de uitgang.

Terwijl de start van de Jupiler Pro League zienderogen dichterbij komt, moet de voorbereiding van Bayern nog goed en wel van start gaan. Begin augustus werken Kompany en co zelfs nog een Aziatische tournee af. De eerste Bundesliga-wedstrijd volgt pas in het voorlaatste weekend van augustus.

Desondanks is Der Rekordmeister al druk in de weer op de transfermarkt. Met Hiroki Ito werd alvast een verdediger weggeplukt bij VfB Stuttgart. Daarnaast maakte Bayern afgelopen weekend de komst van Michael Olise bekend. De Franse flankaanvaller komt voor zo'n 60 miljoen euro over van Crystal Palace.

LEES OOK: 'Bayern dokt 55 miljoen: Kompany krijgt WK-uitblinker'

Plaats maken in salarisbudget

Daar zal het evenwel niet bij blijven. Ook Fulham-middenvelder Joao Palhinha wordt eerstdaags verwacht en ondertussen wordt gespeurd naar interessante opties voor de aanvalslinie. Maar daar tegenover moet ook ruimte gemaakt worden binnen de selectie en het salarisbudget. Dus moeten ook bepaalde spelers vertrekken.

Matthijs de Ligt is alvast één van de jongens die daarvoor in aanmerking komt. De Nederlandse EK-ganger heeft nochtans het potentieel om basisspeler te zijn, maar ook Kompany zou dus bereid zijn hem te laten gaan. En Manchester United drukt momenteel door om de komst van de verdediger af te ronden.

Petitie bij supporters

Volgens The Daily Mail staat Bayern alvast op punt om een akkoord te beklinken over de transfersom. In totaal zouden de Engelsen zo'n 50 miljoen euro neertellen. De Ligt wil zelf ook graag de stap naar Old Trafford zetten en dus vormt een akkoord over de persoonlijke voorwaarden geen groot struikelblok. Met deze transfer trappen Kompany en co wel tegen de schenen van een flink aantal fans. Zo werd een petitie opgestart om De Ligt aan boord te houden. Maar ondanks enkele tienduizenden handtekeningen, lijkt deze actie zijn effect dus te missen.

Kompany gaat het helemaal maken bij Bayern ...

Meest recent

Ook Kane op afspraak: Engeland dwingt Kroatië op de knieën

Schaduwfavoriet Engeland heeft zijn start op het WK 2026 niet gemist. Kroatië maakte het de ...

12
12
'Schok bij Club Brugge: topploeg klopt aan voor Siquet'

Als vervanger voor de geblesseerde Kyriani Sabbe, werkte Hugo Siquet sterke Play-Offs af bij Club ...

96
96
'City haalt verschroeiend uit: dubbelslag van 230 miljoen'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

82
82
'Club meldt zich bij Anderlecht-target: deal van 9 miljoen'

De sportieve leiding van Club Brugge is momenteel de markt aan het afspeuren op zoek naar ...

169
169
Nederlanders smullen van Duivel: "Hele grote persoonlijkheid"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

167
167
'Transferwending De Cat: absolute jackpot in gevaar'

Bij RSC Anderlecht gaat de voorbereiding op het nieuwe seizoen volgende week van start. Dat zal ...

326
326
Tzolis ziet nieuwe goudklomp bij Club: "Hij trainde mee en ..."

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge talenten te lanceren vanuit de jeugdopleiding. En ...

324
324
Argentijnse pers komt met trieste reden voor tranen Messi

Lionel Messi heeft tijdens zijn eerste wedstrijd op het WK 2026 meteen de show gestolen. Zo was hij ...

235
235
Optater Ronaldo en co: Congo stunt met historisch WK-punt

Het WK 2026 is met een flinke tegenvaller van start gegaan voor het Portugal van sterspeler ...

70
70
Outfit Garcia maakt tongen los: "Net een treinconducteur"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

96
96
'Bayern dokt 55 miljoen: Kompany krijgt WK-uitblinker'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

173
173
Na WK nieuwe nummer één? Lammens reageert duidelijk

De Rode Duivels begonnen hun WK met een ontgoocheling, want tegen Egypte hadden ze toch meer ...

52
52
AA Gent pakt uit met WK-ganger bij Jonge Duivels

Net als veel andere Belgische clubs zet AA Gent dezer dagen alsmaar meer in op jong talent. De ...

59
59
'Club troeft Sporting af: 5 miljoen voor eerste aanwinst'

Club Brugge wil doorgaans zijn transferhuiswerk snel klaar hebben en is ook nu al druk in de weer. ...

500
500
Charleroi kiest nieuwe coach, bijna witte rook in Beveren

Er stonden deze zomer heel wat trainersvacatures open bij Belgische eersteklassers. Nu de start van ...

125
125
'Antwerp haalt opgelucht adem: megaboete vermeden'

Er werd de voorbije jaren al heel wat geschreven over de financiële situatie van Antwerp, dat ...

176
176
Fabrizio Romano meldt stevige transferdomper voor Club

Bij Club Brugge is het nog wachten op de eerste zomeraanwinst. De voorbije weken werden nochtans al ...

183
183
'Dubbelslag Anderlecht: Sibierski slaat schaamteloos toe'

Anderlecht ruikt een buitenkans in Frankrijk. Antoine Sibierski heeft niet één, maar ...

916
916
Zulte Waregem houdt icoon voor dertiende seizoen aan boord

Zulte Waregem maakt zich op voor zijn tweede seizoen terug in de Jupiler Pro League, nadat ze ...

97
97
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

250
250
'Bom op WK: Ivoriaanse speler opgepakt voor matchfixing'

Het WK is ondertussen enkele dagen ver en nu al krijgen we te kampen met de nodige controverses. Een ...

120
120
Rigaux heeft beet: icoon keert terug bij Feyenoord

Dévy Rigaux drukt meteen zijn stempel bij Feyenoord, enkele weken nadat de Belgische sportief ...

81
81
Bromance Ronaldo-Martinez: cijfers spreken boekdelen

Cristiano Ronaldo begint aan zijn zesde en laatste WK. CR7 is op zijn 41ste nog steeds een ...

36
36
'KV Kortrijk stunt met deals bij Standard en Beerschot'

KV Kortrijk begon als eerste met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Kerels gaan de komende ...

374
374
Congo wil stunten met speler met schimmig Anderlecht-verhaal

Congo trekt met heel wat ex-spelers uit de Jupiler Pro League naar het WK. Van Chancel Mbemba tot ...

101
101

Meer sportnieuws