'Kompany houdt been stijf: transferdeal van 50 miljoen'

225 stemmen
'Kompany houdt been stijf: transferdeal van 50 miljoen'

De Bundesliga zal komend seizoen extra interessant worden om te volgen vanuit Belgische perspectief door de aanstelling van Vincent Kompany als hoofdcoach bij Bayern München. Momenteel is hij alvast volop bezig met het vormen van zijn selectie. Daarbij lijkt één grote naam op weg naar de uitgang.

Terwijl de start van de Jupiler Pro League zienderogen dichterbij komt, moet de voorbereiding van Bayern nog goed en wel van start gaan. Begin augustus werken Kompany en co zelfs nog een Aziatische tournee af. De eerste Bundesliga-wedstrijd volgt pas in het voorlaatste weekend van augustus.

Desondanks is Der Rekordmeister al druk in de weer op de transfermarkt. Met Hiroki Ito werd alvast een verdediger weggeplukt bij VfB Stuttgart. Daarnaast maakte Bayern afgelopen weekend de komst van Michael Olise bekend. De Franse flankaanvaller komt voor zo'n 60 miljoen euro over van Crystal Palace.

LEES OOK: 'Kompany keert volledig: grote naam mag beschikken'

Plaats maken in salarisbudget

Daar zal het evenwel niet bij blijven. Ook Fulham-middenvelder Joao Palhinha wordt eerstdaags verwacht en ondertussen wordt gespeurd naar interessante opties voor de aanvalslinie. Maar daar tegenover moet ook ruimte gemaakt worden binnen de selectie en het salarisbudget. Dus moeten ook bepaalde spelers vertrekken.

Matthijs de Ligt is alvast één van de jongens die daarvoor in aanmerking komt. De Nederlandse EK-ganger heeft nochtans het potentieel om basisspeler te zijn, maar ook Kompany zou dus bereid zijn hem te laten gaan. En Manchester United drukt momenteel door om de komst van de verdediger af te ronden.

Petitie bij supporters

Volgens The Daily Mail staat Bayern alvast op punt om een akkoord te beklinken over de transfersom. In totaal zouden de Engelsen zo'n 50 miljoen euro neertellen. De Ligt wil zelf ook graag de stap naar Old Trafford zetten en dus vormt een akkoord over de persoonlijke voorwaarden geen groot struikelblok. Met deze transfer trappen Kompany en co wel tegen de schenen van een flink aantal fans. Zo werd een petitie opgestart om De Ligt aan boord te houden. Maar ondanks enkele tienduizenden handtekeningen, lijkt deze actie zijn effect dus te missen.

🚀 FC Bayern München-fans lezen nu:

'Kompany keert volledig: grote naam mag beschikken'
'Kompany keert volledig: grote naam mag beschikken'
205

Kompany gaat het helemaal maken bij Bayern ...

Meest recent

Sporting Hasselt plant twee absolute knaltransfers

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Challenger Pro League. De club haalde al de nodige ...

0
0
'Anderlecht speurt rond: één piste geen optie'

RSC Anderlecht gaat op zoek naar versterking. Op de sociale media ‘dromen’ bepaalde fans ...

89
89
Zuid-Korea lacht: het (on)gelijk van KRC Genk

Zuid-Korea opent zijn WK met een duel tegen Tsjechië. De Zuid-Koreanen hebben een elftal dat ...

32
32
Portugal wint ondanks Ronaldo-fase, heftige storm treft Engelsen

Daags voor de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika, stonden de laatste WK-oefenmatchen op het ...

32
32
Kopzorgen Garcia: België krijgt slecht nieuws voor WK-opener

Aanstaande maandag trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang tegen Egypte. Maar de ...

268
268
Vrancken weigert twee voorstellen: opening voor Feyenoord?

Na een historisch goed seizoen besloot Wouter Vrancken om af te zwaaien bij STVV. De Belgische ...

129
129
Voorbode voor WK? Ronaldo zorgt voor monumentale misser

Portugal wordt door heel wat kenners beschouwd als één van de favorieten voor het ...

113
113
Basiself Rode Duivels: Sonck slaat iedereen met verstomming

Het aftellen is nu echt begonnen. Donderdagavond wordt het WK 2026 op gang getrapt, aanstaande ...

361
361
Niemand zag het aankomen: Hasi verbaast met nieuwe club

Sinds zijn ontslag bij RSC Anderlecht zat Besnik Hasi de voorbije weken zonder club. Nu heeft de ...

182
182
'Kompany keert volledig: grote naam mag beschikken'

Vincent Kompany geniet momenteel nog van een welverdiende vakantie na een druk seizoen. Maar achter ...

204
204
'Club niet gerust: toptransfer aanvaller terug op tafel'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

378
378
WK 26': zó denkt Frankrijk dit keer over Rode Duivels

Tijdens de voorbije grote toernooien werd vanuit Frankrijk wel eens neerbuigend gedaan over de Rode ...

673
673
'Garcia onder druk: verregaande gevolgen bij slecht WK'

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

312
312
Club-fans geloven oren niet: ongeziene stunt Verhaeghe

Bart Verhaeghe is nog lang niet klaar met Club Brugge. Na de tweede ster droomt de voorzitter van ...

3534
3534
Verbeke duikt plots op in samenwerking met wereldster

Er is in het voorbije jaar bij Anderlecht weer heel wat veranderd. Wouter Vandenhaute begaf ...

66
66
'Real blijft maar gaan en wil nu ook sterkhouder City'

Real Madrid beleefde een tegenvallend seizoen en bleef al voor het tweede jaar op rij achter zonder ...

81
81
Schrik om Doku: ploegmaats komen met update

Als de Rode Duivels straks ver willen raken op het WK, dan zal daarbij een belangrijke rol weggelegd ...

148
148
Saelemaekers tipt Garcia: nieuwe positie op WK?

De Rode Duivels zijn intussen al wat meer gesetteld in hun nieuwe basecamp in Seattle, waar ze ...

60
60
'Club houdt groot talent uit buitenlandse klauwen'

Het is voor Club Brugge een bewogen seizoen geweest, dat het na een razend spannende strijd als ...

212
212
Kortrijk haalt nieuwe spits, Patro gaat weer Duitse toer op

Het Belgische voetbalseizoen zit er nog maar net op, maar voor veel clubs nadert de start van de ...

71
71
Ruben Van Gucht breekt los als DJ: "Het is een leugen!"

Hij is overal tegelijk. Op televisie, in de sportwereld en tegenwoordig ook achter de draaitafels. ...

26
26
AA Gent verrast met komst gewezen JPL-coach

AA Gent eindigde zijn seizoen op de valreep met een Europees ticket, nadat het in de barrage na ...

236
236
Club Brugge pakt uit: groot talent tekent bij

Club Brugge groeide de voorbije jaren uit tot een talentenfabriek, wat dit seizoen nog eens ...

210
210
STVV pakt uit met opvolger voor Wouter Vrancken

STVV verbaasde dit seizoen de Belgische voetbalwereld met een derde plaats in de Jupiler Pro League, ...

178
178
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

108
108

Meer sportnieuws