'Kompany houdt been stijf: transferdeal van 50 miljoen'

door
'Kompany houdt been stijf: transferdeal van 50 miljoen'

De Bundesliga zal komend seizoen extra interessant worden om te volgen vanuit Belgische perspectief door de aanstelling van Vincent Kompany als hoofdcoach bij Bayern München. Momenteel is hij alvast volop bezig met het vormen van zijn selectie. Daarbij lijkt één grote naam op weg naar de uitgang.

Terwijl de start van de Jupiler Pro League zienderogen dichterbij komt, moet de voorbereiding van Bayern nog goed en wel van start gaan. Begin augustus werken Kompany en co zelfs nog een Aziatische tournee af. De eerste Bundesliga-wedstrijd volgt pas in het voorlaatste weekend van augustus.

Desondanks is Der Rekordmeister al druk in de weer op de transfermarkt. Met Hiroki Ito werd alvast een verdediger weggeplukt bij VfB Stuttgart. Daarnaast maakte Bayern afgelopen weekend de komst van Michael Olise bekend. De Franse flankaanvaller komt voor zo'n 60 miljoen euro over van Crystal Palace.

LEES OOK: 'Kompany helemaal verloren: monstertransfer op komst'

Plaats maken in salarisbudget

Daar zal het evenwel niet bij blijven. Ook Fulham-middenvelder Joao Palhinha wordt eerstdaags verwacht en ondertussen wordt gespeurd naar interessante opties voor de aanvalslinie. Maar daar tegenover moet ook ruimte gemaakt worden binnen de selectie en het salarisbudget. Dus moeten ook bepaalde spelers vertrekken.

Matthijs de Ligt is alvast één van de jongens die daarvoor in aanmerking komt. De Nederlandse EK-ganger heeft nochtans het potentieel om basisspeler te zijn, maar ook Kompany zou dus bereid zijn hem te laten gaan. En Manchester United drukt momenteel door om de komst van de verdediger af te ronden.

Petitie bij supporters

Volgens The Daily Mail staat Bayern alvast op punt om een akkoord te beklinken over de transfersom. In totaal zouden de Engelsen zo'n 50 miljoen euro neertellen. De Ligt wil zelf ook graag de stap naar Old Trafford zetten en dus vormt een akkoord over de persoonlijke voorwaarden geen groot struikelblok. Met deze transfer trappen Kompany en co wel tegen de schenen van een flink aantal fans. Zo werd een petitie opgestart om De Ligt aan boord te houden. Maar ondanks enkele tienduizenden handtekeningen, lijkt deze actie zijn effect dus te missen.

Kompany gaat het helemaal maken bij Bayern ...

Meest recent

Competitie of Europa? Hayen duidt prioriteit aan

Woensdagavond zijn alle ogen gericht op Club Brugge in de Champions League, maar ook KRC Genk is nog ...

10
10
Beerschot moet aan de bak: leegloop op Kiel?

Beerschot mag nog altijd dromen van promotie naar de Jupiler Pro League, al heeft het vorig weekend ...

14
14
Club Brugge-speler ontsnapt op ongeziene wijze aan schorsing

Club Brugge moet woensdagavond alweer aan de bak in de Champions League. Ondanks de ...

75
75
AA Gent krijgt geweldige opsteker voor laatste rechte lijn

Nog vijf speeldagen resten er in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en daarin lijkt ...

42
42
Okon gelooft in stunt Club Brugge en ziet hierdoor grote kans

Paul Okon was enkele jaren geleden assistent-trainer van Carl Hoefkens toen Club Brugge in eigen ...

81
81
Standard heeft prijs en slaat mooie slag

Bij Standard kent alweer een pover seizoen, maar de club hoopt de volgende jaren weer meer ...

57
57
Albert luidt alarmbel over twee Duivels: "Maak me zorgen"

Binnen een viertal maanden gaat het WK van start. De Rode Duivels kennen de nodige problemen, want ...

66
66
Verheyen over smaakmaker Club: "Niet klaar voor grote club"

Bij Club Brugge verkochten ze de afgelopen jaren voor héél veel geld. Geen enkele ...

212
212
Red Flames zien na 112 caps wéér grote naam afhaken

Het is duidelijk dat er stilaan een nieuw tijdperk is bij de Red Flames. De Belgische dames zien ...

31
31
Europese topcoach: "Haal Karetsas weg bij KRC Genk"

Bij KRC Genk weten ze dat ze met Konstantinos Karetsas een fenomeen in de rangen hebben. De jonge ...

375
375
Transferplan Club Brugge: Rigaux doet boekje open

Club Brugge heeft het voorbije decennium een straffe ontwikkeling doorgemaakt. Het groeide uit tot ...

252
252
'Toptransfer in de maak voor Amadou Onana'

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat toernooi zal ongetwijfeld een invloed hebben ...

99
99
Mechele zorgt voor straffe primeur bij Club Brugge

Club Brugge hoopt om 21u opnieuw een Europese topavond te beleven. Dan komt Atletico Madrid op ...

134
134
UEFA grijpt in na racismerel rond Vinicius

Het werd dinsdag helaas geen feestavond in de Champions League. Alle sportieve verdiensten van de ...

231
231
Garcia moet volgende Rode Duivel schrappen voor maart

De Rode Duivels trekken in maart op stage naar de Verenigde Staten. Het wordt de laatste bijeenkomst ...

98
98
Aster Nzeyimana spuwt het uit: "Om van te kokhalzen"

Ze deelden recent nog ontroerend nieuws na een moeilijke periode. Aster Nzeyimana en Lize Feryn ...

70
70
De Condé benoemt enorm verschil bij Genk

Niet alleen Club Brugge is deze week aan zet in Europa. Donderdag komt ook KRC Genk in actie, want ...

152
152
Openda en Faes beleven zeer pijnlijke avond in CL

Het is dinsdagavond geen al te beste avond geworden voor de Belgen in de Champions League. Thibaut ...

40
40
Van der Elst stuurt Club grote waarschuwing voor Atletico

Club Brugge haalde vorig seizoen knap de achtste finales van de Champions League en hoopt dat ...

100
100
'Nieuwe knaltransfer Union: meer dan 20 miljoen'

Union moet de Champions League-wedstrijden van deze week op de televisie volgen, nadat de ...

107
107
TRANSFERUURTJE: 'Twijfels rond Schreuder, exit Verschaeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

346
346
Mbappé scheldt ‘racist’ de huid vol: “Nooit meer spelen”

De racismerel in de Champions League tussen Real Madrid en Benfica blijft de gemoederen bezighouden. ...

137
137
Vandenbempt draait kar volledig over Club Brugge

Club Brugge staat in de Champions League-tussenronde tegenover Atlético Madrid. De ...

461
461
Noa Lang haalt ferm uit na glansrol bij Galatasaray

Noa Lang verliet Napoli in de winter voor Galatasaray. De concurrentie in Italië was enorm en ...

136
136
Mignolet emotioneel: "Ze vragen alleen of ik pijn heb"

Bij Club Brugge leven ze toe naar wat hopelijk opnieuw een sprookjesachtige avond wordt op Jan ...

244
244

Meer sportnieuws