'Kompany houdt been stijf: transferdeal van 50 miljoen'

door
'Kompany houdt been stijf: transferdeal van 50 miljoen'

De Bundesliga zal komend seizoen extra interessant worden om te volgen vanuit Belgische perspectief door de aanstelling van Vincent Kompany als hoofdcoach bij Bayern München. Momenteel is hij alvast volop bezig met het vormen van zijn selectie. Daarbij lijkt één grote naam op weg naar de uitgang.

Terwijl de start van de Jupiler Pro League zienderogen dichterbij komt, moet de voorbereiding van Bayern nog goed en wel van start gaan. Begin augustus werken Kompany en co zelfs nog een Aziatische tournee af. De eerste Bundesliga-wedstrijd volgt pas in het voorlaatste weekend van augustus.

Desondanks is Der Rekordmeister al druk in de weer op de transfermarkt. Met Hiroki Ito werd alvast een verdediger weggeplukt bij VfB Stuttgart. Daarnaast maakte Bayern afgelopen weekend de komst van Michael Olise bekend. De Franse flankaanvaller komt voor zo'n 60 miljoen euro over van Crystal Palace.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Duivel voor Inter, topaankoop Bayern'

Plaats maken in salarisbudget

Daar zal het evenwel niet bij blijven. Ook Fulham-middenvelder Joao Palhinha wordt eerstdaags verwacht en ondertussen wordt gespeurd naar interessante opties voor de aanvalslinie. Maar daar tegenover moet ook ruimte gemaakt worden binnen de selectie en het salarisbudget. Dus moeten ook bepaalde spelers vertrekken.

Matthijs de Ligt is alvast één van de jongens die daarvoor in aanmerking komt. De Nederlandse EK-ganger heeft nochtans het potentieel om basisspeler te zijn, maar ook Kompany zou dus bereid zijn hem te laten gaan. En Manchester United drukt momenteel door om de komst van de verdediger af te ronden.

Petitie bij supporters

Volgens The Daily Mail staat Bayern alvast op punt om een akkoord te beklinken over de transfersom. In totaal zouden de Engelsen zo'n 50 miljoen euro neertellen. De Ligt wil zelf ook graag de stap naar Old Trafford zetten en dus vormt een akkoord over de persoonlijke voorwaarden geen groot struikelblok. Met deze transfer trappen Kompany en co wel tegen de schenen van een flink aantal fans. Zo werd een petitie opgestart om De Ligt aan boord te houden. Maar ondanks enkele tienduizenden handtekeningen, lijkt deze actie zijn effect dus te missen.

🚀

Kompany gaat het helemaal maken bij Bayern ...

Meest recent

Ferrera pleit schuldig: "Was niet goed van mij"

FCV Dender verloor afgelopen weekend met 1-2 van Zulte Waregem. De ploeg mag zich daardoor al ...

0
0
Van Bommel héél duidelijk over aanbiedingen van Anderlecht

Bij Royal Antwerp FC gaat het van kwaad naar erger. Als er komende zomer niet flink wordt ...

37
37
'Ajax beslist over transfers Godts en Dolberg'

Ajax is al jaren op de dool en moet dit seizoen nog keihard knokken voor een Europees ticket. De ...

17
17
‘Standard wacht bang af: twee sterkhouders twijfelen’

Standard hoopt volgend seizoen beter te doen dan dit jaar. De Rouches blijven moeite hebben om weer ...

38
38
Blessure De Cat zorgt voor immens probleem bij Anderlecht

Nathan De Cat is vier tot zes weken buiten strijd bij RSC Anderlecht. Daardoor mist Paars-Wit hem ...

101
101
Van der Elst maakt Leko af na Diakhon-farce

Club Brugge won afgelopen weekend op Stayen, maar dat ging niet van een leien dakje. Het kwam ...

128
128
'Lukaku neemt beslissing over terugkeer naar Napoli'

De voorbije weken zat het er bovenarms op tussen Napoli en Romelu Lukaku. De Italiaanse kampioen was ...

51
51
Liefdesbom rond Mulder slaat keihard in bij Vandaag Inside

De familie Mulder is al jarenlang een vaste waarde op de Belgische televisie. Zowel Jan als zoon ...

48
48
'Club Brugge baalt: megabod afgewezen'

Voorlopig is het op transfervlak nog stil gebleven bij Club Brugge, maar achter de schermen werkt ...

176
176
Verdict De Cat bekend: Anderlecht krijgt mokerslag

Anderlecht wipte zondagavond naar de vierde plaats in het klassement dankzij een late zege tegen AA ...

441
441
Mentaal probleem Anderlecht: Kana suggereert oplossing

Anderlecht heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. ...

119
119
Bizarre keuze Oosting: "Ik begrijp hem echt niet"

Voor Antwerp dreigen de play-offs een grote ontgoocheling te worden. De Great Old ging vrijdag ...

94
94
Union-Club: Albert doet stevige voorspelling

Ook na twee speeldagen in de Champions' Play-Off blijft het status quo in de titelstrijd behouden. ...

412
412
'Openda heeft transfer helemaal beet'

Het is intussen al meer dan een maand geleden dat Loïs Openda nog eens op het veld verschenen ...

116
116
TRANSFERUURTJE: 'Duivel voor Inter, topaankoop Bayern'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

142
142
Groot risico Leko loont: “Hij scoort punten bij spelers”

Club Brugge verwezenlijkte afgelopen speeldag een straffe comeback tegen Sint-Truiden VV. ...

153
153
Rik De Mil zet klagende KAA Gent-fans op hun plaats

KAA Gent ging tegen RSC Anderlecht pijnlijk onderuit. De Buffalo’s kwamen op voorsprong, maar ...

231
231
Onana gaat viraal: geweldige reactie op scheldende fan

Amadou Onana begint meer en meer harten te veroveren in Engeland. De middenvelder is een sterkhouder ...

71
71
Vandenbempt ziet gigantisch probleem voor Club Brugge

Club Brugge won afgelopen weekend onverdiend met 1-2 van STVV. Op verplaatsing blijft Blauw-Zwart ...

360
360
Degryse scherp voor topclub: "Ik verwacht meer"

STVV-Club Brugge was een goede partij, met vooral een sterke thuisploeg. KV Mechelen-Union SG was ...

85
85
Verschaeren niet eens met Taravel: "Mogen van geluk spreken"

Yari Verschaeren vertrek na dit seizoen bij RSC Anderlecht. De middenvelder viel alweer goed in bij ...

250
250
'Drama in voetbalwereld: speler sterft na gewapende overval'

Zopas kwam er bijzonder droevig nieuws vanuit Ghana naar buiten. Daar maken ze melding van het ...

0
0
Jubilaris bij Club Brugge: te goed voor Jupiler Pro League

Club Brugge moét kampioen worden. Blauw-Zwart kan het zich niet veroorloven om ...

318
318
Taravel leert wéér dure les na gevleide zege tegen AA Gent

RSC Anderlecht won met 3-1 van AA Gent, maar hoe ze dat gedaan hebben... Dat weten ze nog niet in ...

147
147
Anderlecht houdt hart vast: Taravel geeft eerste verdict De Cat

RSC Anderlecht speelde zondagavond geen grootse wedstrijd tegen AA Gent en kwam zelfs meermaals goed ...

339
339

Meer sportnieuws