'Kompany houdt been stijf: transferdeal van 50 miljoen'

door
'Kompany houdt been stijf: transferdeal van 50 miljoen'

De Bundesliga zal komend seizoen extra interessant worden om te volgen vanuit Belgische perspectief door de aanstelling van Vincent Kompany als hoofdcoach bij Bayern München. Momenteel is hij alvast volop bezig met het vormen van zijn selectie. Daarbij lijkt één grote naam op weg naar de uitgang.

Terwijl de start van de Jupiler Pro League zienderogen dichterbij komt, moet de voorbereiding van Bayern nog goed en wel van start gaan. Begin augustus werken Kompany en co zelfs nog een Aziatische tournee af. De eerste Bundesliga-wedstrijd volgt pas in het voorlaatste weekend van augustus.

Desondanks is Der Rekordmeister al druk in de weer op de transfermarkt. Met Hiroki Ito werd alvast een verdediger weggeplukt bij VfB Stuttgart. Daarnaast maakte Bayern afgelopen weekend de komst van Michael Olise bekend. De Franse flankaanvaller komt voor zo'n 60 miljoen euro over van Crystal Palace.

LEES OOK: 'Kompany lacht tanden bloot: Bayern contacteert steraanvaller'

Plaats maken in salarisbudget

Daar zal het evenwel niet bij blijven. Ook Fulham-middenvelder Joao Palhinha wordt eerstdaags verwacht en ondertussen wordt gespeurd naar interessante opties voor de aanvalslinie. Maar daar tegenover moet ook ruimte gemaakt worden binnen de selectie en het salarisbudget. Dus moeten ook bepaalde spelers vertrekken.

Matthijs de Ligt is alvast één van de jongens die daarvoor in aanmerking komt. De Nederlandse EK-ganger heeft nochtans het potentieel om basisspeler te zijn, maar ook Kompany zou dus bereid zijn hem te laten gaan. En Manchester United drukt momenteel door om de komst van de verdediger af te ronden.

Petitie bij supporters

Volgens The Daily Mail staat Bayern alvast op punt om een akkoord te beklinken over de transfersom. In totaal zouden de Engelsen zo'n 50 miljoen euro neertellen. De Ligt wil zelf ook graag de stap naar Old Trafford zetten en dus vormt een akkoord over de persoonlijke voorwaarden geen groot struikelblok. Met deze transfer trappen Kompany en co wel tegen de schenen van een flink aantal fans. Zo werd een petitie opgestart om De Ligt aan boord te houden. Maar ondanks enkele tienduizenden handtekeningen, lijkt deze actie zijn effect dus te missen.

Kompany gaat het helemaal maken bij Bayern ...

Meest recent

Union doorbreekt Mechelse vloek: met 6 op 6 naar titelclash

Union SG is met een perfect rapport aan de Champions' Play-Offs begonnen. Dankzij een doelpunt van ...

23
23
Hayen voert één wissel door, Mazzu grijpt stevig in

KRC Genk is met belangrijke uitoverwinning aan de Europe Play-Offs begonnen. Dat vraagt wel om een ...

4
4
Toptarget speelt open kaart: "Transfer naar Club Brugge?"

Of hij nog in actie zal komen bij Club Brugge, zal afhangen van zijn revalidatie. Maar feit is dat ...

48
48
Ongeziene dominantie: Beveren gaat voor historie in CPL

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de Challenger Pro League afgewerkt. Het wordt dan ...

40
40
'Maat is vol: RSCA-titularis speelt plek definitief kwijt'

RSC Anderlecht krijgt zondagavond het bezoek van AA Gent. De algemene verwachting is dat coach ...

135
135
'Kompany lacht tanden bloot: Bayern contacteert steraanvaller'

Bayern München heeft zaterdagavond geschiedenis geschreven. Tijdens de vlotte zege op St. Pauli ...

119
119
Leko dropt hint: essentiële wissel in basiself Club?

Club Brugge wist zaterdagavond de volle buit te pakken na een erg moeizame wedstrijd op het veld van ...

100
100
KV Mechelen - Union: Vanderbiest en Hubert wisselen één keer

Union SG is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen, maar moet zondagmiddag wel bevestigen op ...

21
21
Hayen klopt op tafel bij Genk: "Gaan er alles aan doen"

KRC Genk kan voorlopig niet tevreden zijn over het seizoen tot dusver. Maar de Limburgers hebben in ...

211
211
'City steekt zomermercato in de fik met topmiddenvelder'

Manchester City maakt zich op voor Premier League-toppers die de Engelse titelstrijd in een ...

69
69
TU: 'Gepeperde transfersom Vermeeren, Club vindt aanvaller'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

210
210
KV Kortrijk promoveert naar JPL: transfervuurwerk op komst

KV Kortrijk zal volgend seizoen weer te zien zijn in de Jupiler Pro League. De Kerels waren zeker ...

259
259
Sebaoui briest na STVV – Club Brugge: ploegmakkers afgemaakt

STVV stond op voorsprong in de eerste helft tegen Club Brugge. De Kanaries speelden een sterke ...

135
135
Uitblinker Godts spreekt over zomerse knaltransfer

Mika Godts behoorde bij Ajax weer tot de uitblinkers. De buitenspeler was goed voor een doelpunt, ...

43
43
Vetlesen zet Club Brugge op scherp: “Assholes…”

Het zag er na 45 minuten op Stayen niet goed uit voor Club Brugge. Blauw-Zwart stond op achterstand ...

211
211
Union Berlin pakt uit met primeur: eerste vrouwelijke T1

Union Berlin staat in de Bundesliga op een elfde plek, op zeven punten van de degradatiestreep. De ...

43
43
Valentine gooit bom rond Van Gucht: Charlotte slaat terug

De liefdesperikelen rond Ruben Van Gucht hebben een nieuwe, opvallende wending genomen. In een ...

105
105
Vanderbiest waarschuwt Club Brugge & co

KV Mechelen pakte vorige week een punt tegen AA Gent. Dat was oververdiend. Vandaag nemen de ...

253
253
Westerlo kietelt KRC Genk: spelers spreken ambitie uit

Waar sommigen misschien hadden verwacht dat Royal Antwerp FC of Standard het KRC Genk nog moeilijk ...

110
110
Paniek in amateur: 'Racismerel beslist kampioenschap'

In de amateurreeksen is het stilaan ook 'money time'. Toch lijkt er in één van die ...

93
93
Vanaken verrast: lof voor opvallende pion

Club Brugge kroop door het oog van de naald tegen STVV. De Kanaries verdienden meer dan een ...

193
193
Kompany schrijft geschiedenis: ongeloof bij iedereen

Bayern München is onstopbaar, zo lijkt het wel. Ze wonnen met 0-5 van St. Pauli en dat met een ...

113
113
Leko velt oordeel over Sabbe, Forbs én Diakhon

Club Brugge won bijzonder gevleid met 1-2 op het veld van STVV. De Truienaars kregen de beste ...

398
398
Vrancken over dé fase: "Heb hier minder problemen mee"

STVV speelde een beresterke partij tegen Club Brugge. De Limburgers verdienden zeker een punt, maar ...

162
162
'Club Brugge zet zinnen op nieuwe sensatie'

Bij Club Brugge staan ze voor een héél drukke zomer. De kans is groot dat er een halve ...

357
357

Meer sportnieuws