Gewilde Belg: ‘Cercle Brugge wil KV Mechelen aftroeven’

door
Gewilde Belg: ‘Cercle Brugge wil KV Mechelen aftroeven’

KV Mechelen en Cercle Brugge komen elkaar tegen op de transfermarkt. Malinwa wil Norman Bassette overnemen van het Franse Caen, maar stuit op een flinke vraagprijs.

KV Mechelen huurde Bassette afgelopen seizoen al van Caen met een aankoopoptie van vijf miljoen euro. Dat bedrag was iets te gortig voor Malinwa en nu probeert het de prijs te drukken.

LEES OOK: ‘Jackpot: Cercle-goudhaantje verlaat zinkend schip’

Eerste bod afgewezen

Eerder kwam al naar buiten dat een eerste bod van KV Mechelen van iets meer dan een miljoen euro al werd afgewezen. Caen zou minstens twee miljoen euro willen vangen voor de jonge Belgische spits. Malinwa moet echter oppassen.

KVM is niet de enige Belgische club die achter de diensten van Bassette hengelt. Cercle Brugge wil Malinwa aftroeven en Groen-Zwart kan de spits mogelijk overtuigen met Europees voetbal. Cercle wil zo anticiperen op een vertrek van Kevin Denkey.

Buitenlandse interesse

Denkey, de topschutter van afgelopen seizoen, staat voor een toptransfer en Cercle Brugge wil alvast een vervanger binnenhalen. De miljoenen staan echter nog niet op de bankrekening dus ook Groen-Zwart moet nog voorzichtig omspringen met het budget.

Buiten Cercle Brugge en KV Mechelen is er ook veel buitenlandse interesse voor Bassette. Gazet van Antwerpen spreekt van Reims, Brest, Toulouse, Augsburg en het Schalke 04 van Karel Geraerts.

Voor welke club moet Bassette kiezen?

Meest recent

Ophef bij United: opvallend beeld brengt Lammens in lastig parket

Manchester United speelde maandagavond 4-4-gelijk tegen AFC Bournemouth. Senne Lammens toonde zich ...

0
0
'Atlético en co staan pal: Club Brugge eist monstersom'

Andreas Skov Olsen, Tajon Buchanan, Krépin Diatta, ... Club Brugge liet de voorbije seizoenen ...

94
94
‘Van Bommel naar Genk? Fans koken over’

Nauwelijks is Thorsten Fink ontslagen, of de volgende naam die in de wandelgangen rond gaat is er ...

113
113
Fiasco in Challenger Pro League: DAZN komt verklaring

Terwijl de clubs uit de Jupiler Pro League deze week gespaard worden van midweekvoetbal, wordt de ...

53
53
'Vuurwerk op Anderlecht: zicht op spectaculaire transfer'

Hoewel RSC Anderlecht de voorbije jaren zijn boekhouding weer ietwat op orde kreeg, blijven de ...

138
138
Belgisch toptalent schittert bij PSV en krijgt grote lof

PSV boekte dinsdagavond een vlotte overwinning in de KNVB Beker tegen amateurclub GVVV en lijkt ...

48
48
Barça en Chelsea voorkomen maar net bekerblamages

In Spanje en Engeland wordt er deze midweek ook bekervoetbal afgewerkt. Dinsdagavond kwamen met FC ...

40
40
Bommetje: kosten Stroeykens en co Congo WK-ticket?

Een tiental dagen geleden werd er al geloot voor de groepsfase van het WK, ook al moeten in maart ...

270
270
PSV bekert verder: droomavond voor jonge Belgen

In heel wat landen staat er deze week bekervoetbal op het programma. Zo ook in Nederland, waar ...

23
23
Toch geen ontslag? Brys brengt update over saga

Volgende week gaat de Africa Cup van start en het is nog altijd de vraag hoeveel Belgische trainers ...

103
103
Gouden kans voor Beveren na dompers Kortrijk en Beerschot

Leider SK Beveren kan deze week een gouden zaak doen in de Challenger Pro League. Het zag ...

125
125
Stoelendans gaat voort: Cercle profiteert van malaise Club

Er vond de voorbije week een ongeziene stoelendans plaats in de Jupiler Pro League, die ingezet werd ...

144
144
'Losada vindt na failliet Deinze eindelijk nieuwe club'

Iets meer dan een jaar geleden speelde zich in Deinze een tragedie af. De tweedeklasser ging ...

85
85
Guardiola meldt enorme domper voor Doku

Manchester City is de laatste weken uitstekend op dreef, onder meer met dank aan een ijzersterke ...

74
74
Verhuurde JPL-spelers: Buffalo's vinden stilaan hun draai

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

55
55
Fellaini na transfer naar Charleroi: "Band met Standard?"

Sporting Charleroi verraste iedereen door Marouane Fellaini als adviseur bij de technische staf te ...

117
117
Vrancken geeft transferplannen van STVV prijs

STVV is bezig aan een fantastisch seizoen. De Truienaars staan knap vierde in de Jupiler Pro League ...

145
145
‘Kelderdeal Anderlecht: straffe transfer bij degradant’

Anderlecht-fans wrijven zich in de ogen: hun club kijkt niet naar een bekende naam uit Europa, maar ...

324
324
Ajax strikt ex-JPL'er en ziet alweer grote naam vertrekken

Het was weer een woelige dag bij Ajax. De Amsterdammers zagen nog maar eens een belangrijke pion in ...

56
56
'Anderlecht baalt: KRC Genk niét in de running'

Bij RSC Anderlecht willen ze in januari af van heel wat spelers. Vooral Majeed Ashimeru, Thomas ...

356
356
'KRC Genk verrast: ex-Rode Duivel in beeld als T1'

Bij KRC Genk schakelen ze snel door na het ontslag van Thorsten Fink. De Limburgers zoeken naar een ...

1167
1167
STVV vindt eindelijk oplossing voor 'persona non grata'

STVV heeft eindelijk een oplossing gevonden voor Loïc Lapoussin. De aanvallende middenvelder ...

81
81
Breuk verteerd: Amy Sonck zet Instagram in vuur en vlam

In wat barre winterse tijden (al lopen de temperaturen nog behoorlijk hoog op) is er steeds Amy ...

195
195
KRC Genk heeft beet: toptalent tekent tot medio 2028

Door het ontslag van Thorsten Fink domineert KRC Genk momenteel tegen wil en dank de krantenkoppen. ...

243
243
Oosting incasseert opdoffer: blessuregolf treft Antwerp

Met een negen op negen in de competitie, en tussendoor de kwalificatie voor de kwartfinale van de ...

730
730

Meer sportnieuws