Gewilde Belg: ‘Cercle Brugge wil KV Mechelen aftroeven’

door
Gewilde Belg: ‘Cercle Brugge wil KV Mechelen aftroeven’

KV Mechelen en Cercle Brugge komen elkaar tegen op de transfermarkt. Malinwa wil Norman Bassette overnemen van het Franse Caen, maar stuit op een flinke vraagprijs.

KV Mechelen huurde Bassette afgelopen seizoen al van Caen met een aankoopoptie van vijf miljoen euro. Dat bedrag was iets te gortig voor Malinwa en nu probeert het de prijs te drukken.

LEES OOK: Cinel spreekt duidelijk over mogelijk ontslag bij Cercle

Eerste bod afgewezen

Eerder kwam al naar buiten dat een eerste bod van KV Mechelen van iets meer dan een miljoen euro al werd afgewezen. Caen zou minstens twee miljoen euro willen vangen voor de jonge Belgische spits. Malinwa moet echter oppassen.

KVM is niet de enige Belgische club die achter de diensten van Bassette hengelt. Cercle Brugge wil Malinwa aftroeven en Groen-Zwart kan de spits mogelijk overtuigen met Europees voetbal. Cercle wil zo anticiperen op een vertrek van Kevin Denkey.

Buitenlandse interesse

Denkey, de topschutter van afgelopen seizoen, staat voor een toptransfer en Cercle Brugge wil alvast een vervanger binnenhalen. De miljoenen staan echter nog niet op de bankrekening dus ook Groen-Zwart moet nog voorzichtig omspringen met het budget.

Buiten Cercle Brugge en KV Mechelen is er ook veel buitenlandse interesse voor Bassette. Gazet van Antwerpen spreekt van Reims, Brest, Toulouse, Augsburg en het Schalke 04 van Karel Geraerts.

Voor welke club moet Bassette kiezen?

Meest recent

Ronaldo toont kleinste kantje: zware gevolgen dreigen

Het Portugal van bondscoach Roberto Martinez had gehoopt om donderdagavond zijn WK-ticket officieel ...

34
34
JPL terug op Telenet en Proximus? Club mengt zich in DAZN-soap

De soap rond de televisierechten in het Belgische voetbal blijft de gemoederen bedaren. Binnen de ...

171
171
Rode Ronaldo kookt over in afgang Portugal, Italiaans drama dreigt

Portugal is er donderdagavond niet in geslaagd zijn WK-ticket te bemachtigen. De ploeg van ...

104
104
Matte Smets terug Rode Duivel? Scherpe voorwaarde gesteld

De nationale beloften staan vrijdag voor een sleutelduel tegen Oostenrijk in hun ...

74
74
'Club breekt alle records: transferdeal van 45 miljoen'

Club Brugge KV haalde in de voorbije transferperiode weer een riante som op dankzij de verkoop van ...

355
355
"Kan Ballon d'Or winnen"- Rode Duivel verbluft voetbalwereld

De Rode Duivels zullen het in de komende interlands tegen Kazachstan en Liechtenstein zonder onder ...

106
106
'Strijd De Cat helemaal los: transfergesprekken lopen al'

Met Nathan De Cat heeft RSC Anderlecht opnieuw een absoluut goudklompje uit de eigen opleiding in ...

338
338
Supertransfer Fofana in januari? Lyon-CEO reageert

De Rode Duivels zullen tijdens de huidige interland-periode geen beroep kunnen doen op de ...

193
193
Sels of Lammens? "Hij moet in doel starten bij Duivels"

De Rode Duivels zijn donderdag afgereisd naar Kazachstan. Daar willen ze zich zaternamiddag ...

228
228
Noorwegen virtueel naar WK: krankzinnige cijfers Haaland

Het heeft er alle schijn van dat Noorwegen straks voor het eerst sinds 1998 zal deelnemen aan de ...

123
123
Vanaken reageert: opvallende woorden over De Bruyne

De Rode Duivels willen zich in de komende dagen verzekeren van hun WK-ticket, een zege tegen ...

183
183
Conte wanhoop nabij: enorme mokerslag voor Napoli

Na een serieus transferoffensief in de zomermaanden, begon SSC Napoli met behoorlijk wat ambities ...

66
66
Romelu Lukaku verrast iedereen met straffe 'carrièreswitch'

Wie dacht dat Romelu Lukaku enkel scoorde op het veld, heeft het mis. Terwijl de topschutter van de ...

49
49
'Anderlecht in shock: Europese supermacht vol voor De Cat'

De Belgische U17-lichting kruist vrijdag de degens met Portugal op het WK. Om het verschil te maken ...

563
563
Fink vindt succesdriehoek: "De hersenen van de ploeg"

KRC Genk legde een erg wisselvallig parcours af in het seizoen tot dusver. Maar de laatste weken ...

204
204
Rigaux staat op springen: dé transfer van z’n leven nabij

Dévy Rigaux staat op de drempel van een deal die écht zijn naam zal maken: ...

286
286
Code rood bij Club Brugge: Verhaeghe grijpt stevig in

Gezien de bomvolle kalender hoeft het misschien niet echt te verbazen, maar plots wordt Club ...

767
767
'DAZN loopt blauwtje: Pro League eist monsterboete'

De saga rond DAZN blijft de gemoederen beroeren. Voor het huidige seizoen lijken de uitzendingen ...

403
403
"Stop het nu!" Vandenbempt haalt hakbijl boven op televisie

Peter Vandenbempt kennen we vooral als de man die geweldig commentaar levert bij voetbalwedstrijden. ...

398
398
Hard verdict voor Vanheusden: einde carrière wenkt

Rudi Garcia moet centraal achterin straks op zoek naar een vervanger voor Zeno Debast, die ...

207
207
'Pech voor Club Brugge: prijskaartje Thiago lekt uit'

De boekhouding mag op zijn beide oren slapen bij Club Brugge, waar het nu al flink gevulde ...

462
462
“Niet te geloven!” Ruben Van Gucht onthult duister verleden

Hij is sportanker, radiostem, documentairemaker én regelmatig het onderwerp van ...

133
133
DAZN lacht in vuistje: Proximus bezorgt Pro League kater

De soap rond de mediarechten van het Belgisch voetbal duurt onverminderd voort. Terwijl er achter de ...

852
852
'Club Brugge casht bij grootmacht: deal van 50 miljoen'

De kassa blijft maar rinkelen bij Club Brugge, dat na de recordomzet van afgelopen zomer nog steeds ...

532
532
'Man Utd dropt transferbom van 100 miljoen'

Na een compleet mislukt jaar lijkt Manchester United nu weer te kunnen gaan meedraaien aan de top in ...

71
71

Meer sportnieuws