'KVM pusht voor smaakmaker: eerste bod geweigerd'

door
'KVM pusht voor smaakmaker: eerste bod geweigerd'

Binnen een drietal weken trekt de Jupiler Pro League zich weer op gang. De eersteklasser zijn momenteel dan ook nog volop bezig met het ontrollen van hun transferplannen. KV Mechelen bijvoorbeeld, drukt stevig door voor een aanvallende versterking.

Malinwa moet terugblikken op een wisselvallig seizoen. De Mechelaars begonnen erg tegenvallend aan hun campagne en dreigden zelfs een tijdje weg te zakken in het degradatiemoeras. In het najaar werd dan ook beslist om afscheid te nemen van Steven Defour als hoofdcoach.

Om de voormalige Rode Duivel te vervangen, werd Besnik Hasi terug naar België gehaald. En dat bleek een uitstekende zet. Onder zijn bewind leefde KVM helemaal op. Het greep zelfs ei zo na naast een ticket voor de Champions' Play-Offs en werd uiteindelijk tweede in de Europe Play-Offs.

LEES OOK: Ambras bij KV Mechelen? “Hij zal niet meer spelen”

Verlengd verblijf Bassette

Even leek het erop dat Hasi ondanks die goede prestaties ging vertrekken. Maar uiteindelijk slaagde het Mechelse bestuur er toch in om de trainer aan boord te houden. En dus wil men in de komende jaargang voortbouwen op het goede werk van in de voorbije maanden.

Hasi hoopt alvast dat hij daarvoor opnieuw de beschikking krijgt over Norman Bassette. De Belgische belofte-international werd vorig seizoen al gehuurd van SM Caen en liet een veelbelovende indruk achter. Maar de aankoopoptie in zijn huurovereenkomst, zo'n 5 miljoen euro, was te hoog gegrepen.

Caen vraagt 2 miljoen

Inmiddels raakte bekend dat KVM de onderhandelingen met Caen heeft opgestart om hem aan een lagere prijs over te nemen. Volgens Gazet van Antwerpen werd zelfs een bod neergelegd van zo'n 1 miljoen euro plus bonussen. De Fransen zouden echter mikken op een vast bedrag van 2 miljoen euro. Er zal dus nog stevig onderhandeld moeten worden en ondertussen ligt er nog concurrentie op de loer. Al zou Bassette zelf wel willen blijven in het AFAS-stadion.

KVM gaat volgend seizoen opnieuw meedoen voor PO I ...

Meest recent

'Zulte Waregem hakt knoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

0
0
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

12
12
Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

93
93
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

183
183
Mooie woorden: Courtois zwaait met lof naar Club Brugge

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd om de prestigieuze Youth League te winnen. In ...

140
140
Nieuwe opdoffer Anderlecht: Proto heeft inside informatie

RSC Anderlecht is volop aan het strijden voor een Europees ticket in de Champions' Play-Offs en ...

213
213
Onheilspellend nieuws: Boskamp geeft gezondheidsupdate

Als speler, trainer en zelfs televisie-analist heeft Jan Boskamp een serieuze stempel gedrukt op het ...

68
68
Net niet: Club verliest finale Youth League na penalty's tegen Real

Club Nxt is er maandagavond niet in geslaagd om opnieuw een stukje Belgische voetbalgeschiedenis te ...

156
156
Vanhaezebrouck breekt lans: daverende verrassing in WK-selectie

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

155
155
Bom onder stoel Leko: Club Brugge staat perplex

Bij Club Brugge blijft niet alleen de nederlaag op Union hangen, maar vooral het gevoel dat de titel ...

881
881
Titelstrijd beslecht? “Club Brugge kampt met stress”

Club Brugge verloor afgelopen speeldag met 2-1 van Union SG. De leider deelt zo een eerste ferme ...

73
73
Union schokt België én wereld: “Sterkste prestatie ooit"

Union SG is sinds de promotie naar eerste klasse zéér snel opgeklommen naar de status ...

104
104
Ementa spreekt over transfer: Zulte vreest vertrek

Zulte Waregem is zeker van het behoud, maar toch wil Essevee al een goede basis leggen voor volgend ...

322
322
Grote fout bij Club Brugge: "Geen schande, maar ..."

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Champions Play-Offs een gigantische mokerslag. Op het ...

136
136
Ambras bij KV Mechelen? “Hij zal niet meer spelen”

KV Mechelen zit in de hoek waar de klappen vallen. Malinwa was al in de wolken dat het mocht meedoen ...

455
455
BV's smullen: Amateurvoetbal ontploft op laatste speeldag

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

45
45
Vermant voert de druk stevig op bij Club Brugge

Club Brugge verloor met 2-1 van Union SG, waardoor Blauw-Zwart op zeven speeldagen van het einde ...

193
193
Buitenkans voor Standard: "Zou geen 'neen' zeggen"

Standard is achter de schermen uiteraard bezig met het scouten van spelers. De Luikenaars hebben wel ...

170
170
Anderlecht krijgt waarschuwing: "Belangrijkste match van seizoen"

STVV pakte zijn eerst punt in deze Play-Offs. Het werd 0-0 tegen AA Gent. De Truienaars maken zich ...

230
230
Zaakwaarnemer verklapt: "Sprak met Anderlecht"

RSC Anderlecht is achter de schermen al druk spelers in kaart aan het brengen voor de komende ...

264
264
Leko ziet énorm pijnpunt: "Gebeurt te makkelijk"

Club Brugge zit in de penarie. Blauw-Zwart kan voorlopig niet overtuigen in de Play-Offs en verloor ...

170
170
Zorgen voor Taravel: Anderlecht met gigantisch probleem

RSC Anderlecht pakte een 6 op 9 in de Play-Offs en doet weer volop mee voor de derde plaats. Dat is ...

205
205
Hoeneß looft Kompany: "Gebeurde nog nooit bij Bayern"

Vincent Kompany krijgt enorm veel lof na zijn volgende prijs bij Bayern München. Binnen Bayern ...

399
399
KRC Genk kan RWDM financiële hulplijn bieden

KRC Genk gaat in de zomer uiteraard weer de nodige spelers verkopen. Dat is het lot van elke ...

683
683
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Hij gaat het ver schoppen"

RSC Anderlecht kent een zeer moeizaam seizoen. Er was de Europese vernedering en in de competitie ...

397
397

Meer sportnieuws