'KVM pusht voor smaakmaker: eerste bod geweigerd'

door
'KVM pusht voor smaakmaker: eerste bod geweigerd'

Binnen een drietal weken trekt de Jupiler Pro League zich weer op gang. De eersteklasser zijn momenteel dan ook nog volop bezig met het ontrollen van hun transferplannen. KV Mechelen bijvoorbeeld, drukt stevig door voor een aanvallende versterking.

Malinwa moet terugblikken op een wisselvallig seizoen. De Mechelaars begonnen erg tegenvallend aan hun campagne en dreigden zelfs een tijdje weg te zakken in het degradatiemoeras. In het najaar werd dan ook beslist om afscheid te nemen van Steven Defour als hoofdcoach.

Om de voormalige Rode Duivel te vervangen, werd Besnik Hasi terug naar België gehaald. En dat bleek een uitstekende zet. Onder zijn bewind leefde KVM helemaal op. Het greep zelfs ei zo na naast een ticket voor de Champions' Play-Offs en werd uiteindelijk tweede in de Europe Play-Offs.

LEES OOK: Promise David revancheert zich: “Zij waren gemeen”

Verlengd verblijf Bassette

Even leek het erop dat Hasi ondanks die goede prestaties ging vertrekken. Maar uiteindelijk slaagde het Mechelse bestuur er toch in om de trainer aan boord te houden. En dus wil men in de komende jaargang voortbouwen op het goede werk van in de voorbije maanden.

Hasi hoopt alvast dat hij daarvoor opnieuw de beschikking krijgt over Norman Bassette. De Belgische belofte-international werd vorig seizoen al gehuurd van SM Caen en liet een veelbelovende indruk achter. Maar de aankoopoptie in zijn huurovereenkomst, zo'n 5 miljoen euro, was te hoog gegrepen.

Caen vraagt 2 miljoen

Inmiddels raakte bekend dat KVM de onderhandelingen met Caen heeft opgestart om hem aan een lagere prijs over te nemen. Volgens Gazet van Antwerpen werd zelfs een bod neergelegd van zo'n 1 miljoen euro plus bonussen. De Fransen zouden echter mikken op een vast bedrag van 2 miljoen euro. Er zal dus nog stevig onderhandeld moeten worden en ondertussen ligt er nog concurrentie op de loer. Al zou Bassette zelf wel willen blijven in het AFAS-stadion.

KVM gaat volgend seizoen opnieuw meedoen voor PO I ...

Meest recent

Hong start bij AA Gent, enorme verrassing in basiself Hasi

RSC Anderlecht plaatste zich donderdag ten koste van AA Gent voor de halve finales van de Croky Cup. ...

3
3
TU: 'Bom rond Noa Lang, eerste winteraanwinst Anderlecht'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

123
123
Promise David revancheert zich: “Zij waren gemeen”

Union SG heeft met het kleinste verschil gewonnen van KV Mechelen. De Brusselse club loopt daardoor ...

34
34
Karetsas verdwijnt bij KRC Genk: “Zou het aan mij liggen?”

KRC Genk ging onderuit tegen Zulte Waregem. Essevee wist al een tijdje niet meer te winnen, maar ...

82
82
Vanzeir maakt Cercle-fans warm met uitspraken

Dante Vanzeir heeft zijn debuut bij Cercle Brugge achter de rug. De aanvaller ging van KAA Gent naar ...

37
37
Onthuld: dit deed Fellaini écht bij Charleroi

Het was een opvallende aankondiging: Marouane Fellaini die plots aan de slag ging als adviseur bij ...

118
118
Nainggolan slaat meteen terug op kritiek bij Patro

Radja Nainggolan maakte de overstap van Lokeren naar Patro Eisden. De middenvelder werd al een ...

113
113
KV Mechelen legt DAZN-plan bloot: “Beter dan anderen”

De perikelen rond DAZN blijven nazinderen. De rechtenhouder besloot de stekker uit het TV-contract ...

155
155
Defour laat bom vallen over ex-club

Steven Defour kende een zeer bewogen spelerscarrière. Zijn transfers naar Standard en RSC ...

156
156
Vanhaezebrouck fluistert Renard opvallend advies toe

Olivier Renard heeft nog héél veel werk voor de boeg. Hij moet de kern uitdunnen en er ...

303
303
Benito Raman verrast en parkeert de bus in het Lotto Park

Het was een opvallend en warm moment in het Lotto Park afgelopen week. Benito Raman, vandaag ...

151
151
'Blunder Anderlecht? Ex-speler levert ‘jackpot’ op’

RSC Anderlecht heeft de afgelopen jaren een aantal talenten vroegtijdig laten gaan die nadien ...

156
156
Tranen bij Jean-Marie Pfaff na schokkend nieuws over Carmen

Komende week trekt Union richting München voor een confrontatie met Kompany en het grote ...

208
208
AA Gent ontdekt 'goudmijn': toekomst oogt plots heel mooi

Bij AA Gent werden de afgelopen jaren bijzonder veel Afrikaanse talenten gehaald. Er braken er amper ...

302
302
‘Paniek bij Anderlecht: winterdeal dreigt te ontploffen’

Bij Anderlecht staat alles plots onder hoogspanning. Een cruciale winterdeal wankelt, terwijl de ...

163
163
Fout van KRC Genk? "Wil hun ongelijk bewijzen"

Bij KRC Genk namen ze al afscheid van een aantal spelers. De Limburgers lieten één ...

106
106
Hein ziet AA Gent géweldige zaak doen: "Topper voor de JPL"

AA Gent wil dit seizoen weer de top zes halen en dat zal nog een héél zware opdracht ...

389
389
'Anderlecht plots genoemd: Lionel Messi baalt'

AA Gent is op zoek naar versterking op meerdere posities. De Buffalo's worden stilaan met heel veel ...

234
234
Antwerp ontdekt in de schaduw plots nieuwe diamant

Vincent Janssen en Gyrano Kerk vormen een zeer goed duo en de twee Nederlanders doen het zeer goed ...

489
489
Na De Bruyne, Courtois...: Genk plots van hemel naar de hel

KRC Genk heeft in zijn bestaan al héél veel spelers vanuit de eigen academie laten ...

83
83
Malinwa baalt: "Verdienden ruimschoots een punt"

KV Mechelen bleef in de laatste drie onderlinge confrontaties met Union telkens ongeslagen, maar is ...

90
90
Gemengde gevoelens bij Hubert: "Tevreden en niet tevreden"

Union heeft meteen een geweldige zaak gedaan in zijn eerste wedstrijden van 2026. Nadat het zich al ...

58
58
'Strijd om Seys is helemaal los: nog 2 clubs melden zich'

Het zal voor Club Brugge nog een helse klus worden om deze winter al zijn goudhaantjes aan boord te ...

245
245
Union velt KV Mechelen en loopt weer verder uit op Club

Union heeft zaterdagavond optimaal geprofiteerd van de nederlaag van Club Brugge een dag eerder. Het ...

70
70
Cercle lijkt vertrouwen: "We worden eindelijk beloond"

Cercle Brugge is uitstekend aan zijn 2026 begonnen. Het pakte immers een belangrijke zege op het ...

124
124

Meer sportnieuws