'KVM pusht voor smaakmaker: eerste bod geweigerd'

door
'KVM pusht voor smaakmaker: eerste bod geweigerd'

Binnen een drietal weken trekt de Jupiler Pro League zich weer op gang. De eersteklasser zijn momenteel dan ook nog volop bezig met het ontrollen van hun transferplannen. KV Mechelen bijvoorbeeld, drukt stevig door voor een aanvallende versterking.

Malinwa moet terugblikken op een wisselvallig seizoen. De Mechelaars begonnen erg tegenvallend aan hun campagne en dreigden zelfs een tijdje weg te zakken in het degradatiemoeras. In het najaar werd dan ook beslist om afscheid te nemen van Steven Defour als hoofdcoach.

Om de voormalige Rode Duivel te vervangen, werd Besnik Hasi terug naar België gehaald. En dat bleek een uitstekende zet. Onder zijn bewind leefde KVM helemaal op. Het greep zelfs ei zo na naast een ticket voor de Champions' Play-Offs en werd uiteindelijk tweede in de Europe Play-Offs.

LEES OOK: Stunt richting PO 1: "Ik hoop dat ze het halen"

Verlengd verblijf Bassette

Even leek het erop dat Hasi ondanks die goede prestaties ging vertrekken. Maar uiteindelijk slaagde het Mechelse bestuur er toch in om de trainer aan boord te houden. En dus wil men in de komende jaargang voortbouwen op het goede werk van in de voorbije maanden.

Hasi hoopt alvast dat hij daarvoor opnieuw de beschikking krijgt over Norman Bassette. De Belgische belofte-international werd vorig seizoen al gehuurd van SM Caen en liet een veelbelovende indruk achter. Maar de aankoopoptie in zijn huurovereenkomst, zo'n 5 miljoen euro, was te hoog gegrepen.

Caen vraagt 2 miljoen

Inmiddels raakte bekend dat KVM de onderhandelingen met Caen heeft opgestart om hem aan een lagere prijs over te nemen. Volgens Gazet van Antwerpen werd zelfs een bod neergelegd van zo'n 1 miljoen euro plus bonussen. De Fransen zouden echter mikken op een vast bedrag van 2 miljoen euro. Er zal dus nog stevig onderhandeld moeten worden en ondertussen ligt er nog concurrentie op de loer. Al zou Bassette zelf wel willen blijven in het AFAS-stadion.

KVM gaat volgend seizoen opnieuw meedoen voor PO I ...

Meest recent

Bayat en Charleroi ambitieus: JPL-topclub als hét voorbeeld

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportieve baas. De Argentijn ...

15
15
Genk bijna zeker: "Alleen mag dàt niét meer gebeuren"

Club Brugge, Union SG en STVV zijn al zeker van de top zes. RSC Anderlecht bijna, en ook KV Mechelen ...

42
42
Godts komt met pijnlijk verhaal voor KRC Genk

Mika Godts breekt volledig door bij Ajax en is er dit seizoen veruit de beste speler. De Belgische ...

80
80
Grove blunder Anderlecht? Banneling in 'Elftal vd Week'

RSC Anderlecht nam in januari afscheid van enkele spelers die geen hoofdrol meer hadden in de ...

144
144
"Tien speeldagen schorsen!" - Tzolis-aanslag zindert na

Sporting Charleroi leek zondag op weg naar een goed resultaat tegen een matig Club Brugge. Maar de ...

213
213
De Tafel van Gert davert: Ruben Van Gucht onthult alles

Het klettert momenteel in BV-land. Alles begon met een pikante uitspraak van Herman Brusselmans ...

79
79
'Kompany kijkt toe: nieuwe Kane-wenteling bij Bayern'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

60
60
'Overmars in actie: oude bekende als eerste zomeraanwinst'

Antwerp FC boekte zaterdag een bijzonder deugddoende zege tegen revelatie STVV, desondanks lijkt de ...

152
152
'Monstertransfer Club: PSG klopt aan voor sterkhouder'

Club Brugge KV toonde zich de voorbije jaren een ideale springplank richting de Europese ...

473
473
Straffe woorden: Lineker en Richards gaan wild op Lammens

Manchester United is de laatste weken uitstekend bezig in de Premier League. Na een puike reeks is ...

189
189
‘Alle remmen los bij Anderlecht: stunttransfer in de maak'

RSC Anderlecht wil deze zomer stunten, en één groot dossier dreigt sneller te ...

717
717
Anderlecht hoopt op meevaller: aanwinst toont zich

RSC Anderlecht rondde dit seizoen een karrenvracht aan transfers af voor de eerste en tweede ploeg. ...

177
177
Hallo, Rudi Garcia? "Rode Duivels? Had al gemoeten"

Deze maand spelen de Rode Duivels in Chicago tegen de Verenigde Staten en Mexico. Door de hoge ...

125
125
Hein luidt alarmbel: "Zo verliezen ze de JPL-titel"

Union SG verloor alweer punten op verplaatsing. Het spelniveau van de landskampioen is al weken te ...

152
152
Deschacht ziet 'onverwachte' uitblinker bij Anderlecht

Het transferbeleid van RSC Anderlecht onder Olivier Renard was niet bepaald een succes. Zo mocht er ...

226
226
Lardot zag één grote bepalende fout in Charleroi-Club Brugge

Club Brugge won met 1-2 van Sporting Charleroi. Bij de Zebra's waren ze woedend over de 10 minuten ...

651
651
Wesley Sonck kiest onverwacht nieuw pad in zijn carrière

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

65
65
'Anderlecht en De Cat: nieuwe contractupdate'

RSC Anderlecht moet snel duidelijkheid verschaffen over de contractsituatie van Thorgan Hazard, al ...

364
364
Stunt richting PO 1: "Ik hoop dat ze het halen"

STVV is al zeker van Play-Off 1 en dat is een zeer grote stunt. De Limburgers weten al dat ze tegen ...

303
303
Druk op Borguet en Bornauw neemt toe: "Verleng het contract"

Thorgan Hazard scoorde vijf keer in twee matchen en plots lezen we dat Anderlecht zijn contract moet ...

181
181
Na aanslag op Tzolis: Bondsparket vordert heel stevige straf

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

422
422
Frutos verklapt: "Of Anderlecht belde na ontslag Renard?"

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportief directeur. Hij kwam ...

201
201
RAFC-fan Tom Waes verrast iedereen: “Vertrek komt eraan”

Tom Waes was de laatste weken in oorlogsgebied. De man achter succesreeksen zoals Kamp Waes en ...

70
70
Charai niet 'happy': "Dat gaan we binnenskamers bespreken"

Bij KVC Westerlo pakten ze een oververdiend punt tegen Union SG. Ze hadden zelfs misschien nog ...

54
54
"Ik sprak met Anderlecht, niet met Club Brugge"

RSC Anderlecht en Club Brugge gaan komende zomer ongetwijfeld offensieve versterking zoeken. De twee ...

315
315

Meer sportnieuws