'Fink dumpt enfant terrible: Genk onthult prijskaartje'

693 stemmen
'Fink dumpt enfant terrible: Genk onthult prijskaartje'

KRC Genk is in de ban van Matias Galarza, die steeds meer aandringt op een afscheid van de Cegeka Arena. Een wens die de Limburgers ook bereid zijn om in te willigen. Al moet er dan wel boter bij de vis komen.

Om de focus te bewaren tijdens het oefenkamp geraakte eerder al bekend dat Galarza, in tegenstelling tot pakweg Bilal El Khannouss, niet mee afzakt naar Nederland. Nochtans meldde de 22-jarige Argentijn zich recent opnieuw op training nadat hij eerst nog zijn kat had gestuurd om een transfer naar Boca Juniors te forceren.

LEES OOK: Standard en Genk houden spanning maximaal in Europe PO's

Fink laat Galarza vallen

Met frisse tegenzin en enkel om een fikse boete te ontlopen, weliswaar. Vermits zijn besluit om Genk te verlaten vaststaat hoeft dat nu niet meer voor Thorsten Fink. In afwachting van een eventuele doorbraak kreeg Galarza, eerder wel nog opgelijst tussen de aanwezigen, naar verluidt de toestemming om gewoon thuis te blijven.

Volgens onder meer het bekende Argentijnse medium TyC Sports zijn de onderhandelingen tussen Genk en Boca Juniors dan ook volop aan de gang, al lijkt er nog niet meteen een akkoord in de pijplijn te zitten. Voorlopig zou de Zuid-Amerikaanse topclub tenslotte nog altijd weigeren om haar eerste aanbod omhoog te krikken.

Genk hoopt op opbod

Met de hulp van Galarza hoopt Boca Juniors nog steeds om voor drie miljoen de helft van diens transferrechten over te nemen. Momenteel wacht het op een reactie van Genk, dat echter nog niet overtuigd zou zijn en minstens op vijf miljoen zou mikken. In januari weigerde Dimitri de Condé nog voorstellen van ruim 10 miljoen.

Een beslissing die hij zich ondertussen vast al beklaagt, al zou intussen ook Udinese met een formeel bod op de proppen zijn gekomen. Wie weet slagen de Limburgers, die ook de Italianen nog van antwoord moeten dienen, er via een opbod dus wel in om de middenvelder zijn prijskaartje alsnog opnieuw de hoogte in te jagen.

Hoeveel is Galarza waard?

Meest recent

Lichtpunt bij AA Gent: sterkhouder is helemaal terug

AA Gent had zaterdagavond een zege kunnen gebruiken op het veld van STVV in de strijd om een ...

14
14
De Mil moet weer brandje blussen: "Het doet me pijn"

AA Gent heeft zaterdag een punt gepakt op Stayen, waardoor het voorlopig weer een beetje dichter bij ...

60
60
'Club Brugge op scherp na transferbeslissing Onyedika'

Bij Club Brugge dreigt in de zomer een stevige leegloop. Verschillende sterkhouders worden het hof ...

184
184
Jacobs keihard voor Anderlecht: "Als ik dat hoorde..."

Anderlecht moet zondag tegen KV Mechelen vol aan de bak, want het moet de vierde plaats nog zien te ...

121
121
AA Gent houdt Europese droom in leven na fel duel op Stayen

AA Gent heeft mogelijk een belangrijke zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. De ...

63
63
'Club voor voldongen feit: speler dringt aan op transfer'

Club Brugge lijkt voor een drukke transferzomer te staan. Niet alleen lopen heel wat sterkhouders in ...

209
209
Bizar tafereel: Kanga en Gentse fans opnieuw in de clinch

AA Gent gaat op Stayen op zoek naar zijn eerste overwinning in de play-offs. Daarmee kunnen ze ...

79
79
Hayen brengt zorgwekkend nieuws: nieuwe blessures bij Genk

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren in de Europe Play-Off. Het slaagde er ook zaterdag niet ...

253
253
Euvard baalt na gemiste kans voor Standard

In de Europe Play-Off blijft de strijd om de eindwinst razend spannend. Alles blijft bovenaan op een ...

94
94
Pocognoli spreekt klare taal over toekomst bij Monaco

Zondag staat in de Ligue 1 de slotspeeldag op het programma. Voor Sébastien Pocognoli staat ...

65
65
De Mil met handen in het haar: "Serieus puzzelen"

AA Gent hoopt in de laatste wedstrijden van het seizoen nog een Europees ticket uit de brand te ...

16
16
'Straffe wending: Neuer keert terug bij Duitsland voor WK'

Dezer dagen druppelen er alsmaar meer WK-selecties binnen. Het is nog wachten tot 21 mei voor die ...

43
43
Standard en Genk houden spanning maximaal in Europe PO's

Met nog twee speeldagen te gaan blijft het razend spannend in de Europe Play-Offs. Zowel Standard ...

98
98
Trainersbom bij Antwerp? Oude bekende staat al klaar

Antwerp zit weer met de handen in het haar. De stoel van Joseph Oosting wankelt na een dramatische ...

492
492
‘Xabi Alonso vindt akkoord met Engelse grootmacht’

Chelsea kent een dramatisch seizoen. The Blues staan er bijzonder slecht voor in de Premier League ...

99
99
’Ter Stegen maakt stunttransfer naar Eredivisie’

Ajax is van plan flink uit te pakken op de transfermarkt, al zullen ze dan eerst moeten verkopen. Ze ...

82
82
Fink wil Anderlecht en Club Brugge de loef afsteken

Thorsten Fink is trainer van het Turkse Samsunspor. De voormalige coach van KRC Genk en STVV gaat ...

229
229
Smaakmaker verrast: "Ik wil bij STVV blijven"

Bij STVV hebben ze heel veel smaakmakers rondlopen in de spelerskern. Heel wat van hen genieten ...

92
92
Start Lukaku niet aan het WK? Dit denkt Vandenbempt

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie bekend. Daar zaten weinig verrassingen bij. Peter Vandenbempt ...

82
82
Salah gooit met statement Slot helemaal onder de bus

Liverpool verloor vrijdagavond kansloos met 4-2 tegen Aston Villa. Mo Salah kwam daags nadien met ...

142
142
Late goal zorgt voor feest bij Westerlo

In de Jupiler Pro League ontving Sporting Charleroi om 16u KVC Westerlo. Wie kon Standard en KRC ...

94
94
Weergaloze goal bezorgt Manchester City de FA Cup

Om 16u begon in Engeland de FA Cup-finale tussen Manchester City en Chelsea. Wie ging aan de haal ...

45
45
Kompany eindigt met stevige knaller, Blessin degradeert

In de Bundesliga stond namiddag de laatste speeldag op het programma. Alle matchen werden om 15u30 ...

68
68
'Anderlecht baalt: flop keert terug na teleurstelling'

RSC Anderlecht wil af van de overtollige spelers. De Brusselaars gaan echter moeite hebben om ...

417
417
Frank Raes over pensioenleven: "Dat kan ik me nog permitteren"

Jarenlang was hij een van de bekendste gezichten van de VRT sportredactie, vandaag geniet Frank Raes ...

73
73

Meer sportnieuws