'Fink dumpt enfant terrible: Genk onthult prijskaartje'

door
'Fink dumpt enfant terrible: Genk onthult prijskaartje'

KRC Genk is in de ban van Matias Galarza, die steeds meer aandringt op een afscheid van de Cegeka Arena. Een wens die de Limburgers ook bereid zijn om in te willigen. Al moet er dan wel boter bij de vis komen.

Om de focus te bewaren tijdens het oefenkamp geraakte eerder al bekend dat Galarza, in tegenstelling tot pakweg Bilal El Khannouss, niet mee afzakt naar Nederland. Nochtans meldde de 22-jarige Argentijn zich recent opnieuw op training nadat hij eerst nog zijn kat had gestuurd om een transfer naar Boca Juniors te forceren.

LEES OOK: 'Manchester United lonkt: transferdeal met KRC Genk'

Fink laat Galarza vallen

Met frisse tegenzin en enkel om een fikse boete te ontlopen, weliswaar. Vermits zijn besluit om Genk te verlaten vaststaat hoeft dat nu niet meer voor Thorsten Fink. In afwachting van een eventuele doorbraak kreeg Galarza, eerder wel nog opgelijst tussen de aanwezigen, naar verluidt de toestemming om gewoon thuis te blijven.

Volgens onder meer het bekende Argentijnse medium TyC Sports zijn de onderhandelingen tussen Genk en Boca Juniors dan ook volop aan de gang, al lijkt er nog niet meteen een akkoord in de pijplijn te zitten. Voorlopig zou de Zuid-Amerikaanse topclub tenslotte nog altijd weigeren om haar eerste aanbod omhoog te krikken.

Genk hoopt op opbod

Met de hulp van Galarza hoopt Boca Juniors nog steeds om voor drie miljoen de helft van diens transferrechten over te nemen. Momenteel wacht het op een reactie van Genk, dat echter nog niet overtuigd zou zijn en minstens op vijf miljoen zou mikken. In januari weigerde Dimitri de Condé nog voorstellen van ruim 10 miljoen.

Een beslissing die hij zich ondertussen vast al beklaagt, al zou intussen ook Udinese met een formeel bod op de proppen zijn gekomen. Wie weet slagen de Limburgers, die ook de Italianen nog van antwoord moeten dienen, er via een opbod dus wel in om de middenvelder zijn prijskaartje alsnog opnieuw de hoogte in te jagen.

Hoeveel is Galarza waard?

Meest recent

‘Schoktransfer Lukaku: verrassende grootmacht lonkt’

Romelu Lukaku heeft al heel wat topclubs op zijn CV staan. Vooral in Italië is Big Rom al erg ...

5
5
Straffe Belgische terugkeer Hugo Cuypers in de maak?

Hugo Cuypers maakte de overstap van KAA Gent naar Chicago Fire en in de Verenigde Staten is de ...

32
32
'AA Gent troeft clubs in binnen- en buitenland af'

Bij AA Gent doen ze er in de Champions' Play-Off alles aan om een Europees ticket uit de brand te ...

23
23
Ruben Van Gucht in huis? Deze bom centen kost het u

De DJ-carrière van Ruben Van Gucht komt stevig van de grond en nu zijn ook opvallende cijfers ...

29
29
Garcia krijgt zeer verrassend staflid aangeraden voor WK

De Rode Duivels hopen deze zomer op het WK zo ver mogelijk te raken. De groepsfase overleven tegen ...

29
29
Enorme opsteker voor Duivels: sleutelpion weer op topniveau

De Rode Duivels vertoefden een tweetal weken geleden in de Verenigde Staten voor een stage en twee ...

38
38
'Real legt megabod neer bij Bayern na glansrol in Bernabeu'

Bayern München heeft deze week een grote stap gezet richting de halve finale van de Champions ...

93
93
'Hoefkens en co doen enorme bom ontploffen in Nederland'

Antwerp zal het vrijdagavond in Charleroi opnieuw moeten stellen zonder Gyrano Kerk, die aan de kant ...

123
123
Zo greep Colpaert in na ongelooflijke misser Essevee

Er staan dit weekend ook in de Relegation Play-Off weer enkele belangrijke wedstrijden voor de deur. ...

68
68
'Anderlecht hakt knoop door: volgende optie gelicht'

Anderlecht moet zich dit weekend tegen AA Gent zien te herpakken als het niet verder teruggeslagen ...

250
250
Bayern‑top verrast Kompany met genadeloze wending

Bayern won in Bernabéu, maar intern bleef het daar niet bij. Terwijl Vincent Kompany sportief ...

167
167
Mignolet vreest einde: zware klap komt hard aan

Club Brugge moest donderdag een enorme opdoffer slikken. Het moest melden dat Simon Mignolet opnieuw ...

207
207
'Leegloop bij Standard: nog 6 vertrekkers in de maak?'

Standard begon vorig weekend uitstekend aan de Europe Play-Off met een zege in Leuven en kan met ...

145
145
‘Anderlecht verrast: oude bekende duikt plots op’

Anderlecht wacht nog steeds op zijn nieuwe sportief directeur, maar ondertussen moet er ook al ...

155
155
'Titularis Anderlecht zakt door ijs: einde verhaal in zicht'

RSC Anderlecht staat komende zondag onder enorme druk, voor de komst van AA Gent kan Paars-Wit zich ...

197
197
'Transferbom Neymar Jr.: eerste contacten lopen'

Of hij alsnog met Brazilië naar het WK zal trekken, moet in de komende weken blijken. Maar ook ...

52
52
'Wending Jackers: transfer naar Club-concurrent dreigt'

Het noodlot heeft opnieuw toegeslagen bij Simon Mignolet. Een week nadat hij zijn ...

988
988
UEL/UECL: Wisselend succes Belgen, Nederlands drama en gruwelijke owngoal

De heenmatchen in de kwartfinales van de Conference en Europa League zitten erop. Voor de Belgen die ...

71
71
Oosting vloekt: Antwerp ziet revelatie wegvallen

Antwerp FC is aan de Europe Play-Offs begonnen met een thuisnederlaag tegen KRC Genk. Om alsnog kans ...

95
95
'Anderlecht overtuigd; eerste zomertansfer in aantocht'

RSC Anderlecht kan best niet te lang meer wachten in zijn zoektocht naar een nieuwe sportief ...

381
381
'Club Brugge-fase' zindert na: Barça legt klacht neer

FC Barcelona heeft donderdag een officiële klacht neergelegd bij de Europese voetbalbond UEFA. ...

95
95
"Onnozele Hollander" - Van Bommel doet Gheysens-boekje open

Ongeveer een tweetal jaren geleden raakte bekend dat Mark van Bommel zou afzwaaien als hoofdcoach ...

410
410
Club met neus op feiten gedrukt: "Mag nooit gebeuren"

Club Brugge is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van rivaal RSC ...

402
402
Leegloop Liverpool: volgend boegbeeld verlaat Anfield

Liverpool FC kondigde tijdens de interland-break het nakende vertrek van Mohamed Salah. En donderdag ...

69
69
Club Brugge zit op grote berg cash: 106 miljoen voor drietal

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jongens voor bakken geld te verkopen aan clubs uit de ...

210
210

Meer sportnieuws