'Fink dumpt enfant terrible: Genk onthult prijskaartje'

693 stemmen
'Fink dumpt enfant terrible: Genk onthult prijskaartje'

KRC Genk is in de ban van Matias Galarza, die steeds meer aandringt op een afscheid van de Cegeka Arena. Een wens die de Limburgers ook bereid zijn om in te willigen. Al moet er dan wel boter bij de vis komen.

Om de focus te bewaren tijdens het oefenkamp geraakte eerder al bekend dat Galarza, in tegenstelling tot pakweg Bilal El Khannouss, niet mee afzakt naar Nederland. Nochtans meldde de 22-jarige Argentijn zich recent opnieuw op training nadat hij eerst nog zijn kat had gestuurd om een transfer naar Boca Juniors te forceren.

LEES OOK: De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

Fink laat Galarza vallen

Met frisse tegenzin en enkel om een fikse boete te ontlopen, weliswaar. Vermits zijn besluit om Genk te verlaten vaststaat hoeft dat nu niet meer voor Thorsten Fink. In afwachting van een eventuele doorbraak kreeg Galarza, eerder wel nog opgelijst tussen de aanwezigen, naar verluidt de toestemming om gewoon thuis te blijven.

Volgens onder meer het bekende Argentijnse medium TyC Sports zijn de onderhandelingen tussen Genk en Boca Juniors dan ook volop aan de gang, al lijkt er nog niet meteen een akkoord in de pijplijn te zitten. Voorlopig zou de Zuid-Amerikaanse topclub tenslotte nog altijd weigeren om haar eerste aanbod omhoog te krikken.

Genk hoopt op opbod

Met de hulp van Galarza hoopt Boca Juniors nog steeds om voor drie miljoen de helft van diens transferrechten over te nemen. Momenteel wacht het op een reactie van Genk, dat echter nog niet overtuigd zou zijn en minstens op vijf miljoen zou mikken. In januari weigerde Dimitri de Condé nog voorstellen van ruim 10 miljoen.

Een beslissing die hij zich ondertussen vast al beklaagt, al zou intussen ook Udinese met een formeel bod op de proppen zijn gekomen. Wie weet slagen de Limburgers, die ook de Italianen nog van antwoord moeten dienen, er via een opbod dus wel in om de middenvelder zijn prijskaartje alsnog opnieuw de hoogte in te jagen.

🚀

Hoeveel is Galarza waard?

Meest recent

AA Gent jubelt: toptalent zet handtekening

AA Gent is woensdag ook begonnen aan zijn voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Buffalo's hebben ...

3
3
Hugo Broos met verstomming geslagen na sociale media-storm

Na de eerste WK-wedstrijd kreeg hij de wind van voren. Op sociale media werd zijn aanpak afgekraakt ...

24
24
Charleroi haalt derde zomeraanwinst binnen

De zomermercato komt voor alsmaar meer Belgische clubs helemaal op gang. Nu de voorbereiding bij de ...

1
1
Verschueren doet boekje open over trainerskeuze Anderlecht

Anderlecht stelde deze week eindelijk zijn nieuwe trainer voor. De keuze viel daarbij op een zeer ...

71
71
Ex-trainer rekent af met Courtois en beoordeelt Penders

Op zijn 34ste is Thibaut Courtois mogelijk bezig aan zijn laatste weken als Rode Duivel, want de ...

61
61
FIFA legt zware schorsing op na horrortackle die been brak

Het WK kende tot dusver al de nodige hoogtepunten, maar ook enkele dieptepunten. Soms vielen die ook ...

51
51
'Feyenoord shopt in Jupiler Pro League: mondeling akkoord'

KVC Westerlo gaat de nodige sterkhouders verkopen deze mercato, maar er zal ook nog kwaliteit ...

106
106
Kompany gecharmeerd: "Bayern haalt hem nu niet weg bij RSCA"

Bayern München gaat weldra Ismail Saibari voorstellen als nieuwe speler. Hij is niet de enige ...

236
236
Albert scherp voor twee Duivels: "Zijn over hun top"

België moet flink aan de bak tegen Nieuw-Zeeland. De volgende ronde moét gehaald worden, ...

163
163
Broos schrijft geschiedenis: "Een van mooiste momenten ooit"

Hugo Broos is voor eeuwig en altijd een held in Zuid-Afrika. Hij loodste hen naar de volgende ronde ...

97
97
Rel rond De Bruyne loert alweer om de hoek bij Rode Duivels

Kevin De Bruyne leek bij de Rode Duivels weer plezier gevonden te hebben. Maar na twee WK-matchen ...

300
300
Verschueren met straffe update over De Cat én transfers

Michael Verschueren, voorzitter van RSC Anderlecht, vertoeft momenteel op het WK. Hij zat daar samen ...

654
654
Defour pakt uit met gewaagde Rode Duivels-voorspelling

De Rode Duivels spelen zaterdagochtend een cruciaal duel tegen Nieuw-Zeeland. Winnen en de volgende ...

113
113
Anderlecht heeft WK-revelatie: "35 miljoen euro!"

RSC Anderlecht heeft een aantal spelers rondlopen op het WK en de Brusselaars volgen uiteraard hun ...

282
282
Hugo Broos zorgt voor dé WK-stunt, Neymar in tranen

Hugo Broos heeft voor dé stunt tot dusver gezorgd op het WK. Zuid-Afrika won verrassend ...

156
156
'Westerlo houdt been stijf: vraagprijs van 5 miljoen euro'

Het zijn bijzonder drukke dagen bij KVC Westerlo. De spelers zijn er grof wild en heel wat clubs ...

83
83
Samen in ploeg met De Bruyne? Vanaken speelt open kaart

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

78
78
'City pakt uit met duurste Premier League-transfer óóit'

Manchester City zal volgend seizoen voor het eerst in 10 jaar tijd succes moeten zien te boeken ...

230
230
Sels of Sommer? 'Club Brugge nadert nieuwe topdoelman'

Club Brugge nam na het voorbije seizoen afscheid van Simon Mignolet. Om de prijzenpakker te ...

732
732
Goal Promise David te laat: Zwitserland pakt groepswinst

Op WK 2026 is de eerste poule volledig gespeeld. Zo wist Zwitserland beslag te leggen op groepswinst ...

60
60
Doku terug op training: toch vraagteken voor Nieuw-Zeeland

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

75
75
Lukaku open en eerlijk: dít denkt topspits echt over Vanaken

Van op het thuisfront wordt Hans Vanaken al een heel WK in de basiself van de Rode Duivels ...

497
497
'Real niet te houden: volgende knalaankoop Mourinho'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

475
475
Duivels bij beste derdes? Aantrekkelijk programma lonkt

De tweede speelronde van de groepsfase op het WK zit erop. Uiteraard kan er tijdens de slotspeeldag ...

595
595
'Club Brugge schrikt op: transfer Skov Olsen aan spotprijs'

Club Brugge lanceerde de voorbije seizoen heel wat spelers richting de Europese topcompetities, maar ...

1205
1205

Meer sportnieuws