'Fink dumpt enfant terrible: Genk onthult prijskaartje'

door
'Fink dumpt enfant terrible: Genk onthult prijskaartje'

KRC Genk is in de ban van Matias Galarza, die steeds meer aandringt op een afscheid van de Cegeka Arena. Een wens die de Limburgers ook bereid zijn om in te willigen. Al moet er dan wel boter bij de vis komen.

Om de focus te bewaren tijdens het oefenkamp geraakte eerder al bekend dat Galarza, in tegenstelling tot pakweg Bilal El Khannouss, niet mee afzakt naar Nederland. Nochtans meldde de 22-jarige Argentijn zich recent opnieuw op training nadat hij eerst nog zijn kat had gestuurd om een transfer naar Boca Juniors te forceren.

LEES OOK: 'El Ouahdi weg bij Genk: landskampioen op vinkentouw'

Fink laat Galarza vallen

Met frisse tegenzin en enkel om een fikse boete te ontlopen, weliswaar. Vermits zijn besluit om Genk te verlaten vaststaat hoeft dat nu niet meer voor Thorsten Fink. In afwachting van een eventuele doorbraak kreeg Galarza, eerder wel nog opgelijst tussen de aanwezigen, naar verluidt de toestemming om gewoon thuis te blijven.

Volgens onder meer het bekende Argentijnse medium TyC Sports zijn de onderhandelingen tussen Genk en Boca Juniors dan ook volop aan de gang, al lijkt er nog niet meteen een akkoord in de pijplijn te zitten. Voorlopig zou de Zuid-Amerikaanse topclub tenslotte nog altijd weigeren om haar eerste aanbod omhoog te krikken.

Genk hoopt op opbod

Met de hulp van Galarza hoopt Boca Juniors nog steeds om voor drie miljoen de helft van diens transferrechten over te nemen. Momenteel wacht het op een reactie van Genk, dat echter nog niet overtuigd zou zijn en minstens op vijf miljoen zou mikken. In januari weigerde Dimitri de Condé nog voorstellen van ruim 10 miljoen.

Een beslissing die hij zich ondertussen vast al beklaagt, al zou intussen ook Udinese met een formeel bod op de proppen zijn gekomen. Wie weet slagen de Limburgers, die ook de Italianen nog van antwoord moeten dienen, er via een opbod dus wel in om de middenvelder zijn prijskaartje alsnog opnieuw de hoogte in te jagen.

Hoeveel is Galarza waard?

Meest recent

Irritatie bij Red Flames: "Verrast dat je die vraag stelt"

De Red Flames hopen in eigen huis tegen Schotland een zeer goede zaak te doen. Een zege zou heel ...

15
15
Hayen reageert op kritiek: "Daarom deed ik die uitspraak"

KRC Genk staat stevig onder druk dit weekend. Verliezen tegen KVC Westerlo is absoluut uit den boze. ...

33
33
Arteta vol lof: "Beste manager ooit in Premier League"

In de Premier League maken ze zich klaar voor dé match van het seizoen. In een al bij al ...

36
36
Hubert krijgt pikante vraag: "Wie ik van Club Brugge wil?"

Union SG gaat zondag voluit voor de zege tegen Club Brugge. In het eigen Dudenpark kunnen ze een ...

96
96
'Coach Lierse SK bood zich aan bij drie JPL-clubs'

Lierse SK is een club die relatief weinig aandacht krijgt in de Belgische media. Toch leveren ze ...

105
105
De Mil voert druk op: "Verwacht beter van hem"

AA Gent boekte een 1 op 6 tegen rechtstreekse concurrenten KV Mechelen en RSC Anderlecht. ...

57
57
CPL ontploft: Stijnen triomfeert, dubbel drama onderin

De slotspeeldag in de Challenger Pro League beloofde heel wat drama en dat is er ook gekomen. ...

281
281
Hoeneß komt met héél straf verhaal over Kompany

Bij Bayern München is Uli Hoeneß nog steeds een zeer invloedrijk figuur. Vincent Kompany ...

134
134
Operatie Schoonmaak bij Anderlecht: deze spelers op de wip

RSC Anderlecht gaat in de zomer heel wat nieuwe spelers halen. Paars-Wit moet de kern vooral ...

260
260
Duwt Antwerp in de zomer wél door voor JPL-smaakmaker?

Royal Antwerp FC gaat in de zomer toch het nodige geld moeten vinden om de ploeg heel stevig te ...

206
206
Van Holsbeeck spreekt! Dit zegt hij over Anderlecht

Herman Van Holsbeeck werd vele jaren geleden ontslagen door Marc Coucke. Nadien werd hij een van de ...

257
257
Olise-transferbom: Kompany vangt eerste grote klap

Vincent Kompany lijkt onaantastbaar bij Bayern München, maar net nu dreigt een transferbom zijn ...

169
169
Raman verklaart gemiste buitenlandse toptransfer

Benito Raman was te gast in de podcast Café Constant. De huidige aanvaller van KV Mechelen ...

55
55
'Guardiola dolenthousiast: Man City wil zaken doen met Genk'

Bij Racing Genk lopen heel wat spelers in de kijker. Het ene transfergerucht is al correcter dan het ...

196
196
Kompany is 'hot': "Tuurlijk staat hij het op verlanglijstje"

Vincent Kompany is plots heel ‘hot’. In heel Europa wordt er geschreven over de coach ...

132
132
'Vrancken stilaan onhoudbaar: twee clubs in de running'

Bij STVV lijken ze steeds meer rekening gaan moeten houden met een vertrek van Wouter Vrancken. De ...

172
172
Zulte Waregem kondigt vertrek Vossen en vier anderen aan

Bijltjesdag bij Zulte Waregem. Essevee maakte vandaag bekend dat het maar liefst vijf spelers na het ...

153
153
'Jackpot voor Union SG: Engelse clubs leggen zak geld klaar'

Union SG gaat ook deze zomer de nodige spelers verliezen. Dat is de logica zelve. De Brusselaars ...

62
62
Taravel speelt open kaart: 2 wissels bij Anderlecht

Na de al even geflatteerde als deugddoende zege tegen AA Gent hoopt RSC Anderlecht de lijn door te ...

249
249
'Zulte Waregem vindt nieuwe T1 bij ... Anderlecht'

Nu het ook mathematisch al zeker is van het behoud staat er voor Zulte Waregem de komende weken nog ...

285
285
Sensatie in Amateur: BV-sprookje en racismerel in slot

De Jupiler Pro League kent dit weekend de derde speeldag in de Play-Offs, in de amateurreeksen is ...

55
55
Liefdesverklaring Leko: dubbele wissel in basiself Club?

Zondagavond is het zover. Dan kruisen titelpretendenten Union SG en Club Brugge voor het eerst in ...

395
395
Hommeles bij Real: dít sneerde Vinicius richting Bellingham

Real Madrid sneuvelde woensdag uit de Champions League en dreigt het seizoen dus met lege handen af ...

231
231
Geschiedenis! Club NXT naar prestigieuze finale Youth League

De U19 van Club Brugge heeft een knap stukje geschiedenis geschreven. Blauw-Zwart plaatste zich als ...

315
315
Anderlecht komt met groot nieuws: sterkhouder blijft

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen KV Mechelen, maar voor de clash in de ...

184
184

Meer sportnieuws