'Fink dumpt enfant terrible: Genk onthult prijskaartje'

693 stemmen
'Fink dumpt enfant terrible: Genk onthult prijskaartje'

KRC Genk is in de ban van Matias Galarza, die steeds meer aandringt op een afscheid van de Cegeka Arena. Een wens die de Limburgers ook bereid zijn om in te willigen. Al moet er dan wel boter bij de vis komen.

Om de focus te bewaren tijdens het oefenkamp geraakte eerder al bekend dat Galarza, in tegenstelling tot pakweg Bilal El Khannouss, niet mee afzakt naar Nederland. Nochtans meldde de 22-jarige Argentijn zich recent opnieuw op training nadat hij eerst nog zijn kat had gestuurd om een transfer naar Boca Juniors te forceren.

LEES OOK: 'Transferoorlog Club vs. Genk: Racing slaat fors terug'

Fink laat Galarza vallen

Met frisse tegenzin en enkel om een fikse boete te ontlopen, weliswaar. Vermits zijn besluit om Genk te verlaten vaststaat hoeft dat nu niet meer voor Thorsten Fink. In afwachting van een eventuele doorbraak kreeg Galarza, eerder wel nog opgelijst tussen de aanwezigen, naar verluidt de toestemming om gewoon thuis te blijven.

Volgens onder meer het bekende Argentijnse medium TyC Sports zijn de onderhandelingen tussen Genk en Boca Juniors dan ook volop aan de gang, al lijkt er nog niet meteen een akkoord in de pijplijn te zitten. Voorlopig zou de Zuid-Amerikaanse topclub tenslotte nog altijd weigeren om haar eerste aanbod omhoog te krikken.

Genk hoopt op opbod

Met de hulp van Galarza hoopt Boca Juniors nog steeds om voor drie miljoen de helft van diens transferrechten over te nemen. Momenteel wacht het op een reactie van Genk, dat echter nog niet overtuigd zou zijn en minstens op vijf miljoen zou mikken. In januari weigerde Dimitri de Condé nog voorstellen van ruim 10 miljoen.

Een beslissing die hij zich ondertussen vast al beklaagt, al zou intussen ook Udinese met een formeel bod op de proppen zijn gekomen. Wie weet slagen de Limburgers, die ook de Italianen nog van antwoord moeten dienen, er via een opbod dus wel in om de middenvelder zijn prijskaartje alsnog opnieuw de hoogte in te jagen.

Hoeveel is Galarza waard?

Meest recent

PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Cristiano Ronaldo is een van de beste aanvallers ooit, dat weet ondertussen iedereen wel. CR7 brak ...

6
6
Courtois reageert met klasse op 'kritiek op 'oudjes''

Rudi Garcia vond het nodig om na een 1-5-zege en kwalificatie voor de volgende ronde zelf een ...

18
18
Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"

RSC Anderlecht stelde Vitor Bruno voor als nieuwe hoofdtrainer. De Portugees won dus het pleit. De ...

108
108
Vandenbempt stelt zich grote vragen bij aanpak Garcia

België won met 1-5 van Nieuw-Zeeland. Een goede prestatie van de Belgen, maar dat mocht wel ...

73
73
Vanden Borre komt met héél straffe België-uitspraken

België is door naar de volgende ronde, Hugo Broos flikte het ook en heel wat ex-spelers uit de ...

94
94
Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

Eden Hazard zit nog steeds in de harten van miljoenen Belgische fans. Eén van de absolute ...

35
35
SK Beveren aan zet: coach Bakens geeft stand van zaken

SK Beveren promoveerde op indrukwekkende wijze naar de Jupiler Pro League. De Waaslanderen haalden ...

55
55
'Union SG vangt bot: volgend bod geweigerd'

Union SG was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

47
47
'Arsenal verrast met Belg als nieuwe topman'

De Belgen beginnen in steeds meer topfuncties in het buitenland te komen. Nils Koppen is op weg naar ...

46
46
Koeman 'vreest' ex-speler van Anderlecht en KRC Genk

Nederland boekte een 7 op 9 in de groepsfase. Ze eindigden eerste in hun poule, maar met Marokko ...

196
196
'Monstertransfer Union SG: Inter klopt aan'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt, maar de bekerwinnaar gaat ook zeker nog wat ...

132
132
Chadli geeft WK-kansen Rode Duivels prijs: "Is mogelijk!"

De Rode Duivels wonnen met 1-5 van Nieuw-Zeeland en werden zo alsnog groepswinnaar. Met 5 op 9 ...

107
107
Sporting Hasselt laat grote naam naar Nederland verkassen

Sporting Hasselt maakte al een aantal nieuwkomers bekend, maar er vertrokken ook al heel wat ...

32
32
Steven Defour haalt vernietigend uit op X: "Zo, zo..."

Na dagen van kritiek, twijfel en frustratie lijkt de sfeer rond de Rode Duivels plots volledig ...

270
270
'Smaakmaker Beveren grof wild: JPL-topclubs in de markt'

SK Beveren maakt zich op voor zijn grote terugkeer in de Jupiler Pro League. Het zal zich daarvoor ...

169
169
Rode Duivels terug op schema: Rudi, niet opjagen!

Bondscoach Rudi Garcia scoorde de afgelopen dagen niet echt punten. Niet zozeer met zijn tactische ...

61
61
'West Ham United verrast met Belgische transfer'

West Ham United zou op het punt staan om op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aan ...

22
22
Viktor Verhulst onthult groot geheim Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht is nog steeds 'the talk of the town'. De veelzijdige presentator en DJ is zowat ...

46
46
Belgische transfers: verrassende deals in Duitsland en Hongarije

Er beweegt stilaan heel veel op de transfermarkt. Er zijn een aantal Belgen die onderdak hebben ...

36
36
'Kuyt polst naar ex-speler Beerschot, JPL grootste kans'

De zomermercato begint stilaan op gang te komen. De Belgische ploegen speuren rond naar versterking. ...

92
92
Duivels in 1/16de finales: één land absoluut te mijden

Nu de kwalificatie een feit is, kunnen de Rode Duivels beginnen vooruitblikken op het vervolg van ...

315
315
"Zorgde voor paniek" - kranten zien ook dissonant bij sterke Duivels

De Rode Duivels mogen naar de volgende ronde van het WK 2026. Een klinkende 1-5-zege tegen ...

243
243
'Van WK naar Premier League: straffe wending Meunier'

Momenteel zijn de Rode Duivels volop gefocust op het neerleggen van een mooie WK-campagne. Maar voor ...

114
114
Vanaken definitief WK-basisspeler? Analisten vellen verdict

De Rode Duivels hebben indruk gemaakt in hun laatste groepswedstrijd op het WK 2026. Uiteraard was ...

786
786
"Hij wordt niet gewaardeerd" - Garcia in de bres voor viertal

Rudi Garcia heeft zijn gram gehaald op het WK 2026. Zijn Rode Duivels pakten alsnog de groepswinst ...

257
257

Meer sportnieuws