'Nieuwe wending in transfersoap rond Galarza bij Genk'

743 stemmen
'Nieuwe wending in transfersoap rond Galarza bij Genk'

KRC Genk mag zich deze zomer nog verwachten aan het vertrek van enkele sterkhouders, al is het voorlopig op dat vlak rustig gebleven. Tot dusver heeft enkel Maarten Vandevoordt de club verlaten, maar die transfer was anderhalf jaar geleden al gepland. Verder bleef het vooralsnog stil in de Cegeka Arena.

Zo is het bijvoorbeeld opvallend rustig rond Bilal El Khannouss, van wie de verwachting nochtans is dat hij deze zomer een stap hogerop zal zetten. Wel ontspon zich de voorbije weken een soap rond de mogelijke transfer van Matias Galarza.

De Argentijnse middenvelder zou met heimwee kampen en sprong dan ook een gat in de lucht toen Boca Juniors zich voor zijn diensten meldde. Hij probeerde een transfer te forceren door zijn kat te sturen naar de eerste trainingen bij Genk.

LEES OOK: 'KRC Genk mikt hoog: pittige vraagprijs voor toptalent'

Galarza trekt niet mee op stage met Genk

Dat plannetje werkte echter niet, vooral omdat het bod van Boca Juniors véél te laag lag voor Genk. Dat zette dan op zijn beurt druk op Galarza en dreigde met een fikse boete. De 22-jarige bond uiteindelijk in en keerde alsnog terug naar België.

Maar nu zou er weer een nieuwe wending zijn in het dossier. Volgens journalist German Garcia Grova, die al uitgebreid over het dossier berichtte, is Galarza maandag immers niet mee op stage vertrokken met Genk. Dat was nochtans wel de bedoeling, want hij werd gewoon aangekondigd in de 30-koppige selectie voor het oefenkamp.

Nieuwe aanbieding van Boca Juniors

Thorsten Fink zou Galarza immers niet bij de groep willen zolang zijn situatie niet uitgeklaard is. Boca Juniors zou zaterdag opnieuw een bod neergelegd hebben, maar dat was gewoon hetzelfde als de vorige aanbieding: 3 miljoen euro voor 50 procent van de transferrechten.

Genk zou intussen wel toegestemd hebben om aan tafel te gaan zitten met de Argentijnse grootmacht. Ze hopen naar verluidt op zijn minst een bedrag van 5 miljoen uit de brand te slepen voor de helft van de transferrechten van Galarza. Maar vooral zullen ze wellicht zo snel mogelijk duidelijkheid willen.

Kan Genk hem beter gewoon laten vertrekken?

Meest recent

'Club meldt zich bij Anderlecht-target: deal van 9 miljoen'

De sportieve leiding van Club Brugge is momenteel de markt aan het afspeuren op zoek naar ...

34
34
'City haalt verschroeiend uit: dubbelslag van 230 miljoen'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

26
26
Nederlanders smullen van Duivel: "Hele grote persoonlijkheid"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

84
84
'Transferwending De Cat: absolute jackpot in gevaar'

Bij RSC Anderlecht gaat de voorbereiding op het nieuwe seizoen volgende week van start. Dat zal ...

256
256
Tzolis ziet nieuwe goudklomp bij Club: "Hij trainde mee en ..."

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge talenten te lanceren vanuit de jeugdopleiding. En ...

272
272
Argentijnse pers komt met trieste reden voor tranen Messi

Lionel Messi heeft tijdens zijn eerste wedstrijd op het WK 2026 meteen de show gestolen. Zo was hij ...

222
222
Optater Ronaldo en co: Congo stunt met historisch WK-punt

Het WK 2026 is met een flinke tegenvaller van start gegaan voor het Portugal van sterspeler ...

61
61
Outfit Garcia maakt tongen los: "Net een treinconducteur"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

88
88
'Bayern dokt 55 miljoen: Kompany krijgt WK-uitblinker'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

164
164
Na WK nieuwe nummer één? Lammens reageert duidelijk

De Rode Duivels begonnen hun WK met een ontgoocheling, want tegen Egypte hadden ze toch meer ...

44
44
AA Gent pakt uit met WK-ganger bij Jonge Duivels

Net als veel andere Belgische clubs zet AA Gent dezer dagen alsmaar meer in op jong talent. De ...

54
54
'Club troeft Sporting af: 5 miljoen voor eerste aanwinst'

Club Brugge wil doorgaans zijn transferhuiswerk snel klaar hebben en is ook nu al druk in de weer. ...

471
471
Charleroi kiest nieuwe coach, bijna witte rook in Beveren

Er stonden deze zomer heel wat trainersvacatures open bij Belgische eersteklassers. Nu de start van ...

118
118
'Antwerp haalt opgelucht adem: megaboete vermeden'

Er werd de voorbije jaren al heel wat geschreven over de financiële situatie van Antwerp, dat ...

161
161
Fabrizio Romano meldt stevige transferdomper voor Club

Bij Club Brugge is het nog wachten op de eerste zomeraanwinst. De voorbije weken werden nochtans al ...

174
174
'Dubbelslag Anderlecht: Sibierski slaat schaamteloos toe'

Anderlecht ruikt een buitenkans in Frankrijk. Antoine Sibierski heeft niet één, maar ...

887
887
Zulte Waregem houdt icoon voor dertiende seizoen aan boord

Zulte Waregem maakt zich op voor zijn tweede seizoen terug in de Jupiler Pro League, nadat ze ...

95
95
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

237
237
'Bom op WK: Ivoriaanse speler opgepakt voor matchfixing'

Het WK is ondertussen enkele dagen ver en nu al krijgen we te kampen met de nodige controverses. Een ...

117
117
Rigaux heeft beet: icoon keert terug bij Feyenoord

Dévy Rigaux drukt meteen zijn stempel bij Feyenoord, enkele weken nadat de Belgische sportief ...

78
78
Bromance Ronaldo-Martinez: cijfers spreken boekdelen

Cristiano Ronaldo begint aan zijn zesde en laatste WK. CR7 is op zijn 41ste nog steeds een ...

35
35
'KV Kortrijk stunt met deals bij Standard en Beerschot'

KV Kortrijk begon als eerste met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Kerels gaan de komende ...

363
363
Congo wil stunten met speler met schimmig Anderlecht-verhaal

Congo trekt met heel wat ex-spelers uit de Jupiler Pro League naar het WK. Van Chancel Mbemba tot ...

96
96
'Derde club meldt zich, Westerlo ruikt jackpot'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

68
68
'Antwerp gaat voor topdeal in de Serie A'

Royal Antwerp FC heeft nood aan heel wat versterking, want de ploeg is momenteel niet Jupiler Pro ...

264
264

Meer sportnieuws