'Nieuwe wending in transfersoap rond Galarza bij Genk'

door
'Nieuwe wending in transfersoap rond Galarza bij Genk'

KRC Genk mag zich deze zomer nog verwachten aan het vertrek van enkele sterkhouders, al is het voorlopig op dat vlak rustig gebleven. Tot dusver heeft enkel Maarten Vandevoordt de club verlaten, maar die transfer was anderhalf jaar geleden al gepland. Verder bleef het vooralsnog stil in de Cegeka Arena.

Zo is het bijvoorbeeld opvallend rustig rond Bilal El Khannouss, van wie de verwachting nochtans is dat hij deze zomer een stap hogerop zal zetten. Wel ontspon zich de voorbije weken een soap rond de mogelijke transfer van Matias Galarza.

De Argentijnse middenvelder zou met heimwee kampen en sprong dan ook een gat in de lucht toen Boca Juniors zich voor zijn diensten meldde. Hij probeerde een transfer te forceren door zijn kat te sturen naar de eerste trainingen bij Genk.

LEES OOK: 'Onrust bij Genk: drie spelers willen weg?'

Galarza trekt niet mee op stage met Genk

Dat plannetje werkte echter niet, vooral omdat het bod van Boca Juniors véél te laag lag voor Genk. Dat zette dan op zijn beurt druk op Galarza en dreigde met een fikse boete. De 22-jarige bond uiteindelijk in en keerde alsnog terug naar België.

Maar nu zou er weer een nieuwe wending zijn in het dossier. Volgens journalist German Garcia Grova, die al uitgebreid over het dossier berichtte, is Galarza maandag immers niet mee op stage vertrokken met Genk. Dat was nochtans wel de bedoeling, want hij werd gewoon aangekondigd in de 30-koppige selectie voor het oefenkamp.

Nieuwe aanbieding van Boca Juniors

Thorsten Fink zou Galarza immers niet bij de groep willen zolang zijn situatie niet uitgeklaard is. Boca Juniors zou zaterdag opnieuw een bod neergelegd hebben, maar dat was gewoon hetzelfde als de vorige aanbieding: 3 miljoen euro voor 50 procent van de transferrechten.

Genk zou intussen wel toegestemd hebben om aan tafel te gaan zitten met de Argentijnse grootmacht. Ze hopen naar verluidt op zijn minst een bedrag van 5 miljoen uit de brand te slepen voor de helft van de transferrechten van Galarza. Maar vooral zullen ze wellicht zo snel mogelijk duidelijkheid willen.

Kan Genk hem beter gewoon laten vertrekken?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

50
50
POLL⎜Arsenal of PSG: Wie wint de Champions League 2026?

De kaarten in de Champions League zijn geschud. Op 30 mei zullen Paris Saint-Germain en Arsenal FC ...

11
11
Nieuwe beelden duiken op: Kompany en co genekt door vierde ref

Vincent Kompany zal nog minstens een jaartje moeten wachten op de eindzege in de Champions League. ...

81
81
Lukaku terug naar Anderlecht: makelaar speelt open kaart

Datt Romelu Lukaku op weg is naar de uitgang bij SSC Napoli lijkt wel duidelijk na de recente ...

41
41
Géén treble Kompany: PSG naar UCL-finale na markante penaltyfase

Het is dan toch Paris Saint-Germain dat op zaterdag 30 mei Arsenal FC zal bekampen in de finale van ...

60
60
Dé fase in Bayern-PSG: Sonck en Alderweireld vellen verdict

In de Champions League streden Bayern München en Paris Saint-Germain woensdag om het tweede ...

106
106
'Sibierski krijgt meteen transfertaak bij RSCA-aanstelling'

RSC Anderlecht presenteerde woensdag zijn nieuwe sportief directeur officieel aan de pers. Nu de ...

218
218
Kompany wordt compleet gek: Bayern geflikt tegen PSG?

Woensdagavond was het weer likkebaardend uitkijken naar de return in de halve finales van de ...

138
138
'Hard gelag voor Noa Lang: wééral nieuwe transfer'

Na een moeizame periode bij SSC Napoli, kreeg Noa Lang in januari een reddingsboei toegeworpen ...

183
183
'Tzolis krijgt ultieme revanche Gouden Schoen-debacle'

Het einde van het seizoen nadert en dus is het weer tijd om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

380
380
'Bom ontploft bij Real: sterren clashen brutaal op training'

Aanstaande zondag kan FC Barcelona zich mathematisch tot landskampioen kronen, uitgerekend op eigen ...

208
208
"Hier spreekt men decennia over" - ophef na Arsenal-Atlético

De eerste finalist in de Champions League is bekend. Arsenal FC won dinsdagavond met het kleinste ...

277
277
'Barça beslist: schokkende transfer met Club Brugge'

Barça wil hem koste wat kost binnenhalen, maar Club Brugge denkt er niet aan om hem te laten ...

549
549
Opvallende transformatie bij Lommel: "Op lange termijn..."

Lommel mag nog steeds dromen van promotie naar de Jupiler Pro League. Het moet daarvoor zaterdag op ...

106
106
Amuzu en RSCA Futures-speler straks naar WK?

De voorbije maanden switchten al tal van Belgische spelers naar een ander land. Met het WK in ...

34
34
'Garcia tovert straf wit konijn uit de hoed voor WK'

De tijd dringt stilaan voor Rudi Garcia om knopen door te hakken voor het WK, want ten laatste op 1 ...

209
209
'Alles op bekerfinale: Anderlecht spaart 2 sterkhouders'

Anderlecht kreeg vorig weekend een nieuwe tik met een thuisnederlaag tegen Club Brugge. Het blijft ...

207
207
Bornauw doet onthulling over pijnlijke Renard-anekdote

Bij Anderlecht kunnen ze eindelijk beginnen werken aan volgend seizoen, want met Antoine Sibierski ...

141
141
Beveren blijft gaan: volgende sterkhouder tekent bij

SK Beveren was dit seizoen oppermachtig in de Challenger Pro League. Het bleef het hele seizoen ...

58
58
Toekomst Taravel in gevaar? Sibierski spreekt meteen

Het was lange tijd wachten op witte rook, maar deze week is Antoine Sibierski eindelijk officieel ...

191
191
Cercle pakt nog eens uit met talent van eigen kweek

Bij Cercle Brugge zetten ze sinds de overname door AS Monaco zwaar in op jonge buitenlandse ...

45
45
Sibierski spreekt klare taal over toekomst Taravel

Nieuwe bazen, nieuwe wetten. Nu technisch directeur Antoine Sibierski eindelijk officieel werd ...

150
150
'Verhaeghe verrast: paleisrevolutie bij Club Brugge'

Al ruim een decennium lang rijgt Club Brugge de successen aan mekaar. Ook na het vertrek van Vincent ...

622
622
Anderlecht dropt bommetje over comeback Kindermans

RSC Anderlecht stelde woensdag Antoine Sibierski officieel voor als technisch directeur. Tijdens dat ...

389
389
'Club Brugge op stelten: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Net nu het een bijzonder drukke zomer te wachten staat, dreigt Club Brugge op zoek te moeten gaan ...

313
313
Sibierski onthult concrete doelstellingen in Anderlecht

Op de korte termijn staat er nog veel op het spel voor RSC Anderlecht, maar met de intrede van ...

273
273

Meer sportnieuws