'Nieuwe wending in transfersoap rond Galarza bij Genk'

743 stemmen
'Nieuwe wending in transfersoap rond Galarza bij Genk'

KRC Genk mag zich deze zomer nog verwachten aan het vertrek van enkele sterkhouders, al is het voorlopig op dat vlak rustig gebleven. Tot dusver heeft enkel Maarten Vandevoordt de club verlaten, maar die transfer was anderhalf jaar geleden al gepland. Verder bleef het vooralsnog stil in de Cegeka Arena.

Zo is het bijvoorbeeld opvallend rustig rond Bilal El Khannouss, van wie de verwachting nochtans is dat hij deze zomer een stap hogerop zal zetten. Wel ontspon zich de voorbije weken een soap rond de mogelijke transfer van Matias Galarza.

De Argentijnse middenvelder zou met heimwee kampen en sprong dan ook een gat in de lucht toen Boca Juniors zich voor zijn diensten meldde. Hij probeerde een transfer te forceren door zijn kat te sturen naar de eerste trainingen bij Genk.

LEES OOK: Hayen doet boekje open over transfersoap Genk & Club Brugge

Galarza trekt niet mee op stage met Genk

Dat plannetje werkte echter niet, vooral omdat het bod van Boca Juniors véél te laag lag voor Genk. Dat zette dan op zijn beurt druk op Galarza en dreigde met een fikse boete. De 22-jarige bond uiteindelijk in en keerde alsnog terug naar België.

Maar nu zou er weer een nieuwe wending zijn in het dossier. Volgens journalist German Garcia Grova, die al uitgebreid over het dossier berichtte, is Galarza maandag immers niet mee op stage vertrokken met Genk. Dat was nochtans wel de bedoeling, want hij werd gewoon aangekondigd in de 30-koppige selectie voor het oefenkamp.

Nieuwe aanbieding van Boca Juniors

Thorsten Fink zou Galarza immers niet bij de groep willen zolang zijn situatie niet uitgeklaard is. Boca Juniors zou zaterdag opnieuw een bod neergelegd hebben, maar dat was gewoon hetzelfde als de vorige aanbieding: 3 miljoen euro voor 50 procent van de transferrechten.

Genk zou intussen wel toegestemd hebben om aan tafel te gaan zitten met de Argentijnse grootmacht. Ze hopen naar verluidt op zijn minst een bedrag van 5 miljoen uit de brand te slepen voor de helft van de transferrechten van Galarza. Maar vooral zullen ze wellicht zo snel mogelijk duidelijkheid willen.

Kan Genk hem beter gewoon laten vertrekken?

Meest recent

'Commotie bij Anderlecht: topclub biedt op Stroeykens'

RSC Anderlecht is inmiddels al een week terug aan het trainen. Ook Mario Stroeykens tekende present ...

29
29
Na Club Brugge-akkoord: nachtmerrie voor Adedeji-Sternberg

Noah Adedeji-Sternberg heeft zijn keuze gemaakt: hij wil naar Club Brugge. Alleen is Genk daar ...

301
301
Hayen doet boekje open over transfersoap Genk & Club Brugge

Dé transfersoap van deze zomer lijkt nu reeds een feit. Club Brugge bereikte achter de rug ...

107
107
AA Gent verrast en stelt vierde zomeraanwinst voor

AA Gent verzekerde zich op de valreep nog van een Europees ticket, maar na alweer een teleurstellend ...

61
61
Marc Coucke en Gert Verhulst pakken samen grote crisis aan

Terwijl de storm rond Anderlecht de voorbije maanden stevig bleef woeden, lijkt Marc Coucke zich ...

129
129
'Tzolis out, Sommer in: transferupdate bij Club Brugge'

Club Brugge staat op het punt om de overbodige Zaid Romero definitief van de hand te doen, maar ook ...

436
436
Vertonghen maakt gehakt van Wilmots: "Pure onkunde"

In het kader van zijn stage bij de voetbalbond leek Jan Vertonghen even te zullen meegaan naar het ...

278
278
Waarom Sporza-commentatoren plots zwaar onder vuur liggen

Het WK in de Verenigde Staten (en Mexico en Canada) blijkt niet alleen een beproeving voor de ...

219
219
Mirakel van Diego Armando Maradona: exact 40 jaar geleden

Het is vandaag exact 40 jaar geleden dat Argentinië wereldkampioen werd. Het werd hét ...

19
19
Lommel SK geeft stevige transferplannen prijs

Lommel SK promoveerde naar de Jupiler Pro League. De Limburgers moeten nog de nodige versterking ...

70
70
Goots ziet heel verrassende titelkandidaten in CPL

De Challenger Pro League start binnen een aantal weken. Patrick Goots heeft opvallend genoeg al ...

142
142
AA Gent haalt oude bekende terug

AA Gent heeft zijn volgende versterking beet. De Buffalo's hebben een nieuwe assistent-trainer ...

46
46
'Westerlo drukt door en klopt aan bij topclub'

KVC Westerlo gaat deze mercato voor heel veel geld spelers verkopen, maar ze zijn ook op zoek naar ...

63
63
Nederland onder druk: pijnlijke statistiek baart zorgen

Nederland wereldkampioen! Je hoort het bij elk WK waar ze aanwezig zijn, maar het lukte hen nog ...

53
53
Genoemd bij Club Brugge en Anderlecht, nu ontslagen bij Ajax

Bij Ajax blijf het woelig werken. De Amsterdammers willen heel wat spelers van de hand doen, maar ...

72
72
Manchester City maakt eindelijk opvolger Guardiola bekend

Na vele maanden van geruchten heeft Manchester City eindelijk de opvolger van succescoach Pep ...

78
78
"Ik wil dolgraag de overstap maken naar Union SG"

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

128
128
'AA Gent legt pittig prijskaartje vast: 8 miljoen euro'

AA Gent zal deze zomer snel klaar moeten zijn met zijn transferhuiswerkt, want de eerste opdracht in ...

411
411
'Meunier heeft nieuwe club zo goed als beet'

Voor Thomas Meunier is de wereldbeker nog geen echt succes geworden. De rechtsachter begon het ...

97
97
Na WK sensationele transfer voor Harry Kane?

Engeland overleefde vlotjes de groepsfase op het WK, want met een zeven op negen tegen Kroatië, ...

158
158
'Standard zet volgende oude bekende op wenslijst'

Standard is deze zomer al behoorlijk druk in de weer op de transfermarkt. Daarbij vist het tot ...

96
96
'Club Brugge en Anderlecht azen op WK-revelatie'

We zijn zowat halfweg het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico, want de groepsfase zit erop ...

534
534
Vanaken of Onana? Boeckx voorspelt keuze van Garcia

De Rode Duivels moeten woensdag aan de bak in de zestiende finales van het WK, waarin ze met Senegal ...

463
463
'OH Leuven pakt stevig uit met komst jeugdinternational'

OH Leuven blikt terug op alweer een grijs seizoen. Het kon pas op de valreep de Relegation Play-Off ...

144
144
Pion alweer weg bij Anderlecht: "Sibierski was correct"

Bij Anderlecht is er in de voorbije maanden alweer heel wat veranderd. Nadat vorig seizoen de ...

458
458

Meer sportnieuws