'Nieuwe wending in transfersoap rond Galarza bij Genk'

door
'Nieuwe wending in transfersoap rond Galarza bij Genk'

KRC Genk mag zich deze zomer nog verwachten aan het vertrek van enkele sterkhouders, al is het voorlopig op dat vlak rustig gebleven. Tot dusver heeft enkel Maarten Vandevoordt de club verlaten, maar die transfer was anderhalf jaar geleden al gepland. Verder bleef het vooralsnog stil in de Cegeka Arena.

Zo is het bijvoorbeeld opvallend rustig rond Bilal El Khannouss, van wie de verwachting nochtans is dat hij deze zomer een stap hogerop zal zetten. Wel ontspon zich de voorbije weken een soap rond de mogelijke transfer van Matias Galarza.

De Argentijnse middenvelder zou met heimwee kampen en sprong dan ook een gat in de lucht toen Boca Juniors zich voor zijn diensten meldde. Hij probeerde een transfer te forceren door zijn kat te sturen naar de eerste trainingen bij Genk.

LEES OOK: 'KRC Genk duizelt: transferstrijd Karetsas helemaal los'

Galarza trekt niet mee op stage met Genk

Dat plannetje werkte echter niet, vooral omdat het bod van Boca Juniors véél te laag lag voor Genk. Dat zette dan op zijn beurt druk op Galarza en dreigde met een fikse boete. De 22-jarige bond uiteindelijk in en keerde alsnog terug naar België.

Maar nu zou er weer een nieuwe wending zijn in het dossier. Volgens journalist German Garcia Grova, die al uitgebreid over het dossier berichtte, is Galarza maandag immers niet mee op stage vertrokken met Genk. Dat was nochtans wel de bedoeling, want hij werd gewoon aangekondigd in de 30-koppige selectie voor het oefenkamp.

Nieuwe aanbieding van Boca Juniors

Thorsten Fink zou Galarza immers niet bij de groep willen zolang zijn situatie niet uitgeklaard is. Boca Juniors zou zaterdag opnieuw een bod neergelegd hebben, maar dat was gewoon hetzelfde als de vorige aanbieding: 3 miljoen euro voor 50 procent van de transferrechten.

Genk zou intussen wel toegestemd hebben om aan tafel te gaan zitten met de Argentijnse grootmacht. Ze hopen naar verluidt op zijn minst een bedrag van 5 miljoen uit de brand te slepen voor de helft van de transferrechten van Galarza. Maar vooral zullen ze wellicht zo snel mogelijk duidelijkheid willen.

Kan Genk hem beter gewoon laten vertrekken?

Meest recent

Mulder geeft hét probleem van Anderlecht prijs

RSC Anderlecht kent alweer een moeizaam seizoen. De Brusselaars hopen dit wel nog prachtig te ...

14
14
STVV heeft opvallende 'deal' met Feyenoord

STVV kent een absoluut droomseizoen. De Kanaries lijken op weg naar Europees voetbal, wat dé ...

12
12
Smaakmaker Standard stilaan grof wild: "Meerdere clubs"

Bij Standard hopen ze alsnog een Europees ticket te behalen, maar dan gaan ze toch nog ...

32
32
'Anderlecht drukt door voor eerste zomeraanwinst'

RSC Anderlecht is volop bezig met het zoeken naar versterking. Er komen steeds meer namen naar ...

86
86
Sensatie in Premier League: rollercoaster voor Tottenham

Om 16u stonden er een aantal duels op het programma in de Premier League. Vooral de matchen van ...

35
35
Charleroi bezorgt ex-coach Mazzu frustrerende namiddag

In de Europe Play-Offs namen OH Leuven en Sporting Charleroi om 16u tegen elkaar op. Beide ploegen ...

7
7
Bayern München zet 3-0 alsnog recht na weergaloze helft

In de Bundesliga stonden er maar liefst vijf matchen op het programma. Vincent Kompany trok met ...

82
82
Van der Elst begrijpt Leko niet: "Raar..."

Club Brugge deed midweeks een zeer goede zaak door met 6-1 te winnen van KV Mechelen. Union SG ...

61
61
‘Cuypers grof wild: toptransfer lonkt’

Hugo Cuypers hoopt met de Rode Duivels alsnog mee te gaan naar het WK, maar dat wordt moeilijk. De ...

70
70
Deschacht messcherp voor RSCA en ziet dure fout

Er is al héél veel gezegd en geschreven over de viering van Keisuke Goto na de zege ...

92
92
Taravel komt met straffe boodschap over Kompany

Jeremy Taravel valt niet te benijden. De coach probeert RSC Anderlecht naar een Europees ticket te ...

124
124
Belangrijke Castagne bezorgt Tielemans zware namiddag

In de Premier League stond Aston Villa om 13u30 voor een verplaatsing naar Fulham. De club van Youri ...

16
16
'Club Brugge krijgt gouden kans op transfer Rode Duivel'

Club Brugge gaat in de zomer flink aan de bak moeten op de transfermarkt. Blauw-Zwart zal jonge ...

344
344
Union SG gaat voor groots project: “In 2030”

Union SG is de afgelopen jaren sportief op het niveau van Club Brugge gekomen. De twee beste clubs ...

85
85
'Anderlecht zet alles op alles voor terugkeer oude bekende'

RSC Anderlecht gaat komende zomer een vijftal echte basisspelers moeten halen. Jongens die de ploeg ...

257
257
'Club Brugge duwt door en gaat voor transfer bij Ajax'

Club Brugge gaat een zeer drukke zomermercato tegemoet. In elke linie zal de club versterking moeten ...

242
242
'KRC Genk duizelt: transferstrijd Karetsas helemaal los'

Hoewel het nog steeds in de running is voor een Europees ticket, kan KRC Genk niet bepaald tevreden ...

328
328
Goto-relletje zindert serieus na: "Populistisch gedrag"

Keisuke Goto heeft zich deze week niet bepaald populair gemaakt bij zijn moederclub RSC Anderlecht. ...

295
295
Leko spreekt duidelijke titeltaal: "Dan is Union kampioen"

De titelstrijd in de Champions' Play-Offs blijft zich maar in bochten wringen. Afgelopen zondag leek ...

310
310
'Trieste terugtocht: Ajax serveert Dolberg nu alweer af'

Begin september verkocht RSC Anderlecht zijn spits Kasper Dolberg voor zo'n 10 miljoen euro aan ...

223
223
'PSG wil onklopbaar worden: miljoenen voor knaltransfer'

Paris Saint-Germain blijft goed in de running om zichzelf op te volgen als Frans kampioen én ...

153
153
TRANSFERUURTJE: 'Schoktransfer Jashari, vuurwerk bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

586
586
Sporting Hasselt wil uitpakken: met Courtois naar 1B?

Sporting Hasselt kan zondagmiddag kampioen spelen in Eerste Amateur. Drie punten tegen Dessel Sport ...

163
163
‘Terugkeer Lukaku naar Anderlecht: pion geeft extra duwtje’

Romelu Lukaku kent een rampseizoen bij Napoli en een zomerse transfer wordt nadrukkelijk genoemd. ...

311
311
Échte reden voor reactie Leko: “Verhaeghe in kleedkamer”

Ivan Leko reageerde na de 6-1 winst van Club Brugge tegen KV Mechelen erg droog voor de ...

230
230

Meer sportnieuws