Rafael van der Vaart is blij met de aanstelling van Bert van Marwijk als de nieuwe trainer van Hamburger SV. De middenvelder denkt dat de voormalig bondscoach van het Nederlands elftal de juiste man is om de Duitse club te helpen.
"We hebben een heel moeilijke start. Het vertrouwen is natuurlijk niet groot. Maar ik denk dat hij de juiste man is om ons eruit te trekken. Van Marwijk is een trainer die het voetbal voorop stelt en hij kan een elftal goed neerzetten. Dat heeft hij wel bewezen in 2010 op het
WK. Ik denk dat we vanaf nu omhoog gaan met HSV", vertelde Van der Vaart in
De Telegraaf.
Van der Vaart werd in 2010 meegenomen naar het WK door Van Marwijk. "Ik kijk heel positief terug op die tijd bij Oranje. Ik heb altijd gezegd dat hij een goede trainer is. Natuurlijk was ik het niet altijd eens met zijn beslissingen, maar dat is normaal en dat hoort er een beetje bij in het voetbal", zo besloot de Nederlandse middenvelder zijn relaas.
LEES OOK:
'Koopje van het jaar: deze som kostte revelatie Lokonga'