'Dries Mertens zei 'neen' tegen deze straffe terugkeer'

door
'Dries Mertens zei 'neen' tegen deze straffe terugkeer'

Dries Mertens tekende voor een jaar bij in Galatasaray. De ervaren Belgische aanvaller kende dan ook een sterk seizoen. De speler had ook een zeer opvallende andere uitdaging kunnen aangaan, maar zei daar nog 'neen' tegen.

LEES OOK: Pikant schandaal in Italië: Prostituee zoekt naar 'papa'

Conte dacht aan terugkeer Mertens

Volgens het Turkse Fanatik deed Napoli hem een voorstel om terug te keren. Antonio Conte had echter geen plaats als speler voor hem, maar zag wel een rol weggelegd voor Mertens in zijn technische staf. Dat ging dus niet door en het is nog maar de vraag of Mertens het ziet zitten om ooit dergelijke job aan te nemen. Hij liet eerder al verstaan dat hij meer ziet in een rol als begeleider voor spelers.

Mertens had nog te veel zin om een jaar extra te spelen en tekende voor één jaar bij. Galatasaray maakte ook bekend dat hij 2,9 miljoen euro netto (zonder bonussen) gaat verdienen bij de Turkse landskampioen. 

Zeer straffe carrière

Mertens is 37 jaar en mag ondertussen terugblikken op een fantastische carrière. Hij speelde voor prachtige clubs als PSV, Napoli en Galatasaray. De voormalige Rode Duivel, 21 goals in 109 interlands, was altijd al een garantie op goals en assists.

In zijn profcarrière speelde hij tot op heden 873 wedstrijden. Daarin wist hij maar liefst 286 keer de weg naar de netten te vinden en ook nog eens 235 assists uit te delen. Bijzonder straffe cijfers. Het is wel zonde dat Mertens nooit in de Jupiler Pro League voetbalde. Dat zal ook nooit gaan gebeuren.

Zal Mertens ooit terugkeren naar Napoli?

Meest recent

Mokerslag voor Kompany en Duitsland: sterkhouder mist WK

Bayern München mocht vorig weekend al de titel in de Bundesliga vieren, maar dat betekent niet ...

0
0
'Strijd barst los: Arsenal en Man Utd melden zich bij Club'

Bij Club Brugge komt er in de zomer mogelijk een stevige leegloop aan. Heel wat sterkhouders lopen ...

26
26
Crisis bij Chelsea compleet: alwéér trainer op straat

Sinds de overname door BlueCo is het bij Chelsea maar zelden rustig geweest. De Blues wonnen wel een ...

12
12
'Club droomt nog van transfer: bod JPL-concurrent geweigerd'

Bij Club Brugge speuren ze de markt nu al volop af naar versterking voor de zomer. Daarbij mikken ze ...

36
36
'KV Mechelen dreigt revelatie te verliezen'

Bij KV Mechelen zetten ze de laatste jaren met succes in op jong talent. Daarbij beschikken ze over ...

44
44
'Grote kuis Guardiola: City stuurt alweer oudgediende door'

Manchester City is vorig seizoen een nieuwe weg ingeslagen. Na een moeilijke eerste seizoenshelft ...

42
42
Europees ticket of transfer voor smaakmaker Westerlo?

Westerlo groeide de voorbije jaren uit tot een handelshuis. De Kemphanen geven kansen aan heel wat ...

26
26
Extra wapen voor Kompany: "Een nog betere versie!"

Bayern München neemt het vanavond in de halve finales van de DFB Pokal op verplaatsing op tegen ...

67
67
Taravel looft RSCA-vertrekker: "Hij verdient veel respect"

Bij RSC Anderlecht gaan ze de laatste rechte lijn in van het seizoen. De Brusselaars hopen der derde ...

163
163
AA Gent legt aanvaller langdurig onder contract

AA Gent haalde de afgelopen tientallen Afrikaanse spelers naar de club. Een toch wel ...

31
31
Vrancken looft ‘toekomstige RSCA-pion’: "Héél goede speler"

Bij STVV maken ze zich klaar voor de partij tegen RSC Anderlecht. Wouter Vrancken hoopt dat Keisuke ...

236
236
Kompany naar City? Guardiola én CEO Bayern reageren

Manchester City wordt steeds meer in verband gebracht met Vincent Kompany, maar die lijkt toch nog ...

134
134
Taravel geeft update over blessure Stroeykens

Bij RSC Anderlecht liggen er weer spelers in de lappenmand. Dat blijft toch een probleem bij de ...

168
168
AA Gent laat recordtransfer gratis vertrekken

AA Gent hoopt de komende weken in de play-offs nog een Europees ticket uit de brand te slepen, maar ...

91
91
'Chelsea neemt keiharde beslissing over Lavia'

Chelsea gaat door een zware periode. Het heeft zijn laatste vijf competitiewedstrijden verloren, ...

119
119
Standard slaat toe en legt talent onder contract

Enkele jaren geleden gold de jeugdopleiding van Standard nog als één van de beste van ...

71
71
'Grote zorgen om Lukaku: nieuwe blessure?'

Het heeft de voorbije weken stevig gestormd door Romelu Lukaku, nadat hij zich afmeldde bij de Rode ...

127
127
'Steenrijke Engelse club meldt zich voor Tzolis'

Bij Club Brugge dreigen in de zomer weer heel wat smaakmakers te gaan vertrekken. Eén van de ...

225
225
Genk zet sterkhouder in bloemetjes na straffe reeks

Genk liep dinsdagavond tegen een nieuwe ontgoocheling aan, want het kon ook zijn tweede ...

68
68
'Barça duwt door en start onderhandelingen met Club'

Bij Club Brugge hebben de voorbije maanden heel wat spelers zich in de kijker kunnen spelen. Dat ...

476
476
Pikant schandaal in Italië: Prostituee zoekt naar 'papa'

Een groot escortschandaal houdt Italië in zijn greep. In de media wordt bericht dat zo’n ...

96
96
'Antwerp dumpt held genadeloos'

Antwerp heeft zich na een moeilijke periode de voorbije dagen weer herpakt met een zes op zes. ...

310
310
KV Kortrijk doet eerste inkomende transfer na promotie

Het seizoen duurt nog enkele weken, maar de invulling van de Jupiler Pro League voor volgend seizoen ...

89
89
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht dumpt duo, Club moet geduld oefenen'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

174
174
Rudi Garcia baalt: “Rode Duivel plots onder niveau”

De komende weken zal er druk gediscussieerd worden over de nakende WK-selectie van de Rode Duivels. ...

107
107

Meer sportnieuws